Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 18:16   #331
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Słyszałam dobre opinie o Lashfood, ale nie próbowałam, bo cena jest pozaziemska ;-) Obecnie mam "swoją" odżywkę: olejek rycynowy + lecytyna + B3 + olejek winogronowy itp. i co prawda nie mam rzęs, które mogę zarzucać na plecy, ale są zdrowe i zagęszczone.

Możecie coś napisać o tej Xlash? Widzę, że to od Naturmedicin i mają nienajgorsze opinie. Hmmm może wypróbuję.
Witam. Mam wrażenie, że trzeba przetestować na sobie aby przekonać się czy np. Xlash będzie miał dobre i pożądane działanie. Ja na Revi skusiłam się widząc rzęsy pewnej znajomej, niestety nie mam z nią kontaktu i nie wiem jak to wygląda teraz u niej ale miała je fantastyczne- moje nawet w 1/3 nie były tak efektowne czyli dluuugie i gęste. Poznałam też inną dziewczynę, która używa Revi- nie ma efektów ubocznych ale te długie też jej wypadają i już nie odrastają takiej długości, chociaż wciąż jej się podobają. Odżywkę robisz sama czy kupujesz gotową?Pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 13:03   #332
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Mam wrażenie, że trzeba przetestować na sobie aby przekonać się czy np. Xlash będzie miał dobre i pożądane działanie. Ja na Revi skusiłam się widząc rzęsy pewnej znajomej, niestety nie mam z nią kontaktu i nie wiem jak to wygląda teraz u niej ale miała je fantastyczne- moje nawet w 1/3 nie były tak efektowne czyli dluuugie i gęste. Poznałam też inną dziewczynę, która używa Revi- nie ma efektów ubocznych ale te długie też jej wypadają i już nie odrastają takiej długości, chociaż wciąż jej się podobają. Odżywkę robisz sama czy kupujesz gotową?Pozdrawiam
Sama sobie mieszam, używam m/w od października czy listopada Nie mam efektu wow (zwracającego uwagę znajomych), ale rzęsy są w miarę długie, gęste, zdrowe i nie wypadają. Może kiedyś w przypływie funduszy zastanowie się na Xlash , ale nie wiem. Generalnie co jeśli sobie teraz wyhodowałam jakieś w miarę przeciętnie długie rzęsy a od Xlash mi wypadną po1-2 miesiącach
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:42   #333
semiretta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam, jestem nowa na forum i chce podzielic sie z Wami swoimi doswiadczeniami. Mialam przedluzane rzesy od ok 3 lat. Rzesy stawaly sie coraz bardziej slabe i marne, w niektorych miejscach mialam juz braki. Wiedzialam, ze musze przestac przedluzac bo dojdzie do tego ze nie bede miala do czego doklejac. Zamowilam Revitalash aby zagescic rzesy i mialam nadzieje, ze bede miec duzo odrostow. Niestety rzesy sie nie zagescily (caly czas przedluzalam) zauwazylam za to wydluzenie i skutki uboczne czerwona krecha w miejscu zaaplikowania. Co wiecej na gornej powiece popekaly mi naczynka. Uzywalam revitalash z 5 mies w koncu dalam reszte siostrze. (U siostry zauwazylam wydluzenie, zageszczenie i nic ja nie podraznia) czyli jest to indywidualna kwestia. Siostra jest mega zadowolona, kupila kolejne opakowanie. Ja w koncu zdecydowalam sie zakonczyc z przedluzaniem zachecona rezultatami u siostry. Poniewaz nie moge stosowac Revi zakupilam Priori Lash. Nie znalazlam w sieci zadnych opinii na jej temat ale polecila mi go znajoma kosmetyczka. Po zdjeciu sztucznych rzes moje naturalne sa w oplakanym stanie. Rzesy maja 3-4 mm dlugosci, sa rzadkie, slabe i proste, po prostu tragiczne. Smaruje juz miesiac Priori Lash i trudno mi powiedziec, czy sa jakies efekty. Chyba za wczesnie. Bede smarowac az skoncze opakowanie bo szkoda kasy. Najwazniejsze, ze mnie nic nie uczula i nic nie szczypie. Na wypadek gdyby nie bylo rezultatow zamowilam juz Rapidlash. Bede probowac wszystkich specyfikow az w koncu trafie na to, co mnie pomaga bo tak jak juz wczesniej pisalam wszystko jest sprawa indywidualna. To co dziala na jedna, druga podraznia. Po Rapidlash bedzie Lilash, Lashfood... macie jeszcze jakies propozycje? Mozecie cos poradzic? Bo ja jestem tak zdeterminowana, ze wydam fortune aby uzyskac choc taki efekt jak na fotkach niektorych dziewczyn przed kuracja. Kiedys wkleje moze fotki. Pozdrawiam
semiretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:51   #334
