Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-03, 06:24   #2821
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 10:51   #2822
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie ma pozorowanej dramy w zwiastunie, rozmowa będzie ciekawa ;-)

Może chodziło o to, że ludzie z obecnej edycji się po prostu poznali i ma pozdrowić Tomka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 14:30   #2823
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 339
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

W przypadku Karola dla mnie jest za mało danych, żeby stwierdzić, że na pewno Iga mu się nie spodobała ani odrobinę, od razu go odrzuciło. Nie był zachwycony, w to nie wątpię, bo go obserwuję i widać, że przy Laurze ten zachwyt jest (notabene o niej też czytałam, jaka jest paskudna), ale nie unikał kontaktu fizycznego z Igą kompletnie, myślę, że ostatecznie odrzuciły go bardziej jej problemy niż wygląd.
Taką ostrą i jednoznaczną opinię mam o relacji Adama i Asi, gdzie widać było, że ona mu się kompletnie nie podoba i nawet nie ma ochoty z nią rozmawiać czy jej dotknąć po przyjacielsku, odrzucała go ona kompletnie.

No i tak, Kasia moim zdaniem raczej ma jakieś problemy hormonalne, wygląda dosyć nietypowo, ale Pawłowi się wydaje to nie przeszkadzać. Ale nawet chyba już mnie nie dziwi, że choć w programie było wielu panów, którzy byli zaniedbani, a czasami po prostu wyjątkowo mało atrakcyjni, a nikt się nad nimi nie pastwił tak jak nad Igą czy Kasią (nie uważam, że to pastwienie ma miejsce w tym wątku).
Odnosnie Karola - zgadzam się z Tobą. Moze nie zachwycil się Igą, ale tez nie odnioslam wrazenia, zeby go jakos mocno odrzucila z wygladu Za to takie odczucia mialam wlasnie przy Adamie i Asi, gdzie tam kompletnie nie bylo zadnego kontaktu fizycznego z tego co pamietam.

Ja odnosze wrazenie, ze Karol chcial probowac, ale ostatecznie odrzucil go Charakter Igi, ktory miała bardzo cieżki. Moim zdaniem z wygladu tez nie byla jakos bardzo brzydka, bo np. miala ladna figure i tez jak bardziej zadbala o siebie, to dobrze wygladala. Moim zdaniem Iga fajnie wygladala w tych pierwszych odcinach jeszcze przed slubem.

A co do Kasi, to tez nie uwazam zeby byla jakos szczegolnie brzydka.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 20:36   #2824
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość


Współczuję Julii. Widać, że ma dobre chęci, ale braku chemii i podobania się nie przeskoczy. Nic na to nie poradzi.
oni wg mnie do siebie nie pasują fizycznie - ona jak młoda dziewczyna, która ma podtatusiałego faceta. Ewidentnie ona się jemu nie podoba, on jej też nie zachwycił.

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Żal mi Pawła bo on cały czas myśli że z Kasią dobrze im się w wiedzie, że jest szczęśliwy. Ciekawe czy zamieszkają razem czy tylko tak gadają.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tym chłopaku widać, że chciałby żeby wszystko się udało...

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie Karola - zgadzam się z Tobą. Moze nie zachwycil się Igą, ale tez nie odnioslam wrazenia, zeby go jakos mocno odrzucila z wygladu Za to takie odczucia mialam wlasnie przy Adamie i Asi, gdzie tam kompletnie nie bylo zadnego kontaktu fizycznego z tego co pamietam.

Ja odnosze wrazenie, ze Karol chcial probowac, ale ostatecznie odrzucil go Charakter Igi, ktory miała bardzo cieżki. Moim zdaniem z wygladu tez nie byla jakos bardzo brzydka, bo np. miala ladna figure i tez jak bardziej zadbala o siebie, to dobrze wygladala. Moim zdaniem Iga fajnie wygladala w tych pierwszych odcinach jeszcze przed slubem.

A co do Kasi, to tez nie uwazam zeby byla jakos szczegolnie brzydka.
a ja właśnie odniosłam wrażenie, że wcale się jemu nie spodobała...po facetach takie rzeczy widać od razu.
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 20:40   #2825
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie Karola - zgadzam się z Tobą. Moze nie zachwycil się Igą, ale tez nie odnioslam wrazenia, zeby go jakos mocno odrzucila z wygladu Za to takie odczucia mialam wlasnie przy Adamie i Asi, gdzie tam kompletnie nie bylo zadnego kontaktu fizycznego z tego co pamietam.

Ja odnosze wrazenie, ze Karol chcial probowac, ale ostatecznie odrzucil go Charakter Igi, ktory miała bardzo cieżki. Moim zdaniem z wygladu tez nie byla jakos bardzo brzydka, bo np. miala ladna figure i tez jak bardziej zadbala o siebie, to dobrze wygladala. Moim zdaniem Iga fajnie wygladala w tych pierwszych odcinach jeszcze przed slubem.

