Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 11:38   #4921
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Fajnie
A nie chciałyście lecieć od razu po weselu?
Bo ja mam właśnie dylemat, z jednej strony chcielibyśmy od razu po weselu, ale to zostaje nam Europa, bo nie mam paszportu, a zanim wyrobię to już pewnie będzie z październik właśnie.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:43   #4922
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Ja to w sumie nie wiem gdzie chciałabym pojechać Raczej chciałabym zaraz po ślubie, no może nie kilka dni, ale np 2 tygodnie po ślubie.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:48   #4923
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Fajnie
A nie chciałyście lecieć od razu po weselu?
Bo ja mam właśnie dylemat, z jednej strony chcielibyśmy od razu po weselu, ale to zostaje nam Europa, bo nie mam paszportu, a zanim wyrobię to już pewnie będzie z październik właśnie.
Nie dostałabym tyle dni urlopu, niestety.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 11:55   #4924
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie dostałabym tyle dni urlopu, niestety.
U Tżta w pracy jeden chłopak teraz brał ślub, wziął od czwartku do następnego czwartku urlop na ślub. Potem przyszedł do pracy na tydzień i teraz znów tydzień go nie będzie bo sobie gdzieś wyjechali. Ale no fakt, z urlopami może być ciężko
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 12:04   #4925
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Ja potrzebowalam kilku dni przed slubem,mialam tez kilka po, w czerwcu tez bylismy w Grecji. A, ze na podroz poslubna potrzebujemy min 10 to juz TZowi by nie wystarczyło ja jeszcze mam, ale u mnie z kolei problem z terminami...

Dlatego lecimy w styczniu z nową pula urlopu i z nowym planem urlopowym
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2015-08-31 o 12:06
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 12:33   #4926
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Ja lecę na Kretę - trochę bieda, wiem zazdroszczę Dominikany u mnie Tż na ślub miał w sumie 3 dni wolnego. Teraz obiecali mu na podróż - 5 dni więc w sumie luz jest ja nie pracuję póki co więc nie mam z tym problemu. Dziś idę na 3h na event ze szkoły językowej. Tak bym chciała coś normalnego wyhaczyć w końcu.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 12:45   #4927
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Jak na pierwszy raz to Kreta super, koniecznie zobaczcie gramvouse i lagune balos
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 12:47   #4928
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Już po weselu i poprawinach Było na prawdę cudowanie, wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:17   #4929
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Mój Tż ma swoją firmę, więc z urlopem problemu nie będzie. Po prostu kiedy będzie nam wygodnie, to nie przyjdzie do pracy. Ja póki co dorabiam sobie, sama ustalam sobie co i kiedy. Mam jednak nadzieję, że do czasu ślubu to już będę pracować pełnoetatowo czy to na swoim czy u kogoś (jeszcze nie wiem), więc zobaczymy.

Cassssie opowiadaj
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:20   #4930
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jak na pierwszy raz to Kreta super, koniecznie zobaczcie gramvouse i lagune balos
Lecimy w okolice Chanii więc jak to znajduje się w tym regionie to zobaczymy My takie biedaki niestety to nie możemy sobie pozowlić na egzotyczne wypady jak wszyscy
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 13:26   #4931
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Lecimy w okolice Chanii więc jak to znajduje się w tym regionie to zobaczymy My takie biedaki niestety to nie możemy sobie pozowlić na egzotyczne wypady jak wszyscy
Wcale nie wszyscy latają w egzotykę, a poza tym nie liczy się gdzie, ale że lecicie razem już jako mąż i żona i spędzicie sobie cudowny czas razem
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 13:43   #4932
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Może i będzie fajnie kto to wie.. Ale w sumie oferty były przebrne i to jest w takim beznadziejnym regionie. Nic nie mówię Tż, bo już mówiłam, że za cienką mam obrączkę to się złościł. Mieliśmy lecieć na Korfu, ale za nim się zastanowiliśmy oferty już nie było.
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 16:31   #4933
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Natka, przesadzasz trochę, jaka bieda, wiele dziewczyn by Ci pozazdrościło. Ja to i w Bieszczady mogłabym pojechać i byłabym zadowolona, ale ja z tych co im szkoda kasy na drogie wyjazdy
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:35   #4934
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Może i będzie fajnie kto to wie.. Ale w sumie oferty były przebrne i to jest w takim beznadziejnym regionie. Nic nie mówię Tż, bo już mówiłam, że za cienką mam obrączkę to się złościł. Mieliśmy lecieć na Korfu, ale za nim się zastanowiliśmy oferty już nie było.
No jak sie tak nastawiasz na ten wyjazd, to zapewne fajnie nie będzie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:53   #4935
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Może i będzie fajnie kto to wie.. Ale w sumie oferty były przebrne i to jest w takim beznadziejnym regionie.
Nie przesadzaj, zachodnia część Krety jest najpiękniejsza.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:23   #4936
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

