Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 16:32   #91
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ooo, jestem bardzo zdziwiona.. ja co prawda kupiłam suknię w Madonnie na Rynku Głównym (tam akurat mieli suknię, na którą się zdecydowałam), ale w Madonnie na Floriańskiej też mierzyłam suknie i to właśnie te drogie - obsługa baaardzo przyjemna
ja co prawda nie jestem "skromnie ubrana", ale wg mnie to totalnie bez znaczenia.. każdego powinno się obsługiwać tak samo uprzejmie i profesjonalnie
Znam zadowolone klientki z salonu na Floriańskiej, dlatego jak pisałam - niestety sporo zależy od tej konkretnej sprzedawczyni. Ja akurat miałam pecha i mnie to zniechęciło do drugiego podejścia do tego salonu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:29   #92
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Znam zadowolone klientki z salonu na Floriańskiej, dlatego jak pisałam - niestety sporo zależy od tej konkretnej sprzedawczyni. Ja akurat miałam pecha i mnie to zniechęciło do drugiego podejścia do tego salonu.
w ogóle Ci się nie dziwię, skoro tak Cię potraktowano..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 18:56   #93
sayyes1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Jak już wspominalam w jednym z postow jestem bardzo zadowolona z zakupu w Pasażu Weneckim. Pelen profesjonalizm, dosyć korzystne ceny i duży wybór. Zaczynajac od sukienek a kończąc na zaproszeniach. Ja kupiłam suknie w salonie Gracja a mój mąż smoking w salonie Pro Forma. Oczywiście polecamy.
sayyes1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:53   #94
KataviKF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja kupilam suknie w Evivie na Zakopianskiej w Krk obsluga jest przemiła i profesjonalna.Polecam serdecznie.


A co sadzicie o tej sukni i jakie dodatki polecavie?

http://evita.com.pl/p,9,99,,,,,,,270...l#.VAte12Pejd0

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Ja rozniez w Cymbeline poczulam sie, ze to tzw :za wysokie progi"
KataviKF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 21:06   #95
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez KataviKF Pokaż wiadomość
Ja kupilam suknie w Evivie na Zakopianskiej w Krk obsluga jest przemiła i profesjonalna.Polecam serdecznie.


A co sadzicie o tej sukni i jakie dodatki polecavie?

http://evita.com.pl/p,9,99,,,,,,,270...l#.VAte12Pejd0

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Ja rozniez w Cymbeline poczulam sie, ze to tzw :za wysokie progi"
suknia bardzo ładna, dla mnie trochę za zdobna.Wydaje mi się, że w dodatkach powinnaś być oszczędna.
Słyszałam od kilku osób o traktowaniu "z góry" klientek w Cymbeline, choć ja osobiście nie spotkałam się z takim traktowaniem.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:14   #96
KataviKF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziekuje za mile słowa..ale dodatki złote czy srebrne.
Jestem brunetka, cera jasna..
KataviKF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:04   #97
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Jeżeli chodzi o Kraków to mam za sobą świeże doświadczenia.
Na ul. Długiej w zasadzie tylko w Mendelsonie przyjęli mnie miło i normalnie, pani w ciemnych, krótkich włosach była niezwykle miła - nie zniechęciło ją nawet to, że kilka razy chciałam wracać do jednej sukienki, na którą prawie byłam zdecydowana (jednak jej nie kupiłam). Pani poinformowała mnie co mogę zmienić w sukienkach itd.

Sukienkę zamówiłam w Madonnie na ul. Floriańskiej i chociaż jej cena zwaliła mnie trochę z nóg, to była to pierwsza propozycja sympatycznej, rewelacyjnej Pani, która jak tylko powiedziałam jej czego szukam znalazła dla mnie to cudo, tak samo doradziła co ewentualnie by zmieniła, jakie dodatki by do tego pasowały. Byłam oczarowana.

Bardzo negatywnie wspominam natomiast wizytę w Margarett na ul. Floriańskiej. Opryskliwa pani, która kończyła papierosa i biegła po schodach żeby wpuścić mnie do salonu, forsowanie na siłę sukienki, w której wyglądałam tragicznie, czułam się jak beza i miałam uwydatnione wszystkie mankamenty mojej figury.

