Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 10:19   #181
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Inspire , Natka opowiadajcie jak na wycieczkach było

Tardis zdarza się, raz na kilka lat się zachoruje

O 9.54 dokładnie powiedziano mi,że ktoś z agencji pracy zaraz zadzwoni poinformować mnie gdzie ivkoedy idę do pracy a jest... 11.13 dokładnie, no kierrrrwa.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Doriiska ja już powiedziałam Tż , że musi mi zrobić garderobę i koniec. Ja nie umiem trzymać porządku ani zmieścić się w zupełnie niepraktycznej szafie, w garderobie zrobię wszystko po swojemu , pułki, wieszaki i w końcu uda mi się mieć porządek.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:20   #182
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Na egzamin było iść wiesz zawsze zaryzykować warto wiem z doświadczenia. Nad rozlanym mlekiem nie ma co płakać , na następny się naucz
nieeee oj nieee przy tym wykładowcy uwierz mi. już raz na ustnym u niego byłam, też niedouczona, on to zaraz wyczai tym bardziej, że dla mnie to jest mega ciężki przedmiot. ale racja, nie ma co płakać, trzeba to w końcu zdać! mam dwa tygodnie, zdążę nauczyć się tej ksiązki na pamięć.
chyba nocka Ci się zapowiada :brzyda l:
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:56   #183
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

A fajnie było, pozwiedzalam sobie Warszawę z TŻ, wreszcie byla okazja, żeby pobyć trochę razem

Wysłane z mojego C1605 przy użyciu Tapatalka
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:58   #184
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

No od 14 do 22 już się nie zgodzę bo też mam swoje sprawy do załatwienia , oni się ze mną umawiali na telefon rano , teraz mam plany więc ewentualnie nocka, łaski mi nie robią. Zadzwonili do mnie ze szkoły bym dopełniła formalności i najmniejszego zamiaru zmieniać tego nie mam, od 8 czekam na telefon i od 4 godzin nikt nie ma czasu spojrzeć w grafik więc i mój czas już się skończył.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:01   #185
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Jest 14 telefonu brak...

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

To super
A tak zwyczajnie wawe czy byliście w jakimś teatrze, muzeum
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:13   #186
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Jest 14 telefonu brak...[COLOR="Silver"]
Ja bym chyba zglupiala tak czekając, ale też raz miałam taką pracę i właśnie raz zadzwonili raz nie. Nie lubię jak ktoś nie szanuje mojego czasu.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:34   #187
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Echh za mną nieprzespana noc. Odpuściłam dzisiejszy egzamin. Pójdę końcem września(to ustny do zdania na dowolnych konsultacjach). Nie nauczyłam się porządnie.
Ale jest progres w moim myśleniu bo normalnie po porażce popadłabym w stagnację, teraz nie mam zamiaru tego robić.
Też dzisiaj egzamin odpuściłam z powodu swojej niedawnej choroby. Stwierdziłam, że skoro i tak wszystkiego nie umiem to nie warto mi iść. Teraz już się stresuję bo będę musiała iść na dyżur ze zwolnieniem lekarskim a tego wykładowcy wszyscy się boją i ja też.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Powodzenia! Z czego masz egzamin?
Dzięki! Prawo rodzinne, takie bardzo ciekawe że aż mi się nie chce uczyć No ale jak trzeba to trzeba.
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 13:55   #188
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
Ja bym chyba zglupiala tak czekając, ale też raz miałam taką pracę i właśnie raz zadzwonili raz nie. Nie lubię jak ktoś nie szanuje mojego czasu.
No właśnie dostałam telefon i muszę czekać na następny ponieważ byli w szoku, że dziś odmówiłam.





Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Też dzisiaj egzamin odpuściłam z powodu swojej niedawnej choroby. Stwierdziłam, że skoro i tak wszystkiego nie umiem to nie warto mi iść. Teraz już się stresuję bo będę musiała iść na dyżur ze zwolnieniem lekarskim a tego wykładowcy wszyscy się boją i ja też.


Dzięki! Prawo rodzinne, takie bardzo ciekawe że aż mi się nie chce uczyć No ale jak trzeba to trzeba.
Ucz się ucz
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:36   #189
201608241255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Dziewczynyyy, ale ze mnie leń!

Poniedziałek, początek tygodnia, miałam się w końcu wziąć za porządną naukę języków, a złapałam takiego lenia, że nie mogę. Zero motywacji.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na motywowanie się?
201608241255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:47   #190
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj z tymi studiami, u mnie na zaocznych jest wiele osób nie zaraz po maturze, ba! są osoby po 30, po 40 i to nie pojedyncze sztuki. Jak Cie to pocieszy to mój TŻ ma 28 lat i dopiero planuje studia w przyszłości

Co znalazłaś ciekawego w szufladzie?

no tylko mnie przeraża to ze jak pójde na studia ktore są płatne to nawet jesli bede pracować to jakoś wątpie ze prędko wyprowadze się z domu a bardzo mi na tym zależy wiec albo jedno albo drugie.

