Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 16:06   #2851
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
enjoy, cud że żyjesz taka dawka kofeiny w drinkach z colą i tych syfiatych energy drinkach to wiesz.. zdrowiej szybciuko Na to jak szybko się upijesz wpływa sporo czynników, nawet dzień cyklu, podobno faza księżyca, dieta, jak bardzo jesteś wypoczęta.. Ja przy aktualnym trybie życia po jednym piwie mam wesoło
No wiem, wiem
To ekonomiczna jesteś

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Wiesz, młoda, to się nieźle załatwiłaś...

Z drugiej strony nie jestem osobą odpowiednią, by cokolwiek w tym temacie komuś wypominać. Ja się przecież tak załatwiłam w środę, że apokalipsa. Naprawdę byłam pijana jeszcze w czwartek wieczorem. Wszyscy się tak pozałatwiali zresztą. A później po ponad 3 h snu cały dzień w pracy... Tyle, że ja nie mam dodatkowych efektów w postaci wymiotów i złego samopoczucia. Ale ile głupot narobię, to moje
Ja wymioty mam tylko jak naprawdę porządnie się upiję, tak jak wczoraj jak widać a to nie zdarza mi się często. I zazwyczaj nie muszę wracać do domu po 11
Ja bym nie piła jak na drugi dzień mam iść do pracy. Tylko raz to przerabiałam i nie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Keep going, mój kolega w wieku 30 lat zachorował na poważną chorobę serca i mdlał co 5 min w pracy. Od energy drinków. Tylko on nawet ich nie mieszał z alkoholem. Szczerze mówiąc, to mnie strasznie wkuwia, jak ludzie sobie na własne życzenie niszczą zdrowie, podczas gdy inni chorują bez własnej winy i zrobiliby wszystko, żeby być w pełni sił.
Ale ja nie piję dużo tych energy drinków, tylko w weekend jak wychodzę - zazwyczaj jeden, dwa, tylko czasem więcej.
Ale fakt i tak trzeba ograniczyć
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:04   #2852
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Wczoraj ja miałam doła, dzisiaj mój białogłowy gdzieś poniżej mułu siedzi...kryzys. Dobrze, że od środy już zacznie się robić lepiej w odliczaniu, bo będzie mniej dni rozłąki przed nami niż za nami...


Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Nie chcę być "poczekalnią" ani pocieszycielem którego można za chwilę w rzucić w kąt bo na horyzoncie pojawiła się eks..
Tego się nie przewidzi niestety...


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam, czy istnieje jeszcze możliwość zawarcia związku bez tych wszystkich jazd i kombinacji
Jak ktoś jest po poważnym zranieniu, to na początku podchodów albo w ogóle związku ciężko się obejść bez jazd, rozkmin...nawet mimo dzikiego zakochania. Trzeba czasu na otworzenie się, na zaufanie, na wiarę. Ale da się zrobić - ja w to wierzę


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Jestem w takim szoku po wczorajszej nocy i dzisiejszym kacu, że chyba kończę z alkoholem na jakiś czas
Który raz to już piszesz?


Nie ma to jak się nawalić na pierwszej randce, co?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:21   #2853
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Który raz to już piszesz?


Nie ma to jak się nawalić na pierwszej randce, co?
Wiem, ale nigdy nie było aż tak źle

Pierwszy raz mi się zdarzyło, nie jestem z tego dumna przecież.
Poza tym Kolega dalej pisze, powiedział, że przecież nic się nie stało i jutro widzimy się znowu
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:27   #2854
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

enjoy - oj Ti, Ti
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:46   #2855
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
enjoy - oj Ti, Ti


Szczerze mówiąc mam moralniaka, ale nie zrobiłam znowu nic tak głupiego przy nim, chociaż tyle.
Ogólnie co do niego... nie jest jakoś w moim typie ani nic, nie ma jakiejś wielkiej chemii, ale jest strasznie sympatyczny i miło wczoraj spędziłam czas. Nie oszalałam na jego punkcie. Ale stwierdziłam, że może to i lepiej dla mnie i może dam mu szansę i zobaczymy jak to się potoczy. Może właśnie tego mi potrzeba, czegoś takiego spokojnego, a nie przeżywania czy się przestanie odzywać czy nie, czy coś wyjdzie z tego czy nie... Bo to zawsze kończyło się źle dla mnie może ja po prostu nie mogę mieć faceta przy którym nogi mi się uginają.
Nie wiem czy dobrze robię, ale chyba nic nie tracę co nie?
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 01:20   #2856
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Dziękuję kilku aktywnym użytkowniczkom tego wątku za to, że choć są dla mnie zupełnie obcymi osobami, doprowadziły do tego, że siedzę w tej chwili cała zapłakana i trzęsę się tak bardzo, że nie potrafię się uspokoić.