Mogę polecić Wam również sklep z obuwiem ślubnym, bielizną itp na ul. św. Filipa. Właśnie dziś zamówiłam tam buty (mimo, że jeszcze mam 10 miesięcy). Wybór duży, pani bardzo miła, co chwilę przynosiła mi nowe modele, mówiła co można zmieniać, wymieniać, tak naprawdę 3 modele butów można złożyć w całość i cena się nie zmienia. Ja chciałam naprawdę niski obcasik 3,5cm ale tak oczarowały mnie wyższe buty i możliwa była zmiana obcasa na bardziej stabilniejszy, mniejsze wycięcie żeby noga się trzymała, że zdecydowałam się na nie po pierwszej wizycie
__________________
23.09.2012
08.08.2015
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 13:06   #98
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Sukienkę zamówiłam w Madonnie na ul. Floriańskiej i chociaż jej cena zwaliła mnie trochę z nóg, to była to pierwsza propozycja sympatycznej, rewelacyjnej Pani, która jak tylko powiedziałam jej czego szukam znalazła dla mnie to cudo, tak samo doradziła co ewentualnie by zmieniła, jakie dodatki by do tego pasowały. Byłam oczarowana.
pochwal się jaki model zamówiłaś
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:40   #99
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
pochwal się jaki model zamówiłaś
Sposabella 1405 Dream
__________________
23.09.2012
08.08.2015
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 17:54   #100
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Sposabella 1405 Dream
bardzo ładna suknia choć nie mój typ, bo princesska.
Moja koleżanka, która brała ślub tydzień przede mną, zastanawiała się nad nią, ale w końcu zdecydowała się na Sposabellę 1410 Dolce.

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-10-12 o 17:58
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 22:01   #101
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
bardzo ładna suknia choć nie mój typ, bo princesska.
Moja koleżanka, która brała ślub tydzień przede mną, zastanawiała się nad nią, ale w końcu zdecydowała się na Sposabellę 1410 Dolce.
Oj też piękna! Ja jej akurat nie widziałam, ogólnie powiedziałam Pani czego oczekuje i przyniosła mi tą, którą wybralam <3 wbrew pozorom na żywo, na mnie nie wygląda tak bardzo ksiezniczkowato poza tym ma bardzo delikatny dół a po wszystkich kołach, które na mnie zakładano miałam dość zbędnych dodatków
__________________
23.09.2012
08.08.2015
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 06:10   #102
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Oj też piękna! Ja jej akurat nie widziałam, ogólnie powiedziałam Pani czego oczekuje i przyniosła mi tą, którą wybralam <3 wbrew pozorom na żywo, na mnie nie wygląda tak bardzo ksiezniczkowato poza tym ma bardzo delikatny dół a po wszystkich kołach, które na mnie zakładano miałam dość zbędnych dodatków
suknia jest naprawdę śliczna Sposabella ma zresztą bardzo ładne i dobre gatunkowo suknie
ja też miałam od nich suknię

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-10-13 o 19:09
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 19:04   #103
verro81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

absolutnie przestrzegam przed salonem sukni ślubnych Margarett w Krakowie na Floriańskiej!!! kupiłam w tym roku(2014) tam swoją suknię i bardzo tego żałuję! to długa historia, ale krawcowa tam pracująca totalnie nie zna sie na swojej pracy, nie umie wykonać nawet priostych poprawek! od momentu zebrania miary do pierwszej przymiarki mineło 2 miesiace a ja schudłam w tym czasie ok 6 kg, suknia przyjechała z Janek za duża o 2 rozmiary i trzeba ja bylo na miejscu ( w salonie ) przerabiać. Co ja przeżyłam z tymi przeróbkami to jakiś koszmar! nikomu nie polecam! Krawciowa tam pracujaca nic nie umie! miałam ostatecznie suknię źle dopasowaną, oddali mi ja dopiero 2 dni przed slubem wiec nie mogłam juz nic poprawic u innej krawcowej! uwazajcie i omijajcie ten salon z daleka! a suwaki maja tragiczne!
verro81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:21   #104
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

m4dziia - ile zapłaciłaś za swoją sukienkę? Szukam właśnie tego typu sukienki dla siebie
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:37   #105
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
m4dziia - ile zapłaciłaś za swoją sukienkę? Szukam właśnie tego typu sukienki dla siebie
domyślam się, że między 3 500 a 4 000 zł.
Ja za swoją Sposabellę płaciłam ok. 3 700 zł, koleżanka za inny model chyba 3 900 zł.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 07:57   #106
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
domyślam się, że między 3 500 a 4 000 zł.
Ja za swoją Sposabellę płaciłam ok. 3 700 zł, koleżanka za inny model chyba 3 900 zł.

