Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 08:58   #4501
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie najeżdzajcie na aanneett. Może nie ujęła tego w mega dyplomatyczny sposób, ale zapene miała na myśli warunki psychoficzyczne jakie musi spełniac kandydatka na modelkę
wybiegową high fashion. w tym przypadku zgadzam się z aaneneett. to bezlitosna selekcja, wyśrubowane wymagania. nie brnęłabym w szczegóły dla dobra Kamili, któa jak zauwazyłam jest obecna w wątku.
a fotomodelką na własnym blogu moze być każdy, jełsi mu to sprawia przyjemność. może mi się to podobać lub nie, ale wolnoć tomku....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 08:59   #4502
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
tak w ogóle to widzę na tym wątku lekką hipokryzję. Najpierw najeżdżanie na Kamile, a potem dzika obrona. Ale wiadomo... kobieta zmienną jest
No oczywiście, inaczej być nie mogło


Cytat:
Napisane przez kamila29091 Pokaż wiadomość
nie podoba mi się kolejna dyskusja w tym tonie na mój temat.
dziewczyna miała prawo napisać że na modelkę nadaję się jak krowa do baletu i to napisała.
Chwała jej za to, bo jeszcze rok temu miałam to samo zdanie. Ale intensywna terapia u psychologa i przyjaciele pomogli mi pokonać ten odruch i już jest lepiej. Widzę efekty niektórych sesji i naprawdę mnie się podoba. A to chyba najważniejsze prawda?
Nie musi każdemu bo każdy ma inny gust. Jakby wszyscy byli jednakowi było by bardzo nudno
Kamila, po prostu szacun
Jesteś jedyną osobą, która normalnie zareagowała na krytykę obcej laski z internetu; ktoś pisze co myśli a Ty robisz swoje

Poza tym byłam u Ciebie na blogu i w najnowszym poście wyglądasz bardzo dobrze, może to ta wiosna? Spodnie i buty mniam mniam mniam
A z filmiku się uśmiałam po pachy: "Nie gadaj bo to wszystko słychać"

http://newlifewithfashion.blogspot.c...iat-butow.html
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:10   #4503
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie ogarniam. 2000 zł tygodniowo za bloga


Dziewczyny, chillout. Ostatnio ktoś tu komentował krzywe zęby Charlize wiec stwierdzenie, że ktoś się na modelke nie nadaje jest niczym.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:15   #4504
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie najeżdzajcie na aanneett. Może nie ujęła tego w mega dyplomatyczny sposób, ale zapene miała na myśli warunki psychoficzyczne jakie musi spełniac kandydatka na modelkę
wybiegową high fashion. w tym przypadku zgadzam się z aaneneett. to bezlitosna selekcja, wyśrubowane wymagania. nie brnęłabym w szczegóły dla dobra Kamili, któa jak zauwazyłam jest obecna w wątku.
a fotomodelką na własnym blogu moze być każdy, jełsi mu to sprawia przyjemność. może mi się to podobać lub nie, ale wolnoć tomku....
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chillout. Ostatnio ktoś tu komentował krzywe zęby Charlize wiec stwierdzenie, że ktoś się na modelke nie nadaje jest niczym.
zgadzam sie z obydwiema odpowiedziami.

naprawde, relax, dziewczyny. wypowiedz aanneett sie nie spodobala, bo faktycznie obecnie plynie fala pochwal pod adresem Kamili (tylko przypominam, ze tematem jest moda, ktora nas rozwala ) - ale uwazam, ze byla kulturalna i bez zbednych "ozdobnikow", jak sie rzecz miala przy okazji przezywania krzywych zebow Charlize.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-03-20 o 09:16
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:30   #4505
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie najeżdzajcie na aanneett. Może nie ujęła tego w mega dyplomatyczny sposób, ale zapene miała na myśli warunki psychoficzyczne jakie musi spełniac kandydatka na modelkę
wybiegową high fashion. w tym przypadku zgadzam się z aaneneett. to bezlitosna selekcja, wyśrubowane wymagania. nie brnęłabym w szczegóły dla dobra Kamili, któa jak zauwazyłam jest obecna w wątku.
a fotomodelką na własnym blogu moze być każdy, jełsi mu to sprawia przyjemność. może mi się to podobać lub nie, ale wolnoć tomku....
Zwrocenie uwagi to nie najezdzanie. Wiadomo jak jest z modelkingiem, no ale my tutaj glownie o modzie i blogach rozprawiamy. Wiec blogerka a modeling- to nie ma nic wspolnego
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie ogarniam. 2000 zł tygodniowo za bloga