A mi się właśnie marzy Grecja na podróż poślubną Myślałam nad Tajlandią albo Dubajem, bo to marzenia TŻ, ale zaczynamy remont domu i potrwa to zapewne jeszcze po ślubie, więc nie chcemy się całkiem spłukać

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Może ja też w końcu zamieszczę swoją wizytówkę

My: ja '88, on '87.

Znamy się od: sierpień 2013

Razem od: październik 2013

Zaręczyny: 06.12.2014

Ślub: 13.08.2016

Kolor przewodni: skłaniam się do stylu glamour, TŻ nie ogarnia

Foto: Kamil Pawlik

Video: Sposo Sposa

Sukienka: jesienią zacznę poszukiwania

Obrączki: klasyczne z żółtego złota

Pierwszy taniec: jeszcze nie mamy pomysłu

Atrakcje na weselu: być może barman i fotobudka
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 06:04   #4937
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
A mi się właśnie marzy Grecja na podróż poślubną Myślałam nad Tajlandią albo Dubajem, bo to marzenia TŻ, ale zaczynamy remont domu i potrwa to zapewne jeszcze po ślubie, więc nie chcemy się całkiem spłukać
Tajlandia to tańsza już powoli niż polskie morze tak naprawdę najdroższy jest lot (ale jak się dobrze szuka, to można dorwać promocję tak za 1600-1700), ale noclegi, jedzenie itp. tam są bardzo tanie. Generalnie Azja Płd-Wsch. jest tania. Oczywiście mówię o wyjazdach na własną rękę, bo biura podróży lubią zdzierać, ale właściwie co to za atrakcja jechać z biurem? Jeżeli chcecie jechać do Grecji z biurem np., to pokusiłabym się o twierdzenie, że Tajlandia na własną rękę by Was podobnie wyszła albo niewiele więcej, pod warunkiem dorwania dobrej promocji na lot.

Natka - Kreta jest piękna, więc nie narzekaj. Poza tym jak udowodniłam wyżej ta "egzotyka" to nie są jakieś luksusowe kierunki dla bogaczy, przecież sporo ludzi jeździ z tzw. plecakami po świecie za grosze
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 18:51   #4938
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
No jak sie tak nastawiasz na ten wyjazd, to zapewne fajnie nie będzie
No Natka z tych jęczących i narzekających strasznie, przed ślubem tu ekscesy odstawiała, że już by chciała być po, że nikt jej nie lubi i nikt nie przyjdzie, a po zachwycona, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu wyluzuj Nati!!! Wszystko zależy od nastawienia! Jak będziesz jechać nadąsana, że bieda i lipa to tak będzie.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 19:04   #4939
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No Natka z tych jęczących i narzekających strasznie, przed ślubem tu ekscesy odstawiała, że już by chciała być po, że nikt jej nie lubi i nikt nie przyjdzie, a po zachwycona, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu wyluzuj Nati!!! Wszystko zależy od nastawienia! Jak będziesz jechać nadąsana, że bieda i lipa to tak będzie.
Kojarzę
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 22:41   #4940
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Heeej wszystkiego najlepszego sierpniowym żonom 2015, z którymi nie byłam na bieżąco. Bardzo Was przepraszam, że taka ze mnie beznadziejna sierpniowka ostatnio, ale strasznie się dużo codziennie dzieje, że zupełnie nie mam czasu

