Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-01, 20:04   #1171
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
AndziaHa, może Twojemu dziecku śni się bieganie ;P
Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Szczęście, że nie jestem w takiej grupie a u nas spokój bardzo biorę do siebie takie emocje...Nie, mój mało, że leniwy to łożysko z przodu. Masz małego wiercipiętkę ♡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak byłam ostatnio u koleżanki to stwierdziła, że rzeczywiście masakra, non stop mi brzuch falował i stwierdziła, że ona tak z synem nie miała powiedziałam lekarzowi, że ruchy są intensywne i bolesne to nie skomentował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:08   #1172
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Poczytaj blog "sroka o", znajdziesz tam masę analiz serii dla dzieci. W skrócie: babydream jest w większości ok, reszty nie pamiętam najwygodniej mi kupować w rossmannie, z rabatem rossnę się opłaca.
Szamponu bym nie kupowała osobnego dopóki się włos nie sypnie, starczy na początek to, czym myjesz ciało. Krem na zimę miałam Alphanova i Mustela, z Musteli też super sztyft, smarowałam nim nosek, poliki i usta małej i własne
Przy dwulatce z bujnym włosem używam płynu do kąpieli i włosów babydream z pompką 500 ml, jest super.
Biodermę możesz kupić, jak do dziecka nie zużyjesz to wylejesz na siebie, nie powinno się zmarnować Ja kupiłam płyn micelarny alphanova, przemywałam małej buzię chyba z miesiąc, potem szybciej było umyć, resztę zużyłam na siebie.
https://www.iperfumy.pl/bioderma/?f=1-1-4564-4603

na iperfumy jest cala seria, kupie to co sie przyda i slyszalam, ze olejek tez jest fajny do kapieli

kurcze znowu zaczynaja bolec mnie dziasla
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:11   #1173
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci też są aż tak nisko? Ja moją czuje już na wysokości tego miejsca gdzie włosy łonowe rosną...jak wczoraj leżałam na plecach to było widać tam takie wybrzuszenie (główkę młodej). Co ona tam zamierza siedzieć tak niziutko jeszcze tyle czasu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja też jak chodzę to czuje jak tam na dole uciska i macha rączkami co boli i daje uczucie jakbym się miała posikać. Ale poza tym czuje ciągle wypieta dupke i kopanie u gory raz z lewej raz z prawej.



Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też jakoś jestem w kiepskim humorze. Chyba mam dość mieszkania z rodziną tż, nie to ze coś do nich mam... poprostu chciałabym sobie już pobyć sama i robić wszystko po swojemu... Jak sobie pomyśle że jeszcze napewno z 2-3 to mi sie odechciewa wszystkiego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo...



Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Berenika, ja od początku uważam, że powinniście zamienić się z bratem tż miejscami, skoro zna Waszą sytuację, powinien był sam z tym wyjść, no ale musieliby zrezygnować z wygody własnego mieszkania. Ja wiem, że to rodzina Twojego męża, i to najbliższa, ale i tak nie masz ochoty na kontakty z nimi, więc ja bym chyba postawiła sprawę jak najjaśniej można - wyznaczyć termin wyprowadzki. Niech sobie potem gadają ile chcą, najważniejsza teraz jesteś Ty i komfort Twojej rodziny..
Ależ my im tak powiedzieliśmy i brat męża był chętny na to. Ale jego dziewczyna powiedziała, że w żadnym wypadku bo z nimi koniec. No a teraz uzalanie się nad sobą bo ciężko coś im znaleźć tanio..


