Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 20:55   #151
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cześć
Ja też mam problem ze stanikiem i noszę źle dobrany Przymierzam się do zamówienia z Mileny, ale nad rozmiarem się zastanawiam. Może Wy mi doradzicie, bo Wy takie obeznane jesteście W biuście mam 93, pod biustem 67
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 20:55   #152
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam pytanie- czy dobrze dobrany stanik ma sięgać pod pachę i zakrywać te nagromadzone wałeczki? Są takie?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:32   #153
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;9987742]http://brastop.com/SearchPage.aspx?t...ctionid=&text=

Te modelki maja na sobie rzeczywiscie 30 B ?

Skoro tak, to nie ja.[/quote]

Dla Ciebie D, a nie B. Nie bój się literek

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też mam problem ze stanikiem i noszę źle dobrany Przymierzam się do zamówienia z Mileny, ale nad rozmiarem się zastanawiam. Może Wy mi doradzicie, bo Wy takie obeznane jesteście W biuście mam 93, pod biustem 67
Jeśli wybralas model silvestrine lub flamenco to spróbuj rozmiar 65 H lub I
jesli to jakis inny model to najprawdopodobniej 60K

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Mam pytanie- czy dobrze dobrany stanik ma sięgać pod pachę i zakrywać te nagromadzone wałeczki? Są takie?
dobrze dobrany stanik celuje mniej wiecej w srodek pachy i zgarnic waleczki do miski
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:33   #154
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam pewnien stanikowy problem. Od kidy pamiętam, noszę obudowane push-upy, dodatkowo z żelowymi wkładkami, bo mój biust jest właściwie niewidzialny w stanikach Triumpha czy Atlantica. Poza tym wszystkie staniki, jakie mogę kupić w moim mieście są za szerokie pod biustem, a do tego zawsze robią mi się pod pachami "bułeczki". Chciałabym kupić porządny, dopasowany stanik, ale bardzo boję się kupować w internecie, chociaż wiem, że to jedyna rada. Nie zrezygnuję z push-upów, bo czuję się niekomfortowo z płaską klatką piersiową, liczę, że jeszcze trochę podrosną te moje skarby, bo mam ponad 16 lat. I tu pojawia się moje pytanie - znacie jakieś ładne, fajne staniki, które nie byłyby pancernikami, ale zrobiłyby z mojego biustu coś więcej niż deskę? Liczę na pomoc. Moje wymiary to 67/83
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:34   #155
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też mam problem ze stanikiem i noszę źle dobrany Przymierzam się do zamówienia z Mileny, ale nad rozmiarem się zastanawiam. Może Wy mi doradzicie, bo Wy takie obeznane jesteście W biuście mam 93, pod biustem 67
z Sylvestrine i Flamenco 65H lub 65I (ale chyba bardziej I)
z pozostałych 60K ale moze być za małe i nie ma już większych miseczek

zawsze możesz wziąć np 2 rozmiary z tego samego biustonosza i sprawdzić który lepszy a drugi odesłać
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:35   #156
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też mam problem ze stanikiem i noszę źle dobrany Przymierzam się do zamówienia z Mileny, ale nad rozmiarem się zastanawiam. Może Wy mi doradzicie, bo Wy takie obeznane jesteście W biuście mam 93, pod biustem 67
W polskiej numeracji wychodzi Ci 65H (jeśli stanik będzie wyjątkowo ściśliwy) lub 60K (przy normalnym obwodzie) i w te rozmiary powinnaś celować w Milenie. Ja z Mileny miałam tylko Lemon Sorbet (jakiś nie trafiony model, wielu osobom nie podpasował). W Twoim rozmiarze będzie np. FINESSE(60K albo 65H) i Glamour (60K albo 65H) oraz Sylvestrine (65H).
O dwóch pierwszych modelach nie słyszałam, za to Sylvestrine ma chyba przyzwoite opinie, jest bardzo ściśliwy, więc przy Twoim 67 pod biustem 65H powinien leżeć dobrze.
Dodam jeszcze, że w angielskiej numeracji wychodzi Ci 60GG, w razie jakby coś brytyjskiego Ci się spodobało.

