Wszystko o Avonie - cz.28 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-12, 10:49   #4711
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Powiedzcie mi, miała może któraś z Was ten Żel Solutions Freshest Pure? Co o nim myślicie?
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:11   #4712
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Owszem, choć u zegarmistrza jeszcze droższe A zegarki z Avonu jak już kupię to nawet przy noszeniu codziennym służą spokojnie pare lat (a potem mi się przeważnie nudzą i kupuję nowy )
ja myślę, że zależy jaki zegarek... moja mama zamawiała tacie na święta chyba z 4 lata temu zegarek i służy mu do dziś chociaż codziennie go nie nosi z racji tego że w pracy nie może mieć zegarka ale od święta i nic się z nim nie dzieje... koloru też nie zmienił... a ja bratu zamawiałam na zeszłe święta zegarek Edward to porażka z tym co się stało... na chwilę obecną go nie nosi bo zerwał mu się pasek... i chyba jak upadł to zbiła mu się szybka... zegarek wygląda jak po wojnie ale nie reklamuje go bo podejrzewam że szybki mi nie uwzględnią bo to mogą powiedzieć że moja wina... ale pasek szybko zaczął się psuć... brat codziennie go nosił... co prawda ma 13 lat, gra w piłkę ale jest miłośnikiem chodzenia w bluzach i zawsze zegarek miał schowany pod bluzą...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:20   #4713
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

A ja jeszcze jedno pytanko w sprawie odcieni chodzi mi o podkład matujący i odcienie Nude i Shell,który ciemniejszy? czy może są jednakowe tylko Nude ma ciepły odcień a Shell chłodny?

poza tym mam w łapach papierowe katalogi 13 i 14,i sobie teraz pogadam o pachnących stronach w kat.13 nowy żel Senses Blissful (fiołek,wanilia,piżmo) mi pachnie jakimiś słodkimi pralinkami,pod marcepan mi podchodzi kuszący,lubię słodkie pod prysznic
w kat.14 chyba pisałam już że Rare Diamonds jest delikatny,elegancki,w stylu Spotlight Naturals seria żurawina/cynamon to bardziej żurawina,cynamonu prawie nie czuć
Seria Spa turecka łaźnia (ta co jest w niej czarne mydło) uwaga-kojarzy mi się kościelno-cmentarnie mam głupią wyobraźnię,jak to wącham to widzę sarkofagi i zapach starych murów kościelnych i kadzideł ale zapach mocno pociagający,nie odpychający wbrew pozorom
Bardzo apetycznie pachnie nowy płyn do kąpieli jeżyna/wanilia musi być mój oraz nowy płyn do higieny intymnej rumianek/oczar wirginijski,piękny świeży kwiatowy zapach,na pewno kupię do mycia twarzy-też
nie wiem jak na żywo się to sprawdzi,tak mi czuć pachnące strony
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 11:59   #4714
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze jedno pytanko w sprawie odcieni chodzi mi o podkład matujący i odcienie Nude i Shell,który ciemniejszy? czy może są jednakowe tylko Nude ma ciepły odcień a Shell chłodny?

poza tym mam w łapach papierowe katalogi 13 i 14,i sobie teraz pogadam o pachnących stronach w kat.13 nowy żel Senses Blissful (fiołek,wanilia,piżmo) mi pachnie jakimiś słodkimi pralinkami,pod marcepan mi podchodzi kuszący,lubię słodkie pod prysznic
w kat.14 chyba pisałam już że Rare Diamonds jest delikatny,elegancki,w stylu Spotlight Naturals seria żurawina/cynamon to bardziej żurawina,cynamonu prawie nie czuć
Seria Spa turecka łaźnia (ta co jest w niej czarne mydło) uwaga-kojarzy mi się kościelno-cmentarnie mam głupią wyobraźnię,jak to wącham to widzę sarkofagi i zapach starych murów kościelnych i kadzideł ale zapach mocno pociagający,nie odpychający wbrew pozorom
Bardzo apetycznie pachnie nowy płyn do kąpieli jeżyna/wanilia musi być mój oraz nowy płyn do higieny intymnej rumianek/oczar wirginijski,piękny świeży kwiatowy zapach,na pewno kupię do mycia twarzy-też
nie wiem jak na żywo się to sprawdzi,tak mi czuć pachnące strony
Nie wiem, mi np nowy żel pod prysznic zalatuje tym samym zapachem co był na święta taki ze świeczkami na naklejce, Winter się nazywał czy jakoś tak może zapach nie jest identyczny ale bardzo podobny
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 12:56   #4715
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
A ja jeszcze jedno pytanko w sprawie odcieni chodzi mi o podkład matujący i odcienie Nude i Shell,który ciemniejszy? czy może są jednakowe tylko Nude ma ciepły odcień a Shell chłodny?