A co do Kasi, to tez nie uwazam zeby byla jakos szczegolnie brzydka.
No ja uważam, że ich związek dobiło to, że Iga ma zmienne nastroje i że jest niepewna siebie, a nie jej wygląd. Karol nie był zachwycony, ale uważam, że niechęć, jaką mu wszyscy przypisują, jest przesadzona.

Kasia ma przede wszystkim małe usta, a u Igi dużo to kwestia zgryzu (ile aparat zmienił u Lary, która moim zdaniem wcześniej i była ładna,, ale teraz wygląda naprawdę super). Natomiast nie uważam, że Kasia i Iga są jakieś straszliwie brzydkie, ale cóż, kobietom się mniej w programie wybacza. I nie tylko w programie.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mnie to zastanawiało; sama uwielbiam gotować, ale nie gotuję połowy tego co oni . Wydaje mi się, że Karol pracuje gdzieś tam w gastronomii i nie wszystkie potrawy są tylko dla nich.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 20:44   #2826
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
(...)
a ja właśnie odniosłam wrażenie, że wcale się jemu nie spodobała...po facetach takie rzeczy widać od razu.
Zgadzam się z powyższym. To było widać i czuć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 20:48   #2827
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. To było widać i czuć.
Ale po czym dokładnie ? Bo jak dla mnie to są nadinterpretacje; nie wyglądał na zachwyconego, ale według mnie na początku chciał spróbować, co udowadnia rozmowa jego i Igi w którymś odcinku, jak mówią, że teraz będą próbować bez większych planów, a więc takie były. Myślę, że szybko mu ochota przeszła, ale sądzę, że nie skreślił jej na wstępie jak np. Adam Asię czy Martyna Przemka.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 20:59   #2828
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ale po czym dokładnie ? Bo jak dla mnie to są nadinterpretacje; nie wyglądał na zachwyconego, ale według mnie na początku chciał spróbować, co udowadnia rozmowa jego i Igi w którymś odcinku, jak mówią, że teraz będą próbować bez większych planów, a więc takie były. Myślę, że szybko mu ochota przeszła, ale sądzę, że nie skreślił jej na wstępie jak np. Adam Asię czy Martyna Przemka.
Nie umiem tego wytłumaczyć. Spojrzenie, mina. Z mojego doświadczenia bycia odrzucaną nie raz i nie dwa od razu widziałam, że Karol miał w głowie wielkie O NIE. I odliczał dni do końca.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 22:14   #2829
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 03:45   #2830
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dokładnie... Iga była zachwycona, a Karol ok, wziąłem udział w tej imprezie to jakoś to trzeba ciągnąć...
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 10:33   #2831
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 339
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja uważam, że ich związek dobiło to, że Iga ma zmienne nastroje i że jest niepewna siebie, a nie jej wygląd. Karol nie był zachwycony, ale uważam, że niechęć, jaką mu wszyscy przypisują, jest przesadzona.

Kasia ma przede wszystkim małe usta, a u Igi dużo to kwestia zgryzu (ile aparat zmienił u Lary, która moim zdaniem wcześniej i była ładna,, ale teraz wygląda naprawdę super). Natomiast nie uważam, że Kasia i Iga są jakieś straszliwie brzydkie, ale cóż, kobietom się mniej w programie wybacza. I nie tylko w programie.



Też mnie to zastanawiało; sama uwielbiam gotować, ale nie gotuję połowy tego co oni . Wydaje mi się, że Karol pracuje gdzieś tam w gastronomii i nie wszystkie potrawy są tylko dla nich.
Moim zdaniem Iga byla zaburzona, takie zachowanie nie jest normalne. Eksperci wybrali Ige zeby podbic ogladalnosc, bo wiedzieli, ze z nia nie bedzie nudy i bedzie sie cos dzialo, co dla mnie jest nieetyczne. Ciekawe jaka bedzie nastepna edycja. Bo w tej edycji kroluje Kasia pod wzgledem " dziwnych" zachowan.

Kobietom moze i mniej sie wybacza, ale sama wiesz jaki jest internet, chociaz ja tych hejterskich komentarzy na innych portalach fejsach instagramach nie czytam. Nawet obrywalo sie Anicie, ktora moim zdaniem byla bardzo ladna kobieta, a to za rzesy, a to za glos, a to za cos innego. Internety maja to do siebie, ze wszystkim sie nie dogodzi i nawet naprawde piekna kobieta, moze sie okazac za chuda, za gruba, "nie taka".

