Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-18, 09:54   #2701
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Ja wstaję codziennie o 6, odprawiam młodą do żłobka i mam trochę spokoju. Podziwiam te które siedzą same z dziećmi w domu. U nas w sierpniu będzie żłobek zamknięty, więc ze starszą i noworodkiem w domu będzie ostro.
Ja też korzystam, że w lipcu nasz żłobek czynny i mała chodzi codziennie, zresztą lubi, jak bym jej tyle atrakcji co tam nie zapewniła z moją aktualną zwinnością, więc niech się bawi.
W sierpniu też zamknięty, więc też będziemy siedzieć w domu - o tyle fajnie, że pewnie pierwsze dwa tygodnie sierpnia mąż będzie z nami w domu, dwa drugie szybko zlecą i może dzięki pobytowi ze mną i malutką w domu starsza nie poczuje się jakoś mocno odrzucona. A potem już od września znów będzie chodziła

Ciekawe, która z nas następna urodzi, bo widzę, że zaczyna się robić poważnie u niektórych - czopy, skurcze. Szkoda, że ja pierwsza w kolejce i nie dzieje się nic

Trzymam kciuki za dobre samopoczucie i wyniki wszystkich
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 09:56   #2702
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Acidka jeszcze Cię poród zaskoczy!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 10:06   #2703
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Acidka jeszcze Cię poród zaskoczy!!
Z nas dwóch tylko Ty jesteś optymistką w tym temacie
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 10:07   #2704
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Z nas dwóch tylko Ty jesteś optymistką w tym temacie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 10:20   #2705
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Naprawdę jeżeli nie zacytuję to nie jestem w stanie spamiętać co napisać komu zrobiło się gorąco na wątku, dużo skurczy, ktg, czopy, bóle okresowe, krzyżowe, szpitale, umawiane cięcia jeszcze wyjdzie na to, że ja i Acidka zostaniemy na koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 10:37   #2706
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Naprawdę jeżeli nie zacytuję to nie jestem w stanie spamiętać co napisać komu zrobiło się gorąco na wątku, dużo skurczy, ktg, czopy, bóle okresowe, krzyżowe, szpitale, umawiane cięcia jeszcze wyjdzie na to, że ja i Acidka zostaniemy na koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosia obstawiam siebie na sam koniec żadnych oznak, do tego wszystko szczelnie pozamykane i długie jeszcze o wrzesień zahacze
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 10:41   #2707
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Śluz to swoją drogą bo mam go teraz mega duzo, ale to wyglądało inaczej, tyle że było mało dlatego śmiem podejrzewać że w kawalkach ucieka ale pewności nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja tez tak mialam, taki jakby zwiniety w rulonik sluz, ale jak googlowalam jak wyglada czop, to nie do konca to


czop nie wypada w calosci?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 10:49   #2708
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja tez tak mialam, taki jakby zwiniety w rulonik sluz, ale jak googlowalam jak wyglada czop, to nie do konca to


czop nie wypada w calosci?
Nie zawsze właśnie w calosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 11:00   #2709
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja tez tak mialam, taki jakby zwiniety w rulonik sluz, ale jak googlowalam jak wyglada czop, to nie do konca to


czop nie wypada w calosci?
To chyba zależy od tego jak się szyjka rozwiera? Jak szybko - to wychodzi cały, jak powoli to w kawałkach. Tak przynajmniej na chlopski rozum mi się wydaje
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 11:02   #2710
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Gosia obstawiam siebie na sam koniec żadnych oznak, do tego wszystko szczelnie pozamykane i długie jeszcze o wrzesień zahacze
Też się niestety widzę jako jedna z ostatnich, pozamykana z długą szyjką, skurcze się nie piszą itp. W dodatku pierworódka, a ja też byłam przeterminowana... Jeszcze wszyscy sugerują żeby się wstrzymać do 15, bo urlopy itp. Szkoda, że nikogo nie interesuje, że wyglądam jak słoń, a czuję się jak staruszka!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 11:17   #2711
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Nigdy nie wuadomo kiedy wybije godzina zero. Ja tam poprzednio pozamykana na 4 spusty, szyjka 5 cm, na ktg cisza na morzu. Gin mowil ze jeszcze na pewno soe widzimy za 2 tyg na wizycie a maz moze spokojnie jeszcze w jedna trase jechac a tu byl zonk bo mi wody odeszly tydzoen pozniej