No własnie nic ciekawego oprocz starych zukierków miętowych poprzyklejanych w szufladzie i kurcze myślalam ze bedzie tam mój pendrive i nie znalazlam
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:58   #191
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Też dzisiaj egzamin odpuściłam z powodu swojej niedawnej choroby. Stwierdziłam, że skoro i tak wszystkiego nie umiem to nie warto mi iść. Teraz już się stresuję bo będę musiała iść na dyżur ze zwolnieniem lekarskim a tego wykładowcy wszyscy się boją i ja też.


Dzięki! Prawo rodzinne, takie bardzo ciekawe że aż mi się nie chce uczyć No ale jak trzeba to trzeba.
Mój wykładowca też jest straszny, ale cóż zrobić, trzeba się z nim zmierzyć
Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
No właśnie dostałam telefon i muszę czekać na następny ponieważ byli w szoku, że dziś odmówiłam.
Współczuję Ci, zachowanie taj agencji(?) to dla mnie przejaw bezczelności.

Cytat:
Napisane przez Alea1 Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, ale ze mnie leń!

Poniedziałek, początek tygodnia, miałam się w końcu wziąć za porządną naukę języków, a złapałam takiego lenia, że nie mogę. Zero motywacji.

Macie jakieś sprawdzone sposoby na motywowanie się?
Wg mnie motywacja to sprawa indywidualna, musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czemu chcesz to robić/co Ci to da/ jakie korzyści itd poszukaj w googlach, jest pełno chociażby blogów motywujących.
Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
no tylko mnie przeraża to ze jak pójde na studia ktore są płatne to nawet jesli bede pracować to jakoś wątpie ze prędko wyprowadze się z domu a bardzo mi na tym zależy wiec albo jedno albo drugie.

No własnie nic ciekawego oprocz starych zukierków miętowych poprzyklejanych w szufladzie i kurcze myślalam ze bedzie tam mój pendrive i nie znalazlam
Dziewczyno masz 24 lata a gadasz jakbyś była starym próchnem z innej epoki, myślę, że na dziennych nikt Cię nie będzie wytykał palcami, a nawet znajdziesz znajomych na naukę nigdy nie jest za późno, a już na pewno wiek nie powinien być żadnym argumentem. Więc głowa do góry i do przodu

Czyli same skarby kryły się w szufladzie



Dziewczyny ja odkryłam, że stare niedokończone sprawy blokują mnie przed działaniem więc drugą połowę września przeznaczam na wygrzebywanie się z zaległości. I w życiu prywatnym i zawodowym.
Więc dzisiaj nauka na jutrzejszy egzamin żeby to zamknąć i nie myśleć.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 16:02   #192
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość

Dziewczyno masz 24 lata a gadasz jakbyś była starym próchnem z innej epoki, myślę, że na dziennych nikt Cię nie będzie wytykał palcami, a nawet znajdziesz znajomych na naukę nigdy nie jest za późno, a już na pewno wiek nie powinien być żadnym argumentem. Więc głowa do góry i do przodu

Czyli same skarby kryły się w szufladzie



Dziewczyny ja odkryłam, że stare niedokończone sprawy blokują mnie przed działaniem więc drugą połowę września przeznaczam na wygrzebywanie się z zaległości. I w życiu prywatnym i zawodowym.
Więc dzisiaj nauka na jutrzejszy egzamin żeby to zamknąć i nie myśleć.
dzieki za kopa w tyłek

No ja tak samo mam. Teraz też własnie zamykam wizaz i do nauki
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:24   #193
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Jestem po 4h pracy. Było ciężko, non stop ludzie, a jutro idę na rano na 8h więc będzie hardcore, ale muszę zdobyć doświadczenie i czegoś lepszego poszukam.
A co do wycieczki - bardzo się udała - Kreta jest piękna mimo, że momentami surowa ciągle było ponad 30 stopni, wczoraj tylko trochę się ochłodziło. Widoki zapierające dech w piersiach plaże od strony północy ładniejsze niż na zachodzie, gdzie my byliśmy
Wstawiam zdjęcia z plaży na Elafonisi (tam są różowe piaski) i widok na morze z klasztoru.
Ogólnie ta podróż zmotywowała mnie do działania - czuję się lepiej niż przed.
Teraz wróciłam z pracy, zaraz szybki obiad i potem odpoczynek i może pranie wstawię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00920.jpg (142,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00953.jpg (101,3 KB, 12 załadowań)
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:31   #194
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Jestem po 4h pracy. Było ciężko, non stop ludzie, a jutro idę na rano na 8h więc będzie hardcore, ale muszę zdobyć doświadczenie i czegoś lepszego poszukam.
A co do wycieczki - bardzo się udała - Kreta jest piękna mimo, że momentami surowa ciągle było ponad 30 stopni, wczoraj tylko trochę się ochłodziło. Widoki zapierające dech w piersiach plaże od strony północy ładniejsze niż na zachodzie, gdzie my byliśmy
Wstawiam zdjęcia z plaży na Elafonisi (tam są różowe piaski) i widok na morze z klasztoru.
Ogólnie ta podróż zmotywowała mnie do działania - czuję się lepiej niż przed.
Teraz wróciłam z pracy, zaraz szybki obiad i potem odpoczynek i może pranie wstawię.
To w końcu bieda, czy widoki zapierające dech w piersiach?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 16:40   #195
Natka_Pietruszki91
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Magiczna kraina 1000 jezior:)
Wiadomości: 2 059
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Przecież napisałam, że pięknie tam jest :P
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli.”
Helen Fielding „Dziennik Bridget Jones”

