Majowe Panny Młode - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 12:08   #1801
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
w Esotiq mają rozmiary 65 D, ale trzba akurat trafić na nową dostawę, bo bardzo szybko się rozchodzą. Ja noszę taki rozmiar i udaje mi się znaleźć staniki.

My z dzieckiem poczekamy jeszcze kilka lat. Najpierw chcemy kupić mieszkanie, zmienić samochód no i pobyć trochę ze sobą
W takim razie muszę na bieżąco zaglądać do Esotiq.
A co do dziecka, to już się tak czułam wyobcowana delikatnie, bo Wy dziewczynki od razu po ślubie chcecie dzidziusia, ale widzę że nie jestem sama. My też z wyboru chcemy zaczekać, właśnie ze względu na mieszkanie i co gorsza niestabilną jak na razie pracę. Ale wszystkom w swoim czasie.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:44   #1802
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja niestety też mam problem z dostaniem odpowiedniego stanika
Mój rozmiar to 65E, i dostac taki to o zgrozo... :|
Więc chyba jednak muszę kupić inny i oddac do przeróbki :/

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

A jeśli chodzi o dzidzię to my z TŻ mamy zamiar zacząć się starać na początku przyszłego roku
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:49   #1803
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Jejku dziewczyny jak sie ciesze, ze nie jestem sama z moim "problemowym" biustem... Niestety staniki szyte u chinczykow (z rynku) maja taka smieszna rozmiarowke, ze zawsze mam cos do poprawki, zazwyczaj rozmiar pod biustem jest za luzny. Bo takie chinskie rozmiarowki wraz ze wzrostem miseczki idzie obwod pod biustem wrrrr.....

A co do dzidzi to my tez nie mamy sytuacji rewelacyjnej, bo mieszkamy z tesciami, ale mieszkanie jest duze i mieszkamy razem wszyscy juz rok i jak narazie jest bardzo dobrze
Ale my mamy stabilna sytuacje zawodowa - ja umowa na stale w budzetowce i moj narzeczony rowniez, wiec ja bede czekac z utesknieniem na te 2 kreseczki na tescie no i pracuje juz 3 lata w jednym miejscu wiec nie ukrywam ze chcialabym troche odpoczac od pracy oczywiscie
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 12:56   #1804
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak sie ciesze, ze nie jestem sama z moim "problemowym" biustem... Niestety staniki szyte u chinczykow (z rynku) maja taka smieszna rozmiarowke, ze zawsze mam cos do poprawki, zazwyczaj rozmiar pod biustem jest za luzny. Bo takie chinskie rozmiarowki wraz ze wzrostem miseczki idzie obwod pod biustem wrrrr.....
Żeby jeszcze w sklepach można było dostać wszystkie rozmiarówki... Ja jak do tej pory to kupowałam 70E i szedł do przeróbki..
Zastanawiam, się nad kupnem przez internet, bo tam jest większy wybór rozmiarów, ale jakoś mam obawy.. ogólnie to nic nie lubię przez neta kupować..
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:07   #1805
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Żeby jeszcze w sklepach można było dostać wszystkie rozmiarówki... Ja jak do tej pory to kupowałam 70E i szedł do przeróbki..
Zastanawiam, się nad kupnem przez internet, bo tam jest większy wybór rozmiarów, ale jakoś mam obawy.. ogólnie to nic nie lubię przez neta kupować..
Ja tez bym sie bala stanik kupic. Z reszta nie tylko, bo butów tez nigdy bez przymiarki bym nie kupila... No chyba, ze zmierz sobie gdzies stanik w danych rozmiarze z danej firmy i przez net kup taki sam a cena moze byc zawsze nizsza... Tak moj narzeczony z butami zrobil, buty adidasa ktore kosztowaly 329 zl w sklepie zmierzyl i zamowil przez allegro zaplacil 260 zl, takze jest roznica!
No tylko wlasnie, gorzej jak rozmiarowki nie bedzie nigdzie zeby zmierzyc


Aha, wlasnie umowilam sie na 15 marca na probna fryzure ciekawe jaki bedzie efekt juz sie doczekac nie moge
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-08 o 13:53
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:18   #1806
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja ślubne butki kupiłam przez neta i to była bardzo dobra decyzja Pasują idealnie! Staniki też kupuję przez internet i zawsze trafiam. Po prostu trzeba wiedzieć z jakiej firmy kupować, jaki fason, rodzaj miseczki... Często na allegro można kupić staniki w nietypowych rozmiarach renomowanych firm, ale za niwielkie pieniądze - dziewczyny kupują, mierzą, i sprzedają dalej te które nie pasują.