Więcej na temat zaistniałej sytuacji napisałam na PW użytkowniczce, którą darzyłam naprawdę wielką sympatią i myślałam, że ona gdzieś tam choć w niewielkim stopniu ją odwzajemniała.

Na przyszłość, proszę liczcie się ze słowami, bo za każdym użytkownikiem kryje się człowiek, który ma uczucia.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mnie nie żal. Zaklinała się, że wezmą razem udział w terapii, taaa... przez łóżko chyba.
Myślący człowiek uprawiałby bezpieczny seks w niepewnym etapie związku.
Chodzimy na terapię. Czy mam poprosić naszą terapeutkę o dokument potwierdzający to, a później wkleić skan?

Co do okoliczności mojego zajścia w ciążę nie zamierzam się tutaj publicznie wypowiadać. Zresztą chyba nie mam obowiązku tłumaczenia się z tego.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 07:08   #2857
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

enjoy - uważaj tylko, żeby nie wyszła sytuacja, że on totalnie oszaleje na Twoim punkcie, a Ty powiesz w pewnym momencie, że sorry winnetou, to nie to, czujesz chemię do innego...



Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Na przyszłość, proszę liczcie się ze słowami, bo za każdym użytkownikiem kryje się człowiek, który ma uczucia.
Na przyszłość, proszę pamiętaj, że wypowiadając się na publicznym forum, wystawiasz się nie tylko na buziaczki, ale i na krytykę. Ty masz prawo postępować jak postępujesz, wypowiadając się na forum dajesz innym prawo to ocenić. Nie, nie jestem złośliwa, tak niestety już jest ze społecznościami internetowymi...o czym wydawało się że wiesz.

Pozdrawiam i zdrowia życzę...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 09:27   #2858
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
enjoy - uważaj tylko, żeby nie wyszła sytuacja, że on totalnie oszaleje na Twoim punkcie, a Ty powiesz w pewnym momencie, że sorry winnetou, to nie to, czujesz chemię do innego...
No właśnie też o tym myślałam narazie chcę go poznać, a może akurat ta chemia się pojawi? Nie będę napewno tego długo ciągnąć jeżeli nie będzie między nami żadnych emocji, ani nic, bo dla mnie coś takiego nie ma sensu. Pomyślałam tylko, że mimo że u mnie nigdy nie zaczynało się tak spokojnie, to może warto dać szansę, i może jednak po czasie coś się z tego rozwinie z mojej strony.
Zobaczymy no, dzisiaj mam się z nim widzieć
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:38   #2859
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Na przyszłość, proszę pamiętaj, że wypowiadając się na publicznym forum, wystawiasz się nie tylko na buziaczki, ale i na krytykę. Ty masz prawo postępować jak postępujesz, wypowiadając się na forum dajesz innym prawo to ocenić. Nie, nie jestem złośliwa, tak niestety już jest ze społecznościami internetowymi...o czym wydawało się że wiesz.

Pozdrawiam i zdrowia życzę...
Mylisz się... złośliwość to najdelikatniejsze słowo opisujące Wasze zachowanie i myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że całe Wasze kółko wzajemnej adoracji jest nie tylko złośliwe, ale najzwyczajniej podłe.

W tym miejscu pozdrawiam moje wszystkie wizażowe, facebookowe "koleżanki", które na tym portalu niejednokrotnie właziły mi w tyłek, wyłącznie po to, żeby teraz szydzić z mojego życia.

