co o tym myslicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 22:37   #1
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202

co o tym myslicie?


Bylam dzis w h&m i poprosilam ekspedientke zeby zdjela spodnie z manekina bo na polce nie ma mojgo rozmiaru, a on skubany nosi taki sam jak ja i chcialabym przymierzyc. na co ona mi mowi, ze spodni zdjac niemoze, dopiero pod koniec miesiaca bo to jest teraz ekspozycja. pytam czy nie moze go ubrac w inne czy cos ale oczywiscie: NIE! ehhh... juz mialam ochote poprosic kierownika... a Wy? spotkalyscie sie z czyms takim? w innych sklepach niemialam z tym problemu...
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:39   #2
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: co o tym myslicie?

ja tak miałam dwa razy w vero modzie, z tym, że mi kazali przyjść za tydzień, widocznie jakieś nowe 'przepisy' weszły w życie
na początku mnie to irytowało, ale potem przegadałam to z koleżanką-ekspedientką i teraz w sumie myślę, że to nie takie głupie - przebieranie manekina nie należy podobno do zajęć łatwych i przyjemnych, a klientki upatrzą coś na manekinie a potem i tak tego często nie kupują
maen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 22:52   #3
ninka222
Raczkowanie
 
Avatar ninka222
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: co o tym myslicie?

Już parę razy spotkałam się z tym, że ubrania lub inne rzeczy z ekspozycji nie są na sprzedaż, zwłaszcza w dużych sieciach sklepów. To raczej zarządzenie odgórne kierownictwa, nie fanaberia sprzedawcy.
ninka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 01:59   #4
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myslicie?

hm...co do ciuszków z manekina to ja "uwielbiam" akcje typu:zadajesz ekspedientce pytanie gdzie znajdziesz daną rzecz z manekina a ona ci na to że to tylko wystawa i nie jest to na sprzedaż to po co jest na wystawie
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 08:18   #5
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: co o tym myslicie?

kupowalam kiedys bluze mojemu TZowi w pull&bear. nie bylo jego rozmiaru na wieszakach ale doszlam do wniosku, ze moze ta z wystawy bedzie dobra. spytalam ekspedientow czy nie wiedza moze, jaki manekin ma rozmiar a oni na to, ze nie bardzo, ze sprawdzic nie moga bo ekspozycje zmieniaja raz na jakis czas [chyba raz na 6 tygodni cos kolo tego] ale jesli mi sie nie spieszy to moge zostawic numer telefonu i oni przy zmianie ekspozycji sprawdza rozmiar bluzy i do mnie zadzwonia zadzwonili, rozmiar byl ok, zarezerwowali mi ta bluze bardzo mi sie to spodobalo


potem wlasnie wywiazala sie rozmowa, ze takie zmienianie wystawy to caly dzien roboty, ze to wcale nie jest przyjemne itd bo musza sie niezle napocic zeby szesc czy siedem manekinow ubrac wedlug zalecen kierownictwa.

wiec czasami po prostu nalezy uszanowac to, ze ekspednientka nie moze zdjac czegos z wystawy i dac do zmierzenia. nie wolno jej, jesli zlamie przepisy to wyleci.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 08:51   #6
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: co o tym myslicie?

kiedyś chciałam kupić swterek w C&A, mój rozmiar został już tylko na manekinie, Pani w sklepie też mi nie sprzedała bo powiedziała że towary z ekspozycji są "nietykalne", dopiero za jakiś miesiąc
w Reserved z kolei byłam świadkiem jak jakas kobieta chciała torebke, ostatnia sztuka była z wystawy...też jej nie sprzedali bo ekspedientka powiedziała że im nie wolno
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:03   #7
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: co o tym myslicie?

Nie spotkalam się z czymś takim , ale jak już to bym się mocno wkurzyła
A wczoraj chciałam kupić zestaw z Rexony i poszłam do sklepu kosmetycznego . Był otwarty do 16, a było gdzieś 5 minut po 16 i patrze a w środku siedzi właściciel , to się pytam czy można jeszcze a ten ,że Nie!! JuŻ zamknięte. Ci ludzie chyba naprawdę nie chcą zarobić. No i miałam iśc tam dzisiaj, ale du. paa dałam zarobić innemu sklepowi ponad 60 złotych,a co
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 10:26   #8
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: co o tym myslicie?