A z dziećmi poczekalibyśmy nawet wtedy gdybyśmy mieli mieszkanie. Po prostu chcemy spędzić ze sobą sami ze 2-3 lata. Potem nie będzie już na to okazji, bo będzie dziecko. Zresztą... ja pracuję z dziećmi, mój narzeczony ma sporo rodzeństwa, z czego najmłodsza ma 5 lat i po prostu chcemy też odpocząć sobie trochę od dzieci Co nie znaczy, że nie chcemy ich w ogóle mieć.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:43   #1807
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

My cieszymy się sobą od września bo wtedy razem zamieszkaliśmy ale o dzieciach narazie nie myślimy. W jakim jesteście wieku dziewczyny, że chcecie od razu mieć dzieci? Ja obecnie mam 24, mój przyszły maż 28.

Pozdrawiam

p.s Co do rozmiaru stanika to noszę 70C i już ten rozmiar ciężko kupić a nie słyszałam nigdy o rozmiarze 65D.
wina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 18:48   #1808
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hello.. ja dziś OMG w pracy spędziłam 10 h.. grrr.. wdychając te wszystkie paskudne gazy;(
KHADHIJA to znaczy, że odchudzamy się razem.. o rezultatach możemy się informować hehe

MGOSIEKM- ja doskonale wiem jak się odchudzać.. tylko,że nie chce mi się.. a pracuję raczej długie godziny i konczę po 17 w dodatku nie gotuję , bo robi to TŻ.Do tego w pracy prawie cały czas stoję (czyt. nie siedzę) nad pacjentem, więc jakbym miała zjeść jeden zimny jogurt po południu , to bym po prostu padła i tyle by było

Dziewczyny, ja się czuję wyobcowana.. w taki stanik jak JASIULEK zaprezentowała, to ja bym musiała mieć 4 razy więcej biustu niż mam..
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:50   #1809
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
p.s Co do rozmiaru stanika to noszę 70C i już ten rozmiar ciężko kupić a nie słyszałam nigdy o rozmiarze 65D.
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html sprawdź swój rozmiar

My się cieszymy sobą od roku, bo wtedy udało nam się razem zamieszkać A o dzidziusia będziemy się starać pewnie dopiero za kilka lat, bo najpierw trzeba kupić mieszkanie i mieć stabilną sytuację finansową... A tak bardzo byśmy chcieli juz... Wiek: po 25 lat
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:58   #1810
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
p.s Co do rozmiaru stanika to noszę 70C i już ten rozmiar ciężko kupić a nie słyszałam nigdy o rozmiarze 65D.
W dobrych firmach rozmiarówka biustonosza zaczyna się na 60A a kończy jawet na miceczce J czy K

90% kobiet nosi źle dobrany biustosz.. sprawdź sobie swój rozmiar na tej stornie co wkleiła Danaeee84

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Mój TŻ ma 28 lat, ja 26.
I jak za rok czy półtora udałoby mi się zajść w ciążę to by było super
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:10   #1811
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Dla mnie też stanik 65 d to abstrakcja.. ja takiego jeszcze nei widziałam .
Tylko ,że u mnei stanik moze spełniać tylko jedno zadanie, 'powiększać'
.. nic innego nie ma do roboty, bo utrzymywać nic nie musi

Co do dzidzi..i wieku, mój TŻ to już stara D.. haha w październiku stuknie mu 30-stka.. mi w maju 27..
WIęc jak jego sytuacja z pracą się ustabilizuje, a ja zdam moje pierwsze anestezjologiczne egzaminy, to do dzieła..
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 19:48   #1812
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

ale mi wyszły wyniki jestem zaskoczona
rozmiar polski : 65D
niemożliwe
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:48   #1813
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Dla mnie też stanik 65 d to abstrakcja.. ja takiego jeszcze nei widziałam .
Tylko ,że u mnei stanik moze spełniać tylko jedno zadanie, 'powiększać'
.. nic innego nie ma do roboty, bo utrzymywać nic nie musi
Anagat, Ty nie marudz, tylko idz do pierwszego lepszego sklepu ze stanikami, gdzie jest brafitting. Mieszkasz w stanikowym raju (czytaj - na wyspach)

My z TZem bedziemy sie starac o dzidzie juz w podrozy poslubnej, czyli dopiero we wrzesniu Ja - bede miala 25 lat (skonczone tydzien po slubie), TZ - 29 (skonczone dzien przed podroza).