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 12:08   #2712
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dziewczyny spotkała się któraś z Was z za wysokim żelazem? I co wtedy? Zobaczyłam wyniki dziś, morfologia i cała reszta idealne, ale żelazo 38 a norma do 26.. w poniedziałek 23.07 idę na wizytę (Stella przy okazji poproszę o wpisanie).

Mi się też wydaje, że nikt nie zna dnia ani godziny. Dziewczyny z największymi straszakami, czopami mogą poprzenosić a te pozamykane na 4 spusty urodzić zaraz. Chyba taka to natura tej ciąży

Ja to mam takie jakieś emocjonalne jazdy, że sama już nie wiem co chce, jak chce i w ogóle. Jeszcze jeść mi się non stop chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:12   #2713
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkała się któraś z Was z za wysokim żelazem? I co wtedy? Zobaczyłam wyniki dziś, morfologia i cała reszta idealne, ale żelazo 38 a norma do 26.. w poniedziałek 23.07 idę na wizytę (Stella przy okazji poproszę o wpisanie).

Mi się też wydaje, że nikt nie zna dnia ani godziny. Dziewczyny z największymi straszakami, czopami mogą poprzenosić a te pozamykane na 4 spusty urodzić zaraz. Chyba taka to natura tej ciąży

Ja to mam takie jakieś emocjonalne jazdy, że sama już nie wiem co chce, jak chce i w ogóle. Jeszcze jeść mi się non stop chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm.. jak reagować na zbyt wysokie żelazo nie za bardzo wiem, zawsze miałam odwrotny problem. Ale z ciekawości: w jakich jednostkach masz podany wynik ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:33   #2714
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Witam- nie rodze

Wczoraj sąsiadka wyglądała jakby ducha zobaczyła jak szłam z mama na przystanek Pojechałam na tydzień do siebie a mama czekała na pogodę i na działkę pojechała we wtorek a ja w piątek z Tż wpadłam na chwile do mamy domu po ubrania żebym miała na działce i pojechalismy na działkę. W sobotę Tż był w obi bo coś nam zbraklo do budowy nowego kibelka i przy okazji zostawił u mnie siatkę z brudami z działki. Z działki wróciłam z mama wczoraj kolo południa. No a sąsiadka wymyśliła sobie historie że zniknęłam bo rodze a mama z psem bo pewnie pojechała do mnie na wieś pomagać. Cala drogę autobusem do galerii wczoraj się śmiałam.

Dziś z mamy się śmiałam bo się wybierała do siostry busem/miejskim i zostawiła drobne na taxi jakbym zaczęla rodzic i śmiesznie przeżywala przed wyjściem że nawet prania mam nie wieszać. Ledwo wyszła dzwoniłam do niej bo kluczy zapomniała a ta do mnie k... nie mów że jedziesz. Hehe

Jutro będzie przeżywać rano bo musze do lab jechać za tydzień wizyta i pewnie na wizycie GBS pobierze juz a na USG idę jak Tż wróci z delegacji ale raczej to będzie już po wizycie wiec pewnie na początku sierpnia będę miała jeszcze wizytę na którą zapisze się jutro po lab bo przez net można niestety tylko na jeden termin się pisać. Może mnie wyślę na pierwsze KTG
U mnie cisza poza zgaga codziennie co nie jest niczym nowym nic się nie dzieje.

Czytam ale siedzę cicho bo wyprawka cała gotowa i tylko czekam aż literki mi na zamówienie przyjdą. W domu nowym nic się nie dzieje czekamy aż murarz zacznie garaż i Tż z ojcem umówia się z gościem od koparki żeby drogę zrobił.

Tż od poniedziałku w delegacji i wróci jakoś na koniec następnego tyg ale nie było potrzeby żeby swoim jechał autem jeszcze a na razie mama ma urlop jeszcze ten tydzień.