poza tym mam w łapach papierowe katalogi 13 i 14,i sobie teraz pogadam o pachnących stronach w kat.13 nowy żel Senses Blissful (fiołek,wanilia,piżmo) mi pachnie jakimiś słodkimi pralinkami,pod marcepan mi podchodzi kuszący,lubię słodkie pod prysznic
w kat.14 chyba pisałam już że Rare Diamonds jest delikatny,elegancki,w stylu Spotlight Naturals seria żurawina/cynamon to bardziej żurawina,cynamonu prawie nie czuć
Seria Spa turecka łaźnia (ta co jest w niej czarne mydło) uwaga-kojarzy mi się kościelno-cmentarnie mam głupią wyobraźnię,jak to wącham to widzę sarkofagi i zapach starych murów kościelnych i kadzideł ale zapach mocno pociagający,nie odpychający wbrew pozorom
Bardzo apetycznie pachnie nowy płyn do kąpieli jeżyna/wanilia musi być mój oraz nowy płyn do higieny intymnej rumianek/oczar wirginijski,piękny świeży kwiatowy zapach,na pewno kupię do mycia twarzy-też
nie wiem jak na żywo się to sprawdzi,tak mi czuć pachnące strony
Praktycznie jednakowe, tylko nude jest w tonacji żółtej, a shell różowej.
__________________
"Jesteś wolny! Jesteś wolny! On czeka na ciebie."
M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata

Valoissa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 12:57   #4716
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Owszem, choć u zegarmistrza jeszcze droższe A zegarki z Avonu jak już kupię to nawet przy noszeniu codziennym służą spokojnie pare lat (a potem mi się przeważnie nudzą i kupuję nowy )
Ale te u zegarmistrza mają lepsze jakościowo materiały i lepsze wykonanie, tu nie ma co porównywać. Może nie każdy widzi tę różnicę, ale ona jest . To, że Tobie dwa zegarki chodzą to jeszcze niewiele, bo opinii negatywnych o zegarkach było więcej. Zresztą to samo z torebkami, portfelami, biżuterią; zdarzają się miłe niespodzianki, owszem, ale w większości nie są one dobre jakościowo.
Moja teściowa ma zegarek avonowy od lat, tzn. tylko kopertę, pasek jej dawno poszedł.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 13:01   #4717
agusiab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 260
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Naturals seria żurawina/cynamon to bardziej żurawina,cynamonu prawie nie czuć
To fajnie, lubię żele żurawinowe. Pamiętam dawno temu był jeden i później ten o którym pisze smerfetka. Bardzo lubiłam, więc być może żel lub balsam będzie mój
agusiab21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 13:03   #4718
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, miała może któraś z Was ten Żel Solutions Freshest Pure? Co o nim myślicie?
Ja mam. Taki sobie jest...konsystencja niemal identyczna jak żelu Solutions Complete Balance. Jak się weźmie za dużo, to klei się, a tak to nie. Dość szybko się wchłania, ale twarz po nim się świeci, także dla mnie na dzień odpada. Nawilża dobrze, ale dla cery suchej pewnie już będzie za słaby.
__________________
"Jesteś wolny! Jesteś wolny! On czeka na ciebie."
M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata

Valoissa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 13:09   #4719
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Dziewczyny, a ta emulsja do mycia twarzy Anew Reversalist to jest tak jak żel do mycia ? Od razu na skórę? Nie na wacik jak mleczko de demakijażu?
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:24   #4720
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Ja mam. Taki sobie jest...konsystencja niemal identyczna jak żelu Solutions Complete Balance. Jak się weźmie za dużo, to klei się, a tak to nie. Dość szybko się wchłania, ale twarz po nim się świeci, także dla mnie na dzień odpada. Nawilża dobrze, ale dla cery suchej pewnie już będzie za słaby.
Skoro twarz się po nim świeci, to nie dla mnie. Mam w miare tłustą cere. Dzięki
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:39   #4721
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez migotka35 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi... Chciałam lakier "zgrać" z bransoletką Taipą, więc koralowy odpada... A w netto wyglada na pomarańczowy
Lakier Coral Beat będzie najlepszy. Jest w netto 12.

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Teraz w k11 jest pomarańczowy Orange Creamsicle, jeśli masz blisko do COK, to jeszcze do wtorku możesz sobie dokupić, choć może już być w brakach (ma wykrzyknik), no i nie jest w zbyt dobrej promocji
Ten lakier będzie za jasny do bransoletki Taipa.