Dziewczyny, a co to tak naprawde znaczy "nacieszyc sie soba"? Pytanie zwlaszcza do tych, ktore mieszkaja z TZami. Czy przez iles tam lat bycia razem na co dzien "nie nacieszyliscie sie" soba?


P.S. Rowno 2 miesiace!
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:51   #1814
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
ale mi wyszły wyniki jestem zaskoczona
rozmiar polski : 65D
niemożliwe
Możliwe I uwierz, że jak kiedyś założysz tak dobrze dobrany stanik, to się zdziwisz, jak biust może ładnie wyglądać
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:28   #1815
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Na pewno taki kupię i zobaczę jak będzie leżeć tyle się w końcu słyszy w programach że kobiety mają źle dobrane staniki.

P.s. Nie wiedziałam ze wizaż tak wciąga
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:33   #1816
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

brafitting...?? ROCKI, to jakoś groźnie brzmi
Ty jesteś pewna, że akurat Irlandia jest stanikowym rajem?? hmmm??
No nic, ja to i tak najlepiej się czuję bez stanika..on mnie tylko ściska buuu..

Zaczęłam sesję solarnianą.. bo się taki ze mnie tragiczny bledziuch zrobił, że bleee..Ostatnie lato miałam 3 lata temu;(
kurtka wodna, mam sie uczyć, a mam takiego lenia, że jak stąd do Moskwy;/
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:21   #1817
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Polskie firmy też zaczęły produkować staniki w takich rozmiarach
http://www.milena-bielizna.pl/
na szczęście w zwykłych sklepach można też czasami trafić na "nietypowe rozmiary".

My nie mieszkamy z sobą. Jest to nasza świadoma decyzja, że chcemy ze sobą zamieszkać dopiero po ślubie i dlatego też chcemy spędzić czas sami ze sobą
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:22   #1818
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

My z Tż mieszkamy ze sobą już jakieś 2-3 latka, jedno 25, drugie 26 latek skończy, ale z dzieckiem jeszcze poczekamy. Teoretycznie mamy siebie na codzień, ale to jednak nie to samo co bycie ze sobą jako małżeństwo. Nie żałujemy tej decyzji wspólnego mieszkania przed ślubem, poznaliśmy się dobrze i świadomie zdecydowaliśmy się na ślub, bo przetrwaliśmy najgorsze chwile, które pewnie w innym przypadku przyczyniłyby się do rozstania.
Więc teraz chcemy się nacieszyć tym szczęściem, a dzieciątko może w przyszłym roku.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:43   #1819
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Wina ja też witam Cie serdecznie, a szczególnie z tego względu, że również jestem z Tarnowa
No i dziewczyny sukces!!!!!!!! Kupiliśmy wczoraj dla Tżta garnitur, dwie koszule (na ślub i poprawiny), krawat i buty myślałam, że do maja będzie z tym zwlekał, a tu wczoraj wziął mnie z zaskoczenia na takie zakupy wyglądał w tym wszystkim bosko
No i zrobiliśmy sobie grawer na obrączkach, ruszyliśmy z rozdawaniem zaproszeń (połowa z nami)
A co do dzidziusiów to musimy poczekać aż studia skończę hehe... oczywiście się nie zarzekam, bo jeśli by tak coś wynikło wcześniej to tragedii nie będzie, ale nie ukrywam, że wolałabym z tym poczekać jeszcze jakieś dwa lata
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 17:40   #1820
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Majowe Panny Młode

