Krwawienie w czasie/po stosunku - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 07:10   #121
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nagle krwawienie

bylas u lekarza ,moze masz nadzerke?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 08:54   #122
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: nagle krwawienie

też pomyślałam o nadzerce.
idz do lekarza
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:27   #123
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: nagle krwawienie

dzis przeszklo... troche sie martwilam tym, mam nadzieje ze to nie jest nadzera ani nic takiego...
Teraz jestem tak zabiegana ze nawet nie mam czasu isc do ginekologa a mam ostatnie opakowanie tabletek wiec czy chce czy nie chce to musze isc. Dzieki za odpowiedz
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:44   #124
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: nagle krwawienie

bierzesz pigułki? Jeśli tak, to nie ma powódów do paniki, to się zdaża, są źle dobrane. Sama to przeżyłam Podczas zbliżenia dostałam krwawienia, przez cały kolejny dzień było bardzo niefajnie, potem przeszło. Lekarz zmienił mi pigułki i sprawa się nie powtórzyła.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:40   #125
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: nagle krwawienie

oj to napewno nie przez pigulki, biore diane od roku i sa dla mnie rewelacyjne, nigdy nie mialam z nimi problemu a takie krawawienie wystapilo u mnie 1 raz. Nawet kiedy dawno dawno temu jak zaczynalam miesiaczkowac to od pierwszego miesiaca bylo u mnie jak w zegarku dokladnie co do dnia mialam okres, nigdy nie spoznil sie nawet o dzien a co dopiero takie krawawienia niespodziewane jak teraz... powoli przymierzam sie do zmiany na inne bo slyszalam ze diane nie mozna dlugo stosowac tym bardziej jesli w przyszlosci planuje sie dzieci...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 06:52   #126
paula8122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 33
Dot.: Krwawienie podczas stosunku

Hej,
ja również coś takiego miałam. Biorę tabletki został mi jeszcze tydzień do końca opakowania. Podczas stosuknu miałam krwawienie. Oczywiście nic nie czułam tylko jak wyjął penisa zobaczyłam na nim krew było jej sporooo. Zdenerwowaliśmy się. To juz drugi taki przypadek. Czasami zdaża mi się tylko lekkie plamienie a tu coś takiego. Zaznaczam że to mogło być obtarcie. Chociaż w to nie wierze aby z obtacia tak wypłynęła ze mnie krew. Dziwne rzeczy się dzieją z nami.
paula8122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:13   #127
zilka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1
GG do zilka20 Send a message via Skype™ to zilka20
Question krwawienie po stosunku

od pewnego czasu po każdym stosunku zaobserwowałam krwawienie. Czy to powód do zmartwienia?? i jeszcze pod czas każdego stosunku odczuwam ból. To chyba nie jest normalne??
zilka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 15:35   #128
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: krwawienie po stosunku

nie jest normalne. Idz do lekarza. Takie krwawienia przy nadzerce czasem wystepuja
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:53   #129
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: krwawienie po stosunku

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
nie jest normalne. Idz do lekarza. Takie krwawienia przy nadzerce czasem wystepuja
_zgadzam sie, ja tak miałam do lekarza
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:09   #130
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: krwawienie po stosunku

idz do lekarza a poza tym bylo juz duzo takich watkow...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:55   #131
dziewCzynaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Krwawienia pomiędzy miesiączkami

Hej.. Mam do was pytanko. Skonczylam okres 5 dni temu a na majtusiach zauwazylam brązową plame tak jak zwykle na poczatku okresu. Zdarzyło mi się to pierwszy raz. Czy to jakaś choroba czy co.? Pomożcie!
dziewCzynaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 13:57   #132
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

ja myślę, że jeśli to takie małe plamienie to wszystko powinno być ok... mi się tylko raz zdarzyło abym miała jakieś plamienie między misiączkami. przyznam, że trochę mnie to zanipokoiło, ale pomyślałam, że nie warto panikować i jeśli historia się powtórzy udam się do lekarza
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 16:45   #133
marinina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

kiedys mialam cos takiego praktycznie co miesiac, ale bylam jeszcze mniejsza i w ogole na to nie reagowalam

niestety teraz nie wiadomo czemu dokladnie w polowie mam wlasnie takie krwawienia i bardzo zaczelo mnie to niepokoic.
marinina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 17:23   #134
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

tez mialam cos takiego w polowie cyklu ale wydaje mi sie ze to bylo spowodowane owulacja i jeszcze mialam bol jajnika
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 17:52   #135
marinina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

ból miałam przed poprzednią miesiączką
teraz jedynie te plamienia
marinina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:21   #136
Emi279
Raczkowanie
 
