Super podklad :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 19:58   #31
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Super podklad :)

sub
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:10   #32
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość


Immolation, kupowałaś podkład od tego allegrowicza?
Ten Revlon to stara wersja, masz może porównanie z softlexem? W sumie tez jestem blada, oprócz czerwonych wypieków na policzkach i tak się zastanawiam nad Buff. Miałam Nude ale tą nowszą wersję i był za ciemny
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:18   #33
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Immolation, kupowałaś podkład od tego allegrowicza?
Ten Revlon to stara wersja, masz może porównanie z softlexem? W sumie tez jestem blada, oprócz czerwonych wypieków na policzkach i tak się zastanawiam nad Buff. Miałam Nude ale tą nowszą wersję i był za ciemny

............
hej... ja mam porównanie wersja z softlexem jest troszke delikatniejsza,mniej tynkowa,lepsza konsystencja,łatwiejsze nakładanie i mam własnie kolor Buff_kolor raczej w kierunku jasnego beżu bardziej z zółtym ciepłym pigmentem,niż rózowym chłodnym.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:21   #34
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
hej... ja mam porównanie wersja z softlexem jest troszke delikatniejsza,mniej tynkowa,lepsza konsystencja,łatwiejsze nakładanie i mam własnie kolor Buff_kolor raczej w kierunku jasnego beżu bardziej z zółtym ciepłym pigmentem,niż rózowym chłodnym.
A jak jest z kryciem? Bo odcień mi chyba będzie odpowiadać Buteleczka jest taka sama jak z tym softlexem?
Jeżeli ten allegrowicz jest sprawdzony, to cena jest bardzo kusząca
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:30   #35
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A jak jest z kryciem? Bo odcień mi chyba będzie odpowiadać Buteleczka jest taka sama jak z tym softlexem?
Jeżeli ten allegrowicz jest sprawdzony, to cena jest bardzo kusząca
.......
moim zdaniem obie wersje kryja podobnie,czyli dobrze w kierunku bardzo dobrze.
buteleczka jest taka sama<duza dziura bez dozownika >
aczkolwiek w ramach szczerosci muszę się przyznać,ze nie przepadam za tym podkładem generalnie...czasami mieszam go z innymi,zeby poprawić ich wytrzymałość na skórze <Revlon to praktycznie sam silikon i alkohol>,ale wiele Dziewczyn sie nim zachwyca... co skóra to skóra
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:48   #36
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Super podklad :)

Wczoraj dostałam w Douglasie 2 próbki ColorStay-tego do skory normalnej/suchej z softflexem oraz tego do mieszanej/tlustej bez softflexu. Od tego drugiego zapach alkoholu straszny, strasznie się rozprowadza. Moja cera już po 15 min od nałozenia wyglądala strasznie. Podkreślone wszystkie zmarszki i rozszerzone pory, wszystkie niedoskonołaśoci. Wyglądałam na kilka lat starzej i na chorą. Nos zaczął się świecić już po 15 min, a policzki staly się przesuszone. Zaznaczam, ze połozyłam ten podkład na GRUBĄ warstwę filtru Avene 50+. Już po kilkunastu minutach miałam spustoszoną od przesuszenia cerę (jak również przekrwione od oparów alkoholu oczy), ktorą kilka godzin leczyłam kremem uspakajającym. Dzisiaj uzyłam drugiej próbki-do cery normalnej/suchej. Wersja do normalnej/suchej chyba nie ma alkoholu-przynajmniej nie śmierdzi nim a co za tym idzie nie dewastuje cery i oczu. Również położyłam ją na gruba warstwę filtru. Byłam cały dzień w intensywnym ruchu, oprócz tego mocno grzało słoneczko. Prawie cały dzień bez świecienia, cera wyglądała na bardzo zdrową i zadbaną. Nawet jak po kilkunastu godzinach w ruchu, cera zaczęla się świecić to raczej to nie było świecenie jak po wysmarowaniu kostką smalcu ale raczej taki typowy dla zdrowej i zadbanej skóry efekt glamour. Dodam, że mam cerę mieszaną (w żadnym razie nie trądzikową, raczej taką normalną), z naczynkami oraz przebarwieniami, ale jednak bardzo słabymi. Kryje niezbyt dobrze (jeżli ma ukryć coś większego, nie poradzi sobie. Tutaj potrzebny jest dobry korektor), jednak ujednolica cerę tak, że te przebarwienia nie rzucają się w oczy. Jest efekt bardzo gładkiej i jednolitej skóry. Znacznie wygładza. Bez efektu tapety. Nie warzy się, nie tworzy placków itp. Wersja do cery normalnej (w przeciwieństwie do wersji do cery tłustej), nie osadza się w porach, zmarszczkach mimicznych. Stabilnie utrzujuje się na twarzy. Na tłustych filtrach!!! A co dopiero na kremie matującym. No i zachęcona próbką oraz recenzjami Wizażanek, kupiłam pełną wersję ColorStaya do cery normalnej/suchej. Jeszcze zamierzamam kupić bazę pod podkład Dax Cosmetics. Wydaje mi się, że będzie to wtedy makijaż idealny.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 14:16   #37
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Super podklad :)

