Suknia marzeń cz.I - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-14, 12:10   #421
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Ejva
Elsi - wiesz to tak jak ja Nie bedzie wielkiego weselicha tylko obiadek (no moze jakis dluzsze posiedzenie) z rodzicami i swiadkami - tak wyszlo :-/ Bo jestesmy za daleko by samemu wszystko zorganizowac, bo bierzemy kredyt na mieszkanie i troche szkoda kazdego grosika ;-) bo moi rodzice nie chca sie angazowac i takie tam....
Niestety Ejvo, nie zawsze się da uniknąć międzyludzkich zgrzytów... Właśnie między innymi z tego powodu nie chcę wesela. Bo wiem, że jak bardzo bym/byśmy się nie starali i tak część rodziny będzie niezadowolona. A tak - wilk syty i owca cała ;-) Nawet jak będą marudzić, to przynajmniej nie całą noc, a my najwyżej odreagujemy ze znajomymi Ja na szczęście jestem w tej dobrej sytuacji, że o tradycyjnym weselu nie bardzo marzę. Jeśli Ty tak, nio to troszku smutniej.
A jeśli chodzi o rodziców, no cóż... Ja nie chcę by moi się angażowali, ale to taka duma jedynaczki - by udowodnić, że sama sobie radzę ;-) A po drugie naprawdę nie mają czego angażować, prócz chęci. A na Twoje pocieszenie: na szczęście już teraz nie będziecie tak blisko z rodzicami (brawo za odwagę -> kredyt) i może uda im się nabrać dystansu do pewnych spraw i nie ranić już córki. Wiedząc, jak trudne może być porozumienie z rodzicami, gorąco Ci tego życzę
Cytat:
Ale i tak chce pieknie wygladac - choc troszke skromnie - tak niewinnie - o tak bym to ujela
A jaka suknia? Kiedy ślub? O jakiej sukni ja marzę, już wiesz Natomiast termin też od dawna wymarzony: maj Zobaczymy kiedy się uda...
Cytat:
Dlatego calkowicie zgadzam sie z Twoja decyzja - zawsze chodzi o to zeby ten dzien byl wspanialy przede wszystkim dla pary mlodej a nie dla szerokiego grona ciotek, pociotek i sasiadow - trzymaj sie cieplo i powodzenia
Dokładnie tak Tak więc tego Wam i nam życzę z całego serca
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 16:33   #422
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: suknia marzeń

