Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 09:33   #361
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Tak się zastanawiam, z racji tego że nie bede miała welonu, czym "rzucać" w czasie oczepin?
Bukietu ślubnego mi szkoda, nie uśmiecha mi się mąż nurkującący pod sukienkę po podwiązkę.... nie chciałabym rezygnować z zabaw oczepinowych....
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:53   #362
Pollianna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
Pollianna faktycznie się nie zrozumiałyśmy ale teraz to już wszystko jest dla mnie jasne i może to dobry pomysł zwłaszcza w kontekście o jakim pisze Hankeczka takiej chwili tylko dla siebie chyba każda znas marzyła kiedyś o tym aby zostać śliczną modelkom a podczas takiej sesji można sie tak poczuć to musi być fajne przeżycie Ale też już o tym słyszałam a nawet o "rozbieranych" sesjach przyszłych panien młodych z których składana jest fotoksiażka która jest prezentem dla pana młodego i piszę to bez żadnych złośliwości bo wszystko jest dla ludzi i każdy wybiera dla siebie to co mu najbardziej odpowiada Ale nie jestem przekonana że taka sesja może zastąpić lustro bo znam magię Fhotoshopa i innych programów do obróbki zdjeć Mimo wszystko troszkę zazdroszczę i gdybym tylko miała czas na taką sesję to pewnie bym sie skusiła ale w moim przypdku to trochę nie miałoby sensu bo fotograf nie jest z Leszna a fryzjerka i wizażystka w studio nie ma mowy tak więc może kiedyś przy innej okazji zafudnuje sobie taką chwilę przyjemności i szaleństwa życze udanej sesji
Dziękuję i wzajemnie życzę udanej sesji [zdjęć] w dniu Twojego ślubu
Pozdrawiam
Pollianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:52   #363
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, z racji tego że nie bede miała welonu, czym "rzucać" w czasie oczepin?
Bukietu ślubnego mi szkoda, nie uśmiecha mi się mąż nurkującący pod sukienkę po podwiązkę.... nie chciałabym rezygnować z zabaw oczepinowych....
nie mam pomysłu czym mogłabyś rzucać bo faktycznie bukietu trochę szkoda a poza tym takie bukiety ślubne bywają ciężkie i nie poręczne do rzucania i łapania a może będziesz miała jakiś szal albo coś podobnego albo zamów sobie jakiś malutki bukiecik z kwiatków które będziesz miała we włosach i nim rzuć nic mi innego na chwilę obecną nie przychodzi do głowy
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:09   #364
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Pollianna Pokaż wiadomość
Madeleinei, z przyjemnością przekażę link do tego postu wspomnianemu fotografowi. Prawdopodobnie skontaktuje się z adminem portalu. Twoja wypowiedź narusza zasady dobrego imienia. Internet zastępuje stopniowo prasę i inne media, może być wykorzystywany do zniesławiania bądź znieważania innych osób - sprzyja temu anonimowość. Twój post ewidentnie jest zniesławieniem...
Dziwne bo do tej pory tego typu epitetami okreslano kolejno: Bodzia M., Olka B., Witka S., Michasia K., Piotrka Ł., no więc widać kazdy z nich z racji bycia fotografem jest oczerniany przez innych i oceniany własnie w ten sposób... Wymieniam fotografów których ofertę ślubna przeglądałam a że byli bardzo sympatyczni w kontakcie, stąd też z sympatią się o nich wypowiadam
Jeśli zgłosi się do mnie poszkodowany, to z przyjemnością udostępnię dane szkalującej osoby niezbędne do sporządzenia doniesienia o popełnieniu przestępstwa.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:46   #365
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
nie mam pomysłu czym mogłabyś rzucać bo faktycznie bukietu trochę szkoda a poza tym takie bukiety ślubne bywają ciężkie i nie poręczne do rzucania i łapania a może będziesz miała jakiś szal albo coś podobnego albo zamów sobie jakiś malutki bukiecik z kwiatków które będziesz miała we włosach i nim rzuć nic mi innego na chwilę obecną nie przychodzi do głowy
Dzieki za podpowiedź!! Wlasnie zadecydowałam o dodatkowym bukieciku fajny pomysł
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:00   #366
Pollianna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Zamów dwa identyczne lub prawie identyczne
nikt nie zauważy różnicy jednym rzucisz drugi schowaj na pamiątkę
Pollianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:54   #367
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Pollianna Pokaż wiadomość
Madeleinei, z przyjemnością przekażę link do tego postu wspomnianemu fotografowi. Prawdopodobnie skontaktuje się z adminem portalu. Twoja wypowiedź narusza zasady dobrego imienia. Internet zastępuje stopniowo prasę i inne media, może być wykorzystywany do zniesławiania bądź znieważania innych osób - sprzyja temu anonimowość. Twój post ewidentnie jest zniesławieniem...
Dziwne bo do tej pory tego typu epitetami okreslano kolejno: Bodzia M., Olka B., Witka S., Michasia K., Piotrka Ł., no więc widać kazdy z nich z racji bycia fotografem jest oczerniany przez innych i oceniany własnie w ten sposób... Wymieniam fotografów których ofertę ślubna przeglądałam a że byli bardzo sympatyczni w kontakcie, stąd też z sympatią się o nich wypowiadam
za chamskie teksty na priv do admina - status trolla
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 12:22   #368
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, z racji tego że nie bede miała welonu, czym "rzucać" w czasie oczepin?
Bukietu ślubnego mi szkoda, nie uśmiecha mi się mąż nurkującący pod sukienkę po podwiązkę.... nie chciałabym rezygnować z zabaw oczepinowych....
tak jak dziewczyny podpowiadają zamów drugi bukiecik, chociażby z margaretek, albo zamiast rzucania niech sobie panny podają w kółeczku Twoj bukiet, byłam na takim weselu i wyszło fajnie, a bukiet się nie zniszczył.
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:59   #369
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam wszystkie dziewczyny ja ślubuje co prawda w 2011 roku dopiero ale juz mamy zarezorwaną sale w Ramzesie w Wilkowicach. Niestety słyszałam ostatnio mase negatywnych opini na temat tej restauracji a wy dziewczyny słyszałyście coś?? Bo juz sama niewiem komu mam wieżyć. Prosze o jakieś opinie Pozdrwaiam
__________________
Kochać,to znaczy widzieć w kimś cud dla innych niewidoczny
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:06   #370
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