Delisa, no nie widziałam że jest taka różnica Ja tylko miałam wersję do skóry normalnej/suchej i było w miarę ok, jedynie odcień za ciemny. Oczywiście nie był to podkład idealny nie krył wszystkiego, bo takiego podkładu niestety nie ma.
W sumie też dużo się naczytałam że z softlexem wersja jest gorsza od tej starszej...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 18:38   #38
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Super podklad :)

Nie wiem jaką masz cerę, ale nawet przy trądzikowej sugerowałabym aby nic Ciebie nie podkusiło by kupić wersję do tłustej-oczywiście jak nie chcesz godzniami leżeć u kosmetyczki i zostawiać jej ciężką kasę. Jeżeli skóra jest trądzikowa to potrzebuje bardzo ale to bardzo delikatnych składników. Nie tak agresywnego podkładu jakim jest ColorStay do tłustej. Wtedy twarz jest totalnie bez żadnego wyrazu. Podkreślone wszystkie zmarszczki i załamania. Raczej nie do tego dąży kobieta malując swoją twarz. Co innego ten drugi-do cery normalnej/suchej. Twarz żyje, jest plastyczna. Nie uwidacznia zmarszczek. Nie tworzy tapety. Cudownie się roprowadza (podziękowania dla softflexu. Nie wiem dlaczego jest nielubiany). Nie czuje się pod palcami dziwnej tępoty. Ale jeżeli stosujesz tą wersję to wiesz to najlepiej. U mnie, na mojej cerze i wg tego co lubię w makijażu, sprawdza się o wiele, wiele lepiej. Tylko mogłoby być lepsze krycie. Ale ja mam słabe przebarwienia a ten podklad zapewnia mi naturalność przy doskonałym utzymywaniu się na twarzy i dla mnie daje bardzo pożądany efekt zdrowej i zadbanej cery (tu niezbędne lekke świecenie czy raczej poblask. Kocham to).
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 18:44   #39
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Super podklad :)

