Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 21:44   #91
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

O siostro Bożenko!! cudny watek uśmiałam się do łez...

Jeśli chodzi o mojego Tża to on niestety sika na stojąco i klapy notorycznie nie opuszcza... na szczęście ma wprawne oko czy co tam innego i nie obsikuje wszystkiego wkoło Ale klapa klapą i staram się zwracać mu delikatnie uwagę, a jak to nie działa, to zamykam klapę nogą tak "delikatnie" zeby w drugim końcu wioski słyszał, ze to po nim... i na kilka dni jest spokój

Natomiast spuszczanie wody przy otwartej desce jest dla mnie nie do przyjecia, gdyż resztki tego co się tam spłukuje wystrzeliwane są nawet na 6 metrów w górę i to wszystko laduje na osobie spłukujacej o ile sie wczesniej nie ewakuuje z pomieszczenia... ochyda!
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:41   #92
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

http://www. youtube. com/watch?v=7VjElyKzE2U coś na temat
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 07:58   #93
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Ynteresująca dyskusja się wywiązała
A tak swoją drogą, to myślałam, że wszyscy faceci, a przynajmniej większość, sika na stojąco... a tu z Wizażowych wypowiedzi dowiaduję się, że się myliłam...
Człowiek uczy się całe życie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:18   #94
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Myślałam że przeważająca większość sika normalnie-na stojąco.
Ciekawe spostrzeżenie. Zastanawiam się, kto ustalił, że sikanie na stojąco jest normalne Dla mnie szczerze mówiąc upieranie się przez faceta, że nie będzie sikał na siedząco, bo to uwłacza jego męskiej godności jest conajmniej śmieszne. Zawsze myślałam, że wyznacznikiem męskości są nieco inne rzeczy, a nie pozycja, w której oddaje się mocz.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:25   #95
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13292575]Człowiek uczy się całe życie [/QUOTE]

Ano...

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ciekawe spostrzeżenie. Zastanawiam się, kto ustalił, że sikanie na stojąco jest normalne Dla mnie szczerze mówiąc upieranie się przez faceta, że nie będzie sikał na siedząco, bo to uwłacza jego męskiej godności jest conajmniej śmieszne. Zawsze myślałam, że wyznacznikiem męskości są nieco inne rzeczy, a nie pozycja, w której oddaje się mocz.
Ale nikt tu nie mówi o uwłaczaniu męskiej godności. Dla mnie to jest tak naturalne, że faceci sikają na stojąco, że zdziwiłam się, że może być inaczej. Na stojąco jest dla nich szybciej, łatwiej, po prostu są zbudowani tak, że nie muszą siadać, żeby się wysikać I nie widzę powodu, żeby zmuszać ich do robienia tego na siedząco. Mój TŻ sika na stojąco i jakoś nie mamy obsikanej podłogi, ścian i wszystkiego dookoła
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:41   #96
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Ale nikt tu nie mówi o uwłaczaniu męskiej godności. Dla mnie to jest tak naturalne, że faceci sikają na stojąco, że zdziwiłam się, że może być inaczej. Na stojąco jest dla nich szybciej, łatwiej, po prostu są zbudowani tak, że nie muszą siadać, żeby się wysikać I nie widzę powodu, żeby zmuszać ich do robienia tego na siedząco. Mój TŻ sika na stojąco i jakoś nie mamy obsikanej podłogi, ścian i wszystkiego dookoła
Ktoś gdzieś tam kiedyś wspominał, że to niemęskie sikać na siedząco Co do łatwości, to ja szczerze mówiąc nie bardzo potrafię dopatrzyć się trudności w siadaniu na sedesie Jeśli chodzi o ślady moczu dookoła muszli, to jeśli ktoś tego nie dostrzega i nie przeszkadza mu sprzątanie tego, jego broszka Ja nie wyobrażam sobie czyszczenia tego, tylko dlatego, że TŻ mogłoby się nie chcieć podjąć tego "wysiłku" i usiąść tyłkiem na desce.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:00   #97
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ktoś gdzieś tam kiedyś wspominał, że to niemęskie sikać na siedząco Co do łatwości, to ja szczerze mówiąc nie bardzo potrafię dopatrzyć się trudności w siadaniu na sedesie
A czy ja powiedziałam, że to trudne? Nie jest trudne, ale na pewno szybciej rozpiąć tylko rozporek niż ściągać spodnie i siadać
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 10:02   #98
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ciekawe spostrzeżenie. Zastanawiam się, kto ustalił, że sikanie na stojąco jest normalne Dla mnie szczerze mówiąc upieranie się przez faceta, że nie będzie sikał na siedząco, bo to uwłacza jego męskiej godności jest conajmniej śmieszne. Zawsze myślałam, że wyznacznikiem męskości są nieco inne rzeczy, a nie pozycja, w której oddaje się mocz.
Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Ano...