aska15241 witamy na forum ślubujących leszczynianek
Sala w Ramzesie jest stosunkowo nowa chyba otworzyli ją w zeszłym roku i pewnie opinii będzie na jej temat nie wiele ja ze swojej strony np nie mogę nic napisać bo to sala już ze zdjęć nie bardzo przypadła mi do gustu więc nawet w swoich poszukiwaniach tam nie trafiłam i na weselu też tam nie byłam Moja dalsza kuzynka natomiast miała tam wesele ale żadna negatywna opinia do mnie nie dotarła więc trudno mi cokolwiek powiedzieć do ślubu masz jeszcze sporo czasu więc możesz się jeszcze porozglądać a z mojego skromnego doświadczenia mogę powiedzieć że pewnie do dnia ślubu będziesz mieć wątpliwości czy dobrą salę wybrałaś przynajmniej ja tak mam

Edytowane przez Lonia
Czas edycji: 2009-05-18 o 19:07
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 11:26   #371
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aska15241 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny ja ślubuje co prawda w 2011 roku dopiero ale juz mamy zarezorwaną sale w Ramzesie w Wilkowicach. Niestety słyszałam ostatnio mase negatywnych opini na temat tej restauracji a wy dziewczyny słyszałyście coś?? Bo juz sama niewiem komu mam wieżyć. Prosze o jakieś opinie Pozdrwaiam
Witamy!
Ja tez niestety nic nie słyszałam o Ramzesie....
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 21:42   #372
Madeleinei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

przepraszam jesli kogos urazilam moja wiadomoscia, ale wyrazilam tylko moje zdanie... moze faktycznie troche za ostro.. po prostu mialam zly dzien pozdrowienia
Madeleinei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 09:05   #373
Mrowka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Hej! Mam ślub w 2010 roku ale już zaczynam szukac dj na wesele. Niestety nie znam żadnych opinii o dj, jak narazie mam na oku kube baldysa i grzegorza hermana. Jesli dziewczyny cos slyszalyscie o tych panach albo znacie innych dj godnych polecenia to prosze napiszcie. Pozdrawiam!
Mrowka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 13:00   #374
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mrowka85 Pokaż wiadomość
Hej! Mam ślub w 2010 roku ale już zaczynam szukac dj na wesele. Niestety nie znam żadnych opinii o dj, jak narazie mam na oku kube baldysa i grzegorza hermana. Jesli dziewczyny cos slyszalyscie o tych panach albo znacie innych dj godnych polecenia to prosze napiszcie. Pozdrawiam!
Ja mogę polecić Grzegorza Hermana. Nie byłam co prawda nigdy na weselu na którym grał, ale na innych imprezach było naprawdę fajnie
Piszę tak nie tylko dlatego, że znam go ładnych pare lat, ale ponieważ podobają mi się efekty jego pracy
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 23:03   #375
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

