Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 17:02   #841
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
kas_i_ula ja byłam wczoraj w lord valium u P.Marty (nie Małgosi-jak pisałam wcześniej, bo sie pomyliłam) i jestem bardzo zadowolona, bo choć przyszłam z gotową koncepcją fryzurki to dodatkowo P.Marta dużo mi doradziła odnośnie pielęgnacji; ale jestem przekonana, że od podstaw też sama wyczarowałaby odpowiednią fryzurkę Załączam fotkę po obcięciu, przed jest w avatarze Acha no i zapłaciłam 55 zł. co jak na centrum jest bardzo tanio (tym bardziej, że chodziłam już do salonów gdzie płaciłam po 85 zł i wychodziłam z badziewiem na głowie...)
super fryzurka

Czy trzeba duże wcześniej umawiać sie na strzyżenie?
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 18:46   #842
agamaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 274
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Słuchajcie mnie słoneczka.Misiu w swoim teamie nie zatrudnia średnich fryzjerów są albo dobrzy albo w ogóle ich nie ma. Tak wiec jesli sie umówiicie do Krystiana czy do Czarka równie zadowolone wyjdziecie. Po prostu Misiu nad wszystkim czuwa.Z jego salonu nie może wyjść niezadowolona osoba. Idżcie spokojne i zadowolone wyjdziecie.No i oczywiscie napiszcie jakie wrazenia.Buziaczki.Agamak s
agamaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:09   #843
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

kama98 dzięki
nie w zasadzie nie trzeba długo czekać, ja zadzwoniłam rano żeby sie zapisać i już tego samego dnia po południu siedziałam na fotelu
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 21:14   #844
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

kuszący ten lord valium, tylko co takimi jak ja którzy nie mają koncepcji :)?
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 07:22   #845
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

ja jestem tego zdania,że tu bardzo brakuje (na tym temacie i innych dotyczących fryzjerów) dowodów dlatego jak tylko pojadę do Krystiana to zorbie fotkę, wrzucę dwa zdjęcia przed i po i same będziecie mogły ocenić czy warto iść Mam nadzieje, że zapoczątkuję takie wklejanie fot bo czytając opinie głównie te pozytywne to jeszcze bardziej chciałam zobaczyć efekty pracy danego fryzjera ale nie miałam gdzie,więc zachęcam babeczki na moją fote oczekujcie 7 lub 8 sierpnia do fryzjera idę 7go ale nie wiem jak się wyrobię z kompem
agamaks dzięki za odpowiedz już sie nie waham, co do pójścia do Krystiana, teraz jestem tylko podekscytowana i sie doczekać tego 7go nie mogę
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:16   #846
agamaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 274
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

I tak powinno być.Jak tam będziecie koniecznie pozdrówcie ode mnie Misia.Albo od Agnieszki albo od AgamaksBużka.Życz ę zadowolenia z fryzurki
agamaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:16   #847
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

ja jestem zadowolona ze strzyżenie a JDL w Auchanie, bardzo dobrze dobrały mi panie fryzurki, za kazdym razem inna bo odstęp czasu był znaczny gdyz zapuszczałam włoski w międzyczasie. teraz mam krótkie, fajnie wystrzyżone z asymetryczną grzyweczką - wczesniej nie miałam grzywki zawsze była długa i spięta spineczką.
Jutro wybieram sie na farbowanie do Ideal w Gal. Dominikańskiej, nie byłam tam wczesniej ale ide spróbowac, bo coś mi sie dzieje z włoskami jak sama farbuje to odrosty są w innym kolorze od reszty i licze na to że mi zlikwidują tą tęcze barw
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 18:38   #848
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

aliisanka myślę że powinni sobie poradzić (jak byłam w grudniu zeszłego roku bez koncepcji to P. Marta sobie poradziła)

dwi071 też byłam kiedyś w auhanie w JLD i powiem szczerze, że byłam zadowolona, jednak moje włosy były wysuszone po cięciu maszynkę więc odpada jak dla mnie, choć cięcie fajnie i ładnei dobrane ale to dawno było
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 05:27   #849
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Karalajna Pokaż wiadomość
aliisanka myślę że powinni sobie poradzić (jak byłam w grudniu zeszłego roku bez koncepcji to P. Marta sobie poradziła)