ja sie troche balam colorstaya bo mam skore wrazliwa, z przetluszczajacym sie czolem i noskiem no i rozszerzone pory i sklonnosc do zapychania i kazdy podklad mnie zapychal i skore leczylam nieraz przzez miesiac ale do swojego colorstaya do skory mieszanej/suchej nie mam zastrzezen absolutnie zadnych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:15   #40
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Delissa Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką masz cerę, ale nawet przy trądzikowej sugerowałabym aby nic Ciebie nie podkusiło by kupić wersję do tłustej-oczywiście jak nie chcesz godzniami leżeć u kosmetyczki i zostawiać jej ciężką kasę. Jeżeli skóra jest trądzikowa to potrzebuje bardzo ale to bardzo delikatnych składników. Nie tak agresywnego podkładu jakim jest ColorStay do tłustej. Wtedy twarz jest totalnie bez żadnego wyrazu. Podkreślone wszystkie zmarszczki i załamania. Raczej nie do tego dąży kobieta malując swoją twarz. Co innego ten drugi-do cery normalnej/suchej. Twarz żyje, jest plastyczna. Nie uwidacznia zmarszczek. Nie tworzy tapety. Cudownie się roprowadza (podziękowania dla softflexu. Nie wiem dlaczego jest nielubiany). Nie czuje się pod palcami dziwnej tępoty. Ale jeżeli stosujesz tą wersję to wiesz to najlepiej. U mnie, na mojej cerze i wg tego co lubię w makijażu, sprawdza się o wiele, wiele lepiej. Tylko mogłoby być lepsze krycie. Ale ja mam słabe przebarwienia a ten podklad zapewnia mi naturalność przy doskonałym utzymywaniu się na twarzy i dla mnie daje bardzo pożądany efekt zdrowej i zadbanej cery (tu niezbędne lekke świecenie czy raczej poblask. Kocham to).
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja sie troche balam colorstaya bo mam skore wrazliwa, z przetluszczajacym sie czolem i noskiem no i rozszerzone pory i sklonnosc do zapychania i kazdy podklad mnie zapychal i skore leczylam nieraz przzez miesiac ale do swojego colorstaya do skory mieszanej/suchej nie mam zastrzezen absolutnie zadnych
Kurcze to może dam mu jeszcze raz szanse
Pamiętam że na początku byłam bardzo zadowolona z efektu, wszystkim doradzałam, jednak później podkreślał suche skórki i zciemniał, co mnie strasznie w@$%&#a w podkładach. Więc potrzebuję coś jaśniejszego niż Nude. I nie chcę znowu kupować w perfumerii, bo to 70dych. Macie może sprawdzonego allegrowicza? Na truskawie się jeszcze rozglądałam, jedynie wiem że EL DW jest kryjący, tylko, że w Polsce dostępnych jest z sześć kolorów i żaden mi nie pasował, może tylko Fresco... Chyba nigdy nie znajdę dobrze dobranego podkładu Ale mnie to %$%^&%^ &%^&% %##$#(*
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:21   #41
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Super podklad :)

la Roche Posay unnifiance podkład kryjący, r e w e l a c j a nie zapycha, doskonale kryje, jest lekki. Jak dla mnie najlepszy jaki do tej pory miałam amiałam ich już sporo, także polecam
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 19:56   #42
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Kurcze to może dam mu jeszcze raz szanse
Pamiętam że na początku byłam bardzo zadowolona z efektu, wszystkim doradzałam, jednak później podkreślał suche skórki i zciemniał, co mnie strasznie w@$%&#a w podkładach. Więc potrzebuję coś jaśniejszego niż Nude. I nie chcę znowu kupować w perfumerii, bo to 70dych. Macie może sprawdzonego allegrowicza? Na truskawie się jeszcze rozglądałam, jedynie wiem że EL DW jest kryjący, tylko, że w Polsce dostępnych jest z sześć kolorów i żaden mi nie pasował, może tylko Fresco... Chyba nigdy nie znajdę dobrze dobranego podkładu Ale mnie to %$%^&%^ &%^&% %##$#(*
duzo dizewczyn kupowalo od Paintballa rybnik czy jakos tak ale nie wiem czy ma te z formula softflex ja kupowalam od allegrowniczki nowej sofi13 czy jakos tak od innego dystrybutora niz my mamy w sklepach ale po jego spr moge napisac ze jest jak najbardziej ok i zaplacilam jakies 42 zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:23   #43
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Super podklad :)

moja siostra uzywa revlona czasem podbieram i rzeczywiscie jest super kusi mnie ta cena bo normalnie jest duzo drozszy zamawial tam ktos?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:27   #44
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Super podklad :)

