Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 05:58   #4201
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
Muszę się z wami podzielić moim rozgoryczeniem drogie wizażanki!

Druga kwestia jest taka że, regularnie co paczkę od jakichś 4-5 miesięcy mam w niej jakiś brak (produkt jest policzony na fakturze a w paczce go nie ma) lub produkty są pomylone, włożone jakieś tańsze, straciłam przez to już kilka klientek, bo żadna nie chce czekać 2-3 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji... Teraz brakowało dwóch próbek kremów i wątpie, żeby uznali mi tę reklamację, bo jednak jest to lekkie ;( Jak tak dalej będzie to będę zmuszona wypisać się z tego bajzlu, jestem w Ori już 5 lat i coraz bardziej przestaje mi się podobać to co wyczyniają... Wcześniej nie było takich cyrków, jeśli zdarzyła się raz w roku jakaś pomyłka w paczce to było święto... Mam zatem do was pytanie, chciałabym się wyżalić komuś na górze na to co się dzieje ostatnimi czasy, do kogo zatem mam zaadresować swój list pełen żalu co do lepkich rączek osób pakujących?
Oj tu musze niestety przyznać rację... też od kilku lat jestem w Ori i ostatnio jestem zawiedziona. też mam braki, a na FV produkt jest.
mało tego DHL dowożący mi paczki ostro mnie wnerwia. dowożą mi paczki 2 dni później - notorycznie się to zdarza. dostaję maila że paczka będzie we wtorek, a paczka dociera w czwartek wieczorem o 19. a klientki czekają... mało tego paczka wczoraj była tak nagrzana, że kosmetyków nie dało się dotknąć... no porażka. też się zastanawiam gdzie się z tym odezwać, bo tel do DHL nic nie dają...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:30   #4202
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja nie mam takich opóźnień na szczęście.Ale wkurza mnie to dodawanie zamienników,już wolę żeby nie dawali nic.Jak ktoś zamawia krem do stóp to na co mu krem do rąk,albo mleczko zamiast kremu do twarzy.Jakby chciał to by je wział.
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:58   #4203
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Aaaallleeee się wkuuurzyłam!!!! Normalnie, czytam dzisiaj wasze opinie o wszystkich fakturach, brakach i niezgodnościach z zamówieniami, myślę sobie "uf, dobrze, że na razie nie mam takich problemów" i BACH!
Coś mnie tknęło aby wejść na moje konto w Ori, wczoraj rano składałam zamówienie, jedyne co nie było dostępne to Discover Mexico 400ml - w zamian 2 x 250ml. Ok, spoko. Patrzę na faktury teraz, a tu jedna faktura ze smutną minką nie zapłacona, kwota się zgadza, a zaraz nad nią druga faktura na kilkadziesiąt złotych... I co się okazało? Że w Wawie nie mają ujędrniającego żelu na brzuch, na który klientka czeka już drugi katalog. Zwariuję chyba. Dlaczego do cholery nie pokażą od razu, że jest niedostępny, tylko odejmują na ostatnią chwilę już po wysłaniu zamówienia. Nosz kuuurde, miałam na styk 80parę PP i teraz w tyłek to wszystko bo odjęli mi 14 PP:/:/:/ jak będzie lojalnościówka w 12 kat to nawet nie załapię się na nagrodę. Szlag.
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:28   #4204
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, odnośnie pytania do jakich wyżej postawionych osób kierować skargi - wejdźcie na forum konsultantów Ori na fejsbuku - tam się udziela sporo osób, które siedzą wysoko w strukturach.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:35   #4205
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Aaaallleeee się wkuuurzyłam!!!! Normalnie, czytam dzisiaj wasze opinie o wszystkich fakturach, brakach i niezgodnościach z zamówieniami, myślę sobie "uf, dobrze, że na razie nie mam takich problemów" i BACH!
Coś mnie tknęło aby wejść na moje konto w Ori, wczoraj rano składałam zamówienie, jedyne co nie było dostępne to Discover Mexico 400ml - w zamian 2 x 250ml. Ok, spoko. Patrzę na faktury teraz, a tu jedna faktura ze smutną minką nie zapłacona, kwota się zgadza, a zaraz nad nią druga faktura na kilkadziesiąt złotych... I co się okazało? Że w Wawie nie mają ujędrniającego żelu na brzuch, na który klientka czeka już drugi katalog. Zwariuję chyba. Dlaczego do cholery nie pokażą od razu, że jest niedostępny, tylko odejmują na ostatnią chwilę już po wysłaniu zamówienia. Nosz kuuurde, miałam na styk 80parę PP i teraz w tyłek to wszystko bo odjęli mi 14 PP:/:/:/ jak będzie lojalnościówka w 12 kat to nawet nie załapię się na nagrodę. Szlag.
co będzie w 12 to zobaczymy, a ja chciałam się załapać teraz na lojalnościowy na wodę i mam braki, a już mocno naciągałam zamówienie
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:56   #4206
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Aaa, dziewczyny!
Od jakiegoś czasu już napaliłam się na bransoletkę w Ori, ale zawsze była w brakach magazynowych, teraz chciałam ją zamówić, ale z Wawy leci moja paczka i tam jej nie mieli, za to w mojej filii w raportach niby jest dostępna ( nie ma jej w brakach magazynowych w filii), czy jest możliwość abym poszła do Filii i za gotówkę kupiła tą bransoletkę? Bo zamówienia złożyć na nią nie mogę, bo paczka leci z Wawy, a tak jak wspominałam tam jej nie mają... Można w filii sobie kupić?
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:05   #4207
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 552
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
Trochę teraz o podkładach. Zamówiłam sobie też próbki podkładów very me i dotleniającego. Nasłuchałam się, że Very me jest podkładem, który w Ori najlepiej kryje i ślicznie pachnie borówkami. Moje spostrzeżenia po przetestowaniu na razie na dłoni i części żuchwy: nie kryje w ogóle, bliżej mu raczej do kremu koloryzującego niż do najzwyklejszego podkładu, co do zapachu znośny ale są to raczej takie chemiczne borówki i do "śliczności" mu daleko, natomiast dotleniający na lato idealny, po nałożeniu czuć takie przyjemne uczucie chłodzenia. Odgrzebałam też w swoich próbkowych zbiorach próbkę podkładu urban shield i jestem w ciężkim pozytywnym szoku! Pierwszy podkład, który zmatowił moją strefę T na tak długo! Do porównania: po mineralnym nie świecę się przez godzinę, po matującym i skin perfect przez dwie, tego użyłam o 16 i do 22 bez poprawek! Szok! jako, że dopiero zaczynam swoją przygodę z podkładami, więc wcześniej mnie to nie interesowało czy on jest jeszcze w ofercie?
chyba jest jeszcze, ale dawno nie bylo go w promocji (ja koncowke swojego ostatnio wyrzucilam, bo zastapil go wlasnie dotleniajacy a US juz byl grubo po terminie)

