Jego eks w walentynki. Pomocy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 21:25   #91
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Do magda170325: Oj tak, napisać by się do niej przydało, ale nie mam żadnych namiarów na nią.
Chociaż pewnie zamiast energię wkładać na korespondencję z nią, trzeba by się NIM zająć

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

O tak, w jego oczach wychodzę na histeryczkę i zaborczą strasznie. Mówił mi to. A ja nie potrafię pewnych spraw zaakceptować i już/

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Do maryanna3: znowu masz rację eh...
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:26   #92
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Do magda170325: Oj tak, napisać by się do niej przydało, ale nie mam żadnych namiarów na nią.
Chociaż pewnie zamiast energię wkładać na korespondencję z nią, trzeba by się NIM zająć

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

O tak, w jego oczach wychodzę na histeryczkę i zaborczą strasznie. Mówił mi to. A ja nie potrafię pewnych spraw zaakceptować i już/
Bardzo dobrze, że potrafisz powiedzieć co Ci się nie podoba. Ja nie rozumiem facetów, wielu znam takich, którzy są wręcz wniebowzięci jak partnerka siedzi cicho i nie reaguje na nic dosłownie, mimo tego, ze ją to boli.. Co to za satysfakcja mieć partnera, który nie ma własnego zdania..

Albo zrobisz coś z tą sytuacją, albo to się będzie ciągnęło w nieskończoność. Pamiętaj.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:29   #93
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że potrafisz powiedzieć co Ci się nie podoba. Ja nie rozumiem facetów, wielu znam takich, którzy są wręcz wniebowzięci jak partnerka siedzi cicho i nie reaguje na nic dosłownie, mimo tego, ze ją to boli.. Co to za satysfakcja mieć partnera, który nie ma własnego zdania..

Albo zrobisz coś z tą sytuacją, albo to się będzie ciągnęło w nieskończoność. Pamiętaj.
no ale co z tego, że mówi, że jej się coś nie podoba skoro facet ma to gleboko w dupsku?
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:31   #94
SKan_be_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Jak dla większości uczestników tej uroczej dyskusji tak i dla mnie sprawa jest bardzo prosta: czym dłużej zwlekasz tym bardziej będzie bolało.
Możesz czekać i liczyć na cud, może się wydarzy. Ja też czekałem i liczyłem i już mi się wydawało że to jest to a tu dupa. Dosłownie i w przenośni... Czym dłużej na to pozwalasz tym bardziej utwierdzasz go w przekonaniu że mu tak wolno.
SKan_be_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:35   #95
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

no ma w dupsku...to jest ciekawe, bo we wszystkich sprawach mogę na niego liczyć, gdy źle, problemy, kłopoty i inne bardziej błahe sprawy to zawsze mogę na niego liczyć, nie jest mu coś trudno dla mnie zrobić.... dlatego w tej sprawie z byłą GO nie ogarniam
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:37   #96
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
no ma w dupsku...to jest ciekawe, bo we wszystkich sprawach mogę na niego liczyć, gdy źle, problemy, kłopoty i inne bardziej błahe sprawy to zawsze mogę na niego liczyć, nie jest mu coś trudno dla mnie zrobić.... dlatego w tej sprawie z byłą GO nie ogarniam
Jak dla mnie to po prostu coś go z nią łączy, dlatego nie umie i NIE CHCE się od niej oderwać. Przecież gdyby nie chciał z nią mieć kontaktu, nie chciałby się z nią spotykać od czasu do czasu to by tego nie robił, prawda? poprawcie mnie jeśli się mylę
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:45   #97
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

No tak, nie chce się od nie oderwać, jego teoria: nie pali się za sobą mostów
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 21:47   #98
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
No tak, nie chce się od nie oderwać, jego teoria: nie pali się za sobą mostów
jak częste są ich spotkania, rozmowy?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:58   #99
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Z jednej strony chciałabym mu o tych zdjęciach powiedzieć, ale wyjdę na babsko co wszędzie szpera i nie godne zaufania
Ja bym nie mówiła. Właśnie dlatego że wyjdziesz na "tą złą".

