paznokcie . POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 18:53   #1
ewaki5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Unhappy

paznokcie . POMOCY


Dostałam skierowanie na usunięcie paznokcia . Strasznie się boje - może ktoś z Was miał robione coś takiego . Powiedzcie czy to bardzo boli
ewaki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:04   #2
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: paznokcie . POMOCY

nie boj sie moja kolezanka miala robione cos takiego i fakt-powiedzialaze do najprzyjemniejszych rzeczy nie nalezy, ale nie ma co sie bac-jest znieczulenie . Jak sie dowiem czegos wiecej to dam znac
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:17   #3
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: paznokcie . POMOCY

zapytaj moze na forum paznokciowym, co prawda jest zdominowane przez tematy dotyczace paznokci sztucznych i ich zdobienia. ale moze udziela ci pomocy, itp.
pozdrawiam
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:49   #4
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell
Dot.: paznokcie . POMOCY

Ja również kilka lat temu dostalam skierowanie na zerwanie paznokcia... Jednakże na zabieg nie poszłam..... Po pewnym czasie paznokieć odpadl sam - naturalnie - bez bólu...... a w jego miejscu wyrósł nowy....
Osobiscie - ówcześnie również nie zdecydowałabym się za zabieg zrywania paznokcia...Słyszałam na jego temat nieprzychylne opinie... ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.... Jeśli czujesz się gotowa - odwiedź chirurga.... jeśli nie - zaczekaj - chory paznokiec po pewnym czasie sam odpadnie - a na jego miejscu pojawi się nowy....
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:04   #5
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Post Dot.: paznokcie . POMOCY

Ja miałam usuwaną połowę paznokcia u nogi w palcu dużym, bo kiedyś to był jedyny sposób na wrastający paznokieć. I przyznam szczerze że najbardziej mnie bolał zastrzyk przeciw tężcowi , w palcu nie ma mięśnia i nie ma gdzie to się rozejść i to było najgorsze z całego zabiegu. Potem znieczulenie i wyglądało to mniej więcej tak, musieli mi wbić nożyczki pod paznokieć tak by rozciąć go na pół, a potem wyrwali tę wrastającą część(wiem to bo ja musiałam wszystko widzieć co będą robić) i to wszystko. Potem tylko boli jak znieczulenie odchodzi . Nic strasznego i do przeżycia. Życzę odwagi i nie bój się .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:20   #6
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: paznokcie . POMOCY

Też miałam. Bolało przez tydzień po zabiegu, bo znieczulenie już nie działało. Ketonal nie działał, ale nie było aż tak źle... Sam zabieg niezbyt przyjemny, ale fakt-tylko znieczulenie boli. Jak nie patrzysz to jest OK, ja patrzyłam i prawie zemdlałam z obrzydzenia, choć myślałam, że wytrzymam ten widok. A paznokieć odrósł mi, ale tylko do połowy, paskudnie to wygląda. Wątpię by urósł jeszcze, od pół roku wygląda tak samo. Może ma ktoś patent co z tym zrobić? Usunąć jeszcze raz czy poszukać kogoś kto zakłada żele u nóg?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:21   #7
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: paznokcie . POMOCY

pare lat temu spotkala mnie ta ''przyjemnośc''
lekarz na pogotowiu dał mi znieczulenie ja powiedzialm ze dalej czuje więc dostalam podwojnie dlatego tez mnie nie bolało zciąganie natomiast pozniej opatrunki sa bolesne ,poniewaz rana sie przykleja do bandaza a niestety trzeba go wymieniac na nic bylo moczenie bandaza i tak bolała zmiana opatrunku i juz, ok 1/2 roku trwało zamin paznokiec odrósł
jezeli masz to na nodze to poczekaj do wiosny ,lata bo mozna chodzic w klapkach a tak teraz to ani buta nie zalożysz
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 08:52   #8
ewaki5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: paznokcie . POMOCY

Dzięki za odpowiedz ! Paznokcia mi nie zerwali (widzieli chyba jak się boje ) postanowili narazie leczyć . DZIĘKI !!!!
ewaki5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.