Dziekuje Elsi za cieple slowa - tych nigdy za malo Generalnie to ja nie narzekam z powodu tego ze nie bedzie wielkiego wesela - organizacja tego z miejsca gdzie obecnie mieszkam bylaby troche utrudniona - i tu sie oboje zgadzamy z narzeczonym - ale jego rodzice maja inne zdanie a moi jak wspomnialam nie za bardzo sie maja ochote w ogole angazowac. No i tak to w skrocie wyglada, ale i tak trzymam sie dzielnie i probuje wszystko posuwac do przodu a moj luby w tym mi pomaga i to najwazniejsze
Moja wymarzona sukienka a wlasciwie 2 jest w poscie wyzej (powyzej tego na ktory odpowiadalas) ale to tylko marzenie a z rzeczywistoscia planuje sie zmierzyc gdzies moze w okolicach pazdziernika, bo data jest 07/01/06 Zobaczymy czy uda mi sie znalesc cos w tym stylu i jeszcze dopasowac jakas ciepla narzutke. W dodatku chyba nie chce welonu - tylko wianuszek z kwiatkow (sztucznych) bo moj luby chcialby mnie w rozpuszczonych wloskach - ale to jeszcze zobacze. Ponizsze zdjecie mi sie podoba - wiec moze jakas wariacja w tym temacie
Pozdrawiam cieplo i zycze powodzenia w Twoich planach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka9.jpg (20,1 KB, 159 załadowań)
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 17:01   #423
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Ejva
i tak trzymam sie dzielnie i probuje wszystko posuwac do przodu a moj luby w tym mi pomaga i to najwazniejsze
No jak masz takiego wspierającego mężczyznę, to razem góry będziecie przenosić! Na pewno będzie dobrze!!
Cytat:
Moja wymarzona sukienka a wlasciwie 2 jest w poscie wyzej (powyzej tego na ktory odpowiadalas)
Faktycznie są! Chyba urlop sprzyja u mnie roztrzepaniu Obie przepiękne Najchetniej zrobiłabym mix pierwszej z rękawkami z drugiej (oczywista wzór koronki ten sam ;-) ). Straszny mam sentyment do długich, zwiewnych rękawków u sukien ślubnych
Cytat:
W dodatku chyba nie chce welonu - tylko wianuszek z kwiatkow (sztucznych) bo moj luby chcialby mnie w rozpuszczonych wloskach - ale to jeszcze zobacze.
Hihihi, to tak samo jak u mnie Dostałam błogosławieństwo Mojego Lubego na fantazjowanie o naszym ślubie i wyszło tak, że ja już wszytsko mam poukładane jak to będzie - kilka dni temu wybieraliśmy nawet kolor jego garnituru ;-) Ale wracając do fryzury. Ja mam bardzo długie włosy, siegają prawie za pupę. I wiesz, w codziennym życiu są strasznie niewygodne, rozpuszczam je więć tylko na specjalne okazje. A niewątpliwą taką okazją będzie ślub Zresztą mam już serdecznie dość wszechogarniającej mody na koki. Kokom mówię stanowcze "E tam!" ;-) Bardzo mi się podoba taki weleon, jak na zdj.1, choć oczywiście nie tak ozdobny. Ten na zdj. 3 dopasowany jest do "mojej" sukienki", ale to raczej propozycja na krótkie włosy, lub kok właśnie No i piekne są też żywe kwiaty (zdj. 3), albo wianuszek, ale z naturalnych kwiatów. Zobaczymy
Cytat:
Pozdrawiam cieplo i zycze powodzenia w Twoich planach
Gorące wzajemności
elsi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wade.jpg (15,4 KB, 494 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty we włosach4.jpg (11,3 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg welon1.jpg (17,1 KB, 226 załadowań)
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 17:30   #424
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: suknia marzeń

Zauroczylo mnie zdjecie - kwiaty we wlosach ja mam jeszcze ciemne wlosy - to chyba tez bedzie slicznie wygladalo...
Niestety nie jestem posiadaczka wspanialych dlugich wloskow - tylko takich przecietnych - ostatnio troche za ramiona - ale i tak gromadzilam sobie przerozne ciekawe fryzurki i mam tu chyba propozycje dla Ciebie - Dlugowlosa - mnie sie osobiscie ta kombinacja podoba - niestety po skreceniu w loczki nie mialaby nawet 1/5 tej dlugosci. Mysle tez ze pieknie by wygladala w zestawieniu z 'Twoja' suknia
Dodatkowo wyszperalam z moich zbiorow jeszcze takie sukienki - 2 ze zwiewnymi rekawami a jedna troche mniej ale rowniez urocza - choc troche 'puchata'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka1.jpg (30,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka5 i 6.jpg (27,7 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka4 sliczna gora.jpg (20,9 KB, 222 załadowań)
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 18:05   #425
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: suknia marzeń

Elsi

Skąd masz tą fotkę? Może masz ich więcej? Właśnie poluję na tą



sukienaczke i szukam wszystkiego na jej temacik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg welon1.jpg (17,1 KB, 340 załadowań)
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 18:59   #426
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Ejva