dwi071 też byłam kiedyś w auhanie w JLD i powiem szczerze, że byłam zadowolona, jednak moje włosy były wysuszone po cięciu maszynkę więc odpada jak dla mnie, choć cięcie fajnie i ładnei dobrane ale to dawno było
.... fakt czytałam gdzies że strzyzenie maszynką niszczy włosy bo ona "szarpie końcówki" i ich powiezchnia jest nierówna, ale u siebie nie zauwazyłam zeby byly jakoś bardziej zniszczone, w tedy mialam chyba jeszcze włosy w dobrej kondycji. Jak byłam w JLD w auchanie miesiac temu to dziewczyna ścinala mnie klasycznie nożyczkami - co mnie troche zdziwiło bo wczesniej zawsze była to maszynka. Ale fryzurka jest super i na strzyzenie pewnie jeszcze tam wroce.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 11:13   #850
eks-Zielonogórzanka
Przyczajenie
 
Avatar eks-Zielonogórzanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Wyślij wiadomość przez ICQ do eks-Zielonogórzanka GG do eks-Zielonogórzanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Witam! Ja dziś idę do Upiększalni. We Wrocławiu u fryzjera jak do tej pory byłam w dwóch miejscach - w Unique, ale jak jeszcze byli na Kazika i w Ines. Jak to zwykle bywa - nie byłam zadowolona ani z jednego, ani z drugiego.
__________________
Pozdrawiam
ekszielonogorzanka
eks-Zielonogórzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 04:40   #851
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

... byłam wczoraj w ideal'u w galerii dominikanskiej na farbowaniu i jestem bardzo zadowolona. kolorek piekny - kakao - na całych włoskach taki sam, wlosy pieknie sie błyszcza i sa mięciutkie. super napewno tam wroce, bo nie było drogo.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 11:28   #852
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla Pokaż wiadomość
Nigdy nie sądziłam, że przekonam się o czymś totalnie odwrotnym do tego, co jest ogólnie polecane - reklamowane - eleganckie.

Drogie salony we Wrocławiu są nastawione na pieniądze i głównym ich celem jest stworzenie wokół klientki otoczki (przemiłej elegancji), by potem wiedziała, że za "luksus" trzeba płacić.
Zadowolenie i spełnienie klientki schodzi na plan dalszy w zamian za regułę "ja jestem fryzjerem i ja wiem najlepiej, co można zrobić na twojej głowie".

Prawda jest odwrotna - fryzjerzy nie potrafią zrobić niczego dobrego - więc wybierają opcję "bezpieczną". Którą umieją zrobić i którą nie trudno uzyskać.

Dowiedziałam się i przekonałam, że na każdych włosach można zrobić absolutnie wszystko i jeśli fryzjer mówi "tego się nie podejmę", najwyraźniej powinien zmienić zawód i poszukać pracy gdzie indziej.

Pozdrawiam i życzę większej śmiałości w tych śmiesznych nowobogackich salonach, które nałożą na twoje włosy wszystkie możliwe odżywki, bylebyś zapłaciła więcej i jeszcze namówią cię na szampon
coś w tym jest wiele z tego co napisałaś pokrywa się z moimi odczuciami...


Ja zazwyczaj chodzę Ideala w galerii dominikańskiej, jakoś się przywyczaiłam, za każdym razem trafiam na inną fryzjerkę i za każdym razem jestem zadowolona i z farbowania i z cięcia. Nie ma tam wydziwiania na włosach, zawsze proponują mi kawusię albo herbatkę, gazetkę do poczytania, obsługa jest po prostu miła. Ceny są takie jak na cenniku, średnio płacę za balejaż + cięcie + modelowanie 110-120 zł.

Raz jeden poszłam do fryzjerki bliżej mojego domu, to jest na Kochanowskiego i zapłaciłam za taki zestaw 150 zł, a szczerze mówiąc byłam mniej zadowolona niż po Idealu.

