Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 06:51   #3031
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

X Alunia BOSKA!!

ja jak niemal zawsze pierwsza ale mieliśmy dziś noc każdy z nas miał koszmary bryyy
miłego dnia
u nas szaro buro
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 07:49   #3032
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Pierwsza!

POchmurnie, mokro, beznadziejnie. Weronka od nara pełna energii- nie wiem skąd te zasoby się biorą.

Zaraz niania na wartę, a ja mam kilka spraw do pozałatwiania.

anula- szerokiej drogi, buziaki dla Sylwii i niech jej na tej "kolonii" będzie dobrze. Zdawaj nam relację i za mocno się nie denerwuj. możesz tylko troszkę.


wiedziałam... druga
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 07:53   #3033
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Pierwsza!

POchmurnie, mokro, beznadziejnie. Weronka od nara pełna energii- nie wiem skąd te zasoby się biorą.

Zaraz niania na wartę, a ja mam kilka spraw do pozałatwiania.

anula- szerokiej drogi, buziaki dla Sylwii i niech jej na tej "kolonii" będzie dobrze. Zdawaj nam relację i za mocno się nie denerwuj. możesz tylko troszkę.


wiedziałam... druga
No bo już miałam pisać, żeś ślepon ;P
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 08:33   #3034
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Wink Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

haha a juz sie cieszyłaś
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 09:51   #3035
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Moje dziecko się bawi i to częściej same
Pomyślałam, że odwiedzimy jego koleżankę i jej mamę, bo przyjechały do babci na trochę podobno. Ubrałam Krzysia ładnie, na jasno, ale pomyślałam, że pojedziemy już po drzemce, bo rano to ja nietomna. A teraz to już Krzyś jest szary. Ewidentnie czeka mnie sprzątanie. Jeździ samochodami kładąc się na podłodze plackiem, jego tata tak lubi leżeć. A apropos brudzenia, to mój mąż założył jedne z lepszych i nowszych spodni (czyściutkich) i poszedł w nich ocieplać rury do kotłowni wczoraj . Stwierdził, że się nie pobrudzi, wyszedł też szary. Co te chłopy mają. Jak zaczęłam go opieprzać to mi powiedział, że ja mogę się ładniej ubrać, a nie w dres. Niech spada. Ciekawe kto to wszystko upierze i poprasuje?
Niestety kierownikiem nie zostałam , tak też podejrzewałam (brak doświadczenia), ale wczoraj gadałam z panią dyrektor i w ciągu tego miesiąca ma być prawdopodobnie reorganizacja i oczywiście ciągle o mnie pamięta. Trzymam ją za słowo. Zależy mi na tej firmie, bo jest duża i znana.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Właśnie moje dziecko dorwało długopis i popisało ścianę . Jest z siebie bardzo dumne, tylko niech to ojciec zobaczy . Spróbuję umyć.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:21   #3036
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
Wczoraj chrzestna obcinała mu włoski. Siedział niewzruszony przez 15 minut.
ja ostatnio podcięłam Maksiowi grzywkę, reszty nie ruszałam, bo pewnie nic dobrego by z tego nie wyszło.
Myślałam, że Maks będzie się kręcić i nie da rady nawet tej grzywki przyciąć, tymczasem moje dziecię grzecznie siedziało i cały czas gadał "cak, cak, cak"= to oznacza nożyczki.,

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Lea - to nawet wskazane, żeby Maksiu tylko słuchał, inaczej mogłaby z tego wyniknąć niezła avanti

Wklejam zdjęcie Elis przy śniadaniu, widać pazurek polakierowany
no to mnie uspokoiłaś. skoro Ty tak twierdzisz, to dzieciaki z pewnościa nie będa miały problemów z komunikacją.

Elis urocza, ma zarabistą czuprynkę.