Dzięki za odpowiedź. Ja znalazłam coś w tym stylu za 3100 zł w "Karolinie" na długiej. "Gabriell1982" powiem Ci szczerze,że chciałabym się zamknąć w 3 tys ,a brałaś pod uwagę szycię u krawcowej? czy odrazu wiedziałaś ,że kupisz w salonie?
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:01   #107
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
m4dziia - ile zapłaciłaś za swoją sukienkę? Szukam właśnie tego typu sukienki dla siebie
Zaplacilam 3090zl
Nie zmiescilam się w granicy, którą planowalam ale uważam, ze to i tak rozsadna cena w porównaniu do tych, które slyszalam i widziałam podczas wizyt w salonach
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 14:27   #108
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Ja znalazłam coś w tym stylu za 3100 zł w "Karolinie" na długiej. "Gabriell1982" powiem Ci szczerze,że chciałabym się zamknąć w 3 tys ,a brałaś pod uwagę szycię u krawcowej? czy odrazu wiedziałaś ,że kupisz w salonie?
ja w ogóle nie brałam pod uwagę szycia, ale jak się okazuje, akurat ten model ze Sposabelli, który Cię interesuje, jest tańszy taka cena Cie urządza ?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 17:40   #109
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie brałam pod uwagę szycia, ale jak się okazuje, akurat ten model ze Sposabelli, który Cię interesuje, jest tańszy taka cena Cie urządza ?
z tego co mi mówiła Pani w salonie było ostatnich chyba 3szt. w takiej cenie bo kolejne, które będą leciały już będą bliżej 4000zł
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 17:55   #110
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
z tego co mi mówiła Pani w salonie było ostatnich chyba 3szt. w takiej cenie bo kolejne, które będą leciały już będą bliżej 4000zł
oj tym bym się raczej nie przejmowała
moja koleżanka, jak zamawiałyśmy suknie w lutym (tyle że ja w Madonnie na Rynku, ona na Floriańskiej) usłyszała dokładnie to samo że suknia drastycznie zdrożeje ze względu na koszt tkaniny czy coś takiego - ten tekst, jak sądzę, miał ją skłonić do złożenia od razu zamówienia, bo koleżanka się wahała. Suknia na pewno nie podrożeje, bo jest to kolekcja 2014, a za chwilę będzie nowa..
Zresztą jak mogły zostać 3 sztuki, skoro oni mają na salonie tylko 1 egzemplarz do mierzenia, a suknie są zamawiane i szyte na wymiar (Sposabella to polska marka).

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-10-17 o 17:57
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 08:02   #111
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie brałam pod uwagę szycia, ale jak się okazuje, akurat ten model ze Sposabelli, który Cię interesuje, jest tańszy taka cena Cie urządza ?
W tej samej cenie 3090 zł znalazłam sukienkę na rok 2015 r - kolekcja ,która dopiero weszła,jeszcze nie ma niektórych zdjęć w internecie. Suknię przymierzyłam w Karolinie i powiem szczerze ,że mnie zachwyciła a to był pierwszy salon do którego weszłam . W tym tygodniu jadę po raz drugi oglądać suknie,ale najbliżej mojemu sercu jest suknia ,którą przymierzyłam jako drugą i jest podobna do tej ,którą umieściła " m4dziia" Ogólnie myślałam ,że suknię kupię taniej,ale chyba to nie jest możliwe żeby jakość równała się z niższą ceną. Dla mnie 3 tys to jest maksymalny limit za suknię
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 15:12   #112
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
W tej samej cenie 3090 zł znalazłam sukienkę na rok 2015 r - kolekcja ,która dopiero weszła,jeszcze nie ma niektórych zdjęć w internecie. Suknię przymierzyłam w Karolinie i powiem szczerze ,że mnie zachwyciła a to był pierwszy salon do którego weszłam . W tym tygodniu jadę po raz drugi oglądać suknie,ale najbliżej mojemu sercu jest suknia ,którą przymierzyłam jako drugą i jest podobna do tej ,którą umieściła " m4dziia" Ogólnie myślałam ,że suknię kupię taniej,ale chyba to nie jest możliwe żeby jakość równała się z niższą ceną. Dla mnie 3 tys to jest maksymalny limit za suknię
Ja akurat trafiłam na moment kiedy w Karolinie była zmiana kolekcji też myślałam, że zapłacę mniej ale niestety takie czasy nastały, że wszystko drożeje.