Z kosmetyków dla dziecka kupiłam płyn Oillan 2w1, balsam do ciała babydream, alantan plus na pupe i w gorszych przypadkach bephanten. Jak skończę oillan to kupię babydream. Szamponu nie kupuję, bo Adaś i Olek urodzili się łysi, więc sądzę, że bedzie podobnie teraz. Chusteczki nawilzane kupiłam babydream zielone i pampersy Pampers premium care, a od dwójek przejde na active baby.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:14   #1174
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Poczytaj blog "sroka o", znajdziesz tam masę analiz serii dla dzieci. W skrócie: babydream jest w większości ok, reszty nie pamiętam najwygodniej mi kupować w rossmannie, z rabatem rossnę się opłaca.
Szamponu bym nie kupowała osobnego dopóki się włos nie sypnie, starczy na początek to, czym myjesz ciało. Krem na zimę miałam Alphanova i Mustela, z Musteli też super sztyft, smarowałam nim nosek, poliki i usta małej i własne
Przy dwulatce z bujnym włosem używam płynu do kąpieli i włosów babydream z pompką 500 ml, jest super.
Biodermę możesz kupić, jak do dziecka nie zużyjesz to wylejesz na siebie, nie powinno się zmarnować Ja kupiłam płyn micelarny alphanova, przemywałam małej buzię chyba z miesiąc, potem szybciej było umyć, resztę zużyłam na siebie.
I jakim wy mydle baby Dream mówicie. Mogę prosić o link lub fotke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:14   #1175
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Party_girl, jak w tą stronę błąd to spodnie poczekają aż synek podrośnie chyba, że to jakieś sezonowe np letnie to lipa jak będą dobre na zime.

Panterka jak ty masz do 74 poprasowane to niezła jesteś, przecież to już praktycznie ubranka na roczek

Ja dopiero w 33tyg, a czuję się chyba jak w 40(nie wiem co będzie jak dotrwam do 40:p). Czuję, że urodzę wcześniej i chyba byłoby mi to na rękę, tak na początku sierpnia, żeby jeszcze te 4 tygodnie wytrzymać tylko

Czy wasze dzieci też są aż tak nisko? Ja moją czuje już na wysokości tego miejsca gdzie włosy łonowe rosną...jak wczoraj leżałam na plecach to było widać tam takie wybrzuszenie (główkę młodej). Co ona tam zamierza siedzieć tak niziutko jeszcze tyle czasu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko one ponoć duże wypadają, noszą je 4-5latki a mój nawet 3 nie ma, poza tym miejsca w szafach nie przybywa, nie wiem czy jest sens je trzymać tak na zapas. Zobaczę jak przyjdą

Ja mam małą mega nisko, czasem jak mi grzebie to mi się wydaje że lada moment wyciągnie mi podać rękę przez Bożene okropne uczucie. Do tego żylaki i ledwo się ruszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:17   #1176
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Tylko one ponoć duże wypadają, noszą je 4-5latki a mój nawet 3 nie ma, poza tym miejsca w szafach nie przybywa, nie wiem czy jest sens je trzymać tak na zapas. Zobaczę jak przyjdą

Ja mam małą mega nisko, czasem jak mi grzebie to mi się wydaje że lada moment wyciągnie mi podać rękę przez Bożene okropne uczucie. Do tego żylaki i ledwo się ruszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie trzymala. Gdyby to było coś super extra to wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:26   #1177
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Tylko one ponoć duże wypadają, noszą je 4-5latki a mój nawet 3 nie ma, poza tym miejsca w szafach nie przybywa, nie wiem czy jest sens je trzymać tak na zapas. Zobaczę jak przyjdą

Ja mam małą mega nisko, czasem jak mi grzebie to mi się wydaje że lada moment wyciągnie mi podać rękę przez Bożene okropne uczucie. Do tego żylaki i ledwo się ruszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
prawie udławiłam się rzodkiewką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-01, 20:28   #1178
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
I jakim wy mydle baby Dream mówicie. Mogę prosić o link lub fotke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mówię o tym
https://www.rossmann.pl/Produkt/baby...ml,105755,7266
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:39   #1179
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
prawie udławiłam się rzodkiewką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam, napisałam dosłowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:48   #1180
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Też go mam osobno szamponu na razie nie kupowałam
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:49   #1181
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

