Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-27, 20:47   #301
minia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Manhatan 17 jak przeczytałam twój post to poczułam się tak,jakbym czytała o sobie. Ja od maja użyłam dwa razy szamponu koloryzujacego, wprawdzie innej firmy,bo marion,ale róznież w kolorze czarnym.
Moje spozstrzeżenia są dokładnie takie jak twoje. Jedno wiem na pewno,nigdy już nie będę przyciemniać włosów. Zawsze byłam posiadaczką bardzo gęstych, nawet fryzjerki pytały jak je pielęgnuję,że sa w tak dobrej kondycji. I tak w ciągu zaledwie sześciu miesięcy ubyła mi połowa kłaczków,nie przesadzam
Dawniej notorycznie rozjaśniałam włosy i o dziwo wydawały się grubsze, nie tylko ja tak sądziłam.Były może bardziej kruche niż teraz,ale jeśli chodzi o wypadanie to nie wiedziałam co to wogóle znaczy,10 włosów dziennie góra,a przecież to tyle co nic.Teraz wypada mi lekko ok.150.
Jestem przekonana,że ma to związek z jakąś substancją zawartą właśnie w tym konkretnym odcieniu-czarnym.
Jeśli chodzi o działanie color assist możesz być spokojna, radziłam się wielu doświadczonych fryzjerów,produkt jest 100% bezpieczny. Ja nawet mam nadzieję,że polepszy mi kondycję włosów,bo opiera się na związkach siarki,a ta jak powszechnie wiadomo,jest bardzo korzystna dla włosów. Póki co polecam Ci serdecznie kapsułki z tranem, 2 łyżeczki miodu dziennie i pokrzywową herbatkę, mi już troszkę pomogło,aczkolwiek na efekty troszke się czeka. Pozdrawiam
minia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 20:21   #302
skejcik-ova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a co, jeśli po zastosowaniu elgonu nie zdecyduję się na farbę, bo kolor po ściągnięciu mi się spodoba? czy kiedyś w przyszłości, jeśli się zdecyduję na farbowanie, też będę musiała wybrać kolor o dwa tony jaśniejszy?
skejcik-ova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 10:08   #303
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Później mozesz farbować już dowolnie wybranym kolorem, bez uwzględnienia tej zasady.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 01:14   #304
z484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Schodziła moze któraś z was z czerwonego koloru? Chciałabym być jasną szatytnką-taki mam naturalny kolor ale nie wiem jak elgon zareaguje na czerwony kolor i czy w ogóle jakoś zareaguje. Może mi coś poradzicie?
z484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 13:05   #305
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja ściągałam intensywną czerwień i nakładałam akurat średni brąz, ale czerwień ściągacz koloru usunął naprawde super. Rok później ściągałam ten brąz i na nowo nakładałam czerwień. Efekt dokładnie taki sam. Byłam bardzo zadowolona.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 16:27   #306
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A da się ten dekoloryzator kupić w jakichś sklepach fryzjerskich? Bo na elgon.pl nie ma i odpisali że będzie dopiero w lutym Na allegro też nic. Ja do lutego będę wyglądać strasznie... już teraz mam 3cm odrostu średni blond a reszta czarny sprany na rudawy średni brąz Chciałam zapuszczać naturalne ale nie dam rady, bo to wygląda strasznie. A może któraś z was ma jakieś nie zużyte saszetki na sprzedaż?
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 01:02   #307
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Hej Dziewczyny podlanczam sie do watku, zamowilam sobie saszetki Elgon...Wloski mam ciemny braz, w swietle dnia odbija mi na rudawo chciala bym dojsc do blondu. Jak myslicie czy Farba Richesse pokryje mi rudzielca Bo taki kolor pewnie mi wyjdzie po razjasnieniu...Jaka farbe mogly byscie mi polecic ? A i jeszcze jedno mam geste dlugie wlosy i nie wiem czy jedna saszetka wystarczy mi na jedno uzycie