Nie ważne czy to społeczność internetowa, czy społeczność mojego osiedla, pracy itp. Nikt nie ma prawa oceniania czyjegoś życia. Nie wspominając o krytyce. A skoro myślicie, że macie do tego prawo, to gratuluję bardzo wysokiego poczucia własnej wartości. Z całego serce zazdroszczę, bo ja próbuję nad nim pracować od miesięcy, ale widzę, że zawsze w tej kwestii będziecie niedoścignione. Moja rada... zajmijcie się swoimi wspaniałymi, idealnymi życiami, a nie wtykajcie nosa w moje, nawet jak będzie ono najgorszym bagnem, bo to MOJE życie, a nie Wasze. I żaden mój wpis na wizażu nie daje Wam prawa do tego.

Dziękuję za uwagę.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:04   #2860
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wczoraj ja miałam doła, dzisiaj mój białogłowy gdzieś poniżej mułu siedzi...kryzys. Dobrze, że od środy już zacznie się robić lepiej w odliczaniu, bo będzie mniej dni rozłąki przed nami niż za nami...
Podziwiam Was. Ja na dłuższą metę bym tak nie dała rady.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Zobaczymy no, dzisiaj mam się z nim widzieć


Byliśmy wczoraj u rodziców mojego i jakieś tam alko było. Ja nie miałam ochoty na picie, więc grzecznie odmówiłam. Fajki też nie spaliłam ani jednej. Teściowie to się wręcz ucieszyli, że będą niedługo bawić
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:20   #2861
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Do tej pory tylko Was podczytywałam, ale muszę coś napisać. Jestem w szoku,że tak łatwo kogoś oceniacie..
Wasze wpisy nt Dearlie są pełne jadu i złośliwości. Jeśli dziewczyna jest szczęśliwa, to dlaczego probujecie to szczęście zniszczyć? Snując teore spiskowe, iż ciążą chciała zatrzymać przy sobie TŻ, że nie jest "myśląca" skoro zaszła w ciążę. Faktycznie, mieli ciężki okres, ale są razem. Przydałoby się słowo wsparcia, a nie wbijanie noża w plecy..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 10:55   #2862
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
. Jeśli dziewczyna jest szczęśliwa, to dlaczego probujecie to szczęście zniszczyć?
Łoł, nie powiem, szczęście Dearlie musi być zbudowane na naprawdę "solidnych podstawach", skoro kilka wpisów na forum jest w stanie je zniszczyć

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-02-26 o 10:58
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:06   #2863
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Hola hola, Papryczko, nikt tutaj nie wbija nikomu noża w plecy i jak napisała Dearlie, nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, tylko zwykłymi dziewczynami, ze zwykłymi problemami i troskami. Wspieramy się i szanujemy bo kiedyś przeżyłyśmy jedno piekło i to nas łączy. Nie jesteśmy na intymnym tylko na plotkowym bo to już nie gorzkie żale tylko gadka o paznokciach, włosach, trochę chłopach, ślubie, seksach, eksach, chłopach itd

Gdybyś śledziła wątek rozstaniowy to wiedziałabyś że kupę czasu zajęło "nam" (mówię o każdej dziewczynie która w jakiś sposób chciała pomóc Dearlie po latach męczarni) doprowadzenie Jej do stanu równowagi. Oczywiście to w większości Jej zasługa i psychologa i ciężką pracą, ale weź pod uwagę że nie pisała na wątku z braku laku. Otrzymała pomoc i powinna liczyć się z tym że człowiek nie będzie wiecznie głaskany po główce ale i krytykowany za ZŁE (w naszej opinii) zachowanie. Każda zna te kontrowersyjną historię z jej eksem.. no i po części mamy pełne prawo wypowiedzieć się co o tym myślimy bo ją znamy, tak? Człowiek całe życie jest oceniany i wystawiany na krytykę, czy chce czy nie... Wszystkie zgodnie stwierdziły że to trochę strzelanie sobie w nogę, ale to JEJ życie, JEJ terapia i to ona wie jaki jest ten facet. Skoro uważa że będzie idealnym tatkiem - okej, może będzie, będą szczęśliwą rodziną. My po prostu wypowiadamy się z punku widzenia tego co ONA pisała o swoim tż i wysnuwamy takie a nie inne wnioski. Gdyby przez Xlat uświadamiała nas, że jej chłop to ideał do rany przyłóż a ona jest najszczęśliwsza pod słońcem to myślisz że nasza "ocena" byłaby taka sama?
__________________


plecaczkiem: 7250 km

Edytowane przez zjedzmniebejbe
Czas edycji: 2012-02-26 o 11:08
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:34   #2864
grzechuwartka
Rozeznanie
 