majówki zasnęły czy jak? ja właśnie dzisiaj się zapisałam na próbny makijaż za tydzień. A jutro mam przymiarkę sukni. Ha dam znać jak poszło. A poza tym wklejałam wam zdjęcie kamizelki dla TŻ fioletowej? No więc nigdzie takiej nie możemy znaleźć wszystkie są białe lub ecru. Oczywiście nikt nam nie zamówi, bo trzeba to zrobić w większej ilości, a pani powiedziała, że fiolet jej nie zejdzie. A i znalazłam buty Anne Michelle, chociaż szukam też jasnych różowych. No i zaczęliśmy rozdawać zaproszenia...
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:27   #1821
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ahsa Pokaż wiadomość
A poza tym wklejałam wam zdjęcie kamizelki dla TŻ fioletowej?
Hmmm...nie przypominam sobie zdjęcia tej kamizelki wklej, chętnie obejrzymy no w sumie z tym fioletem faktycznie możesz mieć problem a przeglądałaś sklepy internetowe?
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:48   #1822
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Z fioletem jest problem nawet jeśli chodzi o bukiet. Ja uparłam się na fioletowy bukiet i makijaż. Fiolet to piękny kolor Mój P. nie będzie miał kamizelki, tylko koszule i krawat.
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:58   #1823
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
Z fioletem jest problem nawet jeśli chodzi o bukiet. Ja uparłam się na fioletowy bukiet i makijaż. Fiolet to piękny kolor Mój P. nie będzie miał kamizelki, tylko koszule i krawat.
Mój Tż też tylko krawat jak zaniosłam mu wczoraj do przymierzalni kamizelkę z tym wiecie czym nooo...nie krawatem typowym tylko takim krótszym....to usłyszałam tylko: "w życiu czegoś takiego nie ubiorę"
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:52   #1824
Wiosenny Deszcz
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenny Deszcz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 162
Dot.: Majowe Panny Młode

Majówki nie zasnęły. Ja Was cały czas podczytuję, ale Wy już w tym roku bierzecie ślub, a ja jestem PM 2011 i moje przygotowanie to dopiero początki. Wasze to już faza bardzo zaawansowana, jestem więc nie w temacie.
Wiosenny Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:20   #1825
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Mój Tż też tylko krawat jak zaniosłam mu wczoraj do przymierzalni kamizelkę z tym wiecie czym nooo...nie krawatem typowym tylko takim krótszym....to usłyszałam tylko: "w życiu czegoś takiego nie ubiorę"
To"niby coś" to musznikMój TŻ tez na początku nie chciał nawet o tym słyszeć(podobnie jak o kamizelce),lecz pani ekspedientka mimo wszystko zachęciła do przymiatki...no i dziewczyny różnica międzi"kompletnym" ubiorem, a tylko koszulą i krawatem była ogromna!!!Przekonał się i zakupiliśmy. Musznik nie jest taki zły jak wyglądai z kamizelką wygląda się wytworniej. Gdy pan młody zdejmie marynarkę na weselu (a zdarzyć tak się może)będzie w białek koszuli i krawacie wyglądał jak reszta mężczyzn-gości na sali...tak mało zacniewybór należy do pana młodego ale uważam,ze warto chociaż zmierzyć!
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:22   #1826
mariolicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 96
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam wszystkie majoweczki dawno nic nie pisalam, a teraz chce zapytac o spowiedz przedslubna... czy ktoras z Was ma to juz za saba?? ja wybieram sie w najblizszym czasie ale jakos niechętnie...
mariolicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:17   #1827
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Mariolicka, spowiedź u mnie tylko jedna będzie i to dzień przed ślubem. Też będzie dla mnie wydarzeniem traumatycznym.. ja to jeszcze z mojej ostatniej spowiedzi pamiętam tekst; "jestem uczennicą klasy 1 ostatni raz u spowiedzi byłam..." brrr

A po drugie nie śpimy , nie śpimy Czuwamy;D
Ahsa, Kamizelkę fioletową pamiętam, fajna była
No i koniecznie zdjęcia wysyłaj

Jak tam lachoncje odchudzanie idzie?? Ja jak stanę na wadze to powiem ,czy coś ubyło czy nie..Ale coś ta dieta, to ja nie wiem hmm .Ja ogólnie dość zdrowo jem głównie warzywa i mięsko, teraz słodycze redukuję do jednej niewielkiej sztuki dziennie.
Zobaczymy co z tego będzie, powinnam co drugi dzień na basen chodzić, ale coś mi nie wychodzi..grrr

Buziaki i spokojnej nocy
P.S. wiosenny deszcz-czas Ci zleci jak z bicza strzelił aż się zdziwisz..
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:19   #1828
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

