Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 10:12   #121
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-...ia_224295.html

Niewiele to wnosi, ale daje nadzieje...
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:49   #122
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A więc i Rutkowski się włączył...
Ja osobiście powstrzymuję się od jakichś hipotez, wskazywania sprawców - od tego jest policja, mam nadzieję, że szybko sprawa się wyjaśni, ale ciekawi mnie najbardziej jedno - w jakim celu ktoś wykradł Magdę? Zabranie kocyka to moim zdaniem jakaś wskazówka, że ta osoba, nie zrobi jej krzywdy... Bo tak sobie myślę, że osoba psychicznie chora, czy bandyta wykradający dziecko na narządy, nie przejmowali by się czymś takim jak kocyk. Uczepiłam się tego kocyka, jako iskierki nadziei, że może jest otoczona opieką, i jest nadal cała i zdrowa...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:56   #123
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
A więc i Rutkowski się włączył...
Ja osobiście powstrzymuję się od jakichś hipotez, wskazywania sprawców - od tego jest policja, mam nadzieję, że szybko sprawa się wyjaśni, ale ciekawi mnie najbardziej jedno - w jakim celu ktoś wykradł Magdę? Zabranie kocyka to moim zdaniem jakaś wskazówka, że ta osoba, nie zrobi jej krzywdy... Bo tak sobie myślę, że osoba psychicznie chora, czy bandyta wykradający dziecko na narządy, nie przejmowali by się czymś takim jak kocyk. Uczepiłam się tego kocyka, jako iskierki nadziei, że może jest otoczona opieką, i jest nadal cała i zdrowa...
ja mysle, ze juz jej nie ma w Polsce.

Az mi sie sprawa Madeline przypomniala. Ciekawe czy ta sprawa ruszyla sie od tamtego czasu ;/
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:05   #124
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
myślę, że to trzymanie dziecka w domu, to nie jest wielki problem. w domku jednorodzinnym sąsiadów nie ma, wcale z wózkiem nie musieli jeszcze wychodzić. a pieluchy w koszu.. no proszę cię
Nie każdy ma domek jednorodzinny, ja w bloku słyszę niemowlę sąsiadów. Nie mówię też o grzebaniu w cudzych śmieciach ale spotykam sąsiadów w windzie, w sklepie - jeśli wiedziałabym, że nie mają dzieci a nagle kupują pieluchy/kaszki i rzecz dzieje się w Sosnowcu zwróciłoby to moją uwagę. Ale pewnie nie dadzą się tak banalnie złapać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:47   #125
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ja mysle, ze juz jej nie ma w Polsce.

Az mi sie sprawa Madeline przypomniala. Ciekawe czy ta sprawa ruszyla sie od tamtego czasu ;/
Fossa, ja tez juz wspominalam o Maddy.
Nie, nie odnalazla sie.
Mysle, ze w rodzicach ta ostatnia iskierka nadziei wciaz jeszcze sie tli - http://www.findmadeleine.com/index.html

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

A Magdusi nie ma na stronie itaki.
Moze jakies formalnosci tyle trwaja.
Ja mysle, ze staralabym sie mozliwie szybko zamiescic jej dane rowniez tam...
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:26   #126
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Zabranie kocyka to moim zdaniem jakaś wskazówka, że ta osoba, nie zrobi jej krzywdy... Bo tak sobie myślę, że osoba psychicznie chora, czy bandyta wykradający dziecko na narządy, nie przejmowali by się czymś takim jak kocyk. Uczepiłam się tego kocyka, jako iskierki nadziei, że może jest otoczona opieką, i jest nadal cała i zdrowa...
a wg mnie to żadna wskazówka. zabrany kocyk może świadczyć o tym, że dziecko bez żadnego okrycia ani wózka - niesione na rękach, gdy jest mróz - może wzbudzić wiele podejrzeń. a tak, to kocem łatwiej zakryć dziecko i szybko przemknąć.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:36   #127
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A także o tym, ze oprawca się zwyczajnie spieszył... Też bym się nie dopatrywała uczuć wyższych, że ta menda się martwiła, że dziecko zmarznie. Przecież zrobił jej krzywdę największą - zabrał od matki...
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 12:50   #128
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Do Itaki rodzina składa zaginięcie, nie policja... Nie każdy zgłasza do Itaki...w policyjnej bazie zaginionych jest kilka razy więcej osób niż w Itace...Policja zamieszcza od razu po przyjęciu zgłoszenia, a do Itaki trzeba zebrać i wysłać różne dokumenty...dlatego często zamieszczają z opóźnieniem.