Zauroczylo mnie zdjecie - kwiaty we wlosach ja mam jeszcze ciemne wlosy - to chyba tez bedzie slicznie wygladalo...
Ciemne włosy - moje marzenie No ale każdy marzy o tym, czego nie ma Jestem przekonana, że będziesz wyglądała przepięknie
Cytat:
Niestety nie jestem posiadaczka wspanialych dlugich wloskow - tylko takich przecietnych - ostatnio troche za ramiona
Jeśli mogę Cię pocieszyć, to zapewniam Cię, że z tak długimi włosami więcej jest problemu niż przyjemności. Ale największy jest... żal, by ściąć
Cytat:
mam tu chyba propozycje dla Ciebie - Dlugowlosa - mnie sie osobiscie ta kombinacja podoba - niestety po skreceniu w loczki nie mialaby nawet 1/5 tej dlugosci. Mysle tez ze pieknie by wygladala w zestawieniu z 'Twoja' suknia
To prawda Niestety cieżar włosów nie pozwoliłby się loczkom zbyt długo utrzymać. Próbowałam kręcić włosy na studniówkę - gdy były jeszcze krótsze niż obecnie, i niestety pomimo półtora dnia trzymania na papilotach i użycia różnych utrwalaczy, wszystko się bardzo szybko rozpadło. Na szczęście nie mam zamiaru przeprowadzać wielkiej metamorfozy siebie w dzień ślubu, więc mnie to bardzo nie martwi BTW ogromnie przerażają mnie zapędy wielu Panien Młodych. Zmiany koloru i ułożenia włosów, koloru skóry (solarium), kształtu paznokci (tipsy) a nawet barwy oczu (kontakty) i zębów(wybielanie)!! Miesiąc temu byłam na ślubie koleżanki, która na szczęście nie dała się tej modzie. Była najpiękniejszą Panną Młodą ze wszystkich ostatnio przeze mnie widzianych!! Bo "tapeta" nie wygładzała jej szczęśliwej minki Cóż, trzeba uważać, by się nie "przepięknić" w Ten Dzień
Cytat:
Dodatkowo wyszperalam z moich zbiorow jeszcze takie sukienki - 2 ze zwiewnymi rekawami a jedna troche mniej ale rowniez urocza - choc troche 'puchata'
Widzę, że mamy podobny gust Nawet ta "puchata" ma duży urok, bo jest wyjątkowo zwiewna i lekka

Ps. Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Jutro wyjeżdżam w Bieszczady (magiczna kraina, która połączyła mnie z Moim Ukochanym) i przygotowania odkleiły mnie od kompika

Cytat:
Napisane przez bezsenność

Elsi
Skąd masz tą fotkę? Może masz ich więcej?
Nie wiem, czy można tutaj podawać linki do Allegro, ale jako, że 1. nie ja sprzedaję 2. tej niestety nienajdokładniej z oryginału skopiowanej kreacji nie kupiłabym sama, więc zaryzykuję:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60412510
Dlaczego piszę, że suknia nienajlepsza? Ano te piękne rękawki, zamiast się ślicznie układać na ramionach Młodej, wiszą niestety beznadziejnie z powodu zbyt długich ramiączek sukienki. Cóż... Diabeł tkwi w szczegółach
Pozdrawiam serdecznie
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-16, 19:19   #427
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Ps. Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Jutro wyjeżdżam w Bieszczady (magiczna kraina, która połączyła mnie z Moim Ukochanym) i przygotowania odkleiły mnie od kompika
Dziekuje za odpowiedz Zawsze to milo poczytac czyjes przyjazne slowa - nawet od nieznajomej
Wlasnie wrocilam z pracy i obiadek mi sie gotuje wiec zanim sie upichci to wykorzystam te chwilke - mam nadziej ze nie za pozna - by Ci odpisac przed urlopem i zyczyc udanego pobytu w Bieszczadach - wspanialej pogody i mnostwa dobrego humoru Baw sie wysmienicie razem z Ukochanym

Cytat:
Ciemne włosy - moje marzenie No ale każdy marzy o tym, czego nie ma
Oj skad my to znamy - kobietki sa szczegolnie przekorne w tym wzgledzie

