Makijaż do ślubu - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-02, 09:41   #2701
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

szukam jakies fajnej makijazystki z Krakowa, ale tak czy siak chcialabym kepki na jakies imprezy, ew. jesli nie znajde nikogo, to bede sie sama malowac
czy jest problem z nimi?
bo nosilam od czasu do czasu sztuczne rzesy na wyjscie i ladnie sie trzymaly i nie przeszkadzaly ale czy z tymi jest jakas trudnosc?
i dzieki za odpowiedz

http://alphanailstylist.pl/97523,ard...ong-black.html

to te np? widze ze jest napisane ze moga byc noszone prze okres 3 tygodni, ale ja myslalm o zalozeniu tylko na jeden dzien? czy one sa lepsze niz np te kepki z Inglota?

http://www.alinarose.pl/2012_02_01_archive.html

podobaja mi sie rzesy w tym makijzazu
__________________
nasz dzień

Edytowane przez malamenda2009
Czas edycji: 2013-01-02 o 09:48
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:46   #2702
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
szukam jakies fajnej makijazystki z Krakowa, ale tak czy siak chcialabym kepki na jakies imprezy, ew. jesli nie znajde nikogo, to bede sie sama malowac
czy jest problem z nimi?
bo nosilam od czasu do czasu sztuczne rzesy na wyjscie i ladnie sie trzymaly i nie przeszkadzaly ale czy z tymi jest jakas trudnosc?
i dzieki za odpowiedz

http://alphanailstylist.pl/97523,ard...ong-black.html

to te np? widze ze jest napisane ze moga byc noszone prze okres 3 tygodni, ale ja myslalm o zalozeniu tylko na jeden dzien? czy one sa lepsze niz np te kepki z Inglota?

http://www.alinarose.pl/2012_02_01_archive.html

podobaja mi sie rzesy w tym makijzazu
dokladnie o te mi chodzi, zeby dobrze wystylizowac oko powinnas je miec w wersji short medium i long, co do samodzielnego klejenia kepek pomimo że robię to od wielu lat (klinetkom) sobie kępek przyklejac nie znoszę, bardzo ceizko jest przykleic rowno i symetrycznie takie rzesy dlatego wole calosciowe
co do drugiego linka sa tam przedstawione tzw połówki z ardella
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 11:32   #2703
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Makijaż do ślubu

Tak, jak napisała Czarna_kawa80, kępki troszkę trudno samemu równiutko i symetrycznie przykleić a to, jak długo będziesz je nosić, zależ już od kleju. Jeśli chcesz tylko na samą zabawę, to polecam klej DUO. Opakowanie jest duże, ale pewnie jeszcze nie jeden raz będziesz przyklejać rzęski
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:05   #2704
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dokladnie o te mi chodzi, zeby dobrze wystylizowac oko powinnas je miec w wersji short medium i long, co do samodzielnego klejenia kepek pomimo że robię to od wielu lat (klinetkom) sobie kępek przyklejac nie znoszę, bardzo ceizko jest przykleic rowno i symetrycznie takie rzesy dlatego wole calosciowe
co do drugiego linka sa tam przedstawione tzw połówki z ardella
...
o tak,połówki z ardela sa świetne i zupełnie niekłopotliwe w samodzielnym zakładaniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:29   #2705
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
szukam jakies fajnej makijazystki z Krakowa, ale tak czy siak chcialabym kepki na jakies imprezy, ew. jesli nie znajde nikogo, to bede sie sama malowac
czy jest problem z nimi?
bo nosilam od czasu do czasu sztuczne rzesy na wyjscie i ladnie sie trzymaly i nie przeszkadzaly ale czy z tymi jest jakas trudnosc?
i dzieki za odpowiedz

http://alphanailstylist.pl/97523,ard...ong-black.html

to te np? widze ze jest napisane ze moga byc noszone prze okres 3 tygodni, ale ja myslalm o zalozeniu tylko na jeden dzien? czy one sa lepsze niz np te kepki z Inglota?

