Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-22, 23:25   #901
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma w tym żadnego problemu. Gdyby tylko przyznała, że TAK, uwielbiam Alex, podoba mi sie jej styl, sposób bycia itd.. a ona dalej w zaparte i kasuje komentarze dziewczyn, które napomkną coś o Alex. Tego nie kumam.
Tego chyba nigdy nie zrobi, bo zbyt dużo osób zauważy jak bardzo jest do niej podobna. Bawiło mnie to całe porównywanie Szusz i Alex, ale teraz rzeczywiście to jest dość dziwne. Może obrała ją jako wzór, bo Alex odniosła sukces, za coś ludzie ją lubią, a Szusz niczym szczególnym się nie wyróżniała. Teraz jest masa ciekawszych vlogerek, które maja coś do przekazania
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 23:34   #902
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Tego chyba nigdy nie zrobi, bo zbyt dużo osób zauważy jak bardzo jest do niej podobna. Bawiło mnie to całe porównywanie Szusz i Alex, ale teraz rzeczywiście to jest dość dziwne. Może obrała ją jako wzór, bo Alex odniosła sukces, za coś ludzie ją lubią, a Szusz niczym szczególnym się nie wyróżniała. Teraz jest masa ciekawszych vlogerek, które maja coś do przekazania
Ja ją wcześniej jakoś bardziej lubiłam, subskrybowałam itd. Teraz wyczuwam jakiś fałsz no i dla mnie ksywa Kołysanka. Nawet jeśli chce naśladować Alex, to jeśli to jest wbrew jej osobowości i mentalności, to właśnie taka mamałyga wychodzi.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 23:58   #903
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Chocher i inne rosyjskojęzyczne dziewczyny - możecie mi pomóc i powiedzieć co mówi ten pan o laptopie? Sorki za offtop, ale nie wiele jest jego recenzji, głównie jestem ciekawa wad jakie wymienia:
-nie widac odcisków palców na obudowie
-ma 890g wagi i 17,5mm grubosci
-po prawej stronie są dwa wejscia usb, po lewej reszta, są wygodnie umieszczine
-te diody od baterii itd. nie przyciągają uwagi, są położone z przodu, nie rzucają sie w oczy
-jak odchylisz ekran mocniej niz o 90 stopni to sie zrobią takie jakby "nóżki" na których bedzie sie opierał i przez to moze "jeździc" po stole
-niezłe głosniki
-klawisze mają standardową wielkosc i to ze są na malej powierzchni nie przeszkadza
-wygodny w użyciu touchpad
-mógłby miec wyższą najwyższą jasność
-niekoniecznie da sie otworzyc jednną ręką
- nie grzeje sie
-jest cichy
-wygodnie mozna miec otwarte do 10 okienek w przeglądarce i kilka dokumentow w microsoft office
-nie spodoba sie wymagającym użytkownikom ze względu na wydajnosc
-za tę cene jest ok dla osób, ktore szukają netbooka, który długo dział, dla prostych działań


takie typowo techniczne rzeczy w stylu rodzaju karty graficznej itp, pominęłam, bo to chyba jest napisane w specyfikacji czy jak to sie tam nazywa


---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Na ebayu jest użytkownik L.A Happy Savings, którego polecam. Zamawiałam u niego kilka razy i wszystko było w porządku .

Dopadło mnie choróbsko - jestem strasznie zła Piękna pogoda a ja chodzę i smarkam Za to jak na juciuberkę przystało popijam twinings na przemian z evianem
gabson trzymaj sie!!!
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 00:05   #904
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

takie typowo techniczne rzeczy w stylu rodzaju karty graficznej itp, pominęłam, bo to chyba jest napisane w specyfikacji czy jak to sie tam nazywa



