Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 16:34   #4651
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Fanki maxineczki, która chetna na pomadkę ukochana, uwielbianą Dusty Rose ?





cena jedyne, marne 499 zł, nie wiem czy moge wstawic tu link z allegro. sprzedająca tłumaczy cenę w opisie (tak, to nie pomyłka, cena to prawie 5 stów)
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:39   #4652
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dłuuugo, naprawdę długo się wzbraniałam przed obejrzeniem nowej produkcji na Szuszgotuje i stwierdzam:
1.Ciary żenady mnie opętały jak zobaczyłam szufladę ze sztućcami-serio ktoś trzyma czyste sztućce w takim delikatnie mówiąc nieładzie?
2. Patent na awokado-kolejne ciary żenady. Serio, nikt by na to nie wpadł gdyby nie ona? Tak btw ten "patent" słabo jej wyszedł bo w przypadku tak malutkich kromek to sobie sama tylko dowaliła roboty bo mogła a) nabierać ze skórki awokado i nakładać na kromki, b)po prostu łatwiej było je pokroić w paski.
3.Wrzucenie do buzi kawałka bagietki z awokado "na wizji" a następnie oblizywanie noża kiedy to miała jeszcze w buzi bagietkę nie było zbyt apetyczne.
4.Co chwila powtarzanie "kupione w Austrii", "kupione na nartach".
5.Tak jak już ktoś wspomniał-uwalony od kamienia czajnik.
6.Włączanie wody i jednoczesne komentowanie to raczej słaby pomysł mimo, że sama powiedziała, że czajnik teraz będzie zagłuszał. Gdzie tu sens i gdzie logika?
Punktu siódmego nie będzie bo już zaczyna mi się niedobrze robić po tej "produkcji". Nie wiem po co komu taki filmik. Jeżeli ktoś czekał na streszczenie to proszę bardzo.

Ah, zapomniałam jednak będzie punkt 7. Co stało się z jej twarzą? Niby używa jakiś cudów bajerów ale jakoś poprawy nie widać, wręcz przeciwnie.

Edytowane przez wraaakczasu
Czas edycji: 2016-02-23 o 16:41
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:40   #4653
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

ona sprzedaje za 500 bo w UK kupiła za 600 ... takimi bajeczkami to niech idzie konie straszyć :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:43   #4654
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI



wrzucam Mietka jako antidotum dla wszystkich, którzy oglądają ponad 15-minutowe filmiki Trumaczowej, podziwiam was, dziewczyny.
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:46   #4655
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Fanki maxineczki, która chetna na pomadkę ukochana, uwielbianą Dusty Rose ?





cena jedyne, marne 499 zł, nie wiem czy moge wstawic tu link z allegro. sprzedająca tłumaczy cenę w opisie (tak, to nie pomyłka, cena to prawie 5 stów)
"Jestem bardzo zadowolona ich trwałością." - to po polsku?
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:50   #4656
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Fanki maxineczki, która chetna na pomadkę ukochana, uwielbianą Dusty Rose ?





cena jedyne, marne 499 zł, nie wiem czy moge wstawic tu link z allegro. sprzedająca tłumaczy cenę w opisie (tak, to nie pomyłka, cena to prawie 5 stów)
Ale za to wysyłka gratis. Super okazja
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 16:52   #4657
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Madzik strzelił sobie ombre czy to tak farba wyblakła?

Paznokcie Madzika w tym filmiku bardzo nawiązują do tematu ;P
O tak. 3:38 nie polecam
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
lece z madzikiem

kupiła hybrydy za 4zł. PIETNASCIE KOLORÓW. zanim najpierw sprawdzic jaką jakość ma taka hybryda w bardzo wiarygodnej cenie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

"juz wam pokazuje" *próba złapania ostrosci przez minutę*
No za 4zł szkoda nie wziąć. No i po co 2 razy płacić za przesyłkę. Oj nie rozumiesz
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 16:54   #4658
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Nie mam żelazka interpretacje pozostawiam Tobie
Ile trwa takie "prasowanie"? Nienawidzę rozkładać deski i wyciągać żelazka. Tak wiem, leń ze mnie.