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Nie, Coral Reef bardziej wpada w różowy, niż pomarańczowy....
Ale porównałam teraz lakiery z moją Taipą i najbardziej do Taipy jest podobny Coral Beat tylko nie wiem, czy jest jeszcze w sprzedaży.
Orange Creamsicle jest o wiele, wiele jaśniejszy....
Dokładnie tak jak mówi sheryl.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 16:00   #4722
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ta emulsja do mycia twarzy Anew Reversalist to jest tak jak żel do mycia ? Od razu na skórę? Nie na wacik jak mleczko de demakijażu?
to jest taki krem do mycia twarzy. srednio go lubię, bo tak myje, że aż mi skóra "piszczy" pod palcami jak go zmywam. No i wydajny jest jak nie wiem - żużyć się nie chce
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 16:08   #4723
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Dziewczyny, proszę o opinie na temat wód Hervé Legér Été oraz Hervé Léger Intrigue Mogą być krótkie, chodzi mi głównie o to: jak bardzo są trwałe, czy intensywnie pachną, czy są to zapachy wyjątkowe, nietuzinkowe, co najbardziej wyczuwa się w Ete, a co w Intrigue?
A także pytanie o szampon Naturals 2 w 1 Czerwona Koniczyna i Czarna Porzeczka- czy faktycznie obciąża bardzo włosy?
Oraz czy ktoś mógłby porównać kolory konturówek diamentowej Sugar Plum i opalizującej Burgundy Shock?
Z góry dzięki
__________________
"Jesteś wolny! Jesteś wolny! On czeka na ciebie."
M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata


Edytowane przez Valoissa_
Czas edycji: 2012-08-12 o 16:35
Valoissa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 16:37   #4724
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mam zamiar zamówić vintage pink (już miałam) cappucino (widziałam fotki Majki) i sunset, to właśnie jej fotki mnie najbrdziej interesują i ewentualnie rose creme, a jakie masz
Teraz dopiero nadrobilam posty...
Mam Rose Creme
Dzisiaj wrzucę na katalogowy. Kolor jest bardzo ładny, taki koralowo-różany jakby. Jest miękka i ładnie się rozprowadza.

Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, miała może któraś z Was ten Żel Solutions Freshest Pure? Co o nim myślicie?
Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
Skoro twarz się po nim świeci, to nie dla mnie. Mam w miare tłustą cere. Dzięki
Mam cere mieszana i używam go tylko na noc. Po nałożeniu trochę się klei, ale do rana to mija i skora jest nawilżona i gladka.
Na dzień rzeczywiście może byc zbyt świecący i to klejenie pewnie będzie przeszkadzało.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 16:47   #4725
agusiab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 260
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o opinie na temat wód Hervé Legér Été oraz Hervé Léger Intrigue Mogą być krótkie, chodzi mi głównie o to: jak bardzo są trwałe, czy intensywnie pachną, czy są to zapachy wyjątkowe, nietuzinkowe, co najbardziej wyczuwa się w Ete, a co w Intrigue?
Pamiętam jak je testowałam. HL Ete, nie pamiętam czym pachną, ale pamiętam że nie są intensywne i nie długotrwałe. HL Intrigue są trwałe i intensywne i na pewno najbardziej wyczuwa się w nich pieprz, są dosyć oryginalne HL Ete bardziej na sezon letni, a Intrigue na jesienno- zimowy.

Edytowane przez agusiab21
Czas edycji: 2012-08-12 o 16:50
agusiab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:31   #4726
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ale te u zegarmistrza mają lepsze jakościowo materiały i lepsze wykonanie, tu nie ma co porównywać. Może nie każdy widzi tę różnicę, ale ona jest . To, że Tobie dwa zegarki chodzą to jeszcze niewiele, bo opinii negatywnych o zegarkach było więcej. Zresztą to samo z torebkami, portfelami, biżuterią; zdarzają się miłe niespodzianki, owszem, ale w większości nie są one dobre jakościowo.
Moja teściowa ma zegarek avonowy od lat, tzn. tylko kopertę, pasek jej dawno poszedł.
Paski to od zegarmistrza mi się zawsze bardzo szybko psuły lub wycierały. Ale akurat z Avonu mam zegarki głównie na bransoletach i wszystkie się trzymają bez zarzutu (od zegarmistrza po 5 latach noszenia zczerniał i nie idzie doczyścić i w sumie wygląda gorzej, a kosztował więcej niż z Avonu). Koleżanka kupiła w Avonie pozłacany i też od 5 lat nosi i nic się mu nie stało.
Wiadomo, pewnie jak z każdą rzeczą zdarzają się buble, ale generalnie jeszcze nikt mi żadnego zegarka nie zwrócił, a sprzedałam ich kilkanaście i widzę, że klientki noszą je regularnie.