11/2015
Natka_Pietruszki91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:09   #196
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
dzieki za kopa w tyłek

No ja tak samo mam. Teraz też własnie zamykam wizaz i do nauki
Polecam się na przyszłość
Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Jestem po 4h pracy. Było ciężko, non stop ludzie, a jutro idę na rano na 8h więc będzie hardcore, ale muszę zdobyć doświadczenie i czegoś lepszego poszukam.
A co do wycieczki - bardzo się udała - Kreta jest piękna mimo, że momentami surowa ciągle było ponad 30 stopni, wczoraj tylko trochę się ochłodziło. Widoki zapierające dech w piersiach plaże od strony północy ładniejsze niż na zachodzie, gdzie my byliśmy
Wstawiam zdjęcia z plaży na Elafonisi (tam są różowe piaski) i widok na morze z klasztoru.
Ogólnie ta podróż zmotywowała mnie do działania - czuję się lepiej niż przed.
Teraz wróciłam z pracy, zaraz szybki obiad i potem odpoczynek i może pranie wstawię.
Też byłam w tym roku na Krecie. Uroku nie można jej odmówić, ale mnie nie porwała, czegoś mi tam brakowało. Fakt, widoki są, fajna roślinność, mnóstwo zieleni, taka trochę 'dzika' wyspa no ale nie porwała mnie. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Hiszpania
Raziły też w oczy poobijane auta, obdarte domy - nie z powodu biedy, ale oni nie przywiązują wagi do rzeczy materialnych. Ale wakacje ogólnie były bardzo udane

Ale się wkurzyłam, risotto mi się zepsuło i na szybko obiad muszę robić. Na szczęście ziemniaki, ogórki, szczypiorek, jogurt i jajka mam zawsze w domu
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz

Edytowane przez muszynianka26
Czas edycji: 2015-09-14 o 17:12
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:22   #197
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Natka_Pietruszki91 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że pięknie tam jest :P
No widzę, ale wcześniej pisałaś, że bieda, lipa i takie tam więc próbuję ustalić ostateczną wersję. To super, że było super. Zazdroszczę!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 19:18   #198
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Zazdroszczę takich wakacji

A dziewczyny w końcu dostałam tel koło 15 i miały Panie oddzwonić (biuro czynne do 16.30) więc o 16 sama zadzwoniłam i ups nikt ode mnie nie odbierał. No i żem siem wściekła, wrzuciła trzewiczki i wpadłam jak burza do tego biura , Panie z biura pytają w czym mogą służyć , odpowiadam nazywam się X a one zbladły, w biurze pełno ludzi i mówi mi nieszczęsna babeczka bym zobaczyła co tutaj się dzieje i , że ona by do mnie zadzwoniła (mówiła to wszystko śmiejąc się jakby z mojej nadgorliwości) no to jej powiedziałam, że zaczęłam w to wątpić czekając na telefon od 10 rano , ba co ona : taak ale ja o 15 mówiłam, że oddzwonie ! Tak , mówiła Pani , że za chwilę a już jest 16.15 i za 15 minut zamykacie no i zrzedła jej mina - no tak, no tak to ja już Panią zapisuję...
Gizaz
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 19:55   #199
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

+ bieganie
+ porządek w szafie
- szukanie sukienki (przełożone na.. jutro)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 20:08   #200
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić



Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 20:19   #201
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Wiec tak:
- rozliczyć się z wydatków z poprzedniego tygodnia
- zaplanować obiady na cały tydzień
- Zrobić zakupy z uwzględnieniem wcześniejszego punktu
- Zrobić pranie
- Skoczyć do biblioteki po jakieś fajne książki

Jutro trzeba znaleźć wenę na to pranie chociaż
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 20:33   #202
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Zazdroszczę takich wakacji