Cytat:
Mam pytanie- czy dobrze dobrany stanik ma sięgać pod pachę i zakrywać te nagromadzone wałeczki? Są takie?
Może nie całkiem pod pachę, ważne żeby przykrywał z boku piersi i zbierał je do środka. Na poprzedniej stronie w tym wątku zamieściłam zdjęcia za małego stanika (ecrie) i dobrego (czarnego). Widać tam róznicę w zabudowaniu pod pachami, no i wałeczki też są dobrze widoczne. Te wałeczki to część biustu, powinno się je zbierać do środka (przy za małej misce to oczywiście niemożliwe, bo nie ma miejsca żeby je upchać).

imp18, jesteś zadowolona ze swojego Sylvestrine? Nie rozciągnął Ci się? Jak jest z jakością wykonania?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-06 o 21:37
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:41   #157
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mam pewnien stanikowy problem. Od kidy pamiętam, noszę obudowane push-upy, dodatkowo z żelowymi wkładkami, bo mój biust jest właściwie niewidzialny w stanikach Triumpha czy Atlantica. Poza tym wszystkie staniki, jakie mogę kupić w moim mieście są za szerokie pod biustem, a do tego zawsze robią mi się pod pachami "bułeczki". Chciałabym kupić porządny, dopasowany stanik, ale bardzo boję się kupować w internecie, chociaż wiem, że to jedyna rada. Nie zrezygnuję z push-upów, bo czuję się niekomfortowo z płaską klatką piersiową, liczę, że jeszcze trochę podrosną te moje skarby, bo mam ponad 16 lat. I tu pojawia się moje pytanie - znacie jakieś ładne, fajne staniki, które nie byłyby pancernikami, ale zrobiłyby z mojego biustu coś więcej niż deskę? Liczę na pomoc. Moje wymiary to 67/83

jak slysze cos takiego to mi sie noz w kieszeni otwiera. Deska?? Niewidzialny biust?? Mam tylko centymetr wiecej w biuscie . Nigdy, przenigdy nie uwazama sie za deske! Zawsze za średniobiuściastą.

Masz rozmiar brytyjski 28(60)E a polski 60F
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 21:47   #158
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
znacie jakieś ładne, fajne staniki, które nie byłyby pancernikami, ale zrobiłyby z mojego biustu coś więcej niż deskę? Liczę na pomoc. Moje wymiary to 67/83
przede wszystkim staniki z "wypychaczami" to zły pomysł bo one bardzo zniekształcają biust. Jak coś to delikatnie usztywniany, ale tak naprawde to wszystko zależy od fasonu biustonosza i nawet mięciutki potrafi ładnie go kształtować i podnieśc

a jakie staniki hmm szczerze mówiac wiecej styczności jednak z miękkimi miałam. Ostatnio kupiłam Frillys Louise myśle, że była by fajna , ale tylko 65 mają i na pewno była by za luźna, Freya mimi (usztywniana wersja) też piękna, ale droga i też tylko 65 w dodatku luźne dosyc, z Masquerade firmy Panache na pewno by Ci cos podpasowało, ale też drogie ... a zakładam że 16 lat to pewnie dużo na bielizne bardzo wydać nie możesz (ale moge się mylić:P)

może coś takiego z mileny: http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401
rozmiar wychodzi Ci 60F lub 65C/D, ale lepiej w ten pierwy celuj
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:55   #159
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

hej dziewczynki a ja mam pytanko tak troszke z innej beczki. kupilam na figleaves.com stanik i okazal sie za duzy. wymieniala ktoras z was moze tam stanik? chcialabym wymienic na mniejszy w obwodzie, czy jest taka mozliwoc?
pomozcie mi prosze bo czytam ten regulamin ale angielski kiepsko znam.
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:57   #160
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
np. FINESSE(60K albo 65H) i Glamour (60K albo 65H) oraz Sylvestrine (65H).
O dwóch pierwszych modelach nie słyszałam, za to Sylvestrine ma chyba przyzwoite opinie, jest bardzo ściśliwy, więc przy Twoim 67 pod biustem 65H powinien leżeć dobrze.
Dodam jeszcze, że w angielskiej numeracji wychodzi Ci 60GG, w razie jakby coś brytyjskiego Ci się spodobało.

