Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 20:32   #2671
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa czytając co przechodzicie na końcówce ciąży z jednej strony cieszę się że tego nie doczekałam, a z drugiej to może byłoby mi łatwiej np. przy kp, bo z wczesniakiem mogę tylko czekać aż się nauczy dobrze ssać. Butelka wszystko utrudnia. Dziś mam dużo pokarmu, nie wiem czy femaltiker zaczął działać, czy to bardziej w mojej głowie.. dzidziek od rana wisiał na piersi, byłam w szoku. Parę godzin ssał. Ale po kolejnej drzemce obudzilam go na karmienie i tak zaczął protestować przy cycu, że tż poleciał po butle. No i oczywiście teraz już na pierś nie chce nawet spojrzec. Ehhhhhh.... Ja bum mogła walczyc ale tż szybko kapituluje. Z kolei dzwoni mama tż i słyszę: tylko nie dawaj butli, moja mama to samo. Marze żeby się wyspać. Miałam spać razem z dzidzia, ale gdy on śpi ja odciagam mleko dla niego.

Chloestic gratuluję kolejnego sukcesu!

Andzia, już na sali poporodowej usłyszałam że dieta cukrzycowa nadal mnie obowiązuje. Mój ginekolog to potwierdził.

Forester, mam też przez okres pologu robić zastrzyki z heparyny, też masz takie zalecenia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie forester ale w poorzedniej ciazy tez ciagnelam heparyne i w pologu kazali 2 tyg brac.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 20:33   #2672
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Czemu służy heparyna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 20:42   #2673
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Naprawdę kiepski dzień na wątku :/...

Chloestic trzymam za Was kciuki

Forester nie dołuj się odległym terminem, będziemy z Tobą do samego końca wszystko dla Waszego dobra, teraz już sytuacja jest poważna

Olajadetektyw ustalili Ci chociaż inną wizytę w najbliższym czasie?

Dalianna Dobrze, że byłaś pod kontrolą podczas tej sytuacji. Dużo zdrowia, oby się unormowało

Alingles prosto z porządkowania remontu pojedziesz na porodówkę chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 20:50   #2674
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Miałam robione badanie gbs i jakieś tam inne - morfologia, mocz, wątrobowe, ktg i przepływy.

Podłączyli mnie pod ktg. W międzyczasie spadł mi cukier na tyle, że czułam poty i to, jak mi słabo. Tętno dziecka zaczęło szaleć i przekraczało dozwolone wartości, ciągle pikało. Zasugerowałam położnej, że to moze przez spadek cukru. Zjadłam kanapkę i po dłuższej chwili wszystko się uspokoiło. Ale dwie godziny leżałam podłączona... Trochę się wystraszyłam, że mnie zatrzymają, ale lekarka, która przyszła na zmianę mówi, że tragedii nie ma mimo że tak szalało... Więc mam nadzieję, że jutro normalnie wyjdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja też domownikowm rzadko mówię, bo oni tego nie zrozumieją jak im powiem , że mnie krocze boli albo że nie trzymam moczu - to dla nich abstrakcja , a mój mąż na wszystko odpowiada , czy chcę podjechać do szpitala Taaa, pojedziemy i im powiem - Panie doktorze, właśnie popuściłam w majtki i mnie krocze boli jak chodzę, co to może być , hmmmm? : cojest:
No właśnie haha Mój mąż też cokolwiek powiem to odrazu chce żeby jechać do szpitala...
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja po wizycie wrocilam ze skierowaniem do szpitala, mam czekac od gin na telefon. Za malo wod plodowych.

Niech juz sie to wszystko skonczy i bedzie wrzesien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawaj znać od razu co i jak! Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa czytając co przechodzicie na końcówce ciąży z jednej strony cieszę się że tego nie doczekałam, a z drugiej to może byłoby mi łatwiej np. przy kp, bo z wczesniakiem mogę tylko czekać aż się nauczy dobrze ssać. Butelka wszystko utrudnia. Dziś mam dużo pokarmu, nie wiem czy femaltiker zaczął działać, czy to bardziej w mojej głowie.. dzidziek od rana wisiał na piersi, byłam w szoku. Parę godzin ssał. Ale po kolejnej drzemce obudzilam go na karmienie i tak zaczął protestować przy cycu, że tż poleciał po butle. No i oczywiście teraz już na pierś nie chce nawet spojrzec. Ehhhhhh.... Ja bum mogła walczyc ale tż szybko kapituluje. Z kolei dzwoni mama tż i słyszę: tylko nie dawaj butli, moja mama to samo. Marze żeby się wyspać. Miałam spać razem z dzidzia, ale gdy on śpi ja odciagam mleko dla niego.