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Podkład dotleniający był chyba ostatnim w ofercie Ori, jaki mnie by zainteresował, ale ostatnio był w jakieś dość korzystnej cenie i go kupiłam i tak samo jak Ciebie, miło mnie zaskoczył, bardzo dobry podkład, cera ładnie zmatowiona i świeża .
ja podklad dotleniajacy polubilam od kiedy sie pojawil i kupuje go regularnie uzywam odcienia Porcelain a teraz wzielam tez Light Ivory do sprawdzenia
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 09:25   #4208
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez grr1 Pokaż wiadomość
w Eclercu ul. Inflancka tam jest stoisko avonu ale ma tez oriflame - przynajmniej ostatnio miała teraz nie wiem dawno nie byłem.
byłam, ale widziałam, że tam tylko Avon. Może jeszcze ktoś wie gdzie w Łodzi znajdę stoisko Oriflame'u ?
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:42   #4209
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odnośnie pytania do jakich wyżej postawionych osób kierować skargi - wejdźcie na forum konsultantów Ori na fejsbuku - tam się udziela sporo osób, które siedzą wysoko w strukturach.
ze względu na atmosferę jaka panuje na tamtym forum wolałam napisać tutaj, tam w odpowiedzi pewnie by mi napisano że mam nauczyć się z tym pokornie żyć, bo to co robi firma jest och i ach...
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:53   #4210
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mam pytanie. Czy jest tu jakaś konsultantka z Sosnowca/Dąbrowy Górniczej? Nie zawsze opłaca mi się robić swoje zamówienie a tak bym mogła podrzucić parę swoich PP komuś.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:47   #4211
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy są tu konsultantki z pomorza bądź dolnego śląska? chciałam zamówić bransoletkę Charity białą, ale w mojej filii ani w Wawie nie mają mogłaby któraś mi zamówić ją? kase przeleję na konto, albo oddam przy odbiorze osobistym. Okolice: Wrocław, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecin.
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 11:16   #4212
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Aaa, dziewczyny!
Od jakiegoś czasu już napaliłam się na bransoletkę w Ori, ale zawsze była w brakach magazynowych, teraz chciałam ją zamówić, ale z Wawy leci moja paczka i tam jej nie mieli, za to w mojej filii w raportach niby jest dostępna ( nie ma jej w brakach magazynowych w filii), czy jest możliwość abym poszła do Filii i za gotówkę kupiła tą bransoletkę? Bo zamówienia złożyć na nią nie mogę, bo paczka leci z Wawy, a tak jak wspominałam tam jej nie mają... Można w filii sobie kupić?
Jeśli jest w filii i możesz być w tej filii osobiście, to złóż zamówienie na filię. Po prostu odbierzesz jak zamówienie na dom, tylko w filii. W filii nie możesz kupić tak od ręki produktów, chyba że są wystawione w gablotce wyprzedażowej z ceną i kodem. Ja ostatnio w ten sposób kupiłam odżywkę do rzęs GG Jeśli zamówienie złożysz do godz. 12 to zamówienie jest do odbioru już następnego dnia. Jeśli po 12 to zamówienie jest dopiero za dwa dni do odbioru. Na odbiór zamówienia masz 7 dni roboczych. Jeśli w danym katalogu osiągnęłaś już próg 80 PP to kolejne zamówienie na sumę powyżej 40 PP będzie zwolnione z opłaty. Jeśli nie będzie w zamówieniu 40PP, to opłaty są takie jak na biuro.