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
To może mi tez coś doradzicie.. Biorę antykoncepcję ponad pół roku, i moje libido jest na poziomie minimalnym (przed tabletkami na nie nie narzekałam) i potrafię się czasem poplakać o pierdołe, a wcześniej taka nie byłam. Zaakceptowalam to, ponieważ organizm się przyzwyczaja i tak dalej, no ale za długo to trwa. Dziś idę do ginekologa właśnie, któraś podpowie co mówić?
Też tak miałam i dodatkowo chciałam zamordować wszystkich naokoło. Miałam dwa albo trzy podejścia do różnych tabletek i odstawiłam je już wiele lat temu. Wątpię, żebym kiedykolwiek do nich wróciła.

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
OffTopic: Prośba o poradę kosmetyczną

Wśród swoich cieni odczułam ostatnio przesyt cieni z połyskiem i chciałabym dla równowagi kupić jakieś dobre cienie matowe, mile widziana paletka
Polecacie coś godnego uwagi? Z paletek zainteresowały mnie Naked Basics z UD oraz Too Faced Natural Matte.

I drugie pytanie - czy wiecie, gdzie można kupić produkty Lorac (oczywiście głównie chodzi o palety) tak żeby to nie było sprowadzanie z USA oraz żeby nie było jakichś wielkich ddoatkowych kosztów przesyłki lub zagrożenia cłem itp.
Jako właścicielka czterech paletek Lorac gorąco je (w większości, bo nie przepadam za Pro To Go) polecam. Jedynkę kupiłam na eBayu (mogę polecić sprzedawcę), a dwójkę mi facet kupił na premiumusa, ale ceny w tym sklepie są z kosmosu. O 50 zł tańsze są na glowstore.pl.
Dwie pozostałe udało mi się kupić podczas wycieczki do USA, chociaż powiem wam, że nie tak łatwo je dorwać stacjonarnie.

Z matowych paletek mam i polecam dwie: jedną Paula's Choice (Goss pomagał ją zaprojektować), którą jeszcze niedawno widziałam na ich polskiej stronie, ale może już nie być, bo to była limitowanka.
Mam też Tartelette, która moim zdaniem jest o wiele ładniejsza i lepsza jakościowo od tej matowej Too Faced (próbowałam obu). Kupiłam ją w USA z wysyłką przez Polamer (Hania nagrała kiedyś film o zakupach w amerykańskich sklepach i postępowałam według jej instrukcji) - to fajna opcja jeżeli zrobi się zakupy w kilka osób albo w kilku sklepach. Jakby co, to pisz na priv


Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Wszystkie wielbicielki zwierzaków proszę o kciuki, mój Grubasek dziś miał wycinane to i owo, z racji zapobiegania prokreacji. Bidulek mój, leży teraz taki nietomny.
Szybko mu przejdzie, ale wiem, że to straszny widok...

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Fanki maxineczki, która chetna na pomadkę ukochana, uwielbianą Dusty Rose ?





cena jedyne, marne 499 zł, nie wiem czy moge wstawic tu link z allegro. sprzedająca tłumaczy cenę w opisie (tak, to nie pomyłka, cena to prawie 5 stów)
Ile ma egzemplarzy? Biorę wszystkie!!!!
Swoją drogą, śmieszy mnie trochę "kultowość" tego koloru, bo nigdy nie widziałam, żeby ktoś oprócz Maxi o nim mówił
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:05   #4659
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam TheBalm Meet Matt(e) Nude. Kupiłam ponieważ ma dużo brązów i szarości. Jestem bardzo zadowolona.
Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Dłuuugo, naprawdę długo się wzbraniałam przed obejrzeniem nowej produkcji na Szuszgotuje i stwierdzam:
1.Ciary żenady mnie opętały jak zobaczyłam szufladę ze sztućcami-serio ktoś trzyma czyste sztućce w takim delikatnie mówiąc nieładzie?
2. Patent na awokado-kolejne ciary żenady. Serio, nikt by na to nie wpadł gdyby nie ona? Tak btw ten "patent" słabo jej wyszedł bo w przypadku tak malutkich kromek to sobie sama tylko dowaliła roboty bo mogła a) nabierać ze skórki awokado i nakładać na kromki, b)po prostu łatwiej było je pokroić w paski.
3.Wrzucenie do buzi kawałka bagietki z awokado "na wizji" a następnie oblizywanie noża kiedy to miała jeszcze w buzi bagietkę nie było zbyt apetyczne.
4.Co chwila powtarzanie "kupione w Austrii", "kupione na nartach".
5.Tak jak już ktoś wspomniał-uwalony od kamienia czajnik.
6.Włączanie wody i jednoczesne komentowanie to raczej słaby pomysł mimo, że sama powiedziała, że czajnik teraz będzie zagłuszał. Gdzie tu sens i gdzie logika?
Punktu siódmego nie będzie bo już zaczyna mi się niedobrze robić po tej "produkcji". Nie wiem po co komu taki filmik. Jeżeli ktoś czekał na streszczenie to proszę bardzo.