Ale nikt tu nie mówi o uwłaczaniu męskiej godności. Dla mnie to jest tak naturalne, że faceci sikają na stojąco, że zdziwiłam się, że może być inaczej. Na stojąco jest dla nich szybciej, łatwiej, po prostu są zbudowani tak, że nie muszą siadać, żeby się wysikać I nie widzę powodu, żeby zmuszać ich do robienia tego na siedząco. Mój TŻ sika na stojąco i jakoś nie mamy obsikanej podłogi, ścian i wszystkiego dookoła
Owszem mówi - przeczytaj wątek, czyli ktoś jednak mierzy swoją męskość lub czyjąś w ten sposób
Tylko, że nie chodzi o obsikiwanie wszystkiego dookoła, bo to jest już hard core, ale o coś innego. Dla mnie naturalne jest, że jeśli się wylewa np. wodę z czegoś do czegoś z odpowiedniej wysokości to woda odbija się od dna lub powierzchni wody i pryska - szczególnie jeśli jest to robione pod pewnym ciśnieniem. Gdy wylewamy coś do łazienki nie robimy tego przecież z odległości kilkudziesięciu cm, bo nie chcemy zapryskać łazienki [mężczyzna sikając na stojąco robi to z odległości kilkudziesięciu cm].
Oczywiście ciśnienie nieporównywalnie większe, ale drobinki wody, które spadają wokół muszli po spuszczeniu wody przy otwartej klapie również nie widać, a przecież spuszczając wodę [jak ktoś tu ładnie zauważył] w ten sposób drobinki wody wraz z nieczystości mają zasięg 6 m
Ja osobiście nie widzę powodu dla którego musiałabym wycierać po kimś jego mocz tylko dlatego, że komu się nie chce usiąść, jeśli komuś to nie przeszkadza, to jak to się mówi - jego brocha


Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=7VjElyKzE2U coś na temat
Rzadko się zgadzam z Cejrowskim, tak jak i w tym wypadku. Nigdy nie zrozumiem mężczyzn, którzy chcą być traktowani jak niedorozwinięci idioci Dlatego nie widzę powodu, żeby traktować swojego partnera, którego podobno kocham i szanuje jak imbecyla

O nawet nieporadna wikipedia zaznacza, że muszla klozetowa służy również do oddawania moczu w pozycji siedzącej
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:32   #99
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Owszem mówi - przeczytaj wątek, czyli ktoś jednak mierzy swoją męskość lub czyjąś w ten sposób
Czytałam cały wątek ale vretka odniosła się do wypowiedzi, w której akurat nie było mowy o uwłaczaniu męskej godności

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Tylko, że nie chodzi o obsikiwanie wszystkiego dookoła, bo to jest już hard core, ale o coś innego. Dla mnie naturalne jest, że jeśli się wylewa np. wodę z czegoś do czegoś z odpowiedniej wysokości to woda odbija się od dna lub powierzchni wody i pryska - szczególnie jeśli jest to robione pod pewnym ciśnieniem. Gdy wylewamy coś do łazienki nie robimy tego przecież z odległości kilkudziesięciu cm, bo nie chcemy zapryskać łazienki [mężczyzna sikając na stojąco robi to z odległości kilkudziesięciu cm].
Oczywiście ciśnienie nieporównywalnie większe, ale drobinki wody, które spadają wokół muszli po spuszczeniu wody przy otwartej klapie również nie widać, a przecież spuszczając wodę [jak ktoś tu ładnie zauważył] w ten sposób drobinki wody wraz z nieczystości mają zasięg 6 m
Ok, ok - rozumiem to wszystko
Ale ja akurat w sikaniu na stojąco nie widzę problemu I jak długo żyję, to jeszcze nie spotkałam się z mężczyzną, który stosuje sikanie na siedząco, serio