Właśnie będę podcinać niedługo włoski, może się zdecyduję na jakąś rockową fryzurkę to się pochwalę fotkami i ceną.
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:05   #853
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
byłam w JLD w auchanie miesiac temu to dziewczyna ścinala mnie klasycznie nożyczkami - co mnie troche zdziwiło bo wczesniej zawsze była to maszynka. Ale fryzurka jest super i na strzyzenie pewnie jeszcze tam wroce.
ojej, nożyczki?! to na prawdę żadkość u nich, a raczej ja dotąd nie słyszałam by cięli czymkolwiek innym niż maszynką; ciekawa zmiana byłam też kiedyś w jld na więziennej i nie byłam tak zadowolona jak z tego w auhanie.

Zadymka pamiętam Twoja metamorfoze na wizazu, jak sobie zrobisz nowy fryz to się koniecznie pochwal
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:16   #854
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja polecam salonik fryzjerski "Aga" na ul.Sokolniczej (mają drugi zakład na Swobodnej,ale tam jeszcze nie byłam ) . Został mi polecony przez koleżanki, które po każdej wizycie wyglądały rewelacyjnie ( jednej,która nie miała koncepcji co do nowej fryzurki, pani fryzjerka powiedziała "to ja cię zetnę tak jak widziałam w jednym teledysku" i to był strzał w dziesiątkę) Wybrałam się na ścięcie włosków i wyszlam b.zadowolona, no i za włoski półdługie zapłaciłam 35zł ponadto było bardzo sympatycznie i napewno wybiorę się jeszcze nie raz.

Pozdrawiam!
mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:57   #855
kas_i_ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Karalajna super wyglądasz ja niestety lub stety (się okaże) jestem już zapisana na 7go do Krystiana u Michała Krzyszychy, pochwalę lub pożalę się później zdjęciem. Jak mi się tam nie spodoba to następnym razem pójde tam gdzie Ty bo naprawdę fryzurka świetna
kas_i_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:27   #856
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A u kogo się strzygłaś? U p. Agnieski czy Eweliny, bo tam są dwie fryzjerki. To pytanie do Mag_rat
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:14   #857
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

U takiej pani blondynki w długich włosach,z tatuażem na prawym ramieniu. Wydaje mi się,że się przedstawiła jako Karolina ale mogłam źle usłyszeć
mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:51   #858
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Dziewczyny bardzo was prosze podajcie dokladny adres tego zakladu fryzjerskiego na ul szewskiej gdzie sa ci cudotwórcy tzn Michał, Czarek itd... albo chociaż numer telefonu ! bardzo was prosze ! baaardzo bardzo naprawde ! buzka skarby
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 08:46   #859
agamaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 274
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Cytat:
Napisane przez versusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo was prosze podajcie dokladny adres tego zakladu fryzjerskiego na ul szewskiej gdzie sa ci cudotwórcy tzn Michał, Czarek itd... albo chociaż numer telefonu ! bardzo was prosze ! baaardzo bardzo naprawde ! buzka skarby
ul.Szewska74 1p. tel 0717806600 koniecznie ich ode mnie pozdrów jak juz tam będziesz buziaki
agamaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 19:16   #860
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

A ja jestem już (wczoraj) po próbnym ślubnym czesaniu u Paulinki i jestem zachwycona Juz w sobotę ślub. Nie robiłam probbnego wczesniej, bo i tak wiedziałam, że będzie idealnie Jak chcecie (i jeśli autorka się zgodzi), to mogę cyknać fotkę przed ubraniem welonu i umieścić na wizazu
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 19:51   #861
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

eklerka a czemu ja nie wiedziałam, że za mąż wychodzisz Moje gratulacje Koniecznie chcę zobaczyć fryzurę
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 20:27   #862
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Jak chcecie (i jeśli autorka się zgodzi), to mogę cyknać fotkę przed ubraniem welonu i umieścić na wizazu
Oczywiście, że chcemy Gratulacje z okazji ślubu
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 17:40   #863
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Ja byłam wczoraj w Lord Valium i jestem wściekła Pani Marta była mało sympatyczna, powiedziałam, że nie mam koncepcji co do fryzury,ale zależy mi na wyszczupleniu twarzy. P. Marta powiedziała, że wycieniuje włosy, ale nie będzie skracać z długości. Długi został mi tylko "tył" Na czubku głowy mam włosy długości 5 cm Jak suszyła mi włosy stwierdziła, że mam podatne włosy i trochę sie falują. Tak wiec do puki trochę włosy mi nie odrosną to bez prostownicy sie nie obejdę. Włosy mi sie wywijają więc fryzura wcale nie wyszczupliła mi twarzy, wręcz przeciwnie
Jestem strasznie zła
__________________