Jeśli chodzi o to że nadgarstki się zielenią to to akurat wina potu-każdy ma inny. Podobno to świadczy o chorobie, ale nie wiem, nie znam się. Mam klientkę, która po wszystkich wisiorkach i naszyjnikach z Avonu ma ciemne ślady na dekolcie, a mi czy mamie się to nie zdarza.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:58   #4727
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
to jest taki krem do mycia twarzy. srednio go lubię, bo tak myje, że aż mi skóra "piszczy" pod palcami jak go zmywam. No i wydajny jest jak nie wiem - żużyć się nie chce
Aha. Dziękuję bardzo. Chyba już wiem, podobne wrażenie mam po emulsji Anew Aqua Youth. Nie lubię jej i też nie mogę jej skończyć.
To nie biorę.

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Paski to od zegarmistrza mi się zawsze bardzo szybko psuły lub wycierały. Ale akurat z Avonu mam zegarki głównie na bransoletach i wszystkie się trzymają bez zarzutu (od zegarmistrza po 5 latach noszenia zczerniał i nie idzie doczyścić i w sumie wygląda gorzej, a kosztował więcej niż z Avonu). Koleżanka kupiła w Avonie pozłacany i też od 5 lat nosi i nic się mu nie stało.
Wiadomo, pewnie jak z każdą rzeczą zdarzają się buble, ale generalnie jeszcze nikt mi żadnego zegarka nie zwrócił, a sprzedałam ich kilkanaście i widzę, że klientki noszą je regularnie.
Ty to masz szczęście, że Tobie te torebki, zegarki i biżu się nie psują.
Wiadomo, dużo zależy od egzemplarza/modelu, jednak ogólnie wysoką jakością te rzeczy nie grzeszą. Widzę to na własne oczy jak jestem w Coku, a i opinie nasze na forum też mówią za siebie.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2012-08-12 o 18:00
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:12   #4728
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez agusiab21 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak je testowałam. HL Ete, nie pamiętam czym pachną, ale pamiętam że nie są intensywne i nie długotrwałe. HL Intrigue są trwałe i intensywne i na pewno najbardziej wyczuwa się w nich pieprz, są dosyć oryginalne HL Ete bardziej na sezon letni, a Intrigue na jesienno- zimowy.
Dziękuję To skoro w Intrigue czuć mocno pieprz, to może są podobne do Bond Girl 007 Forever...
__________________
"Jesteś wolny! Jesteś wolny! On czeka na ciebie."
M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata

Valoissa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:25   #4729
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Dziękuję To skoro w Intrigue czuć mocno pieprz, to może są podobne do Bond Girl 007 Forever...
Ja tam wyczuwam białą herbatę (i jest ona w składzie).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 19:10   #4730
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
A także pytanie o szampon Naturals 2 w 1 Czerwona Koniczyna i Czarna Porzeczka- czy faktycznie obciąża bardzo włosy?
Ja go użyłam już 3 razy przy czym włosy myję codziennie. Nie lubię tego szamponu, bo ma za intensywny zapach to raz- ale dało by się to przeżyć, bo zapach jest ładny tylko za intensywny, gorsze wg mnie jest to, że po wyschnięciu włosy są takie jakby lepkie, nie wynika to z tego, że niewłaściwie spłukuję włosy, bo pod prysznicem ok. 3 min je spłukuję Taka natura tego szamponu, bo jest niestety z odżywką.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:25   #4731
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ty to masz szczęście, że Tobie te torebki, zegarki i biżu się nie psują.
Wiadomo, dużo zależy od egzemplarza/modelu, jednak ogólnie wysoką jakością te rzeczy nie grzeszą. Widzę to na własne oczy jak jestem w Coku, a i opinie nasze na forum też mówią za siebie.
Torebek mama ma dużo, ale że ma dużo to nie nosi każdej codziennie to żyją