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie widzę powodu dla którego musiałabym wycierać po kimś jego mocz tylko dlatego, że komu się nie chce usiąść, jeśli komuś to nie przeszkadza, to jak to się mówi - jego brocha
TŻ sika na stojąco, ale jakoś nie muszę po nim wycierać moczu

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
O nawet nieporadna wikipedia zaznacza, że muszla klozetowa służy również do oddawania moczu w pozycji siedzącej
No tak, umożliwia oddawanie moczu w pozycji siedzącej, ale to nie znaczy, że nie można tego robić pozycji stojącej - w końcu po co jest ruchoma deska
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:40   #100
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A jeśli muszla jest bardzo głęboka i nic nie tryska, to też te bakterie wylatują w powietrze podczas spłukiwania? ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić, bo muszę widzieć czy wszystko dokładnie spłukałam... Dopiero po spłukaniu mogę zamknąć deskę
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:45   #101
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Czytałam cały wątek ale vretka odniosła się do wypowiedzi, w której akurat nie było mowy o uwłaczaniu męskej godności



Ok, ok - rozumiem to wszystko
Ale ja akurat w sikaniu na stojąco nie widzę problemu I jak długo żyję, to jeszcze nie spotkałam się z mężczyzną, który stosuje sikanie na siedząco, serio



TŻ sika na stojąco, ale jakoś nie muszę po nim wycierać moczu



No tak, umożliwia oddawanie moczu w pozycji siedzącej, ale to nie znaczy, że nie można tego robić pozycji stojącej - w końcu po co jest ruchoma deska
Tylko jak już pisałam wcześniej, spuszczając wodę wraz z nieczystościami również nie widzisz małych drobinek tego mixu 6 m. dalej - do mnie tego typu rzeczy przemawiają
Broń Boże ja nikomu nie zabraniam robienia w swoim domu tego, co i jak mu się podoba - przecież najważniejsze, żeby się dogadywać, jeśli wśród domowników na tym polu nie ma zgrzytów to świetnie - o to chodzi, to jest najważniejsze
Wyjaśnienie jest prozaiczne, muszla klozetowa jest z reguły zimna i bez deski użytkowanie nie byłby przyjemne, a jest ruchoma, ze względu na czyszczenie [prototypy były trochę inne].
Choć ja i tak dziękuję bogom, że nie żyję we francuskich pałacach 200 czy 300 lat wstecz, gdzie swoje potrzeby załatwiano w korytarzach, czy kominkach, a gdy śmierdziało już tak, że nie można było wytrzymać to przeprowadzano się do innego pałacu
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 11:58   #102
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość

Rzadko się zgadzam z Cejrowskim, tak jak i w tym wypadku. Nigdy nie zrozumiem mężczyzn, którzy chcą być traktowani jak niedorozwinięci idioci Dlatego nie widzę powodu, żeby traktować swojego partnera, którego podobno kocham i szanuje jak imbecyla


Nie wiem czy się śmiać czy płakać na ten sposób "na imbecyla", ewentualnie, w tym wypadku na "jestem niemotą"

Oczekuję od swojego faceta higieny, to chyba dość podstawowa sprawa, więc tym samym oczekuję, że będzie w stanie zapamiętać to, że klapę od tego nieszczęsnego kibla się zamyka. To chyba nie jest szczególnie skomplikowana sprawa Uzasadnienie też jest sensowne, nie jest to niczyja "fanaberia".

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
A jeśli muszla jest bardzo głęboka i nic nie tryska, to też te bakterie wylatują w powietrze podczas spłukiwania? ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić, bo muszę widzieć czy wszystko dokładnie spłukałam... Dopiero po spłukaniu mogę zamknąć deskę
Pewnie wylatują.