Ja do takich w miarę łagodnych (wiem jak łagodność jest ważna przy trądziku i wszelkich podrażnieniach) ale dobrze kryjących małe przebarwienia zaliczam
shiseido, cream fundation
clinique, dewy smooth
Dior, Diorskin Sculpt
a przede wszystkim Lancome, Teint idole ultra czy wspaniały Bourjous, 10 hour sleep effect (uwielbiam)
Z Polskich firm dobre jest City Matt, ale koszmarna kolorystyka-nie dla jasnych.
Lasting Perforamnce dobre ale mnie denerwowało i to bardzo ciemnienie, odznaczanie się na linii twarz-szyja
Dobry, mimo nie lubianego przeze mnie efektu pudrowego jest Maxa Factora Colour Adapt
Miałam też Bourjous, Lovely Matt-obiektywnie stwierdzam, że może pasować niektórym, choć ja wyrzuciłam go do kosza bo za bardzo podkreślał załamania i zmarszczki i dawał taki nienaturalny mat.
Cerę mam bardzo wrażliwą i żaden z wymienionych mnie nie podrażnił, jest też skłonna do wyprysków-najłagodniejszy i najnaturalniejszy jest Borjuois, 10 hour sleep effect a teraz Revlon do cery normalnej/suchej
jednak do wszystkich wymienionych podkładów polecam używać co jakiś czas chusteczek matujących-bo fluidy te dają efekt zdrowego glowu sprawiającego że twarz żyje i nie wydaje się płaska. Chusteczek najczęściej używałam przy Lancome, Teint idole ultra. Bourjois, 10 hours...mimo,że wydawał się tłusty-doskonale zachowywał naturalność-nie całkowity, nienaturalny mat (bo przecież nie taka jest skóra twarzy jakiegokolwiek człowieka)
zamierzam jeszcze wyptróbować Avene kryjący. Użyłam tylko próbkę-odpowiada mi kremowość oraz niezwykła delikatność.
Revlon dla normalnej/suchej jest prawie najdoskonalszy jak nie najdoskonalszy.Tutaj mam odcień Buff-twarz wydaje się taka...wesoła w porównaniu z fluidem dla mieszanej/tlustej.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:37   #45
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Super podklad :)

http://allegro.pl/item395740171_revl...ry_gratis.html

a moz etutaj?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:13   #46
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
moja siostra uzywa revlona czasem podbieram i rzeczywiscie jest super kusi mnie ta cena bo normalnie jest duzo drozszy zamawial tam ktos?
ja zamawialam na all od sofi niektore dziewczyny od paintball-rybnik
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:45   #47
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Super podklad :)

A ja sie nie zgodze z opinia poprzedniczki, ze wersja do cery tłustej jest zła.
Ja jestem moim Colorstay'em zachwycona i odczucia mam całkiem inne
Po nalozeniu podkladu buzia wyglada na zdrową, kolor jest jednolity, wszystko przebarwienia dobrze zakryte, buzia promienieje
Nic nie osadza mi sie w zadnych porach ani zmarszczkach - wrecz przeciwnie, wygladza je
Takze nie mozna z gory powiedziec ze TEN jest dobry a TEN jest zły.
Na kazdego dziala inaczej.
Moj Colorstaty do cery tłustej/mieszanej jest boski

Ferrou ja kupilam mojego Colorstay'a od Paintball-Rybnik I razem z przesylka wynioslo mnie to niecale 35 zl
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:51   #48
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Super podklad :)

Ja przez długi czas używałam ViCHY NORMATEINT ale zachęcona tymi ochami i achami na wizażu kupiłam revlona i się trochę rozczarowałam...
Vichy kryje o wiele wiele lepiej. Teraz, gdy mam Revlona pierwsze co musiałam dokupić to korektor punktowy, który przy Vichy w ogóle nie był mi potrzebny.
Goraco polecam Vichy, jest dość płynny i bardzo bardzo wydajny (30ml wystarczyło mi na rok! A używałam go codziennie i to dosyć dużo)
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:59   #49
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Super podklad :)

A jaka cena tego podkladu z Vichy?
Bo z tego co wiem to drogie są...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 11:00   #50
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Super podklad :)

Na allegro 48 zł + przesyłka (generalnie taniej niż revlon)
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:02   #51
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Super podklad :)

Na Allegro Revlon kosztuje 26zł + 6zł przesyłka
Wiec nie wiem czy taniej
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:05   #52
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Super podklad :)

26zł? Oj to strasznie tanio Ja w drogerii dałam prawie 70.
bez względu na cenę i tak polecam Vichy
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 12:03   #53
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Super podklad :)

Ja nie kupuje w drogeriach kosmetykow ktore sa juz troszke drozsze Mam zaufanych sprzedawcow i kupuje przez Allegro. Zawsze wszystko jest swieze i oryginalne
No i duzo dzieki temu zaoszczedzam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:18   #54
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość

Ferrou ja kupilam mojego Colorstay'a od Paintball-Rybnik I razem z przesylka wynioslo mnie to niecale 35 zl
Sprawdzałam tego Paintball i nie podobają mi się jego produkty Pierwszy raz słysze o colorstay z aplikatorem w wysokiej buteleczce http://www.allegro.pl/item398514159_...rem_od_ss.html
nawet sprawdziłam na stronie revlonu i nic takie nie ma. I na zdjęciach te normalne buteleczki sa różne, nie wiem może revlon zmienił opakowania... Mam w domu gdzieś buteleczkę z perfumerii i porównam... Ale te w wysokiej buteleczce to trochę nie teges