Biżuterii czy zegarków to nie zdarzyło mi się by jakaś się zepsuła-nikt też nie zwrócił. Ale też staram się nie kupować jak ktoś tu całkowicie odradza A ostatnio nie kupujemy, bo już tyle mamy z mamą, że codziennie inną byśmy mogły nosić chyba
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:33   #4732
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o opinie na temat wód Hervé Legér Été oraz Hervé Léger Intrigue Mogą być krótkie, chodzi mi głównie o to: jak bardzo są trwałe, czy intensywnie pachną, czy są to zapachy wyjątkowe, nietuzinkowe, co najbardziej wyczuwa się w Ete, a co w Intrigue?
Ete nie znam (kiedyś tam z pachnącej strony ale nie pamiętem) Intrigue mam próbkę,teraz posmarowałam łapę żeby dokładnie się wwąchać,ale tak jak kiedyś pisałam,mi się wydają podobne trochę do Up to You,czyli czuję słodycz żółtych śliwek mirabelek ale nie taki ulotny zapach,trzyma go coś bardziej pikantnego,...nie wiem czy to ten rózowy pieprz,czy hmm...może piżmo,nie wiem co ma w składzie...mnie się ten zapach bardzo podoba ale nie mogę się zdecydować na niego ma coś w sobie,jest seksowny,na wieczór i teraz na chłodniejsze dni będzie suuper

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to że nadgarstki się zielenią to to akurat wina potu-każdy ma inny. Podobno to świadczy o chorobie, ale nie wiem, nie znam się. Mam klientkę, która po wszystkich wisiorkach i naszyjnikach z Avonu ma ciemne ślady na dekolcie, a mi czy mamie się to nie zdarza.
kiedyś gadali że jak się skóra zieleni to że się ma chore serce mi się dawniej palce zieleniły od złota,od biżu Avonu nic mi się nie dzieje,ale pilnuję żeby jej nie zamoczyć
zegarek miałam tylko jeden z Avonu,wiele lat temu,z paskiem w panterkę zegarek niedawno dopiero padł,ale pasek był taki okropny,jak z tektury szybko się zniszczył
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:36   #4733
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

a w strefie kolejna ankieta
oby chociaż wyciągneli jakieś wnioski z tego
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:50   #4734
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez senwinowajcy Pokaż wiadomość
a w strefie kolejna ankieta
oby chociaż wyciągneli jakieś wnioski z tego
ja nie mam, możesz wstawic link albo napisac gdzie ją znalazłaś?
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 21:16   #4735
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
A także pytanie o szampon Naturals 2 w 1 Czerwona Koniczyna i Czarna Porzeczka- czy faktycznie obciąża bardzo włosy?

Z góry dzięki
Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja go użyłam już 3 razy przy czym włosy myję codziennie. Nie lubię tego szamponu, bo ma za intensywny zapach to raz- ale dało by się to przeżyć, bo zapach jest ładny tylko za intensywny, gorsze wg mnie jest to, że po wyschnięciu włosy są takie jakby lepkie, nie wynika to z tego, że niewłaściwie spłukuję włosy, bo pod prysznicem ok. 3 min je spłukuję Taka natura tego szamponu, bo jest niestety z odżywką.
Ja nie widzę żadnego obciążenia, włosy są lśniące, ładnie się układają i wytrzymuję dłużej bez mycia włosów niż po AT. Właściwie myję je bo myślę, że po 4-5 dniach już by wypadało, mimo, że wyglądają nadal dobrze i są puszyste. Ja ten szampon polecam. No i zapach jest cudny!
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami

Edytowane przez kejtiryba
Czas edycji: 2012-08-12 o 21:23
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 21:55   #4736
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Pokaż wiadomość
Oraz czy ktoś mógłby porównać kolory konturówek diamentowej Sugar Plum i opalizującej Burgundy Shock?
Z góry dzięki
Ja mam obie te konturówki. Ale dopiero jutro zrobię zdjęcia, żeby były lepiej widoczne kolory (chodzi mi o światło dzienne). Teraz wyjdą bardzo "sztucznie".
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 01:16   #4737
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez senwinowajcy Pokaż wiadomość
a w strefie kolejna ankieta
oby chociaż wyciągneli jakieś wnioski z tego
Ja też nie mam podasz link?
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 06:25   #4738
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Ewlyn, dzięki za foto szminki i teraz mam dylemat czy rose creme czy sunset dlaczego nie ma próbek chyba wezmę więcej tych szminek i później zwrócę
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 08:16   #4739
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
Ewlyn, dzięki za foto szminki i teraz mam dylemat czy rose creme czy sunset dlaczego nie ma próbek chyba wezmę więcej tych szminek i później zwrócę
no dokładnie, do tego zmuszają
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 08:48   #4740
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.28

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A w sobotę np?
Ja mam do COKu 100 km więc nie jeżdżę, ale studiowałam w Poznaniu to wtedy bywałam. Muszę dyplom odebrać to pewnie też zajrzę.
Łódzki COk w soboty jest nie czynny. Poza tym ja w każdą sobotę pracuje
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.