Co się robi na siłowni? :> - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-25, 09:37   #31
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

wczoraj bylam 1st raz, no i dzis,jako ze nie ide do szkoly ide zaraz znowu. 20 min na rowerku, 20 min na elipsie i 20 min na bierzni.. potem chyba tylko brzuch pocwicze zobaczymy... a no i dzis wieczorem, o 20, chce isc na areobic-biodia,uda posladki sie nazywa:P musze cos pocwiczyc po umieram od zakwasoww.....;/
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:01   #32
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
nio własnie pomożecie hmmmmm
Polly i kiedy zaś idziesz ćwiczyc co ile będziesz chodzić???ja własnie dzis wyruszam na treninga i zamierzam jak na początek chodzic co drugi dzien
KOchane MOje nie zapominajcie i o mnie))))) cieszę się Jessiczka, że sie dopisałaś do tego wątku

Ja tez byłam pierwszy raz dziś na siłowni, czuję się ( w sensie psychicznym ) super!!!!!!! w fizycznym wymęczona ale też super!!!!!!!!!

juz opisuje wszystko.
Przyszłam , dostałam kluczyk od szatni, i przebrana ruszyłam na salę, tam juz czekał na mnie Pan trener, wypytał mnie ile mam lat, ja tam ogólnie u mnie kondycja, czy choruje na coś ( serce), no i czego oczekuję, więc ja powiedziałam ,ze głownie zależy mi na dolnych partiach ciała czyli brzuch, nogi, uda itd...
Pan sie chwilke zastanowił , i powiedział mi na czym polega wysiłek fizyczny, nastepnie zaczelismy ogladać urządzenia znajdujące sie w siłowni i Pan wyjasniał do czego ogólnie służą, na które partie ciała najlepiej sie nadają... itd.... naprawdę mówił fajnie i duzo - nie pamietam juz teraz dokładnie wszystkiego.

Teraz wybaczcie mi ,ze jeszcze nie posługuję się fachowymi nazwami przyrządów z siłowni

Więc Pan trener powiedział mi jak widzi mój trening i ,ze oczywiscie po przejsciu go sama zdecyduje czy on mi odpowiada, zaczęłam od ORBITREKa ( nie wiem czy dobrze pamietam nazwę cwiczyłam 15 minut , nastepnie przeszłam na urządzenie gdzie ćwiczyłam nogi , robiłam jakby szpagat rozciągając nogi na boki a nastepnie przyciągając je do siebie , miałam ustawione obciązenie na 2 a wiem,ze skala chyba była do 10 ... o ile czegoś nie mylę. Następnie przeszłam na urządzenie cwiczenia ud, również cwiczenie rozciągające, kolejne to takie, iz lezałam na brzuchu a na łydki miałam polozony wałek) dosyć cięzki, musiałam go podnośić nogami do góry, i ostatnie to podciąganie ( głownie na wzmocnienie ramion i brzucha)
Nastepnie juz na koniec miałam
bieżnię - trening chodziarski ( 15 minut)

Każdego z ćwiczeń musiałam zrobić 20 serii ( oczywiscie prócz orbitreka i bieżni- bo tam cwiczyłam po 15 minut)

Jak skończyłam miałam dosyć , terner powiedział ,ze jak się czuję na siłach mogę powtórzyć wszystko jeszcze raz hehe ale nie miałam juz sił oczywiscie tym razem nastepnym mam nadzieję, uda się zrobić wszystko podwójnie!

Atmosfera fajna, ja byłam okolo 14 więc na szczeście jeszcze nie było duzo osób.

Wiem ,ze jakoś mało spójnie to wszysttko opisałam ale chciałam złożyć raport z pola walki))

Ogólnie czuję się wypompowana ale super, super ,ze coś zaczęłam robić i mam nadzieję ,ze wytrwam)))

Co do jedzenia, pytałam sie jak się mam odzywiać - terner odpowiedział ,ze racjonalnie))
Też byłam strasznie głodna po treningu i tez jestem ciekawa co można zjeść aby najlepiej organizm to przyswoił po takim wysiłku


Eh,, rozpisałam się więc trzymam za nas kciuki, dostałam też zadanie domowe tzn mam sie zmierzyć i zważyć zapisać a następnie za 1,5 miesiąca zrobic to samo i porównać wyniki) mam nadzieje ,że prócz kondycji zacznę się mieścić w swoje stare spodnie w rozmarze 40)) a moze nawet 38 i tym optymistycznym akcentem kończę ten wywód
Pozdrawiam I oczywiście mam nadzieje, że ten wątek będzie trwał






Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:13   #33
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Znalazłam na tej stronie ( co poniżej ) ćwiczenia, które robiłam....)

http://kulturysta.com/infopage.php?id=77


1).uginanie podudzi leżąc
2).przywodzenie ud siedząc
3). odwodzenie ud siedząc
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:19   #34
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Sposób odżywiania po ćwiczeniach zalezy od efektu jaki chcesz osiągnąć
( ukształtować mięśnie, schudnąc, nabrać masy itp) oraz od pory w której regularnie ćwiczysz.
Zaraz po ćwiczeniach najlepiej zjeść banana, w każdej sytuacji..
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:25   #35
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
wczoraj bylam 1st raz, no i dzis,jako ze nie ide do szkoly ide zaraz znowu. 20 min na rowerku, 20 min na elipsie i 20 min na bierzni.. potem chyba tylko brzuch pocwicze zobaczymy... a no i dzis wieczorem, o 20, chce isc na areobic-biodia,uda posladki sie nazywa:P musze cos pocwiczyc po umieram od zakwasoww.....;/
Jak na pierwszy raz zrobiłaś wszystkiego za dużo, dlatego masz zakwasy, po prawidłowym treningu i przy prawidłowej diecie nie powinno byc zakwasów.
Program treningowy należy zaczynac od mniejszej ilości powtórzen czy tez krótszego czasu ćwiczenia na urządzeniach aerobowych. Po kilku treningach możesz zwiększyć i ustabilizowac trening. Optymalne efekty i róenowagę między ćwiczeniami i odpoczynkiem osiąga się ćwicząc 3-4 razy w tygodniu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 09:54   #36
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

o..... dziekuje Rozterko;* nie wiedzialam... (generalnie, to malo wiem) a zakwasy mam nieziemskie;/

Asiulka;* u Ciebie chyba fajniej byla-patrzac przez pryzmat trenera... Mi tyle nie opowiadal:P i nie pytal sie ile mam lat, tylko ile waze:P
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 11:16   #37
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
o..... dziekuje Rozterko;* nie wiedzialam... (generalnie, to malo wiem) a zakwasy mam nieziemskie;/

Asiulka;* u Ciebie chyba fajniej byla-patrzac przez pryzmat trenera... Mi tyle nie opowiadal:P i nie pytal sie ile mam lat, tylko ile waze:P
hej Polly
Ja mam jak najlepsze odczucia ale... dziś mnie wszystko boli... trener uprzedzał ,ze tak własnie sie stanie w sumie najbardziej bolą mnie łydki , teraz do soboty mam przerwę w siłowni, bo podobno trzeba parę dni odpocząc ale za to w domu ćwiczyłam dziś lekki aerobik

BOszszszszeeee mam nadzieje ,ze za miesiac , dwa będzie widać efekty , moje spodnie rozmiar 40 czekają

pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 14:41   #38
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

mnie tez boli wszystko.. :| rece.. lydku.. szyja... pozdrawiam,Asiula.. i tez robie przerwe=D
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 20:22   #39
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
mnie tez boli wszystko.. :| rece.. lydku.. szyja... pozdrawiam,Asiula.. i tez robie przerwe=D
Ból wynika w mniejszym stopniu z nagromadzenia kwasu mlekowego , a więcej z mikrouszkodzeń mięsni, nie przygotowanych do takiego wysiłku.
Lepiej zacząć skormniej i stopniowo dojść do takiej intensywności treningu jaki jest nam potrzebny czy dla nas wskazany niż na samym początku przetrenować, czy uszkodzić mięśnie. Bo efekt będzie żaden.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 22:46   #40
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ból wynika w mniejszym stopniu z nagromadzenia kwasu mlekowego , a więcej z mikrouszkodzeń mięsni, nie przygotowanych do takiego wysiłku.
Lepiej zacząć skormniej i stopniowo dojść do takiej intensywności treningu jaki jest nam potrzebny czy dla nas wskazany niż na samym początku przetrenować, czy uszkodzić mięśnie. Bo efekt będzie żaden.
ROZ-ter-KA dzięĸi za fachowe informacje!