http://www.alinarose.pl/2012_02_01_archive.html

podobaja mi sie rzesy w tym makijzazu
Co do rzęs to Ci nie doradzę ponieważ sama nigdy ich nie nosiłam, ale mogłabym ci polecic fajną makijażystkę z Krakowa, która na pewno jest w temacie. Ja chodzę do niej na makijaż. W dzień ślubu też będzie mnie malowac
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:33   #2706
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

to mozesz mi wyslac na pw

to myslicie ze polowki lepsze? szczerze, to nastawialam sie na kepki w zewnatrznym kaciku zeby zrobic troche efekt kociego oka - nie mowie, ze na slub wlasnie, ale ew panienski i w razie czego to bedzie taka proba generalna, ale rzeczywiscie przydaloby sie kilka dlugosci
fajnie ze te rzesy sa z prawdziwych wlosow

czarna kawa a co sadzisz o przedluzaniu rzes?dobry pomysl na slub? i jak juz to jaka metoda i kiedy przed slubem zrobic? oczywiscie u kogos sprawdzonego, bo widzialam na zdjeciach fotki jakiejs masakry u niedoswiadczonych osob, ale zastanwiam sie czy w ogole warto, skoro nie planuje ich na dlugo, tylko raczej slub i okolice?

dzieki za wszytkie rady

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://allegro.pl/ardell-rzesy-kepki...890854245.html

widze ze jest opcja z combo pack
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:38   #2707
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
to mozesz mi wyslac na pw

to myslicie ze polowki lepsze? szczerze, to nastawialam sie na kepki w zewnatrznym kaciku zeby zrobic troche efekt kociego oka - nie mowie, ze na slub wlasnie, ale ew panienski i w razie czego to bedzie taka proba generalna, ale rzeczywiscie przydaloby sie kilka dlugosci
fajnie ze te rzesy sa z prawdziwych wlosow

czarna kawa a co sadzisz o przedluzaniu rzes?dobry pomysl na slub? i jak juz to jaka metoda i kiedy przed slubem zrobic? oczywiscie u kogos sprawdzonego, bo widzialam na zdjeciach fotki jakiejs masakry u niedoswiadczonych osob, ale zastanwiam sie czy w ogole warto, skoro nie planuje ich na dlugo, tylko raczej slub i okolice?

dzieki za wszytkie rady

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://allegro.pl/ardell-rzesy-kepki...890854245.html

widze ze jest opcja z combo pack
dobry jesli dobrze zrobione ale i tak jest z nimi problem jak sie zakurzą podczas malowania (cieniami np) a ich sie pozniej nie maluje przeciez
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:45   #2708
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

no wlasnie...
a na czym polega korekta pana mlodego? chcialabym przkonac Tzta ale musze mu to jakos 'opowiedziec' w taki sposob, zeby nie myslal, ze to zamach na jego urode i ze mi sie nie podoba, tylko ze to do zdjec lepiej wyglada
bo tak chyba jest?czy tez to glupi pomysl?moj Tzt ma ladana cere, ale ma czasem dosc widoczne cienie pod oczami...
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:25   #2709
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
co sadzicie o takich makijazach do slubu?
czy ten drugi nie jest zbyt mocny?
a jesli chodzi o kepki do rzes, to jakie polecacie?myslalm o inglocie, tak tez zeby wyprobowac od czasu do czasu, wczesniej uzywalam jakies zwyczajne z allegro

przeczytalam caly watek i widzialam ze odradzalyscie przedluzanie rzes, a jaka jest teraz Wasza opinia?

i jeszcze chetnie bym sie dowiedziala o jakis fajny blyszczyk, mysle ze to warto miec swojego, bo szybko sie zjada?

z gory dzieki za odpowiedzi
Hej
Ten pierwszy jest bardzo naturalny - brwi są mocno zaakcentowane, natomiast reszta jest jakaś nijaka.