Czytam, że i wy ostatnio macie sporo braków. Mnie to już zaczęło do szału doprowadzać. W każdej paczce czegoś brakowało, aż się miarka przebrała. Zamiast dwóch kremów koloryzujących GG dostałam dwa mydełka Discover Waga była nawet wyższa, a oddawanie mydełek było kompletnie nieopłacalne. Do filii mam 40 km, więc koszt podróży raz żeby oddać mydełka i złożyć reklamację, a dwa po odbiór kremów byłby wyższy niż wartość kremów... Za przesyłkę pocztową zapłaciłabym więcej niż te mydełka kosztują, no i w ogóle dlaczego mam być stratna i dokładać do interesu skoro to ich wina? W biurze natomiast nie składam już reklamacji, bo i tak się nie doczekam na rozpatrzenie.
Na szczęście policzyłam, że waga na kartonie była niższa niż na fakturze tak na styk o tyle ile powinny ważyć te kremy. Nie przyznałam się zatem, że dostałam coś w zamian (mydełka dostały klientki, dla których były kremy w ramach rekompensaty za długi czas oczekiwania) i na szczęście reklamację uwzględniono. Polecam zatem robić zdjęcie/skan naklejki na kartonie w razie problemu z reklamacją
Nie mniej jednak, napisałam prośbę o indywidualne kontrolowanie mojej paczki przed wysyłką, ponieważ ostatnio zbyt często muszę składać reklamacje...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:58   #4213
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jeśli nie znam żadnej konsultantki to jak złoże zamówienie w filii to muszę płacić za dostawę do filii jeszcze ?
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:08   #4214
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja tam na razie nie narzekam na paczki z Ori. Tylko na te nieszczęsne braki jak mam zarabiać skoro tych kosmetyków nie ma??
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:28   #4215
Psiamama
Przyczajenie
 