To mam ten sam produkt. Tylko go nie otwierałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-01, 20:53   #1182
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84543616]
Ależ my im tak powiedzieliśmy i brat męża był chętny na to. Ale jego dziewczyna powiedziała, że w żadnym wypadku bo z nimi koniec. No a teraz uzalanie się nad sobą bo ciężko coś im znaleźć tanio..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Biedactwa skrzywdzone przez zły los. Oczywiście rozumiem podejście dziewczyny Twojego szwagra, też nie chciałabym mieszkać z jego rodzicami, po tym co pisałaś, ale doprawdy, przesadzają w tej swojej bezradności.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:55   #1183
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Biedactwa skrzywdzone przez zły los. Oczywiście rozumiem podejście dziewczyny Twojego szwagra, też nie chciałabym mieszkać z jego rodzicami, po tym co pisałaś, ale doprawdy, przesadzają w tej swojej bezradności.
To przeczytaj na klubiw co napisałem,oni są jednak gorsi... takiw rzeczy, które przeszkadzają mi, im nie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:58   #1184
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84544896]To przeczytaj na klubiw co napisałem,oni są jednak gorsi... takiw rzeczy, które przeszkadzają mi, im nie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czytałam, nawet mi się ulało trochę jak to do mnie dotarło

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

A nie, sorry, powstrzymałam się przed ulaniem
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:02   #1185
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Tylko one ponoć duże wypadają, noszą je 4-5latki a mój nawet 3 nie ma, poza tym miejsca w szafach nie przybywa, nie wiem czy jest sens je trzymać tak na zapas. Zobaczę jak przyjdą

Ja mam małą mega nisko, czasem jak mi grzebie to mi się wydaje że lada moment wyciągnie mi podać rękę przez Bożene okropne uczucie. Do tego żylaki i ledwo się ruszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, wyobrazilam to sobie!!!!! Wyciaga raczke, macha i nie nie mamus, joke, jeszcze dzis nie wychodze i chowa spowrotem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:02   #1186
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

"Poda mi rękę przez Bożenke' pękam ze śmiechu. Mi się czasem tak ułoży że mam wrażenie że zaraz wyjdzie albo takie uczucie jakbym w środku miała hmmm mega wielkiego tampona. Jeszcze ani razu mnie nie zabolało jak się rusza ale to pewnie zasługa łożyska z przodu i sobie myślę czy odczuwanie skurczy tez będzie mniejsze przez to.

Babydream tez mam tego z pompka i oliwek chyba 3 kupione jak było promo. Przeciw odparzeniom mam nieva albo babydream albo jedno i drugie. Ogólnie mam spore zapasy i ciężko pamiętać firmy skoro na dzień nie mam do nich wglądu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:04   #1187
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej ja te się zaopatrzylam w plyn do kapania doba rich coś tam u chustecZki mokre. Mam też puder i muszę jeszcZe masz kupić jakąś. Polecam nustele pamiętam z mala mi pomógł jak miała czerwona od pieluchy chyba w lecie od pory mi wiem w sumie od czego ale to dało radę.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:05   #1188
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

BERENIKA jak ona nie chce to już jej problem niech mieszka ze swoimi rodzicami i się z nim jakoś spotyka. Koniec końców raczej wyjścia nie będzie miała z mieszkaniem tam. Do kiedy dostali od was termin ostateczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:09   #1189
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
tu chodzi o wody plodowe, dlatego trzeba duzo pic, najlepiej muszynianke, bo 'klasyczne' mineralne przeplywaja przez nasz organizm jak przez sitko, albo dosypac do wody sol himalajska
Wlansie ja gdzieś czytałam ze muszynianka w czasie ciąży nie jest ok, zabijcie mnie - nie pamiętam dlaczego ale był taki ranking jaka wode najlepiej w ciąży...