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
O tak, w jego oczach wychodzę na histeryczkę i zaborczą strasznie. Mówił mi to. A ja nie potrafię pewnych spraw zaakceptować i już/
Nie potrafisz zaakceptować bo to nie jest do zaakceptowania, proste.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:18   #100
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Nie spotykają się w cztery oczy, bo mieszkają w innych miastach. Jak często dzwonią, tak na prawdę nie wiem, bo bym musiała jego telefon sprawdzić.
Mówił, że około raz na miesiąc...

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

W JEGO oczach i tak jestem tą złą, co nie potrafi zaakceptować przyjaźni z była

Zrobiło się późno, DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM za zaangażowanie się w dyskusję
Przynajmniej wróciło do mnie przekonanie, że moja zazdrość była uzasadniona, że miałam prawo tego nie akceptować i pod tym względem jest ze mną ok... w innych aspektach? Okaże się wkrótce :P

Jeśli macie ochotę piszcie śmiało, jutro na pewno tu zajrzę.
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 22:19   #101
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Autorko, z tego, co piszesz, chyba wszystkie wywnioskowałyśmy, że on jest strasznym egoistą. To ON ustala reguły związku, to ON ustala granice, to ON robi ci wyrzuty i odwraca kota ogonem. Nie będzie w waszym związku żadnego kompromisu, bo gracie na JEGO regułach. Ty o niczym nie decydujesz, jesteś potulną dziewczyną, która akceptuje wszystko, co on robi. Jeśli mówisz mu, że coś ci się nie podoba, on to zgrabnie odwraca na twoją niekorzyść. Co za typ
A ty dałaś się urobić i boisz się mu nawet powiedzieć, że znalazłaś nagie zdjęcia jego byłej na kompie, żeby nie był na ciebie zły No litości...
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 00:18   #102
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Jeśli on twierdzi, że nie chce palić za sobą mostów, to znaczy że wciąż na coś liczy. Może na to, że coś między nimi jeszcze będzie, może na sex, ale to nie jest czysta sytuacja.

Reakcją na smsa tego typu co przytoczyłaś, pokazuje dość wyraźnie jak dla mnie, że to ona jest ważniejsza od Ciebie ;/ Bo ona może sprowadzać Cię de facto do roli panienki do seksu, natomiast on nie widzi w tym niczego złego!

Wiesz co zrobiłby kochający i szanujący swoją dziewczynę facet? Za takiego smsa dałby pannie taką zj*bkę, że bałaby się do niego odezwać.

Spróbuj jakiejś rozmowy, powiedz jak się z tym czujesz, to co tutaj napisałaś, jeśli nie odniesie to skutku to nie za dobrze to widzę.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 00:27   #103
MarcJacobsGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Dziewczyno, gdyby moj chlopak mial taki kontakt ze swoja byla, to poprostu dala bym mu znac, ze mi sie to nie podoba, ze ex to ex, a nie zadna przyjaciolka. I jak mu bardziej zalezy na przyjazni z byla, niz na dobrych relacjach ze mna (bo przeciez sie klocicie przez nia) To nie widze dla nas przyszlosci!
Niby dlaczego ty masz tolerowac, jej glupie zarty, smsy i td.
MarcJacobsGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 00:36   #104
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Ja chciałabym tylko jeszcze dodac, że z tego esemesa bardziej wychodzi, że w jej przeświadczeniu jesteś FF (czyli przyjaciółką od seksu), a nie dziewczyną.

Więc wiedziec to ona o Tobie wie... Pytanie tylko w jakim charakterze zostałaś jej przedstawiona
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 06:22   #105
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Ja chciałabym tylko jeszcze dodac, że z tego esemesa bardziej wychodzi, że w jej przeświadczeniu jesteś FF (czyli przyjaciółką od seksu), a nie dziewczyną.

Więc wiedziec to ona o Tobie wie... Pytanie tylko w jakim charakterze zostałaś jej przedstawiona

bardzo trafne spostrzeżenie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:23   #106
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Z każdą byłą ma taki kontakt czy tylko z tą ostatnią?