Cytat:
Napisane przez Casssssie Pokaż wiadomość
Już po weselu i poprawinach Było na prawdę cudowanie, wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy
gratulacje ogólnie mam wrażenie, że sierpniowe śluby były cudowne i wspaniałe :d u mnie pomimo kilku wpadek/niedociągnięć też było super dzisiaj odebralam suknie z pralni. Jak zobaczyłam ją, taka śliczną, czystą, w przezroczystej folii to pierszy raz poczułam żal, że już po wszystkim. Ja chcę jeszcze raz chce ją jeszcze raz nałożyć i jeszcze raz przeżyć ten cudowny dzień

Natka nie narzekaj na podróż ja bym się cieszyła gdybyśmy gdziekolwiek jechali, bo jak na razie wszystko wisi na włosku - może jak się uda, pojedziemy na kilka dni gdzieś w Polsce i tyle. Na razie mam wysypkę na calym ciele i mąż nie chce ze mną nigdzie jechać, bo tutaj w razie czego można szybko pojść do lekarza
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 00:11   #4941
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

dziewczyny witam się i ja
od ślubu już minęło kilka dni, ale nie miałam ani chwili, żeby siąść i napisać...
ślub był wzruszający, wesele udane (ostatni goście wyszli po 9), poprawiny mega udane, a w poniedziałek już w domu były poprawiny poprawin za to dzisiaj nadaję do was z mojego nowego małżeńskiego łoża, gdyż dziś się przeprowadziliśmy na swoje mieszkanie i zaczynamy kolejny ekscytujący czas!
zdam niedługo relację w klubie, a teraz może wrzucę tam chociaż jakieś fotki
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 07:29   #4942
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No Natka z tych jęczących i narzekających strasznie, przed ślubem tu ekscesy odstawiała, że już by chciała być po, że nikt jej nie lubi i nikt nie przyjdzie, a po zachwycona, że to najpiękniejszy dzień w jej życiu wyluzuj Nati!!! Wszystko zależy od nastawienia! Jak będziesz jechać nadąsana, że bieda i lipa to tak będzie.
Już nie przesadzaj! Po prostu wszystkim się stresuję. Chyba dobrze, że ostatecznie wszystko się udało?? Ja się cieszę ogólnie na ten wyjazd po prostu tylko miałam takie rozkminy czy dobry kierunek i nie za mało egzotyczny, ale w sumie jest ok jadę tam na relkas a nie nie wiadomo jakie zwiedzanie.
Chyba na prawdę sierpień to szczęśliwy okres dla zawarcia małżeństwa
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 19:41   #4943
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

W końcu zabieram się za pisanie relacji, w nietypowym miejscu bo właśnie jestem kilka kilometrów nad ziemią, lecimy z moim Mężem w podróź poślubną
Edit: w samolocie jednak napisałam pół relacji, drugie pół napisałam dopiero dzis siedząc nad basenem. Tu jest tak pięknie, że żal mi każdej minuty

Poniedzialek 24.08
W końcu pierwszy dzień urlopu. Było trochę bieganiny bo odbierałam sukienkę z salonu, sukienka piękna, tren piękny, wszystko idealne. zawiozłyśmy ze Świadkową sukienki do mojej mamy i zawisła na piękny personalizowanym wieszaku...wyglądała jak z bajki. Zaczęło do mnie docierać, że to juz. W ten dzień zadzwoniłam również do skrzypaczki i w sprawie transportu czy nic się nie zmienilo. Pod wieczór zadzwonił fotograf i ustaliłam z nim wszystkie szczegóły. Zawieźliśmy rownież do pralni garnitur Tżta, koszule i moje welony.

Wtorek 25.08
Na 13 bylam umówiona do salonu kosmetycznego na paznokcie, regulacje i hennę brwi oraz rzęs. Z tego względu, że wyskoczyło mi na czole kilka niespodzianek kosmetyczka zaproponowała jeszcze taki zabieg na twarz, więc się zdecydowałam. Na 17 do salonu dojechał Tż i miał robiony manicure. Paznokcie i wszystko w sumie wyszło super.