imp18, jesteś zadowolona ze swojego Sylvestrine? Nie rozciągnął Ci się? Jak jest z jakością wykonania?
Glamour fajnie zbiera spod pachy ale to przejście między koronką a tą lekko usztywnianą częścią tragicznie wyglądało na mnie
co do sylvestrine ... jak na razie dalej jest bardzo ciasny jest wygodny, ale niestety już chyba wiem o co chodziło z tą odstającą koronką ... po prostu to co zgarnę spod pachy to zaraz ucieka ma jak dla mnie troche za wąskie fiszbiny i za krótkie pod pachą.
więc w sumie tak połowicznie zadowolona jestem, ale i tak naprawde wygodnie się w nim chodzi

a clarisse jednak odsyłam tak dzisiaj troche przymierzałam i jednak jest minimalnie za mały ( jak sie wyprostuje to nie robi bułek, ale pierś większa staje się kwadratowa :/ )... szkoda bo ładnie mi z boków zgarniał
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 22:04   #161
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziękuję pięknie za pomoc. Jako że święta nadchodzą, a ja sobie zamówiłam idealny stanik, to może być nieco droższy. Co do puszapów to się dużo o nich naczytałam i wiem, że są mordercze dla biustu. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko szukać idealnego.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 22:05   #162
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mam pewnien stanikowy problem. Od kidy pamiętam, noszę obudowane push-upy, dodatkowo z żelowymi wkładkami, bo mój biust jest właściwie niewidzialny w stanikach Triumpha czy Atlantica. Poza tym wszystkie staniki, jakie mogę kupić w moim mieście są za szerokie pod biustem, a do tego zawsze robią mi się pod pachami "bułeczki". Chciałabym kupić porządny, dopasowany stanik, ale bardzo boję się kupować w internecie, chociaż wiem, że to jedyna rada. Nie zrezygnuję z push-upów, bo czuję się niekomfortowo z płaską klatką piersiową, liczę, że jeszcze trochę podrosną te moje skarby, bo mam ponad 16 lat. I tu pojawia się moje pytanie - znacie jakieś ładne, fajne staniki, które nie byłyby pancernikami, ale zrobiłyby z mojego biustu coś więcej niż deskę? Liczę na pomoc. Moje wymiary to 67/83
Nouva, masz 16 cm róznicy między wymiarami w biuście a obwodzie, a to według dawnych tabel duża miska C (ale tym się nie sugeruj ). Chodzi mi o to, że wcale nie jesteś płaska i nie potrzebujesz pancernych push-upów z żelowymi wkładkami i że miękki stanik może na tobie wyglądać super! Aska87 napisała Ci już, że powinnaś celować w brytyjskie 28E lub polskie 60F, ja dopiszę jeszcze że lepiej będziesz wyglądać w miękkich stanikach. Modelka na załączonym zdjęciu napewno nie ma większego biustu od Ciebie i ładnie wygląda w miękkim staniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RP10008A.jpg (3,0 KB, 459 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 22:17   #163
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Kurcze, jestem w totalnym szoku. Myślałam, że ta migracja wcale nie następuje szybko, a jak już to tylko nieznacznie poprawia się wygląd biustu, ale to baaardzo nieznacznie... Jakże się myliłam! Dziś po kąpieli chciałam zbadać sobie piersi i tak patrzę... a one jakieś inne. Wcześniej nie zwracałam jakoś uwagi, ale dziś przyjrzalam się dokładnie i faktycznie- wyglądają nieco inaczej Trochę się podniosły (czego nie potrafiły zdziałać ćwiczenia na poprawę kondycji biustu), są o wiele ładniejsze! No nie wierzę, ale moje dwa super ścisłe staniki i jeden mniej ścisły noszone na zmiany naprawdę zdziałały cuda!
Tak pomyślałam, że może mi się wydaje, ale nieeee.... TŻ potwierdził
Także w poniedzialek zostaję jeszcze w ZG i biegnę do Karoliny zakupić kilka kolejnych dobrze dobranych biustonoszy, bo widzę, że ta inwestycja bardzo się opłaca! A co dopiero jak będę nosiła znacznie dłużej! Noszę niecały miesiąc i już taka poprawa... naprawdę nie wierzę w to, no ale skoro TŻ sam potwierdza, to chyba coś w tym musi być.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 22:17   #164
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A ja mam takie małe pytanie,gdzie mogę znaleźć stacjonarny sklep "Marks&Spencer" ( oprócz Warszawy i Koszalina ) albo "La Senza"?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 23:08   #165
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki Aska87 za odpowiedź. Mi jednak chodziło o te wałeczki powyżej, jak na fotce zamieszczonej przez luizkę z napisem "wałeczek". Zwykły stanik, dobrze dobrany, chyba raczej nie obejmuje tego, musiałby być wysoko zabudowany?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 23:31   #166
taramtaram
Raczkowanie
 