Ah, zapomniałam jednak będzie punkt 7. Co stało się z jej twarzą? Niby używa jakiś cudów bajerów ale jakoś poprawy nie widać, wręcz przeciwnie.
Też mnie męczą te wstawki podkreślające, że coś było kupione zagranico. Jeśli ktoś sobie przywiózł herbatę z plantacji na Sri Lance, to ok, ma się czym chwalić, ale herbata z Austrii? W każdym kraju w każdym sklepie można kupić herbatę i to nawet smaczną, więc nie wiem, czym tu się jarać.

Moją herbatę kupiłam w Krakowie. Zaraz sobie zrobię herbatę z Krakowa. Bardzo lubię tę herbatę z Krakowa. Jeśli będziecie kiedyś w Krakowie, to polecam wam, kupcie ją sobie!

No i jak widać ani kuracja kwasami na cerę, ani zabiegi w salonie na włosy niestety raczej się nie sprawdziły...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

[QUOTE=barbarybcia;5622569 3]



Jako właścicielka czterech paletek Lorac gorąco je (w większości, bo nie przepadam za Pro To Go) polecam. Jedynkę kupiłam na eBayu (mogę polecić sprzedawcę), a dwójkę mi facet kupił na premiumusa, ale ceny w tym sklepie są z kosmosu. O 50 zł tańsze są na glowstore.pl.
Dwie pozostałe udało mi się kupić podczas wycieczki do USA, chociaż powiem wam, że nie tak łatwo je dorwać stacjonarnie.

Z matowych paletek mam i polecam dwie: jedną Paula's Choice (Goss pomagał ją zaprojektować), którą jeszcze niedawno widziałam na ich polskiej stronie, ale może już nie być, bo to była limitowanka.
Mam też Tartelette, która moim zdaniem jest o wiele ładniejsza i lepsza jakościowo od tej matowej Too Faced (próbowałam obu). Kupiłam ją w USA z wysyłką przez Polamer (Hania nagrała kiedyś film o zakupach w amerykańskich sklepach i postępowałam według jej instrukcji) - to fajna opcja jeżeli zrobi się zakupy w kilka osób albo w kilku sklepach. Jakby co, to pisz na priv



Bardzo Ci dziękuję za tyle informacji!

A ten sklep glowstore polecasz? Jeszcze widziałam Lorac w sklepie House of Beauty, widzę, że ceny takie same. Ktoś może miał z nim styczność?

Ogólnie patrząc na wszystkie filmiki i opinie, to palety Lorac wysuwają się do czołówki najlepszych palet. Chyba każdy jest z nich mega zadowolony.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:06   #4660
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
O tak. 3:38 nie polecam

No za 4zł szkoda nie wziąć. No i po co 2 razy płacić za przesyłkę. Oj nie rozumiesz
Wątpię, ze płaciła za przesyłkę bo zazwyczaj jest ona za friko
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:08   #4661
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Wątpię, ze płaciła za przesyłkę bo zazwyczaj jest ona za friko
Na allegro raczej nie
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 17:08   #4662
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Skoro podejrzewasz typowo hormonalne problemy to raczej endokrynolog w pierwszej kolejności. Te różnice w miesiączkowaniu nie są jakieś ogromne, można nawet zrzucić na stres. Ale na twoim miejscu dla pewności przeszłabym się do obu. Chociażby, żeby porównać diagnozy i mieć szerszy obraz tego co się dzieje
Ja w końcu trafiłam na dobrą panią ginekolog, która zrobiła mi na miejscu pobranie krwi i badanie hormonów, nawet nie pytałam jakich. Poszłam po wyniki i okazało się, że zbadali mi wszystkie możliwe hormony, chyba kilkanaście (o ile się nie mylę), więc wydaje mi się, że sprawdzenie jednego-dwóch nie ma większego sensu.
Byłam kiedyś u ginekologa, który stwierdził, że on nie widzi powodu do robienia badania hormonów (okres co drugi miesiąc to widocznie nie powód) i powiedział, że jeśli chcę, to mogę sobie prywatnie zbadać testosteron. Zapłaciłam 50zł, zbadali, wyszło w normie i dalej nic nie wiedziałam.
Dobrze, że zmieniłam lekarza i teraz wiem co i jak z wszystkimi hormonami i rzeczywiście okazało się, że przynajmniej 5 z nich nie jest w normie...
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:08   #4663
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Z cyklu informacje dnia