Środa 26.08
Że to niby juz jutro? Dziwne uczucie...nie stres, już nie. Ale taka euforia wymieszana z takim wewnętrznym spokojem, że już nie ma odwrotu, że już nic złego się nie może stać. Odebraliśmy z pralni garnitur i koszule. Na 11:00 byliśmy umówieni z księdzem na Spowiedź. Myśleliśmy, ze to będzie taka tradycyjna spowiedź w konfesjonale, ale nie, to byla spowiedź twarzą w twarz. Dziwne uczucie. Ja poszłam na pierwszy ogień. To było niesamowite uczucie, płakałam wyznając swoje grzechy. Poczułam się taka...czysta. Naprawdę cudne uczucie. Tż rownież dał radę. Zakonnik po wszystkim bardzo podziękował nam za to, że wybraliśmy taką formę spowiedzi.
Zaczęliśmy się pakować do auta i okazało się, że nasze autko jest za małe, żeby wszystkie potrzebne rzeczy na sale zapakować, więc zadzwoniłam po świadkową, żeby przyjechała dodatkowo swoim autem. Najpierw część rzeczy zostawiłam u mamy, a z cała resztą zabraliśmy sie na salę. Sala była piękna Tż ze swoim bratem zamówili sobie piwko i siedzieli na tarasie, a ja ze Świadkową zaczęliśmy rozkładać winietki, numery stołow, księge gości itp...wszystko wyszlo super. chłopcy zostali w hotelu ( tam się ubierali), a my okolo 22:30 dojechałyśmy do mojej mamy. Umyłam jeszcze włosy, przygotowałam wszystko na jutro, pogadałam jeszcze z mamą i się położyłam, z emocji nie umiałam zasnąć, zasnęłam chyba po 1 w nocy dopiero. Dostałam od Tżta smsa: "Dobranoc Żono Kulko"