Dziewczyny, chillout. Ostatnio ktoś tu komentował krzywe zęby Charlize wiec stwierdzenie, że ktoś się na modelke nie nadaje jest niczym.
Tak samo komentowanie czyichs zebow jest nie halo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:40   #4506
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Wiem o tym. Dlatego podałam to jako przykład, że stwierdzenie że ktoś się nie nadaje na modelke wywołuje bulwers i brak kultury, ale obrażanie że ktoś ma krzywe zęby to nie.

Wróćmy do MODY
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 09:45   #4507
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Witam, dołączam

Skarpetki do obcasów. I to nie te delikatne skarpetki, kolorowe (jak nosi Brodka) , tylko noszenie szarych skarpet frotte do czarnych butów na 3cm obcasie (widziane kilka razy u mojej nauczycielki)

I jeszcze grube, zimowe rajstopy kryjące, zakładane do sandałków/balerinek w środku marca (widziane w szkole), czy też noszenie latem białych addidasków do w miarę eleganckich sukienek/ spodenek do kolan z widocznymi, rajstopowymi, beżowymi podkolanówkami (również specjalność mojej byłej nauczycielki)

Do tego mnóstwo wspomnianych tu przez Was rzeczy
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 10:01   #4508
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

natalkaa7522 - pofatygowałam się na Twojego bloga i normalnie Calcium Pantothenicum i drożdże rzuciły mną o ziemię

A tak na marginesie; jak się trampki nie doprały z tego różu i wybielacz też nie pomógł to takie zostaną, nic się nie poradzi
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:04   #4509
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość



czyli co? W ciągu miesiąca dziewczyna przeszła z "osoby bez klasy i stylu" do "świetnie ubranej dziewczyny" ?
Widziałam nowego bloga, dla mnie niczym się nie różni. A filmik to już w ogóle...
nie twierdzimy tu chórem, że Kamila jest drugą Anją Rubik, ma najlepsze ciuchy w sieci i powinna biec na casting Top Model, bo wygra z miejsca.. dziewczyny już wyżej napisały, nie trzeba być modelką, żeby prowadzić bloga i tyle. Każdy ma jakieś swoje zdanie, jeden woli patrzeć na te same ciuchy u tej blogerki, a drugi na zupełne przeciwieństwo, ale nie każdy czuje potrzebę komentowania tego tu. wypowiedzi były jakie były, na wątku wiele osób śledzi poczynania Kamili i sporo osób zauważa zmiany na lepsze i zmienia zdanie, jeśli wcześniej było ono nawet w zupełności krytyczne.
nie wiem co takiego trudnego w sformułowaniu konstruktywnej krytyki ubranej w odpowiednie słowa zamiast tamtej wypowiedzi.. a tak w ogóle to chyba wypadałoby się przyrównywać do lepszych (wypowiedzi) a nie tych poniżej wszelkiej krytyki..

Kamila, fajnie, że wypracowałaś "grubą skórę" i takie wypowiedzi Cię nie dotykają nieunikniona sprawa przy prowadzeniu bloga, niestety
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:28   #4510
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
nie twierdzimy tu chórem, że Kamila jest drugą Anją Rubik, ma najlepsze ciuchy w sieci i powinna biec na casting Top Model, bo wygra z miejsca.. dziewczyny już wyżej napisały, nie trzeba być modelką, żeby prowadzić bloga i tyle. Każdy ma jakieś swoje zdanie, jeden woli patrzeć na te same ciuchy u tej blogerki, a drugi na zupełne przeciwieństwo, ale nie każdy czuje potrzebę komentowania tego tu. wypowiedzi były jakie były, na wątku wiele osób śledzi poczynania Kamili i sporo osób zauważa zmiany na lepsze i zmienia zdanie, jeśli wcześniej było ono nawet w zupełności krytyczne.
nie wiem co takiego trudnego w sformułowaniu konstruktywnej krytyki ubranej w odpowiednie słowa zamiast tamtej wypowiedzi.. a tak w ogóle to chyba wypadałoby się przyrównywać do lepszych (wypowiedzi) a nie tych poniżej wszelkiej krytyki..