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Sama sobie mieszam, używam m/w od października czy listopada Nie mam efektu wow (zwracającego uwagę znajomych), ale rzęsy są w miarę długie, gęste, zdrowe i nie wypadają. Może kiedyś w przypływie funduszy zastanowie się na Xlash , ale nie wiem. Generalnie co jeśli sobie teraz wyhodowałam jakieś w miarę przeciętnie długie rzęsy a od Xlash mi wypadną po1-2 miesiącach
Witam. Jeżeli Swoje rzęsy masz teraz ładne to może szkoda tracić czasu i pieniędzy na drogie odżywki. Ja wciąż kończę Revi ale stosuję co drugi dzień. Mam wrażenie jakby kilka pojedyńczych rzęs urosło mi trochę dłuższych ale są chyba cięższe bo szybko wypadają. Jak skończe Revi pomyślę o Xlash chociaż słyszałam wątpliwości pod jej adresem - brak wiary w moc samej natury. Ja zobaczę co i jak i dam znać ale to za jakiś czas
Fakt, że trzeba niestety próbować na sobie bo efekty są różne u różnych osób. Piszcie nadal o Swoich doświadczeniach
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 06:57   #335
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Ja zdecydowałam się zrobić sobie przerwę. Jakiś miesiąc nie będę uzywać w ogóle odżywek i zobaczę jak będzie. Potem wrócę i może znów dostaną "kopa"
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:35   #336
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Jeżeli Swoje rzęsy masz teraz ładne to może szkoda tracić czasu i pieniędzy na drogie odżywki. Ja wciąż kończę Revi ale stosuję co drugi dzień. Mam wrażenie jakby kilka pojedyńczych rzęs urosło mi trochę dłuższych ale są chyba cięższe bo szybko wypadają. Jak skończe Revi pomyślę o Xlash chociaż słyszałam wątpliwości pod jej adresem - brak wiary w moc samej natury. Ja zobaczę co i jak i dam znać ale to za jakiś czas
Fakt, że trzeba niestety próbować na sobie bo efekty są różne u różnych osób. Piszcie nadal o Swoich doświadczeniach
Niby tak, ale nie są spektakularne Pomalowane (chyba Hean maxi lash flexi cos tam ) prezentują się tak jak w załącznikach.
Kiedyś, w przypływie $$ chętnie spróbuje lashfood lub xlash, póki co czekam na Wasze recenzje tych odżywek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01 2013 1.jpg (21,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01 2013.jpg (14,3 KB, 78 załadowań)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:14   #337
AFRODYTA1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej kochane ,mam pytanie po jakim czasie stosowania Revi widać pierwsze efekty?
AFRODYTA1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 13:50   #338
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Niby tak, ale nie są spektakularne Pomalowane (chyba Hean maxi lash flexi cos tam ) prezentują się tak jak w załącznikach.
Kiedyś, w przypływie $$ chętnie spróbuje lashfood lub xlash, póki co czekam na Wasze recenzje tych odżywek
Witam. Moje nigdy tak nie wyglądał, nawet w "najlepszej" fazie wzrostu. Owszem dostały trochę długości ale się nie zagęściły i były widoczne pod warunkiem, że pomalowałam je tuszem wydłużającym a potem pogrubiającym Moje może zyskały 1/4, 1/3 tej długości którą miałam pierwotnie i rosły głównie pośrodku. Teraz wróciły do poprzedniej długości, może pośrodku znowu są minimalnie dluższe i jeszcze rosną pozbijane w kępki zwłaszcza na lewym oku ( wyglądają jak posklejane tuszem, nawet jak nie są pomalowane :P) Widziałam jednak efekty u 2 dziewczyn- rzęsy były niesamowite, moje nie były w połowie tak długie i gęste. Dlatego myślę o czymś nowym. Serdecznie pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Ja zauważyłam pierwsze efekty gdzieś po 5 tygodniach i nie cieszyłam się nimi zbyt długo bo po niecałych 5 miesiącach stosowania rzęsy wróciły do punktu wyjścia tylko są ciemniejsze.
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 21:27   #339
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się zrobić sobie przerwę. Jakiś miesiąc nie będę uzywać w ogóle odżywek i zobaczę jak będzie. Potem wrócę i może znów dostaną "kopa"
Nie polecam tej metody, bo ja ostatnio "przypadkowo" tak sobie zrobiłam i rzęsy naturalnie wypadały a nowe rosły po staremu czyli krótkie... teraz mam pół długich i pół krótkich i wygląda to zabawnie... tak jak na na początku, gdy stosowałam odżywkę po raz pierwszy