A dziewczyny w końcu dostałam tel koło 15 i miały Panie oddzwonić (biuro czynne do 16.30) więc o 16 sama zadzwoniłam i ups nikt ode mnie nie odbierał. No i żem siem wściekła, wrzuciła trzewiczki i wpadłam jak burza do tego biura , Panie z biura pytają w czym mogą służyć , odpowiadam nazywam się X a one zbladły, w biurze pełno ludzi i mówi mi nieszczęsna babeczka bym zobaczyła co tutaj się dzieje i , że ona by do mnie zadzwoniła (mówiła to wszystko śmiejąc się jakby z mojej nadgorliwości) no to jej powiedziałam, że zaczęłam w to wątpić czekając na telefon od 10 rano , ba co ona : taak ale ja o 15 mówiłam, że oddzwonie ! Tak , mówiła Pani , że za chwilę a już jest 16.15 i za 15 minut zamykacie no i zrzedła jej mina - no tak, no tak to ja już Panią zapisuję...
Gizaz
I super, ludzie są niepoważne czasami. Niestety o swoje trzeba walczyć ;-)





Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
+ bieganie
+ porządek w szafie
- szukanie sukienki (przełożone na.. jutro)
Tez bym chciała biegać ale do tej jednej rzeczy całe życie brak motywacji

Ja poszłam tylko do apteki bo kurcze nawet segregatory ciężkie mi się wydawały w pracy wiec choroba jest głupia a na fitnessie bym chyba padła na moja zasmarkana twarz ;-)
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 20:58   #203
izzaa0004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Dziewczyny, mogę się do Was dołączyć? Chociaż nawet nie wiem, czy starczy mi motywacji, żeby się regularnie udzielać

Jakoś mi brakuje kopa do roboty. Czasem jak wpadnę w wir pracy, to jest ok. Ale teraz... Niczego nie dotknęłam przez wakacje, mam baaardzo dużo do nauki na egzaminy, a jestem mniej więcej w czarnej pupie.
Nie wiem. Może wstyd przed innymi mnie jakoś zmotywuje.

Kreta jest piękna Byłam, polecam...
izzaa0004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 21:42   #204
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Witaj
Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:15   #205
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość


Na TapTalk z antycznego telefonu
Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
Tez bym chciała biegać ale do tej jednej rzeczy całe życie brak motywacji
Naprawdę polecam, mam po tym tyle energii i z każdym bieganiem chcę wiecej najgorzej zacząć... Dlatego bierz chłopaka/siostrę/koleżankę i razem będzie raźniej
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 06:53   #206
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

No zbieram się do pracy :p
Bywajcie

Na TapTalk z antycznego telefonu
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 08:08   #207
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cześć, witam nową koleżankę

U mnie plan wczorajszy w 75% wykonany, reszty douczę się po pracy
Byliśmy wczoraj zobaczyć jak farby wyglądają na ścianach w mieszkaniu i w końcu będę mieć piękną niebiesko-białą sypialnię

Plan na dziś skromny bo po pracy mam egzamin, a sama droga na niego w dwie strony zajmie mi 3 godziny. Więc po egzaminie wieczorem przy telewizorze
- zrobić listę rzeczy potrzebnych do mieszkania z podziałem na pilność
- nie dostać zawału na myśl ile kasy potrzebujemy jeszcze

i w pracy w ramach odkopywania się z zaległości zrobić 5 rzeczy(nie będę tu pisać jakich)
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz

Edytowane przez muszynianka26
Czas edycji: 2015-09-15 o 08:16
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 08:25   #208
tardisgirl60
Raczkowanie
 
Avatar tardisgirl60
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 443
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam, mam po tym tyle energii i z każdym bieganiem chcę wiecej najgorzej zacząć... Dlatego bierz chłopaka/siostrę/koleżankę i razem będzie raźniej
Próbowałam z koleżanką kiedyś ale zawsze kończyło się na bardzo krótkim bieganiu... I kawie i ciastku ;-) a po miesiącu kompletnie nam przeszło i została juz tylko kawa i ciasto, ale chciałabym wiec może się zmuszę i chyba ja bardziej ten typ ze lepiej się zmotywuje biegając sama.
tardisgirl60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 08:31   #209
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Ooo ! Chętnie zapoznam się z tą książką
Gdzie na tej plaży leżysz?
Ksiazke bardzo polecam a odpoczywam w Izraelu - też polecam
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:58   #210
izzaa0004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

@doriiska Jak to jest u Ciebie z bieganiem? Biegasz dla sportu czy żeby coś zrzucić? Jak często?
Ja kiedyś biegałam, przytyłam i bardzo mnie kolana bolą... A biegać lubiłam...

Na mojej liście są takie o głupoty:
- sprawdzić maila
- iść na zakupy
- sprawdzić rozpiskę egzaminów
izzaa0004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-07 18:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.