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Niestety kierownikiem nie zostałam , tak też podejrzewałam (brak doświadczenia), ale wczoraj gadałam z panią dyrektor i w ciągu tego miesiąca ma być prawdopodobnie reorganizacja i oczywiście ciągle o mnie pamięta. Trzymam ją za słowo. Zależy mi na tej firmie, bo jest duża i znana.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Właśnie moje dziecko dorwało długopis i popisało ścianę . Jest z siebie bardzo dumne, tylko niech to ojciec zobaczy . Spróbuję umyć.
kasiu, no to kciukasy na dalsze poszukiwania pracy.

a ścianą się nie przejmuj, mój TŻ też mi zawsze marudził, żebym pilnowała, żeby Maksiu ścian nie kolorował. A jak już pokolorowal kredkami, to TŻ nie umiał go skarcić, nie smiejąc się przy tym.

Maksiu ostatnio odkrył dziurkacz- a nawet dwa, i dziurkuje wszystkie kartki, które mu wpadna w łapki.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:22   #3037
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witam z zaświatów i to prawie dosłownie, bo przez ostatnie dni zajmowałam się tylko (no prawie tylko) czytaniem sagi ZMIERZCH i jestem zachwycona czekam na 4 tom .
A wracając do świata żywych, to po skończeniu książek, nadrobiłam zaległości na wątku i juz wszystko wiem .
U nas w pracy masakra i tyram tutaj w pubie, no ale w sobotę relax bo będzie w końcu babska noc .
Poza tym Oli zdrowa, a że tylko to sie liczy niczego więcej nam do szczęścia nie trzeba. Buzia się nie zamyka (czyżby tylko to po mnie odziedziczyła ), z dnia na dzień rośnie w niej uczucie do niani, nawet w weekendy na nia czeka . No a wczoraj ... jakby to napisać żeby zabrzmiało po ludzku... hmmm. zaczęła karmić myszke przez pępek chyba się nie udało i zabrzmiało dziwnie ... więc juz tłumaczę:
wczoraj wróciłam do domu po pracy Olivia szaleje wita mnie ja ją ściskam a ona mnie odpycha i mówi: "ZALAZ" więc czekam co mi pokaże a ona biegnie po maskotkę - myszkę (wczesniej nigdy sie nią nie bawiła), siada na łóżku podnosi bluzeczkę kładzie sobie myszkę na rękach bokiem, nosek myszki wkłada sobie do pękpa i zaczyna mlaskać ja oczy jak pięć złotych, więc pytam Oliveczko co robisz a ona "MYSIA AM AM MJECIO" (czyli je mleczko) myślałam, że padnę. Przez weekend była u Oli i widziała jedząca Maję . Nania mówiła, że cały dzień ta mysze karmiła, i tak az do nocy było: nosiła ją nakarmiła potem kładał do wóżka i wdy bawiłyśmy sie ona nagle zrywka na rózne nóżki (instynkt wzywał) biegiem do myszki, szybkie karmienie, ponoszenie i do wózka . Nagraliśmy ją za kilka lat zapadnie się pod ziemię gdy zobaczy ten film.
Kurcze czy moje dziecko jako pierwsze na wątku dojrzało

Buziaki
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 12:33   #3038
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

miniu, Maks też ma instynkt , ale tacierzyński. Ma lalkę, którą nosi, karmi swoją herbatka , kładzie do snu w swoim łóżeczku, głaszcze ją....generalnie robi to co ja z nim. A najfajniejsze jest jak całuje lalkę po stópkach, tak jak ja caluje jego stópki, i jak wącha lace stópki, chwyta się za nos, pokazując, że śmierdzą, biegnie po chusteczki nawilżane i myje lalce nogi.

a teraz dowcipo;

W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu:
"- Możesz wejść do sklepu tylko jeden raz,
- jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem,
- możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej,
- jak wejdziesz wyżej, nie możesz się już cofnąć".
Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu, żeby znaleźć tego jedynego.
Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni mają pracę".
Kobieta decyduje się wejść wyżej.
Na drugim piętrze jest napis: "Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci".
Kobieta znów postanawia wyjść wyżej.
Na trzecim piętrze jest napisane: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci i są bardzo przystojni".
- "Wow" - myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej.
Na czwartym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych".
- "Niesamowite" - pomyślała kobieta, jednak z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro.
Na piątym piętrze jest napis: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni".
Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro.
Szóste piętro: "Jesteś na tym piętrze odwiedzającą numer 317 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko po to, żeby pokazać, że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie".
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 12:47   #3039
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Oj dorosłe juz te nasze dzieci
lea jakies pół godziny temu dostałam maila z tym dowcipem, tylko pps....
no i jeszcze jest jego druga część: po drugiej stronie jest taki sam sklep tylko sprzedaje się żony....

