Nietypowa maseczka na opaloną twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 22:01   #1
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100

Nietypowa maseczka na opaloną twarz


Witam,na internecie jak wiecie różne dziwne rzeczy się czyta.Jestem strasznym bladziochem i wyczytałam taki oto przepis na opaleniznę domowej roboty .A mianowicieto przepis:
nafta kosmetyczna+cynamon+utart a marchewka+ fusy zaparzonej kawy,nałożyć to na 40 minut na twarz.Już po 1 zabiegu podobno widać efekt a po kilku jest super i długo się utrzymuje,wyczytałam ,że około miesiąca.Skóra podobno jest skora jest taka brązowo-zlocisto-brzoskwiniowa.

Mam pytanie co wy o tym sądzicie i czy któraś z was stosowała,czy to faktycznie działa.Wizja opalonej skóry jest fajna,ale nakładanie nafty na twarz uważam co najmniej za dziwne a nawet ryzykowne.Co wy na to?
Pozdrawiam
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:52   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

chyba nie dalabym rady wysiedzieć z taka papka na twarzy przez 40 minut. Poza tym trzeba by było to na cale ciało nałożyć bo tylko opalona twarz estetycznie nie wygląda, przynajmniej moim zdaniem (też jestem bladziochem). No i co prawda nie znam pod tym względem nafty ale bałabym sie efektu zapychania i jakiś uczuleń. Ale kto wie moze to i skuteczne
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."

Edytowane przez Aaniol_apokalipsy
Czas edycji: 2014-01-05 o 15:53
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:28   #3
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Z tego co mi wiadomo to nafta kosmetyczna służy do pielęgnacji włosów, ale do pielęgnacji cery? Pierwsze słyszę. Radziłabym Ci uważać z nią, ponieważ nie znalazłam nigdzie sensownego wątku o stosowaniu jej na buzię, a wiadomo- w Internecie jest wszystko i niekoniecznie to prawda.
Jeśli chcesz uzyskać ładny kolor buzi to pij świeży sok z marchewki- to chyba najstarszy i najlepszy sposób, aby otrzymać ładny koloryt.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:53   #4
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Też szukałam o nafcie i nie znalazłam,co do maseczki byłabym skłonna ją wypróbować tylko z pominięciem nafty.Pamiętam jak smarowałam nią włosy ale na twarz przy skłonnej do zapychania twarzy raczej jej nie użyje.Na temat tej maski też nic konkretniejszego nie znalazłam,myślę ewentualnie czy można zastąpić naftę jakimś olejkiem np z pestek malin .Co myślicie
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 17:20   #5
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Olejek to o wiele lepszy pomysł. Na pewno nie zaszkodzi, a przy okazji bedzie nawilżal.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja kiedyś stosowałam maseczkę z cynamonu na twarz w celu oczyszczenia, chociaż początkowo było ciężko bo strasznie szczupał i ciężko wytrzymać było ale efekty dobre (składnik twojej maseczki)
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:10   #6
unique222
Raczkowanie
 
Avatar unique222
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Nafta może Cię zapchać. Uważałabym też z ilością cynamonu, bo może nieźle uczulić i dosyć mocno działa.
Ja nakładałam samą startą marchewkę i skóra też była ciemniejsza.
unique222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:37   #7
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Cytat:
Napisane przez unique222 Pokaż wiadomość
Nafta może Cię zapchać. Uważałabym też z ilością cynamonu, bo może nieźle uczulić i dosyć mocno działa.
Ja nakładałam samą startą marchewkę i skóra też była ciemniejsza.

Właśnie używam pudru matującego z cynamonem,ale tego drugiego w proporcji z mąką jest raczej niewiele.Na razie mam kwas migdałowy na twarz,serie zabiegów,to spróbuje olej z pestek malin,fusy no i marchewa.A powiedz jaki miałaś efekt po marchewce,jaki odcień miała skóra,ile tego sobie robiłaś i czy skóra nie była jakaś pomarańczowa.
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 12:55   #8
unique222
Raczkowanie
 
Avatar unique222
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Nietypowa maseczka na opaloną twarz

Skóra po zdjęciu marchewki była pomarańczowa, więc zawsze przecierałam ją jakimś tonikiem lub myłam żelem.Efekty widziałam juz po kilku maseczkach.Skóra była trochę ciemniejsza ale nie jest to taki efekt jak po opalaniu.
unique222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 13:55:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.