A co do zmieniania sie w dzien slubu - to masz racje - nie nalezy 'przedobrzyc' bo efekt moze byc oplakany. Moim celem jest wygladac skromnie i niewinnie - jak na mloda panne przystalo No ale to juz kobieca rzecz chciec byc piekna - nie tylko w dzien slubu

Nie napisalam jeszcze ze troche zamartwiam sie co mam slicznego i cieplego zalozyc na sukienke - zeby nie zmarznac??? Szczegolnie opcja z rekawkami rozszerzanymi moze mi przysporzyc klopotu...
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 01:20   #428
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Ejva
Dziekuje za odpowiedz Zawsze to milo poczytac czyjes przyjazne slowa - nawet od nieznajomej
Gorące wzajemności
Cytat:
wykorzystam te chwilke - mam nadziej ze nie za pozna - by Ci odpisac przed urlopem i zyczyc udanego pobytu w Bieszczadach - wspanialej pogody i mnostwa dobrego humoru Baw sie wysmienicie razem z Ukochanym
Dziękuję serdecznie Właśnie skończyliśmy się pakować. Nie da się ukryć, że to moja wina, że tak późno Ponieważ widzę/czytam, że Ty nie masz możliwości urlopowania w tym momencie, życzę przynajmniej spokoju w pracy
Cytat:
Moim celem jest wygladac skromnie i niewinnie - jak na mloda panne przystalo No ale to juz kobieca rzecz chciec byc piekna - nie tylko w dzien slubu
Prawdę rzeczesz U mnie z tą niewinnością może być różnie. Luby nazywa mnie Diabełkiem, więc co najwyżej (bo przecież kreacja zapowiada się romantycznie i niewinnie ) będę diabełek w owczej skórze
Cytat:
Nie napisalam jeszcze ze troche zamartwiam sie co mam slicznego i cieplego zalozyc na sukienke - zeby nie zmarznac??? Szczegolnie opcja z rekawkami rozszerzanymi moze mi przysporzyc klopotu...
Może jakaś grubsza, długa narzutka/płaszcz? Spinana pod szyją na elficką modłę Przeciesz chodzić dużo "na powietrzu" nie będziesz. Albo jakieś krótsze "futerko". Problem nie lada, ale jeśli sobie poradzisz z dopasowaniem butów do temperatury, tudzież nie zmarzniesz to "góra" to będzie "pikuś". Życzę powodzenia i uciekam do spanka bo pociąg z samego ranka.
Pozdrowienia i trzymam kciuki za dobre pomysły
elsi
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 18:11   #429
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: suknia marzeń

OK Dziewczyny,


mam już zdjęcia ze swojego ślubu (odbył się 6 sierpnia )
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 18:15   #430
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: suknia marzeń

i kolejne trzy
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 18:20   #431
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: suknia marzeń

ostatnie trzy
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 18:38   #432
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: suknia marzeń

Kornelko ja również dołączam się do gratulacji
Podoba mi się Twoja suknia,ja też bede chciała mieć uszytą...możesz mi zdradzic ile zapłaciłas krawcowej? Ciekawa jestem ile bede musiała zapłacic
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:11   #433
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: suknia marzeń

Mi też się ta suknia podoba. Bardzo lubię takie proste- bez masy tiulu, koronek, kryształków.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:18   #434
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez kornelia1980
Witaj Meriamon,
W sumie wszystko razem 1200zł (suknia + welon + usztywniana halka)
Dziękuję za życzenia
Dziękuje za odp... chyba musze zacząć zbierać
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:47   #435
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: suknia marzeń

Kornelio1980!
jak Tyś cudownie wyglądała!
Och- rozmarzyłam sie ....
Nawet nie pytam czy jesteś szczęśliwa- bo zdjęcia zdradzają wszystko!
Jak spisała się sukieneczka- wygodna

Pozdrawiam Cię i Twojego mężusia baaaaaaardzo gorąco
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 19:53   #436
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: suknia marzeń