Avatar Psiamama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Hej

Powiem Wam, że u nas się z brakami trochę poprawiło, ale i tak muszę czekać na bibułki matujące :/ - to był właściwie jedyny brak.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

[QUOTE=anja1207;34969504]
Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Nowości z katalogu 10 i moje spostrzeżenia z dzisiejszej wizyty w Filii

Odżywcze mleczko do ciała Happy Skin do bardzo suchej skóry - ślicznie pachnie i ładnie się wchłania Ma konsystencję jak na mleczko przystało, nie spodziewajcie się, że to będzie baaardzo gęste
Nawilżający balsam do ciała Happy Skin dla skóry normalnej i suchej - bardzo ładnie pachnie i dobrze się wchłania
Balsam do ciała Happy Skin do skóry wrażliwej - ładnie pachnie i dobrze sie wchłania.

Stopień zapachu dla mleczka/balsamu happy Skin taki jak w kolejności napisałam najładniejszy zapach ma dla mnie mleczko, zapachem mi przypomina kiedys był w oriflame taki balsam tonujący do ciała z fioletowa zatyczką, bardzo ten zapach uwielbiałam i natychmiast poczułam go w mleczku Chyba się polubimy na przyszłość

czy te mleczko i balsamy happy skin to cos nowego czy tylko zmienione opakowanie tych trzech z ekstraktem z zielonek herbaty, z trzema zbożami i mleczka z olejem słonecznikowym?

http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=20358
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=15586
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=21192
Mleczko faktycznie nie jest gęste, a chłonność jest taka sobie Jak za dużo się nałoży to trzeba chwilę odczekać i znowu wetrzeć. Długo też utrzymuje się film na skórze.
Psiamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:35   #4216
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
ze względu na atmosferę jaka panuje na tamtym forum wolałam napisać tutaj, tam w odpowiedzi pewnie by mi napisano że mam nauczyć się z tym pokornie żyć, bo to co robi firma jest och i ach...
też prawda, to co tam się wyprawia, woła czasem o pomstę do nieba propagandę tam sieją czasem nieziemską.

Słuchajcie, kupiłam sobie top coat do paznokci z ostatniego katalogu i póki co jestem zachwycona - 3 dzień czerwonych paznokci i wyglądają jak świeżo malowane, mimo normalnych czynności związanych z myciem garów, sprzątaniem, myciem głowy etc.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:11   #4217
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, mogłybyście podać mi wymiary tego lusterka?
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=14690

Chciałabym je kupić mamie, ale nigdzie nie widzę wymiarów.
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:12   #4218
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Unhappy Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Psiamama Pokaż wiadomość
Hej

Powiem Wam, że u nas się z brakami trochę poprawiło, ale i tak muszę czekać na bibułki matujące :/ - to był właściwie jedyny brak.
Też tylko czekam aż będą dostępne, bo dużo osób u mnie zamawiało. Poza tym żadnych braków na razie.
Co do paczek, to na dom zawsze przychodzą mi w dobrym stanie (kurier najwyraźniej jeździ ostrożnie). Na BR z kolei jest tak sobie. Ostatnio paczka dla mnie była znacznie wgnieciona. Aż się dziwiłam, że kosmetyki były nienaruszone...
A pomyłki zdarzyły mi się tylko na moją korzyść. Dostawałam dodatkowo coś, czego w ogóle nie zamawiałam. Np. linery z Very Me przyszły cztery, a miały być trzy. Czasem jedynie wysyłają mi nie te próbki, które zamawiałam albo pominą jakąś.
Żalu nie ma i oby nie było! Jedynie denerwują mnie braki i opieszałość firmy w ich uzupełnianiu.

