ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 10:22   #331
pinacolada_86
Przyczajenie
 
Avatar pinacolada_86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

Ja nie polecam dr Andrzeja Kotarskiego.
Pierwszy raz byłam u niego żeby dobrał mi tabletki. Przepisał mi Harmonet nie zrobiwszy wcześniej dokładnego wywiadu nie mówiąc już o jakichkolwiek badaniach.. Jakby były to witaminy a nie hormony! Na cytologie kazał mi przyjść za miesiąc w 7-10 dniu cyklu. Przyszłam w 12 bo wcześniej nie mogłam to sie mało co nie wydarł na mnie, że miałam przyjść wcześniej. No ale to było jeszcze nic. Chciałam się go wypytać o te tabletki, o ich działanie itp. więc pytam się go czy to prawda ze tabletki II generacji są mnie szkodliwe od tych tabletek III generacji (które są wycofane m.in w USA, Niemczech) to mnie wyśmiał że wymyślam jakieś bajki bo nie ma żadnego podziału i to co on mi przepisał jest dobre i żebym poszła do domu bo opowiadam jakieś niestworzone rzeczy! Widać, że nie było mu na rękę, żeby mi cokolwiek wytłumaczyć. A jednak jakby nie było ginekolog jest od tego aby rozwiać wszystkie takie wątpliwości. Ta wizyta była moją drugą i ostatnią wizytą u dr. Kotarskiego
Pozdrawiam!

pinacolada_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 22:25   #332
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Nie polecam dr Andrzeja Banacha. Rzeczywiscie jest miły i sympatyczny, gabinet na wysoki połysk i umie cie wyluzować na tyle zebys nie myslala ciagle ze z gola du.. lezysz, ale... Jeszcze ani razu nie zrobił mi cytologii (od 2 lat) a kiedy go spytalam o to powiedziual, ze tak czesto robic nie trzeba. Poza tym bierze 100-150 zl za wizyte (nie wiem od czego zalezy zroznicowanie cen bo robi zawsze to samo) a poza tym juz 2 osobom wykryl "torbiel" na jajniku, ktora ponoc trzeba pilnie operowac, a kotra cudownie zniknela po 2 tygodniach. poza tym jak zawolal 600 zl za wymrozenie nadzerki to nie moglam przez 10 minut sie odezwac Kiedy poprosilam go o wydanie mojej dokumentacji, gdyz wyjezdzam za granice i potrzebuje ja, aby okazac ja lekarzowi, ktory bedzie mnie tam leczyl, stwierdzil, ze po co bede tam tyle na ginekologa wydawac wystarczy raz na pol roku do niego przyjechac, i ze "tyle on pacjentek takich ma co z za granicy przyjezdzaja do niego" i oststecznie tak zakrecil, ze nie wydal mi tej dokumentacji...
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 01:07   #333
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

dr. Gajda z E-Medu, Gliniana 40.

skierowano mnie do niego na cytologie, bo wczesniej inna gin. z E-Mefu [p. Roszyk-polecam] wykryla u mnie niewielka nadzerke. akurat on byl najszybciej wolny [teraz juz wiem dlaczego-nikt nie chce do niego lazic...], wiec zapisano mnie do niego. ja przychodze specjalnie na cytologie, a on do mnie, ze mi nie zrobi, bo trza mi bylo cos w srodku wyciąc i bym nie mogla miec potem dzieci. a poza tym to cytologie robi sie dopiero po 24 roku zycia! 'le jak tak bardzo chce, to moge isc zrobic cytologie w %#^ [nie pamietam juz nazwy, w kazdym razie zupelnie gdzie indziej!]!! powiedzialam mu, kto mnie tu przyslal specjalnie na te badania, a ten, ze niektorzy ginekolodzy, to zle myslą, mają jakies inne niezbyt obre metody.
jak wyszlam do niego, to powiedzialam wsio takiej hajnej babce z recepcji. no bo w koncu zostalam specjalnie skierowana do niego na te badania, a on mi wciska ciemnote i kaze jezdzic gdzies indziej. ona popatrzyla sie z wyrazem twarzy pt. 'jaki debil z tego gajdy' i zapisala mnie do dr Roszyk.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:19   #334
Inezzzz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez mentira Pokaż wiadomość
Również nie polecam tej Pani. Od ponad roku leczyłam sie u niej....na wydlużający się cykl leczyła mnie tabletkami anty, nie udalo jej sie tez wyleczyc przez ten czas u mnie infekcji w pochwie...wybralam juz chyba cala aptekę i wiecej do tej Pani nie pójde. Z wszytskimi badaniamiposzlam do Dr Masior i sytuacja od razu inaczej wygląda...okazuje sie ze nie miałam robionych tych badań co powinnam i ze te o mialam robione u Dr klimczyk w gabinecie (oczywiscie odpłatnie) były złe...przez cale 14 miesięcy!!! dziekuje, nie chce juz byc królikiem doswiadczalnym
Ja również nie polecam Pani dr. Klimczyk z ul. Szwedzkiej. Byłam u niej pierwszy i ostatni raz! Jest niedelikatna, a badanie przeprowadza "na odczep się" żeby mieć zaliczonego kolejnego pacjenta. Może jako człowiek jest miła, ale jako lekarz nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Poza niedelikatnościa, nie informowała sama o niczym, o wszystko musiałam się dopytywać, a przecież nie jestem znawcą i nie zawsze wiem o co muszę pytać i co jest istotne. Pomijam fakt, że gabinet otworzyła z godzinnym opóźnieniem.
Inezzzz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:26   #335
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
WROCŁAW