Ja przed ciaza piłam jej hektolitry, a w ciąży jakoś mi przestała smakować i wchodzi mi tylko żywiec zdrój i naleczowianka. Może nie mogę tej muszynianki bo w pierwszym trymestrze po wypiciu szklanki zwymiotowalam.
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Tylko one ponoć duże wypadają, noszą je 4-5latki a mój nawet 3 nie ma, poza tym miejsca w szafach nie przybywa, nie wiem czy jest sens je trzymać tak na zapas. Zobaczę jak przyjdą

Ja mam małą mega nisko, czasem jak mi grzebie to mi się wydaje że lada moment wyciągnie mi podać rękę przez Bożene okropne uczucie. Do tego żylaki i ledwo się ruszam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha padlam

Ja muszę wziąć sprawy w swoje ręce co do mieszkania. Skoro tż twierdzi ze mu wszystko jedno jaka kuchnia i jaka łazienka to bardzo proszę. Jutro/pojutrze piore i pakuje torbę, a potem zajmę się projektami i w nosie mam,nie będę czekała bo w końcu zostaniemy tutaj na wieki wieków a ja psychicznie tego nie wytrzymam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-01, 21:16   #1190
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Wlansie ja gdzieś czytałam ze muszynianka w czasie ciąży nie jest ok, zabijcie mnie - nie pamiętam dlaczego ale był taki ranking jaka wode najlepiej w ciąży...

Ja przed ciaza piłam jej hektolitry, a w ciąży jakoś mi przestała smakować i wchodzi mi tylko żywiec zdrój i naleczowianka. Może nie mogę tej muszynianki bo w pierwszym trymestrze po wypiciu szklanki zwymiotowalam. Hahahaha padlam

Ja muszę wziąć sprawy w swoje ręce co do mieszkania. Skoro tż twierdzi ze mu wszystko jedno jaka kuchnia i jaka łazienka to bardzo proszę. Jutro/pojutrze piore i pakuje torbę, a potem zajmę się projektami i w nosie mam,nie będę czekała bo w końcu zostaniemy tutaj na wieki wieków a ja psychicznie tego nie wytrzymam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też coś kiedyś, ale o co chodziło nie pamiętam poza tym lipcówki się nią zapijały przy niedoborach magnezu, więc tym bardziej nie pamiętam o co chodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:22   #1191
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Ja też coś kiedyś, ale o co chodziło nie pamiętam poza tym lipcówki się nią zapijały przy niedoborach magnezu, więc tym bardziej nie pamiętam o co chodziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie szukam i szukam bo nie chce byc gołosłowna ale jak na złość nie mogę znaleźć o co chodziło z tą muszynianka:P

Chyba ogólnie najważniejsze żeby pić duzo płynów. Ja pije bardzo duzo mleka przez tą zgage, wczoraj chodziłam z kartonem laciatego przed ciaza prawie w ogóle nie jadłam nabiału, nie przepadałam. Teraz chętniej sięgam nawet po serki typu almette czy bialy typu włoskiego.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:27   #1192
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Może coś jest z tym piciem wody, bo ja się już sama przyłapałam na tym, że odkąd jest zimno to mało pije...jutro idę na badania więc czuję, że mocz może wyjść nie najlepiej:/ Dzisiaj o 18 się obudziłam, że od rana wypiłam zaledwie kawę, herbatę, szklankę soku i trochę wody ale tyle, żeby tabletki popić. Później się zmotywowałam i zmęczyłam do teraz jeszcze litr mineralnej...od jutra się postaram więcej pić

Co do kosmetyków to mam hipp żel do ciała i włosów 2w1, krem do twarzy i ciała babydream i na odparzenia BD. Dokupię jeszcze sudokrem i bepanthen. Chusteczki też mam BD i pampers. Pieluchy na rozm.1 stawiam na pampersy premium care, rozm.2 mam trochę pampers, ale chce wypróbować lidla i może BD. Do biedronki mam ostatnio awersje i nie zamierzam kompletnie tam nic testować dla dziecka:p
Chciałam kupić hipp na wiatr, ale nie ma w rosmanie...kupię BD pewnie... oliwki nie kupuję, bo mam swoją ważną do grudnia z hippa, a nad balsamem się zastanawiam, czy jest sens, ale może na okres grzewczy w bloku się przyda.