dziękuję obejrzałam i poczytałam już trochę, ale gościu wspomniał o kilku rzeczach, o których nie mówili inni Szczególnie 10 zakładek na raz mnie cieszy, bo u mnie zawsze jest tyle jak nie więcej Dzięki raz jeszcze!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:10   #905
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Nigdy nie byli mistrzami wartościowych filmików, ale chyba nigdy nie byłam bardziej zażenowana oglądając ich. Albo odzwyczaiłam się od nich, albo przebili swoje wcześniejsze chubby bunny i inne głupotki
Dla mnie to najwieksze buraki polskiego youtuba... Dorosli ludzie a tak pajacuja... w ogole troche mnie smieszy taka zupelnie bezwartosciowa i nijaka czesc vlogerow. nie mogliby lepiej tego czasu wykorzystac? wpisza sobie na cv za X lat "debilowanie na jutubach"? takie "tempe" filmiki dla ludzi na adekwatnym poziomie... macie racje, tego sie NIE DA ogladac
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:27   #906
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Filmy będą - tylko nie mogę się z siostrą zgrać,bo albo ona ma wolne a ja pracuję jak szalona I tak wybłagałam o dzień wolny, bo już dzisiaj nie mogłam wytrzymać. #sierotachorawsierpniu
Zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
do pogrubionego - phi, klasyka gatunku kochana ale mimo wszystko nie wydaje mi się żeby Szusz nawiązała współpracę z HRH - raczej by się wygadała chociaż zobaczymy - jeśli będą usilnie promowane wraz z adresem do sklepu HRH to może być tak jak mówisz.
a co do bransoletek dzięki za cynk, bo sama byłam zainteresowana (choć nie od HRH, bo ma je horrendalnie drogie )
Właśnie pod tym najnowszym filmem linka nie było, więc to raczej nie to. Według mnie właśnie brak linka świadczy o tym, że Szusz kopiuje ile wlezie i nie chce, żeby to się wydało.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:34   #907
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Zdrówka Gabi


Dziołszki warszawskie i nie tylko - zjem gdzieś w mieście cudów tanie sushi? Tanie czyli jakieś 30 ziko za zestaw dla jednej osoby? (pytam o to co sezon, ale tyle się otwiera w stolicy co chwilę miejsc, że spytam znów - gdzie zjem pysznie i niedrogo? Barn burger siądzie, ale no nie 4 dni pod rząd... Kochana Pikanteria pewnie też.)
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 08:42   #908
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL


Tak jak fokusowaną nawet lubię, często oglądam jej vlogi,pogadanki to anes.uk nie mogę słuchać (ta słynna od Polaków Cebulaków),irytuje mnie .Tak narzekała na tą polskOM mentalność itp, a sama...niewiele sobą reprezentuje,ma czasem takie proste odzywki,że aż ma się ochotę przewrócić oczami
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:10   #909
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Szusz w nowym vlogu od 5:10 mowi o wizazu
Cos ostatnio często sie odnosi do hejterow
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:11   #910
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Znacie może jakiś dobry cień do powiek w kolorze szarym z nutką niebieskiego?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:13   #911
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

http://www.callmeblondieee.pl/podroz...dzanie-miasta/

szogun w Nicei
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 09:19   #912
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Szusz w nowym vlogu od 5:10 mowi o wizazu
Cos ostatnio często sie odnosi do hejterow
'Nie interesuje mnie to...' - ale CO? Skoro nie wchodzi, nie czyta, to skąd wie, o czym mówi?
Jestem ogromną przeciwniczką mowy nienawiści i nigdy nie zgodzę się z tym, że to sztuczny problem lansowany przez lewicę, ale jakoś jednak od kilku lat siedzę na tym złym wizażu i nie mam wyrzutów sumienia, bo nie uważam, żebym teraz komentując twórczość jutuberek i jutuberów przykładała rękę do jakiegoś ich gnębienia.
Bez przesady, Szusz ma lekką paranoję. Na filmwebie także komentuję filmy, oceniam je, grę aktorów - więc czemu miałabym tego nie robić z filmami autorskimi na yt jakiś klosz ochronny mają, czy co?