Edytowane przez jocelyne mary
Czas edycji: 2012-08-03 o 13:15
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:23   #4219
Psiamama
Przyczajenie
 
Avatar Psiamama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Też tylko czekam aż będą dostępne, bo dużo osób u mnie zamawiało. Poza tym żadnych braków na razie.
Co do paczek, to na dom zawsze przychodzą mi w dobrym stanie (kurier najwyraźniej jeździ ostrożnie). Na BR z kolei jest tak sobie. Ostatnio paczka dla mnie była znacznie wgnieciona. Aż się dziwiłam, że kosmetyki były nienaruszone...
A pomyłki zdarzyły mi się tylko na moją korzyść. Dostawałam dodatkowo coś, czego w ogóle nie zamawiałam. Np. linery z Very Me przyszły cztery, a miały być trzy. Czasem jedynie wysyłają mi nie te próbki, które zamawiałam albo pominą jakąś.
Żalu nie ma i oby nie było! Jedynie denerwują mnie braki i opieszałość firmy w ich uzupełnianiu.
Haha, a u mnie zamienniki jakimś dziwnym trafem zawsze są na gorsze produkty Najbardziej wkurza brak w paczce i problemy z uznaniem reklamacji bo coś było na innej linii pakowniczej ble ble Podsumowując wszystko, to i tak cieszę się bardzo, że braków coraz mniej w systemie i głupich tłumaczeń też coraz mniej
Psiamama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 16:58   #4220
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Słuchajcie, kupiłam sobie top coat do paznokci z ostatniego katalogu i póki co jestem zachwycona - 3 dzień czerwonych paznokci i wyglądają jak świeżo malowane, mimo normalnych czynności związanych z myciem garów, sprzątaniem, myciem głowy etc.
Mówisz o tej 2 w 1?? Bo ja ją sobie ostatnio kupiłam i też jestem bardzo zadowolona. Lakier trzyma się trzeci dzień. Pościerał mi się tylko na końcówkach, bo byłam 2 razy na basenie przez co najmniej 1,5h.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

A na mojej fakturze był ostatnio czerwony napis : PACZKA SPRAWDZONA KOMISYJNIE. Miałyście kiedyś coś takiego?
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:13   #4221
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście podać mi wymiary tego lusterka?
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=14690

Chciałabym je kupić mamie, ale nigdzie nie widzę wymiarów.
lusterko mam i jest w takich wyrach jak puder w fioletowym opakowaniu Oriflame Beauty. Na oko 6 cmx6cm (nie mam pod ręką linijki), tak do torebki w sam raz. Fajne.

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Mówisz o tej 2 w 1?? Bo ja ją sobie ostatnio kupiłam i też jestem bardzo zadowolona. Lakier trzyma się trzeci dzień. Pościerał mi się tylko na końcówkach, bo byłam 2 razy na basenie przez co najmniej 1,5h.
tak, o tym. chyba wezmę na zapas, bo teraz tani
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:17   #4222
Psiamama
Przyczajenie
 
Avatar Psiamama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Mówisz o tej 2 w 1?? Bo ja ją sobie ostatnio kupiłam i też jestem bardzo zadowolona. Lakier trzyma się trzeci dzień. Pościerał mi się tylko na końcówkach, bo byłam 2 razy na basenie przez co najmniej 1,5h.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