Jeśli nie potrafi ograniczyć ze względu na twoje uczucia tej znajomości to słabo mu na waszym związku zależy.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:38   #107
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
W JEGO oczach i tak jestem tą złą, co nie potrafi zaakceptować przyjaźni z była
Ona jest ważniejsza od Ciebie, skoro nie potrafi zrezygnować z kontaktu z nią. Nie chodzi o przyjaźnie czy inne ściemy, ale gdyby ktoś obrażał mojego partnera (a ona to zrobiła), to dostałby kopa w dupę na odchodne. I tyle. On tego nie robi, bo takie ma priorytety. Wie, że jeśli jej zwróci uwagę, to ona sobie pójdzie, a Ty mu wszystko odpuścisz, więc po co ma sobie żałować?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:01   #108
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Tak czytam te Twoje wypowiedzi i nie dowierzam,że Ty go jeszcze bronisz i usprawiedliwiasz('cóż miłość jest ślepa'),dziewczyno Twój facet to skończony palant.Powinien przy Tobie zadzwonić do niej(telefon na głośnomówiący) i powiedzieć jej co o tym myśli,że nie życzy sobie obrażania Ciebie,jednak mi się wydaje,że dla niego to jest norma i diabli wiedzą jakie inne sms-y ona do niego pisze, nie tylko na Twój temat,ba, ciekawe co się dzieje i o czym mówią jak się spotykają razem?.Ty nie pisz do niej, bo i po co zniżać się do jej poziomu!Hmm, ja nie zakazuję spotykania się mojemu z nikim,ale w takim przypadku postawiła bym jakieś ultimatum-jednak nie wiem czy tu, to coś zmieni?.I jeszcze ten tekst-teoria;"nie pali się za sobą mostów"dla mnie to brzmi jednoznacznie,on dalej coś do niej czuje i tylko czeka kiedy nadarzy się okazja,by do niej wrócić!! Nie wiem czy Cię podziwiać,czy Ci współczuć,czy... (jeszcze coś innego,cenzura nie pozwala).Pomyśl o sobie nie daj sobą poniewierać,myślę,że masz swoją godność!Życzę mądrej decyzji.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:36   #109
quadra616
Zadomowienie
 
Avatar quadra616
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Co za pi*ZDA! z tamtej laski.. ;/
__________________
------------------------------
wege

happy, happy, happy, happy!
always so cheerful xxx


quadra616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 12:39   #110
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Problem nie tkwi w samym smsie tylko tym co doprowadziło do jego napisania. Wiem jedno. Jeśli o swoim partnerze mówimy swoim przyjaciołom i rodzinie z miłością i szacunkiem i jeśli ten związek traktujemy poważnie to i tak traktowany jest przez innych. Nie wyobrażam sobie zeby któraś z koleżanek mojego partnera(a już ex to w ogóle) mogła w takim tonie wysłać mu sms-a. Najwyraźniej Twoj chlopak nakreślił swojej ex charakter waszego związku (mówiąc zapewne że to nic poważnego) i dał jej tym samym pozwolenie na tego typu pisanie.
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:56   #111
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

O k***... Jakby jakaś pinda napisała takiego smsa do mojego faceta, to chyba wyrwałabym jej kłaki z głowy. Chociaż facetowi też, bo nie wyobrażam sobie jak można akceptować takie coś!

Wybacz, ale to nie jest przyjaźń, przyjaźń wygląda inaczej. Ich nadal coś łączy na dodatek to nagie zdjęcie - znalazłaś je kilka miesięcy temu i dusisz to w sobie? Po co? Bo on jest taki cudowny i nie chcesz go stracić? Nie, nie jest.