Chloestic gratuluję kolejnego sukcesu!

Andzia, już na sali poporodowej usłyszałam że dieta cukrzycowa nadal mnie obowiązuje. Mój ginekolog to potwierdził.

Forester, mam też przez okres pologu robić zastrzyki z heparyny, też masz takie zalecenia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 z karmieniem rób co sama czujesz, jeśli dajesz radę i chcesz walczyć o kp to tak rób, ale jesli nie, jest Ci bardzo żle to podaj mm i nie stresuj się gadaniem wszystkim w koło. Wydaje mi się, że najważniejsze to słuchać siebie - szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 21:06   #2675
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja po wizycie wrocilam ze skierowaniem do szpitala, mam czekac od gin na telefon. Za malo wod plodowych.

Niech juz sie to wszystko skonczy i bedzie wrzesien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh, może nie będzie tak źle.. może sprawdzą i wypuszcza od razu do domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 21:20   #2676
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Miałam robione badanie gbs i jakieś tam inne - morfologia, mocz, wątrobowe, ktg i przepływy.

Podłączyli mnie pod ktg. W międzyczasie spadł mi cukier na tyle, że czułam poty i to, jak mi słabo. Tętno dziecka zaczęło szaleć i przekraczało dozwolone wartości, ciągle pikało. Zasugerowałam położnej, że to moze przez spadek cukru. Zjadłam kanapkę i po dłuższej chwili wszystko się uspokoiło. Ale dwie godziny leżałam podłączona... Trochę się wystraszyłam, że mnie zatrzymają, ale lekarka, która przyszła na zmianę mówi, że tragedii nie ma mimo że tak szalało... Więc mam nadzieję, że jutro normalnie wyjdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne, że ogólnie na takie generalnie standardowe badania (nie licząc prób wątrobowych, ale one są z krwi chyba?) Cię tam trzymają dwa dni. No wiadomo, że jak z ktg było nie bardzo to jest powód do hospitalizacji, ale ty z założenia z tego co kojarzę poszłaś leżeć, a ogarneliby te badania standardowo w godzinę przecież, no max dwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 21:23   #2677
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

A bo rano mocz. I nie wiem czy też nie Doppler

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 22:09   #2678
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe słowa czytając co przechodzicie na końcówce ciąży z jednej strony cieszę się że tego nie doczekałam, a z drugiej to może byłoby mi łatwiej np. przy kp, bo z wczesniakiem mogę tylko czekać aż się nauczy dobrze ssać. Butelka wszystko utrudnia. Dziś mam dużo pokarmu, nie wiem czy femaltiker zaczął działać, czy to bardziej w mojej głowie.. dzidziek od rana wisiał na piersi, byłam w szoku. Parę godzin ssał. Ale po kolejnej drzemce obudzilam go na karmienie i tak zaczął protestować przy cycu, że tż poleciał po butle. No i oczywiście teraz już na pierś nie chce nawet spojrzec. Ehhhhhh.... Ja bum mogła walczyc ale tż szybko kapituluje. Z kolei dzwoni mama tż i słyszę: tylko nie dawaj butli, moja mama to samo. Marze żeby się wyspać. Miałam spać razem z dzidzia, ale gdy on śpi ja odciagam mleko dla niego.

Chloestic gratuluję kolejnego sukcesu!

Andzia, już na sali poporodowej usłyszałam że dieta cukrzycowa nadal mnie obowiązuje. Mój ginekolog to potwierdził.

Forester, mam też przez okres pologu robić zastrzyki z heparyny, też masz takie zalecenia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze Ci mimo wszystko, ze juz urodzilas, ale upewniam sie tez w przekonaniu, ze kp nie jest dla mnie.

Sprawdzilam wyniki badan z dzis i czw. Wody spadly z 6 na 5, ale Aleks 2oo g wiekszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:20   #2679
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Ci mimo wszystko, ze juz urodzilas, ale upewniam sie tez w przekonaniu, ze kp nie jest dla mnie.