Cytat:
Napisane przez AFRODYTA1978 Pokaż wiadomość
Hej kochane ,mam pytanie po jakim czasie stosowania Revi widać pierwsze efekty?
Jest to dość indywidualne, tak samo jak rezultaty końcowe.
U mnie po około miesiącu było już widać, że to nie są moje rzęsy Po trzech można było mówić już o naprawdę spektakularnym efekcie
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:06   #340
muffkaa
Przyczajenie
 
Avatar muffkaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Możecie coś napisać o tej Xlash? Widzę, że to od Naturmedicin i mają nienajgorsze opinie. Hmmm może wypróbuję.
Hej ja stosuję Xlash już ponad 2 miesiące i nie zamienię jej na nic innego. Efekty mam po 2 miesiącach zniewalające. A juz najbardziej mnie cieszy, że znajome zaczynają pytać czy przykleiłam rzęsy 1:1 a firmę Naturmedicin znam, bo długo już używam od niech maseczki oczyszczającej z gliki i też jest rewelacyjna, dlatego zdecydowałam się na Xlasha od nich. No i jest naturalna, i nic a nic nie podrażnia
muffkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:23   #341
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez muffkaa Pokaż wiadomość
Hej ja stosuję Xlash już ponad 2 miesiące i nie zamienię jej na nic innego. Efekty mam po 2 miesiącach zniewalające. A juz najbardziej mnie cieszy, że znajome zaczynają pytać czy przykleiłam rzęsy 1:1 a firmę Naturmedicin znam, bo długo już używam od niech maseczki oczyszczającej z gliki i też jest rewelacyjna, dlatego zdecydowałam się na Xlasha od nich. No i jest naturalna, i nic a nic nie podrażnia
A ile kosztuje ta odżywka i jaką ma pojemność?
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 09:53   #342
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
A ile kosztuje ta odżywka i jaką ma pojemność?
Na allegro widzę 3 ml za 199 zł. Nie ma tragedii (w porównaniu do Revitalash czy Lashfood )
Na stronie naturmedicin przy użyciu kodu facebook01 można zakupić ją za 160 zł (już z dostawą)
Chyba nie mogę tego przegapić :P
3 ml to chyba tak na pół roku przy rozsądnym stosowaniu.
Zaciekawiłyście mnie tą odżywką. Przydałoby mi się coś zmienić, bo od 3-4 miesięcy używam tą swoją papkę rycynową itd., ale zaczyna mi podrażniać oczy No i efekty nie są jakieś spektakularne.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-01-31 o 10:01
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:54   #343
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam. Właśnie zamówiłam Xlash- 3ml za 160 zł. Dzisiaj jest ostatni dzień promocji Jest jeszcze 6ml za 290 + 10 zł przesyłka ale doszłam do wniosku, że wiele nie przepłacam jak kupuję w promocji a zobaczę najpierw czy mi pasuje. Na FB Naturmedicin ma swoją stronę i tam można znaleść wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 23:26   #344
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez helll Pokaż wiadomość
Witam. Właśnie zamówiłam Xlash- 3ml za 160 zł. Dzisiaj jest ostatni dzień promocji Jest jeszcze 6ml za 290 + 10 zł przesyłka ale doszłam do wniosku, że wiele nie przepłacam jak kupuję w promocji a zobaczę najpierw czy mi pasuje. Na FB Naturmedicin ma swoją stronę i tam można znaleść wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam
Czyli taniej niż Revi, ale ja póki co używam i nie narzekam na efekt
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 07:05   #345
AFRODYTA1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Słyszałam i czytałam w necie dużo pozytywnych opinii o kroplach do oczu Lumigan ,które dziewczyny aplikują na linię rzęs aplikatorem od eye-linera ,bądź pędzelkiem .Podobno efekt jest spektakularny .Czy któraś z Was miała styczność z tym preparatem i może coś powiedzieć z własnego doświadczenia?
AFRODYTA1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 07:50   #346
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