Ogólnie u mnie no stres ze wszystkim no poza wydaje mi sie dalej że mam za mało chusteczek i pampersow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:34   #2715
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Pocieszenie jest jedno - koniec końców każda z nas urodzi

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkała się któraś z Was z za wysokim żelazem? I co wtedy? Zobaczyłam wyniki dziś, morfologia i cała reszta idealne, ale żelazo 38 a norma do 26.. w poniedziałek 23.07 idę na wizytę (Stella przy okazji poproszę o wpisanie).
Ja bym pewnie w pierwszej kolejności odstawiła suplement z żelazem, jeśli jakiś zażywasz Ale też nie spotkałam się wcześniej z taką sytuacją.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:37   #2716
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

I ona ja też bym jadła i jadła, najgorsze jest to, że nie mogę się.opanować ze słodkim, a przecież go nie mogę zjadłam niedozwolne ciacho, a tak to sie ratuje gorzka czekolada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:51   #2717
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Hejka!
Cóż za szczęście mnie dzisiaj spotkało x córka pospała do 6 rano! Szkoda tylko że ja do północy nie mogłam spać a potem jeszcze mała się wiercila i non stop się budziłam. Ogólnie noce są już ciężkie, chyba organizm się przyzwyczaja to ciągłych pobudek.
I witam się dzisiaj w rozpoczętym 38tc (37+0) jeszcze w maju nikt by nie powiedział że dotrwam tak daleko!!! Szkoda tylko że tak źle się czuję...

Berenika, ale Ty to masz beznadziejnie... a wiesz co, ja bym chyba na Twoim miejscu przed kapaniem chłopaków zapytała jej czy pomoże, nie miałaby pewnie odwagi odmówić. Moim zdaniem nie powinnaś w ogóle się krepowac i wprost jej powiedzieć że chcesz żeby pomogła.

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
gratuluję donoszenia
Pewnie by nie odmówiła, ale ja się właśnie krępuję, nie lubię kogoś o pomoc się prosić, jeśli sam nie jest chętny..



Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Berenika, przerypane z tymi straszakami, każda ciąża inna - ja w 1 nie miałam żadnych bóli, a teraz też dzień bez bóli/skurczy to dzień stracony. Nic z tego nie wynika jednak, także wiem co czujesz.
Co do teściowej to bez komentarza - moja teściowa jest jeszcze lepsza, bo chce ,żebym ja jej pomagała jeszcze , końcu siedzę w domu, co nie. Prosi mnie ciągle ,żebym ją woziła po lekarzach, po sklepach, a nawet na działce pomagała. Jak ja sama ledwo chodzę i mam swój dom na głowie, ale co tam dla niej. Chce też ,żeby ją mój mąż zawiózł do Gdańska do lekarza na koniec lipca ( i pewnie zostać tam ze 2 dni, bo mamy tam rodzinę) , a ja nie chcę ,żeby mnie zostawiał, bo mogę urodzić.
no to Twoja teściowa lepsza... Poza tym u mnie jest jeszcze teść, auto mają, więc sobie jeżdżą sami.. Ciekawa jestem, kiedy teraz pojadą sobie na wieś i zostawią mnie sami - wcale się nie zdziwię. Jeszcze na koniec lipca wyprawiają imieniny, znowu się będę martwić, kto mnie na szpital w razie czego zawiezie, bo znowu będę jedyna niepijąca..