gabriell1982 myślałam, że to hiszpańska firma hmm, a z tymi sukniami to chodziło Pani o jakiś główny magazyn, z którego przychodzą suknie, Pani też tłumaczyła mi, że one nie są szyte na miarę, tylko najbliższy nam rozmiar jest poprawiany według wymiarów jakie wychodzą podczas mierzenia, pogubiłam się już całkowicie...


aa i przyszłe Panny Młode - odebrałam w tym tygodniu buciki, które zamawiałam i były robione u producenta według tego co chciałam, są cudne <3 każdemu w Krakowie polecać chyba będę ten sklep

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

dora256 a którą mierzyłaś w Karolinie? bo widziałam ostatnio przechodząc tą http://suknieslubne.pl/pl/produkt/14.../#!prettyPhoto .. a mierzyłam ją też w innym salonie
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 08:14   #113
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Ja akurat trafiłam na moment kiedy w Karolinie była zmiana kolekcji też myślałam, że zapłacę mniej ale niestety takie czasy nastały, że wszystko drożeje.

gabriell1982 myślałam, że to hiszpańska firma hmm, a z tymi sukniami to chodziło Pani o jakiś główny magazyn, z którego przychodzą suknie, Pani też tłumaczyła mi, że one nie są szyte na miarę, tylko najbliższy nam rozmiar jest poprawiany według wymiarów jakie wychodzą podczas mierzenia, pogubiłam się już całkowicie...


aa i przyszłe Panny Młode - odebrałam w tym tygodniu buciki, które zamawiałam i były robione u producenta według tego co chciałam, są cudne <3 każdemu w Krakowie polecać chyba będę ten sklep

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

dora256 a którą mierzyłaś w Karolinie? bo widziałam ostatnio przechodząc tą http://suknieslubne.pl/pl/produkt/14.../#!prettyPhoto .. a mierzyłam ją też w innym salonie


Link do sukni ,którą przymierzałam i nie ma jej na stronie "Karoliny".

http://www.galasuknieslubne.pl/itaka.php

a to jest druga suknia ,która jest z tej samej kolekcji,w podobnej cenie,jednak ta pierwsza mnie bardziej urzekła

m4dziia - masz może zdjęcia tych bucików? jestem bardzo ciekawa jak wyglądają. Też potrzebuje z niskim obcasem,a nawet prawie płaskie bo nie chce być wyższa niż Pan Młody

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

drugiego zdjęcia nie dam rady załadować,a linka jako takiego nie ma :/
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 12:01   #114
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
Link do sukni ,którą przymierzałam i nie ma jej na stronie "Karoliny".

http://www.galasuknieslubne.pl/itaka.php

a to jest druga suknia ,która jest z tej samej kolekcji,w podobnej cenie,jednak ta pierwsza mnie bardziej urzekła

m4dziia - masz może zdjęcia tych bucików? jestem bardzo ciekawa jak wyglądają. Też potrzebuje z niskim obcasem,a nawet prawie płaskie bo nie chce być wyższa niż Pan Młody

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

drugiego zdjęcia nie dam rady załadować,a linka jako takiego nie ma :/


Piękna jest ta sukienka, wydaje mi się, że dużo lepiej wyprofilowana niż moja w talii

a buty też chciałam prawie płaskie ale stanęło na 5cm, mam zamiar i tak je później przebrać na całkiem płaskie bo ja w ogóle nie chodzę na obcasie, w tym sklepie możesz sobie do danego modelu, który Ci się podoba wybrać sobie obcas w dowolnej wysokości od chyba 1,5cm wzwyż więc można kombinować... ja mam coś w tym stylu: http://www.google.pl/url?sa=i&source...14061943651266
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:11   #115
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Piękna jest ta sukienka, wydaje mi się, że dużo lepiej wyprofilowana niż moja w talii

a buty też chciałam prawie płaskie ale stanęło na 5cm, mam zamiar i tak je później przebrać na całkiem płaskie bo ja w ogóle nie chodzę na obcasie, w tym sklepie możesz sobie do danego modelu, który Ci się podoba wybrać sobie obcas w dowolnej wysokości od chyba 1,5cm wzwyż więc można kombinować... ja mam coś w tym stylu: http://www.google.pl/url?sa=i&source...14061943651266