Edytowane przez minia99
Czas edycji: 2009-03-03 o 12:50
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:32   #3040
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Nowy misio
Ja nie ma siły pisac TŻ dziś pracuje do 20 Nikola ma straszny homor,pada i jest ponuro brrrrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolina M 024.jpg (37,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karolina M 026.jpg (23,1 KB, 5 załadowań)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:57   #3041
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Nowy misio
Ja nie ma siły pisac TŻ dziś pracuje do 20 Nikola ma straszny homor,pada i jest ponuro brrrrrr
za to misiek przesłodki.
a jeśli Cię to pocieszy, to napiszę, że mój TŻ zapowiedział dziś swój powrót na 20:30.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 15:15   #3042
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

uuu mój sie ulitował wróci o 16:30, ale wieczorem będzie pracował
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:00   #3043
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Hej
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
ewa- brawa dla Mikołaja za cierpliwość

Ja nałapałam siuśków Weronki i jutro pojadą do lab. spr. co tam się dzieje.

No to oby wszystko było dobrze.
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
No, to walizja zapakowana, zmieściłam się w średnią, mam 18,5 kg bagażu + Elis .


Wklejam zdjęcie Elis przy śniadaniu, widać pazurek polakierowany
Miłego pobytu.
Czerwień na paznokciu, fiu, fiu
Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Moje dziecko się bawi i to częściej same
Pomyślałam, że odwiedzimy jego koleżankę i jej mamę, bo przyjechały do babci

Niestety kierownikiem nie zostałam , tak też podejrzewałam (brak doświadczenia), ale wczoraj gadałam z panią dyrektor i w ciągu tego miesiąca ma być prawdopodobnie reorganizacja i oczywiście ciągle o mnie pamięta. Trzymam ją za słowo. Zależy mi na tej firmie, bo jest duża i znana.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Właśnie moje dziecko dorwało długopis i popisało ścianę . Jest z siebie bardzo dumne, tylko niech to ojciec zobaczy . Spróbuję umyć.
Mój też A jak jeszcze włączę mu jakiś film z naszej kamery, to już w ogóle go nie ma. Jak idzie do kuzynki, to tez jest zachwycony. Bierze jej domki dla kucyków i już dziecka nie ma.

Może jeszcze coś się uda w sprawie pracy

A ja muszę Mikołajowi tablicę kupić. Ostatnio jak byliśmy u znajomych, to pisał sobie po tablicy kolegi.
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;11256101]ja ostatnio podcięłam Maksiowi grzywkę, reszty nie ruszałam, bo pewnie nic dobrego by z tego nie wyszło.
Myślałam, że Maks będzie się kręcić i nie da rady nawet tej grzywki przyciąć, tymczasem moje dziecię grzecznie siedziało i cały czas gadał "cak, cak, cak"= to oznacza nożyczki.,


Maksiu ostatnio odkrył dziurkacz- a nawet dwa, i dziurkuje wszystkie kartki, które mu wpadna w łapki.[/quote]
Jak ja bym siewzięła za strzyżenie, to bym musiała później maszynką go ogolić Na szczęście kuzynka się zna.