Ten z drugiego zdjęcia- hm.. może i nie za mocny, ale ja nie lubię takiej grubej kreski na dole oka, nie każdemu to pasuje

Kępki polecam Inglota i klej DUO, ale lepsze byłyby połówki z Ardell (bodajże 618) noszę je na co dzień - dają bardzo naturalny look i moim zdaniem 100 razy łatwiej się je przykleja niż kępki.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
szukam jakies fajnej makijazystki z Krakowa, ale tak czy siak chcialabym kepki na jakies imprezy, ew. jesli nie znajde nikogo, to bede sie sama malowac
czy jest problem z nimi?
bo nosilam od czasu do czasu sztuczne rzesy na wyjscie i ladnie sie trzymaly i nie przeszkadzaly ale czy z tymi jest jakas trudnosc?
i dzieki za odpowiedz

http://alphanailstylist.pl/97523,ard...ong-black.html

to te np? widze ze jest napisane ze moga byc noszone prze okres 3 tygodni, ale ja myslalm o zalozeniu tylko na jeden dzien? czy one sa lepsze niz np te kepki z Inglota?

http://www.alinarose.pl/2012_02_01_archive.html

podobaja mi sie rzesy w tym makijzazu
o włąsnie podobny efekt dają te połówki z Ardella

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dokladnie o te mi chodzi, zeby dobrze wystylizowac oko powinnas je miec w wersji short medium i long, co do samodzielnego klejenia kepek pomimo że robię to od wielu lat (klinetkom) sobie kępek przyklejac nie znoszę, bardzo ceizko jest przykleic rowno i symetrycznie takie rzesy dlatego wole calosciowe
co do drugiego linka sa tam przedstawione tzw połówki z ardella
Zgadzam się mam to samo, sobie samej jakoś ciężej idzie a to jednak połówki z Ardella

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
o tak,połówki z ardela sa świetne i zupełnie niekłopotliwe w samodzielnym zakładaniu.

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
to mozesz mi wyslac na pw

to myslicie ze polowki lepsze? szczerze, to nastawialam sie na kepki w zewnatrznym kaciku zeby zrobic troche efekt kociego oka - nie mowie, ze na slub wlasnie, ale ew panienski i w razie czego to bedzie taka proba generalna, ale rzeczywiscie przydaloby sie kilka dlugosci
fajnie ze te rzesy sa z prawdziwych wlosow

czarna kawa a co sadzisz o przedluzaniu rzes?dobry pomysl na slub? i jak juz to jaka metoda i kiedy przed slubem zrobic? oczywiscie u kogos sprawdzonego, bo widzialam na zdjeciach fotki jakiejs masakry u niedoswiadczonych osob, ale zastanwiam sie czy w ogole warto, skoro nie planuje ich na dlugo, tylko raczej slub i okolice?

dzieki za wszytkie rady

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://allegro.pl/ardell-rzesy-kepki...890854245.html

widze ze jest opcja z combo pack
Ja na ślub miałam kępki, wyglądało to super, ale wtedy nie znałam połówek i kępki doklejała wizażystka. Sama sobie robiłam makijaż na sesje to nie powiem umordowałam się i jeszcze były krzywo przyklejone

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
no wlasnie...
a na czym polega korekta pana mlodego? chcialabym przkonac Tzta ale musze mu to jakos 'opowiedziec' w taki sposob, zeby nie myslal, ze to zamach na jego urode i ze mi sie nie podoba, tylko ze to do zdjec lepiej wyglada
bo tak chyba jest?czy tez to glupi pomysl?moj Tzt ma ladana cere, ale ma czasem dosc widoczne cienie pod oczami...
U mnie to tylko puder anti shine, nie chciałąm by był malowany podkładem czy korektorem, bo zaraz to by wytarł w koszulę
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 08:21   #2710
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
to mozesz mi wyslac na pw

to myslicie ze polowki lepsze? szczerze, to nastawialam sie na kepki w zewnatrznym kaciku zeby zrobic troche efekt kociego oka - nie mowie, ze na slub wlasnie, ale ew panienski i w razie czego to bedzie taka proba generalna, ale rzeczywiscie przydaloby sie kilka dlugosci
fajnie ze te rzesy sa z prawdziwych wlosow

czarna kawa a co sadzisz o przedluzaniu rzes?dobry pomysl na slub? i jak juz to jaka metoda i kiedy przed slubem zrobic? oczywiscie u kogos sprawdzonego, bo widzialam na zdjeciach fotki jakiejs masakry u niedoswiadczonych osob, ale zastanwiam sie czy w ogole warto, skoro nie planuje ich na dlugo, tylko raczej slub i okolice?