Kiedyś chciałam kupić Vichy, ale w każdej aptece mówili mi że nie mają próbek, i niestety nie miałam jak sprawdzić odcieni, więc odpuściłam...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:22   #55
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Sprawdzałam tego Paintball i nie podobają mi się jego produkty Pierwszy raz słysze o colorstay z aplikatorem w wysokiej buteleczce http://www.allegro.pl/item398514159_...rem_od_ss.html
nawet sprawdziłam na stronie revlonu i nic takie nie ma. I na zdjęciach te normalne buteleczki sa różne, nie wiem może revlon zmienił opakowania... Mam w domu gdzieś buteleczkę z perfumerii i porównam... Ale te w wysokiej buteleczce to trochę nie teges

Kiedyś chciałam kupić Vichy, ale w każdej aptece mówili mi że nie mają próbek, i niestety nie miałam jak sprawdzić odcieni, więc odpuściłam...
jeśli chodzi tobie o te podkłady ze zdjęcia to jest to stara wersja Colorstaya ( O WIELE LEPSZA), wycofana z jakieś dwa lata temu
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:24   #56
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Sprawdzałam tego Paintball i nie podobają mi się jego produkty Pierwszy raz słysze o colorstay z aplikatorem w wysokiej buteleczce http://www.allegro.pl/item398514159_...rem_od_ss.html
nawet sprawdziłam na stronie revlonu i nic takie nie ma. I na zdjęciach te normalne buteleczki sa różne, nie wiem może revlon zmienił opakowania... Mam w domu gdzieś buteleczkę z perfumerii i porównam... Ale te w wysokiej buteleczce to trochę nie teges

Kiedyś chciałam kupić Vichy, ale w każdej aptece mówili mi że nie mają próbek, i niestety nie miałam jak sprawdzić odcieni, więc odpuściłam...
te z aplikatorem to kiedys juz pisaly dziewczyny ze to nie sa zadne colorstaye tylko jakies inne podklady revlonu i z colorstayem maja malo wspolnego ja kupowalam od nowej allegrowiczki sofi chyba i bylam z moim podkladem w sklepie i wszystko ok z nim jest zaplacilam z przesylka 42zl czyli cena taka jak u wiekszosci sprzedawcow na all za revlona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:35   #57
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Super podklad :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam kupić Vichy, ale w każdej aptece mówili mi że nie mają próbek, i niestety nie miałam jak sprawdzić odcieni, więc odpuściłam...
Bardzo często dodają (albo dodawali) ten podkład w próbce do gazet (ja tak na niego trafiłam) a jedna próbka wystarczyła na kilka dni.
Ewentualnie można kupić na allegro próbkę.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:18   #58
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Super podklad :)

Nigdy nie twierdziłam, że TEN jest dobry a TEN zły. Bo wiem, że wszystko jest względne... Chyba dla czytelniczek to też jest jasne, że jeżeli ktoś wypowiada się jak dany podkład zachowuje się, to wiadome jest, że odnosi to do własnej skóry-to nasza cera jest miernikiem naszych opinii o fluidach-nie chce mi się czytać wszystkich moich wypowiedzi w tym wątku, ale wydaje mi się, że to zaznaczyłam...Jeżeli obiektywnie oceniałam jakiś podkład zawsze zaznaczałam to. To były tylko moje własne spostrzeżenia po użyciu tego podkładu nie zaś sugerowanie, że coś jest dobre dla wszystkich bądź złe.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:01   #59
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Super podklad :)

Ja zamówiłam od Paintballa, paczka pewnie będzie za kilka dni, więc zaraz Wam opiszę moje wrażenia. Przypominam, że ja zamówiłam kolor 09, rzekomo nowość wśród kolorków.Kupiłam ciut ciemny, bo jak już wspomniałam mam śniadą cerę, typu Alba czy Longoria
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 17:43   #60
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Super podklad :)

no dobra a teraz napisz co to znaczy KWC
aha i jeszcze to znaczy okreslenie meskiego osobnika TZ
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.