Avatar grzechuwartka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sodoma i Gomora
Wiadomości: 600
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo



A ja zaspałam dziś do pracy, ale wtopa
I jakoś tak mi źle i niedobrze. Te prawo jazdy tak mnie ciągnie w dół, że głowa mała. To sobie emocji na najbliższe miesiące zafundowałam (i moim bliskim) też chyba zdrowo popaprana jestem
grzechuwartka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:48   #2865
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Ciekawe, że szanowne Panie Podczytywaczki i Obrończynie Dearlie jakoś nie broniły jej podczas dyskusji na jej temat, tylko wolały cichaczem donieść jej o tej wymianie poglądów, hue hue.

Wiecie, zawsze mi się wydawało że forum dyskusyjne to miejsce, gdzie rzuca się temat i następuje wymiana poglądów na tenże. Wątki i posty są zakładane i pisane w celu oceny i wyrażenia opinii przez inne osoby. A tu proszę, jednak okazuje się, że nie


Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Pomyślałam tylko, że mimo że u mnie nigdy nie zaczynało się tak spokojnie, to może warto dać szansę, i może jednak po czasie coś się z tego rozwinie z mojej strony.
Tylko wiesz, do takiego spokojnego rozwoju sytuacji potrzeba chyba jednak czegoś więcej niż "sympatyczny jest, nie zgłupiałam na jego punkcie i może to jest klucz do happy ending" Po prostu uważaj żeby kwas nie wyszedł, wiesz jak to jest dostać po dupce od kogoś, kim się zachwycamy.
Pomijam już, że znowu łapiesz się gościa, a zapierałaś się, że Ci dobrze w stanie singlowym i faktycznie bezpieczniej na razie w tym stanie trwać

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Podziwiam Was. Ja na dłuższą metę bym tak nie dała rady.
Ja mam wrażenie, że właśnie w takim układzie się najlepiej odnajdę Ale za wcześnie jeszcze, żeby wyrokować.

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj u rodziców mojego i jakieś tam alko było. Ja nie miałam ochoty na picie, więc grzecznie odmówiłam. Fajki też nie spaliłam ani jednej. Teściowie to się wręcz ucieszyli, że będą niedługo bawić


Ej...no...jak to tak...nie możecie ich teraz zawieść...

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
A ja zaspałam dziś do pracy, ale wtopa
Co robiłaś w nocy, przyznaj się!

Cytat:
Napisane przez grzechuwartka Pokaż wiadomość
Te prawo jazdy tak mnie ciągnie w dół, że głowa mała.
Z każdą jazdą stres będzie inny, mniejszy, spokojnie Ja na początku wysiadałam na miękkich nogach i miałam spocone plecy i tyłek
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:01   #2866
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Elve błagam, jakie wyrażanie opinii? Przecież to jest czyste obrabianie człowiekowi tyłka, które nie wiele ma nic wspólnego z jakąkolwiek oceną czegokolwiek. To bezczelne zjeżdżanie człowieka. I to tak według Ciebie wygląda kulturalna dyskusja? Poza tym jaka ku*wa dyskusja ? To jawne plotkowanie na temat mojego życia osobistego, a nie wyrażanie opinii na z d*py wzięty temat o paznokciach czy włosach, jak to zarzeka się zjedzmniebejbe. I to ta Wasza wysoka kultura, którą tak próbujecie wyniośle szerzyć na Wizażu? No proszę...
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:01   #2867
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

enjoy znowu szaleje z facetami, ajajaj.... Dzisiaj Sss chciał mi się wcisnąć na kawę do domu, a jak już zaproponowałam mu co najwyżej spacer to powiedział że.. pomyśli nie to nie
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:05   #2868
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Dearlie - nie wiem jak reszta dziewczyn i za nie się nie wypowiadam. Moją opinię o swojej decyzji znasz nie od dzisiaj.