czesc dziewczyny. wklejam zdjecie z fryzurka sluba, wlasnie taka mi sie marzy, welon tez chce miec przyczepiony tak od dolu, jak na zdjeciu. czekam na wasze opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2_119_145.jpg (15,4 KB, 88 załadowań)
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:33   #376
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. wklejam zdjecie z fryzurka sluba, wlasnie taka mi sie marzy, welon tez chce miec przyczepiony tak od dolu, jak na zdjeciu. czekam na wasze opinie.
Łał! Cudnie! Bardzo mi się podoba!
Na pewno bedziesz w niej przesliczne wyglądać
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 19:08   #377
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

sylwiatkoo1
fryzurka super ja chciałabym mieć taką jak na pierwszym zdjęciu albo taki lekki nieładzik na głowie ale nie wiem co z tego będzie bo jak ostatnio byłam u fryzjerki i pokazywałam jej te zdjęcia o stwierdziła że się takiej fryzury nie da uczesać z moich włosów (głównie chodzi o ta pierwszą którą wkleiłam poniżej) bo mam za delikatne włosy i w ogóle to nie da się niż z nich upiąć i zaproponowała mi żebym zrobiła sobie jakieś loczki z ja za bardzo nie chcę loczków i teraz nie wiem czy szukać jakiejś innej fryzjerki czy może najpierw sprawdzić co mi zaproponuje na próbnej i poźniej ewentualnie kogoś szukać tylko że od próbnej do ślubu zostanie mi raptem 10 dni nie wiem co robić dodam tylko że włosy faktycznie mam delikatne i średnio długie taie mniej więcej za łopatkę Dziewczyny co radzicie ? a może znacie jakąś fryzjerkę w Lesznie która dobrze upina włosy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61.jpg (44,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (15,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (22,3 KB, 41 załadowań)
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 22:43   #378
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Lonia Pokaż wiadomość
sylwiatkoo1
fryzurka super ja chciałabym mieć taką jak na pierwszym zdjęciu albo taki lekki nieładzik na głowie ale nie wiem co z tego będzie bo jak ostatnio byłam u fryzjerki i pokazywałam jej te zdjęcia o stwierdziła że się takiej fryzury nie da uczesać z moich włosów (głównie chodzi o ta pierwszą którą wkleiłam poniżej) bo mam za delikatne włosy i w ogóle to nie da się niż z nich upiąć i zaproponowała mi żebym zrobiła sobie jakieś loczki z ja za bardzo nie chcę loczków i teraz nie wiem czy szukać jakiejś innej fryzjerki czy może najpierw sprawdzić co mi zaproponuje na próbnej i poźniej ewentualnie kogoś szukać tylko że od próbnej do ślubu zostanie mi raptem 10 dni nie wiem co robić dodam tylko że włosy faktycznie mam delikatne i średnio długie taie mniej więcej za łopatkę Dziewczyny co radzicie ? a może znacie jakąś fryzjerkę w Lesznie która dobrze upina włosy ?
siemka!!!! powiem ci szczerze ze troszke dziwie sie temu co powiedziala twoja fryzjerka, no bo jesli wlosy masz delikatne i nie podatne na ukladanie to wlasnie problem bedzie z loczkami, bo po pierwsze moga ci sie w ogole nie skrecic tak jak mialy, a po drugie moga wytrzymac bardzo krotki czas. te fryzurki ktore powklejalas sa bardzo ladne no i moim zdanie wlasnie nadaja sie na wlosy cienkie i nie podatne na ukladanie, bo tam zadnej filozofii nie ma wystarczy tylko upiac i tyle. ale fryzjerka nie jestem wiec nie wiem, tak tylko mi sie wydaje, duzo chyba zalezy tez od fryzjerki, jej mozliwosci i kosmetykow jakich uzywa, wiec szczerze powiem ci ze na twoim miejscu poszlabym z czystej ciekawosci do innego salonu tylko zapytac co o tym mysla i ciekawe czy powiedza ci to samo czy twierdza ze nie ma problemu. ja bede czesana przez Pania Monike Pralat z Art Team.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 12:14   #379
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

świetne te fryzurki
Jestem po ostatniej wizycie u księdza, dowiedzielismy sie jak bedzie przebiegała uroczystość, co ze strojeniem itd..... oraz tego że zakaz jest sypania ryżem i płatkami róż....
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 13:22   #380
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

fajne fryzurki sobie wybrałyście dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
świetne te fryzurki
Jestem po ostatniej wizycie u księdza, dowiedzielismy sie jak bedzie przebiegała uroczystość, co ze strojeniem itd..... oraz tego że zakaz jest sypania ryżem i płatkami róż....
oj szkoda, że nie można sypać płatkami i ryżem u nas ksiądz nie zabrania, na ostatnim ślubie na jakim byłam w mojej parafi nawet zachęcał do sypania ryżem, bo jak stwierdził jest z tego pozytek- szczęście dla pary młodej i pożywienie dla ptaszków

Leosia jak tam? przedślubny stres Cię dopadł?
Do wielkiego dnia już blisko
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:21   #381
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
oj szkoda, że nie można sypać płatkami i ryżem u nas ksiądz nie zabrania, na ostatnim ślubie na jakim byłam w mojej parafi nawet zachęcał do sypania ryżem, bo jak stwierdził jest z tego pozytek- szczęście dla pary młodej i pożywienie dla ptaszków
Co zrobić.... Nie zamierzam jednak obdzwaniać gości weselnych i znajomych i mówic im o zakazie sypania ryzu....