Byłam na ktg i zgłupiałam... Wyszło jak dla mnie podobnie jak poprzednie, ale teraz byłam u innej położnej i ta dla odmiany stwierdziła, że to nic takiego i wszystko jest w porządku..
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 12:53   #2718
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Pocieszenie jest jedno - koniec końców każda z nas urodzi
Ewentualnie niektóre tylko w grudniu i coś czuję że to właśnie będę ja

Też się tak pocicie? Jejku, no cieknie ze mnie, leżę teraz w samej bieliznie bo nie idzie inaczej. T-shirt założyłam to zaraz cały mokry...
Obiad się dusi, dzisiaj sosik mięsny z kaszą, mała drzemkuje to ja poleżę a co dzisiaj mam jakiś lepszy dzień bo poniedziałek wieczór i wczoraj cały dzień to miałam taki zjazd totalny i psychiczny i fizyczny...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:06   #2719
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84917436]gratuluję donoszenia
Pewnie by nie odmówiła, ale ja się właśnie krępuję, nie lubię kogoś o pomoc się prosić, jeśli sam nie jest chętny..





no to Twoja teściowa lepsza... Poza tym u mnie jest jeszcze teść, auto mają, więc sobie jeżdżą sami.. Ciekawa jestem, kiedy teraz pojadą sobie na wieś i zostawią mnie sami - wcale się nie zdziwię. Jeszcze na koniec lipca wyprawiają imieniny, znowu się będę martwić, kto mnie na szpital w razie czego zawiezie, bo znowu będę jedyna niepijąca..

Byłam na ktg i zgłupiałam... Wyszło jak dla mnie podobnie jak poprzednie, ale teraz byłam u innej położnej i ta dla odmiany stwierdziła, że to nic takiego i wszystko jest w porządku..[/QUOTE]


Nie no może nie urodzisz akurat na imieninach, pisałaś ,że masz siostrę , rodziców, szwagra w tym samym mieście , więc ktoś tam zawsze cię zawiezie.
No właśnie z tym ktg to takie kwiatki wychodzą, każdy też sobie interpretuje jak chce...


Dziewczyny, u mnie jest upał nieziemski znowu Było parno cały czas, ale dzisiaj jeszcze wyszło słońce i patelnia jest 50 st na balkonie, nie ma skali na termometrze. Już drugie pranie będę wieszać póki słońce. A tak to mi się odechciewa wszystkiego, też tak się pocę - byłam oddać mocz do badania to ledwo do domu wróciłam - mój samochód nagrzany, bez klimy - ale chociaż w drodze powrotnej do pepco sobie zaszłam się ochłodzić

Jeszcze co do teściowej , to chce pożyczyć ode mnie rower , żeby sobie jeździć, bo jej ciężko chodzić, a ja i tak nie używam.Tylko jak myślicie ona mi go nie zepsuje , bo waży nie przesadzam - 140 kg około. A mój rowerek taki piękny z decathlonu taka dameczka stylowa, prawie nowa. Wiecie, koszyczek z przodu, pastelowy dzwoneczek..
Boję się trochę ,że mi zniszczy , co myślicie? Rany ja mam takie problemy zawsze

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2018-07-18 o 13:09
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 13:06   #2720
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Hej


U nas deszczowej pogody ciąg dalszy ale co z tego jak parówka taka że nie idzie oddychać. Mam wrażenie że leje się ze mnie jak z myszy. Skończyłam obiad i chwilę odpocznę i powoli trzeba się ogarniać na wizytę. Aż się boję ile mały dzisiaj będzie ważył


I tak też ostatnio mam niepohamowany apetyt ale na wszystko, chyba przez ten ostatni okres przywalę tyle co przez resztę ciąży


Ja myślę że te co sie najmniej spodziewają szybciej znajdą się na porodówce niż te co się fatalnie czują i mają wrażenie że to już
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:19   #2721
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

H nas pochmurno i duszno. No coraz mniej pochmurno - jutro ma być ładnie wiec powoli nadzieja na tą zmianę.
Ja jestem wykończona. Wstałyśmy po piątej-ja pospałam trochę jak córa oglądała bajki ale trochę zła byłam na siebie. Mam nadzieję że uda nam się pójść spać. Ja tak źle się dawno nie czułam.
PANTERKO nie kupuj więcej chusteczek i pieluch bo masz tego mnóstwo. Wyobraź sobie że ja mam 5 opakowań po 80 sztuk. No ale ja też zużywam na bieżąco dla starszej. Niedługo zacznę jedno z opakowań (schodzi nam dla starszej jedno na miesiąc). Poza tym nie wiesz czy coś nie uczuli.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:33   #2722
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Hmmm.. jak reagować na zbyt wysokie żelazo nie za bardzo wiem, zawsze miałam odwrotny problem. Ale z ciekawości: w jakich jednostkach masz podany wynik ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
umol/l z boku norma jest 6,6-26 Właśnie wszędzie się mówi i pisze o niedoborach, bo to mega częste w ciąży. No ja jak zwykle odwrotna
Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Pocieszenie jest jedno - koniec końców każda z nas urodzi