Avatar Emi279
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Góry- w zasięgu 4 ciekawych szczytów :)
Wiadomości: 201
GG do Emi279
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

Plamienia między miesiączką mogą być wynikiem pojawienia sie torbiela lub mięśniaka. Jak się to powtórzy po następnej @ lepiej idź sobie zrób USG. Bez obaw, wczesną fazę można leczyć hormonami.Pozdrawiam!
Emi279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:12   #137
zan20
Przyczajenie
 
Avatar zan20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
GG do zan20
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

ja tez mam takie dziwne krwawienia u siebie zdarzyly sie pierwszy raz ale byly dwa razy w ciagu 4 dni okres skonczyl mi sie ponad tydzien temu a tu prosze dziwne brazowe plamy i to dosc obfite zastanawiam sie co moze byc tego przyczyna teraz tez nadal sa ale niewielkie ilosci a do okresu jeszcze troche
zan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:20   #138
olaoleniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
krwawienie po stosunku !!!

dlaczego?
napewno nie jest to krwawienie miesiaczkowe.
ani tez ,,pierwszy raz''

Edytowane przez olaoleniaa
Czas edycji: 2007-08-05 o 17:02
olaoleniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:02   #139
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

Ja dostałam takie krwawienie wczoraj po 6 dniach od końca ostatniej miesiączki. Bardzo się zdenerwowałam i zadzwoniłam do ginekologa. Miałam na drugi dzień (czyli dziś, w 14 dniu cyklu, zażyć tabletkę Orgametrilu) i zapytałam jej czy to normalne. Ona mnie uspokoiła, że tak, że to się zdarza i że mam zażyć tę tabletkę normalnie, no więc tak zrobiłam zaraz z rana dnia dzisiejszego. Krwawienie jeszcze nie ustąpiło, w sumie jest raczej brązowe niż krwiste, ale pachnie metalicznie, jak krew i to mnie właśnie niepokoi, ten zapach...

Ale mam nadzieję, że do jutra mi minie...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 23:11   #140
Grażina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 148
Krwawienie po stosunku po łyżeczkowaniu

Witam, mam duży problem bo ponad rok temu poroniłam i nie moge zajsc ale to nic poniewaz po jakims czasie po łyzeczkawaniu po stosunku miewam krwawienia mało tego wybrałam sie do gin i podczas badania tez zaczełam krwawić to są raczej delikatne plamienia ale matrwi mnie to bo nigdy wczesniej czegos takiego nie miałam a gin powiedziała że może za mocno mam optartą szyjke po łyżeczkowaniu zrobiłam cytologie i USG wyniki były dobre,co sie ze mną dzieje szczegulnie że jeszcze czasem podczas stosunku odczywam byl i boje sie strasznie . Błagam pomocy
Grażina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:15   #141
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Obfite krwawienie miedzymiesiaczkowe.

czesc dziewczyny.

Pominelam tabletke antykoncepcyjna w piatek (byl to 9 dzien przyjmowania z listka). Na smierc zapomnialam..przypomniala m sobie na nastepny dzien kiedy juz byla pora przyjmowania nowej.
Nie wzielam 2 naraz (jak wyczytalam na pewnym watku tutaj) poniewaz o dziwo slyszalam ze nie wolno zazywac 2 naraz.. zaczynajac od antybiotykw konczac na tabletkach antykoncepcyjnych - hormonach.

No i w sobote wieczorem zaczelo sie plamienie.
W ndz rano tez..ale w ndz popoludniu stwierdzilam ze to zwyczajny ...OKRES?! Boli mnie macica jak podczas 1 dnia okresu (moze tez ze stresu). Ale zauwazylam ze to krwawienie jest obfite, duzo bardziej niz moje zwykle miesiaczkowe.

Dodam ze czasem (przez 1,5 roku przyjmowania tabletek) zdarzylo mi sie przyjac tabletke po 12h, zapomniec czy zwrocic ja zaraz po przyjeciu i nic takiego sie nie dzialo.
Tym razem niestety jest inaczej.

Dodam jeszcze ze przed zapomnieciem pigulki.. zauwazylam plamienie - w dwoch dniach (wt, czw) - ale to bylo doslownie po kropelce, moze trzech krwi i nic :/

Rowniez zostala stwierdzona u mnie nadzerka..w srode mam wizyte u lekarza (jestem po cytologi, kolposkopi itd) i mam zaczac wlasnie leczenie.
Oczywiscie wszystko opowiem lekarce,ale martwie sie..tym bardziej ze wtedy wspolzylam...

Troche namieszalam..wiem ze pojutrze bede wiedziec cos wiecej ale moze ktoras wie co sie moze dziac w moim organizmie? Moze ktoras z Was miala podoba sytuacje?