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Leosia jak tam? przedślubny stres Cię dopadł?Do wielkiego dnia już blisko
Oj dopadł. Czasem się budzę w nocy z paniką. Ale częściej się cieszę na całą uroczystość, tańce i wspólną przyszłość. Co ma być to bedzie. Zostało nam tylko dogadanie się z grajkiem kościelnym i z dekoratorką. Acha i jutro odbiór sukienki - tym się denerwuje najbardziej..... Więc trzymajcie dziewczyny kciuki - w sobotę 30-go o 16.00
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 18:19   #382
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

to juz w ta sobote! super!!!!!!!! napewno wszystko wyjdzie swietnie!!!! ja juz chcialabym miec nasz slub za soba. brzuszek rosnie a do sierpnia jeszcze troche czasu zostalo.
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:13   #383
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dzieki dziewczyny!!!
Odebrałam sukienkę - jest cudna
Troche niepokoi mnie pogoda na sobote - deszcz i 19 st.C
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:59   #384
Leosia
Raczkowanie
 
Avatar Leosia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Leszno Wlkp.
Wiadomości: 187
GG do Leosia
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny!!!
Odebrałam sukienkę - jest cudna
Troche niepokoi mnie pogoda na sobote - deszcz i 19 st.C
Mam nowy problem - wysypkę na twarzy!!! Nie wiem co mi zaszkodziło??? Truskawki... Słonce...? Wyglądam tragicznie! Nie mogło to wyjść gdzie indziej ???
__________________
Żona Pierwsza Klasa
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009053000700730.png

Edytowane przez Leosia
Czas edycji: 2009-05-27 o 19:00
Leosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:06   #385
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
Mam nowy problem - wysypkę na twarzy!!! Nie wiem co mi zaszkodziło??? Truskawki... Słonce...? Wyglądam tragicznie! Nie mogło to wyjść gdzie indziej ???
no to predko do vlekarza albo kosmetyczki!!!! nie zostalo ci duzo czasu na dzialanie, ale miejmy nadzieje ze do wesela sie zagoi!!!!!!!!!
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 12:59   #386
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Leosia Pokaż wiadomość
Mam nowy problem - wysypkę na twarzy!!! Nie wiem co mi zaszkodziło??? Truskawki... Słonce...? Wyglądam tragicznie! Nie mogło to wyjść gdzie indziej ???
ojej ale pech, faktycznie może to być od truskawek, bo są bardzo uczulające. Pij wapno, a jak nie przejdzie to biegnij do lekarza
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:28   #387
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

A ja mam tak mały kłopot postanowiliśmy na wesele nie zapraszać znajomych i tak zrobiliśmy. Ale kłopot polega na tym ze co teraz z kimś ze znajomych rozmawiamy to każdy jakoś tak wtrąci ze szkoda mu ze nie będzie się z nami bawił w tym dniu mieliśmy na początku taki pomysł żeby zrobić jakieś przyjęcie albo imprezę w jakimś klubie ale jakoś tak się zakręciliśmy w przygotowaniach że nam to umknęło a teraz nie wiem czy to nie będzie za późno teraz informować znajomych o ślubie (który jest za 15 dni) i o imprezie która miałaby się odbyć jako takie niby poprawiny tydzień później poradźcie co robić
dodam jeszcze że nie mamy takiej zgranej paczki znajomych tylko różnych ludzi z różnych środowisk i dla jednych lepszym rozwiązaniem byłaby uroczyste przyjęcie a dla innych impreza taneczna w klubie kompletnie nie wiem co robić ??

Edytowane przez Lonia
Czas edycji: 2009-05-28 o 19:31
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:10   #388
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Leosiu życzę Wam by ten dzień był początkiem najpiekniejszych dni w Waszym wspólnym życiu. Niech wszystko się uda, trzymam kciuki
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:11   #389
Lonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Leosiu samych złotych nitek w szarej tkanie życia
Wdniu Waszego Ślubu, Samych radosnych zdarzeń. Niech będzie on początkiem, Spełnienia Waszych marzeń.

Edytowane przez Lonia
Czas edycji: 2009-05-30 o 21:16
Lonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:48   #390
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

no dziewczyny jedna z nas jest juz mezatka, dzisiaj pewnie bawi sie na poprawinach!!!! Leosiu wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!! juz nie moge sie doczekac kiedy nam troche poopowiadasz!!!
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.