dr. Gajda z E-Medu, Gliniana 40.
....
Kiedyś chodziłam do tego lekarza i byłam z niego zadowolona 9nawet chyba go polecałam) ale ostatnio już od kilku osób słyszę, że bardzo sie zmienił - w tym sensie, ze mi nigdy nie odmówił cytologii czy usg, sam robił i proponował te badania. Z tego co słyszę - to teraz badaniami "skąpi" - dziwne to...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:34   #336
haaveilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

Siender-Fima. przyjmuje przy Rynku w Lekarskiej Spółdzielni Pracy. jest niespecjalnie sympatycznie, obrzuca Cię milionami ulotek i mówi od rzeczy.
haaveilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 22:40   #337
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Pushit, jesteśmy z Tobą! Takiemu monstrum nie można popuścić! Twój post czytałam razem ze swoim chłopakiem - oboje byliśmy wstrząśnięci!
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 23:09   #338
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez pinacolada_86 Pokaż wiadomość
WROCŁAW

Ja nie polecam dr Andrzeja Kotarskiego.
Pierwszy raz byłam u niego żeby dobrał mi tabletki. Przepisał mi Harmonet nie zrobiwszy wcześniej dokładnego wywiadu nie mówiąc już o jakichkolwiek badaniach.. Jakby były to witaminy a nie hormony! Na cytologie kazał mi przyjść za miesiąc w 7-10 dniu cyklu. Przyszłam w 12 bo wcześniej nie mogłam to sie mało co nie wydarł na mnie, że miałam przyjść wcześniej. No ale to było jeszcze nic. Chciałam się go wypytać o te tabletki, o ich działanie itp. więc pytam się go czy to prawda ze tabletki II generacji są mnie szkodliwe od tych tabletek III generacji (które są wycofane m.in w USA, Niemczech) to mnie wyśmiał że wymyślam jakieś bajki bo nie ma żadnego podziału i to co on mi przepisał jest dobre i żebym poszła do domu bo opowiadam jakieś niestworzone rzeczy! Widać, że nie było mu na rękę, żeby mi cokolwiek wytłumaczyć. A jednak jakby nie było ginekolog jest od tego aby rozwiać wszystkie takie wątpliwości. Ta wizyta była moją drugą i ostatnią wizytą u dr. Kotarskiego
Pozdrawiam!

Doktor Kotarski
wiem, bywałam. Mnie równiez nie robił żadnych badań gdy przepisywał tabletki. Chociaż cytologii pilnował i co pół roku sam mi przypominał i robił. Często zdarzało się że nie potrafił się usmiechnąć do pacjentki, wyglądał jak taki gbur znudzony za biurkiem i potwierdam że nie lubi jak się o cokolwiek go pyta. Przestałam do niego chodzić, bo znalazłam sobie bardzo dobrą prywatną ginekolog.
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:43   #339
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
OŚWIĘCIM !