Dzieciom nie trzeba dużo do szczęścia
Cytat:
Napisane przez minia99 Pokaż wiadomość
No a wczoraj ... jakby to napisać żeby zabrzmiało po ludzku... hmmm. zaczęła karmić myszke przez pępek

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;11256274]miniu, Maks też ma instynkt , ale tacierzyński. Ma lalkę, którą nosi, karmi swoją herbatka , kładzie do snu w swoim łóżeczku, głaszcze ją....generalnie robi to co ja z nim. A najfajniejsze jest jak całuje lalkę po stópkach, tak jak ja caluje jego stópki, i jak wącha lace stópki, chwyta się za nos, pokazując, że śmierdzą, biegnie po chusteczki nawilżane i myje lalce nogi.

a teraz dowcipo;

[/quote]
Jak słodko

Dowcip rewelka
Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Nowy misio
Ja nie ma siły pisac TŻ dziś pracuje do 20 Nikola ma straszny homor,pada i jest ponuro brrrrrr
Cudy

Mój małż też do wieczora pracuje.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:40   #3044
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

dziś Pola kończy półtora roku i dostała oryginalny prezent urodził się jej nowy kuzyn
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:36   #3045
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cześć kochane

Ja już u babci. Sylwia została bez problemów, ma już koleżanki, co prawda dużo starsze od niej. W jej sali są dziewczyny, które mają 15 i 17 lat
Jak wychodziłam od niej wieczorem to się sama popłakałam

Rozmawiałam wstępnie dziś z lekarzem i ustawią jej badania tak, żeby do piątku się wyrobić i w piątek do domu
Jutro ma jakieś badania z krwi i usg brzucha, w czwartek prawdopodobnie mocz, prześwietlenie ręki, żeby ocenić wzrost kości (chyba) i jeszcze usg narządów kobiecych. Wyniki hormonalne będą za jakieś 2-3 tyg, to nas poinformują i przyjedziemy na wizytę już do poradni.

Kończę na razie bo niedługo szykuję Klaudię do spania. Jak uśnie to jeszcze postaram się odezwać. Mam nadzieję że będzie tu dobrze spać
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 18:38   #3046
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

czesc lasencje

minia, lea to wiecie chociaz, ze jak się Trafi 2 dzidziuś to nie potrzeba niani
kasia
Xantia bon voyage
Pati buziol dla Apolonii
Iwka za badanie
karo

ja własnie zjadłam kromala z moimi kielkami Lucerny miodzio. Juz planuje zakup kolejnych

co do włosków u dziciaczków ja swojego ostatnio obciełam na grzybka siedział grzecznie pod warunkiem, ze jego ulubiony lew też bedzie obcinany musze mu tylko podgolić na krótsze te włoski przy szyi i miodzio

mój małż na treningu ale pewnie za jakies 30 min będzie

ed: Anula Adik miał przeswietlenie nadgarstka ocenia się wiek koścca
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2009-03-03 o 18:39
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:36   #3047
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

anula- ucałuj jutro Sylwię od e-cioci z Olsztyna i powiedz jej ,że jest bardzo dzielna. To szybko Wam zleci jak już w piątek do domku.Buziaki!!!

nasze wyniki w czwartek popołudniu, ale ten woreczek tak podrażnił Werci skórkę, że szok-pierwszy raz. Jutro pobiega trochę z gołą pupcią w sukienusi. A nie mam akurat maści na odparzenia,wrryyyyyy

kanciu ale mi smaku narobiłaś na kiełki, chyba zaraz jakies nastawię
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:51   #3048
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Iwka masz mąkę ziemniaczaną?? a maść alantan albo krem klotrimazol każde z tych pomoże
Ja ma teraz żeżuchę i brokuła chyba wstawię lucernę
Anula dla córek wielkie buziaki od nas oby wszystkie badania były pomyślne

Kancia
ja tez muszę Poli z tyłu włoski obciąć, ale jest z tym lekki problem po szpitalu jest drażliwa przy zabiegach
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:00   #3049
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Iwka ja bym sobie chętnie słonecznika zapuściła

Adrian od 3 tygodni nie miał mytej glowy bo jest straszny krzyk wrzask i uciekanie z wanny a biorac pod uwagę chorobę nie chcialam go jeszcze bardziej denerwowac dziś kapałam go bez Tzt i udało mi się go porzadnie wypluskac i wymyc głowę

a i bylismy na chwile na dworze, mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych skutków ubocznych
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 20:02   #3050
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

TŻ i Niki już nynają a ja czekam na "wiek miłości "na zone club,Polecam!! to reality show .Australijski mistrz tenisa chce poszukuje znajomosci al;e żeby mu utrudnic to dali mu do wyboru kobiety w wieku od 20 do 48.Te powyżej 30 to niezłe laski też tak chcę wyglądac
O juz się zaczyna !!!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:05   #3051
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Patrilka- mam wszystko- dzięki,że mnie oświeciłaś

Bym się poalkoholizowała trochę, a nie mam czym.