Mojego chłopaka też nachodziła była dziewczyna. Dzwoniła, przyłaziła, płakała mu w ramię. I wiesz co on teraz robi jak przychodzi? Wychodzi z domu i wraca kiedy jej nie ma. Można? Można. Tylko komuś musi zależeć na drugiej osobie. A Twój partner ma Cię W DUPIE.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:59   #112
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
Problem nie tkwi w samym smsie tylko tym co doprowadziło do jego napisania. Wiem jedno. Jeśli o swoim partnerze mówimy swoim przyjaciołom i rodzinie z miłością i szacunkiem i jeśli ten związek traktujemy poważnie to i tak traktowany jest przez innych. Nie wyobrażam sobie zeby któraś z koleżanek mojego partnera(a już ex to w ogóle) mogła w takim tonie wysłać mu sms-a. Najwyraźniej Twoj chlopak nakreślił swojej ex charakter waszego związku (mówiąc zapewne że to nic poważnego) i dał jej tym samym pozwolenie na tego typu pisanie.
To bardzo mozliwe, niestety Z drugiej strony moze byc tez tak, ze dziewucha celowo tak pisze, zeby jeszcze bardziej zdyskredytować Cie w oczach chlopaka . Jednak pierwsza opcja jest bardziej mozliwa, skoro on nie widzi w tym smsie nic zlego.

Autorko, odpusc sobie, tlumaczylas, prosilas, plakalas, to nic nie dalo. Moze on za rok, za dwa, za 5 lat, 10 urwie z nia kontakt,bo mu sie znudzi, albo bardziej zaangazuje sie w zwiazek z Toba,albo ona znajdzie faceta, ktory przykroci to wszytsko. Do tego czasu, Ty jednak będziesz już strzępkiem nerwow. Nie warto.
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:28   #113
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
O k***... Jakby jakaś pinda napisała takiego smsa do mojego faceta, to chyba wyrwałabym jej kłaki z głowy. Chociaż facetowi też, bo nie wyobrażam sobie jak można akceptować takie coś!

Wybacz, ale to nie jest przyjaźń, przyjaźń wygląda inaczej. Ich nadal coś łączy na dodatek to nagie zdjęcie - znalazłaś je kilka miesięcy temu i dusisz to w sobie? Po co? Bo on jest taki cudowny i nie chcesz go stracić? Nie, nie jest.

Mojego chłopaka też nachodziła była dziewczyna. Dzwoniła, przyłaziła, płakała mu w ramię. I wiesz co on teraz robi jak przychodzi? Wychodzi z domu i wraca kiedy jej nie ma. Można? Można. Tylko komuś musi zależeć na drugiej osobie. A Twój partner ma Cię W DUPIE.
I facet w takiej sytuacji powinien się zachowywać jak Twój, a nie...

Tylko jedna uwaga, jakie stracić? To tu jest co tracić? No chyba że kolega straci panienkę pozwalającą mu na totalny brak szacunku ;/
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:40   #114
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Dawno temu sprawdziłam, co by zrobił, gdybym mu postawiła taki warunek:albo ona albo ja. Wynik: on nie zerwie kontaktu dla mojego 'widzimisie'
Czyli wybrałby ją, proste.

Cytat:
Napisane przez quadra616 Pokaż wiadomość
Co za pi*ZDA! z tamtej laski.. ;/
SMS był bezczelny, fakt, ale nie wiemy przecież co tamta dziewczyna wie o autorce tematu. Może, jak już ktoś zasugerował, myśli, że to zwykła koleżanka od seksu

Zazdrość o eks, znam to Czytając o tym, co Ty musisz znosić, to ja mocno przesadzałam - największą awanturę zrobiłam o to, że pojechał z nią raz do pubu Po tej akcji stwierdziłam, że nie wytrzymam i nie chcę, żeby się z nią spotykał sam na sam, nie podoba mi się ich zazyłość. Mimo ze byliśmy wtedy ze sobą jedyne 3 czy 4 miesiace, a ona była "najlepszą przyjaciółką, jego ideałem pod względem charakteru" (tak mi o niej opowiadał jak nas przedstawił), to natychmiast ograniczył ten kontakt. Teraz sam twierdzi, że to nie była przyjaźń, tylko dziwna pozostałość z czasów, gdy oboje byli wolni i mimo rozstania dalej zachowywali się jak para. W każdym razie, w naturalny sposób "przyjaźń" się skończyła, teraz spotykamy się bardzo rzadko.