Szczerze nie polecam dr Barbary niestety nie pamietam nazwiska zbyt sie dzis zdenerwowalam zeby zapamietac. Przyjmuje ona obecnie na ulicy ŻWIRKI I WIGURY w przychodni- w poradni.

Pani doktor byla w stosunku mnie bardzo nieuprzejma. Straszyla mnie i nie chciała wykonac badania. Nawymyślala mi od nieodpowiedzialnych i kpiła ze nie bedzie mnie stać na drogi lek. Poprostu zachwowywała sie nieetycznie i wprost mnie obrażałA! Niestety moja 1 wizyta była nieprzyjemna

NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
O tak ja tez niestety miałam złe doświadecznia z ta pania. Zreszta nie tylko ja ale równniez moja mama i kolezanka. Pani były bardzo niedelikatna, badanie strasznie mnie bolało. Poszłam do niej bo mam bardzo bolące miesiączki i chciałam, zeby mi cos poradziła, moze jakies tabletki. A ona do mnie: Ma bolec"!!! Masakra!! Wiem, że jest na nia duzo skarg. Więć juz nigdy do niej nie pójde, zdecydowanie wole zapłacic i czuc sie konfortowo.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 21:43   #340
wiewiórka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dziewczyny pomóżcie. Kogo niepolecaciew Siedlcach? bo sie wybieram na pierwsza wizyte i chcę do normalnego lekarza a nie pseudoginekologa.:confuse d:
wiewiórka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 11:23   #341
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Warszawa:
Dr Wandzel - Krajowe Centrum Osteoporozy

Pogania pacjentki, nawet nie ma czasu by wysluchac wszystkich pytan i watpliwosci. Badania cytologii przeprowadza na wlasna reke, ale uwaga!! sa one zafalszowane. Moja mame doprowadzila do bardzo ciezkiej choroby (inni lekarze zalamywali rece na widok badan cytologicznych, byly niezgodne z prawda)
Ponadto: nie zleca badan hormonalnych, przepisuje tabletki "na oko", nie umie przeprowadzic leczenia nadzerki, lekcewazy wszelkie infekcje. Zgroza..
Tym bardziej musze poinformowac by do niej nie chodzic, gdyz pomimo, ze jest znana jako lekarz ginekolog wsrod pacjentek, posrod lekarzy na zle "notowania". Nigdy do niej nie idzcie, moja mama przeszla przez nia najtrudniejsza walke z choroba!!!!
Ja też dołączam się do negatywów na temat dr Wandzel, położnik (przyjmuje też na Elektoralnej). Na początku podobała mi się bo taka miła i bezpośrednia, ale po jakimś czasie wyczułam intuicyjnie, że przede wszystkim wyciąga kasę. Jak zrobi co mam zrobić, dostanie pieniądze, wstaje w kierunku drzwi, ręka na klamkę, sugerując, że twoja kolej się skończyła. Nie ma czasu na rozmowę ani na pytania, odpowiada krótko i niejasno. Ja chodziłam z rok, żeby zajść w ciążę. Zawsze w trakcie badania opowiadała o pacjentkach, które siedziały w poczekalni, "tej zrobiłam, tamtej zrobiłam i już przychodzą po drugie..."Trochę mnie to dziwiło,że tak się reklamuje. Oczywiście u mnie jej się nie udało do tego doprowadzić, ale kazała przychodzić co tydzień obserwować cykl, nawet po jajeczkowaniu, kiedy już wiadomo,że nic nie zobaczysz. (Oczywiście tego nie robiłam) Kiedyś ją zapytałam (innego dnia) czy po (domniemanym) jajeczkowaniu można stwierdzić czy ono było na pewno, odpowiedziała,że nigdy tak naprawde nie wiadomo.Więc po co kazała przychodzić po? Często zaprzeczała sobie, jak pytałam o to samo następnym razem i zorientowałam się, że coś jest nie tak. Ponadto stwierdziła, że u mnie wszystko o.k., ona nie wie o co chodzi, ale "... przyjdź za tydzień" .I jej ostatnia propozycja " no to może spróbujmy łyżeczkowania?" Jak pytałam, czy może zrobić inne hormony, ona stwierdziła, że estrogen jej wystarczy.
Dziewczyny, jak ja żałuję, że tyle pieniędzy i czasu straciłam na tę kobietę.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 12:30   #342
monkub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kielce