http://www.alinarose.pl/2010/10/co-l...i-rzesami.html
Zdjęcia powalają takie rzęsy!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:23   #347
calendulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Luminan? Lek na jaskrę jak się nie ma jaskry? powodzenia...
calendulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 17:48   #348
muffkaa
Przyczajenie
 
Avatar muffkaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
A ile kosztuje ta odżywka i jaką ma pojemność?
Ja kupiłam u swojej kosmetyczki 3 ml za 200zł, dostałam mega fajną torbę do tego 3 ml ma wystarczyć na 5 miesięcy, zobaczymy ale ostatnio też mi wspominała kosmetyczka że są większe pojemności chyba 6 ml, za 290 zł, i to już powinno wystarczyć prawie na rok! więc jak mi się skończy to na pewno zamówię większą, bo juz mam takie efekty że wiem że się przez długi czas nie rozstanę z Xlashem i będzie to mó KWC na wieeeki!
muffkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:29   #349
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Witam. Rzęsy powalają ale efekty uboczne też. Czytając je odniosłam wrazenie, że po Revi miałam właśnie niektóre efekty uboczne takie jak po Lumiganie ale efektu powalających rzęs niestety nie Zakupiłam Xlash (przysłali na drugi dzień) więc jak skończę Revi zacznę ją stosować i napewno dam znać co i jak. Pozdrawiam
helll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 14:32   #350
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

za 16 dni minie 3 miesiące od mojej pierwszej przygody z revi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130203_152515.jpg (52,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130203_152519.jpg (50,2 KB, 72 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:15   #351
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
za 16 dni minie 3 miesiące od mojej pierwszej przygody z revi
Śliczne
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 08:41   #352
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A ja mogę się pochwalić, że mam dłuższe szczególnie te na dole... tak minimum z połowę dłuższe
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:31   #353
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hejjjjjj

jestem tu nowa

przeczytałam wszystkie posty i wczoraj kupiłam swoja pierwszą Revitalash...

Mam mega osłabione rzęsy ciąglym przedłużaniem i poleciła mi ją moja kosmetyczna, kupiłam 1 ml na 3 miesiące ma wystarczyć podobno tak na próbę - zobaczymy co z tego będzie? Po tym co tu czytam chyba jest super
Mam nadzieje że i u mnie zadziała