Kocyk mógł zabrać, żeby ukryć dziecko, zasłonić, jakby płakało...
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:09   #129
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziewczyny aż mi się lepiej zrobiło jak przeczytałam tyle wpisów podzielających moją opinię i nie najeżdżających na rodziców małej Magdy...

Niektórzy pisali tutaj, że 10 tys od policji to marny ochłap a ja się z tym nie zgadzam Po pierwsze, sam fakt, że policja coś daje jest godny odnotowania, nie przypominam sobie żadnej sprawy, w której dawali jakąś nagrodę ale mogę się mylić... Poza tym pewnie jak na warunki polskiej policji, szczególnie z miasta wielkości Sosnowca to duża kwota...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:18   #130
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

pojawił się na wirtualnej nowy artykuł

Ponoć monitoring zarejestrował tego mężczyznę

Link do artykułu - http://wiadomosci.wp.pl/title,Mama-M...dd07&_ticrsn=3

Mam nadzieję, że to coś da
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:27   #131
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez madalena83 Pokaż wiadomość
pojawił się na wirtualnej nowy artykuł

Ponoć monitoring zarejestrował tego mężczyznę

Link do artykułu - http://wiadomosci.wp.pl/title,Mama-M...dd07&_ticrsn=3

Mam nadzieję, że to coś da
Interesujące... Zdarzyło się coś ważnego ale nie może o tym mówić, brzmi bardzo tajemniczo ale miejmy nadzieję, że to coś pomoże rozwikłać sprawę... Swoją drogą byłam pewna, że wczoraj mówili w tv, że monitoring nic szczególnego nie zarejestrował, że nie da się rozpoznać tego mężczyzny ale może jednak się da?
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 13:29   #132
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ja mysle, ze juz jej nie ma w Polsce.

Az mi sie sprawa Madeline przypomniala. Ciekawe czy ta sprawa ruszyla sie od tamtego czasu ;/
Sprawa się nie rozwiązała. Raz na jakiś czas mówią o przełomie, o nowych tropach a Madeline i tak do tej pory nie znaleziono...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:30   #133
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Interesujące... Zdarzyło się coś ważnego ale nie może o tym mówić, brzmi bardzo tajemniczo ale miejmy nadzieję, że to coś pomoże rozwikłać sprawę... Swoją drogą byłam pewna, że wczoraj mówili w tv, że monitoring nic szczególnego nie zarejestrował, że nie da się rozpoznać tego mężczyzny ale może jednak się da?
Ja też nie wiem jak to jest - ciągle są sprzeczne informacje

Pewnie policja nie przekazuje wszystkiego, a media sobie poprostu dopowiadają.
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:33   #134
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tak mi strasznie zal tych rodzicow i tego malenstwa, az serce cierpnie. Jako matka dwoch dziewczynek nie jestem w stanie nawet myslec, jaki koszmar przezywaja. Oby niepewnosc nie trwala juz dlugo, cokolwiek ma to znaczyc

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez madalena83 Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem jak to jest - ciągle są sprzeczne informacje

Pewnie policja nie przekazuje wszystkiego, a media sobie poprostu dopowiadają.
Albo policja/ prokuratura probuja zdenerwowac sprawce. Zdenerwowany czlowiek zaczyna sie spieszyc, popelnia bledy. To dosc powszechna i niekiedy skuteczna praktyka.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:36   #135
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Tak mi strasznie zal tych rodzicow i tego malenstwa, az serce cierpnie. Jako matka dwoch dziewczynek nie jestem w stanie nawet myslec, jaki koszmar przezywaja. Oby niepewnosc nie trwala juz dlugo, cokolwiek ma to znaczyc

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------



Albo policja/ prokuratura probuja zdenerwowac sprawce. Zdenerwowany czlowiek zaczyna sie spieszyc, popelnia bledy. To dosc powszechna i niekiedy skuteczna praktyka.
W takim razie mam nadzieję, że to zadziała.