śliczne fotki i śliczna Panna Młoda
a jak weselisko? wszysko sie udało? poopowiadaj, bom ciekawa niezmiernie
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 20:02   #437
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: suknia marzeń

Kornelio - nie bede zbyt oryginalna.... ale wygladalas przepieknie....
Nie mialam wczesniej okazji - bo zjawilam sie juz po Twoim slubie - wiec teraz Ci zycze wszystkiego najwspanialszego na Nowej Drodze Zycia - obyscie kazdego nastepnego dnia tez byli pelni takiej radosci jaka promieniuje ze zdjec
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 20:56   #438
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Thumbs up Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Ejva
Kornelio - nie bede zbyt oryginalna.... ale wygladalas przepieknie....
Nie mialam wczesniej okazji - bo zjawilam sie juz po Twoim slubie - wiec teraz Ci zycze wszystkiego najwspanialszego na Nowej Drodze Zycia - obyscie kazdego nastepnego dnia tez byli pelni takiej radosci jaka promieniuje ze zdjec
I Tobie Ejva równiez dziękuję, za życzenia i za komplementy Dodam tylko nieskromnie, że czulam sie zupełnie wyjątkowo, myślę, że każda Młoda Panna doznaje tego uczucia. Może się tutaj któras pod tym podpisze, hihihi

Zdjęc w sumie mam ponad 260 więc jest co oglądać.

Pozdrawiam
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 21:07   #439
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez sohf
śliczne fotki i śliczna Panna Młoda
a jak weselisko? wszysko sie udało? poopowiadaj, bom ciekawa niezmiernie
Pozdrawiam!
BYŁO WSPANIALE .

Już wczesniej wspomniałam, że urzadzaliśmy przyjęcie dla 23 osób wynajmując stoliki w zielonogorskiej Palmiarni. Ponieważ tam orkiestra jest etatowa, więc była i zabawa i alkohol i tańce, oczywiście tort o północy. Na pewno nie było to standardowe polskie wesele, ale goście wydali się bardzo zadowoleni,a to z kolei i mnie uszczęsliwiło
Na pierwszy taniec zagrano nam walca angielskiego, którego ćwiczylismy dzielnie cały tydzień. Nie było żadnego potknięcia, więc bardzo sie cieszyliśmy. Humory dopisywały, wódeczka się lała, ale wszystko z rozsądkiem. W międzyczasie obfotografowaliśmy Palmiarnię, stąd ta roślinność na zdjęciach, i jej winne okolice.
Ach, wspomnienia mam same przyjemne. Dodatkowo cieszy mnie to, że a konto wesela nakupowałam sobie takich lepszych kosmetykow, które teraz kojarzyć beda mi się w tym pieknym dniem. Makijaż robiłam sama w asyście mojej świadkowej + te dobre kosmetyki = efekt super i makijaz nie do zdarcia, trzymał się do samego rana . Poszłam spac o 5:20.
Sohf, bardzo to miłe, ze sukienka sie podobała.
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 21:22   #440
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez kornelia1980
BYŁO WSPANIALE .

Już wczesniej wspomniałam, że urzadzaliśmy przyjęcie dla 23 osób wynajmując stoliki w zielonogorskiej Palmiarni. Ponieważ tam orkiestra jest etatowa, więc była i zabawa i alkohol i tańce, oczywiście tort o północy. Na pewno nie było to standardowe polskie wesele, ale goście wydali się bardzo zadowoleni,a to z kolei i mnie uszczęsliwiło
Na pierwszy taniec zagrano nam walca angielskiego, którego ćwiczylismy dzielnie cały tydzień. Nie było żadnego potknięcia, więc bardzo sie cieszyliśmy. Humory dopisywały, wódeczka się lała, ale wszystko z rozsądkiem. W międzyczasie obfotografowaliśmy Palmiarnię, stąd ta roślinność na zdjęciach, i jej winne okolice.
Ach, wspomnienia mam same przyjemne. Dodatkowo cieszy mnie to, że a konto wesela nakupowałam sobie takich lepszych kosmetykow, które teraz kojarzyć beda mi się w tym pieknym dniem. Makijaż robiłam sama w asyście mojej świadkowej + te dobre kosmetyki = efekt super i makijaz nie do zdarcia, trzymał się do samego rana . Poszłam spac o 5:20.
Sohf, bardzo to miłe, ze sukienka sie podobała.
Rzeczywiście Kornelio wygladaliście bajkowo. Widać promieniste i szczęsliwe miny.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-17, 23:32   #441
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: suknia marzeń

