Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 16:22   #151
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Unhappy Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

i oby tak dalej ooollluuu, ja niestety od jutra na tydzien zaczynam I etap bo cos mi nie idzie i jest coraz gorzej a na wage wejde dopiero po tych 7 dniach bo inaczej kręćka dostane wpadlam w manie wazenia sie pozdrawiam i caluje
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-10, 16:34   #152
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja tez nie waze sie non-stop, bo wpadlabym chyba w jakis obled. A korzystajac z okazji, ze co niedziela chodzimy cala rodzinka do babci, to waze sie u niej, bo ona ma pozadna elektroniczna wage . Wytrwalosci zycze bo zaczynam zauwazac, ze z kazdym dniem mam jej coraz mniej... Buzka
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-10, 19:10   #153
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mnie to już pokreciło z tym ważeniem się średnio trzy razy dziennie ale może dlatego że kupiłam sobie nową super wagę aby była kolejną mobilizacją do schudnięcia
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-10, 20:26   #154
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mam tak samo gdyby nie to forum i pisanie na nim to nie wiem czy wytrzymałabym bez słodyczy ja sie waże codziennie rano, bo wtedy waga jest poprawna.
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-10, 21:29   #155
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez agawe
Mam tak samo gdyby nie to forum i pisanie na nim to nie wiem czy wytrzymałabym bez słodyczy ja sie waże codziennie rano, bo wtedy waga jest poprawna.
Ja tez waże sie rano, na czczo. Inaczej denerwuja mnie wahania wagi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-11, 20:47   #156
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kobitki ja uważam, że ta dieta to cudo niechodze głodna a i przez to zła.Na pewno nie schudłam jeszcze ale brzuszek jest widocznie mniejszy,wiem,że to niewiele ale zauważyłam, że jem mniej
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 00:03   #157
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Kobitki ja uważam, że ta dieta to cudo niechodze głodna a i przez to zła.Na pewno nie schudłam jeszcze ale brzuszek jest widocznie mniejszy,wiem,że to niewiele ale zauważyłam, że jem mniej
Właśnie to ciągnie mnie do tej diety - nie jestem w stanie chodzić głodna i normalnie funkcjonowac. A na tej diecie po pewnym czasie zaczynam jeść mniej bo tyle mi wystarcza
Dopiero 3 dni mineły, wiec waga na razie stoi, ale też mam wrażenie, że brzuszek sie odrobine poprawił Jutro rano sie zważe
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 06:28   #158
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Właśnie Lexie cud miód ja nie mam wagi w domu więc sie nie mogę zważyć ale widzę pod spodniach Kobietki a macie może jakieś pomysły na śniadanie????Bo ja niewiem ja jem tylko jajka, pomidory i ser biały z chudą wędliną i co????? podrzućcie coś???
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 09:26   #159
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja dzisiaj zjadłam tuńczyka z puszki
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 09:44   #160
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja miała wczoraj sałatkę z wędliny, sera, jajka gotowanego i różnych warzyw (ogórek,pomidor, rzodkiewka, a do tego dorzuciłam oliwki i kapary )

