2 pytania ... do ekspertek ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-24, 13:30   #1
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi

2 pytania ... do ekspertek ;)


1) ponawiam pytanie o to czy któras z Was dziewczyny kochane, używała kremu pod oczy Biotherm Age Fitness??? <nie wiem czy go kupić a na KW nie ma go chyba>
2) czy do ciemnoczerwonego gorsetu (sukni ślubnej) trzeba pomyśleć o specjalnym makijażu czy dobierać go (makijaż)raczej do typu urody (koloru oczu, włosów itp)???
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-25, 08:37   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Zło - czy mógłbys to przenieść..

na pytania do wizażystki bądź kosmetyczne??

Bo tutaj to nie wszyscy zaglądają

[img]icons/1cmok.gif[/img]

PS Poza tym jedną z osób do urlopu jesteś Ty [img]icons/icon7.gif[/img] Mrówek i to długiego [img]icons/icon12.gif[/img] (tylko co my byśmy zrobiły?? - strach się bać [img]icons/icon10.gif[/img] )
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-25, 08:58   #3
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA
Re: 2 pytania ... do ekspertek ;)

JĘŚLI CHODZI O KREM TO JA CI NIE POMOGĘ, BO NIE UŻYWAŁAM.

ALE JEŚLI PYTASZ O MAKIJAŻ TO SŁUŻE RADĄ. UTARŁO SIĘ ŻE MAKIJAŻ ŚLUBNY TO MAKIJAŻ LEKKI, ZWIEWNY RACZEJ PASTELOWY. NIE PISZESZ JAKIEGO TYPU JEST TWOJA URODA. DO BORDOWEGO GORSETU (GRATULUJE WYBORU) BĘDĄ PASOWAŁY BARDZO DELIKATNIE PODKREŚLONE OCZY, NAPSZYKŁAD ŚWIETLISTY ALE PASTELOWY RÓŻ, MOCNO WYTUSZOWANE RZĘSY, NO MOŻE DELIKATNA KRESECZKA, I USTA POMALOWANE POMADKĄ A NAJLEPIEJ BŁYSZCZYKIEM W KOLORZE SOCZYSTEJ MALINY. JEŚLI MASZ BRĄZOWE OCZY I CIEMNOBRĄZOWE WŁOSY BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA CUDNIE - TAK WYGLADAŁA MOJA KLIENTKA I WYSZŁO BAJKOWO. ŻYCZĘ UDANEJ ZABAWY Z MAKIJAŻEM I NA WESELU I SZCZĘŚCIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA. POZDRAWIAM DORCIA.
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-25, 14:19   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: 2 pytania ... do ekspertek ;)

Droga Izzi
Wg mnie to również taki gorset powinien byc dobierany do danej osoby. Przykładowo jeśli jesteś delikatną, eteryczną blondynką to taki gorset moze byc zbyt "ciężki" dla Ciebie i stanowić bedzie zbyt mocny akcent kolorystyczny. Natomiast może on wspaniale się komponowac z osobą o ciemniejszym typie urody.
Co do makijażu, to tez jest to bardzo indywidualne. Ja nie jestem absolutnie za ciężkim, przerysowanym makijażem, ale pamiętaj, że ten makijaż musi PODKREŚLIĆ to co najładniejsze - oczy, usta.

I nie kieruj sie przy tym jakąś konwencją. Bo przykładowo, często pięknie wyglada jak kolor szminki będzie idealnie współgrał z kolorem ubrania. Ale moze się okazać, że ten kolor ust będzie wybitnie zbyt intensywny i będziesz się z nim źle czuła. To TY i Twoje wspaniałe samopoczucie jest najwazniejsze tego dnia, a cała ta oprawa, kolorystyka ma jedynie temu służyć.
Także słuchaj własnego głosiku i intuicji, a wszystko będzie super [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.