Kamila, fajnie, że wypracowałaś "grubą skórę" i takie wypowiedzi Cię nie dotykają nieunikniona sprawa przy prowadzeniu bloga, niestety
No dobrze, piszesz o kontruktywnej krytyce, ale jeśli napiszę konstruktynie co mi się w blogu Kamili nie podoba, to i tak mnie zlinczujecie, bo w chwili obecnej mam nieodparte wrażenie, ze kilka Wizażanek cierpi na wirtualną schizofrenię. Wpierw bezlitośnie krytykują, okraszając to niewybrednymi komentarzami, a teraz przełączyła im się osobowość na słodkie ciocie i głaszczą, mruczą i przytakują. what the hell?

mnie się blog Kamili nie podoba i nie zmieni tego fakt, ze sama K bierze teraz czynny udział w naszym wątku. Nie mam nic do Kamili, ale jej stylizacje mnie nie przekonują. gdybym mogła zabrać K na zakupy, albo wpuścić do showroomu, ubrałabym ją w totalnei innym klimacie. Ale to tylko moje zdanie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:37   #4511
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Witam, dołączam

Skarpetki do obcasów. I to nie te delikatne skarpetki, kolorowe (jak nosi Brodka) , tylko noszenie szarych skarpet frotte do czarnych butów na 3cm obcasie (widziane kilka razy u mojej nauczycielki)
Dzisiaj na jakimś blogu to widziałam Okropnie wyglądają zwykłe skarpetki do np. koturn.

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
natalkaa7522 - pofatygowałam się na Twojego bloga i normalnie Calcium Pantothenicum i drożdże rzuciły mną o ziemię

A tak na marginesie; jak się trampki nie doprały z tego różu i wybielacz też nie pomógł to takie zostaną, nic się nie poradzi
Czemu rzuciły na ziemie ?

Właśnie wybielacz pomógł w sumie.. Były różowe, teraz już są prawie białe, tylko ze zauważyłam że się zniszczyły w sensie odklejają się
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 10:52   #4512
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No dobrze, piszesz o kontruktywnej krytyce, ale jeśli napiszę konstruktynie co mi się w blogu Kamili nie podoba, to i tak mnie zlinczujecie, bo w chwili obecnej mam nieodparte wrażenie, ze kilka Wizażanek cierpi na wirtualną schizofrenię. Wpierw bezlitośnie krytykują, okraszając to niewybrednymi komentarzami, a teraz przełączyła im się osobowość na słodkie ciocie i głaszczą, mruczą i przytakują. what the hell?

mnie się blog Kamili nie podoba i nie zmieni tego fakt, ze sama K bierze teraz czynny udział w naszym wątku. Nie mam nic do Kamili, ale jej stylizacje mnie nie przekonują. gdybym mogła zabrać K na zakupy, albo wpuścić do showroomu, ubrałabym ją w totalnei innym klimacie. Ale to tylko moje zdanie.
ja mówię tylko za siebie, nie zwróciłabym uwagi na to co napisała tamta dziewczyna, gdyby nie to jedno zdanie. Potem napisała kilka słów więcej, ujmując to samo inaczej i dla mnie ok. Ja osobiście wcześniej nie krytykowałam Kamili, jedynie spoglądałam na jej bloga i osobiście uważam, że jest lepiej niż było. Tyle, że to wcale nie oznacza, że to mój ulubiony blog i jestem zachwycona. Nigdzie tak nie napisałam. To wszystko jest ocena poprzez porównanie - kiedyś i teraz, a nie "ulubiony blog w sieci z moimi ulubionymi stylizacjami".
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:55   #4513
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
Kamila, fajnie, że wypracowałaś "grubą skórę" i takie wypowiedzi Cię nie dotykają nieunikniona sprawa przy prowadzeniu bloga, niestety
no, bez przesady, chwile wczesniej Kamila byla na tapecie z jej ałtfitami - i to w tonie przesmiewczym, i jakos nikt nie bronil jej przed komentarzami . ponadto, non stop wklejamy jakies linki, z roznych blogow.

