Co mi jest?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 17:37   #1
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140

Co mi jest??


Drogie wizażystki ....Od bardzo dawna ok. pół roku dzieje się ze mną coś dziwnego.
Otóż gdy przychodzę ze szkoły czuję się bardzo zmęczona, nie mam siły na nic. Tak jest codziennie po południu muszę spać ok 3-4 godzin(w nocy oczywiście też) niekiedy śpię do dnia następnego.Bardzo mi to przeszkadza, nie mogę się uczyć ponieważ nie mam siły.
Mam silne bóle głowy nieraz trwają przed 3-7dni.Lekarz rodzinny przepisał mi witaminy które mi nic nie pomogły.Pewnie trzeba zrobić badania bo nikt mi nie powie co mi jest przez internet ale może miał ktoś podobną sytuację. Oczywiście moja mama twierdzi że mi się nic nie chce dlatego śpię ale ja nawet nie mam siły wejść po schodach.
Ktoś miał coś podobnego??
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:41   #2
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

ja mam podobnie!! przychodze ze szkoly spie 4-5 godzi. wstaje nic mi sie nie chce wiec NIC nie robie ide sie umyc i ide spac..budze sie totalnie niewyspana choc jak tak obliczyc spie ponad 12 godz.. ;/ nie wiem co mi jest, ale nie wiem czy z tym "warto" isc do lekarza...pewnie stwierdzi, ze szkola mnie wykancza, ze to przez nauke, wczesne wstawanie.. albo wypisze mi jak w Twoim przypadku-witaminy...
moze to zalezy tez to od mojej diety? kto moglby pomoc??
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:44   #3
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Co mi jest??

Miałam tak samo - diagnoza: anemia. Doprowadziłam się tak przed matura przez głupie (no mało powiedziane) odchudzanie - w końcowym etapie żyłam na jednym pomidorze dziennie. Rodzice na siłe na badanie krwi mnie zaciagneli ech...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:46   #4
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Miałam tak samo - diagnoza: anemia. Doprowadziłam się tak przed matura przez głupie (no mało powiedziane) odchudzanie - w końcowym etapie żyłam na jednym pomidorze dziennie. Rodzice na siłe na badanie krwi mnie zaciagneli ech...
tylko ze ja jem... normalnie!! nie odchudzam sie, wiec raczej anemia odpada....pzdr
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:49   #5
toxisch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Co mi jest??

Hmm...moge napisac swoje podejrzenia, to co mi podpowiada intuicja, więc prosze tego nie brac za poważną diagnozę.
Przede wsyztskim za niskie cisnienie bądź cukrzyca. Dwa - za długo śpicie: często jak się śpi za dłuzo człowiek czuje się bardziej niewyspany, niż gdyby spał parę godzin krócej. Niedotlenienie, bądź wbrew pozorom może za mało ruchu ;>. Odpoczywacie jakoś czynnie? Uprawiacie jakiś sporty? Dobrze się odżywiacie?
jest tez opcja, że obecnie prowadzony tryb życia może by niezgodny z waszym zegarem biologicznym. Ponoc każdy organizm ma swoje optymalne godziny, w których powinien spac, u jednych to beda wczensiejsze godziny, że powinien wcześnie się położyc i w związku z tym wcześniej wstac a u innych na odwrot. I ponoc dopiero takie życie jest w stanie zapewnic optymalny odpoczynek organizmowi. Ale ile w tym prady to nie wiem, tyle słyszałam.
Może wizyta u innego lekarza? Zmierzcie ciśnienie.

EDIT: Anemia chyba nie musi by wywołana tym, że się za mało je, tylko tym, że się je nieodpowiednie rzeczy, bo to chyba niedobór żelaza? Jeśli dobrze pamiętam
toxisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:53   #6
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Co mi jest??

Koniecznie zrobiłabym badania krwi - zdecydowanie może to być anemia. Może też wiosenne przesilenie - ostatnio też czuję się wiecznie śpiąca i śpię w ciągu dnia co mi się normalnie nie zdarza.