Jak się obsługuje ta solą fizjologiczną do mycia oczek? Wylewam całą ampułkę na gazik, przemywam oczka od środka do zewnątrz i potem drugim wacikiem na sucho?

A do czego chcecie używać ten płyn micelarny? Do mycia buzi zamiast wody, czy o co chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:34   #1193
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej Wam.
Jestem wypompowana po weekendzie. Czytałam Was, ale już mi z głowy wyszło co chciałam komu odpisać. Jedynie żurawia zapuścilam do klubu

Robiliśmy młodego urodziny, jak zrzuce zdjęcia na komputer to wstawię do klubu. Ogólnie wczoraj miałam już dość gości(a raczej własnej mamy) bo aż musiał tata jej zwrócić uwagę żeby mi pomogła trochę. Pomagała mi żona kuzyna, ona z zapaleniem korzonków ledwo chodziła, mój tata z rozwalonym barkiem (operacja 16.07), kuzyn z rozwalonym kolanem (też ma operację 16.07), teściowa(), teść i nawet moja babcia, o mężu nie wspomnę, że biegał za mną jak nigdy. Oczywiście nie wszyscy na raz, ale a to nakryć do stołu, a to zebrać, a to zapakować zmywarkę, a to rozpakować jak sie umyje, a to skontrolować co dzieci robią.. To królowa jeszcze raczyła skomentować że grill to nie jest dobry pomysł na imprezę urodzinową bo jedzenie idzie na raty.. Dobrze że dziś już pojechała i wróci za 1.5 miesiąca. Zdąży mi przejść.. Wczoraj padlam jak kawka i ani razu nie byłam w łazience w nocy, a rano jeszcze mnie taki dziwny skurcz w łydkę złapał że ledwo do 12 chodziłam, potem się rozeszło.
Stwierdziłam, że mi brzuch opadł, bo wczoraj miałam wyżej, albo po prostu tak mi się postawił. Choć chyba czuję go trochę na nogach jak siedzę, no nie wiem.
Muszę męża przydusic o masaż pleców dziś, bo czuję je dość mocno, no i krocze też.. W ogóle w l4 mam wpisany kod i ostatnio sobie zamknęłam co oznacza i uwaga: duży przyrost wagi w ciąży.

Idę spać. Dobrej nocy
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy

Edytowane przez alingles
Czas edycji: 2018-07-01 o 21:36
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:43   #1194
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Sylwia - w druga stronę od zewnątrz do kącików przy nosku. Mozna gazik, ja będę używała raczej płatków bo gazik mi sie wydaje za ostry.
A sama sól od otwarcia trzeba zużyć w 12 godz:P na sucho już nie trzeba A z tego co mówili w szkole rodzenia to oczka sie przemywa jesli ropieją bo tak to nie ma potrzeby

Alingles- ja już dawno nie bylam w klubie. Wstaw fotki to będę miała motywację do włączenia kompa Ja się z moją mamą widziałam ostatnio też mi trochę nerwów popsula...
A masaż super sprawa... tylko ja mam problem żeby doprosic sie tż :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:48   #1195
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja mam płyny lovela.
Do pielęgnacji olej migdałowy plus duże waciki i woda, płyn do mycia i balsam derma Eco baby i chusteczki Water wipes.
Aaa i do pupy bepanthen
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Właśnie szukam i szukam bo nie chce byc gołosłowna ale jak na złość nie mogę znaleźć o co chodziło z tą muszynianka:P