Edytowane przez kama98
Czas edycji: 2007-08-04 o 17:41 Powód: ortografia
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 19:26   #864
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
A ja jestem już (wczoraj) po próbnym ślubnym czesaniu u Paulinki i jestem zachwycona Juz w sobotę ślub. Nie robiłam probbnego wczesniej, bo i tak wiedziałam, że będzie idealnie Jak chcecie (i jeśli autorka się zgodzi), to mogę cyknać fotkę przed ubraniem welonu i umieścić na wizazu
oczywiście że chcemy!
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 09:09   #865
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

a czy któras była w salonie ines na komandorskiej? chce tam iść, jest jeszcze na komandorskiej taki malutki salon na przeciw bazaru w tym blokowcu co biedronka i eko.. znacie?
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:56   #866
alpinka
Raczkowanie
 
Avatar alpinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A ja polecam salonik fryzjerski "Aga" na ul.Sokolniczej (mają drugi zakład na Swobodnej,ale tam jeszcze nie byłam ) . Został mi polecony przez koleżanki, które po każdej wizycie wyglądały rewelacyjnie ( jednej,która nie miała koncepcji co do nowej fryzurki, pani fryzjerka powiedziała "to ja cię zetnę tak jak widziałam w jednym teledysku" i to był strzał w dziesiątkę) Wybrałam się na ścięcie włosków i wyszlam b.zadowolona, no i za włoski półdługie zapłaciłam 35zł ponadto było bardzo sympatycznie i napewno wybiorę się jeszcze nie raz.

Pozdrawiam!
ja równiez polecam ten salonik. zazwyczaj ścinała mnie pani Ewelina i zawsze byłam zadowolona. ostatnio byłam u innej - nie znam imienia, ale tez dobrze mnie scięła. byłam w obu salonikach i na sokolniczej i na swobodnej i oba są rewelacyjnie wyposażone.
alpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 09:34   #867
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Dziewczyny, a czy w Adze trzeba się wcześniej umawiać, czy jest szansa dostać się "z ulicy'?

Jeśli trzeba się umówić, podeślijcie mi, proszę telefon na prv
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:31   #868
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy w Adze trzeba się wcześniej umawiać, czy jest szansa dostać się "z ulicy'?

Jeśli trzeba się umówić, podeślijcie mi, proszę telefon na prv
Nie wiem czy można się dostać "z ulicy", ja się umawiałam telefonicznie już wysyłam numer do obu salonów na prv


pozdrawiam!!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:52   #869
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
eklerka a czemu ja nie wiedziałam, że za mąż wychodzisz Moje gratulacje Koniecznie chcę zobaczyć fryzurę
Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Oczywiście, że chcemy Gratulacje z okazji ślubu
Cytat:
Napisane przez Zadymka Pokaż wiadomość
oczywiście że chcemy!
Zdjęcie będzie, jeśli wyjdzie. Nazazie zbieram fotki od wszystkich "fotografów" Masakra. To był najszybciej biegnący (czasowo) dzień w moim życiu. We fryzurce są "ozdóbki" do włosów, które kończyłam robić w dzień ślubu rano. Naszyjnika już nie zdażyłam i poszłam w pożyczonym.
Szkoda, ze jutro do pracy. Tak to jest, gdy ma sie tylko 2 dni urlopu (tylko okolicznościowy).
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 22:10   #870
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Może któraś z was polecić mi jakiś salon/nik fryzjerski gdzie robią ładne grzywki??bo to co teraz mam na głowie to tragedia...:/
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.