inna rzecz, ze nie krytykujemy figury, ale chwalic glos juz mozemy? jedno i drugie jest offtopem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:06   #4514
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, bez przesady, chwile wczesniej Kamila byla na tapecie z jej ałtfitami - i to w tonie przesmiewczym, i jakos nikt nie bronil jej przed komentarzami . ponadto, non stop wklejamy jakies linki, z roznych blogow.

inna rzecz, ze nie krytykujemy figury, ale chwalic glos juz mozemy? jedno i drugie jest offtopem .

no granica jest cienka fakt, ale jednak jest. ciężko dojść do porozumienia, bo każdy tutaj może mieć rożne podejście. ja wszelkie krytyczne opinie dotyczące wyglądu jakiejkolwiek bloggerki umieszczanej na tym wątku zatrzymuję dla siebie, krytyka butów czy sukienki to dla mnie inna sprawa. jakbym miala bloga to liczyłabym się z krytyką tego co ubrałam na siebie, zrozumiała sprawa, że każdemu się podoba co innego, ale jakby ktoś napisał, że mam krzyw nogi czy za duży tyłek to by mi było troszkę przykro.. wiec fajnie, że Kamila nie przejmuje się opiniami, które tyczą się jej wyglądu, a nie ciuchów.

chyba trzeba się powstrzymać z poruszaniem tematu poszczególnych bloggerek tutaj, bo inaczej chyba nie da się uniknąć tego typu dyskusji

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-03-20 o 11:12
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:16   #4515
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no granica jest cienka fakt, ale jednak jest. ciężko dojść do porozumienia, bo każdy tutaj może mieć rożne podejście. ja wszelkie krytyczne opinie dotyczące wyglądu jakiejkolwiek bloggerki umieszczanej na tym wątku zatrzymuję dla siebie, krytyka butów czy sukienki to dla mnie inna sprawa. jakbym miala bloga to liczyłabym się z krytyką tego co ubrałam na siebie, zrozumiała sprawa, że każdemu się podoba co innego, ale jakby ktoś napisał, że mam krzyw nogi czy za duży tyłek to by mi było troszkę przykro..

chyba trzeba się powstrzymać z poruszaniem tematu poszczególnych bloggerek tutaj, bo inaczej chyba nie da się uniknąć tego typu dyskusji
zgadzam sie z Toba. dlatego warto skonczyc temat .

piszcie lepiej, co Was rozwalilo dzis na ulicy, ja siedze sama w pracy, okno mam za plecami, wychodzace na podworze, i tylko pies do mnie czasem przychodzi, ale on nie rozwala nijak.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:22   #4516
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ja ostatnio przeżyłam szok wracając od okulisty. w pierwszej chwili myślałam, że coś źle widzę po tej wizycie ale niestety.. Z daleka ujrzałam panią ubraną w dość ciemne ciuchy, a na nogach odznaczały się już z daleka, niczym znaki drogowe, botki na mega szpilce. Miały one kolor biały w czarne kropki, co dostrzegłam przy mijaniu owej pani. No jakby skóra zdjęta z jakiegoś biednego dalmatyńczyka. Oczywiście były błyszczące, chyba dla zwiększenia efektu. Może nie byłoby to takie rozwalające, gdyby nie fakt, że z daleka byłam przeświadczona, że idzie jakaś szalona 20stka, przy mijaniu okazało się, że była to raczej szalona 60tka reszta ciuchów też nijak nie odpowiadająca wiekowi.. Rozwala mnie odmładzanie się na siłe w tak pretensjonalny sposób. Przecież można dyskretnie z dużo lepszym efektem
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:41   #4517
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Czemu rzuciły na ziemie ?