Chyba ogólnie najważniejsze żeby pić duzo płynów. Ja pije bardzo duzo mleka przez tą zgage, wczoraj chodziłam z kartonem laciatego przed ciaza prawie w ogóle nie jadłam nabiału, nie przepadałam. Teraz chętniej sięgam nawet po serki typu almette czy bialy typu włoskiego.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie chodzi o to że ma dużo sodu a od sodu się puchnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Może coś jest z tym piciem wody, bo ja się już sama przyłapałam na tym, że odkąd jest zimno to mało pije...jutro idę na badania więc czuję, że mocz może wyjść nie najlepiej:/ Dzisiaj o 18 się obudziłam, że od rana wypiłam zaledwie kawę, herbatę, szklankę soku i trochę wody ale tyle, żeby tabletki popić. Później się zmotywowałam i zmęczyłam do teraz jeszcze litr mineralnej...od jutra się postaram więcej pić

Co do kosmetyków to mam hipp żel do ciała i włosów 2w1, krem do twarzy i ciała babydream i na odparzenia BD. Dokupię jeszcze sudokrem i bepanthen. Chusteczki też mam BD i pampers. Pieluchy na rozm.1 stawiam na pampersy premium care, rozm.2 mam trochę pampers, ale chce wypróbować lidla i może BD. Do biedronki mam ostatnio awersje i nie zamierzam kompletnie tam nic testować dla dziecka:p
Chciałam kupić hipp na wiatr, ale nie ma w rosmanie...kupię BD pewnie... oliwki nie kupuję, bo mam swoją ważną do grudnia z hippa, a nad balsamem się zastanawiam, czy jest sens, ale może na okres grzewczy w bloku się przyda.

Jak się obsługuje ta solą fizjologiczną do mycia oczek? Wylewam całą ampułkę na gazik, przemywam oczka od środka do zewnątrz i potem drugim wacikiem na sucho?

A do czego chcecie używać ten płyn micelarny? Do mycia buzi zamiast wody, czy o co chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szkołę rodzenia mówili że oczy przemywać od zewnątrz do srodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2018-07-01 o 21:45
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 21:53   #1196
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Yoona - Hmmm... Chyba nie o to chodziło no jak znajdę to wstawię. Może muszę poszukac na grupie na fb.

Jakie my jesteśmy wprawione w bojach bo tych szkołach rodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 22:04   #1197
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Faktycznie na odwrót na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, że ja dopiero we wtorek zaczynam szkołę rodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 22:10   #1198
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Wlansie ja gdzieś czytałam ze muszynianka w czasie ciąży nie jest ok, zabijcie mnie - nie pamiętam dlaczego ale był taki ranking jaka wode najlepiej w ciąży...

Ja przed ciaza piłam jej hektolitry, a w ciąży jakoś mi przestała smakować i wchodzi mi tylko żywiec zdrój i naleczowianka. Może nie mogę tej muszynianki bo w pierwszym trymestrze po wypiciu szklanki zwymiotowalam. Hahahaha padlam

Ja muszę wziąć sprawy w swoje ręce co do mieszkania. Skoro tż twierdzi ze mu wszystko jedno jaka kuchnia i jaka łazienka to bardzo proszę. Jutro/pojutrze piore i pakuje torbę, a potem zajmę się projektami i w nosie mam,nie będę czekała bo w końcu zostaniemy tutaj na wieki wieków a ja psychicznie tego nie wytrzymam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pierwsze slysze, jedno co mozna znalezc to kryptoreklamy zywiec zdroj, w ciazy i nie tylko powinno sie pic srednio lub wysokomineralizowane wody, wystarczy porownac sklad niskomineralizowanej wody z tymi bogatszymi w mineraly, byc moze chodzilo o sód i nadcisnienie, ale przy wysokim nadcisnieniu jest sie pod kontrola lekarza



taka np zywiec zdroj przeplywa przez organizm jak przez sitko, niewiele z niej zostaje w nas samych jesli chodzi o nawodnienie, wszystko zostaje blyskawicznie wydalane, a nie o to chodzi, dlatego obecnosc sodu, czy wsypywanie soli himalajskiej jest tak istotne
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 23:16   #1199
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
moj tez czasami mnie tam nisko smyra, ale czytalam, ze dzieci jeszcze sie ukladaja, wiec spokojnie


zrobilam zamowienie online w smyku, butelki, pieluchy, higiena i 700 zl przy czym byloby 1000 zl, dzieki promocjom oszczedzilam, takie duperele, a tyle kasy


jeszcze bede teraz zamawiala pielegnacje biodermy


jakich srodkow uzywacie do prania, jakich firm?
Mam persila sensitive. Bardzo dobrze dopiera małe, zarzygane ubranka