Piszesz o szczegółach ze swojego życia osobistego na forum ogólnym i jesteś zdziwiona, że ktoś to przeczytał i ma swoje zdanie na ten temat?

Nie chcesz żeby Cię oceniali - nie wystawiaj się do oceny. Proste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:05   #2869
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

A, i jeszcze jedno... nikt mi niczego nie doniósł. Sama znalazłam wątek szukając tematu użytkowniczki, u której zamówiłam buty. Dziękuję, że otwarcie przyznawałyście się kogo obgadujecie, nie próbując nawet zaszyfrować mojego nicku. To naprawdę bardzo wysoki poziom dyskusji.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 12:08   #2870
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Dzisiaj Sss chciał mi się wcisnąć na kawę do domu, a jak już zaproponowałam mu co najwyżej spacer to powiedział że.. pomyśli nie to nie
Tak zaproponowałaś? "co najwyżej" ?

Może żartował
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:08   #2871
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dearlie - nie wiem jak reszta dziewczyn i za nie się nie wypowiadam. Moją opinię o swojej decyzji znasz nie od dzisiaj.

Piszesz o szczegółach ze swojego życia osobistego na forum ogólnym i jesteś zdziwiona, że ktoś to przeczytał i ma swoje zdanie na ten temat?

Nie chcesz żeby Cię oceniali - nie wystawiaj się do oceny. Proste.
Ale czy ja prosiłam kogokolwiek o to, żeby mnie oceniał? Czy wysoka kultura osobista ( a cały czas byłam przekonana, że sobą ją reprezentujesz) nie polega na tym, że nie obgaduje się nieobecnych? Po raz kolejny powtarzam... to nie dyskusja czy wyrażanie opinii... to obgadywanie! Krytykowanie życia obcej Wam osoby. Nie wmówisz mnie, że macie do tego prawo. No nie i ch*j.

Skoro tak bronicie swojego prawa do ów "pożalsięboże" dyskusji to proszę o wyjaśnienie jaki jakże wyniosły cel ona miała, bo wybaczcie... ni potrafię zrozumieć.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:10   #2872
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dziękuję, że otwarcie przyznawałyście się kogo obgadujecie, nie próbując nawet zaszyfrować mojego nicku.
No próbowanie zaszyfrowania nicku dopiero by było śmieszne.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:11   #2873
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tak zaproponowałaś? "co najwyżej" ?

Może żartował
Jak w żartach mu zaproponowałam że go odwiedzę na służbie to odpisał po 2h () że właśnie miał akcję gaszenia piwnicy bla bla, ale jak chcę to dzisiaj o 19 on kończy zajęcia na studiach. Powiedziałam czy znowu ma zamiar iść na kawę o 21 po której nie będę spała i stwierdził że go zapraszam(ciekawe gdzie to wyczytał ).. zaproponowałam co najwyżej spacer i że może nawet wybrać czy z psem czy bez hahaha, to on "haha się jeszcze zastanowi" pffff
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:15   #2874
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że właśnie w takim układzie się najlepiej odnajdę Ale za wcześnie jeszcze, żeby wyrokować.
Z drugiej strony taki związek ma wiele pozytywów