Ja nie polecam Dr. Chamerskiego jeśli będzie któraś z Was w ciąż nie idzcie do niego. Nie ma pojęcia o ciąży...
monkub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:40   #343
coleoptera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Nie polecam dr nauk. med Urszula Studzińska- Kalota
ul. Żółta we Wrocławiu
Leci na kasę, na ilość pacjentek NIE na jakość. Nigdy w życiu bym nie powierzyła jej mojej ciąży.
Zbagatelizowała moją cytologię.
Beznadziejna kobieta. 3 minutowe wizyty.
coleoptera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:04   #344
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW - Corfamed dr Barcikowski

Ja nie polecam. Bylam wprawdzie tylko na USG i w zasadzie nie wiem, czy jest dobrym specjalista, ale byl bardzo oschly i nie przypadl mi do gustu.
Powiedzial ze w ciazy USG robi sie 3 razy, w tym polowkowe 18-22 tydzien. Ja bylam w 19/20tym i jak chcialam zdjecie to powiedzial ze dziecko jest za male (i tak wyprosilam zdjecie 3/4d) ze lepiej widac w 24 tygodniu. A przed chwila niemalze wykrzyczal na moja prosbe ze chce zdjecie, ze USG nie robi sie dla zdjecia, tylko zeby sprawdzic czy dziecko sie rozwija. I nie mozna tak sobie po prostu robic USG. Oschle zapytal: "zna pani plec", ja podekscytowana: "nie", on: "chlopak". wszystko tak bez wyczucia i jakby sie bardzo spieszyl. Zreszta mial 40 minut spoznienia wiec moze dlatego....
Nie oceniam jego umiejetnosci i tego czy to dobry fachowiec (bo nie wiem). Tylko te podejscie do pacjenta...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:30   #345
Kate_0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Witam,
Chciałabym żeby ktoś mi polecił dobrego ginekologa we Wrocławiu
Do tej pory chodziłam do dr Ewy Makacewicz, ale oprócz tego, że stwierdziła u mnie straszna (podobno) nadżerkę to nic więcej nie potrafi mi pomóc.
Od czasu usunięcia przez Panią doktor nadżerki mam ciągle jakieś problemy i ciągle mam przepisywane te same maści i czopki, bez żadnego skierowania na jakieś badania co mi w ogóle jest.
Nie mówiąc już o tabletkach antykoncepcyjnych, które według mnie mi nie służą, a ona twierdzi, że to niemożliwe, że tak się dzieje, przez tabletki.
Poradźcie mi do kogo warto iść we Wrocławiu??
Był ktoś może u : dr n. med. Sławomiry Malinowski (www.ginekolog-malinowski.pl)??
Kate_0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 08:26   #346
mican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kate!
Polecam dr Bielickiego z Corfamedu na ul. Kluczborskiej (wizyta z usg 60 zł)
A jak chcesz na NFZ to dr Iwona Dattner-Hapon.
Przyjmowała na katedralnym, ale nie mam pojęcia, gdzie teraz przenieśli całą przychodnię (chyba na sienkiewicza).
mican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 09:26   #347
sztachi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Dr Anna Karwan-Płońska przyjmuje w Prywatnym Instytucie zdrowia na ul Sobieskiego 18. Wizyta ze zniazka 50 zl bez 70 zl. W zyciu ale to w zyciu do tej kobiety nie pójde. Starsza pani która wsadziła coś metalowego <nie wiem byłam pierwszy raz> pozniej palucha. Była taka delikatna że chciałam ja kopnąć. Chciałam by mi wypisała luteine na wywołanie okresu bo mam niestety nie regularne a ona ona "skąd pani wie o tym leku?" ja"Z internetu" ona "no tak to teraz każdy bedzie sie leczyl z internetu" ach i jej cudowny tekst "gdyby była pani w ciąży to żaden chemiczny środek nie wykryje ciązy po miesiacu i kilkunastu dniach". Rozmowa o kalendarzyku ona "ma pani przy sobie kalendarzyk" - "nie nie mam przepraszam nie wiedzialam ze trzeba wziac jestem pierwszy raz u ginekologa" - "no jak to!? to jak ja pania zbadam? przeciez to moj rozklad jazdy do ocenienia pani". Wypisała mi Duphaston i Harmonet ach i kazała do siebie przyjść za 9 dni jak Duphaston mi nie pomoże i w drugiej polowie sierpnia by powiedziec jak dziala na mnie ten Harmonet. Ach takiego wała już do niej lece!

