może i ze mną da się coś zrobić?... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-21, 13:05   #1
govanka
Przyczajenie
 
Avatar govanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2

może i ze mną da się coś zrobić?...


Witam wszystkie ekspertki i wizażanki... nie odzywałam się jeszcze tutaj, ale trochę sobie was podczytuję. Metamorfozy, które tu widziałam są... hmmm, jakby to nazwać... fantastyczne! Tak sobie nieśmiało pomyślałam, że może i ze mną da się coś zrobić ...

moja krótka historia wyglądak tak: prawie rok temu urodziłam synka... w czasie ciąży i pierwszych miesięcy macieżyństwa trochę się zapuściłam. Nie jestem z tego dumna i przyznaję to ze skruchą, ale nie chcę na zawsze pozostać zaniedbaną mamuchą! Dlatego zwracam się do was z prośbą o rady, co ze sobą zrobić. Teraz jestem trochę szczuplejsza, niż na zdjęciach, które zamieszczam, bo wciąż się odchudzam i na razie nie mam zamiaru się poddać .

No, to chyba tyle... a poniżej moje odpowiedzi na podstawowe pytania:
  • Jak się opalasz – dość szybko, ale nie błyskawicznie. Najpierw na czerwono, potem opalenizna brązowieje (odcień złotawo-brązowy, chyba).
2. Kolor oczu – brązowo-zielone… baza zielona, ale dużo brązowych promieni i plamek, co daje efekt koloru brązowo-miodowego. Obwódki tęczówek są ciemne. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi – brak… a szkoda J

4. Cera – cera jest nie bardzo jasna, ale i nie bardzo ciemna, raczej w lekko brązowawy odcień… ponieważ jest bardzo wrażliwa i uczuleniowa bardzo często występują czerwonawe plamki. Mam trochę przebarwień. Nos i policzki zawsze zaróżowione. Nie wiem, jak się czerwienię.

5. Naturalny kolor włosów – bardzo ciemny brąz, prawie czarny. Czasem ze złotawo-brązowymi przebłyskami (od słońca chyba)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) – beżowo-różowy.

7. W jakich kolorach – oczywiście, najlepiej czuję się w czarnym, bo wyszczupla ;-)… ale chodzę we wszystkich kolorach (rzadko w zielonym, częściej niebieski i błękit, jeszcze częściej fiolet i róż, zdecydowanie najczęściej w czerwonym, czasem ubieram się też na żółto lub pomarańczowo). Nie mam zielonego pojęcia w jakich kolorach wyglądam dobrze i chyba nie potrafię tego obiektywnie ocenić.

Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam.

P.S. Ostatnie zdjęcie jest sprzed 2 lat, więc już tak nie wyglądam, ale chciałam pokazać na jaki kolor się opalam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja twarz.jpg (42,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (57,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PDRM0256.JPG (107,6 KB, 48 załadowań)
govanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:09   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: może i ze mną da się coś zrobić?...

Witamy na forum Wizaż

Oto parę propozycji Dla krótkich włosów
Moim zdaniem powinnaś trochę zapuścić włosy bo one jakoś tobie nie pasują. Pogrubiają cię
Pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 21:15
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:20   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: może i ze mną da się coś zrobić?...

Przede wszystkim zapuść włosy... przynajmniej trochę. Moim zdaniem pasował by Ci jakiś jaśniejszy brąz, ten kolor jest za ciemny i Cię postarza. Przede wszystkim zacznij od starannego makijażu - jak dla mnie pasował by Ci w kolorach opalizującego brązu lub złota. Masz może zdjęcie całej sylwetki? Przydało by się, żeby poradzić coś więcej...
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:54   #4
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: może i ze mną da się coś zrobić?...

Rowniez uwazam, ze powinnas koniecznie zapuscic wlosy i zrobic sobie fryzurke na dlugosc tak mniej wiecej do brody, wystrzepiona. Grzywka jest u Ciebie bardzo wskazana, ale nie taka krotka jak na pierwszym zdjeciu. Mysle, ze pasowalaby ci fryzura zamieszczona przez Nike nr 3 (Meg Ryan). Kolorek to mysle, ze pasowalby Ci ciemny, troche jasniejszy niz na pierwszym Twoim zdjeciu.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 09:39   #5
govanka
Przyczajenie
 
Avatar govanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2
Dot.: może i ze mną da się coś zrobić?...

Dziewczyny, bardzo dziekuję z rady... właśnie włosy zawsze były moim największym problemem i doprowadzały mnie do szału . Przede wszystkim są bardzo cieniutkie i słabe, z natury kręcone i baaaardzo szybko się niszczą - wystarczy jeden bardzo wietrzny dzień i wyglądają, jak zmechacone włosy lalki (serio - kiedyś musiałam obciąc na krótko po jednodniowym wytarganiu je przez wichurę, bo już nic się z nimi nie dało zrobić :-( ). Poza tym, przez to, że są cienkie i wiotkie na górze głowy się "przyklejają" do czaszki . To wszystko zawsze powodowało, że wcześniej, czy później ścinałam włosy na króciutko.

Echchch... zawsze marzyłam o takiej fryzurze, jaką ma Meg Ryan... nigdy się nie udało, ale może jeszcze raz spróbuję...

Jeśli chodzi o kolor, to baaaaardzo dawno nie próbowałam ich rozjaśniać - czy myślicie, aby je w całości ufarbować na jaśniejszy kolor, czy zrobić na nich jaśniejsze pasemka?

Poniżej zamieszczam kilka kolejnych zdjęć - dwa sylwetki - są to zdjęcia sprzed ciąży, bo aktualnych niestety nie mam, ale z powrotem mam taką sylwetkę, jak na tych sprzed 2-3 lat, więc można po nich się zorientować, jak wyglądam "w całości".
Poza tym zamieszczam zdjęcie, które było zrobione w grudniu zeszłego roku (z moim dzieciątkiem) - na nim widać dokładnie, jaki mam rodzaj włosów i jak się zachowują, kiedy są długie (nie sugerujcie się moimi rozmiarami na tym zdjęciu, bo w tej chwili ważę już ponad 20 kilo mniej).

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odzew.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sywetka1.jpg (90,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwetka2.jpg (101,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (114,6 KB, 30 załadowań)
govanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:17   #6
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: może i ze mną da się coś zrobić?...

govanka w tych włosach na 3cim zdjeciu naprawde bardzo ladnie wygladaja Twoje włosy... takie powinnaś nosić! wiec nie ma - mowy - zapuszczamy (a na Twoje problemy z nimi też da się poradzić dobrymi kosmetykami i na to tez cos poradzimy) Ładnie Ci w czerwonym więc noś, noś Ja na Twoim miejscu rozjaśniłabym trochę całe włosy, do średniego brązu. Pasemka na tak ciemnych włosach chyba nie będą wyglądać zbyt naturalnie, z resztą czerń+brąz czy blond to chyba złe połączenie.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.