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
a kosmetyki do pielegnacji bobaskow, ja sie tak zafixowalam na bioderme, ale moze cos innego wybiore w sumie
U mnie minimalizm: płyn do kąpieli hipp sensitive (akurat starsza używa dużą butle), olejek ze słodkich migdałów, a do pupy mąka ziemniaczana. Na odparzenia poważniejsze Tż najwyżej kupi bephanten o ile będzie taka potrzeba, ciemieniucha wyszła u córki jak miała ok 3 mcy, więc narazie nic nie kupuje z kosmetyków, ale polecam kupić dobrą szczotkę do włosów najlepiej z miękkiego, naturalnego włosia i w ramach masażu/usypiania czesać włoski to dobrze przeciwdziała. Pampki mam kupione: pampersa, baby dream i lidlowskie. Mokre chusteczki do szpitala mam babydream zielone. W domu będe używała wacików. Krem z filtrem 50 mam sunbrella od pierwszych dni życia, na wiatr narazie nie kupuje. Bliżej jesieni kupie.

Muszę jeszcze dokupić parę pierdułek typu nożyczki do paznokci, prześcieradło do wózka.

U nas weekend na spokojnie, gorzej, że od tygodnia męczy mnie kaszel. W nocy jest apogeum. Nic mi nie pomaga, a mięśnie mnie tak bolą od tego kaszlu, że nie mogę spać. Młoda się ode mnie zaraziła, więc siedzi w domu.



Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 00:32   #1200
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
Mam persila sensitive. Bardzo dobrze dopiera małe, zarzygane ubranka



U mnie minimalizm: płyn do kąpieli hipp sensitive (akurat starsza używa dużą butle), olejek ze słodkich migdałów, a do pupy mąka ziemniaczana. Na odparzenia poważniejsze Tż najwyżej kupi bephanten o ile będzie taka potrzeba, ciemieniucha wyszła u córki jak miała ok 3 mcy, więc narazie nic nie kupuje z kosmetyków, ale polecam kupić dobrą szczotkę do włosów najlepiej z miękkiego, naturalnego włosia i w ramach masażu/usypiania czesać włoski to dobrze przeciwdziała. Pampki mam kupione: pampersa, baby dream i lidlowskie. Mokre chusteczki do szpitala mam babydream zielone. W domu będe używała wacików. Krem z filtrem 50 mam sunbrella od pierwszych dni życia, na wiatr narazie nie kupuje. Bliżej jesieni kupie.

Muszę jeszcze dokupić parę pierdułek typu nożyczki do paznokci, prześcieradło do wózka.

U nas weekend na spokojnie, gorzej, że od tygodnia męczy mnie kaszel. W nocy jest apogeum. Nic mi nie pomaga, a mięśnie mnie tak bolą od tego kaszlu, że nie mogę spać. Młoda się ode mnie zaraziła, więc siedzi w domu.



Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
Ja juz cala obkupiona. Tylko niania elektroniczna zostala.

Z kosmetykow kupilam wszystko biodermy, bardzo lubie ta firme i postanowilam zaufac tym kosmetykom.
Zamowilam zel do kapieli, plyn micelarny do cialka, balsam, olejek, krem do pupci, chusteczki.

Czytalam teraz tez o olejku kokosowym plus lawendowym.

Jeszcze tylko klapki, szlafrok i koszulka do szpitala dla mnie.

Jestem wymeczona. Caly dzien szukania, zamawiania i czytania.

Czas zzzzzzz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Szczotke, nozyczki, wszystkie nawet turbo ☠☠☠☠☠☠☠ki zamowilam w smyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.