Ja bym pewnie w pierwszej kolejności odstawiła suplement z żelazem, jeśli jakiś zażywasz Ale też nie spotkałam się wcześniej z taką sytuacją.
Właśnie odstawie dzisiaj Prenatal Duo, bo go biorę a tam żelaza jest dużo. Mam wszystkie inne wyniki idealne, czuje się dobrze wiec nie sądze bym miała niedobory czegokolwiek. Odstawienie go napewno nie zaszkodzi mi. A w poniedzialek na wizycie ginke wypytam o to.
Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
I ona ja też bym jadła i jadła, najgorsze jest to, że nie mogę się.opanować ze słodkim, a przecież go nie mogę zjadłam niedozwolne ciacho, a tak to sie ratuje gorzka czekolada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam od kilku dni taki wilczy apetyt. W sumie niech mały rośnie, bo jest mały no ale na słodkości też jestem łasa. Glukoza w normie, ale też wiem że nie można ze słodkim przesadzać. No ale się tak chce Rozum podpowiada jedno, żołądek/serce drugie [1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84917436]gratuluję donoszenia
Pewnie by nie odmówiła, ale ja się właśnie krępuję, nie lubię kogoś o pomoc się prosić, jeśli sam nie jest chętny..





no to Twoja teściowa lepsza... Poza tym u mnie jest jeszcze teść, auto mają, więc sobie jeżdżą sami.. Ciekawa jestem, kiedy teraz pojadą sobie na wieś i zostawią mnie sami - wcale się nie zdziwię. Jeszcze na koniec lipca wyprawiają imieniny, znowu się będę martwić, kto mnie na szpital w razie czego zawiezie, bo znowu będę jedyna niepijąca..

Byłam na ktg i zgłupiałam... Wyszło jak dla mnie podobnie jak poprzednie, ale teraz byłam u innej położnej i ta dla odmiany stwierdziła, że to nic takiego i wszystko jest w porządku..[/QUOTE]Te zapisy to chyba jakieś skomplikowane, że każdy interpretuje inaczej a tak serio to nie martw się, jak Ci powiedziała że jest ok to zaufaj.
Ty masz po prostu Berenika zdecydowanie za dużo stresów
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ewentualnie niektóre tylko w grudniu i coś czuję że to właśnie będę ja

Też się tak pocicie? Jejku, no cieknie ze mnie, leżę teraz w samej bieliznie bo nie idzie inaczej. T-shirt założyłam to zaraz cały mokry...
Obiad się dusi, dzisiaj sosik mięsny z kaszą, mała drzemkuje to ja poleżę a co dzisiaj mam jakiś lepszy dzień bo poniedziałek wieczór i wczoraj cały dzień to miałam taki zjazd totalny i psychiczny i fizyczny...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Ja się nie poce jakoś bardzo, ale mi ciągle ciepło. Wczoraj mąż pod kocem tv oglądał bo mu zimno, a ja w majtkach samych przy pootwieranych oknach chodziłam i biadoliłam jak duszno
Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Nie no może nie urodzisz akurat na imieninach, pisałaś ,że masz siostrę , rodziców, szwagra w tym samym mieście , więc ktoś tam zawsze cię zawiezie.
No właśnie z tym ktg to takie kwiatki wychodzą, każdy też sobie interpretuje jak chce...