Ładne te butki Twoje, do tego sklepu na pewno się wybiorę w najbliższym czasie A co do sukni to byłam ostatnio w Madonnie ale oprócz jednej sukienki nic innego mi się nie spodobało,tylko że cena jest wyższa niż w Karolinie a moje "wow" na tą suknie jest podobne . Zostały mi jeszcze 3 salony, i już więcej nie szukam, bo to zbyt męczące , zresztą człowiek już w ogóle nie wie co mu się podoba itp .
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:50   #116
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez dora256 Pokaż wiadomość
Ładne te butki Twoje, do tego sklepu na pewno się wybiorę w najbliższym czasie A co do sukni to byłam ostatnio w Madonnie ale oprócz jednej sukienki nic innego mi się nie spodobało,tylko że cena jest wyższa niż w Karolinie a moje "wow" na tą suknie jest podobne . Zostały mi jeszcze 3 salony, i już więcej nie szukam, bo to zbyt męczące , zresztą człowiek już w ogóle nie wie co mu się podoba itp .
A bylas w salonach na sw. Filipa? Ja nie wiedziałam, ze tam są sukienki i jak przechodzilam juz po zamówieniu mojej sukienki to staralam się nie patrzeć zbytnio na boki.. bo tez slicznosci z wystaw wolały.
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 07:49   #117
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
A bylas w salonach na sw. Filipa? Ja nie wiedziałam, ze tam są sukienki i jak przechodzilam juz po zamówieniu mojej sukienki to staralam się nie patrzeć zbytnio na boki.. bo tez slicznosci z wystaw wolały.
m4dziia - wołają już do Ciebie z wystawy? hehe to tak jak do mnie

Aaaa na sw.Filipa jest taki salon , do którego się wybieram,tylko kurcze nie pamiętam jak on się nazywa. Chyba Mendelson? czy jakoś tak. Byłam w tym salonie na ul.Długiej i Pani powiedziała ,że ich salon otwiera się z nową kolekcją na ul.sw Filipa.

Pójdę tam na pewno, i wybieram się jeszcze do salonu Nabla.

Za tydzień będe szperać po salonach, mam nadzieje,że już zakończę poszukiwania
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 12:24   #118
m4dziia
Raczkowanie
 
Avatar m4dziia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 408
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Teraz mam dziewczyny inne pytanie. Jak to jest z poprawkami w takich salonach jak Madonna?
Chodzi mi o to, ze w pustych miejscach gdzie jest przezroczysta siateczka chciałabym dodać trochę koronki, z przodu i z tylu.
Miała któraś z Was taką sytuacje???
m4dziia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:31   #119
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Teraz mam dziewczyny inne pytanie. Jak to jest z poprawkami w takich salonach jak Madonna?
Chodzi mi o to, ze w pustych miejscach gdzie jest przezroczysta siateczka chciałabym dodać trochę koronki, z przodu i z tylu.
Miała któraś z Was taką sytuacje???
oj nie wiem, czy robią takie przerobki.. oni przecież nie mają "własnych" sukni jak np. nabla, gdzie można mieszać i łączyć fasony, tkaniny itd. - sprzedają "gotowe" suknie innych marek, zamawiane na dany wymiar, współpracując z krawcowymi, które robią ostatnie przeróbki typu skrócenie, zwężenie, wszycie push up-ów, wycięcie welonu; może te krawcowe na ryzyko klienta wykonają też inne przeróbki ? trzeba by było spytać..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 07:52   #120
dora256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez m4dziia Pokaż wiadomość
Teraz mam dziewczyny inne pytanie. Jak to jest z poprawkami w takich salonach jak Madonna?
Chodzi mi o to, ze w pustych miejscach gdzie jest przezroczysta siateczka chciałabym dodać trochę koronki, z przodu i z tylu.
Miała któraś z Was taką sytuacje???


W jakim salonie byłam (w Madonnie też) to trochę chciałam pozmieniać sukienki i wszędzie mi panie mówiły,że nie ma problemu z przeróbkami ( pytałam o zmianę zakończenia gorsetu, wszycie paska , dodanie ceiknów itp )
Także ,myślę m4dziia ,że nie będzie z tym problemu
dora256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-24 02:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.