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
za 16 dni minie 3 miesiące od mojej pierwszej przygody z revi

megaaaaa Brawo!
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:33   #354
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
A ja mogę się pochwalić, że mam dłuższe szczególnie te na dole... tak minimum z połowę dłuższe
Bo ja niestety zadowolona z revi nie jestem rzęsy urosly mi może o milimetr, poza tym mam dziury, myślałam, że się zagęszczą ale nic. Moje rzęsy nigdy nie były liche ( no może po zdjęciu sztucznych 1:1 ) nazwałabym je raczej normalnymi. Revi oczywiscie będę używać dalej, jeśli efekt mnie nie zadowoli poszukam czegoś innego, tym bardziej, że mam wrażenie, ze mój wzrok pogorszył się
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:55   #355
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Chciałam tylko powiedzieć, że po kuracji Revitalashem moje rzęsy zaczęły wypadać i mam wrażenie, że teraz są jeszcze krótsze niż przed kuracją. Efekt jakiś był, ale przez niedługi czas. Pół roku smarowania i może 3 miesiące długich rzęs. Po odstawieniu wszystko wypada i zostałam z krótkimi, niewidocznymi rzęsami. Mam wrażenie, że naprawdę są słabsze i krótsze niż przed kuracją. Chciałabym żebyście się zastanowiły czy naprawdę warto płacić tyle kasy i codziennie się męczyć z odżywką, która po pierwsze ma też skutki uboczne a po drugie daje krótkotrwałe efekty.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:24   #356
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że po kuracji Revitalashem moje rzęsy zaczęły wypadać i mam wrażenie, że teraz są jeszcze krótsze niż przed kuracją. Efekt jakiś był, ale przez niedługi czas. Pół roku smarowania i może 3 miesiące długich rzęs. Po odstawieniu wszystko wypada i zostałam z krótkimi, niewidocznymi rzęsami. Mam wrażenie, że naprawdę są słabsze i krótsze niż przed kuracją. Chciałabym żebyście się zastanowiły czy naprawdę warto płacić tyle kasy i codziennie się męczyć z odżywką, która po pierwsze ma też skutki uboczne a po drugie daje krótkotrwałe efekty.
po regularnym stosowaniu przez ok pół roku stosuję 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu, więc nie jest to straszny wysiłek, producent pisze, że po odstawieniu efekt zniknie, co nie dziwi, bo rzęsa żyje 3 miesiące więc jak wypadnę te długie zostają Twoje własne, nie widzę w tym nic dziwnego.

co do efektu, że są krótsze to normalne, że takie Ci się wydają jak miałaś wcześniej długie, ja jak ściągnęłam przedłużane też wydawały mi się moje krótkie
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:31   #357
helll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
A ja mogę się pochwalić, że mam dłuższe szczególnie te na dole... tak minimum z połowę dłuższe
Gratuluję i zazdroszczę
helll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 23:39   #358
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
po regularnym stosowaniu przez ok pół roku stosuję 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu, więc nie jest to straszny wysiłek, producent pisze, że po odstawieniu efekt zniknie, co nie dziwi, bo rzęsa żyje 3 miesiące więc jak wypadnę te długie zostają Twoje własne, nie widzę w tym nic dziwnego.

co do efektu, że są krótsze to normalne, że takie Ci się wydają jak miałaś wcześniej długie, ja jak ściągnęłam przedłużane też wydawały mi się moje krótkie
zgadzam się w 100%
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:52   #359
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Wysiłek jak wysiłek, gorzej , że cały czas trzeba pakować KASĘ.

Dziś stwierdziłam, że nie mam czego pomalować tuszem, a przed tą odżywką raczej nie miałam takiego problemu, mogłam coś złapać zalotką, teraz wyglądam jakbym się nachyliła nad ogniskiem zbyt blisko.

Pomyślcie , że któregoś dnia możecie nie mieć kasy na tą odżywkę i wtedy zostajecie z prawie gołym okiem.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:47   #360
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Z tego co czytałam po 6miesiacach smarujesz tylko raz lub dwa razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Ja jestem b. Zadowolona zawsze miałam długie rzęsy ale teraz to już przesada. Zastanawiam się czy ich nie przyciac trochę bo są za długie i wyglada to aż nienaturalnie. Bardziej jestem zadowolona z brwi. Miałam liche, cienkie , wyskubane. Teraz mam dużo gestsze i grubsze. Nie mogę się doczekać co będzie za pól roku.
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.