Dziewczyny, u mnie jest upał nieziemski znowu Było parno cały czas, ale dzisiaj jeszcze wyszło słońce i patelnia jest 50 st na balkonie, nie ma skali na termometrze. Już drugie pranie będę wieszać póki słońce. A tak to mi się odechciewa wszystkiego, też tak się pocę - byłam oddać mocz do badania to ledwo do domu wróciłam - mój samochód nagrzany, bez klimy - ale chociaż w drodze powrotnej do pepco sobie zaszłam się ochłodzić

Jeszcze co do teściowej , to chce pożyczyć ode mnie rower , żeby sobie jeździć, bo jej ciężko chodzić, a ja i tak nie używam.Tylko jak myślicie ona mi go nie zepsuje , bo waży nie przesadzam - 140 kg około. A mój rowerek taki piękny z decathlonu taka dameczka stylowa, prawie nowa. Wiecie, koszyczek z przodu, pastelowy dzwoneczek..
Boję się trochę ,że mi zniszczy , co myślicie? Rany ja mam takie problemy zawsze
U nas jest zdecydowane ochłodzenie, tzn mi ciepło bardzo ale temperatura jest dużo niższa i leje non stop.
Co do roweru haha to rozumiem, ja ogólnie nie bardzo lubię takie rzeczy pożyczać i też od nikogo nie pożyczam. Ja strasznie dbam o swoje rzeczy i miałam już takie sytuacje, że coś wracało poniszczone.
Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Hej


U nas deszczowej pogody ciąg dalszy ale co z tego jak parówka taka że nie idzie oddychać. Mam wrażenie że leje się ze mnie jak z myszy. Skończyłam obiad i chwilę odpocznę i powoli trzeba się ogarniać na wizytę. Aż się boję ile mały dzisiaj będzie ważył


I tak też ostatnio mam niepohamowany apetyt ale na wszystko, chyba przez ten ostatni okres przywalę tyle co przez resztę ciąży


Ja myślę że te co sie najmniej spodziewają szybciej znajdą się na porodówce niż te co się fatalnie czują i mają wrażenie że to już
Powodzenia na wizycie! Trzymam kciuki


PANTERKA Ty masz tych pampersów i chusteczek aż za dużo a nie za mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:42   #2723
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Andzia no to pewnie niedlugo sie dowiesz czy to czop 🤣

Ja po ktg, maly ok, powiercil sie, rucht ok, tetno ok, skurzy brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:49   #2724
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Współczuję wam upałów, u mnie cudownie chłodno, co chwilę deszcz pada

Mój mąż też marudzi, że mu zimno i okno zamyka, a ja otwieram, bo mi duszno! Rano sugerował, żeby na noc okno zamykać, bo zimno, ale nie ma takiej opcji, bo ja umrę z duchoty, najwyżej go wrzucę na kanapę do drugiego pokoju bo my jesteśmy trzy (ja, młoda w brzuchu i kicia ) a on jeden to musi się dostosować .

Nie pocę się na szczęście, ale apetyt mam ogromny, na wszystko po kolei, czy to słodkie, czy słone, czy kwaśne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:56   #2725
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Współczuję wam upałów, u mnie cudownie chłodno, co chwilę deszcz pada

Mój mąż też marudzi, że mu zimno i okno zamyka, a ja otwieram, bo mi duszno! Rano sugerował, żeby na noc okno zamykać, bo zimno, ale nie ma takiej opcji, bo ja umrę z duchoty, najwyżej go wrzucę na kanapę do drugiego pokoju bo my jesteśmy trzy (ja, młoda w brzuchu i kicia ) a on jeden to musi się dostosować .

Nie pocę się na szczęście, ale apetyt mam ogromny, na wszystko po kolei, czy to słodkie, czy słone, czy kwaśne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jakoś sporo jem. Jestem w szoku. Wczoraj zjadłam Śledzie, rano na śniadanie jadłam ciastka w czekoladzie (za dużo) później kanapki z wedliną i majonezem.....
Córa zasnęła - zaraz zabiorę ją do sypialni, sama ogarnę salon i też idę spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 13:59   #2726
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ja jem dużo, bo muszę te 7 posiłkow zjesc. Ale mimo to w międzyczasie jeszcze bym coś podjadła... Też mi jest cały czas gorąco, mimo że na zewnatrz ulewa i 15stopni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 14:04   #2727
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Nie no może nie urodzisz akurat na imieninach, pisałaś ,że masz siostrę , rodziców, szwagra w tym samym mieście , więc ktoś tam zawsze cię zawiezie.
No właśnie z tym ktg to takie kwiatki wychodzą, każdy też sobie interpretuje jak chce...