Hm, no to możesz zamknąć na czas spłukiwania a potem otworzyć i sprawdzić
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:58   #103
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Pewnie wylatują.

Hm, no to możesz zamknąć na czas spłukiwania a potem otworzyć i sprawdzić
Tylko, że ja się brzydzę dotykać klapy i robię to przez papier i wtedy zużyję więcej papieru
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:12   #104
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Tylko, że ja się brzydzę dotykać klapy i robię to przez papier i wtedy zużyję więcej papieru
Brzydzisz sie dotykac klapy we wlasnym domu??
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:16   #105
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Tylko, że ja się brzydzę dotykać klapy i robię to przez papier i wtedy zużyję więcej papieru
Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Brzydzisz sie dotykac klapy we wlasnym domu??
No właśnie... sprzątać też się brzydzisz?

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-07-17 o 15:27
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:21   #106
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Tylko, że ja się brzydzę dotykać klapy i robię to przez papier i wtedy zużyję więcej papieru
We własnym domu się brzydzisz? No już bez przesady... przecież chyba myjesz potem ręce, nie?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:24   #107
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Temat mnie rozwala na łopatki
Mój tż oddaje mocz na stojąco, mieszka z nami jeszcze jeden mężczyzna, chłopak mojej siostry i też sika na stojąco dla mnie to by w ogóle smiesznie było jakby mi facet na siedząco sikał
ja myślę że wiecej plusku i bakterii by było jakby wymyslono oddawanie czego innego do kibelka na stojaco ale to by był hardcore tak wycelować : hahaha:
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:31   #108
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez 25malinka10 Pokaż wiadomość
Temat mnie rozwala na łopatki
Mój tż oddaje mocz na stojąco, mieszka z nami jeszcze jeden mężczyzna, chłopak mojej siostry i też sika na stojąco dla mnie to by w ogóle smiesznie było jakby mi facet na siedząco sikał
ja myślę że wiecej plusku i bakterii by było jakby wymyslono oddawanie czego innego do kibelka na stojaco ale to by był hardcore tak wycelować : hahaha:
Po tej wypowiedzi nie dziwię się, że później niektórzy faceci do takich bzdur przywiązują wagę
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:35   #109
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez 25malinka10 Pokaż wiadomość
Temat mnie rozwala na łopatki
Mój tż oddaje mocz na stojąco, mieszka z nami jeszcze jeden mężczyzna, chłopak mojej siostry i też sika na stojąco dla mnie to by w ogóle smiesznie było jakby mi facet na siedząco sikał
ja myślę że wiecej plusku i bakterii by było jakby wymyslono oddawanie czego innego do kibelka na stojaco ale to by był hardcore tak wycelować : hahaha:
ja nie widze w tym nic śmiesznego.
śmieszne by było, gdyby facet siadał w pisuarze
co do pogrubionego, myślę, że wyszło by na to samo.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Po tej wypowiedzi nie dziwię się, że później niektórzy faceci do takich bzdur przywiązują wagę
no nie ?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 15:37   #110
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cejrowski za dużo ironizuje i nie do każdego trafia mój TŻ sika na siedząco:P
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:46   #111
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
no nie ?
Może powstanie książka: definiowanie męskości poprzez pryzmat oddawania moczu do muszli klozetowej



---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
Cejrowski za dużo ironizuje i nie do każdego trafia mój TŻ sika na siedząco:P
Kto, co lubi. Nie mam nic przeciwko jego programom podróżniczym, czasami oglądam, ale jego samego uważam za szowinistycznego dupka
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:00   #112
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Może powstanie książka: definiowanie męskości poprzez pryzmat oddawania moczu do muszli klozetowej

nie zdziwiłabym się
mnie zastanawia, dlaczego faceci (niektórzy) przeżywają to siadanie na muszli ?
kręcą oczami, denerwują się i na końcu mówią "gdyby moja żona kazała mi siadac, to .........(ta przerwa w wypowiedzi mnie zastanawia) NIGDY W ŻYCIU".
jedna znajoma powiedziała, że jak się z mężem wprowadzi do nowego domu, zamierza nauczyc sikania na siedząco.
ciekawe co to będzie, skoro jej mąż nawet nie chce o tym słyszec

