Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 13:11   #661
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Chciałam tylko napisać, że wyjątkowo spodobała mi się nowa woda Sparkle in Paris. Strona zapachowa była na tyle naperfumowana, że udało mi się jedynie stwierdzić, że to ciepły i całkiem przyjemny zapach. Wzięłam, bo jakiś lekki zapach też się przyda dla odmiany. No, i okazało się, że strona zapachowa w katalogu nie umywa się do realnej jakości zapachowej tej wody. Przede wszystkim zaskoczyła mnie obecność bardzo świeżej nuty na początku. Zapach nie jest płaski i ładnie ewoluuje na mojej skórze. Super. Cieszę się bardzo i chciałabym, żeby na dłużej zagościł w katalogu...
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 14:47   #662
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny, brałyście takie torebki na prezenty po 1zł? Jak Wam wychodziły one w punktach? Bo w cenniku jest cena 1zł za artykuł, ale mimo tego, że torebeczek miałam 7szt. to dodał mi się tylko 1pkt:/ I nie wiem czy tylko ja tak mam, czy wszystkim tak liczyli...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:10   #663
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Biorę udział w konkursie Oriflame "Moja kobiecość", proszę was drogie Wizażanki o pomoc, jeśli macie ochotę to zagłosujcie na moją pracę, będę dozgonnie wdzięczna

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.com/mojakobiec...id=4372&ref=nf

edit:

ups chyba nie da się wrzucić linka a szkoda...

Edytowane przez anja1207
Czas edycji: 2012-11-13 o 15:14
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:18   #664
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny, jak to jest z zakupem katalogów bezpośrednio w filii? Dopisują jakąś opłatę czy coś? tylko raz i to bardzo dawno kupowałam tak katalogi, nie pamiętam nic
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 16:48   #665
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z zakupem katalogów bezpośrednio w filii? Dopisują jakąś opłatę czy coś? tylko raz i to bardzo dawno kupowałam tak katalogi, nie pamiętam nic
tak. jest opłata 7,90 lub produkt do wyboru za 11.90
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 18:02   #666
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisać, że wyjątkowo spodobała mi się nowa woda Sparkle in Paris. Strona zapachowa była na tyle naperfumowana, że udało mi się jedynie stwierdzić, że to ciepły i całkiem przyjemny zapach. Wzięłam, bo jakiś lekki zapach też się przyda dla odmiany. No, i okazało się, że strona zapachowa w katalogu nie umywa się do realnej jakości zapachowej tej wody. Przede wszystkim zaskoczyła mnie obecność bardzo świeżej nuty na początku. Zapach nie jest płaski i ładnie ewoluuje na mojej skórze. Super. Cieszę się bardzo i chciałabym, żeby na dłużej zagościł w katalogu...
cieszę się w takim razie, że go wzięłam (a miałam sobie odpuścić )

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brałyście takie torebki na prezenty po 1zł? Jak Wam wychodziły one w punktach? Bo w cenniku jest cena 1zł za artykuł, ale mimo tego, że torebeczek miałam 7szt. to dodał mi się tylko 1pkt:/ I nie wiem czy tylko ja tak mam, czy wszystkim tak liczyli...
miałam tak samo. każdy rodzaj torebki, niezależnie od ilości, liczył się za jeden PP.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 18:11   #667
magdalenkl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 214
GG do magdalenkl
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

.

Edytowane przez magdalenkl
Czas edycji: 2012-11-15 o 20:16
magdalenkl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 07:53   #668
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
cieszę się w takim razie, że go wzięłam (a miałam sobie odpuścić )
To oby i Tobie przypasowała.

Dodam, że z trwałością jest tak, jak na wodę toaletową przystało. Wczoraj specjalnie robiłam test: około 11 psiknęłam na nadgarstek i koło 16 jeszcze delikatnie ją wyczuwałam. Myślę, że cztery godziny spokojnie wytrzymuje.

Cóż, Salix, to czekamy na Twoją recenzję na blogu.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:18   #669
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
To oby i Tobie przypasowała.