dzieki za wszytkie rady

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://allegro.pl/ardell-rzesy-kepki...890854245.html

widze ze jest opcja z combo pack

Pewnie, wyśle ci jej nr na priv Na pewno będziesz zadowolona bo moje dwie koleżanki u niej robią i są mega zadowolone.
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:22   #2711
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

dziekuje bardzo za wszytkie odpowiedzi, wlasnie tez tak mysle, ze ta gruba kreska na dole niestety mi nie pasuje, ale ten pierwszy wydaje mi sie w miare naturalny i moze jak sie doda sztuczne rzesy to nabierze troche pazura
czy to dobry pomysl pojsc do makijazystki z wydrukowanym jakims makeupem czy lepiej zdac sie na jej umiejetnosci i pomysl? a zdjecie potrakotowac jedynie jako inspiracje?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 22:51   #2712
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Makijaż do ślubu

Ja bym ci radziła jednak wydrukować, to pokaże co masz na myśli, lepiej żebyś miałą taki makijaż jaki chcesz a nie wizja wizażystki - btw bardzo często robią wg mnie za lekki, zwykle pastelowy - u mnie to się nie sprawdziło bo na co dizeń malowałam się mocniej. I dobrze powiedzieć czego absolutnie nie chcesz i co ci się nie podoba
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 11:07   #2713
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
no wlasnie...
a na czym polega korekta pana mlodego? chcialabym przkonac Tzta ale musze mu to jakos 'opowiedziec' w taki sposob, zeby nie myslal, ze to zamach na jego urode i ze mi sie nie podoba, tylko ze to do zdjec lepiej wyglada
bo tak chyba jest?czy tez to glupi pomysl?moj Tzt ma ladana cere, ale ma czasem dosc widoczne cienie pod oczami...
mój mąż dał się namówić na korektę bez żadnego problemu... Makijażystka nałożyła mu trochę podkładu głównie po to żeby zatuszować czerwienie na twarzy i trochę korektora pod oczy żeby nie były zmęczone, troszkę podkreśliła kontury twarzy. Niby dużo ale efekt był taki że wogóle tego nie było widać, a mój partner prezentował się przy mnie naprawdę dobrze
Także szczerze zachęcam, potem zdjęcia są idealne. Nie każda wizażystka maluje panów młodych, moja powiedziała że jest to dla niej oczywiste że trzeba zrobić korektę....

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Ja bym ci radziła jednak wydrukować, to pokaże co masz na myśli, lepiej żebyś miałą taki makijaż jaki chcesz a nie wizja wizażystki - btw bardzo często robią wg mnie za lekki, zwykle pastelowy - u mnie to się nie sprawdziło bo na co dizeń malowałam się mocniej. I dobrze powiedzieć czego absolutnie nie chcesz i co ci się nie podoba
Ja sobie właśnie wydrukowałam.... ale oczywiście wyszło tak że wybrałam sobie makijaż który wogóle do mnie nie pasuje dobrze że trafiłam w dobre ręce i mój makijaż był śliczny
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:33   #2714
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