Dziewczyny, u mnie jest upał nieziemski znowu Było parno cały czas, ale dzisiaj jeszcze wyszło słońce i patelnia jest 50 st na balkonie, nie ma skali na termometrze. Już drugie pranie będę wieszać póki słońce. A tak to mi się odechciewa wszystkiego, też tak się pocę - byłam oddać mocz do badania to ledwo do domu wróciłam - mój samochód nagrzany, bez klimy - ale chociaż w drodze powrotnej do pepco sobie zaszłam się ochłodzić

Jeszcze co do teściowej , to chce pożyczyć ode mnie rower , żeby sobie jeździć, bo jej ciężko chodzić, a ja i tak nie używam.Tylko jak myślicie ona mi go nie zepsuje , bo waży nie przesadzam - 140 kg około. A mój rowerek taki piękny z decathlonu taka dameczka stylowa, prawie nowa. Wiecie, koszyczek z przodu, pastelowy dzwoneczek..
Boję się trochę ,że mi zniszczy , co myślicie? Rany ja mam takie problemy zawsze
siostra, rodzice i szwagier mieszkają w kamienicy obok i wszyscy będą na tej imprezie Jedyna niepijąca to moja mama, ale ona prawka nie ma Na te ich imprezy to się tyle ludu zawsze zjeżdża, że na tydzień wstecz wiecznie burdel w kuchni, pierwszym pokoju, a na imprezie cały duży pokój ludzi. Także ja tą imprezę chyba spędzę w swoim pokoju na leżąco przed laptopem i wiatrakiem Jeszcze do tego dzisiaj teściowi i szwagrowi auta padły...

A co do teściowej i roweru - a w życiu bym nie pożyczyła! Już sobie wyobraziłam, jak taka wsiada, a tu koła się wyginają, spada łańcuch i łamie się rama



Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Ja myślę że te co sie najmniej spodziewają szybciej znajdą się na porodówce niż te co się fatalnie czują i mają wrażenie że to już
też tak myślę, pewnie jeszcze przenoszę Tylko najlepsze, że ostatnio mało która z naszego wątku czuje się dobrze



Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Ja po ktg, maly ok, powiercil sie, rucht ok, tetno ok, skurzy brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 14:14   #2728
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

A ja jem malo, zdrowo, regularnie 5 posilkow i i tak puche nie ma reguly Na razie waga stoi i zrobie wszystko by zeszla chociaz z 2 kg w dol teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 14:26   #2729
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
A ja jem malo, zdrowo, regularnie 5 posilkow i i tak puche nie ma reguly Na razie waga stoi i zrobie wszystko by zeszla chociaz z 2 kg w dol teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że po badaniu wszystko ok. Wiesz, ja na Twoim miejscu nie przejmowałabym się teraz wagą, a już tym bardziej nie chciałabym jej tracić. Teraz dziecko intensywnie rośnie, a Twój maluszek (jak i mój zresztą) z tego co kojarze wychodzi malutki w pomiarach. Wydaje mi się, że jeszcze przez chwilę lepiej się na tym skupić. Niska masa urodzeniowa to też nie jest nic dobrego. A swoją wagę ogarniesz raz, dwa po porodzie przy Twoim zdrowym i aktywnym trybie życia. Ja od kiedy wiem, że mały jest mały (choć wiem, że może być błąd pomiaru) jem jak tylko jestem głodna, zdrowo ale więcej, bo wiem że to do niego "trafia". Na nic reguły nie ma, ale wole sobie nie mieć kiedyś nic do zarzucenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 14:37   #2730
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Witam się już nie w dwupaku!
Mieszko przyszedl na świat dziś o 10:22
Potem napisze wiecej bo teraz oboje walczymy- on z piersią,ja z bólem po nacięciu i obkurczajaca się macicą.
Ale cieszę się że mam to już za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.