Przewczoraj sie z tym spotkalam
SPodobal mi sie naszyjnik- kulka srebrna na lancuszku w H&M i zostala tylko na manekinie.
No to siepytam czy moglaby mi sciagnac, a ona ze nie bo nie moga sciagac wystawy .
Stwierdzila tez ze rzeczy ,ktore sa na manekinach nigdy nie sa w sprzedazy
Ja rozumiem, ze to dluga praca pzygotowywanie wystawy, ale ostatnia sztuka..
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:32   #9
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: co o tym myslicie?

dobrze, ze weszlam na ten watek , bo gdyby spotkala mnie taka sytuacja w sklepie to bym sie wkurzyla i to niemilosiernie. przynajmniej teraz bede przygotowana na takie sytuacje.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:42   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: co o tym myslicie?

W wakacje zjeździłam pół Śląska w poszukiwaniu skórzanej marynarki z Reserved, i jak w końcu znalazłam ją w Chorzowie, to się okazało, że pani nie może jej zdjąć z manekina, a to była jedyna M-ka w RE na całym Śląską... myślałam, że się tam rozpłaczę
(na szczęście parę dni później trafiłam na nią przez przypadek w Bytomiu, bo był nowy "rzut" towaru).

A swoją drogą zdziwiłam się wtedy trochę, bo wydawało mi się, że skoro RE to wielka sieć, to jakoś komputerowo albo chociaż telefonicznie obsługa może sprawdzić, gdzie dana rzecz jest dostępna, jeśli klientowi bardzo zależy.
Okazało się jednak, że tylko niektóre sklepy należą do "sieci", i tylko w tych możliwe jest wyszukanie i zarezerwowanie danej rzeczy przez obsługę w innym sklepie. Także jak szukałam tej kurtki to dostałam od pani kartkę z kilkoma numerami telefonu do salonów RE w różnych miastach, i sama musiałam szukać wymarzonej marynarki.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 10:56   #11
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: co o tym myslicie?

słyszałam, że te rzeczy , ktore wisza na manekinach są "nietykalne" ale w momencie zdjęcia z wystawy dziewczyny pracujące w sklepach mogę je kupić za chyba 20% ceny, ot taki przywilej
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 11:01   #12
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: co o tym myslicie?

w wakacje w h&m w poznaniu chcialam okulary muchy z manekina bo tylko na wystawie zostały białe, pani oczywiscie powiedziala, ze nie moze ich zdjac teraz, tylko dopiero jak beda zmieniac wystawe, wiec grzecznie spytalam kiedy, na co ona mi ze nie wie, pewnie za pare tygodni. przechodzilam tam nastepnego dnia wystawa byla juz inna wiec spytalam o te okulary i pani troche z grymasna i niezbyt zadowolona mina poszla mi po nie na zaplecze, ale fakt faktem przyniosla :P chociaz co to za problem byl zdjac okulary z wystway, to raczej nie to samo co spodnie
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:05   #13
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
W wakacje zjeździłam pół Śląska w poszukiwaniu skórzanej marynarki z Reserved, i jak w końcu znalazłam ją w Chorzowie, to się okazało, że pani nie może jej zdjąć z manekina, a to była jedyna M-ka w RE na całym Śląską... myślałam, że się tam rozpłaczę
(na szczęście parę dni później trafiłam na nią przez przypadek w Bytomiu, bo był nowy "rzut" towaru).