Jednak przede wszystkim: badania!
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:55   #7
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez toxisch Pokaż wiadomość
Hmm...moge napisac swoje podejrzenia, to co mi podpowiada intuicja, więc prosze tego nie brac za poważną diagnozę.
Przede wsyztskim za niskie cisnienie bądź cukrzyca. Dwa - za długo śpicie: często jak się śpi za dłuzo człowiek czuje się bardziej niewyspany, niż gdyby spał parę godzin krócej. Niedotlenienie, bądź wbrew pozorom może za mało ruchu ;>. Odpoczywacie jakoś czynnie? Uprawiacie jakiś sporty? Dobrze się odżywiacie?
jest tez opcja, że obecnie prowadzony tryb życia może by niezgodny z waszym zegarem biologicznym. Ponoc każdy organizm ma swoje optymalne godziny, w których powinien spac, u jednych to beda wczensiejsze godziny, że powinien wcześnie się położyc i w związku z tym wcześniej wstac a u innych na odwrot. I ponoc dopiero takie życie jest w stanie zapewnic optymalny odpoczynek organizmowi. Ale ile w tym prady to nie wiem, tyle słyszałam.
Może wizyta u innego lekarza? Zmierzcie ciśnienie.

EDIT: Anemia chyba nie musi by wywołana tym, że się za mało je, tylko tym, że się je nieodpowiednie rzeczy, bo to chyba niedobór żelaza? Jeśli dobrze pamiętam

moje cisnienie to 112/72... w sumie nie jest przeciez jakos drastycznie odbiegajace od normy...
wiem wiem ze jak za dlugo sie spi to sie czuje jak byl z tydzien nie spala, ale ja potrafie zasnac wszedzie! musze spac bo nie wytrzymuje...
hmm z tym odzywianiem.. jem duzo 'na raz" bardzo nieregularnie.. potarfie nie jesc NIC do 16 i dopiero po przyjsciu ze szkoly sie najadam.. wiem ze to nieprawidlowe, ale czasami nie mam czasu zjesc cos...no co lubie cwiczyc... lubie to i w miare czesto to robie.. cwicze taniec.. i to na tyle...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 17:56   #8
Perełka
Raczkowanie
 
Avatar Perełka
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 232
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez rysiuniaaa Pokaż wiadomość
tylko ze ja jem... normalnie!! nie odchudzam sie, wiec raczej anemia odpada....pzdr
Ważne też CO się je. Moja koleżanka miała anemie a była lekko przy kości. Moze dodaj do diety zestaw witamin? I zrob badania krwi.
Perełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:58   #9
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez toxisch Pokaż wiadomość
Hmm...moge napisac swoje podejrzenia, to co mi podpowiada intuicja, więc prosze tego nie brac za poważną diagnozę.
Przede wsyztskim za niskie cisnienie bądź cukrzyca. Dwa - za długo śpicie: często jak się śpi za dłuzo człowiek czuje się bardziej niewyspany, niż gdyby spał parę godzin krócej. Niedotlenienie, bądź wbrew pozorom może za mało ruchu ;>. Odpoczywacie jakoś czynnie? Uprawiacie jakiś sporty? Dobrze się odżywiacie?
jest tez opcja, że obecnie prowadzony tryb życia może by niezgodny z waszym zegarem biologicznym. Ponoc każdy organizm ma swoje optymalne godziny, w których powinien spac, u jednych to beda wczensiejsze godziny, że powinien wcześnie się położyc i w związku z tym wcześniej wstac a u innych na odwrot. I ponoc dopiero takie życie jest w stanie zapewnic optymalny odpoczynek organizmowi. Ale ile w tym prady to nie wiem, tyle słyszałam.
Może wizyta u innego lekarza? Zmierzcie ciśnienie.


EDIT: Anemia chyba nie musi by wywołana tym, że się za mało je, tylko tym, że się je nieodpowiednie rzeczy, bo to chyba niedobór żelaza? Jeśli dobrze pamiętam
Moja babcia ma cukrzycę i często ma anemie ja mierzę sobie ciśnienie często to mam niskie i puls czasem nie dochodzi 60 chyba będę musiała kawę pić przez jakiś czas.
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:59   #10
toxisch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Co mi jest??