Dodam, że z trwałością jest tak, jak na wodę toaletową przystało. Wczoraj specjalnie robiłam test: około 11 psiknęłam na nadgarstek i koło 16 jeszcze delikatnie ją wyczuwałam. Myślę, że cztery godziny spokojnie wytrzymuje.

Cóż, Salix, to czekamy na Twoją recenzję na blogu.
jak tylko będę wiedziała co o niej sądzić, na pewno opiszę w ogóle to czekam na tę paczkę Ori jak na prezenty od św Mikołaja, trochę dla siebie wzięłam tym razem
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:01   #670
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
jak tylko będę wiedziała co o niej sądzić, na pewno opiszę w ogóle to czekam na tę paczkę Ori jak na prezenty od św Mikołaja, trochę dla siebie wzięłam tym razem
Ja też czekam na paczkę, też z tego katalogu zrobiłm sobie kilka prezentów
Ciekawa jestem Twojej recenzji na temat wody Sparkle, zamówiłam ją również bo w takiej cenie może już się nie powtórzyć a z próbki bardzo mi się spodobała. Brałam też biżuterię Demi ale bez naszyjnika torba mile mnie zaskoczyła, pierwszy raz w Oriflame ( oprócz materiałowej torby na zakupy ) spodobała mi się torba oraz jej wykonanie. Mam nadzieję, że paczka dzisiaj dojedzie, potestuję i wrzucę fotki u siebie. Czekam na Twoje fotorecenzje na blogu Pochwal się co sobie zamówiłaś i czy wszystko trafione: czy inaczej wygląda w katalogu a inaczej na żywo.
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:37   #671
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że paczka dzisiaj dojedzie, potestuję i wrzucę fotki u siebie. Czekam na Twoje fotorecenzje na blogu Pochwal się co sobie zamówiłaś i czy wszystko trafione: czy inaczej wygląda w katalogu a inaczej na żywo.
Eh, ja mam planowaną datę dostawy na piątek dopiero... Ale czasem przywożą mi paczki dzień wcześniej, nigdy później niż w czwartek nie dostałam, więc może jutro akurat będzie. Wzięłam sobie m.in turkusowy eyeliner, mam nadzieję, że kolor będzie odpowiadał temu na zdjęciu w katalogu i że nie będzie tak, jak w przypadku fioletowego, który okazał się delikatnym różem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 11:29   #672
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Eh, ja mam planowaną datę dostawy na piątek dopiero... Ale czasem przywożą mi paczki dzień wcześniej, nigdy później niż w czwartek nie dostałam, więc może jutro akurat będzie. Wzięłam sobie m.in turkusowy eyeliner, mam nadzieję, że kolor będzie odpowiadał temu na zdjęciu w katalogu i że nie będzie tak, jak w przypadku fioletowego, który okazał się delikatnym różem.
Ja mam na dzisiaj na biuro ale dopiero późnym wieczorem pojadę, więc jak dam radę dzisiaj wszystko dokładnie rozpracować to jutro wrzucam fotki, mam nadzieje, że dojadą też moje zaginione cienie pastelowe bo czekam i czekam
A tak w ogóle to teraz poszalałam z zamówieniem ( znów Święta z Oriflame, prezenty dla wszystkich będę mogła już pakować ,haha )bo kat.17 to raczej już taka powtórka z 16 oprócz oczywiście kilku nowości. Liczę na zamówienia od znajomych...z jednej strony to dobrze, że nie ma dużo interesujących mnie rzeczy przynajmniej portfel jakoś przetrwa do katalogu nr.2/2013 bo wtedy ma się pojawić coś z kolekcji kolorowej Demi