No własnie mnie tez bolą mięsnie... w sumie to trener pilnował abym sie nie przesiliła ale ja przy tej pierwszej wizycie nie wykonałam w sumie dużej ilości tych ćwiczeń... ehh jestem taka bez kondycji ,ze nawet mała ilośc mnie wykończyła

ROZ-ter-KA Poradz proszę czy juz w sobotę mogę iść na siłownię? i ile wykonać ćwiczeń, czy 20 powtórzeń na kazdym urządzeniu to za dużo? czy też można powtórzyć ( jak sie będzie miało siły) jeszcze raz wszystkie ćwiczenia ( czyli w sumie 40 razy na jednym urządzeniu) + ORBITREK 15 minut i bieżnia 15 minut.

3 z ćwiczeń, które robiłam to te ze strony:

http://kulturysta.com/infopage.php?id=77

1).uginanie podudzi leżąc
2).przywodzenie ud siedząc
3). odwodzenie ud siedząc

Pozdrawiam serdecznie i prosze o odpowiedz
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 01:34   #41
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

To jest sprawa dość indywidualna. Ja uważam ze 20 powtórzeń dla osoby , która zaczyna to jest dużo, lepiej zrobić po 12 , a potem całą serię powtórzyć.
Mieśnie po ćwiczeniach powinny być zmęczone, powinnaś je "czuć " ale nie powinny sprawiać bolu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 08:40   #42
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Asiula1 - dziekuje za miłe powitanie owszem bede tu czesciej wpadac i opisywac jak mi idzie własnie czekam na Tż i ruszamy na trening tak więc do pozniej jak siłek starczy to wskocze tutaj by pochwalic sie jak mi idzie z tymi dziwnymi urzedzeniami hehehe pozdrawiam i silek zycze na treninga
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:48   #43
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

no to baw sie dobrze Jessiczko;D ja robie przerwe... Chyba,ze na areobic na 20 pojde, ale to jeszcze duzo czasu-pozyjemy zobaczymy;**
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:09   #44
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
To jest sprawa dość indywidualna. Ja uważam ze 20 powtórzeń dla osoby , która zaczyna to jest dużo, lepiej zrobić po 12 , a potem całą serię powtórzyć.
Mieśnie po ćwiczeniach powinny być zmęczone, powinnaś je "czuć " ale nie powinny sprawiać bolu.
]\


Hej dziekuję za odpowiedz.

Ja juz dziś w sumie czuję się lepiej tzn. nie bolą mnie juz tak bardzo nogi i mogę sie normalnie zginać wiec mam nadzieję, że odpoczynek do niedzieli wystarczy, bo własnie w niedzielę mam zamiar wybrać się ponownie na siłownię. Zrobie jak radzisz, tzn na kazðym przyrządzie 12 powtórzeń, a potem całą serię powtórzę.
Muszę też zacząć eliminowac cukier ze swojego jedzenia , bo czytałam, ze może on zniweczyć wszelkie wysiłki.


Do dziewczyn , które zaczynają chodzić na siłownię
Nie wiem czy trafiłyście na ten artykuł ( link ponizej) jeśli nie - polecam , bardzo fajnie napisane:

http://www.sdw.pl/arch.php?archid=0005&page=1


POzdrawiam serdecznie
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:57   #45
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Asiula1
]\





Do dziewczyn , które zaczynają chodzić na siłownię
Nie wiem czy trafiłyście na ten artykuł ( link ponizej) jeśli nie - polecam , bardzo fajnie napisane:

http://www.sdw.pl/arch.php?archid=0005&page=1


POzdrawiam serdecznie
jejku, rzeczywiscie, baaardzo faaajnie napisane .. taki trener,jak autor ww artykulu,to skarb

dziewczyny,przeczytajcie to!!!!
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:40   #46
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Artykuł super, w sumie szkoda ,że znalazłam go jak juz byłam pierwszy raz na siłowni ale i tak pomógł mi dostrzec wiele spraw na które nie zwracałam uwagi

polly a Ty jak teraz pójdziesz na siłownię to będziesz robiła cały zestaw cwiczeń takich jak za pierwszym razem???