Może to to nieregularne jedzenie? Mówisz, że jeszcz rzadko, ale dużo. Przecież człowiek robi się senny jak się przeje . Chyba po to, żeby żołądek zdążył sobie wszytsko strawic. Może to jest przyczyna?
Spróbuj brac do szkoły śniadanie, owoce.

Alexandra, a badałaś sobie poziom cukru? Nie wiem który typ cukrzycy ma Twoja babcia, ale któryś jest dziedziczny. Nie chcę straszy, ale myślę, że nie zaszkodzi. Lekarz wie o niskim ciśnieniu? Nie wiem czy kawa to dobre rozwiazanie bo to chyba tylko zakumufluje problem
toxisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:02   #11
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez toxisch Pokaż wiadomość
Może to to nieregularne jedzenie? Mówisz, że jeszcz rzadko, ale dużo. Przecież człowiek robi się senny jak się przeje . Chyba po to, żeby żołądek zdążył sobie wszytsko strawic. Może to jest przyczyna?
Spróbuj brac do szkoły śniadanie, owoce.
ehh sprobuje .. moze pomoze.. heh w sumie wiem duzo na ten temat ale jalos nie potarfie sie do tego dostosowac.. wiem ze nieregularne jedzienie jest szkodliwe, czasami jak mam wiecej czasu to wezme cos do szkolki ostatecznie.. ktos sie ze mna podzieli sniadanikiem dobra od pon.. obiecuje sobie jesc sniadanie i brac cos do szkoly! jak nie pomoze trzeba bedzie isc do lekarza;D dziekuje za rady.. pzdr
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 18:07   #12
toxisch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Co mi jest??

Jak nie masz czasu to może sobie kupuj chrupkie pieczywo? W sumie mała wartoś kaloryczna, ale zawsze coś. No i w wielu sklepach sprzedaja gotowe bulki z zieleninką, choc to nie jest tania inwestycja, bo nie każdego stac na wydatek 3-4 zł codziennie. Zresztą opcji jest wiele. Byleby tylko coś zjeśc.
A nie burczy Ci w brzuchu na lekcjach, że tak zpaytam? Bo ja też miałam kiedyś taki etap, że nie jadłam, ale ten brzuch mnie tak krępował, że się nawróciłam
toxisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:09   #13
mona1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Co mi jest??

Ja też tak miałam przez jakiś czas. Ciągle chciało mi się spać. Ale wkońcu przeszło i już jest ok
mona1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:12   #14
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez toxisch Pokaż wiadomość
Jak nie masz czasu to może sobie kupuj chrupkie pieczywo? W sumie mała wartoś kaloryczna, ale zawsze coś. No i w wielu sklepach sprzedaja gotowe bulki z zieleninką, choc to nie jest tania inwestycja, bo nie każdego stac na wydatek 3-4 zł codziennie. Zresztą opcji jest wiele. Byleby tylko coś zjeśc.
A nie burczy Ci w brzuchu na lekcjach, że tak zpaytam? Bo ja też miałam kiedyś taki etap, że nie jadłam, ale ten brzuch mnie tak krępował, że się nawróciłam
czasami sobie kupie bulke robiona przez pania sklepikarke PYCHA.. ale jednak fakt to nie jest takie tanie jak by policzyc...ojj moj brzuch woli byc napelniony zdecydowanie;P domaga sie strasznie ale co zrobic;p najczesciej pyatm sie ludzi czy maja kanapki hehe czasami mi sie cos trafi kurcze naprawde sie strasznie odzywiam! czas to zmienic
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:21   #15
magdas1985
Przyczajenie
 
Avatar magdas1985
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: Co mi jest??

Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza rodzinnego żeby dał Ci skierowanie na badanie poziomu hormonu TSH. Jednym z objawów niedoczynności tarczycy jest sennosc, ciągłe zmęczenie. Warto sprawdzic.
magdas1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:24   #16
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Co mi jest??

Co prawda boję się panicznie krwi mierzyłam kiedyś glukozę bo mam urządzonką w domu i babcia mierzy sobie codziennie. Przed chwilą rozmawiałam z mamą i nareszcie powiedziała "to może trzeba badania zrobić" hehe prawie 17 lat nie byłam u oikulisty bo mama twierdziła że jako małe dziecko w zerówce wymyśliłam sobie, poszłam jakieś pół roku temu po tym jak codziennie bolała mnie głowa oczywiście- ogromna wada wzroku......boję się że z tym będzie tak samo .....
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:30   #17
toxisch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68
Dot.: Co mi jest??

A ile masz lat? Mama jest jeszcze potrzebna, żebyś szła? Jeśli będą problemy to idź sama, zdrowie ma się tylko jedno
toxisch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:34   #18
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Co mi jest??

Mam prawie 17 lat i chyba mama jest niezbędna. Jestem tak słaba że zaraz zasnę przy biurku....
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:43   #19
Autodestruktor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 33
Dot.: Co mi jest??

Może coś z tarczycą?
Autodestruktor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 18:45   #20
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Co mi jest??

ja mysle,ze to przsilienie wiosenne, teraz taka dzika pogoda, raz cieplo, raz zimno., obecnie wielu znajomych skarży sie na podobne dolegliwosci.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:49   #21
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Co mi jest??

Opcji moż ebyć kilka, wymienione wg nabardziej prawdopodobnych:

1. popełnialąs najwiekszy bład- rozlegulowałas zegar biologixczny- nauczyłas organizm,że musisz spać popołudniu. Sama tak kiedyś robiłam- przyjezdzałam z uczelni i spałam, w nocy spałam. Wymeczyłam sie kilka dni i przeszło.

2. Efektem non stop spania jest brak ruchu i małe dotlenienie- wyjdz na spacer. Chce Ci sie spac popołudniu wez kogos i wyjdz sie przewietrz. Najlepiej wyjsc z kims jak sie czujesz słabo.

3. Przesilenie wiosnenne- ja dzisiaj spałam 12 godzin, polozylam sie o 9 i wtsłalam o 9. Ale przewaznie spie po 6,7 godzin

4. Anemia.

5. Tarczyca

6. W to watpie zmiany nowotworowe- osłabienie moż ebyc wynikiem choroby.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:50   #22
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Co mi jest??

Wykluczam raczej tarczycę...nikt w rodzinie nie chorował ... zarówno nadczynność jak i niedoczynność...
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:02   #23
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Co mi jest??

ja miałam podobnie. miałam badania na cukrzyce, anemie i co tam jeszcze mozna z krwi wyczytac i wszystko ze mną ok. am za to troche za niskie cisnienie i moze to dlatego. lekarka przypisała mi takie tabletki glucardiamid czy cos w tym stylu, no na mnie nie działały.
mi pozostalo pogodzic sie tylko z tym faktem, ze musze sie wyspac po poludniu, moj organizm moze działac na wysokich obrotach jakies 8 godzin a pozniej musi sie wyspac i tak tez wygląda moj dzien. czyli: wstaje o 7 rano jestem na nogach mniej wiecej do 16, klade sie spac(czasami godzinka czasami 30 min) pozniej znowu działam na wysokich obrotach i kłade sie spac o 24.
mozesz byc tez wyczulona na wszystkie moziliwe przesilenia, zmiany pogody, cisnienia.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:19   #24
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Co mi jest??

dziewczyny, z takimi objawami należy zrobić badanie krwi, może coś wykażą, np anemię (w wielu przypadkach się to zdarza)
ale mnie też często bolała głowa, i okazało się, że to od nerwów i przemęczenia
radzę urozmaicić potrawy w produkty bogate w witaminy, błonnik, białko
a może wiek dojrzewania tak działa... ??
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:30   #25
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Co mi jest??