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2012-11-14 o 11:34
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 13:35   #673
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Odebrałam własnie paczkę Balsam Sparkle in Paris jest po prostu cudowny Z milionami drobinek Już się w nim zakochałam Jeśli woda pachnie tak samo jak balsam, to chyba ją sobie zamówię
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 14:26   #674
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Odebrałam własnie paczkę Balsam Sparkle in Paris jest po prostu cudowny Z milionami drobinek Już się w nim zakochałam Jeśli woda pachnie tak samo jak balsam, to chyba ją sobie zamówię
ło kurde, jeśli woda też ma drobinki to się pochlastam tępym ołówkiem (w balsamie mi nie przeszkadzają). Teraz mnie jakoś dopiero olśniło, że skoro Sparkle to pewnie się skrzy...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:26   #675
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ja już prezenty gwiazdkowe skupuję od sierpnia A to jakieś perfumki albo krem z PL. Ori nie trafia w moje gusta w PL i wszystko co mam okazję tak tanio kupić zostawiam na prezenty. Dla mamy dzięki temu już mam wodę Paradise, teraz dla brata Signature, a dla młodszej siostry wziełam teraz wodę Sparkle. No i w sumie już wszystkich mam załatwionych
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:30   #676
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ło kurde, jeśli woda też ma drobinki to się pochlastam tępym ołówkiem (w balsamie mi nie przeszkadzają). Teraz mnie jakoś dopiero olśniło, że skoro Sparkle to pewnie się skrzy...
chyba nie ma drobinek bo psiknęłam się nią niedbale w filii i nic poza zapachem tam nie było. A na marginesie mi zapach nie podszedł.
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 17:01   #677
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ło kurde, jeśli woda też ma drobinki to się pochlastam tępym ołówkiem (w balsamie mi nie przeszkadzają). Teraz mnie jakoś dopiero olśniło, że skoro Sparkle to pewnie się skrzy...
Nie, wydaje mi się, że nie ma, inaczej napisaliby o tym w katalogu
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 17:16   #678
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brałyście takie torebki na prezenty po 1zł? Jak Wam wychodziły one w punktach? Bo w cenniku jest cena 1zł za artykuł, ale mimo tego, że torebeczek miałam 7szt. to dodał mi się tylko 1pkt:/ I nie wiem czy tylko ja tak mam, czy wszystkim tak liczyli...
Ja zamawiałam w poniedziałek sporą ilość i każda torebka była policzona za 1PP. Przyznam, że mi się uzbierało dużo, bo klientki zamawiały po kilka sztuk. Ja natomiast stwierdziłam, że zapakuję klientkom kosmetyki do takich torebek i tym, które ich nie zamówiły dołożę jako gratisy.
Teraz torebki nie są już do sprzedaży:
Cytat:
Napisane przez UWAGA z Koszyka Zakupów
Szanowny Konsultancie!
Torebki/pudełka na prezenty ze str. 44 w Katalogu 16 pochodzą z kolekcji limitowanej, więc ich ilości od początku były ograniczone.
Informujemy, że ze względu na zmniejszającą się dostępność tych produktów, obecnie będzie można otrzymać je tylko wraz ze świątecznymi zestawami kosmetyków.

Z poważaniem,
Oriflame Poland
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:08   #679
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Nie, wydaje mi się, że nie ma, inaczej napisaliby o tym w katalogu
Niekoniecznie - w przypadku Precious Moments nie ma informacji w katalogu ; <
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 18:28   #680
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ło kurde, jeśli woda też ma drobinki to się pochlastam tępym ołówkiem (w balsamie mi nie przeszkadzają). Teraz mnie jakoś dopiero olśniło, że skoro Sparkle to pewnie się skrzy...
Nie ma żadnych drobinek na 100% Woda jest delikatnie różowa Zakochałam się w tym zapachu jest boski
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:48   #681
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Nie ma żadnych drobinek na 100%
uf.... no to czekam na moją pakę
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:01   #682
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Wow, zrobiłam po raz pierwszy w tym roku zamówienie na ponad 80pp. W następnym też powinno mi się tak udać - czy to mi coś daje?