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Ej...no...jak to tak...nie możecie ich teraz zawieść...
No nie?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Dearlie - może ja trochę nie na temat...ale czy naprawdę tak strasznie boli Cię krytyka obcych jakby nie było ludzi na zwykłym forum?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:15   #2875
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Skoro tak bronicie swojego prawa do ów "pożalsięboże" dyskusji to proszę o wyjaśnienie jaki jakże wyniosły cel ona miała, bo wybaczcie... ni potrafię zrozumieć.
Pokusiłyśmy się o "ocenę" bo wiemy jak wyglądała Twoja sytuacja z eksem, 6 lat męki i gorzkich żalów a teraz wesoło dziecko. Subiektywna wypowiedź na publicznym forum ot co tak ciężko przyjąć do wiadomości że możesz zostać skrytykowana? I nie unoś się tak, szkoda nerwów
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:15   #2876
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No próbowanie zaszyfrowania nicku dopiero by było śmieszne.
Spoko, Wasze zachowanie i tak jest wystarczająco śmieszne.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:17   #2877
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Uwazam, ze dobrze, ze "obrończynie" doniosly Dearlie o tym wątku - nie powinno się mówić o kimś, jeśli ten ktoś nie ma nawet prawa do obrony. Tak, obrony, bo to co pisałyście na jej temat to nie jest konstruktywna krytyka, tylko zwyczajne plotkowanie. I to chamskie plotkowanie, ponieważ teksty, jakie się tutaj pojawiły to zwyczajne szukanie sensacji.
Wiem ile wysiłku włożyłyście (jak to pięknie brzmi) w pocieszanie Dearlie. Śledziłam wątek, bo sama mialam podobne problemy. Jednak nie uważam, by dziewczyna pisala tutaj "z braku laku". I jestem pewna, że była, jest Wam na swój sposób wdzięczna za wszytskie rady i za to, że wtedy przy niej byłyście. Ale to jest jej życie, dokonała takiego, a nie innego wyboru. Malla pisała, że na pewno chce zatrzymać faceta przez ciążę, że planowała to od miesięcy, czysta kalkulacja.. troszkę się zagalopowałyście.
Jak długo można na Was liczyć?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:20   #2878
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość


Dearlie - może ja trochę nie na temat...ale czy naprawdę tak strasznie boli Cię krytyka obcych jakby nie było ludzi na zwykłym forum?
Boli mnie to, że ta krytyka za moimi plecami na tym wątku wyszła od kilku osób, które naprawdę darzyłam wielką sympatią, a okazały się najnormalniej fałszywymi osobami.

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Pokaż wiadomość
Pokusiłyśmy się o "ocenę" bo wiemy jak wyglądała Twoja sytuacja z eksem, 6 lat męki i gorzkich żalów a teraz wesoło dziecko. Subiektywna wypowiedź na publicznym forum ot co tak ciężko przyjąć do wiadomości że możesz zostać skrytykowana? I nie unoś się tak, szkoda nerwów
6 lat męki i gorzkich żalów? Chyba lepiej znasz mój związek ode mnie, bo mi o tym nic nie wiadomo. Owszem, rok temu przeżyliśmy bardzo, bardzo kiepski okres. To fakt. Jednak nie wydłużałabym tego aż do 6 lat. Przed naszym rozstaniem w tamtym roku, też mieliśmy pół roku gorszego okresu, ale jak na moją znajomość matematyki to łącznie max jakiegoś 1,5 roku, więc błagam... nie pisz czegoś, o czym nie masz bladego pojęcia. I nie rób z siebie osoby, która nie wiem jak mi pomogła podnieść się po rozstaniu, bo z ręką na sercu mogę powiedzieć, że akurat Ty nie zaliczasz się do tego grona.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:22   #2879
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Dziewczyny, spokojnie, odróżniajmy życie realne od 'internetowego'. Myślę, że nie warto się tak unosić i marnować nerwy
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:28   #2880
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Związki zakończone w 2010r. - skrzynka wódki i pluszowe voodoo

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
I nie rób z siebie osoby, która nie wiem jak mi pomogła podnieść się po rozstaniu, bo z ręką na sercu mogę powiedzieć, że akurat Ty nie zaliczasz się do tego grona.
Wlicz też kilka lat płaczów i tęsknoty za eksem (tżem?), nie wypowiadałam się zbyt często bo aż mnie żółć zalewała jak czytałam niektóre teksty, ale jak często inne dziewczyny mówiły Ci w kółko że nie warto. Jeszcze jakiś czas temu mówiłaś że w ciągu tych 5 czy 6 lat miałaś jeden "poważniejszy" związek z facetem który trwał kilka miesięcy bo nie potrafisz się przełamać i zaangażować bo myślisz o tamtym. Miłość miłością, nie przypominasz sobie jednak jak dziewczyny na rozstaniowym mówiły Ci że straciłaś dobre kilka lat swojego życia? Albo zwyczajnie teraz o tym nie chcesz pamiętać jaki był jęk gdy spotkałaś go na zakupach...

Nie mogę wypowiadać się za inne dziewczyny, ale zwyczajnie jestem zawiedziona tą całą sytuacją, ot co
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.