Usypiałam dzisiaj Weronkę i już wychodziłam, a ona w ryk, to poszedł Tż- niestety tak ryczała "mumuś, mamuś",że wróciłam. JAk mnie tylko zobaczyła w drzwiach padła i śpi. Kurdę mamine dziecię mi się robi...

A zapisałam się dzisiaj do biblioteki takiej dla dzieci i rodziców tylko. Fajne pozycje mają, filmy, gry komp., cd z bajkami do słuchania. Super. Można aż 10 pozyji na jeden raz wziąć.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:11   #3052
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

apropos zachowania, Adik się zrobił okropnie zaborczy jak zawsze się dzielił wszystkim tak teraz jest tragedia dzieciom zabiera wszystko co mają w rekach, jak ja coś jem to zaraz jest wrzask, ze on chce i potrafi mi do ust skoczyć. Najlepiej to jakbym z nim siedziała w jego pokoju a on by się bawił. Buuu a był taki fajny Mam nadzieję, ze to minie

Iwka mozesz pdoac autora ksiązki 100 zabaw dla 2 latka bo widze roznych autorów
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2009-03-03 o 20:19
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:35   #3053
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dzięki dziewczyny
Jutro przekażę Sylwii buziaki
Klaudia za nic nie chciała się położyć do swojego łóżeczka turystycznego, dopiero uspokoiła się jak położyłam się z nią na moim łóżku i zasnęła 10 min.temu.

kanciu ja jż swoje kiełki zjadłam, następne zrobię jak wróce do domu bo mąż by mi je zasuszył

iwka ja też trzymam kciuki za wyniki Werki

Zaraz dopiszę resztę, bo muszę jeszcze doczytać
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:36   #3054
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

Ja już u babci. Sylwia została bez problemów, ma już koleżanki, co prawda dużo starsze od niej. W jej sali są dziewczyny, które mają 15 i 17 lat
Jak wychodziłam od niej wieczorem to się sama popłakałam
trzymajcie sie cieplutko.
mam nadzieje, że na weekend wrócicie do domu.

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

A zapisałam się dzisiaj do biblioteki takiej dla dzieci i rodziców tylko. Fajne pozycje mają, filmy, gry komp., cd z bajkami do słuchania. Super. Można aż 10 pozyji na jeden raz wziąć.
fajna rzecz.


Maksiu sie dzis potrzaskał.
Byłam w łazience, a on w swoim pokoju, nagle trzask i przeraźliwy płacz jednocześnie. nie widziałam tego, wiec nie wiem co zrobił, jak wbiegłam do pokoju, to w pierwszej chwili myślałam, że coś w ręce, bo miał całe łapki w krwi. dopiero po chwili zauważyłam, że mu z buźki krew leci, było jej pełno.
Maksiu ma rozciętą dolną wargę w środku na całej długości, oprócz tego jeszcze inna ranę, taka rozwaloną, sino-fioletową, też w środku, i do kompletu cały podbródek strzaskany, sino- czerwony.

poza tym nic nowego.
zmykam.pa
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:48   #3055
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Doczytałam

kasiu szkoda, że z pracą jeszcze taka niewiadoma, może w ciągu tego miesiąca się coś wyjaśni Trzymammocno kciuki

Xantia miłej podrózy, wypoczywaj i wracaj do nas. Elis już taka duża i jakie włoski ma długie

lea wycałuj Maksia w bródkę biedaczek

Zmykam już spać, bo jutro o 7 pobudka. Na 8 chcę być u Sylwuni.