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgodze sie, entuazjamu u Karola faktycznie nie bylo, ale tez nie odnioslam wrazenia by ja odrzucil. To odrzucenie i niechec byla duzo bardziej widoczna u Adama i Asi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-04, 18:30   #2832
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Iga byla zaburzona, takie zachowanie nie jest normalne. Eksperci wybrali Ige zeby podbic ogladalnosc, bo wiedzieli, ze z nia nie bedzie nudy i bedzie sie cos dzialo, co dla mnie jest nieetyczne. Ciekawe jaka bedzie nastepna edycja. Bo w tej edycji kroluje Kasia pod wzgledem " dziwnych" zachowan.

Kobietom moze i mniej sie wybacza, ale sama wiesz jaki jest internet, chociaz ja tych hejterskich komentarzy na innych portalach fejsach instagramach nie czytam. Nawet obrywalo sie Anicie, ktora moim zdaniem byla bardzo ladna kobieta, a to za rzesy, a to za glos, a to za cos innego. Internety maja to do siebie, ze wszystkim sie nie dogodzi i nawet naprawde piekna kobieta, moze sie okazac za chuda, za gruba, "nie taka".

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Zgodze sie, entuazjamu u Karola faktycznie nie bylo, ale tez nie odnioslam wrazenia by ja odrzucil. To odrzucenie i niechec byla duzo bardziej widoczna u Adama i Asi.
Zgadzam się z całością wypowiedzi i oczywiście masz rację co do Internetu, że ludzie są bardziej krytyczni, ale nadal zasmuca mnie to, że to kobiety obrywają w tym programie za najmniejszy mankament. Nawet naprawdę bardzo ładne dziewczyny jak Oliwia, Anita czy Martyna dostawały za to, że mają jakieś drobne wady w wyglądzie, prawie każda kobieta jest surowo oceniana pod kątem sylwetki, natomiast fakt jest taki, że w tym programie to raczej mężczyźni byli mniej atrakcyjni, mieli nadwagę, czy byli w gorszym położeniu ekonomicznym niż panie. Oczywiście nie w każdej parze, ale przeważnie tak.

Co do Igi i Karola, to jeszcze może gdyby poznali się na Tinderze, to on by ją odrzucił. Myślę, że jak ludzie biorą udział w tym programie, to mogą dorabiać teorie, bo "eksperci", czują nacisk, że muszą spróbować, że może ich coś łączy, a nie Mosak zrobił losowanie, i wierzę, że on naprawdę próbował.
Żałuję, że nie dowiemy się, jak Laura i Karol wypadliby, gdyby eksperci ich do siebie dobrali.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 09:04   #2833
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Paweł ma insta
https://www.instagram.com/_pawel_olejnik/
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 09:07   #2834
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-05, 09:22   #2835
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A co to bez instagrama człowiek nie istnieje czy o co chodzi?
ja sie zastanawiam co większość tych celebrytów ( i spora część ich obserwatorów) by zrobiła gdy Instagram miał taką awarię jak kiedyś przez pół wieczoru tylko dajmy na to przez miesiąc albo i dłuzej...

Właśnie dlatego pierwsze edycje sie lepiej oglądało, bez relacjonowania odcinków zaraz po nich na Insta...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-11-05 o 09:24
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-06, 20:10   #2836
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 08:30   #2837
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kasia, jakie piękne zdjęcie na insta. Szczupła twarz, chyba magia Igi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 08:58   #2838
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Raczej to dobre ujęcie plus profesjonalny make up, usta też ma troszkę większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 09:02   #2839
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 10:05   #2840
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Raczej to dobre ujęcie plus profesjonalny make up, usta też ma troszkę większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie dobry filtr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 12:45   #2841
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

No pewnie, że się bał, a tak to będzie miał wsparcie w Mosaku. Aż jestem ciekawa jakie teorie teraz wysnuje nasz bohater ekspert.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:52   #2842
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:59   #2843
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Znów spóźniona



Boże, ta Kasia to dosłownie typ takiej ciotki-klotki z lat 90, nie widzę lepszego określenia 😂

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

"Czuję się jak dziewczynka w pierwszej klasie". A zachowuje się jak matka
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:59   #2844
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:00   #2845
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tylko psa nie wychowała...
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:02   #2846
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:04   #2847
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

- nawet jak będzie niedobry to masz powiedzieć, że dobry
- bardzo dobry
- no to się cieszę
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:05   #2848
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Mosak i jego rada z palcem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:05   #2849
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Magiczny palec. Idealny tytuł dla poradnika o masturbacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:07   #2850
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
- nawet jak będzie niedobry to masz powiedzieć, że dobry
- bardzo dobry
- no to się cieszę
Bez kitu, bardzo "żądająca" i pyszałkowata osobowość. Robi to źle.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.