Można to jesć też na kolacje

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-05-12 o 09:48
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 13:24   #161
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Smile Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Hej dziewczyny! Dołączam do grupy plażowiczek ! Juz 1 dzien mam za sobą (etapu pierwszego oczywiście ) -jest CIĘŻKO , ale damy rade Mam tylko problem " co jeść" , bo należe do osób,które nie jadają prawie żadnych warzyw
mam pytanko: czy orzeszki, którymi będę czasami sobie życie umilać, mogąbyć pistacjowe? wie ktoś coś? Buziaczki dziewczyny! Poradzimy sobie!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 13:34   #162
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Hej dziewczyny! Dołączam do grupy plażowiczek ! Juz 1 dzien mam za sobą (etapu pierwszego oczywiście ) -jest CIĘŻKO , ale damy rade Mam tylko problem " co jeść" , bo należe do osób,które nie jadają prawie żadnych warzyw
mam pytanko: czy orzeszki, którymi będę czasami sobie życie umilać, mogąbyć pistacjowe? wie ktoś coś? Buziaczki dziewczyny! Poradzimy sobie!
Najważniejsze dla mnie w wytrwaniu przy tej diecie jest planowanie posiłków. Inaczej któregoś dnia stwierdzisz, że nie masz w domu absolutnie niczego, co mogłabyś zjesc w zgodzie z dietą i koniec...
Zrób sobie zakupy - coś, co jest zgodne z DSB i co Ty jadasz.
Staram sie meć rozpisany plan na co najmniej 2 dni naprzód
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 13:42   #163
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Cool Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hej ja tez jadam malo warzyw bo ich nie lubie wiec glownie jadam jajka, ser bialy, chude wedliny, rybki tez by sie przydalo jakies urozmaicenie podpowiedzcie cos dziewczyny aha i czy ten chlebek ryzowy mozna jesc w duzych ilosciach czy tylko raz na jakis czas ??????????????
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 16:28   #164
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny ja chyba nie dam rady dluzej Juz nie moge wytrzymac jak patrze na slodycze. Dzis zgrzeszylam- zjadlam ciastko . Juz nie mam sily...Moja silna wola gdzies przepadla . Ehhh
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 16:39   #165
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No nie da się ukryć że ser, jajka , warzywa to przewazają w tej diecie , ja zgodnie z podpowiedzią Lexie zrobie sałatki np groszek + wędlina +majonez , albo jajka z pomidorem i majonezem, bardzo lubię omlet i jem go na obiad z wędliną, pomidorem i serkiem na to majonez, wiem że to mało urozmaicone ale normalnie jestem w szoku że nie jestem glodna i dzisiaj to się zmusiałam zjeść ten omlet bo rano i na przekąskę zdjadłam tylko ser biały chudy z cukrem i kawą rozpuszczalną - normalnie dziewczynki miodzio-wiem, że cukru nie można ale taki grzeszek to sobie wybaczam.Naprawdę bardzo fajna ta dieta.Jutro mam karpia aczkolwiek niewiem jak go przyrządzę - chyba w folii.Łączymy siły dziewuszki, dzisiaj poczytam ciutek knigę , którą nabyłamPOWODZENIA I PISZCIE MYSZKI JAK WAM IDZIE
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 16:47   #166
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Olciu ja przeczytałam w książce że jak sie nie da wytrzymać bez słodkiego to można ograniczyć to do 75 kcal -najlepsza w tym wypadku jest gorzka czekolada wiem, że nie za dobra bo sama jej nie znoszę ale lepsze to niż wrąbać mleczną.Olu ok zjadłaś ciacho ale nie poddawaj się jak masz jakies już rezultaty w II etapie będzie lżej
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 16:59   #167
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzieki Ewuniu! Mam nadzieje, ze jakos przetrwam ten kryzys, ale dzis jest naprawde ciezko . A rezultaty..hmm...no coz...nie wazylam sie od niedzieli. Dzis jest 10 dzien pierwszego etapu. Po 6 dniach bylam 3 kg lzejsza . Postaram sie to przetrwac! Dziekuje za wsparcie.

P.s. Nie wchodze dzis do kuchni zeby czegos dobrego nie zauwazyc
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 17:03   #168
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A mozecie podac przepis na omlet wg zalecen tej diety? Czy to jest po prostu rozbełtane jajko z przyprawami i wylane na patelnie? Z góry dziekuje.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 17:09   #169
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Olu jak Tobie się udało aż 3 kilo po 6 dniach to super, nie myśl o tym, że dzisiaj to ciacho wrąbałaś, opij się soku, wody, zjedz jajko gotowane, zagryźć ogórasem lub pomidorem i wytrzymasz do rana a jutro będzie lepiej bo każdy ma dni słabości
Stysko własnie ja robię tak jak mówisz 3 jajka roztrzepuje dodaje przyprawy, i wylewam na patelnię jak obrucę na drugą stronę dodaję cały wkład , potem majonez -mniam.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 17:11   #170
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja na sniadania i na kolacje jadam jajka . Po prostu strasznie je lubie . Dzieki za slowa otuchy. Ide sobie jajco na kolacje ugotowac. Kupilam tez cala zgrzewke wody- opije sie do oporu i jakos przetrzymam. Trzymam kciuki za was wszystkie Kobietki!!!
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 21:12   #171
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no wiec jak z tym chlebkiem ryzowym mozna go jesc w I etapie czy nie bo ja go jem w duzych ilosciach ???? i czy ten majonez nie jest za tlusty ???
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 08:05   #172
MeRaJa
Przyczajenie
 