Podziwiam Cię, że to tolerujesz, naprawdę Gdybym zobaczyła takiego SMS-a, to z miejsca bym postawiła ultimatum i gdyby wybrał ją, odeszłabym. To totalny brak szacunku dla Ciebie i nie wiem czy on tego nie widzi czy jest mu to obojetne Brakiem szacunku jest też dla mnie trzymanie rozbieranych zdjęć byłej dziewczyny. Twój chłopak ma gdzieś Twoje uczucia. Nie twierdzę, że byli zawsze muszą zrywać kontakt, ale w takiej sytuacji jak Wasza, nie widzę innego wyjścia. Ja bym tego nie akceptowała.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:55   #115
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Dziewczyno ! Gdzie Ty masz oczy? I rozum??????
Nagie zdjęcie a Ty milczysz? Prosze Cie trochę szacunku dla samej siebie. Ona pisze takiego smsa a on nic? Widocznie nagadał jej na Ciebie i dlatego ona w taki sposób o Tobie pisze. A on jej na to pozwala. A Ty go jeszcze wybielasz. Jakbym ja przeczytała takie coś oddzwioniłabym do panny albo kazała to zrobic jemu i powiedziec jej kilka ''słodkich słowek". Za bardzo jesteś zaślepiona , a on ma Cię gdzieś. To co jest miedzy nimi nie nazywa sie przyjażnią bo ona EWIDENTNIE traktuje Cię jak s....ę!
Przestań sobie tak pozwalać. Dla mnie to jest proste albo Ty albo ona.
Aż się zirytowałam, jak można dać się tak poniżać?
Jak sie nie bedziesz szanowała(czyli swoich uczuć itd) to nikt tego za Ciebie nie zrobi.
__________________

Z moim M. od 25.03.2010

Edytowane przez Lajlaa
Czas edycji: 2012-02-16 o 13:58
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:37   #116
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
To, że może mieć z nią kontakt i czuć się swobodnie utwierdza go w tym, że chce być ze mną...
Tak, bo gdy wiemy, że mamy uczulenie na orzeszki, to codziennie je jemy, żeby się przekonać, czy przypadkiem nam nie przeszło. Utwierdza go w tym, że chce być z Tobą, a nie z nią - nie widzisz, że skoro traktuje to w ten sposób, to wciąż o niej myśli i porównuje do niej?
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
nie chcę dać jej satysfakcji tego, że on będzie znowu wolny, może właśnie na tym jej zależy....
Satysfakcję to jej dajesz teraz - że może sobie mącić w Waszym życiu, kiedy jej się podoba i ma go na każde zawołanie.
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że faceci mają inny pogląd na podobne tematy. Mój przyjaciel powiedział, że faceci tak mają, że piszą do byłej itp, ale to nie musi oznaczać nie wiadomo czego.

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A zapewne jeszcze zostanie w ładnych epitetach opisana jako histeryczka a facet odkręci kota ogonem że jest taka zaborcza i nie daje mu wolności.
A później poleci do ex, żeby przeprosić ją za zachowanie swojej okropnej dziewczyny...
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
No tak, nie chce się od nie oderwać, jego teoria: nie pali się za sobą mostów
Nie pali się za sobą mostów, jeśli relacje z przeszłością są OK. Tutaj nie są.
Cytat:
Napisane przez 1Pasterka Pokaż wiadomość
Mówił, że około raz na miesiąc...
Jak dla mnie, to osoby, które się kontaktują ze sobą raz na miesiąc, piszą "Cześć, co u Ciebie?" a nie ni z gruszki ni z selera "Jak już przelecisz X, to się odezwij"

Poza tym byłam kiedyś w podobnym trójkącie, ja, mój facet i mój ex. I to ja byłam na miejscu Twojego faceta. Mój ex miał ogromną satysfakcję burząc mój wewnętrzny spokój, mimo iż NIGDY nie dałam mu obrazić mojego ówczesnego faceta. Kiedyś mi nawet napisał smsa w stylu: "Ja, którym Cię wywiódł z X-owej niewoli", szczycił się tym, że jest w stanie mi wszystko spieprzyć. I wydaje mi się, że ex Twojego faceta również ma z tego satysfakcję.