I masz rację - niepewność jest najgorsza.
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:49   #136
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tak sobie pomyślałam coś po przeczytaniu artykułu o podejrzeniach Rutkowskiego i o tym, że przed porwaniem wydarzyło się coś ważnego. Może matka poznała osobę, która za nią szła? Z 2 strony to mało realne bo pewnie wtedy sprawa już byłaby rozwiązana ale skoro Rutkowski uważa to za bardzo prawdopodobne to kto wie?
Nie chcę tworzyć tu jakichś teorii spiskowych i przepraszam, ale tak jakoś nasunęło mi się na myśl...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:50   #137
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Sprawa się nie rozwiązała. Raz na jakiś czas mówią o przełomie, o nowych tropach a Madeline i tak do tej pory nie znaleziono...

Kurcze ona miala taka charakterystyczna lezke na oku az dziw, ze nikt jej nigdy nie zobaczyl Tu wydawalo sie, ze szanse byly o wiele wieksze na odnalezienie. Widzialam zdjecia Maddy jak moze (ale nie musi) teraz wygladac. To przerazajaca historia.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:28   #138
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Niestety, w dalszym ciągu panuje u nas znieczulica. Ludzie nie chcą reagować, a szkoda, bo wielu sytuacji można by uniknąć

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
mógłby oddać dziewczynkę do okna życia...
Też racja. Wiem, że niedorzeczne jest to, co napisałam wcześniej, bo nikt normalny tak, by się nie zachował, ale cóż,

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
15 minut leży kobieta na ziemi, obok ma wózek i ludzie nie reagują (nie wierzę że nikt tamtędy nie szedł, nie raz sam widziałem jak ludzie omijają ludzi którzy zasłabli, raz sam gdybym nie zadzwonił po karetkę to pewnie facet by zamarzł a ludzie widzieli gościa, bo trudno było go nie zauważyć i szli dalej) mimo że wystarczy po prostu ocucić kobietę, ba wystarczy spojrzeć do wózka nie robią nic a mają ją pod ręką, to czy na prawdę wierzysz że ci ludzie będą się przejmować płaczem za ścianą? ile to dzieci jest katowanych a za ścianą sąsiedzi sobie normalnie obiad jedzą?
a tu przynajmniej większa suma gotówki może zmobilizować kogoś do tego żeby dał znać coś o losie dziecka.
Nie będą się przejmować, bo większość wychodzi z założenia, że to ich nie dotyczy. Łatwiej przejść obok czyjejś krzywdy, nieszczęścia, aniżeli zrobić cokolwiek. Może się rozleje teraz fala krytyki, ale uważam, że ludziom w większości sytuacji tak jest wygodniej.

dla Ciebie za reakcję Ten człowiek zawdzięcza Ci życie...

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Az mi sie sprawa Madeline przypomniala. Ciekawe czy ta sprawa ruszyla sie od tamtego czasu ;/
O, o niej wczoraj pomyślałam.

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Interesujące... Zdarzyło się coś ważnego ale nie może o tym mówić, brzmi bardzo tajemniczo ale miejmy nadzieję, że to coś pomoże rozwikłać sprawę... Swoją drogą byłam pewna, że wczoraj mówili w tv, że monitoring nic szczególnego nie zarejestrował, że nie da się rozpoznać tego mężczyzny ale może jednak się da?
Jeżeli tylko to ma w jakikolwiek sposób pomóc...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Tak mi strasznie zal tych rodzicow i tego malenstwa, az serce cierpnie. Jako matka dwoch dziewczynek nie jestem w stanie nawet myslec, jaki koszmar przezywaja. Oby niepewnosc nie trwala juz dlugo, cokolwiek ma to znaczyc
Dokładnie

http://wiadomosci.wp.pl/title,To-on-...wiadomosc.html
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:50   #139
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Już nawet media zaczynają porównywac porwanie z zaginięciem Madeleine
Mam jednak nadzieję, że to porwanie zakończy się pomyślnie i mała wróci do swojej rodziny