Mi sie bardzo podoba klasyczna muszka ale moj nie chce o tym wogole slyszec wiec ... chyba bedzie musznik.
ja mam 25 lat a tz 34 i jeszcze nie chcemy dzidziusia, chociaz ... jak ostatnio uwazyl cos ze mna nie tak, bo mowie do niego tak bardzo pieszczotliwie jak do dziecka i mowi ze przesadzam i jak nie skoncze tak mowic to mi zrobi bambino :P
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:37   #1829
mariolicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 96
Dot.: Majowe Panny Młode

Hm..ja tez powinnam zrzucić troszke ciałka...no albo chociaz nie doposcic do jakiegokolwiek "powiekszenia " za to moj TŻ powiedział ze kupi garnitur za 10 kilo hehe. Narazie wybralismy kolorek- jasna zielen albo raczej seledyn, musznik i kamizelka bo w takiej tonacji bedzie moj bukiet
mariolicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:06   #1830
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

No dobrze ze tu zajrzałam, bo mam też dwie zagwostki.

Po 1 jest to kwestia spowiedzi przedślubnej... co się mówi i jak to wygląda? My się wybieramy na pierwszą w tym tygodniu i jestem przerażona.

Po 2 kwestia krawatu / musznika. My też myśleliśmy o kamizelce i muszniku, ale pan w jednym z salonów powiedział, że to jest już niemodne, że teraz zakłada się krawaty kaskadowe, bo co prawda pan młody nie powinien zdejmować marynarki, ale gdy to już zrobi to ta kamizelka prezentuje się bardzo średnio. A krawat sam (tkany oczywiscie jak musznik i kamizelka w rozne wzory i kolory) zalozony przy zapietej marynarce nie wyglada "lyso" a kamizelka i tak jest malo widoczna... Pokazal nam, w sumie mial racje, wygladalo to dokladnie tak jak powiedzial. A przeciez mieli mnostwo kamizelek z musznikami wiec mogli z nasz dodatkowo 200 zl zedrzec... Ale w koncu i tak nie wiem co lepsze???
20 marca jedziemy do C.H. na zakupy kompletne dla mojego narzeczonego wiec zobaczymy w ktorych salonach co mowia i porownamy, bo chyba inaczej sie nie da?

Dzisiaj mielismy isc do fotografa zrobic zdjecia biometryczne do paszportow, bo w koncu trza go wyrobic jak chce sie leciec od cieplych krajów...

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ahsa Pokaż wiadomość
majówki zasnęły czy jak? ja właśnie dzisiaj się zapisałam na próbny makijaż za tydzień. A jutro mam przymiarkę sukni. Ha dam znać jak poszło. A poza tym wklejałam wam zdjęcie kamizelki dla TŻ fioletowej? No więc nigdzie takiej nie możemy znaleźć wszystkie są białe lub ecru. Oczywiście nikt nam nie zamówi, bo trzeba to zrobić w większej ilości, a pani powiedziała, że fiolet jej nie zejdzie. A i znalazłam buty Anne Michelle, chociaż szukam też jasnych różowych. No i zaczęliśmy rozdawać zaproszenia...

Co tak pozno te zaproszenia? My na miesiac wczesniej musimy znac odpowiedz ile gosci (sala) takze my skonczylismy z zaproszeniamy w lutym, szczegolnie ze duzo gosci przyjezdnych (nocleg tez musielismy zapewnic).

Ja na 15 marca ide na probna fryzurke a makijaz umowie dzisiaj ale chcialabym w 1 dniu zeby pelny probny efekt byl, zobaczymy czy sie uda Czekam na Twoje fotki.

Co do kamizelki to jak wezej napisalam zglupialam totalnie czy z kamizelka czy jednak bez, ale z tego co wzedzie widac odcienie fioletu tudziez lila rozu sa rzadkoscia... Ale sprobujcie w salonach Intermoda (pracowalam tam kiedys) mieli duzy wybor kamizelek i pelna rozmiarowke.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Mój Tż też tylko krawat jak zaniosłam mu wczoraj do przymierzalni kamizelkę z tym wiecie czym nooo...nie krawatem typowym tylko takim krótszym....to usłyszałam tylko: "w życiu czegoś takiego nie ubiorę"
Bukiet w Twoim avatarku to moje marzenie! Jest piekny i wlasnie w cudownym rozu.

anagat no mnie niestety grozi płaskodupie, bo 8h siedze przy biurku i klikam w klawiature, wiec dla mnie dieta musiala byc bardziej restrykcyjna
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-10 o 08:28
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.