Ale tata Tęczyma podłą rolę w Na Wspólnej - mam ochotę go ukatrupić

Miałam ćwiczyć, ale wygrały naczosy

Ale fajnie http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa...szawa_Wyborcza takich reakcji na obrzydliwą mowę nienawiści nam trzeba

Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:11   #4664
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Ile ma egzemplarzy? Biorę wszystkie!!!!
Swoją drogą, śmieszy mnie trochę "kultowość" tego koloru, bo nigdy nie widziałam, żeby ktoś oprócz Maxi o nim mówił

jedna sztuka moja droga JEDNA SZTUKA. nie bonć zachłanna
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:11   #4665
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Na allegro raczej nie
Ahh, myślałam, ze chodzi o Ali bo nie chce mi się oglądać jej filmiku
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:12   #4666
kratarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Co tam miska, mnie bardziej szokuje kanapa. Wygląda na mega usyfioną. Chyba, ze ten brudny połysk to wina materiału czy czegoś innego
Obawiam się, że brudny połysk to nic innego jak wina brudu
Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
ja tam nie wierze w te jej zabiegi kwasowe i cwiczenia.. chyba ze to cos na zasadzie tych jej super-drogich-luksusowych-kremow-uja-wartych... Szuflada wstydu baardzo mocno kluje w oczy i osad na czajniku...



W ogole caly ten filmik to dla mnie jakas hipokryzja z idiotyzmem.
Pomijam już fakt, że DG to czuje się jak księciunio YT i wszystko co "nie jest idealne" jest hejtem. Masz byc przesłodzona psycho fanka albo spie... Zadaje Karo pytanie czy chcemy filmik z Dorotą... a potem sie wkurza na odpowiedzi... Serio? Kuwa Serio??? Czyli nie można rozwinąc wypowiedzi, np. Tak- bo lubie Dorote za jej twórczość [choc takie komcie pewnie zostawały] ani nie- bo nie podoba mi sie jej podejscie [przykładowo do widza]. Z drugiej strony jestem pewna, że jakby było ze wiekszosc osób będących na nie - napisała po prostu NIE to by zaczeła nas przekonywać do Doroty. Poza tym kuzwa jak zapraszam gościa do siebie i śmierdzą mu stopy, że smrodek się za nim ciągnie to nie będę ganić innego gościa, że zwrócił uwage temu smrodkowi. No i hipokryzja życia... jak masz cos do kogoś to pisz u niego - np. Szusz... tia i incepcja życia. Nie chce odpowiedzi rozwiniętych tylko tak i nie. A potem znów będzie Daruś pie.przył że mało kreatywne te komcie...
Chyba mam dzień wyczulonego hejtera... Nosi mnie coś.
Rzeczywiście Szusz lepiej wyglądała zanim zaczęła używam tych 'luksulowych' kosmetyków. Teraz to mam wrażenie, że moja cera po 15 latach walki z trądzikiem wygląda lepiej niż jej a na pielęgnację wydaję pewnie kilka % z tego co ona...
Co do DG to ja już nie wiem czy się śmiać czy płakać jak go słucham. Nie ogarniam człowieka
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kanapa tez
ja oglądam bez głosu, więc pytanie: czy ona jakos wytłumaczyla to, ze ubiera na to szlafrok?
Szlafroczek pewnie służył jako płaszczyk
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
to już ma nowy sprzęt?
Po "intro" wnioskuję, że nadal nie ma.
Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Miska na dywanie, założe się że szuranie jej po panelach doprowadzało kogoś do szewskiej pasji i pies ma dywanik.
Ta kanapa/narożnik jest po prostu brudna i przetarta. Ten materiał szybko łapie brud - maż mial podobną i często trzeba było to szorować. Skoro wchodzi na nią pies i kładzie się gdzie chce to nie dziwota, że łapie brud. Troche proszku do prania tapicery i wysiłku i będzie git. Swoją drogą ja to się większość filmiku zastanawiałam nad 1) czemu brakuje im tapety za kanapą i kto miał pomysł, żeby za kanapą dawać jasną farbe? 2) co to są produkty/rzeczy nawierzchniowe? w odniesieniu do koszuli... nie wiem czy jestem dziwna ale produkty nawierzchniowe kojarzą mi sie z asfaltem/masa bitumiczna lub dachówka czy emalia ^^