Mój znajomy miał podobne objawy - wszędzie zasypiał, nawet w szkole. Ciągle zmęczony, etc.
Diagnoza: niedobór magnezu.
Niedobór uzupełniono i wszystko wróciło do normy
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:33   #26
ulusiaaa
Raczkowanie
 
Avatar ulusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Co mi jest??

heh kurcze ja przez całe liceum spałam po południu 3-4h. bo wydawało mi się, że jestem taka strasznie zmęczona i nie mogę się zacząć uczyć dopóki się nie 'zresetuję'. teraz wiem, że to było z nudy i lenistwa poszłam na studia, poznałam TŻ i kompletnie zmienił się mój tryb życia. szkoda mi czasu na spanie i mój organizm się już tych popołudniowych 'drzemek' oduczył - nawet, jeśli czuję się trochę zmęczona i się położę, to nie śpię dłużej niż godzinę.
jeśli to nie względy zdrowotne, to radziłabym po prostu powstrzymać się od spania przez jakiś czas, a potem albo nie będzie potrzebne, albo wystarczy dosłownie pół godziny, żeby zwalczyć zmęczenie
ulusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 07:49   #27
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez ulusiaaa Pokaż wiadomość
heh kurcze ja przez całe liceum spałam po południu 3-4h. bo wydawało mi się, że jestem taka strasznie zmęczona i nie mogę się zacząć uczyć dopóki się nie 'zresetuję'. teraz wiem, że to było z nudy i lenistwa poszłam na studia, poznałam TŻ i kompletnie zmienił się mój tryb życia. szkoda mi czasu na spanie i mój organizm się już tych popołudniowych 'drzemek' oduczył - nawet, jeśli czuję się trochę zmęczona i się położę, to nie śpię dłużej niż godzinę.
jeśli to nie względy zdrowotne, to radziłabym po prostu powstrzymać się od spania przez jakiś czas, a potem albo nie będzie potrzebne, albo wystarczy dosłownie pół godziny, żeby zwalczyć zmęczenie


racja, organizm zaczyna się przyzwyczajać, i dlatego czujesz się zmęczona po południu, ponieważ organizm domaga się snu
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 08:00   #28
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Co mi jest??

-
__________________
-

Edytowane przez eM!
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:45
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:38   #29
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: Co mi jest??

Alexandra777 wg mnie to może być coś związanego ze stałym stresem: może zaczyna sie u Ciebie jakaś nerwica albo coś podobnego. Ogólnie to musisz iść na badania, bo niezależnie od czego to jest, to taki stan utrzymujący się długo nic dobrego Ci nie przysporzy.
__________________
Follow the instinct. No past. No future. Just the moment.
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:52   #30
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Co mi jest??

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Opcji moż ebyć kilka, wymienione wg nabardziej prawdopodobnych:

1. popełnialąs najwiekszy bład- rozlegulowałas zegar biologixczny- nauczyłas organizm,że musisz spać popołudniu. Sama tak kiedyś robiłam- przyjezdzałam z uczelni i spałam, w nocy spałam. Wymeczyłam sie kilka dni i przeszło.

2. Efektem non stop spania jest brak ruchu i małe dotlenienie- wyjdz na spacer. Chce Ci sie spac popołudniu wez kogos i wyjdz sie przewietrz. Najlepiej wyjsc z kims jak sie czujesz słabo.

3. Przesilenie wiosnenne- ja dzisiaj spałam 12 godzin, polozylam sie o 9 i wtsłalam o 9. Ale przewaznie spie po 6,7 godzin

4. Anemia.

5. Tarczyca

6. W to watpie zmiany nowotworowe- osłabienie moż ebyc wynikiem choroby.
zgadzam się podstawa to badanie krwi i nie dawajcie lekarzom wciskać sobie tylko witaminki ale zmuscie do skierowania na badania
podejrzewam ze może być jeszcze jeden powód wspominałaś o bólach głowy to radze do okulisty się wybrac jak się ma wadę to pojawiają się boóle głowy i zmeczenie
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.