Jak się skończyła moja historia? Zerwałam z ówczesnym facetem, bo nie chciałam go oszukiwać i ranić, dwa tygodnie później zerwałam kontakt z ex. Mam się świetnie.

I radzę Ci posłuchać dziewczyn, bo mądrze radzą. Mi też pomogły.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-02-16 o 14:39
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:52   #117
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Raz już miał okazję do niej wrócić (kiedyś się rozstaliśmy, ale z czasem zaczęliśmy znowu się spotykać itd.). Nie chciał z nią być.

Tak bardzo bym chciała wiedzieć co ona do niego pisze, mówi, co o mnie wie, jaki on jest w stosunku do niej, zżera mnie czysta ciekawość.

Wasze argumenty są słuszne, mimo wszystko to tak strasznie boli... ta cała sytuacja.
On rzeczywiście w tym smsie nie widział niczego karygodnego, pokazał mi go bym mu uwierzyła, że nie chowa mnie przed całym światem, a zwłaszcza przed jego byłą. O ironio!
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:00   #118
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Czy Ty żeś kurde zwariowała?! Ten chłopak zabił w Tobie wszelkie poczucie własnej wartości! Gdzie Twoja pewność siebie przede wszystkim? On zrobił z Ciebie totalną szarą mysz, porozstawiał Cię po kątach, jesteś na każde skinienie jego palca. Prześledziłam cały wątek i z każdą minutą byłam coraz bardziej przerażona tym, jak Ci ciężko jest rozpatrzeć to, że może akurat z nim jest coś nie tak, chociaż podobno szukałaś różnych opcji.

Po pierwsze, jeżeli to jest jego PRZYJACIÓŁKA, a więc myślę, że przyjaciołom mówi się o związku, który jeżeli dobrze zapamiętałam trwa już 1,5 roku.

Po drugie czy mi się wydaje czy ona od ich rozstanie ciągle jest sama i cały czas kręci się wokół was jak hiena gotowa pożreć twojego TŻ (o ile już tego nie zrobiła) w chwili twojej słabości?

Kolejna sprawa - jej nagie zdjęcia na komputerze twojego chłopaka?! Co to w ogóle za nieporozumienie? Myślę, że powinnaś porozmawiać z nim o tym wprost. Zapytać się czy coś przed Tobą ukrywa, a jeżeli powie, że nie to przyznaj mu się do twojego przestępstwa. Po co się zakopywać w kłamstwach, Ty będziesz po cichu cierpieć, a Twój chłoptaś będzie myślał, że wszystko jest okej.

SMS - nie skomentuję. W dniu Walentynek mój chłopak sam powiedział mi, że wyłączy telefon, ponieważ nie chce, żeby nam dzisiaj przeszkadzali, chociaż wcale od niego tego nie wymagałam.

Hmm... Najbardziej boli mnie to, że nie potrafisz mu się postawić. To ty jesteś kobietą, a mężczyźni są po to, żeby nimi po cichu manipulować. Nie załatwisz niczego płaczem i histerią, raczej postaw na szczerość. Jeżeli potraficie dogadać się w wielu innych sprawach to myślę, że i w tej możecie dojść do kompromisu. Tylko to TY MUSISZ BYĆ PEWNA SWOICH RACJI. Jeżeli on dla Ciebie nie potrafi zrezygnować z telefonu do eks czy smsów to przepraszam bardzo, ale gdzie tu jest związek. Nie chodzi o jakieś ograniczanie siebie wzajemnie, bo faktycznie nie o to chodzi, ale jeżeli tak bardzo chce utrzymywać z nią kontakt, to dlaczego ty też nie możesz tego robić? W końcu, jeżeli on się dobrze z nią dogaduje i są to stosunki czysto koleżeńskie to czemu ty nie mogłabyś się z nią zakumplować.

Nie skreślaj go odrazu. Problemy zaczynają się u źródła, czyli w Tobie. Musisz zdobyć się na rozmowę z nim, szczerą, bez ogródek, stanowczą. Może zacznij od tego smsa, powiedz, że Tobie się to nie spodobało i czy rozmawiał ze swoją byłą o tym, później powiedz mu jak się z tym wszystkim czujesz. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, no to przykro mi - out!