ps. ten szlafrok to futerko które zakupila z Shein w listopadzie [tzn w listopadzie był haul z tym czyms].
Ale w pokoju ten dywanik? Pies u moich rodziców też ma dywanik pod miskami bo mu uciekają jak je ale w kuchni.
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Melduję, że wciągnęłam się w trumaczową - stało się to wczora z wieczora - oglądałam 15 minutowy wywód o gumce na całe życie i jakoś tak mnie Julita uspokoiła, że spałam jak niemowlak. A teraz lecę z bublami, testami i chcę więcej
Ja ostatnio włączyłam jakiś ostatni tag no i nie mogę. Ona jest taka jakaś hmm 'dziwna' Wstydzę się za nią jak na to patrzę.
Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To na dziennikarstwie nie trzeba wysilać się i czytać? Nic dziwnego, że Alis ma bardzo ubogi słownik, dodatkowo myli podobnie brzmiące słowa. Chyba nie zna ich znaczenia. Wielokrotnie to wyłapałam, coś tam dzwoni, ale w którym kościele to Alicja nie bardzo wie.

Co do littlemooonster to ona mówiła, że jest w prywatnej szkole że względu na jutuba. W publicznej szkole nikt nie pozwoliłby na jej wycieczki i wyjazdy kilka razy w miesiącu. Nie lubię jej, uważam, że jest głupiutka. Niektórzy wyrastają z miłości do swoich idoli, malowania tatuaży, ona pewnie nie wyrośnie. Będzie drugą maff, która jest zresztą jej idolką. Można jej pozazdrościć fajnego kontaktu z mamą, która pozwala jej na wyjazdy i realizowanie się. O ile można tak to nazwać.

Nie rozumiem fenomenu glam Pauli. Czym ta dziewczyna się zajmuje? Nigdy nie widać jej znajomych. Wydaje się, że nie ma koleżanek ani chłopaka. Ciągle jeździ po pepco i biedronkach. Cel życia to kupowanie trzydziestego kubka i miseczki?
I do Empiku na wyprzedaże
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Szusz nie pije kawy bo się źle po niej czuje...

to chyba cionża ...



ona się nie kontroluje co mówi :P je miód bo lubi i nie pamięta kiedy była chora a pamiętam, że jakiś czas temu stękała, że się źle czuje, że ją cos pobiera...
Przecież często marudzi, że coś ją bierze.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Uwaga alarm mam w planach kupić drukarkę i potrzebuje coś co ma tanie tusze do wymiany.Miałam wcześniej sprzęt HP i niestety tą markę zamierzam omijać szerokim łukiem
Macie coś sprawdzonego ?
A tuszy na Aliexpress.com nie ma?
kratarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:15   #4667
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

u stylizacji kolejny filmik z Shein. I znowu brzydkie, ewidentnie za ciasne rzeczy. Po co taka współpraca (bo to współpraca, tak?), skoro efekt nie zachęca do zakupu? Chyba, że ktoś kupi takie brzydactwo (jak np. spódnice), "bo Karo ją ma".
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:15   #4668
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Też mnie męczą te wstawki podkreślające, że coś było kupione zagranico. Jeśli ktoś sobie przywiózł herbatę z plantacji na Sri Lance, to ok, ma się czym chwalić, ale herbata z Austrii? W każdym kraju w każdym sklepie można kupić herbatę i to nawet smaczną, więc nie wiem, czym tu się jarać.

Moją herbatę kupiłam w Krakowie. Zaraz sobie zrobię herbatę z Krakowa. Bardzo lubię tę herbatę z Krakowa. Jeśli będziecie kiedyś w Krakowie, to polecam wam, kupcie ją sobie!
zwłaszcza ze to herbata ekspresowa w torebkach xD
nie żebym cos do taich jakos mocno miała, ale to nie jest jakas unikalna mieszanka dostępna tylko tam xD



ej, wait, wait, to maxi sprzedaje szmine czy ktos inny? podrzucicie link do aukcji na priw?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:15   #4669
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kratarzyna Pokaż wiadomość
A tuszy na Aliexpress.com nie ma?