dzieki za odpowiedzi olka chetnie bym zobaczyla Twoj makijaz albo chociaz jakas podobna inspiracje
co do korekty mysle ze moj Tz da sie przekonac - wlasnie tez chodzi mi o to, zeby to bylo bardzo naturalne i niewidoczne dla niewtajemniczonych
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:45   #2715
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi olka chetnie bym zobaczyla Twoj makijaz albo chociaz jakas podobna inspiracje
co do korekty mysle ze moj Tz da sie przekonac - wlasnie tez chodzi mi o to, zeby to bylo bardzo naturalne i niewidoczne dla niewtajemniczonych
....
hipotetycznie możesz cos wydrukować,żeby wizażystka ewentualnie wiedziała do czego konkretnie nawiązac,ale nie stawiaj jej pod ściana,że ma byc identycznie i koniec....z doswiadczenia wiem,ze wiekszosc makijaży wybranych prze Dziewczyny na swoj slub ma sie nijak do ich typu urody i charakteru stylizacji slubnej.Życzę Ci żebys trafiła na zdolną osobe,która będzie potrafiła podkreslić Twoje naturalne piękno a nie przerysowac Cie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:27   #2716
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
hipotetycznie możesz cos wydrukować,żeby wizażystka ewentualnie wiedziała do czego konkretnie nawiązac,ale nie stawiaj jej pod ściana,że ma byc identycznie i koniec....z doswiadczenia wiem,ze wiekszosc makijaży wybranych prze Dziewczyny na swoj slub ma sie nijak do ich typu urody i charakteru stylizacji slubnej.Życzę Ci żebys trafiła na zdolną osobe,która będzie potrafiła podkreslić Twoje naturalne piękno a nie przerysowac Cie.
Zdecydowanie to potwierdzam. Czasami jest tak, że jakaś dziewczyna chce makijaż taki, jaki ma modelka na zdjęciu, która ma zupełnie inną urodę, kształt i kolor oczu i do nas taki makijaż już nie będzie tak pasował. Jeśli ktoś mimo wszystko się upiera i chce taki makijaż, to musi liczyć się z tym, że przy innym kształcie oczu może on wyglądać zupełnie inaczej i już nie będzie się nam tak podobał.
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:29   #2717
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

zdaje sonie z tego sprawe aczkolwiek wydaje mi sie, ze te wersje co wybralam dobrze by do mnie pasowaly, bo sama sie tak pomalowalam i byla naprawde fajnie mowie o tej pierwszej fotce - choc oczywiscie sztuczne rzesy tez duzo zmieniaja no i chodzi mi bardziej o inspiracje niz wierna kopie
ale tez mysle ze dobrze miec jakis swoj pomysl bo na razie nie mam niestety dobrych doswiadczen z makijazystkami
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:47   #2718
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Makijaż do ślubu

Nie zniechęcaj się, może trafisz na kogoś, kto wykona Ci piękny makijaż
Skoro zdajesz sobie sprawę, że wierną kopię jest trudno wykonać a czasami będzie to niemożliwe i nie oczekujesz tego, jest to jedynie inspiracja, to nie powinno być problemu, jednak najlepiej, jeśli znajdziesz wizażystę, który dobierze konkretnie do Twojej urody makijaż, do Twojego kształtu oczu, stylizacji i do tego, czego oczekujesz- trzymam kciuki
Czasami jest tak, że szukamy inspiracji w tych makijażach, które nam się podobają, do których jesteśmy przyzwyczajone, nie zdając sobie sprawy, że być może coś zupełnie innego będzie do nas bardziej pasowało, coś o czym same nigdy byśmy nie pomyślały lub wręcz to odrzucały i -o dziwo- bardzo nam się spodoba, dlatego czasami lepiej posłuchać czyjejś propozycji (chodzi mi oczywiście o osoby, które faktycznie się na tym znają) . Oczywiście priorytetem powinno być to, żebyś Ty się pięknie czuła w tym makijażu
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777

Edytowane przez Konsystencja
Czas edycji: 2013-01-04 o 18:52
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 21:25   #2719
Sonka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 57
Dot.: Makijaż do ślubu

Ja w sztucznych rzęsach dziwnie wyglądam
Sonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 20:29   #2720
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Sonka88 Pokaż wiadomość
Ja w sztucznych rzęsach dziwnie wyglądam
może zbyt długie doczepiłaś?
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:12   #2721
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Makijaż do ślubu

Miałaś już jakiś próbny makijaż????? może od tego zacznij

Edytowane przez ElkaMakeUp
Czas edycji: 2013-01-14 o 16:38
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 16:32   #2722
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