Sprawdzilam wyniki badan z dzis i czw. Wody spadly z 6 na 5, ale Aleks 2oo g wiekszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co z tym szpitalem? Czekasz na info od gina? To w ogóle pewne, że będziesz musiała się położyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:28   #2680
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja też domownikowm rzadko mówię, bo oni tego nie zrozumieją jak im powiem , że mnie krocze boli albo że nie trzymam moczu - to dla nich abstrakcja , a mój mąż na wszystko odpowiada , czy chcę podjechać do szpitala Taaa, pojedziemy i im powiem - Panie doktorze, właśnie popuściłam w majtki i mnie krocze boli jak chodzę, co to może być , hmmmm? : cojest:
mój zawsze z politiwaniem : no nie dobrze młoda jeszcze chwilka i tak 9 mcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 22:36   #2681
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Co z tym szpitalem? Czekasz na info od gina? To w ogóle pewne, że będziesz musiała się położyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro mam ktg w jego gabinecie, w czw usg i czekam na kontakt. Raczej pewne, kazal sie nastawic na weekend. Chce bym lezala u niego na oddziale, a nie byle gdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 23:16   #2682
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Jutro mam ktg w jego gabinecie, w czw usg i czekam na kontakt. Raczej pewne, kazal sie nastawic na weekend. Chce bym lezala u niego na oddziale, a nie byle gdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chociaż tyle dobrze, że Cię obejmie swoją opieką. Trzymam kciuki żeby to był tylko fałszywy alarm i wszystko było ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 23:50   #2683
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Chociaż tyle dobrze, że Cię obejmie swoją opieką. Trzymam kciuki żeby to był tylko fałszywy alarm i wszystko było ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym juz chciala isc, urodzic i miec spokoj. Zaraz 38 tydz zaczynam, wiec moge rodzic nawet dzis

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 03:28   #2684
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

A ja wieczoren miałam znowu skurcze, w tym dwa bardziej bolesne, ale z odstepem godzinnym.. wzięłam nospe i zasnęłam od razu. Teraz czuje, że przestała działać, bo znowu boli. Ale coś mi się wydaje, że to tylko takie straszaki i jak mam mieć takie do końca ciąży to chyba oszaleje... za każdym razem zastanawianie się czy to już...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

Pisałam, że teściowa nagle bardzo pomocna... no to wczoraj albo stwierdziła, że nic mi nie jest, skoro popołudniu poszłam z dziećmi do siostry kamienicę obok, żeby mieli jakąś atrakcje a nie siedzenie samemu w domu, a ja tam i tak lezalam tylko, albo ta "pomoc" to była tylko taka popisuwa przed synusiem. Wczoraj wieczorem kapalam chłopaków, leki, kolacja, a ona nic, siedziała sobie i czytała gazetkę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 06:29   #2685
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ehh Berenika współczuje tych skurczy, dziś masz to drugie ktg? Sama bym nie wiedziała co robić. A teściowa - znam jeden taki beznadziejny przypadek, Twoja jest jak dla mnie na trzecim miejscu. Wyprzedza ją teściowa Bambi

Dzień dobry, znów spałam smacznie cała noc z jedną pobudką, ale za to obudziłam się z bólem gardła :/ no ale jak siostrzeniec chory to czego sie.mogłam spodziewać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 06:49   #2686
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dobry. My na nogach od 5.15. Zjadła trochę śniadania i się bawi. Wyjmuje że skrzyni zabawki j rozkłada po całym pokoju. Książki przynosi mi bo trochę lezę, talerze i sztućce na stół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 07:40   #2687
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hejka!
Cóż za szczęście mnie dzisiaj spotkało x córka pospała do 6 rano! Szkoda tylko że ja do północy nie mogłam spać a potem jeszcze mała się wiercila i non stop się budziłam. Ogólnie noce są już ciężkie, chyba organizm się przyzwyczaja to ciągłych pobudek.
I witam się dzisiaj w rozpoczętym 38tc (37+0) jeszcze w maju nikt by nie powiedział że dotrwam tak daleko!!! Szkoda tylko że tak źle się czuję...