ale masz na myśli HP czy co ?
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 17:17   #4670
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
u stylizacji kolejny filmik z Shein. I znowu brzydkie, ewidentnie za ciasne rzeczy. Po co taka współpraca (bo to współpraca, tak?), skoro efekt nie zachęca do zakupu? Chyba, że ktoś kupi takie brzydactwo (jak np. spódnice), "bo Karo ją ma".
Czy ona przypadkiem nie wspominała, że już nie będzie tam zamawiać, bo jest niezadowolona? Czyżby taka restrykcyjna współpraca, o co kaman
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:18   #4671
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
zwłaszcza ze to herbata ekspresowa w torebkach xD
nie żebym cos do taich jakos mocno miała, ale to nie jest jakas unikalna mieszanka dostępna tylko tam xD



ej, wait, wait, to maxi sprzedaje szmine czy ktos inny? podrzucicie link do aukcji na priw?
Wystarczy wpisać "Anastasia Dusty Rose" i wyświetla się tylko jedna aukcja.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:20   #4672
kratarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość

ale masz na myśli HP czy co ?
No no. Po co przepłacać? I tak przecież wyjdą z tej samej fabryki
kratarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:22   #4673
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ahh, myślałam, ze chodzi o Ali bo nie chce mi się oglądać jej filmiku
Niee

Nie dałam rady obejrzeć całego filmiku, ale z tego co przewijałam to oprócz tych hybryd z allegro i aliexpress Madzik ma tylko 2 z neonail i 1 z Pierre rene. Czy ja dobrze kojarzę, że gdzieś kiedyś była mowa o klientkach? Było pokazane biurko specjalnie do tego celu itd.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:25   #4674
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kratarzyna Pokaż wiadomość
No no. Po co przepłacać? I tak przecież wyjdą z tej samej fabryki
Znaczy się jeżeli chodzi o HP to nawet nie chodzi o to, że tusze są drogie bo ostatnio w Biedronce były po 33 zł :P ale o to, że kilka razy kupiłam tusz... wydrukowałam kilka stron i .. pokazuje, że brak tuszu i nie chce drukować... brat ją zabrał to już miałam dość jej humorów i muszę coś kupić na własny użytek a wiem, że są drukarki do ktorych tusz kosztuje ok 20-25 zł
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:26   #4675
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
u stylizacji kolejny filmik z Shein. I znowu brzydkie, ewidentnie za ciasne rzeczy. Po co taka współpraca (bo to współpraca, tak?), skoro efekt nie zachęca do zakupu? Chyba, że ktoś kupi takie brzydactwo (jak np. spódnice), "bo Karo ją ma".
bardzo podoba mi sie karola w tej "wielbłądziej" koszuli, moim zdaniem duzo lepiej jej w tym niz w czerwieni
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:29   #4676
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Co do tego błyszczyku/pomadki za 500zł to śmiech na sali z opisem. Ciekawe gdzie ta osoba kupiła to coś za 600zł skoro na oficjalnej stronie można kupić za 20$, http://www.anastasiabeverlyhills.com...-lipstick.html tak samo jak na stronie Sephory
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:30   #4677
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Czy ona przypadkiem nie wspominała, że już nie będzie tam zamawiać, bo jest niezadowolona? Czyżby taka restrykcyjna współpraca, o co kaman
Najpierw mówiła, że już nigdy więcej taniej chińszcyzny. A teraz? Dają to bierze. Weźmie M-kę (bo taką nosi). Wszystko na wydechu mierzone.
Karolina przez ostatnie dwa lata sporo przytyła i chyba nie pogodziła się ze swoją nową pełniejszą figurą i żyje w nieświadomości, że to już nie chińskie M.
Kiedyś nawet ktoś jej w komentarzu napisał, że przytyła. Najpierw napisała, że od lat waży tyle samo a potem komentarz magicznie znikł.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:30   #4678
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Co do tego błyszczyku/pomadki za 500zł to śmiech na sali z opisem. Ciekawe gdzie ta osoba kupiła to coś za 600zł skoro na oficjalnej stronie można kupić za 20$, http://www.anastasiabeverlyhills.com...-lipstick.html tak samo jak na stronie Sephory
moze jej sie o jedno zero za dużo wcisneło :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:31   #4679
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Mierzymy u Karoliny
https://www.youtube.com/watch?v=3j6R-wf12v8

i komentarz "ale sie spaslas"
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 17:31   #4680
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
bardzo podoba mi sie karola w tej "wielbłądziej" koszuli, moim zdaniem duzo lepiej jej w tym niz w czerwieni
Mi też się podoba w tym kolorze, ale całość za bardzo opięta. Zerknęłam z ciekawości na link, jak to w domyśle miało wyglądać i... no nie wygląda
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.