27.08.2015
To dziś dziwne uczucie, w ogóle tego nie czuję. Budzik zadzwonił o 6:00, ale zwlekłam się z łózka kilka minut przed 7. Zjadłam śniadanie, poszłam poleżeć w wannie. O 8:20 przyjechała po mnie Świadkowa bo jechalismy do fryzjera na 9:00 (25km). Wybiegłam z domu z torebką. Dojeżdżamy na miejsce, zorientowałam się, że nie wzięłam wypełniacza i ozdób do włosów Świadkowa nie wiele zastanawiając sie zawróciła do Katowic. Ja poszłam odebrać wyprasowane welony i do fryzjera, żeby juz zaczęli mnie czesać. Ozdoby dotarły 40 min poźniej i wszystko wróciło na właściwe tory. Fryzury sie udały. O 11 dotarłyśmy do mnie do domu gdzie już byla malowana moja siostra. Potem moja mama, następnie świadkowa. W międzyczasie przyjechał fotograf, świetny facet, bardzo sympatyczny, z mega zarąbistym poczuciem humoru, w ogóle się nie stresowałam. makijaż był inny niż na próbnym, moim zdaniem gorszy, ale byłam w euforii i nie zwracałam uwagi na szczegóły. Na zdjęciach dopiero widze, że nie było to co dokladnie chciałam, ale na sesję make-up bedzie inny-lepszy.
Mielismy lekki poślizg bo zaczęłam się ubierać dopiero okolo 13:30, a wcale to nie było takie proste. I mój największy błąd w tym dniu: na wszystkich przymiarkach miałam bielizne wyszczuplającą, w dzień ślubu ze wzgledu na wygodę zrezygnowalam z niej bo wszyscy stwierdzili, że ten gorset i tak mnie ściśnie...no niestety nie ścisnął tak jak bielizna widzę po zdjeciach, ze strasznie wyłazi mi bebol i wyglądam jak w ciąży no ale czasu juz nie cofnę...
O 13:50 przyjechał Tż, wizażystka lekko Go zmatowiła. I wszedł do pokoju, wyglądał pięknie gdyby nie mały szczegół: nie miał włożonej poszetki!! Myślałam, że dostane wylewu!! Ani On, ani Świadek nie wiedzieli do czego jest ta "szmatka" i jej nie założyli o mały włos, a poszedłby do ślubu z chusteczką higieniczną zamiast poszetki bo powiedziałam, że bez poszetki ani rusz, ale na pomoc przybiegł Narzeczony mojej świadkowej i przyniósł swoją ślubną poszetkę, ufff.... Tż stwierdzil, że pięknie wyglądam, widziałam w Jego oczach miłość błogosławieństwo szybkie (bez klękania, tylko krzyżyk na czółko), można wychodzic!
Nie chciałam ozdobić klatki bo moim zdaniem to wiejsko wygląda, a tu niespodzianka: sąsiadki mi obstroiły i nie wyglądalo nawet najgorzej.
Oczy zaszły mi łzami jak wychodziłam bo sąsiedzi czekali, żeby nas zobaczyć wsiedliśmy do naszego pięknego czarnego merca i podjechaliśmy pod kościół. Chwilę jeszcze czekaliśmy aż wszyscy goście wejdą do kościoła. Ustawiliśmy sie w wejściu, przed nami mój ukochany Siostrzeniec z naszymi obrączkami. Kościoł wyglądał obłędnie, świece, płatki kwiatów, dokładnie tak jak chcialam. bałam się, że nie zmieścimy sie w tym przejściu, ale daliśmy rade. Czekaliśmy na marsza...i jest! Idziemy! Nie wiem czy szliśmy wolno, czy szybko, czy ładnie, czy brzydko bo nic sie wtedy nie liczyło...kazanie bylo krótkie, aczkolwiek ładne. Caly czas trzymaliśmy się z Tżtem za ręce. Ksiądz wspomniał, że byłam pierwszą panną młodą, która poprosiła go o konkretne czytanie, a mianowicie Hymn o miłości, moim zdaniem jest najpiękniejsze, mimo, że trochę oklepane. Potem przysięga bałam się , że się pomylimy, ale bylo ok. Wydawało mi się, że moj Tz mówi głośno, a podobno wcale go nie bylo słychać. Jak mowil słowa przysięgi zaszkliły mi się oczy, miałam ciarki...potem ja, pod koniec załamał mi się głos, musialam wziąć oddech żeby się nie poryczeć. To wszystko było jak jakis sen...tyle marzylam o tej chwili i oto nadeszła! Piękny moment, który na zawsze zostanie w moim sercu. Następnie nałożenie obrączek, ucałowalismy je sobie nawzajem, cudownie! Aaaa, zapomniałabym o skrzypaczce, tak cudnie grała! Mialam ciarki, łzy poleciały, dobrze, ze Świadkowa służyła mi chusteczką. Było naprawdę magicznie...
Wszyscy goście wyszli, my na końcu, czułam się tak dziwnie, że to juz po, nie mogłam w to uwierzyć, że obok mnie idzie mój Mąż potknęłam sie przy wychodzeniu z kościoła. Wystrzeliły tuby, Teściowa sypała nas naturalnymi kwiatkami, ktos sypnął ryżem, nikt pieniędzmi (czyli tak jak chcialam), bylo idealnie. chcialam oczepać marynarkę Męża z tych nitek co zostaly po tubach i ciach: obrączka spadła i się sturlała po schodach, ktoś ją podniósł i mi ją przyniósł, jednak okazała sie za duża no ale nic... potem ustawiliśmy się do grupowego zdjęcia. Po gości weselnych przyjechał wynajęty przez nas autobus z PKM i zamist tradycyjnie numeru na przodzie wyświetlał się napis "jadymy na żyniaczka", to po śląsku "jedziemy na ślub/wesele", wszystkim bardzo się podobał, więc był to strzał w 10tke. my wsiedliśmy do naszego czarnego mercedesa i pierwsze co powiedziałam to "ja pier***e" nie dlatego, że coś mi sie nie podobalo, ale dlatego, że zeszły ze mnie wszystkie emocje i po prostu musialam sobie przeklnąć bo nie przeklinałam od środy bo byliśmy w spowiedzi przecież. selfie w autku też bylo, wiec wszystko na swoim miejscu. dojechaliśmy