Berenika, ale Ty to masz beznadziejnie... a wiesz co, ja bym chyba na Twoim miejscu przed kapaniem chłopaków zapytała jej czy pomoże, nie miałaby pewnie odwagi odmówić. Moim zdaniem nie powinnaś w ogóle się krepowac i wprost jej powiedzieć że chcesz żeby pomogła.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 07:58   #2688
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

To my mamy luksusowo, dopiero wstajemy z mlodym


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:22   #2689
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
To my mamy luksusowo, dopiero wstajemy z mlodym


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Toż to istna rozpusta
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 08:33   #2690
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Na obchodzie lekarz mówi, że za dwa tygodnie ponowne kontrolne przyjęcie na oddział Robi się poważnie, mimo że termin na papierku dopiero po połowie sierpnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:34   #2691
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

A my dzis spalismy w hotelu w tej Wisle, tż mnie zabrał ze sobą żebym sobie chyba psychicznie odpoczela od babci i reszty

Znów oczywiście sie nie wyspałam, plecy nadal mnie bolą a ja nie potrafię się ułożyć... mam nadzieję że na koniec będę się czuła lepiej

Limonko - rob jak czujesz ! MalaGosia dobrze pisze, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Nie ma co się zadreczać

Ja początkowo bylam tak mocno przekonana że tylko będę karmić piersią a teraz to już sama nie wiem czy nie będę odciągnąć pokarmu i dawać butle jeśli będzie taka potrzeba.
Tym bardziej jak remont zaczniemy to przecież nigdzie bym się nie ruszyła... nawet na chwilę, a dziecka po budowlanych sklepach i budowach ciągnąć nie będę żeby wrazie czego dac cycka:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:34   #2692
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość
Na obchodzie lekarz mówi, że za dwa tygodnie ponowne kontrolne przyjęcie na oddział Robi się poważnie, mimo że termin na papierku dopiero po połowie sierpnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo a dlaczego?

Od kilku dni chyba mi czop ochodzi w kawałkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:41   #2693
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Witam,


Ja zaraz zbieram się do labu oddać mocz, u nas upał - oszaleję!!! Znienawidziłam słońce w ciąży, a zawsze tak lubiłam lato.



Ania, u mnie też dziś rozpoczęty 38 tydz. Uważaj , bo jeszcze przenosisz Kiedy pessar ci zdejmują czy już masz zdjęty? Chyba każda z nas już siedzi jak na bombie i samopoczucie ma do bani


Berenika, przerypane z tymi straszakami, każda ciąża inna - ja w 1 nie miałam żadnych bóli, a teraz też dzień bez bóli/skurczy to dzień stracony. Nic z tego nie wynika jednak, także wiem co czujesz.
Co do teściowej to bez komentarza - moja teściowa jest jeszcze lepsza, bo chce ,żebym ja jej pomagała jeszcze , końcu siedzę w domu, co nie. Prosi mnie ciągle ,żebym ją woziła po lekarzach, po sklepach, a nawet na działce pomagała. Jak ja sama ledwo chodzę i mam swój dom na głowie, ale co tam dla niej. Chce też ,żeby ją mój mąż zawiózł do Gdańska do lekarza na koniec lipca ( i pewnie zostać tam ze 2 dni, bo mamy tam rodzinę) , a ja nie chcę ,żeby mnie zostawiał, bo mogę urodzić.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:49   #2694
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
To my mamy luksusowo, dopiero wstajemy z mlodym


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
No nie!!! Choć u nas młody sie obudził przed 7, więc też jakiś luksus....
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Witam,


Ja zaraz zbieram się do labu oddać mocz, u nas upał - oszaleję!!! Znienawidziłam słońce w ciąży, a zawsze tak lubiłam lato.



Ania, u mnie też dziś rozpoczęty 38 tydz. Uważaj , bo jeszcze przenosisz Kiedy pessar ci zdejmują czy już masz zdjęty? Chyba każda z nas już siedzi jak na bombie i samopoczucie ma do bani