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-12-29 o 01:04
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 23:57   #308
skejcik-ova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja Ci niestety nie pomogę, bo jeszcze nie mam doświadczenia.. Sama cały czas poluję na Elgon, czy mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, gdzie go zamówiłaś?
skejcik-ova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 00:06   #309
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zamowilam go na ich stronce
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 01:30   #310
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

na stronce jest napisane ze towar nie bedzie dostepny az do marca buuu znacie moze jakies inne zrodla gdzie moglabym kupic ten dekoloryzator? przez google nic mi nie znajduje... :/
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 10:10   #311
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny, możecie sobie zamówić dekoloryzator z Renee Blanche, on działa tak samo jak Elgon. Ja szukałam Elgonu przed świętami na wszystkich możliwych stronach, ale nigdzie nic nie ma.
Polecam ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
Dużo dziewczyn zachwala tam właśnie Renee Blanche.
Możecie go zamówić np. tutaj:
http://www.czf.pl/product_info.php?c...products_id=76
Poza tym on taniej wychodzi, bo jest go dużo w opakowaniu, i nie musicie się martwić ile saszetek zamówić
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 20:18   #312
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Czy ktoras z was uzywala z Elgonu BLUE BLEACH ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:43   #313
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tak, White Bleach też jest dobry, ale Blu działa szybciej i jest mocniejszy, dlatego nie wymaga wysokoprocentowej wody. Włosy po zabiegu naprawdę, jak na rozjaśnianie to są w super stanie. Polecam też tą odżywkę do wł. blond Silver Conditioner.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 12:49   #314
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Jaka wode mogla bys mi polecic ? 9% bedzie dobra ? Mam dlugie, geste wlosy, ciemny braz w swietle dziennym to taki bardziej rudzielec malowane L. Casting Czekolada. Jak myslicie czy po takiej dekoloryzacji to dobry pomysl, zeby nalozyc farbe rozjasniajaca Koleston Bo Richesse nie wiem czy pokryje...

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-01-03 o 12:53
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:37   #315
Tini
Przyczajenie
 
Avatar Tini
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam, mam takie pytanie mianowicie wlasnie uzywalam Elgonu gdyz chcialam juz miec calkowicie jednolity kolor (naturalny ciemy blond). Wczesniej w grudniu 2009 uzylam na swoje naturalnie nie farbowane w ogole wczesniej wlosy szampon koloryzujacy Garnier Color & Shine odcien Czekolada. Oczywiscie szampon po tych 28 myciach nie zszedl calkiem. Zuzylam cala buteleczke Nizoralu ale i to dalo tylko delikatny efekt, a na pewno nie taki jakiego oczekiwalam. Pokusilam sie wiec na Elgon, gdyz niby taki delikatny, bez amoniaku, nie rozjasnia, pozbywa jedynie sztucznego pigmentu "przywracajac naturalny kolor"... Coz, niestety moje wlosy wyszly za jasne wcale nie ciemny blond, przypuszczam ze trzymalam preparat za dlugo na wlosach, ale nie bylo nigdzie napisane ze jak sie potrzyma za dlugo to on wlosy ROZJASNI, czyli sprawi, ze beda jasniejsze niz sam kolor naturalny ach... rozumiem ze tak mogloby byc gdy sie je wczesniej farbowalo, rozjasnialo, wowczas przeciez naturalnego pigmentu badz co badz moze juz nie byc, ale przy szamponie? jak myslicie, czy wloski pociemnieją troche? czy jest to taki sam efekt jakbym rozjasnila je farba / rozjasniaczem? Nie rozumiem... mial nie naruszac struktury wlosa...