DO KAżDEGO BYLE NIE DO TEJ KROWY!!!!!!!
sztachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 12:40   #348
bambi1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wieliczka

odradzam p. Lempart-Klusek z przychodni w Wieliczce :/ kobieta jest niedelikatna, wogóle nie słucha pacjentki. Badanie przebiega rutynowo . Przyszłam do niej bo chciałam zrobić cytologie - stwierdziłam ze skoro mam ubezpieczenie to dlaczego mam płacić w prywatnym gabinecie ale widocznie tak musze zdobić Powiedziałm jej co i jak a ona nawet mnie nie wysłuchała do końca tylko - rozbierać się!! Badanie było bardzo nieprzyjemne i bolesne . Poza tym podczas badania były otwarte drzwi do rejestracji gdzie zapisywała kolejne pacjentki pielęgniarka! No poprostu szok!!! Pani doktor stwierdziła ze mam zapalenie i przepisała tabletki. Jak zapytałam co to wogóle jest odp. ze jak chce sie wyleczyć to mam brac te tabletki i przyjśc za miesiąc i że ona sie na tym zna więc mnie nie powinno to interesować . I tyle. Powiedziała dziękuje, dowidzenia - następna :-/
Po miesiącu przyszłam ale okazało się ze jest na urlopie więc poszłam do rejestracji zapytać o moje wyniki cytologii i okazało się ze wogóle ich nie zrobiła
Moze to zapalenie było przeciwskazaniem do wykonania tych badań ? Ale mogła mnie o tym poinformować
bambi1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 15:24   #349
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Nowy Sącz

Nie polecam Danuty Hebdy - Lis

Kobieta chyba nie bardzo wie na czym polega opieka nad ciężarną kobietą. Poza tym jej badania gin. są mało przyjemne i niezbyt delikatne. Będąc w ciąży chodziłam do niej ale niestety sama musiałam sobie robić wszelkie badania (krew, mocz itp). Byłam w 36 tyg. ciąży gdy wyniki moczu były złe (o czym poinformował mnie potem inny lekarz a ona nie, poza tym mam tendencję do kserowania wszelkich wyników badań). W trakcie porodu okazało się że mam krwiaka na macicy, zatrucie ciążowe i ziewlone wody płodowe - a 3 dni wcześniej byłam u mojej lekarki która powiedziała mi że wszystko jest ok. Tak więc ledwo odratowali mnie i moje dziecko. Przez jej zaniedbanie już byłabym na drugiej stronie razem z moim dzieckiem.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 16:42   #350
nina6x
Przyczajenie
 
Avatar nina6x
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 14
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez sztachi Pokaż wiadomość
Warszawa

Dr Anna Karwan-Płońska przyjmuje w Prywatnym Instytucie zdrowia na ul Sobieskiego 18. Wizyta ze zniazka 50 zl bez 70 zl. W zyciu ale to w zyciu do tej kobiety nie pójde. Starsza pani która wsadziła coś metalowego <nie wiem byłam pierwszy raz> pozniej palucha. Była taka delikatna że chciałam ja kopnąć. Chciałam by mi wypisała luteine na wywołanie okresu bo mam niestety nie regularne a ona ona "skąd pani wie o tym leku?" ja"Z internetu" ona "no tak to teraz każdy bedzie sie leczyl z internetu" ach i jej cudowny tekst "gdyby była pani w ciąży to żaden chemiczny środek nie wykryje ciązy po miesiacu i kilkunastu dniach". Rozmowa o kalendarzyku ona "ma pani przy sobie kalendarzyk" - "nie nie mam przepraszam nie wiedzialam ze trzeba wziac jestem pierwszy raz u ginekologa" - "no jak to!? to jak ja pania zbadam? przeciez to moj rozklad jazdy do ocenienia pani". Wypisała mi Duphaston i Harmonet ach i kazała do siebie przyjść za 9 dni jak Duphaston mi nie pomoże i w drugiej polowie sierpnia by powiedziec jak dziala na mnie ten Harmonet. Ach takiego wała już do niej lece!