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sos...ne_224236.html
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 14:51   #140
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Kasia przeczytałam artykuł do którego dałaś linka i aż mnie zmroziło, ktoś opublikował komentarz: Tak kurtka leżała dziś na drodze pod przejazdem kolejowym za IKEA w strnę Tychów jak się jedzie
To jest moja dzielnica
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:01   #141
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Kasia przeczytałam artykuł do którego dałaś linka i aż mnie zmroziło, ktoś opublikował komentarz: Tak kurtka leżała dziś na drodze pod przejazdem kolejowym za IKEA w strnę Tychów jak się jedzie
To jest moja dzielnica
ciekawe czy faktycznie, czy ktoś sobie jaja robi. W ogóle jak czytam niektóre komentarze to aż się we mnie gotuje.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:05   #142
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ciekawi mnie, skad u Rutkowskiego tyle optymizmu. Co by nie mowic, to zbyt medialny i zbyt znany czlowiek, zeby rozpalac plonne nadzieje, wiec sadze, ze istnieja mocne przeslanki, mocniejsze niz kocyk, zeby wierzyc w happy end... przeciez nie rzucalby slow na wiatr ot tak, zeby go znowu zacytowano publicznie?
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:18   #143
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie, skad u Rutkowskiego tyle optymizmu. Co by nie mowic, to zbyt medialny i zbyt znany czlowiek, zeby rozpalac plonne nadzieje, wiec sadze, ze istnieja mocne przeslanki, mocniejsze niz kocyk, zeby wierzyc w happy end... przeciez nie rzucalby slow na wiatr ot tak, zeby go znowu zacytowano publicznie?
Wiesz, akurat do tego bym nie przywiązywała wagi bo po zniknięciu Iwony Wieczorek Rutkowski też miał wiele do powiedzenia a sprawa do dzisiaj nie jest rozwiązana... Myślę, że on chce odzyskać twarz, sprawą Iwony się nie udało dlatego przyplątał się teraz
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:45   #144
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

No wlasnie - moze sa szanse z Madzia i on w tym upatruje mozliwosci zrehabilitowania sie?
Kij w pobudki, niechby i dla pieniedzy ktos przekazal istotne informacje, byle sie odnalazla kruszynka
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:49   #145
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie, skad u Rutkowskiego tyle optymizmu. Co by nie mowic, to zbyt medialny i zbyt znany czlowiek, zeby rozpalac plonne nadzieje, wiec sadze, ze istnieja mocne przeslanki, mocniejsze niz kocyk, zeby wierzyc w happy end... przeciez nie rzucalby slow na wiatr ot tak, zeby go znowu zacytowano publicznie?
Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Wiesz, akurat do tego bym nie przywiązywała wagi bo po zniknięciu Iwony Wieczorek Rutkowski też miał wiele do powiedzenia a sprawa do dzisiaj nie jest rozwiązana... Myślę, że on chce odzyskać twarz, sprawą Iwony się nie udało dlatego przyplątał się teraz
Otóż to... Jestem też pełna dystansu do tego co mówi pan Rutkowski. W sprawie Iwony też zapowiadał przełom i co? Dziewczyny nadal nie znaleziono.
Nieważne kto znajdzie dziecko, czy policja czy pan Rutkowski...najważniejsze by wrocilo cale i zdrowe do rodziców.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:47   #146
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Przecież to logiczne że to 10 tysięcy to chwytak na złodzieja. W przypadku Iwony Wieczorek specjalnie wprowadzono plotkę jakoby Sopoccy bogacze zrobili zrzutę opiewającą na ogromną kwotę żeby podkusić tę osobę do zgłoszenia się.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:52   #147
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

O Rutkowskim to szkoda gadać. Oliwników nieźle zwodził kase brał a nic nie robił aby Krzysztof sie odnalazł
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:15   #148
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

boże.. http://www.tvn24.pl/-1,1732889,0,1,j...wiadomosc.html (
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:10   #149
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Macie rację. Rutkowski jak do tej pory tylko dużo mówił, a niewiele robił. Oby tym razem było inaczej... Zresztą, nieistotne kto odnajdzie Madzię. Ważne, żeby ją w ogóle odnaleźć.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
I niech to będzie wystarczająca "zachęta" do oddania Madzi
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:14   #150
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wypowiedź Rutkowskiego: http://slask.naszemiasto.pl/artykul/...owca,id,t.html
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.