A na mojej fakturze był ostatnio czerwony napis : PACZKA SPRAWDZONA KOMISYJNIE. Miałyście kiedyś coś takiego?
Tak, to jest dodatkowo skontrolowana paczka, żeby nie pokusić się o zgłoszenie braku, który rzeczywiście w paczce był. Tak słyszałam
Psiamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:57   #4223
Psiamama
Przyczajenie
 
Avatar Psiamama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Mówisz o tej 2 w 1?? Bo ja ją sobie ostatnio kupiłam i też jestem bardzo zadowolona. Lakier trzyma się trzeci dzień. Pościerał mi się tylko na końcówkach, bo byłam 2 razy na basenie przez co najmniej 1,5h.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

A na mojej fakturze był ostatnio czerwony napis : PACZKA SPRAWDZONA KOMISYJNIE. Miałyście kiedyś coś takiego?
Ja miałam tak i (z tego co słyszałam) to znaczy, że paczka była dodatkowo sprawdzana, żeby nikogo nie podkusiło zgłaszać, że czegoś nie ma, co w rzeczywistości znajduje się w paczce. Ot taka dodatkowa kontrola
Psiamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:09   #4224
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czytałam dziś od rana na narzekania i sobie myśle dobrze, że mnie to nie spotkało. Zadowolona odebrałam paczkę w In Post i w domu patrzę a tu rozlany żel szlak jasny by to trafił ale to nic jeszcze brałam udział w programie witamy i zakończyłam go więc czekałam na torbę Dubai która widnieje na fakturze a spakowali mi Torbe Giordani Gold, która jest teraz na promocji po 39,90 zł. To chyba jakiś żart normalnie napisałam do nich i czekam na wytłumaczenie mi tej "pomyłki" a nawiasem mówiąc torba Giordani Gold jest mega super jedyny minus to faktycznie brak zamka a tak to ekstra polecam Wam.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:17   #4225
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny, pisałyście o bibułkach matujących, chciałam dziś zamówić i ich nie ma, są w brakach
nie orientujecie się kiedy będą dostępne czy warto na nie czekać?, czy wogóle się doczekam w tym katalogu?
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:42   #4226
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny jak Wam idzie rekrutacji? bo jakoś u mnie ten PW nie robi szału;/
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:51   #4227
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
dziewczyny jak Wam idzie rekrutacji? bo jakoś u mnie ten PW nie robi szału;/
Ja jak na razie zrekrutowałam 1 osobę i to jest moja pierwsza osoba w strukturze własnie na ten PW się skusiła
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:53   #4228
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

to masz super u mnie jak na razie posucha ciężko nawet z zamówieniem. Ludzi wywiało na wakacje
magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 03:55   #4229
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
dziewczyny, pisałyście o bibułkach matujących, chciałam dziś zamówić i ich nie ma, są w brakach
nie orientujecie się kiedy będą dostępne czy warto na nie czekać?, czy wogóle się doczekam w tym katalogu?
Mam dziwne przeczucie, że raczej nie... Mam je na BO i szczerze mówiąc, nie liczę na wiele. Nawet gdyby mi się pojawiła data dostawy, to też nie ma pewności, czy będą. Nie raz miałam tak, że ciągle tą datę przesuwają aż czasem katalog już się kończy, a produktów nadal nie ma w magazynie. Eh...
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:40   #4230
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Mam dziwne przeczucie, że raczej nie... Mam je na BO i szczerze mówiąc, nie liczę na wiele. Nawet gdyby mi się pojawiła data dostawy, to też nie ma pewności, czy będą. Nie raz miałam tak, że ciągle tą datę przesuwają aż czasem katalog już się kończy, a produktów nadal nie ma w magazynie. Eh...
wiem właśnie, że daty się przeuwają, dlatego pytam o te bibułki, bo one chyba już od jakiegoś czasu nie dostępne

ostatnio miałam tak z balsamem, zamówiłam i nie dostsałam, w następnym katalogu też nie dostałam
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.