iwka też nie mam nic, żeby się zalkoholizować. A szkoda może by mi się lepiej spało. Nie umiem spać poza domem
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 20:55   #3056
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

uuu Biedny Maxiu a nie wiesz jak to zrobił sobie
Pola dziś właziła na swoje krzesełko do karmienia i też na nią sie przewróciło nie wiem jakim cudem na szczęście wszyscy cali - ja osiwieję z tym małym kombinatorem staram sie mieć ja zawsze na oku i ubiegać jej pomysły

Anula trzymaj sie

idę spać
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 21:21   #3057
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dzięki za kciuki

lea biedny Maksiu , już to sobie wyobraziłam . Ciężko będzie mu jeść.

Nie byliśmy u znajomych, bo koleżanka była bez mamy i jakoś średnio chciało mi się z dziadkami jej dyskutować. Posiedzieliśmy u teściowej i zostałam pochwalona za strzyżenie

anula trzymam kciuki za badania i wyniki

xantia w końcu odpoczniesz. Ja to chciałabym już od domu odpocząć.

Jak Krzyś spał to wysprzątałam, pomyłam podłogi, a ściana się odmyła odplamiaczem do ubrań z amweya (chyba tak się pisze ). Moje dziecko też chce żebym z nim leżała, aż zaśnie, ale czasami go zostawiam i albo żadnej reakcji (jak jest wesoły za bardzo), albo zawoła ze 2 razy i cisza. Inaczej wracam, bo nie mam sumienia.

Już wiem co chciałam napisać . Jak byliśmy u moich rodziców to wieszałam mamie firanki, przyniosła mi drabinę metalową. Zostawiłam ją w pokoju i poszłam do nich do kuchni, wyglądam przez drzwi, a moje dziecko już na 3 szczeblu (w sumie 5 ich było) . Więc bardzo dobrze rozumiem ciebie Patrilla. Ale sama też taka byłam, każde drzewo w okolicy zaliczyłam, a na nogach ciągle miałam strupy.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:02   #3058
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witajcie, ja widzieć podobny tryb mam jak małź Pati, tez niestety pracuję wieczorami jeszcze.

Anula - wierzę, że badania dadzą dobre wyniki, jeszcze raz dzięki za płytki, już są

Lea - oj, współczuję, biedny Maksiu

Xantia - ja też tak chcę, może zabierzesz mnie do tego bagażu, ale ostrzegam - ciężar znacznie wzrośnie - ze wskazaniem na znacznie.

Pati - pilnuj Poli, bo jak tak dalej pójdzie to bigamistką zostanie,albo do pojedynków dochodzić będzie. cóż Tymek ma ułańską krew, nie odpuści... ale z drugiej strony Jaś na miejscu... miejmy nadzieję , że miłość na odległość zwycięży!
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:21   #3059
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

A ja się alkoholizuję
Piję Wasze zdrówko

Anula również przesyłam uściski dla Klaudii, szybkiego powrotu do domku i przede wszystkim dobrych wyników badań

kasia szkoda z tą pracą jak tak ci zależało, ale moze jeszcze nic straconego

lea ucałuj mojego biednego zięcia Co by się szybko zagoiło

minia no nasze dzieci już takie duże, że nie wiem nawet kiedy ten czas zleciał
A co to będzie dalej
Ja wybieram się w przyszłym tygodniu zapisać Hanie do przedszkola, bo już są zapisy
Znajoma jest tam dyrektorką i i tak nie byłby problemu, ale wolę iść, zapisać i mieć spokojną głowę. Pójdziemy pooglądamy co i jak
Hania też karmi swoje maskotki od dawna i mlaska przy tym tak, ze boki zrywamy zawsze
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 06:20   #3060
minia99
Zadomowienie
 
Avatar minia99
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 346
Send a message via Skype™ to minia99
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

WOW PIERWSZA
minisiu juz przedszkole??? A od kiedy Hania będzie tam chodziła
lea ucałuj Maksia oj musiał mocno uderzyś w cos ostrego
anula serduchem jestem z Wami
minia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.