Właśnie wybielacz pomógł w sumie.. Były różowe, teraz już są prawie białe, tylko ze zauważyłam że się zniszczyły w sensie odklejają się
No, jakby to ująć żeby się na mnie stado Wizażanek nie rzuciło... jakciemoge kumam wklepywanie na blogach zakupów kosmetycznych typu lakier do paznokci, ayeliner, cień i "testowanie" ich, pisanie recenzji. Ale zakupy z apteki?? I to jeszcze ze zdjęciem??
No chyba, że masz takie szalone fanki co to muszą wiedzieć co, gdzie, kiedy i za ile kupiłaś
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:45   #4518
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
No, jakby to ująć żeby się na mnie stado Wizażanek nie rzuciło... jakciemoge kumam wklepywanie na blogach zakupów kosmetycznych typu lakier do paznokci, ayeliner, cień i "testowanie" ich, pisanie recenzji. Ale zakupy z apteki?? I to jeszcze ze zdjęciem??
No chyba, że masz takie szalone fanki co to muszą wiedzieć co, gdzie, kiedy i za ile kupiłaś
ja już kilka razy widziałam apteczne specyfiki pokazywane na blogu i wielu przypadkach były pokazywane jako środki na polepszenie kondycji włosów, skóry czy jeszcze czegoś - czasem stosowane wbrew normalnemu przeznaczeniu jako magiczny specyfik działający cuda na całkiem coś innego niż widnieje na ulotce może tutaj też o coś chodzi? może autorka nam wyjaśni
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:50   #4519
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Przecież to nie są tabletki antykoncepcyjne czy nowa kolekcja bielizny żebym nie mogła tego dodać Zwykłe tabletki, które każda dziewczyna może sobie kupić w aptece po to żeby włosy były zdrowsze A że zaczęłam 'kurację' CP+drożdże, o której na pewno będę pisać na blogu to też powiadamiam że je nabyłam A gdzie nabyłam to pisze dlatego, żeby każdy wiedział gdzie coś może znaleźć i mniej więcej za ile Dla mnie to jest pomocne (ofkors na innych blogach) bo wiem gdzie co znajdę i za ile

Evvelinek, często tak jest że na włosy nakłada się coś co wogóle nie jest na włosy
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-03-20 o 11:52
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 12:44   #4520
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

dobrze myślałam w takim razie i tak, wiem, zauważyłam, że są różniste kuracje na włosy, które obejmują produkty nieprzeznaczone konkretnie do włosów swojego czasu próbowałam łykać wszelkiego rodzaju tabletki, witaminy na włosy, skórę i paznokcie, w tym drożdże, ale niestety za każdym razem przyplątywało się uczulenie, wiec nie miałam szansy sprawdzić ich skuteczności
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:25   #4521
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
spodnie jak od dresu... takie pamiętam miało się w podstawówce na wf
Też takie posiadałam kupowało sie toto na bazarku najczęściej od handlujących tam Rosjan. Gdybym ich nie wywaliła ładnych pare lat temu to teraz miałabym bardzo modny outfit
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:57   #4522
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

ostatnio o ok 3 w nocy na rynku widzialam 2 dziwczyny w mega krociutkich bialych mini, i bardzo baardzo wyskoich butech na obcasie ktore krotko mowiac szly tak jakby siedzialy mam nadzieje ze wiecie o co chodzi hehe az sie zastanawialam gdzie sie one tak skredaja
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:54   #4523
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

widziałyście?http://stylowebutki.pl/products/Caro...log-blue.html;)




Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No dobrze, piszesz o kontruktywnej krytyce, ale jeśli napiszę konstruktynie co mi się w blogu Kamili nie podoba, to i tak mnie zlinczujecie, bo w chwili obecnej mam nieodparte wrażenie, ze kilka Wizażanek cierpi na wirtualną schizofrenię. Wpierw bezlitośnie krytykują, okraszając to niewybrednymi komentarzami, a teraz przełączyła im się osobowość na słodkie ciocie i głaszczą, mruczą i przytakują. what the hell?