[QUOTE=malamenda2009;38444 115]zdaje sonie z tego sprawe aczkolwiek wydaje mi sie, ze te wersje co wybralam dobrze by do mnie pasowaly, bo sama sie tak pomalowalam i byla naprawde fajnie mowie o tej pierwszej fotce - choc oczywiscie sztuczne rzesy tez duzo zmieniaja no i chodzi mi bardziej o inspiracje niz wierna kopie
ale tez mysle ze dobrze miec jakis swoj pomysl bo na razie nie mam niestety dobrych doswiadczen z makijazystkami[/QU

jeśli tylko sama potrafisz się dobrze pomalować to może zrób to sama o ile sama sobie przykleisz rzęsy ja nie potrafię i się mało maluje i nie za bardzo umiem to robić więc zdecydowałam się ma makijażystkę
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:58   #2723
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
Miałaś już jakiś próbny makijaż????? może od tego zacznij
jesli to do mnie to mialam i nie bylam zadowolona
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:16   #2724
l3ni
Raczkowanie
 
Avatar l3ni
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 335
Dot.: Makijaż do ślubu

To ja też dołączę się do wątku. Ślub dopiero pod koniec sierpnia i przyznam szczerze, że do niedawna byłam zdecydowana na to, żeby pomalowała mnie koleżanka, jednak na chwilę obecną sam zakup tych wszystkich kosmetyków, ich odpowiedni dobór itp. mnie przeraża . I chociaż cena, którą zaproponowała mi wizażystka zdecydowanie nie należy do najniższych, to wydaje mi się, że ten jeden raz w życiu mogę sobie pozwolić na taki wydatek i oddać się w ręce profesjonalistki.
l3ni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 09:23   #2725
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej

Własnie jestem na etapie szukania wizazystki. Tu an wizazu ogłasza sie jedna Pani, wstepnie zaklepałam sobie termin

Ma ktos jakies informacje lub opinie na jej temat?

https://www.facebook.com/GoferoMakeup?ref=ts&fref=ts
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:40   #2726
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Hej

Własnie jestem na etapie szukania wizazystki. Tu an wizazu ogłasza sie jedna Pani, wstepnie zaklepałam sobie termin

Ma ktos jakies informacje lub opinie na jej temat?

https://www.facebook.com/GoferoMakeup?ref=ts&fref=ts
ciekawy ma profil ale zdj są bardzo wygłaskane w photoshop więc nie wiem co o nich myśleć, makijaże ładne ale szczerze jak ja szukałam wizażystki to były lepsze

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi olka chetnie bym zobaczyla Twoj makijaz albo chociaz jakas podobna inspiracje
co do korekty mysle ze moj Tz da sie przekonac - wlasnie tez chodzi mi o to, zeby to bylo bardzo naturalne i niewidoczne dla niewtajemniczonych
przepraszam nie zauważyłam że pisałaś do mnie, chętnie bym pokazał swoje zdj ale nie publikuje swoich prywatnych zdjęć, mam taką prace że nie chciałabym żeby mnie ktoś znalazł na forum, dla jednych to dziwne ale co zrobić, tak czy siak raz jeszcze zachęcam do korekty pana młodego, pozdrawiam
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:12   #2727
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Makijaż do ślubu

olka jasne, rozumiem mysle ze na korekte pana mlodego sie na pewno zdecydujemy
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:01   #2728
xyz999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaż do ślubu

Znalazłam super artykuł o trendach w makijażach ślubnych 2013

http://www.inspiracjeslubne.com/tren...m-na-rok-2013/

Co powiecie na temat makijażu w stylu lat 80? Mam prostą koronkową sukienkę, do tego welon, czy będzie pasował makijaż z mocnymi ustami?
xyz999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:35   #2729
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
olka jasne, rozumiem mysle ze na korekte pana mlodego sie na pewno zdecydujemy
korekta Pana młodego koniecznie
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 12:25   #2730
Caramella_Krk
Raczkowanie
 
Avatar Caramella_Krk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Makijaż do ślubu

Ja jestem po kursie wizażu i stwierdziłam, że chyba jednak sama się umaluję... bo jak sobie pomyśle, jakie wizje mają czasem wizażystki to masakra jeżeli ktos potrzebuje pomocy to chętnie słuzę radą

I zdecydowanie polecam makijaż próbny, wtedy sprawdzicie czy odpowiada Wam dana osoba i jej "wizja"

Pozdrawiam!
__________________
"Keep smiling"

61-60-59-58-57

Edytowane przez Caramella_Krk
Czas edycji: 2013-01-24 o 12:26
Caramella_Krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.