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:57   #47
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hej kochane ja własnie wróciłam z siłeczki uffff
Było naprawde fajowo i troszke męcząco choc trenerr kazał tak ćwiczyc to dawałam z siebie wszystko
Najpier niby steperek czy cus takiego na 10 minutek jejku było mi troszke ciezko poczatku ale potem juz lepiej nastepnie cały atlasik wiec ćwiczę ogołnie na wszystko nogi brzuch miesnie klatki piersiowej rece jakis taam z tylu miesien hehehe tak po 12 razy na każde i taak trzy okrążenia tego atlaska nio dosc było i na koniec ponownie 10-cio minutowy steperek.Wogole trener mówil że najlepiej przychodzic 3 do 4 razy w tygodniu wiec trzeba sie zastosowac he a w poniedzialek będa mi ustalac wreszcie dietke ee moze niedietke ale jakis obraz mi dadza co jest wazne w jedzeniu jak sie cwiczy nio a teraz zabieram sie za czytanie linka ktory Asiula1 nam ofiarowala nio to trzymajcie sie kobietki
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:07   #48
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
hej kochane ja własnie wróciłam z siłeczki uffff
Było naprawde fajowo i troszke męcząco choc trenerr kazał tak ćwiczyc to dawałam z siebie wszystko
Najpier niby steperek czy cus takiego na 10 minutek jejku było mi troszke ciezko poczatku ale potem juz lepiej nastepnie cały atlasik wiec ćwiczę ogołnie na wszystko nogi brzuch miesnie klatki piersiowej rece jakis taam z tylu miesien hehehe tak po 12 razy na każde i taak trzy okrążenia tego atlaska nio dosc było i na koniec ponownie 10-cio minutowy steperek.Wogole trener mówil że najlepiej przychodzic 3 do 4 razy w tygodniu wiec trzeba sie zastosowac he a w poniedzialek będa mi ustalac wreszcie dietke ee moze niedietke ale jakis obraz mi dadza co jest wazne w jedzeniu jak sie cwiczy nio a teraz zabieram sie za czytanie linka ktory Asiula1 nam ofiarowala nio to trzymajcie sie kobietki

Kochana dzięki za szczegółowy opis
ja mam nadzieje, ze od niedzieli zacznę regularne treningi, bo na razie byłam za bardzo " połamana" ale tak jak pisałam wcześniej juz jest ok
Ściskam i miłego dnia
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:11   #49
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Artykuł super, w sumie szkoda ,że znalazłam go jak juz byłam pierwszy raz na siłowni ale i tak pomógł mi dostrzec wiele spraw na które nie zwracałam uwagi

polly a Ty jak teraz pójdziesz na siłownię to będziesz robiła cały zestaw cwiczeń takich jak za pierwszym razem???

Pozdrawiam
, podobna kolejnosc,ale nie taka sama... bo terener za pierwszym razem pokazywal mi cw. np na biceps, albo jakies inne ktore mi siew ogole nie przydadza...
bede robic cwiczyc tylko na urzadzeniach na brzuszki, uda i na areobach..
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 12:12   #50
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

jessiczka;* rządzisz ;d
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:41   #51
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
jessiczka;* rządzisz ;d
ja rządzic eeeeh nio niewiem niewiem narazie mam przerwe weeekendowa i od poniedziałku juz systematycznie co drugi dzien wiec damy rade co nie
aha a pomierzyłyscie już siebie wszystkie partie ciała hmmm??
Ja własnie mam juz zapisane i ojjjj trzeba sie wziąsc za siebie
wiec jak robimy kobietki za miesiac chwalimy sie czy cos ubyło badz czy powstał jakis miesien uwidoczniony hmmm
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:42   #52
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
ja rządzic eeeeh nio niewiem niewiem narazie mam przerwe weeekendowa i od poniedziałku juz systematycznie co drugi dzien wiec damy rade co nie
aha a pomierzyłyscie już siebie wszystkie partie ciała hmmm??
Ja własnie mam juz zapisane i ojjjj trzeba sie wziąsc za siebie
wiec jak robimy kobietki za miesiac chwalimy sie czy cos ubyło badz czy powstał jakis miesien uwidoczniony hmmm
Dobrze , ze mi przypomniałaś dziś sie pomierzę!

jejkuuu zeby sie udało i abysmy wytrwały
pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:46   #53
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

hehe dobra ale nie chce sie mierzyc.... po ciuchach zobacze czy schudlam:P
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:02   #54
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

jejkuuu zeby sie udało i abysmy wytrwały

Asiula1 - pewnie że sie uda damy rade kobietki a jak cosik to prosze wskakiwac tutaj i będziemy sie pocieszac co nie polly
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:08   #55
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

ehem do wakacji dobrze,ze jestescie Jessiczka,Asiula
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost

Edytowane przez polly
Czas edycji: 2006-01-27 o 14:12
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:42   #56
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Polly jak i Asiula1 niewiem moze niedoczytalam ale chcecie zrzucic jakies kilogramki z jakiejs wybranej partii ciała czy tak ogólnie sie usmiesnic bo ja oj mam sporo do nadrobienia dla mnie najwazniejsza jest dolna czesc ciala udka posladki bioderka i brzuch by te boczki ktore mi powstaly fee fee zniszczyc ale jestem pełna energii i siłek by dac rade nio wiec buziaczki dla Was i trzymajmy sie zdrowo hee
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:12   #57
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

jesli chodzi o mnie to tak samo jak Ty,Jessiczko:P nogi... -biodra,uda,posladki, brzuch=D
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:04   #58
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

No ja też to samo dolna część Nogi, biodra, brzuch...itd...

Juz wiemy ,ze nie mozna odchudzić ( wyrzeźbić) jednej części ciała, ale to nawet dobrze, bo ja ogólnie jestem strasznie do tyłu jeśli chodzi o ruchi kondycję.
Zajrzałam do waszych ustawien i widzę ,że jesteście sporo młodsze ode mnie ( ja juz mam 30 na karku) ale mysle, ze każdy czas jest dobry do zadbania o ciało.
Ja zawsze byłam drobnej budowy ciała, drobne kości, jak chodziłam do LO to miałam wf trzy razy w tygodniu, potem na studiach też miałam zajecia z wf ... no a potem się zaczęło, praca ( siedząca), niedbałe jedzenie ( często po 22) ...no i w ten oto sposób dorobiłam się nieproporcjonalnej sylwetki, tzn, twarz , ramiona, biust drobne a od pasa w dół sie zaczyna.... napiszę może tylko tyle ,ze jak kupuję ciuchy to góra : 37, 38 - a dół 40, 42 .... ostanio nie zdecydowałam sie na kupno spodni, bo miałam bardzo ( za bardzo ) opiętą nogawkę... wtedy postanowiłam juz konkretnie zawalczyć o siebie i tak oto ... trafiłam na to forum i na siłownię)

pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 08:29   #59
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Cytat:
Napisane przez polly
, podobna kolejnosc,ale nie taka sama... bo terener za pierwszym razem pokazywal mi cw. np na biceps, albo jakies inne ktore mi siew ogole nie przydadza...
bede robic cwiczyc tylko na urzadzeniach na brzuszki, uda i na areobach..
Mam nadzieję że nie będziesz miała mi za złe jak się wtrącę Rozumiem, że chcesz się skoncentrować na udach i brzuchu (też o nie najbardziej "walczę" ) ale powinnaś do tego dodać jeszcze co najmniej ćwiczenia na plecy a to po prostu ze względu na zdrowie Przy rozwijaniu mięśni brzucha powinno się zadbać o mięśnie grzbietu dla równowagi. Nie mówiąc już o tym że opłaca się ćwiczyć całe ciałko dla zdrowia, dobrej kondycji całego ciała i proporcjonalnie rozwiniętej sylwetki Nie powinno się doprowadzać do zbyt dużych dysproporcji w rozwoju różnych partii
W każdym razie pozdrawiam i życzę Wam wszystkim wytrwałości
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 08:36   #60
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Co się robi na siłowni? :>

Asiula1 własnie tak jak napisałas każdy czas jest dobry by zadbać o siebie tak więc fajnie że jesteś z nami badz my z Toba
U mnie natomiast figura a raczej dolna część ciała troszke uległa zmianie na te gorsza własnie przez ostatnie dwa latka gdzie sobie sama zaszkodziłam mało ruchu niezdrowa żywnośc i potem widac efekty ale KONIEC juz z tym no i mam nadzieje że siłownia racjonalne żywienie będzie sie opłaciło i wkrótce będzie lepiej tak więc życzę wytrwałosci i przy tym dobrego humorka wkońcu trzeba polubic ten wysiłek by z przyjemnoscia pedzic na siłke
i robic swoje

aha jeszcze chciałam sie zorientować jesli niebywacie w siłce i macie przerwe na "odpoczynek" to czy robicie badz zamierzacie cos robic w domeczku??
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.