Myślę, że jesteś fajną dziewczyną, ale tak jak któraś z moich poprzedniczek napisała - niestety zdesperowaną. Zapewniam, że nie masz się o co bać, jak nie ten to kolejny Życzę powodzenia w zwalczaniu problemu z byłą
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:26   #119
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Czy Ty żeś kurde zwariowała?! Ten chłopak zabił w Tobie wszelkie poczucie własnej wartości! Gdzie Twoja pewność siebie przede wszystkim? On zrobił z Ciebie totalną szarą mysz, porozstawiał Cię po kątach, jesteś na każde skinienie jego palca. Prześledziłam cały wątek i z każdą minutą byłam coraz bardziej przerażona tym, jak Ci ciężko jest rozpatrzeć to, że może akurat z nim jest coś nie tak, chociaż podobno szukałaś różnych opcji.

Po pierwsze, jeżeli to jest jego PRZYJACIÓŁKA, a więc myślę, że przyjaciołom mówi się o związku, który jeżeli dobrze zapamiętałam trwa już 1,5 roku.

Po drugie czy mi się wydaje czy ona od ich rozstanie ciągle jest sama i cały czas kręci się wokół was jak hiena gotowa pożreć twojego TŻ (o ile już tego nie zrobiła) w chwili twojej słabości?

Kolejna sprawa - jej nagie zdjęcia na komputerze twojego chłopaka?! Co to w ogóle za nieporozumienie? Myślę, że powinnaś porozmawiać z nim o tym wprost. Zapytać się czy coś przed Tobą ukrywa, a jeżeli powie, że nie to przyznaj mu się do twojego przestępstwa. Po co się zakopywać w kłamstwach, Ty będziesz po cichu cierpieć, a Twój chłoptaś będzie myślał, że wszystko jest okej.

SMS - nie skomentuję. W dniu Walentynek mój chłopak sam powiedział mi, że wyłączy telefon, ponieważ nie chce, żeby nam dzisiaj przeszkadzali, chociaż wcale od niego tego nie wymagałam.

Hmm... Najbardziej boli mnie to, że nie potrafisz mu się postawić. To ty jesteś kobietą, a mężczyźni są po to, żeby nimi po cichu manipulować. Nie załatwisz niczego płaczem i histerią, raczej postaw na szczerość. Jeżeli potraficie dogadać się w wielu innych sprawach to myślę, że i w tej możecie dojść do kompromisu. Tylko to TY MUSISZ BYĆ PEWNA SWOICH RACJI. Jeżeli on dla Ciebie nie potrafi zrezygnować z telefonu do eks czy smsów to przepraszam bardzo, ale gdzie tu jest związek. Nie chodzi o jakieś ograniczanie siebie wzajemnie, bo faktycznie nie o to chodzi, ale jeżeli tak bardzo chce utrzymywać z nią kontakt, to dlaczego ty też nie możesz tego robić? W końcu, jeżeli on się dobrze z nią dogaduje i są to stosunki czysto koleżeńskie to czemu ty nie mogłabyś się z nią zakumplować.

Nie skreślaj go odrazu. Problemy zaczynają się u źródła, czyli w Tobie. Musisz zdobyć się na rozmowę z nim, szczerą, bez ogródek, stanowczą. Może zacznij od tego smsa, powiedz, że Tobie się to nie spodobało i czy rozmawiał ze swoją byłą o tym, później powiedz mu jak się z tym wszystkim czujesz. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, no to przykro mi - out!

Myślę, że jesteś fajną dziewczyną, ale tak jak któraś z moich poprzedniczek napisała - niestety zdesperowaną. Zapewniam, że nie masz się o co bać, jak nie ten to kolejny Życzę powodzenia w zwalczaniu problemu z byłą
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 19:51   #120
1Pasterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Jego eks w walentynki. Pomocy

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Rozmowę z nim przeprowadziłam, więc chyba pora zakończyć wątek.
1Pasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.