Avatar taramtaram
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Dzięki Aska87 za odpowiedź. Mi jednak chodziło o te wałeczki powyżej, jak na fotce zamieszczonej przez luizkę z napisem "wałeczek". Zwykły stanik, dobrze dobrany, chyba raczej nie obejmuje tego, musiałby być wysoko zabudowany?
o, też mnie to interesuje
__________________


taramtaram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 07:40   #167
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

no to teraz ja w obwodzie (ciasno) mam 67 a w biuscie (luźno)84-5. Nie za bardzo wiedzialam jak ma wygladać luźno. Wg tej tabeli mam rozmiar 60 E (wg brytyjskigo) a 60 G (wg polskigo)?? OMg.
Ktoś wie gdzie tak istanik kupić we wroclawiu??
Dobrze wyliczylam?
__________________


Edytowane przez aako
Czas edycji: 2008-12-07 o 07:42
aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 07:52   #168
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kurcze, jestem w totalnym szoku. Myślałam, że ta migracja wcale nie następuje szybko, a jak już to tylko nieznacznie poprawia się wygląd biustu, ale to baaardzo nieznacznie... Jakże się myliłam! Dziś po kąpieli chciałam zbadać sobie piersi i tak patrzę... a one jakieś inne. Wcześniej nie zwracałam jakoś uwagi, ale dziś przyjrzalam się dokładnie i faktycznie- wyglądają nieco inaczej Trochę się podniosły (czego nie potrafiły zdziałać ćwiczenia na poprawę kondycji biustu), są o wiele ładniejsze! No nie wierzę, ale moje dwa super ścisłe staniki i jeden mniej ścisły noszone na zmiany naprawdę zdziałały cuda!
Tak pomyślałam, że może mi się wydaje, ale nieeee.... TŻ potwierdził
Także w poniedzialek zostaję jeszcze w ZG i biegnę do Karoliny zakupić kilka kolejnych dobrze dobranych biustonoszy, bo widzę, że ta inwestycja bardzo się opłaca! A co dopiero jak będę nosiła znacznie dłużej! Noszę niecały miesiąc i już taka poprawa... naprawdę nie wierzę w to, no ale skoro TŻ sam potwierdza, to chyba coś w tym musi być.
wow, gratulacje
Jesli rzeczywiście tak szybko następuje poprawa to muszę się pospieszyć z zakupem stanika
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 08:29   #169
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
no to teraz ja w obwodzie (ciasno) mam 67 a w biuscie (luźno)84-5. Nie za bardzo wiedzialam jak ma wygladać luźno. Wg tej tabeli mam rozmiar 60 E (wg brytyjskigo) a 60 G (wg polskigo)?? OMg.
Ktoś wie gdzie tak istanik kupić we wroclawiu??
Dobrze wyliczylam?
Dołanczam się do pytania. Jestem do świąt w delegacji we wrocku i nie mam zielonego pojecia co tutaj gdzie i jak ....
Ewentualnie z Bielska-białej może ktoś coś wie o jakimś sklepie z biustonoszani (takimi dobrymi).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 08:44   #170
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
hej dziewczynki a ja mam pytanko tak troszke z innej beczki. kupilam na figleaves.com stanik i okazal sie za duzy. wymieniala ktoras z was moze tam stanik? chcialabym wymienic na mniejszy w obwodzie, czy jest taka mozliwoc?
pomozcie mi prosze bo czytam ten regulamin ale angielski kiepsko znam.
Returns period

If original delivery was made to an address outside the UK this is extended to 20 days. 10 days should be allowed for postage, so please ensure your item is posted within 10 days of receipt.

Return postage is payable by you. Send your return via an insured, traceable method, marking your package clearly as Returned Goods to avoid delays at Customs. Please retain your shipping documentation so that you can make a claim with your carrier in the event of items being lost in transit.
We will let you know as soon as we receive the goods, and will then endeavour to process your request for either a refund or replacement as quickly as possible. Please allow up to seven days from receipt of your return for this to be done.
If no return instructions are enclosed with your return, we will automatically issue a refund for the returned items.

W Figleaves masz 20 dni na zwrot/wymianę bielizny. Ponieważ czas dostarczenia przesyłki to ok 10 dni, powinnaś odesłać przesyłkę w ciągu 10 dni od jej otrzymania.
Koszt przesyłki opłacasz sama. Na wypadek opóźnienia/zgubienia przesyłki zostaw potwierdzenie nadania. W paczce powinnaś dostać formulasz zwrotu/wymiany, który trzeba wypełnić i adres zwrotny. Jak tylko sklep otrzyma twoją przesyłkę powiadomi Cię o tym. Ok 7 dni czeka się na realizację zwrotu/wymiany. Jeśli nie wypełnisz formularza wymiany, sklep automatycznie zwróci Ci za stanik.