Wiadomo, wpadają tu czasami osoby z 'njusami' z tyłka, albo z wypowiedziami mocno przekraczającymi granice, ale przecież większość z nas bez zwłoki reaguje. Ja rozumiem, że może dla Szusz Pudelek, Kafeteria i Wizaż zlewają się w jedno, ale same sobie odpowiedzmy - o czym to świadczy? No właśnie.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-08-23 o 09:22
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:23   #913
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
wbrew pozorom lepiej wygląda w takiej fryzurze niż w tej na Sarumana vel Topielice

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
'Nie interesuje mnie to...' - ale CO? Skoro nie wchodzi, nie czyta, to skąd wie, o czym mówi?
Jestem ogromną przeciwniczką mowy nienawiści i nigdy nie zgodzę się z tym, że to sztuczny problem lansowany przez lewicę, ale jakoś jednak od kilku lat siedzę na tym złym wizażu i nie mam wyrzutów sumienia, bo nie uważam, żebym teraz komentując twórczość jutuberek i jutuberów przykładała rękę do jakiegoś ich gnębienia.
Bez przesady, Szusz ma lekką paranoję. Na filmwebie także komentuję filmy, oceniam je, grę aktorów - więc czemu miałabym tego nie robić z filmami autorskimi na yt jakiś klosz ochronny mają, czy co?

Wiadomo, wpadają tu czasami osoby z 'njusami' z tyłka, albo z wypowiedziami mocno przekraczającymi granice, ale przecież większość z nas bez zwłoki reaguje. Ja rozumiem, że może Szusz Pudelek, kafeteria i wizaż zlewają się w jedno, ale same sobie odpowiedzmy - o czym to świadczy? No właśnie.
jasne jestem przekonana że siedzi i czyta na bieżąco, co tylko potwierdzają jej kolejne filmiki - dobrze, że bierze sobie sugestie stąd do serca, szkoda tylko, że się nie przyzna do czytania. takie dziecinne zachowanie, ale czego tu wymagać od niej.. nie pierwszy i nie ostatni raz się tak zachowuje.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:24   #914
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Im częściej Szusz nawija o wizażu, że nie czyta, tym większą mam pewność, że jest z nami na bieżąco.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:26   #915
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Im częściej Szusz nawija o wizażu, że nie czyta, tym większą mam pewność, że jest z nami na bieżąco.


Ja też



Buziole szusza pozdrów Suszi to jeden z moich ulubionych psów ever
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:28   #916
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Buziole szusza pozdrów Suszi to jeden z moich ulubionych psów ever
No, da zblazowana mina jest boska
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:31   #917
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Jasniepanna Pokaż wiadomość
FokusowanA


Masakra to rozświetlenie kącika. Kącika? Jakiego kącika? Chyba 'okolicy pod okiem' . Ania zaprasza na makijaż, jak ktoś jest z okolic Piterboro
o matko, ten makijaż wygląda gorzej niż okropnie jakoś nie zachęca do skorzystania z makijażu u niej
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:34   #918
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mężatkaz 4,5 letnim stażem powiada Ci: wybierz odpowiadający Ci wzór tapety, ale nie pokazuj go. Następnie przez okres 1,5 miesiąca zasypuj męża odjechanymi motywami, najlepiej w Kucyki Pony, pytając go o zdanie. Na koniec pokaż kwiatki i czekaj na reakcję: no dooobra, to nie jest aż takie złe jak reszta, w sumie już mi wszystko jedno, tylko w końcu coś wybierz! Nie ma za co
Obym zapamiętała tę lekcję do końca życia

Obok >>użytkowniczka<< powinno też być
Mężatka. Koniecznie tęczowe. Pogadaj z modami
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:34   #919
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Caly vlog wzmianka o Amy, zeby przejsc do tematu hejtu i wizazu, pewnie chciala odniesc sie tylko do wizazu, ale zeby nie wyszlo, ze czyta itd to postanowila to podpiac pod historie Amy aa i jeszcze pokazuje, ze montuje makijaz, odpowiada na komentarze itd. Nudny ten vlog, nie ogladajcie, bo szkoda czasu
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 09:35   #920
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Im częściej Szusz nawija o wizażu, że nie czyta, tym większą mam pewność, że jest z nami na bieżąco.
prawda?