mnie się blog Kamili nie podoba i nie zmieni tego fakt, ze sama K bierze teraz czynny udział w naszym wątku. Nie mam nic do Kamili, ale jej stylizacje mnie nie przekonują. gdybym mogła zabrać K na zakupy, albo wpuścić do showroomu, ubrałabym ją w totalnei innym klimacie. Ale to tylko moje zdanie.
zgadzam się, Kamila pojawiła się w wątku , okazała się sympatyczna dziewczyna i już wszystkie sa zachwycone jej osobą , stylizacje(które wcześniej były obśmiewane) teraz są chwalone
ale nie od dzis wiadomo , że łatwiej obśmiać po chamsku anonimowa osobę a w oczy to już nie tak wesoło

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:56
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:47   #4524
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Wymiękłam;p Tylko popraw linka, bo ";" z uśmiechu się wcina i pokazuje, ze nie ma takiej strony;p
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:49   #4525
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
widziałyście?http://stylowebutki.pl/products/Caro...log-blue.html;)






zgadzam się, Kamila pojawiła się w wątku , okazała się sympatyczna dziewczyna i już wszystkie sa zachwycone jej osobą , stylizacje(które wcześniej były obśmiewane) teraz są chwalone
ale nie od dzis wiadomo , że łatwiej obśmiać po chamsku anonimowa osobę a w oczy to już nie tak wesoło
Ja nic nie widzę w tym liniku, co tam było?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:59   #4526
milusia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

co do skarpetek http://4.bp.blogspot.com/-8knqLkLwyr...0/DSC07073.JPG
milusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:02   #4527
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja nic nie widzę w tym liniku, co tam było?
Musisz usunąć ";" z konca adresu jaki jest pod linkiem

http://stylowebutki.pl/products/Caro...Clog-blue.html
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:16   #4528
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Jezeli ktos pisze ' wedlug mnie nie nadajesz sie na modelke nawet na bloga' to nie ciezko zrozumiec w jakim tonie bylo to napisane i co autorka miala na mysli. Po co teraz ja glupio tlumaczycie,ze chodzilo jej o to jakie warunki modelki musza spelniac, centymetry i inne hooje mooje. Ewidentnie napisala to co miala na mysli,nie widze sensu wycofywania sie i tlumaczenia teraz,ze 'to nie tak'
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:40   #4529
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Jezeli ktos pisze ' wedlug mnie nie nadajesz sie na modelke nawet na bloga' to nie ciezko zrozumiec w jakim tonie bylo to napisane i co autorka miala na mysli. Po co teraz ja glupio tlumaczycie,ze chodzilo jej o to jakie warunki modelki musza spelniac, centymetry i inne hooje mooje. Ewidentnie napisala to co miala na mysli,nie widze sensu wycofywania sie i tlumaczenia teraz,ze 'to nie tak'
Jasne , że tak .
tylko wystarczy sobie przypomnieć ile raz dziewczyny tu wyśmiewały Kamile , że nie powinna pchać się do internetu z takimi stylizacjami , a jej blog to porażka . Nikt jej wtedy tak zawzięcie nie bronił.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Musisz usunąć ";" z konca adresu jaki jest pod linkiem

http://stylowebutki.pl/products/Caro...Clog-blue.html
ciekawe czy blogerki będą to coś lansować
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:52   #4530
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja akurat nie napisalam tego postu po to aby bronic Kamile, tylko dlatego,ze nie lubie zaklamania. Widac co autorka miala na mysli,wiec po co potem glupie tlumaczenia,ze to my zle rozumiemy.

A to,ze po Kamilii jedzie sie tutaj o wiele gorzej i to czesto gesto- to juz druga sprawa.
Skad ten nagly obrot? Nie wiem.
Ja nic do niej nie mam, bo sie nie znamy,a nie bede czlowieka osadzac po tym w czym chodzi ubrany.
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2012-03-20 o 18:54
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.