pierwsi, poszliśmy do ogrodu i mieliśmy chwilę dla siebie, żeby sobie odetchnąć, napić sie wody itp, ale widzialam sale...obłędna mimo, ze nie dopłacaliśmy za pokrowce i za dekoracje światłem (ogólnie by wyszlo okolo 1500zł dodatkowo) to mimo to była naprawde super. przyjechali goście, więc się ukryliśmy, dopiero jak wszyscy weszli na sale, dj ich ustawił, weszliśmy my. powitanie chlebem i solą, potem toast szampanem, rozbicie kieliszków, sprzątanie (sprzątał Tz, ja mu pokazywałam gdzie jeszcze) no i życzenia-ryczałam jak bóbr przez większość życzeń, pięknie bylo. potem zasiedli wszyscy do obiadu, kelnerzy super się spisali, z resztą nie tylko na obiedzie, ale przez całe wesele biegali, wymieniali talerze na czyste, donosili wódke, napoje w malych butelkach, no pierwsza klasa, naprawde sie spisali na zloty medal. Pote dj zaprosił nas do pierwszego tańca, zatańczyliśmy zwykłego przytulańca (Będę z Tobą, Katarzyny Groniec), patrzeliśmy sobie w oczy bujając się, piękna chwila potem było pierwsze gorzko, wiec się musieliśmy z Tżtem przełamałać bo my z tych, którzy publicznie nie okazują sobie czułości (nawet za rękę nie chodzimy), ale daliśmy rade. no i zaczęła się zabawa, goście się bawili od samego początku, był caly czas pełny parkiet mimo, że dużo osób wychodziło tez do ogrodu na papieroska, na pogaduchy itp. Dj mial przygotowane 4zabawy i zrobił tylko dwie bo nie było sensu integrować ludzi bo się sami zintegrowali. ja dużo tańczyłam, Tż trochę mniej, ale jak na niego to i tak dużo, wiec starałam się narzekać. jedynie rodzina Tż mnie zawiodła bo w sumie nikt z jego rodziny nie poprosił mnie do tańca: ani świadek, ani ojciec TZta, ani chrzestny, moim zdaniem to mega nie fajnie, ale jego rodzina w ogole sie prawie nie bawiła (a bylo tylko 12 osob), zdecydowanie prym wiodła moja rodzina i znajomi . ok 22 byly podziękowania dla rodziców (ale naprawde krótkie i bez zbędnych przemówień itp), znów sie poryczałam, dj puścił "Mamma mia" Abby. o północy poprawiny, tradycyjne, zdejmowanie welonu i muszki i rzucanie. Tż przy wyciąganiu welonu wyrwał mi chyba połowę włosów, myślałam, ze umre z bólu, a moja świadkowa tak go biła po rękach, że mial całe czerwone. jego muszka poszła zdecydowanie szybciej. welon złapała córka mojego kuzyna, a muszkę jej chlopak i nie bylo to ustawione. 5 gości zebrało się po pierwszej w nocy (dwie starsze ciocie, moja chrzestna z mężem-następnego dnia szli na roczek swojego wnuka i mama swiadkowej). Reszta gosci zaczęło sie zbierac dopiero po czwartej, a ostatni znajomi wyszli po 6. pokłóciłam się z Teściową bo podeszła do nas i miała pretensje, że transport nie taki jak powinien być (chodzilo o to, że ona na końcu jechala, no ale hello, to chyba normalne, że rodzice wracają jako ostatni ), więc tak jak się zawsze gryzę w język tak nie wytrzymalam i po prostu wubuchłam, powiedziałam jej, że, cytuje: "k***a (tak powiedziałam dokladnie) sama wszystko zorganizowałam, nie otrzymałam od niej żadnej pomocy, a ona jeszcze śmie narzekać, że jak chce to mogla sobie zamówić taxówkę", Mąż wybiegnął za mną bo się popłakałam, ale szybko mi przeszlo. daliśmy Jej do zrozumienia, że teraz ja tu jestem najważniejsza! już było jasno, a dj jeszcze grał! my z moją swiadkową i jej narzeczonym spaliśmy w hotelu, zanim to wszystko ogarnęliśmy itp doszliśmy do pokoju kolo 7 rano i uwaga...odbyła sie noc poslubna potem odpakowaliśmy prezenty i po 8 poszlismy spac.
Podsumowanie wesela: było pięknie, idealnie, lepiej niz sobie wyobrażałam. Nie bylo żadnych wpadek, oprócz kłótni z teściową. trochę sie obawiałam, ze nie mielismy żadnych atrakcji, ale goście świetnie wykorzystali gadżety do zdjec (wąsy, korony, usta itp mialam tego masę, karteczki z napisami), kijek do selfie (byl tez położony aparat cyfrowy od swiadkowej, wiec duzo ludzi nim tez pstrykalo zdjecia) itd wiec fotobudka zrobiła się praktycznie sama. jedzenie przepyszne i bardzo duzo, nie do przejedzenia. Aha, tort trochę brzydkawy, ale za to pyszny. Ja w sumie nie wiem, mowie to z relacji gości bo ja praktycznie nic nie zjadlam (troche obiadu, lody, tort i troche żurku-koniec) wypiłam dwie lampki wina w sumie. Caly czas chodziliśmy po stolikach, tańczyliśmy itp praktycznie przy naszym stole nas nie bylo, goście mowili, ze nie byli nigdy jeszcze na takim weselu, ze swietna zabawa, ze cudowny lokal (mega nowoczesny), mnóstwo jedzenia, organizacja, że postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko. Ci ktorzy wiedzieli, ze praktycznie sama to wszystko organizowałam podchodzili i mówili, ze naprawde wielki szacun, za to, ze wszystko jest tak idealne, ze pomyslalam o kazdym szczególe. koszyczki ratunkowe to był hit i ludzie duzo korzystali. wiec opłacało sie na nie wydać troche kasy, nie żaluje. no nie, generalnie wszystko wyszlo naprawde idealnie! Nawet Tż stwierdzil, że dobrze, że się zdecydowaliśmy na to wesele, mimo, że początkowo go nie chciał.