DO KAżDEGO BYLE NIE DO TEJ KROWY!!!!!!!
Wiesz co czytając Twoją wypowiedź ni9e bardzo jest się do czego przyczepić opisałaś badanie "czymś metalowym" potem palcem to normalne...Co do tego leku który chciałaś to również uważam że najpierw trzeba poiznać powod choroby a potem przepisywac leki-a gdybys jednak byla w ciazy to taki lek moze uszkodzic płód a wiec nie chiala miec na sumieniu...więc może lepiej nie krytykować kogoś bezpodstawnie....
nina6x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 21:54   #351
martix25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 125
GG do martix25
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bydgoszcz

Nie polecam pani doktor Anity Kazdepki-Ziemińskiej(prywatny gabinet przy ul.Dworcowej 22)...chociaż kiedy zaszłam w ciążę to mi ją właśnie polecono.Na pierwszy rzut oka bardzo miła i konkretna babka,gabinecik czyściutki.Jednak jeśli chcecie mieć porządną opiekę - odradzam Kazdepkę!
W 30 tyg zakładała mi szew,pytałam czy zdjęcie będzie bolało,twierdziła,że nie...ostatecznie męczyli się z tym szwem przy zdjęciu strasznie a ja myślałam,że umrę z bólu,bo pani doktor zaszyła mnie za głęboko i za mocno(opinia lekarza).
Umawiała na konkretną godzinę a w poczekalni okazywało się,że na tą samą godz jest jeszcze 5-6 osób.W ostateczności czekało się nawet ponad godzinę.
Na usg męczyła mnie czasem pół godziny chociaż wiedziała,że leżąc na plecach robiło mi się w ciąży słabo i zdarzały mi się omdlenia,sprawiała wrażenie jakby nic tam nie widziała.
Usg robiła mi w Bizielu,zawsze wołała innego lekarza do pomocy jakby sama się na rzeczy nie znała :/
Ogólnie nie wyzywa,nie poniża ale sprawia wrażenie niesolidnej i na pewno nie powierzę jej prowadzenia drugiej ciąży.
__________________

martix25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 11:15   #352
gusia_gugusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 44
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

k
gusia_gugusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:44   #353
xxxok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3
GG do xxxok
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez lidia123 Pokaż wiadomość
Kraków.Proszę polećcie mi kogoś w tym mieście bo mieszkam w nim od niedawna i jestem niezorientowana.
witaj !polecam ci ginekologa poloznika Rojek znajdziesz nawet jego zdjecie w necie przyjmuje na wzgorzach i tam polecam isc najlepiej , ma swietne podejscie dokobiet nawet ma certyfikat i duzomilych opini na necie bardzo delikatny mily i kulturalny przedewszystkim jak narazie sie na nim nie zawiodlam mi naprzyklad bardzo dokladnie badania robil nawet hehe mi plemniczki rysowal na kartce super jest!! a czasem nieidz do WITALISZA od niego to uciekaj to co on robi ze swoimi pacjentami to az nie dopomyslenia szkoda gadac juznnawet mi sie niechce pisac o tym tutaj bo juz mnie to meczy pozdrawiam
xxxok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:04   #354
xxxok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3
GG do xxxok
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