Avatar MeRaJa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 23
GG do MeRaJa
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ello moje Dziewuszki Jestem tu nowa i mam nadizeje ze mnie przyjmiecie do swego grona Tak sobie czytam czytam wasze zmagania z dietką i chyba nabieram ochoty bo mam do zrzucenia 15 kg Lato tuz tuż a ja nie mieszcze sie w zadne ciuchy Ta zima była dla mnie straszna w skutkach Ale dobra dość użalania sie nad sobą!!!!! Dzsiaj robie zakupy i zaczynam pierwszy etap. Bede sie z wami dzielić moimi osiągami o ile jakieś bedą - mam taką nadzieje i straszne chęci jak narazie . Dobra to pozdrawiam was wszystkie i zycze nadal wyśmienitych wyników
MeRaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 08:13   #173
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Talking Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witamy cie goraco Meraja i fajnie ze sie dolanczasz do nas odchudzajacych im wiecej dziewczyn tym lepiej no i napewno beda jakies osiagniecia czekamy z niecierpliwoscia
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 14:11   #174
MeRaJa
Przyczajenie
 
Avatar MeRaJa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 23
GG do MeRaJa
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzięki Amelia Potraficie dziewczyny człowieka do wariacji podbudować Zrobiłam juz zakupy, tera na książke polóje no i jeszcze jakieś ćwiczonka i sie zobaczy. Pozdrawiam
MeRaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 14:23   #175
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Im nas wiecej tym lepiej, każda sypnie jakimś pomysłem i jest ciekawie
Dzisiaj zjadlam sobie przekąske w formie kalarepki polecam bardzo dobre.
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-13, 15:51   #176
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez MeRaJa
Ello moje Dziewuszki Jestem tu nowa i mam nadizeje ze mnie przyjmiecie do swego grona Tak sobie czytam czytam wasze zmagania z dietką i chyba nabieram ochoty bo mam do zrzucenia 15 kg Lato tuz tuż a ja nie mieszcze sie w zadne ciuchy Ta zima była dla mnie straszna w skutkach Ale dobra dość użalania sie nad sobą!!!!! Dzsiaj robie zakupy i zaczynam pierwszy etap. Bede sie z wami dzielić moimi osiągami o ile jakieś bedą - mam taką nadzieje i straszne chęci jak narazie . Dobra to pozdrawiam was wszystkie i zycze nadal wyśmienitych wyników
Oczywiście że beda efekty Ja miałam ponad 20 kilo do zgubienia i po 10 dniach fazy wstępnej 5,5 kilo mam już z głowy Codziennie jeżdze fodzien na rowerze i efekty przyszły bardzo szybko , mam nadzieje ze dalej też tak będzie POWODZENIA
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 14:31   #177
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Melduje, że po 5 dniach stosowania diety (bez oszukiwania!) dziś rano ważyłam 2 kg mniej niż w rano w zeszły poniedziałek kiedy to diete zaczełam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 17:00   #178
MeRaJa
Przyczajenie
 
Avatar MeRaJa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 23
GG do MeRaJa
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzięki za motywacje dziewczynki i za miłe powitanie, Agawa, Zyzia dzięx . dzieś jest drugi dzien mojej dietki, a w sumie od wczorajszego popołudnia Ale juz zdąrzyłam przekonać moją mamę i jej kolżanke też, hehe. Zobaczymy co nam razem wyjdzie Ale wierze w siebie i DAMY RADE!!!!! WSPÓLNIE DZIEWCZYNY DAMY RADE!!!! pozdrawiam
MeRaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 17:06   #179
MeRaJa
Przyczajenie
 
Avatar MeRaJa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 23
GG do MeRaJa
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Aha i jescze jedno !! GRATULACJE!! Mam nadzieje ze mnie tez sie uda. dobra juz kończe pisanie ( na dzisiaj oczywiście ), ale szczerze jestem pod wrażeniem.
MeRaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-14, 18:50   #180
ask@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Czesc dziewczyny
Ja tez sie chyba niebawem do was dolacze Wlasnie mija moj ostatni dzien diety kopenhaskiej, ufffff wreszcie!! No i nie chce efektu jo-jo,dlatego musze sie chyba jeszcze troche pomeczyc na diecie jakiejs, a DPP wydaje mi sie calkiem niezla
Fajnie ze nie jestem sama i zawsze mozna sie wzajemnie powspierac
Pozdrawiam wszystkie plazowiczki i zycze POWODZENIA i osiagniecia wymarzonej sylwetki !!!
ask@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.