A swoją drogą zdziwiłam się wtedy trochę, bo wydawało mi się, że skoro RE to wielka sieć, to jakoś komputerowo albo chociaż telefonicznie obsługa może sprawdzić, gdzie dana rzecz jest dostępna, jeśli klientowi bardzo zależy.
Okazało się jednak, że tylko niektóre sklepy należą do "sieci", i tylko w tych możliwe jest wyszukanie i zarezerwowanie danej rzeczy przez obsługę w innym sklepie. Także jak szukałam tej kurtki to dostałam od pani kartkę z kilkoma numerami telefonu do salonów RE w różnych miastach, i sama musiałam szukać wymarzonej marynarki.
jak w koncu znalazłam swoj płaszczyk wymarzony w trollu w toruniu na miescie to sie okazalo, ze ostatni i nie moj rozmiar :P wiec spytalam czy pani moze zadzwonic do galerii, gdzie jest drugi troll i spytac czy moze tam nie maja tam mojego rozmiaru. Pani bez problemu zadzonila, spytala o rozmiar, o to czy nie maja gdzies na magazynie czy cos albo czy moze jest ten fason w moim rozmiarze ale w innym kolorze nie bylo zadnego problemu
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:13   #14
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek
chociaz co to za problem byl zdjac okulary z wystway, to raczej nie to samo co spodnie
taki to problem, ze oni dostaja wizualizacje wystawy, musza ja zrobic ze wszystkimi szczegolami. po sklepach kraza tajemniczy klienci ktorzy tak naprawde sa ludzmi wynajetymi przez siec. wiedza, jak ma wygladac wystawa, jak ma sie zachowywac obsluga. jesli cos sie nie zgadza to idzie sie na dywanik do szefa. a to moze byc rownoznaczne ze zwolnieniem.


zrozumcie, ze pracownicy sklepu musza postepowac zgodnie z normami ustalonymi prze dyrekcje, kierownictwo. nie moga sobie ot tak sciagnac czegos z wystawy. regulamin im tego zabrania. jesli przez was straca prace - znajdziecie im druga?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:17   #15
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: co o tym myslicie?

To nie jest "widzi mi się" ekspedjentki, tylko jej obowiązek. Kierownik nic by tu nie pomógł, wręcz odwrotnie. Nie można ściągać rzeczy z ekspozycji. Taki wymóg. Te rzeczy są inaczej księgowane, dlatego też ze względu na pożądek w magazynie nie sprzedaje się ubrań z wystaw.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:17   #16
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: co o tym myslicie?

mialam kiedyś taką sytuację- tyle że to ja bylam ekspedientką i nie pracowalam w żadnym firmowym sklepie typu H&M, tylko takim normalnym sklepie z ciuchami, bezfirmowym. Dla mnie nie bylo problemem ściągnięcie czegoś z wystawy, bo moglam ją zmieniać kiedy chcialam, ale jak widać u nich jest to odgórnie ustalone- tak jak to napisaly dziewczyny w poprzednich postach
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:25   #17
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: co o tym myslicie?

Ja kiedyś awanturowałam się w Stradivariusie o spodenki z wystawy, akurat mój rozmiar, akurat nigdzie nie mogłam znaleźć podobnych, akurat chciałam je na Sylwestra. Po wielu bojach ekspedientka powiedziała mi, że nie ma klucza do wystawy, bo "zmienia ją facet z Hiszpanii, który przyjedzie w połowie stycznia". Odpuściłam, bo uznałam, że nic nie wskuram. Szału dostałam dopiero, kiedy przyszłam pod sam koniec grudnia i po wystawie nie było śladu, bo zaczęła się wyprzedaż. Po spodenkach też nie było śladu.

Natomiast fakt faktem, że towar wystawiony na widok publiczny z wystawioną obok widoczną ceną stanowi ofertę i powinien być sprzedany klientowi na jego prośbę. Tak stanowi prawo, ale z doświadczenia wiem, że nie ma co wymachiwać kodeksem cywilnym ekspedientce przed nosem, bo i tak to nic nie da.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:25   #18
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: co o tym myslicie?

Kiedyś bardzo podobała mi się pewna spódnica w Reserved.
Przymierzyłam, rozmiar był idealny, tyle, że w jednym miejscu spódnica miała błąd - była źle przeszyta.
Poszłam do ekspedientki zapytać czy mają jeszcze jedną w tym rozmiarze.
Sprawdziła w komputerze i okazało się, że jest jeszcze jedna, ale właśnie na manekinie i nie może jej dla mnie zdjąć, chociaż mówiłam, że chcę ją kupić
Wyszłam
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:39   #19
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: co o tym myslicie?