witaj !polecam ci ginekologa poloznika Rojek znajdziesz nawet jego zdjecie w necie przyjmuje na Wzgorzach i tam polecam iść najlepiej , ma swietne podejscie do kobiet nawet ma certyfikat i duzo milych opini na necie bardzo delikatny mily i kulturalny przede wszystkim jak narazie sie na nim nie zawiodlam mi naprzyklad bardzo dokladnie badania robil nawet hehe mi plemniczki rysowal na kartce super jest!! a czasem nie idz do Witalisza odniego tozdaleko rowniez wiem z wlasnego doswadczenia to co on robi z pacjentami to sie w glowie nie miesci mnie myslal ze tez narobi i glupia chcial zemnie zrobic a wrecz przeciwnie to ja zniego debila zrobilam bo niewiedzial ze znam sie na medycynie i prubowal mi wcisnac kity zal mi tylko ludzi ktorzy pojecia o wielu zeczach nie maja bo sa nie winni a naprawde wiele osob poczebuje pomocy medycznej.,... mowie to od serca odniego naprawde z dala uwazam ze on nie powinoien wogule tego zawodu....
xxxok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:37   #355
wojas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja też dołączam się do negatywów na temat dr Wandzel, położnik (przyjmuje też na Elektoralnej). Na początku podobała mi się bo taka miła i bezpośrednia, ale po jakimś czasie wyczułam intuicyjnie, że przede wszystkim wyciąga kasę. Jak zrobi co mam zrobić, dostanie pieniądze, wstaje w kierunku drzwi, ręka na klamkę, sugerując, że twoja kolej się skończyła. Nie ma czasu na rozmowę ani na pytania, odpowiada krótko i niejasno. Ja chodziłam z rok, żeby zajść w ciążę. Zawsze w trakcie badania opowiadała o pacjentkach, które siedziały w poczekalni, "tej zrobiłam, tamtej zrobiłam i już przychodzą po drugie..."Trochę mnie to dziwiło,że tak się reklamuje. Oczywiście u mnie jej się nie udało do tego doprowadzić, ale kazała przychodzić co tydzień obserwować cykl, nawet po jajeczkowaniu, kiedy już wiadomo,że nic nie zobaczysz. (Oczywiście tego nie robiłam) Kiedyś ją zapytałam (innego dnia) czy po (domniemanym) jajeczkowaniu można stwierdzić czy ono było na pewno, odpowiedziała,że nigdy tak naprawde nie wiadomo.Więc po co kazała przychodzić po? Często zaprzeczała sobie, jak pytałam o to samo następnym razem i zorientowałam się, że coś jest nie tak. Ponadto stwierdziła, że u mnie wszystko o.k., ona nie wie o co chodzi, ale "... przyjdź za tydzień" .I jej ostatnia propozycja " no to może spróbujmy łyżeczkowania?" Jak pytałam, czy może zrobić inne hormony, ona stwierdziła, że estrogen jej wystarczy.
Dziewczyny, jak ja żałuję, że tyle pieniędzy i czasu straciłam na tę kobietę.

Dr Wandzel zły ginekolog,ja tez ostrzegam przed tą Pania Doktor, Niekompetentna, Popełnia pomyłki przy diagnozie i leczeniu, wyciąga pieniędze czeste (zupełnie niepotrzebne wizyty), nie prowadzi odpowiedniej dokumentacji, nie podchodzi poważnie i profesjonalnie do zawodu-Zleca niepotrzebne badania. Ogólnie bardziej szkodzi niż pomaga-jeszcze raz ostrzegam i odradzam-piękne słówka i uśmieszek niestety nie zrekompensuje braku zawodowego rzetelnego podejścia.

wojas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:43   #356
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Olsztyn

Zdecydowanie odradzam Panią Doktor Romaszko, bagatelizuje i olewa pacjentki, a o cytologię to trzeba ją błagać. Jak poszłam do niej z kuciem jajnika (bo się zaniepokoiłam), to nawet nie chciała mnie zbadać, powiedziała, że "...Czasem tak bywa i już...", ja się jednak uparłam i powiedziałam że wolałabym żeby jednak mnie zbadała, to odwaliła mi najbardziej hardkorowe badanie w życiu, była tak niedelikatna że jeszcze przez 2 dni chodziłam obolała. Nigdy więcej już do niej nie poszłam i raczej nie pójde, bo teraz mam lekarza, który w 100% zdobył moje zaufanie : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 17:38   #357
!kasienka1986!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

OLSZTYN

moja pierwsa wizyta dr WAŃCZYK w szpitalu wojewodzkim- masakra. poszlam z mama- popatrzyl z pogarda. obrzydliwy rudzielec! byla pani badana?- nie? no to ja z checia pania obejrze. no i obejrzal bo nawet mnie nie dotknal tylko popatrzyl i tyle. mowie- mam strasznie bolesne miesiaczki, wymiotuje czasem, mam biegunke. on na to- musi bolec. mowie mam problem z nadmiernym owlosieniem- ja nic na to nie pomoge (to ginekolog-endokrynolog). dal tabletki diane35 ale byly do niczego. poszlam i powiedzialam ze chce zmienic a on na to ze widzi przeciwskazania (przemila pani do pomocy,pielegniarka powiedziala ze moze najlepiej odstawic tabletki w ogole) a ja na to ze widze przeciwskazania zeby je brac (naprawde byly niedopasowane). powiedzalam ze chce yasmin to je dal z łachy. nigdy wiecej! przyjmowal z taka mina jakbym naprawde przeszkadzala czytac mu jego glupia gazete!