Hipokrytka jak się patrzy. W dodatku ostatnio często ma jakieś takie zapędy,że cały czas dziwnym trafem nawiązuje do swojej popularności, niby nic jej nie obchodzi,ona tylko nagrywa, a jednak cały czas jara się hejterami pod przykrywką "ja nic nie wiem,ale jaki ten świat jest be"
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:37   #921
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość

Tak jak fokusowaną nawet lubię, często oglądam jej vlogi,pogadanki to anes.uk nie mogę słuchać (ta słynna od Polaków Cebulaków),irytuje mnie .Tak narzekała na tą polskOM mentalność itp, a sama...niewiele sobą reprezentuje,ma czasem takie proste odzywki,że aż ma się ochotę przewrócić oczami
Fokusowana jak dla mnie wiele traci na swojej odpychającej widzów postawie. Zdarza jej się od rzeczy gadać, popełniać błedy. Ona nie akceptuje żadnej formy krytyki- również tej konstruktywnej i zawsze musi mieć ostatnie słowo.
Okropne.

Tej anes nie widziałam jeszcze, dziś sobie zajrzę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:38   #922
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Jasniepanna Pokaż wiadomość
FokusowanA


Masakra to rozświetlenie kącika. Kącika? Jakiego kącika? Chyba 'okolicy pod okiem' . Ania zaprasza na makijaż, jak ktoś jest z okolic Piterboro
\
To się błyszczy nawet na zblurowanej miniaturce. Coś strasznego. Ja tak jak RLM nie rozumiem pędu za rozjaśnionym wewnętrznym kącikiem oka, ale może dlatego, że mnie lepiej w przyciemnionym delikatnie. W każdym razie rzadko mi się to podoba, gdy jest ten punkt dość mocno podkreślony. A maniaczką tego chyba jest Katosu.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:39   #923
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Ja nie wiem, ale ona ma cos w sobie takiego, że jak lawiruje wokół tematów - najpierw nawiazanie do filmu Amy, troche własnej opinii powtórzonej z resztą z vloga po powrocie z kina… później przejście do tematu złego znoszenia sławy, żeby kwintesencją vloga był tekst o hejterstwie to mi sie to zlewa w jedno, brak mi konkretu, typu : jest vlog z kina + moja opinia = koniec tematu. Gadanie o tym samym, żeby sztucznie zainicjować temat "hejtu" tutaj czy gdziekolwiek jest dla mnie słabe. Ale trudno sie przyznać, że czyta sie o sobie? ehhhh
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:39   #924
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Shirrley Pokaż wiadomość
A gdzie #polishgirl?!!!!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:45   #925
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że wchodzę Wam w dyskusję nigdy wcześniej się tutaj nie udzielając, ale chcę coś napisać i wiem, że tutaj nie zostanie to usunięte. Chodzi o Szusz i HRH Collection.

Jestem wierną widzką Szusz od początku założenia jej kanału, ale dzisiaj anulowałam subskrypcję. Pierwsza czerwona flaga pojawiła się u mnie, gdy pod jej filmikiem z zakupem Chanel Wallet on Chain jedna dziewczyna zapytała, co to za torebka, ile kosztuje i gdzie można kupić. Odpisałam tej dziewczynie podając model, cenę i sklepy w Berlinie, radząc przy okazji w którym jest lepsza obsługa. Mój komentarz został skasowany - ok, widocznie Weronika nie chciała by widzowie znali cenę jej torebki, choć to śmieszne, bo internet każdy ma.

Natomiast dzisiaj szala została przechylona. Posiadam niestety biżuterię HRH Collection i absolutnie nikomu jej nie polecam. Wykonana jest z chińskich, tanich materiałów, które śniedzieją po 2-3 miesiącach używania i są do wyrzucenia. Na amerykańskim GuruGossiper dziewczyny pokazywały skąd HRH zamawia półprodukty, dawały nawet instruktaże jak zrobić te bransoletki - koszt wykonania jednej to 8-10$, HRH życzy sobie za jedną minimum 4x tyle plus przesyłka do PL to 45 dolarów! Chciałam ostrzec przed tym dziewczyny, bo odkąd Szusz w filmiku pokazała bransoletki HRH nawiązała się dyskusja a propos tego czy te bransoletki są fajne i warte swojej ceny. Napisałam swoją szczerą opinię i co ? Komentarz został oczywiście usunięty. Podejrzewam, że Szusz skontaktowała się z HRH, dostała te bransoletki za darmo do promowania w naszym kraju i będą się teraz pojawiały w outfitach, ulubieńcach a im więcej widzek zamówi tym większe zniżki, albo darmowe bransoletki będzie miała Szusz... Pozostawię to bez komentarza, a każdemu kto chciałby bransoletki od HRH naprawdę to odradzam.
Wiem, że korzystanie z google nie boli, ale nie bardzo mam zas na przeczesywanie netu. Jak któraś ma linki do tych połproduktow to jeśli się podzieli będę wdzięczna
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:47   #926
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
szusz w nowym vlogu od 5:10 mowi o wizazu :d
cos ostatnio często sie odnosi do hejterow
>> to jest straszne... To jest straszne<< :d
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:34   #927
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość

Właśnie pod tym najnowszym filmem linka nie było, więc to raczej nie to. Według mnie właśnie brak linka świadczy o tym, że Szusz kopiuje ile wlezie i nie chce, żeby to się wydało.
wiem, ale ktoś tu pisał, że link był w opisie (ja też go nie widzę, usunęła? )

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
pomyślałam to samo!

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Im częściej Szusz nawija o wizażu, że nie czyta, tym większą mam pewność, że jest z nami na bieżąco.
na 100% W ogóle ostatnio bardzo ja jara temat swoich hejterów Co jest juz mega śmieszne, bo przecież negatywnych komentarzy pod jej filmami nie uświadczysz (ale jak to, czyżby kasowała komentarze? )
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:48   #928
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość


na 100% W ogóle ostatnio bardzo ja jara temat swoich hejterów Co jest juz mega śmieszne, bo przecież negatywnych komentarzy pod jej filmami nie uświadczysz (ale jak to, czyżby kasowała komentarze? )
Mnie najbardziej rozwaliło: nie macie prawa oceniać, nigdy się na to nie zgodziłam
Negatywne komentarze nie są miłe, ale w dużej mierze to krytyka sprawia, że człowiek się rozwija. Mamy tego przykład: nadawałyśmy na marną jakość jej montażu, fik-myk i zmiana na lepsze. Szusza, wraz z kilkoma innymi, cierpi na youtubową chorobę celebrycką i tymi agresywnymi pogadankami próbuje wywalczyć to, o czym wszystkie skrycie marzą: pisz o mnie dobrze, albo wcale.

BTW dostałam mailing z KIKO, że dziś darmowa dostawa ze sklepu online

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2015-08-23 o 10:49
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:49   #929
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwaliło: nie macie prawa oceniać, nigdy się na to nie zgodziłam
Negatywne komentarze nie są miłe, ale w dużej mierze to krytyka sprawia, że człowiek się rozwija. Mamy tego przykład: nadawałyśmy na marną jakość jej montażu, fik-myk i zmiana na lepsze. Szusza, wraz z kilkoma innymi, cierpi na youtubową chorobę celebrycką i tymi agresywnymi pogadankami próbuje wywalczyć to, o czym wszystkie skrycie marzą: pisz o mnie dobrze, albo wcale.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 10:55   #930
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
To się błyszczy nawet na zblurowanej miniaturce. Coś strasznego. Ja tak jak RLM nie rozumiem pędu za rozjaśnionym wewnętrznym kącikiem oka, ale może dlatego, że mnie lepiej w przyciemnionym delikatnie. W każdym razie rzadko mi się to podoba, gdy jest ten punkt dość mocno podkreślony. A maniaczką tego chyba jest Katosu.

A ja potrafię zrozumieć jeżeli służy to do korygowania. Ja mam moim zdaniem dość blosko osadzone oczy i ten sposób naprawdę działa jeżeli chodzi o ich optyczne rozsunięcie. Wiadomo, nie zawsze jakaś mocno świecąca perła na 1/3 powieki i pod nią, ale zawsze w kąciku jakiś jasny, matowy czy trochę błyszczący jasny cień musi sie pojawić RLM ma bardzo daleko osadzone od siebie oczy więc może i nie rozumie tego pędu ale jako MUA powinna patrzeć wielowymiarowo na to jak inni się malują
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.