Cytat:
Dzięki Aska87 za odpowiedź. Mi jednak chodziło o te wałeczki powyżej, jak na fotce zamieszczonej przez luizkę z napisem "wałeczek". Zwykły stanik, dobrze dobrany, chyba raczej nie obejmuje tego, musiałby być wysoko zabudowany?
Tu nie chodzi o to, żeby stanik był pod same pachy. Wałeczki biorą się stąd, że całe piersi nie mieszczą się w miskach i uciekają poza nie.Jeśli miska jest dostatecznie duża, pierś nie będzie uciekała. Dodatkowo zakładając stanik zbierasz piersi z boku do środka miski. Jednak ważne jest, żeby stanik był dostatecznie zabudowany z boku i miał dostatecznie szerokie fiszbiny. Np. imp18 pisała, że w Milenie piersi uciekają jej na bok, bo jest wąskofiszbinowy: "... po prostu to co zgarnę spod pachy to zaraz ucieka ma jak dla mnie troche za wąskie fiszbiny i za krótkie pod pachą. "
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:06   #171
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość



Jeśli wybralas model silvestrine lub flamenco to spróbuj rozmiar 65 H lub I
jesli to jakis inny model to najprawdopodobniej 60K
Przerażają mnie te literki Ja teraz noszę 70 D, ale źle się czuję w takich stanikach
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:30   #172
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...455&v=2&wv.x=0

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=76905300

Podaję 2 wątki z Lobby Biuściastych i Małobiuściastych dla dziewczyn które pytają o sklep stacjonarny we Wrocławiu. Tam coś znajdziecie na ten temat
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:04   #173
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez taramtaram Pokaż wiadomość
o, też mnie to interesuje
mnie też

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
no to teraz ja w obwodzie (ciasno) mam 67 a w biuscie (luźno)84-5. Nie za bardzo wiedzialam jak ma wygladać luźno. Wg tej tabeli mam rozmiar 60 E (wg brytyjskigo) a 60 G (wg polskigo)?? OMg.
Ktoś wie gdzie tak istanik kupić we wroclawiu??
Dobrze wyliczylam?
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dołanczam się do pytania. Jestem do świąt w delegacji we wrocku i nie mam zielonego pojecia co tutaj gdzie i jak ....
Ewentualnie z Bielska-białej może ktoś coś wie o jakimś sklepie z biustonoszani (takimi dobrymi).
Milla we wrocławiu ul Ruska 34 (niedaleko rynku). Tam mają pełną rozmiarówke no i miłe panie które pomogą coś dobrać

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to, żeby stanik był pod same pachy. Wałeczki biorą się stąd, że całe piersi nie mieszczą się w miskach i uciekają poza nie.Jeśli miska jest dostatecznie duża, pierś nie będzie uciekała. Dodatkowo zakładając stanik zbierasz piersi z boku do środka miski. Jednak ważne jest, żeby stanik był dostatecznie zabudowany z boku i miał dostatecznie szerokie fiszbiny. Np. imp18 pisała, że w Milenie piersi uciekają jej na bok, bo jest wąskofiszbinowy: "... po prostu to co zgarnę spod pachy to zaraz ucieka ma jak dla mnie troche za wąskie fiszbiny i za krótkie pod pachą. "
ale mi to z "boczków" ucieka, a one pytają chyba o to koło ramiączka,a tak bardziej z przodu ;> Ja też jestem ciekawa bo nie widze sposobu na zgarnięcie tego.... przecież jak podniose rękę to to jest jakby część ręki
zaznaczyłam to na zdjęciu ... ale jak widać w CK nie ma takiego problemu no ale to naprawde zabudowany stanik , zresztą sądze że jakby troche modelka poruszała ręką to tez by było :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:21   #174
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Imp ja wlasnie w te miejsca co zaznaczylac mialam najbardziej wysmarowany biust z miseczek, mialam kiedys takie zdjecie na ktorym dobrze to bylo widac ale musze poszukac na starym kompie. Mnie pomogl taki straszny full cup z triumpha To jeden z pierwszych ''dobrych'' stanikow jakie kupilam. Strasznie ortopedyczny ale przez to wysokie zabudowanie udalo mi sie biust do miseczek wmasowac. Nosilam go czesto po domu jako stanik do karmienia