nastepnie dr DYWAŃSKI- rety, zrobil mi takie badanie ze myslalam ze nie wstane z tego fotela! mialam wrazenie ze mnie rozerwie! strasznie krwawilam, zaczal sie na mnie wydzierac ze mam nadzerke i mi o tym mowil a nie mowil, bylam tak zdenerwowana ze nie wiedzialam co powiedziec! ze lzami w oczach poszlam do domu. nie umial mnie wyleczyc ze stanu zapalnego! nigdy wiecej!

teraz chodze do dr Mielocha i on jest the best!
!kasienka1986! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 16:26   #358
margo1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WILCZYŃSKI Z WROCŁAWIA , http://uwaga.onet.pl/1342656,7,archiwum.html
margo1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:22   #359
grohu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW SIENKIEWICZA poradnia specjalistyczna nr2
wystrzegajcie sie pani ginekolog z tego ośrodka. po porannej wizycie wieczorem dosatałam jakiejś infekcji dróg płciowych(pieczenie, swędzenie), rano szybko poszłam do pani ginekolog to była miła jak wchodziłam, jak powiedziałam co mi dolega, to kazała wyjść z gabinetu, mówiąc że nie jestem zarejestrowana. niech się kobieta nauczy higieny, nigdy nie miałam żadnych problemów, zamiast pomóc to tylko sie nabawiłam choroby. Dla przyszłych pacjentek podam tylko to że nazwisko pani doktor zaczyna sie na H.
grohu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:49   #360
xxxok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3
GG do xxxok
Smile Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez grohu Pokaż wiadomość
WROCŁAW SIENKIEWICZA poradnia specjalistyczna nr2
wystrzegajcie sie pani ginekolog z tego ośrodka. po porannej wizycie wieczorem dosatałam jakiejś infekcji dróg płciowych(pieczenie, swędzenie), rano szybko poszłam do pani ginekolog to była miła jak wchodziłam, jak powiedziałam co mi dolega, to kazała wyjść z gabinetu, mówiąc że nie jestem zarejestrowana. niech się kobieta nauczy higieny, nigdy nie miałam żadnych problemów, zamiast pomóc to tylko sie nabawiłam choroby. Dla przyszłych pacjentek podam tylko to że nazwisko pani doktor zaczyna sie na H.

witaj ! przedewszystkim idz do innego ginekologa jutro sie zarejestruj a co do jutra kup sobie clotrimazolum krem i smaruj zgodnie z ulatka krem jest tani okolo 2 zl dostepny bez recepty a tak dla wyjasnienia Klotrymazol hamuje proces biosyntezy ergosterolu, który jest niezbędny do budowy błony komórkowej grzybów. Powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu błony i zwiększenie jej przepuszczalności. W konsekwencji następuje uszkodzenie składników komórki grzybiczej i jej rozpad.
Lek stosuje się w grzybiczym zapaleniu skóry spowodowanym zakażeniami dermatofitami, pleśniakami, grzybami dimorficznymi, w zakażeniach drożdżakowych skóry i błony śluzowej. skoro powizycie tej baby cie piecze i swedzi widocznie to ona nie zadbala o higiene jaka powinna stoswac i jest bardzo wazne pamietaj ze zawsze powinna miec swieze rekawiczki i otrzywiscie czysty sprzed medyczny ipowodzenia a jutro jesli to masz zakazenie i strasznie cie swedzi powinnas dostac jakies globulki dopochwowe moga byc tej samej firmy zreszta lekaz ci doradzi bo tak to szczerze mowiac zakazenia sa rozne i to czeba widziec pozdrawiam acha i przemywaj sie plynem specjalnym do higieny intymnej on rozniez moze pomoc a tu przekazuje ci ciekawa stronke http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=70 pozdrawiam
xxxok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.