To ja nie wiem jakim sposobem kupilam spodnie z Housa z wystawy
Fart moze jakis
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 11:40   #20
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez moorfina Pokaż wiadomość
To ja nie wiem jakim sposobem kupilam spodnie z Housa z wystawy
Fart moze jakis
Pewnie tak
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:52   #21
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
jak w koncu znalazłam swoj płaszczyk wymarzony w trollu w toruniu na miescie to sie okazalo, ze ostatni i nie moj rozmiar :P wiec spytalam czy pani moze zadzwonic do galerii, gdzie jest drugi troll i spytac czy moze tam nie maja tam mojego rozmiaru. Pani bez problemu zadzonila, spytala o rozmiar, o to czy nie maja gdzies na magazynie czy cos albo czy moze jest ten fason w moim rozmiarze ale w innym kolorze nie bylo zadnego problemu
Widocznie zależy od sklepu. Już kilka razy się zdarzyło, że albo mi, albo mojej mamie spodobały się jakieś buty Ryłko, ale akurat nie było danego rozmiaru. Nie było żadnego problemu ze sprawdzeniem, gdzie są dostępne, a jeśli daleko, to ze sprowadzeniem ich do sklepu w ciągu paru dni, oczywiście bez obowiązku zakupu.

W Terranovie też wypatrzyłam kiedyś spodnie, niestety M była za duża, a S wypatrzyłam akurat na tym manekinie, który stoi na stole wśród wielkiej góry poplątanych ciuchów, więc poprosiłam panią, żeby ściągnęła mi spodenki z manekina, albo przekopała ten stół, bo ja nie mogę znależć Nie chciało jej się nurkować w ubraniach, więc manekin został z gołym tyłkiem
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:53   #22
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: co o tym myslicie?

Hej! Ja pracowałam kiedyś H&M i niestety takie są przepisy, że jeśli manekin stoi na wystawie za szybą to nie można go rozebrać. No chyba,że to był manekin stojący w sklepie, w środku, to w takiej sytuacji zawsze można go rozebrać na życzenie klienta. No niestety takie głupie przepisy.
Pozdrawiam!
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:54   #23
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: co o tym myslicie?

ja chcialam kupic sweterek z c&a taki jak na manekinie i pani od razu poszla poszukac go na wieszakach bo ja nie moglam znalesc ale nigdy sie nie spotkalam z tym zebym nie mogla kupic czegos co jest na manekinie
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:11   #24
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez moorfina Pokaż wiadomość
To ja nie wiem jakim sposobem kupilam spodnie z Housa z wystawy
Fart moze jakis
Ja w housie kupiłam bluzę z wystawy dziewczyna ściągnęła z manekina i ubrała go w większą o rozmiar i powiedziała, że to żaden problem
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:16   #25
olcia/pchelka
Zadomowienie
 
Avatar olcia/pchelka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 1 525
Dot.: co o tym myslicie?

z czymś takim nigdy się nie spotkałam (i dobrze). ale nawet gdyby to poprostu wyszłabym ze sklepu
olcia/pchelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 13:50   #26
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez olcia/pchelka Pokaż wiadomość
z czymś takim nigdy się nie spotkałam (i dobrze). ale nawet gdyby to poprostu wyszłabym ze sklepu

ja też
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:17   #27
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: co o tym myslicie?

z jednej strony : o zgrozo!, z drugiej : zabawne...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:40   #28
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: co o tym myslicie?

Identyczna sytuacja przydażyła mi sie kiedys w Top Secret, chodzilo o żakiet dla mamy, ostatni 36 był na manekinie niestety ekspedientka odp. że nie moze nam podać tej sztuki z manekina, bo dekorator będzie w przyszłym tygodniu...
Wyszłam.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:44   #29
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: co o tym myslicie?

Wprawdzie inna sytuacja ale,upatrzylam sobie bluzke w reserved niestety nie miałam wtedy kasy kosztowała około 60 zł,później przecenili na 30 zł.Po jakims czasie gdy uzbierałam potrzebną kwote wchodze do sklepu patrze a tam moja bluzka ubrudzona chocby smarem ( nie wiem czyms czarnym) i pytam sie czy dostane zniżke a pani mowi że nie bo to i tak przeceniona(przeceniona była zanim ją ktoś upaćkał) no to ja podziękowałam i z bólem serca wyszłam a taka ładna
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 14:53   #30
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: co o tym myslicie?

Miałam kiedyś taką sytuację w małym sklepie, chciałam 2 pary spodni, owczywiście moj rozmiar był tylko na manekinie i pani powiedziała, że nie może ściągnąć ;/ Coś tam zaczęła gadać, nagle wszedł jakiś facet [może właściciel] i powiedział, że oczywiście, że można.
Więc, może babce się poprostu nie chciało?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.