(tak to tez ja na tych zdjeciach ale kiedy go kupowalam mialam wymiary 84/110-112 )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg elayne_amourette_dsjfhf4.jpg (26,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elayne_amourette_dsjfhf5.jpg (27,7 KB, 158 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:26   #175
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Imp ja wlasnie w te miejsca co zaznaczylac mialam najbardziej wysmarowany biust z miseczek, mialam kiedys takie zdjecie na ktorym dobrze to bylo widac ale musze poszukac na starym kompie. Mnie pomogl taki straszny full cup z triumpha To jeden z pierwszych ''dobrych'' stanikow jakie kupilam. Strasznie ortopedyczny ale przez to wysokie zabudowanie udalo mi sie biust do miseczek wmasowac. Nosilam go czesto po domu jako stanik do karmienia
czyli jednak możliwe .. a powiedz mi teraz możesz nosić mniej zabudowane i nie masz tego problemu ?
w jaki sposób "wmasowywać" to zeby wróciło na miejsce :| ?

heh to może ja się jeszcze zastanowie nad tą CK co wkleiłam wprawdzie przymierzałam ten stanik ale wtedy nie wiedziałam że to "uciskanie" to nie kwestia złego kroju a złego rozmiaru (zamałego )

Edytowane przez b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Czas edycji: 2008-12-07 o 11:27
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:40   #176
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;9994277]mnie też
ale mi to z "boczków" ucieka, a one pytają chyba o to koło ramiączka,a tak bardziej z przodu ;> Ja też jestem ciekawa bo nie widze sposobu na zgarnięcie tego.... przecież jak podniose rękę to to jest jakby część ręki
zaznaczyłam to na zdjęciu ... ale jak widać w CK nie ma takiego problemu no ale to naprawde zabudowany stanik , zresztą sądze że jakby troche modelka poruszała ręką to tez by było :P[/quote]

Da się to zagarnąć. Poniżej są moje dwa zdjęcia w staniku 28F i 28G. Co dziwne w 28G mój biust jakiś się mniejszy wydaje Ja od kilku dni mam czarną Portię, także moje wałeczki nie zmigrowały jeszcze do biustu, ale myślę, że po jakimś czasie już ich nie będzie. Portia rzeczywiście jest mocniej zabudowana po bokach. Jeszcze nie wiem czy przy mniej zabudowanych stanikach da się zgarniać ten wałeczek z góry, ale mam w planie kupno jeszcze kilku innych modeli, więc niedługo się przekonam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wałeczki.jpg (21,1 KB, 236 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:57   #177
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;9994277]




Milla we wrocławiu ul Ruska 34 (niedaleko rynku). Tam mają pełną rozmiarówke no i miłe panie które pomogą coś dobrać


[/quote]

Jakie ceny? Pewnie strasznie wysokie.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:09   #178
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Jakie ceny? Pewnie strasznie wysokie.
150-200 zł raczej (chyba, że curvy kate wprowadzili, ale jak byłam to tylko panache i freye mieli) w sumie nie patrzyłam za bardzo na ceny :P ale myślę że porównywalne są z cenami http://www.intimo.com.pl/

ale i tak warto bo jeżeli ktoś się nie orientuje jaki ma rozmiar albo jak powinien leżeć biustonosz to naprawde pomogą
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:12   #179
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Da się to zagarnąć. Poniżej są moje dwa zdjęcia w staniku 28F i 28G. Co dziwne w 28G mój biust jakiś się mniejszy wydaje Ja od kilku dni mam czarną Portię, także moje wałeczki nie zmigrowały jeszcze do biustu, ale myślę, że po jakimś czasie już ich nie będzie. Portia rzeczywiście jest mocniej zabudowana po bokach. Jeszcze nie wiem czy przy mniej zabudowanych stanikach da się zgarniać ten wałeczek z góry, ale mam w planie kupno jeszcze kilku innych modeli, więc niedługo się przekonam.
hm no nic , bede próbowac na razie w moich próbuje coś zdziałać pomimo że nie są tak zabudowane :P
ale w tym mniejszym dekolt masz fajniutki ale pewnie z boku bułkuje mocno
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:15   #180
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. W takim razie na początek spróbuję jakiś zabudowany, najlepiej z tych, które Wy macie.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.