Berenika, przerypane z tymi straszakami, każda ciąża inna - ja w 1 nie miałam żadnych bóli, a teraz też dzień bez bóli/skurczy to dzień stracony. Nic z tego nie wynika jednak, także wiem co czujesz.
Co do teściowej to bez komentarza - moja teściowa jest jeszcze lepsza, bo chce ,żebym ja jej pomagała jeszcze , końcu siedzę w domu, co nie. Prosi mnie ciągle ,żebym ją woziła po lekarzach, po sklepach, a nawet na działce pomagała. Jak ja sama ledwo chodzę i mam swój dom na głowie, ale co tam dla niej. Chce też ,żeby ją mój mąż zawiózł do Gdańska do lekarza na koniec lipca ( i pewnie zostać tam ze 2 dni, bo mamy tam rodzinę) , a ja nie chcę ,żeby mnie zostawiał, bo mogę urodzić.
Teściowa- rewelka.
Mój teść wczoraj stwierdził, że do tej Warszawy to chyba autobusem pojadą, bo nie chcą mi auta zabierać, męża stoi u mechanika.
Powiedziałam mu, że do porodu jak już to sama i tak się nie zawiozę, a mój tata z tą ręką manualnym nie da rady. Poza tym to raczej ja teraz będę szoferowac tacie jego autem więc spokojnie mogą zabrać..

My z młodym do przedszkola dziś a Pani nam mówi, że będzie prawdopodobnie sam. No to w tył zwrot i pojechał do teściowej. Ale około 14-15 po młodego pojadę bo moja babcia przyjeżdża i się nasłucham: czemu? A mógł w domu itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:51   #2695
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ania, Aisza gratuluję dotrwania do takiego tygodnia! Teraz to już z górki!

Dziewczyny współczuję wam tych teściowych, moja przy nich to anioł. No i jej główna zaleta to to, że nie mieszka z nami chodźbym nie wiem jak dobrze dogadywała się z nią lub z moją mamą, to oddzielne mieszkanie jest zbawieniem!

U nas na szczęście dalej chłodno, przyjemnie wręcz Ostatnio mogłabym dłużej spać, ale remont bloku obok trwa i te ch.... przychodzą na 6 i trzaskają się okropnie, nawet nie wiem czym, bo teraz kładą styropian, po czym od 8-14 pracują cichutko jak myszki (albo udają, że pracują, bo od marca wyremontowali zawrotną ilość...jedną klatkę). To sobie ponarzekałam... .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:53   #2696
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Berenika ja bym wprost poprosiła o pomoc teściową, niektórzy nie chcą się narzucać. Nie wiem jakim typem jest akurat Twoja teściowa.

Andzia a jeszcze niedawno pisałaś że żadnych oznak porodu. Widzisz jak to się zmienia szybko

Ja wstaję codziennie o 6, odprawiam młodą do żłobka i mam trochę spokoju. Podziwiam te które siedzą same z dziećmi w domu. U nas w sierpniu będzie żłobek zamknięty, więc ze starszą i noworodkiem w domu będzie ostro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 08:55   #2697
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Berenika ja bym wprost poprosiła o pomoc teściową, niektórzy nie chcą się narzucać. Nie wiem jakim typem jest akurat Twoja teściowa.

Andzia a jeszcze niedawno pisałaś że żadnych oznak porodu. Widzisz jak to się zmienia szybko

Ja wstaję codziennie o 6, odprawiam młodą do żłobka i mam trochę spokoju. Podziwiam te które siedzą same z dziećmi w domu. U nas w sierpniu będzie żłobek zamknięty, więc ze starszą i noworodkiem w domu będzie ostro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No Kasia zaczynam być przerażona chociaż i bóle i czop nic nie przesądzają musi gwiazda poczekać, bo my mamy do końca lipca mieć wymianę okna w naszym pokoiku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 09:22   #2698
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Aisza, pessar dokładnie za tydzień mi gin zdejmuje Moja mama też sobie żarciki robi że przenoszę A Twoja teściowa to też niezła agentka chociaż z tego co kojarzę to chyba raczej macie dobre relacje bo i synek do dziadków często chodzi? Ja bym już nie dała rady jeździć, strasznie czuje się niepewnie i boję się wsiadac za kierownicę. A męża nie puszczaj do tego Gdańska no bo gdzie i jak. Przecież u nas to w każdej chwili może się poród zacząć.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 09:29   #2699
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ooo a dlaczego?

Od kilku dni chyba mi czop ochodzi w kawałkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze sluz? Ja tez mialam takie wrazenie ale to chyba sluz.

A gin widzi, ze czop odszedl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 09:51   #2700
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Moze sluz? Ja tez mialam takie wrazenie ale to chyba sluz.

A gin widzi, ze czop odszedl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śluz to swoją drogą bo mam go teraz mega duzo, ale to wyglądało inaczej, tyle że było mało dlatego śmiem podejrzewać że w kawalkach ucieka ale pewności nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.