Edytowane przez Tini
Czas edycji: 2010-03-01 o 18:41
Tini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 09:03   #316
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Rzeczywiście wrócić do swojego idealnie naturalnego koloru jest dość ciężko, ale zapewne nie z winy ściągacza koloru ( nawet dłuższe przytrzymanie go na włosach nie powoduje rozjaśnienia naturalnego pigmentu).... kolor który uzyskałaś wyszedł pewnie nie tylko jaśniejszy ale i delikatnie bardziej w złoty odcień, a to niestety, ale pozostałości tego co zrobiła z włosami woda utleniona w szamponie koloryzującym... utleniacz zawsze nawet jeśli jest nisko%owy bardziej lub mniej wpływa na podjasnienie pigmentu.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:08   #317
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Hej dziewczyny, słuchajcie, mam naturalne włosy ciemne blond http://img31.imageshack.us/img31/2324/p1010916z.jpg
które farbuję na czarno od kilku lat.


W październiku byłam u dobrej fryjerki na dekoloryzacji i nałożeniu rudej farby i wyszedł mi taki jaki chciałam: http://img697.imageshack.us/img697/3918/rudy.jpg

Jednak wróciłam do czerni i noszę ją od listopada: http://img694.imageshack.us/img694/1125/kopiap1040261.jpg - mam już z 3 cm odrost ciemny blond.

Chcę jednak wrócić do jak najbardziej naturalnego.
Planuję więc użyć assista, a potem tą farbę po lewej:
http://www.goldmax.pl/grafika_produkty/safi_ wel.jpg

Także podsumowując: ciemny blond to naturalny, na tym aktualnie jest marchewa a na marchewie czerń (L`Oreal Excell)
Co o tym sądzicie? Wyjdzie mi taki, jaki bym chciała?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!

Edytowane przez Chooo
Czas edycji: 2010-03-09 o 17:11
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:11   #318
Tini
Przyczajenie
 
Avatar Tini
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ina108 to prawda co napisalas, wloski byly wlasnie delikatnie zlotawe. Ale to i tak nic, bo dalej bylo jeszcze ciekawiej na moich wlosach w ogole nie zadzialala zasada ze farba powinna byc o jeden ton jasniejsza. Kupilam najpierw Joanna Naturia kolor Naturalny Blond, wyprobowalam na pasemku (tak tym razem bylam madrzejsza niz przy dekoloryzatorze i kolor dwa razy przy rozniej dlugosci trzymania wychodzil mi dokladnie taki sam jaki mialam. Kupilam wiec tej samej firmy (jakos tylko kolory Joanny przypadly mi do gustu) kolor Slodkie Capuccino (zblizony do mojego naturalnego przynajmniej na opakowaniu wyprobowalam na pasemku i no niestety troszke wyszedl za cieply, zaluje ze nie znalazlam jak dotej pory nigdzie ciemnego blondu w odcieniu popielatym wszystkie jakie spotykam sa wlasnie cieple albo kompletnie szare bez wyrazu. Dokupilam wiec jeszcze kolor Golebi Popiel (na opakowaniu calkiem szary, pewnie do wlosow jasnych blond by nadac im zimny odcien), polaczylam obydwie farbki (Capuccino i Popiel) i nalozylam na wloski - z efektu bylam bardzo zadowolona wyszedl sliczny naturalny kolorek. Co prawda moje naturalne wlosy sa na pewno troche bardziej szare/ciemniejsze (max pol tonu), ale i tak jestem zadowolona No i tak jak pisalam wczesniej po Color Assist przy zastosowaniu farby wlosy w ogole nie wychodzily mi ciemniejsze niz na opakowaniu. Nie wiem czy mialo tu znaczenie, ze farbowalam dzien po dekoloryzacji a nie od razu.
Chcialam tu jeszcze wszystkim dziewczynom, ktore martwia sie kondycja swoich wlosow polecic maske na cieplo Henna Treatment Wax, jest boooska, juz po pierwszym uzyciu czuc efekt wygladzenia i poprawy, od koloryzacji zastosowalam ja dwa razy i po moich wlosach ani nie widac ani nie czuc, ze przeszly te wszystkie "operacje" Znalazlam ja na wizazu, wiec sie po prostu owdziewczam za uzyskana wiedze!! Pozdrawiam
__________________
NIE ZMIESZANE
Tini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:53   #319
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam Kobiety
Mam pytanie, od dwóch lat nie farbuję już włosów, ponieważ te farbowane ścięłam na krótko także teraz mam już w 100 % swój naturalny kolor- czyli generalnie jestem szatynką, taki niedookreślony brąz. Chciałabym mieć platynowy blond i zastanawiam się nad tym ściągaczem koloru o którym dywagujecie ale...czy to się sprawdzi na moich włosach skoro to ma ściągać farbę i generalnie ma być powrotem do koloru naturalnego? Ściągnie mi to ten mój naturalny brąz? Chcę kupić saszetki na allegro, dwie saszetki to chyba jeden komplet, mam włosy wycieniowane u góry a dół sięga już lekko za szyję ile mam tego kupić? Pomóżcie błagam.
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:52   #320
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Witam Kobiety
Mam pytanie, od dwóch lat nie farbuję już włosów, ponieważ te farbowane ścięłam na krótko także teraz mam już w 100 % swój naturalny kolor- czyli generalnie jestem szatynką, taki niedookreślony brąz. Chciałabym mieć platynowy blond i zastanawiam się nad tym ściągaczem koloru o którym dywagujecie ale...czy to się sprawdzi na moich włosach skoro to ma ściągać farbę i generalnie ma być powrotem do koloru naturalnego? Ściągnie mi to ten mój naturalny brąz? Chcę kupić saszetki na allegro, dwie saszetki to chyba jeden komplet, mam włosy wycieniowane u góry a dół sięga już lekko za szyję ile mam tego kupić? Pomóżcie błagam.
Produkt ściąga tylko sztuczne pigmenty, Twoich naturalnych włosów nie ruszy, jeśli chcesz platynę to musisz użyć farby rozjaśniającej, zajrzyj do tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083&page=134
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:23   #321
monisia22i
Przyczajenie
 