Prosze o odpowiedz i pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 12:53   #142
cleopatra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 3
krwawienie podczas stosunku

prosze o pomoc, ostatnio regulrnie współzyje z moim partnerem i za kazdym razem podczas zblizenia krwawie, nie jest duze ale zawsze jednak co mnie strasznie krepuje, swoj pierwszy raz przezylam juz dosc dawno a wiec jak lekarka powiedziala ze nie mam juz blony, powiem ze podczas współzycia czuje na poczatku ból, ale nie wiem czym to jest spowodowane moze otarciem a jesli tak to moze poleci mi ktos co moge uzywac dla lepszego nawilżenia
cleopatra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 09:51   #144
Orka120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Krwawienia pomiędzy miesiączkami

Witam, o plamieniach przedmiesiaczkowych przeczytalam juz duzo, nigdzie nie znalazlam jednak podobnych do moich.
Otoz od kilku miesiecy mam plamienie 2 dni przed miesiaczka.

Ginekolog zasugerowala niedomoge lutealna, z badan-usg i cytologia na biezaco prawidlowe.

Niepokoi mnie jednak ze te plamienia (czerwone, krwiste) pojawiaja sie tylko po wyproznieniu. Nie sa to wiec jakies dluzsze, ciagnace sie plamienia tylko dokladnie 2.

Jeden dzien plamienie po wyproznieniu, drugi dzien tak samo, trzeci dzien juz zaczyna sie normalna miesiaczka.

Z czym to wiazac? Czy to rzeczywisice zmiany hormonalne, dlaczego wiec plamienie pojawia sie tylko raz dziennie?
Orka120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:58   #145
Niepewny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Krwawienie

Witam,
zaistniał pewien problem. Mam dziewczynę, którą kocham. Jest dziewicą. Po długich, namiętnych pieszczotach, przy których prawie dochodzi do orgazmu, po jakimś czasie u mojej dziewczyny pojawia się krwawienie (nie ma znaczenia nawet moment cyklu miesiączkowego). Jesteśmy pewni, że błona dziewicza jest nienaruszona. Co może powodować takie krwawienie? Trochę nas to niepokoi... Czy to może być coś poważnego?
Niepewny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:15   #146
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Krwawienie

moze jednak naruszacie blone?bo jesli nie to faktycznie dziwne...
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:19   #147
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Krwawienie

Cytat:
Napisane przez Niepewny Pokaż wiadomość
Witam,
zaistniał pewien problem. Mam dziewczynę, którą kocham. Jest dziewicą. Po długich, namiętnych pieszczotach, przy których prawie dochodzi do orgazmu, po jakimś czasie u mojej dziewczyny pojawia się krwawienie (nie ma znaczenia nawet moment cyklu miesiączkowego). Jesteśmy pewni, że błona dziewicza jest nienaruszona. Co może powodować takie krwawienie? Trochę nas to niepokoi... Czy to może być coś poważnego?
A skąd macię tą pewność?

Niech Twoja dziewczyna wybierze się do ginekologa.
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 18:50   #148
Niepewny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie

Cóż... błona znajduje się wewnątrz ciała i nie naruszamy jej żadnym dotykiem. Czy naruszenie błony może nastąpić poprzez zewnętrzny dotyk/ucisk narządów bez ingerencji w ich wewnętrzną strukturę?...
Wielkie dzięki za rady!
Niepewny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 19:57   #149
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Krwawienie

nie napisales nam gdzie co wkladasz jesli faktycznie nie odbywacie stosunku i Twoje palce rowniez nie znajduja sie w pochwie to te krwawienie jest bardzo dziwne.
A jest pewna, ze krew leci z pochwy?
moze byc tak ,ze wargi sromowe sa bardzo przekrwione od podniecenia- a Ty mozesz ja gdzies skaleczyc i nawet nie poczuc(paznokciem) i wtedy pojawi sie krwawienie ale z warg sromowych
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:15   #150
Niepewny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie

No właśnie chodzi o to, że nic nie wkładam nigdzie ;P I właśnie dlatego mamy pewność, że błona powinna być nienaruszona. I dlatego niepokoją nas te krwawienia... Ciężko powiedzieć, z którego to miejsca, ponieważ zaraz po pieszczotach jest wszystko w porządku, dopiero po kilku godzinach widać plamy krwi na bieliźnie. Moja Ukochana mówi, że to nic nie boli, nic nie czuje, dopiero widzi na bieliźnie... Dlatego też w sumie nie wiadomo, co krwawi?... I jak duże ma to znaczenie dla jej zdrowia?...
Niepewny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 08:09:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.