Jedynie co zmieniłabym w tym dniu to tak naprawde mój wygląd: bardzo żaluje, ze nie mialam założonej tej bielizny wyszczuplającej i ze makijaz jednak nie byl taki jak chcialam, ale cóz, tego juz nie zmienie, więc nie bede sie tym zamartwiać. Nadrobie na sesji plenerowej. dostaliśmy w sumie ze 30win, likier wiśniowy, dwie wódki, whisky, pare bukietów kwiatów, od sąsiadów 4komplety ręczników (są piekne, wszystkie stare wyrzucę), jeden komplet pościeli i koc, ale jednak od większości dostaliśmy kase. I trudno nam w to było uwierzyc, ale wesele sie zwróciło i to z nawiązka, nie zapraszaliśmy nikogo dla kasy, ale i tak nas to bardzo cieszy bo jednak sami wszystko organizowaliśmy z własnej kieszeni, wiec nas troche szarpło.

Teraz jesteśmy od poniedziałku na Thassos, pięknej greckiej wyspie. hotel wspaniały, okolica dzika, ale piękna. Cudowne plaże...no wszystko jest super, a mojego Męża kocham ponad wszystko w świecie
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 19:52   #4944
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Pysia super, że jesteście zadowoleni. Cieszcie się sobą, udanej podróży poślubnej
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 07:54   #4945
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Pysia, aż mi się łezka w oku zakręciła
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:18   #4946
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Super, że jesteś zadowolona Może rodzina Tżta po prostu nie jest zbyt 'taneczna' dlatego tak wyszło...
I podziwiam, że mieliście siłę na noc poślubną, ja od razu padnę spać
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:46   #4947
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Pysia no super relacja! cieszę się, że jesteście tacy zadowoleni!

też muszę się zabrać za swoją relację, bo jutro minie tydzień od ślubu a ja jeszcze nic nie napisałam :P
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:50   #4948
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Pysia no super relacja! cieszę się, że jesteście tacy zadowoleni!

też muszę się zabrać za swoją relację, bo jutro minie tydzień od ślubu a ja jeszcze nic nie napisałam :P
To szybko bo szczegóły uciekają
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 09:36   #4949
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Świetna relacja, super, że wszystko się udało
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 10:38   #4950
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Sierpniowe Panny Młode 2015 i 2016 ;)

Też się wzruszyłam, super, że było tak pięknie jak chciałaś
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-27 14:09:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.