Avatar monisia22i
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pszów
Wiadomości: 9
GG do monisia22i
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki za wszystkie rady
monisia22i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 09:32   #322
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Pomocy ! Chcę,sobie zrobić dekoloryzację czarnych włosów wypłukanych do brązu .
Mam do wyboru "elgon" albo fryzjera . Co wybrać i jaki będzie efekt ?
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:13   #323
plumfairy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Kupiłam dekoloryzator Elgon, ale nie wiem niestety czy lepiej zmieszać saszetki 1:1, czy tak jak jest napisane w instrukcji 1:0,5 [?]

pomocy!!:P

chętnie wstawię swoje fotki przed, po dekoloryzacji i po farbowaniu.
plumfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:39   #324
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja mieszałam 1:1 i tak było w mojej instrukcji jak i na stronie elgon.pl:
Dekoloryzator jest produktem dwufazowym do łączenia w stosunku 1:1.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 16:18   #325
plumfairy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Bardzo dziękuję za odpowiedź, Jazzlyn.
plumfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:07   #326
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mam,narazie jasny brąz/ciemny blond na górze a na dole czarne. Chcę przeprowadzić dekoloryzację w domu , i powiedzcie jaki dekoloryzator jest lepszy "Elgon", "renee blanche" czy "Chantal Prosalon" ? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:49   #327
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ten Elgonowski jest otyle fajny że nie zawiera amoniaku, w zamian ma substancje PPD która jest tez np w chennie do włosów. Wiec praktycznie w ogóle nie niszczy włosów
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:15   #328
alusia123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam
Mam pytanie czy po zastosowaniu color assist można zaraz nałożyc jakąkolwiek farbe?
alusia123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:19   #329
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie mozna a trzeba
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 13:48   #330
alusia123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wielkie dzięki a czy można zamówic ten ściągacz na allegro?

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Bardzo proszę napiszcie gdzie mogę zamówic ściągacz color assist?
alusia123123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.