toaleta jest od siadania, w końcu w męskiej toalecie (mam na myśli publiczne WC) jest kilka pisuarów (zakładam, że do stania) no i kilka muszli (do siedzenia)
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:41   #113
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

no ale dziewczyny, trzeba wyluzować, wiadomo ze powinien zamykać klapę i potem dopiero spłukiwać, jesli poprzez siadanie na muszli ma sie czuc niemęski to po co go do tego zmuszać. A o porządek w łazience powini dbac zarówno mężczyzna jak i kobieta. Wydaje mi sie smieszne czepianie sie faceta o to jak sika.
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:52   #114
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A propos toalet:

http://www.youtube.com/watch?v=ebJNjKkKxso

To jest praktyczny wynalazek.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:07   #115
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 025
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos toalet:

http://www.youtube.com/watch?v=ebJNjKkKxso

To jest praktyczny wynalazek.
Znam to. W Niemczech na trasie jest wiele takich. Kosztuja 50 centow.

Ale jakby miec to w domu to by dopiero bylo cos <powinno jeszcze dodatkowo splukiwac wode i zamykac klape >
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:27   #116
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Znam to. W Niemczech na trasie jest wiele takich. Kosztuja 50 centow.

Ale jakby miec to w domu to by dopiero bylo cos <powinno jeszcze dodatkowo splukiwac wode i zamykac klape >
Myślę, że skonstruowanie automatyczne zamykanie klapy od sedesu byłoby przełomem na miarę puszkowanej żywności.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:18   #117
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos toalet:

http://www.youtube.com/watch?v=ebJNjKkKxso

To jest praktyczny wynalazek.
raz widziałam w jakimś Jackassie czy czymś podobnym, jak ktoś zrobił kupę na deskę i niestety - urządzenie nie zdało egzaminu

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

za to japońskie toalety które same się dezynfekują, z mnóstwem bajerów -np. klapa sama się zamyka ... super sprawa, chciałabym miec cos takiego u siebie.ale niestety, póki co nie stac mnie
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:33   #118
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez 25malinka10 Pokaż wiadomość
no ale dziewczyny, trzeba wyluzować, wiadomo ze powinien zamykać klapę i potem dopiero spłukiwać, jesli poprzez siadanie na muszli ma sie czuc niemęski to po co go do tego zmuszać. A o porządek w łazience powini dbac zarówno mężczyzna jak i kobieta. Wydaje mi sie smieszne czepianie sie faceta o to jak sika.

Facet definiujący swoją męskość poprzez pryzmat tego jak korzysta z toalety, to jest dopiero śmieszne, żeby nie napisać żałosne. Pozorant jak się patrzy...
Ty naprawdę myślisz, że tylko [część] kobiet uważa korzystanie z muszli klozetowej w pozycji stojącej za niehigieniczne? To cię wyprowadzę z błędu, nie tylko kobiety [oczywiście nie wszyscy].
Niech każdy w swoim domu robi jak mu się podoba.

Kira87 niby fajne, ale klapy brak

anka_85 o jakim ty cudzie mówisz? Jeszcze napisz, że wali po pysku, gdy ktoś chce siknąć na stojaka, a będzie cudem nad cudy

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-07-17 o 21:35
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:06   #119
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Amistad, szukam linka związanego z tym wynalazkiem, ale niestety, nic konkretnego nie ma.
Czytałam o tych toaletach w jakimś piśmie o urządzaniu mieszkań.
Z tego co pamiętam, taka "wypasiona" toaleta posiada funkcje takie jak:
podgrzewana deska, podmywanie pupy po załatwieniu potrzeby, suszenie pupy, muzyka, spuszczanie wody, odświeżanie powietrza no i oczywiście automatyczne mycie toalety.

jednak coś w tym temacie znalazłam.
to produkuje japońska forma Toto
niestety, nie karci za niechlujne oddawanie moczu

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

http://wyborcza.pl/1,75480,1962252.html
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:14   #120
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
No właśnie... sprzątać też się brzydzisz?
tak, kibelka nie dotknę. TŻ sprząta go zawsze
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 19:42:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.