Co prawda sporo wzięłam na siebie, ale i tak mam niezłe zamówienia. Dla siebie wyjątkowo dużo - ten zestaw do pielęgnacji rąk, dwa błyszczyki Eternal, scrub i balsam do rąk Milk&Honey, woda Sparkle in Paris i jakieś próbki
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:13   #683
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

nigdy chyba nie zrozumiem dlaczego za odbiór paczki w oddziale się płaci ://
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:46   #684
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ło kurde, jeśli woda też ma drobinki to się pochlastam tępym ołówkiem (w balsamie mi nie przeszkadzają). Teraz mnie jakoś dopiero olśniło, że skoro Sparkle to pewnie się skrzy...
Woda nie ma żadnych drobinek ma kolor łososiowo-różowy ? W każdym bądź razie ładny, taki słodki babski kolorek. A zapach...właśnie testuję wszystko, otwieram i przeglądam, ale po całym dniu trudno mi coś tak dokładnie powiedzieć. Od rano jutro chyba stworzę jakiegoś posta i coś więcej może na ten temat dodam. Balsam wydaje mi się, że pachnie nieco inaczej niż woda,bardziej kremowo, jedno co od razu zauważyłam to fakt, że perfumowana strona w katalogu pachnie inaczej niż sama woda. Zawsze jest jakas różnica ale tu wydaje się być większa, może to dlatego, że woda jest delikatna ? Przy mocniejszych zapachach jest mniejsza rozbieżność. Ale spokojnie zapach bardzo przyjemny, niedroga więc jak coś pójdzie na prezent
Ale biżu od Demi cudna, myślałam, że będę musiała zwracać ale nie oddam jej na 100 %.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam w poniedziałek sporą ilość i każda torebka była policzona za 1PP. Przyznam, że mi się uzbierało dużo, bo klientki zamawiały po kilka sztuk. Ja natomiast stwierdziłam, że zapakuję klientkom kosmetyki do takich torebek i tym, które ich nie zamówiły dołożę jako gratisy.
Teraz torebki nie są już do sprzedaży:
O no masz, a ja chciałam domówić bo torebki na prawdę ładne, zaskoczona jestem i to za 1 zł tylko, szczególnie czerwona taka typowa świąteczna, ale te złote też niczego sobie

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Odebrałam własnie paczkę Balsam Sparkle in Paris jest po prostu cudowny Z milionami drobinek Już się w nim zakochałam Jeśli woda pachnie tak samo jak balsam, to chyba ją sobie zamówię
Też tak uważam, fajny efekt daje, nie żaden dyskotekowy brokat, spisali się, tylko żeby zaraz się nie skończyły i nie wskoczyły w braki bo jak ktoś o nim poczyta i będzie chciał kupić to się wkurzy i nic nie zamówi...
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:58   #685
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

no i dostałam moją pakę dzisiaj

tak na szybko pierwsze wrażenia:

- woda Sprakle - fenomeno dobrze napisała: ona pachnie tak jak by się wyszło z aromatycznej kąpieli. lekka, nienachalna, nie wiedzieć czemu wyczuwam w niej nutkę brzoskwini (chyba, że to skojarzenie prze ten kolor ). Wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że jest na mnie baaaardzo słabo wyczuwalna. Generalnie traktowałabym tę wodę bardziej w kategorii wody kolońskiej a nie toaletowej. Ot, miły, codzienny odświeżacz
- zestaw pielęgnacyjny Sparkle pójdzie pewnie na prezent. Moja główna uwaga tyczyć się będzie płynu do kąpieli, który zapachem zupełnie serii Sparkle nie przypomina. Dla mnie to identyczny aromat jak w klasycznych, świątecznych seriach płynów do kąpieli w butelkach i takich samych kształtach (np. Merry Moments czy jakoś tak). Cytrusowo-korzenny zapach (tak na niuch z butli).
- eyeliner turkusowy ma piękny kolor, bardziej w stronę błękitu niż zieleni. I nie wiem jeszcze o co chodzi, ale na patyczku miałam mazie niezmieszanych ze sobą kolorów, tzn turkusu i centralnie zielonego... tak, jak by ktoś je do środka wlał warstewkami bez dokładnego wymieszania. Przyjrzę się temu