Kornelio wyglądałaś prześlicznie!!! śliczna sukieneczka!!! Wszystkiego co najsłodsze na nowej drodze, serdeczne gratulacje.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 07:15   #442
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: suknia marzeń

no to strasznie się cieszę, ze wszystko poszło p Twojej myśli zresztą tak jak dziewczyny już wspominały, wida po Twojej minie, ze jesteś szczęśliwa ja też bym już chciała szczerze to nie mogę już doczekac ))
no a dla Ciebie i świerzego mężusia jeszcze raz wsystkiego wszystkiego dobrego!!!!!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 08:39   #443
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Thumbs up Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Judysia
Kornelio wyglądałaś prześlicznie!!! śliczna sukieneczka!!! Wszystkiego co najsłodsze na nowej drodze, serdeczne gratulacje.
Dziękuję serdecznie raz jeszcze Wam Wszystkim,

Po tylu cudownych życzeniach to tylko: "i żyli długo i szczęśliwie" hahahaha, ale w sumie to po to się składa przysięgę, prawda?

życzę Tobie Sohf tak samo pięknego dnia Ślubu, albo nawet piękniejszego

Jak się uda jeszcze jakieś zdjęcia powklejać to to zrobię.

Trzymajcie się Dziubki
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 12:21   #444
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: suknia marzeń

Ja biorę ślub 1.07.2006r. Marzy mi się suknia, którą załączam poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia4.jpg (26,2 KB, 678 załadowań)
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 10:07   #445
Black Velvet
Raczkowanie
 
Avatar Black Velvet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Cool Dot.: suknia marzeń

a to mój typ::::
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (19,8 KB, 377 załadowań)
__________________
Black Velvet
Black Velvet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 10:08   #446
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: suknia marzeń

Kornelio-dużo szczęścia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 15:09   #447
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez agabil1
Kornelio-dużo szczęścia
Agabil,

Dziękuję

w sumie już teraz to Dziękujemy, hihihi
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 16:18   #448
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: suknia marzeń

Gratulacje!
Zdjecia przyciagają uwagę. Pieknie!
Super ze impreza sie udała bo moja kolezanka, ktora robiła przyjęcie na 20 os (nazywała to stypą) skonczyło sie o 02:00, a tu prosze proszę... do białego rana!
Wszystkiego NAAAJJJ!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 21:46   #449
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Thumbs up Dot.: suknia marzeń

Ejo.
wyglądaliście pieknie.... miałas piekna, skromna sukienke....bez zbednych dodatkowA kwiatki byly oryginalne....))Pozdrawiam i zycze Wam wszytskiego dobrego
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 22:01   #450
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Dot.: suknia marzeń

Kornelia!
Wygladalas cudownie. Przepiekna fryzura (widzialam zdjecia w innych watkach). Marze o takiej, ale na marzeniach sie skonczy.
Ja swoja sukienke chce zaprojektowac sama. Ma to byc koniecznie rybka z "ogonem" gorset na szelce angielskiej a wszystko w kolorze ecru. Ze wzgledu na mozliwosc wystapienia niskich temperatur (hihihi) chce wykombinowac jeszcze jakies okrycie Moze zakiecik. O efektach poinformije.

GRATULACJE Kornelia!!!!
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.