Reszta zakupów wymaga o wiele głębszych obserwacji aby cokolwiek o nich napisać, na pewno coś wkrótce pojawi się na blogu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:40   #686
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
no i dostałam moją pakę dzisiaj

tak na szybko pierwsze wrażenia:

- woda Sprakle - fenomeno dobrze napisała: ona pachnie tak jak by się wyszło z aromatycznej kąpieli. lekka, nienachalna, nie wiedzieć czemu wyczuwam w niej nutkę brzoskwini (chyba, że to skojarzenie prze ten kolor ). Wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że jest na mnie baaaardzo słabo wyczuwalna. Generalnie traktowałabym tę wodę bardziej w kategorii wody kolońskiej a nie toaletowej. Ot, miły, codzienny odświeżacz
- zestaw pielęgnacyjny Sparkle pójdzie pewnie na prezent. Moja główna uwaga tyczyć się będzie płynu do kąpieli, który zapachem zupełnie serii Sparkle nie przypomina. Dla mnie to identyczny aromat jak w klasycznych, świątecznych seriach płynów do kąpieli w butelkach i takich samych kształtach (np. Merry Moments czy jakoś tak). Cytrusowo-korzenny zapach (tak na niuch z butli).
- eyeliner turkusowy ma piękny kolor, bardziej w stronę błękitu niż zieleni. I nie wiem jeszcze o co chodzi, ale na patyczku miałam mazie niezmieszanych ze sobą kolorów, tzn turkusu i centralnie zielonego... tak, jak by ktoś je do środka wlał warstewkami bez dokładnego wymieszania. Przyjrzę się temu

Reszta zakupów wymaga o wiele głębszych obserwacji aby cokolwiek o nich napisać, na pewno coś wkrótce pojawi się na blogu.
Płynu nie zamawiałam , wąchałam w biurze Ori ale rzeczywiście pachnie inaczej niż woda, ale przyjemnie trzeba przyznać, balsam też trochę inaczej, ogólnie całkiem niezłe te kosmetyki, szczególnie za taką cenę można sobie na Święta zafundować lub ładnie zapakować i fajny prezent wychodzi. Przeważnie jest tak, że jak komuś się zapach wody nie spodobał to juz nie oglądał nawet kosmetyków do pielęgnacji z tej samej serii a tu można skompletować produkty bez tej wody i będzie też dobrze
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:27   #687
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dostałam dzisiaj paczkę i od razu musieli mnie wkurzyć! W paczce brak wody toaletowej S8. Wysłałam już reklamację z fakturą. To moja pierwsza taka pomyłka, jak długo czeka się na rozpatrzenie reklamacji? Wodę doślą mi pocztą, czy dopiero przy kolejnym zamówieniu? Jeśli ta druga opcja to się zezłoszczę bo kolejne zamówienie składam dopiero w grudniu.
A co do katalogu 17, to cóż, nie mam pojęcia jak pachną te kosmetyki orzechowe z ostatniej strony, bo nic nie czuć. A nowa męska woda Espionage jest okropna!
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:31   #688
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Reklamacje rozpatrują w ciągu 7 dni, jeśli rozpatrzą pozytywnie (w tym wypadku zapewne tak) to napisz do nich niech doślą Ci brakujący produkt pocztą lub do biura, jeśli masz nie daleko
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:38   #689
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

słuchajcie, pomalowałam sobie oczy tym turkusowym eyelinerem i jestem ABSOLUTNIE ZACHWYCONA! to nie jest jednolity turkusowy kolor - on opalizuje. W zależności od światła, mieni się na błękitno-zielonkawo, no cudo. Typowo lagunowy kolor, jestem w szoku, że Ori wprowadza go na jesieni a nie latem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:47   #690
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Reklamacje rozpatrują w ciągu 7 dni, jeśli rozpatrzą pozytywnie (w tym wypadku zapewne tak) to napisz do nich niech doślą Ci brakujący produkt pocztą lub do biura, jeśli masz nie daleko
Akurat biura w moim mieście już nie ma.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.