Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 07:12   #2581
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Na Aresie kochana

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Znowu uczelniany weekend. żegnam się więc z wami ma 2 dni. trzymajcie kciuki bo jutro pisze 2 egzaminy ale w końcu zobaczę się z tztem
moje zadania dla was
- pozytywne nastawienie
- ćwiczenie
- trzymanie się diety
- myślenie o mnie

buziaki i milego weekendu :-*
yyy... a co ten ares? wpisuje w google i to jakis program/ trzeba to sciągnąc i tam szukac tak?

Trzymam kciuki
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:44   #2582
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Dzisiaj niestety melduję że nawet nie ruszyłam dupki jeśli chodzi o turbo jam/hula.. Cały dzień biegałam po mieście, jedynie o śniadaniu, potem zjadłam grahamkę z twarogiem i to by było na tyle... po powrocie do domu, szybko do babci i moja kolacja wyszła o 22 (kilka kruchych ciastek i ryba smażona ,ale byłam tak głodna i zmęczona że nie miałam siły na nic innego ). Ogółem dzień wyjęty z walki o płaski brzuszek).
Ej, przecież biegałaś, co mówisz, że dzień bez cwiczeń

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
a jaką odżywkę pijesz? zastanawiałam się, czy sobie nie kupić białka, ale nie wiem, czy to da się spokojnie przełknąć
Hi Tec Nutrition Protein 80 tak to się nazywa. Dla mnie odżywka to bardzo dobre rozwiązanie, pije ją 2 razy dziennie, no i mam dostarczoną odpowiednią ilość białka
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 09:51   #2583
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

tiaro - witaj i pisz jak tylko będziesz mogła

sreberko - jestem w szoku, nie chce mi się wierzyć porównując moje zdjęcia To albo jesteś bardzo szczuplutka w biodrach albo ja jestem strasznie ubita

gwiazdeczko - trzymamy kciuki

Loczeku - mnie też nie szło. Uczyłam sie 10 dni Ale zrobiłam się bardzo nieproporcjonalna w talii - chyba od kręcenia w jedną stronę Teraz kręcę dopiero kilka dni, więc o efektach trudno mi mówić, ale w zeszłym roku były bardzo duże, więc bądź cierpliwa

MaryAnne - w jakim wieku masz córcie? Poleciłam bo mnie zawsze pomaga mleko z miodem Od 2 lat przy chorobie codziennie piję litr (bez leków) i nie wiem co to ból gardła. Wszystko mija po 3 dniach
Ja nawet damskich pompek nie umiem taki ze mnie słabiak

Dzień dobry Marry, co Cię do nas sprowadza?


A wczoraj nie ćwiczyłam bo miałam nerwy cały wieczór I oczywiście na głodniaka poszłam spać. Ostatnio w ogólę jeść nie mogę przy stresach
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2011-01-22 o 09:54
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:36   #2584
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzień dobry
Uduszę mojego Tżta znowu przy nim zjadłam kilka pomadek i wypiłam 3 drinki z pepsi baty poproszę ale jest taki kochany powiedział że kupi mi sukienkę jaką tylko sobie wymarzę słodziak nie wiem czy dzisiaj poćwiczę gdyż męczy mnie mini kac

ania4891 ale w co ci się nie chce wierzyć? ja jestem bardzo szczuplutka, moja noga tuż przy kostce jest grubosci ręki mojego Tżta w nadgarstku, a nawet ciut chudsza tylko ten brzuchol ale przynajmniej cyce mam jak trzeba
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:44   #2585
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
ania4891 ale w co ci się nie chce wierzyć? ja jestem bardzo szczuplutka, moja noga tuż przy kostce jest grubosci ręki mojego Tżta w nadgarstku, a nawet ciut chudsza tylko ten brzuchol ale przynajmniej cyce mam jak trzeba
No bo masz tak niziutką wagę przy tym wzroście Ja jestem karłem przy Tobie Może masz powietrze w tym brzuchu, spróbuj przebić

Pomadki są do malowania nie jedzenia, obyś sraczki po tym nie dostała
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2011-01-22 o 12:45
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 12:49   #2586
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
No bo masz tak niziutką wagę przy tym wzroście Ja jestem karłem przy Tobie Może masz powietrze w tym brzuchu, spróbuj przebić

Pomadki są do malowania nie jedzenia, obyś sraczki po tym nie dostała
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 13:06   #2587
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Uduszę mojego Tżta znowu przy nim zjadłam kilka pomadek i wypiłam 3 drinki z pepsi baty poproszę ale jest taki kochany powiedział że kupi mi sukienkę jaką tylko sobie wymarzę słodziak nie wiem czy dzisiaj poćwiczę gdyż męczy mnie mini kac

ania4891 ale w co ci się nie chce wierzyć? ja jestem bardzo szczuplutka, moja noga tuż przy kostce jest grubosci ręki mojego Tżta w nadgarstku, a nawet ciut chudsza tylko ten brzuchol ale przynajmniej cyce mam jak trzeba
to podobnie mój tz mnie wczoraj wyrolował.
Pojechalismy na basen. Przychodzimy a tu dłuuga kolejka i wpuszczaja dopiero jak ktoś wyjdzie z basenu, więc czekamy chwilę, po czym TZ mówi, ze nie chce mu się czekać i chodźmy na piwo. No i poszliśmy :/ wypiłam piwo zjadłam paluszki i chipsy :/ A ćwiczeń 0, bo liczyłam na ten basen...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 13:51   #2588
nkimi
Raczkowanie
 
Avatar nkimi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 53
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
tylko ten brzuchol
a może wystarczą brzuszki orazu jest po nich bardziej płaski

a ja już znowu do siebie wróciłam nie wiem ile schdłam dzisiaj wejde wieczorem na wage ale już po udach widze, że jest mnie mniej
jestem z siebie dumna bo nie zjadłam dzisiaj dżemu z czarnej porzeczki i w ogole dzielnie trzymam zasadę NŻ ( ale czas jedzenia mam dłuższy;P)
muszę jeszcze tylko ustalić konkretny czas treningu i będzie wszystko idealnie ah no tak i zacząć spać więcej niż 2 godziny dziennie ale to chyba po sesji bo teraz nie mam na nic czasu ;(

Edytowane przez nkimi
Czas edycji: 2011-01-22 o 13:53
nkimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:20   #2589
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć dziewczyny
Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Dzięki U mnie dzisiaj Cardio Party, mokra byłam jak szczur, ale humor mi się o niebo polepszył. I cieszę się, bo widzę różnicę w kondycji, daję z siebie coraz więcej.

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
plastikowa biedronka nie poznaję nas my ćwiczymy, my chudniemy? co tam ćwiczysz moja kochana siostro
no kochana, ja też jestem w szoku! ostatnie moje ćwiczenia (siłowe) były w czwartek, wczoraj nic, dziś też nic i chyba tak zostanie bo mam okres i mi się nie chce. ale za to wzorowo się odżywiam - tzn. jem lekkie i zdrowe żarcie, piwa nie piję, normalnie chyba jakaś chora jestem albo coś mi się porobiło
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Znowu uczelniany weekend. żegnam się więc z wami ma 2 dni. trzymajcie kciuki bo jutro pisze 2 egzaminy ale w końcu zobaczę się z tztem
moje zadania dla was
- pozytywne nastawienie
- ćwiczenie
- trzymanie się diety
- myślenie o mnie

buziaki i milego weekendu :-*
powodzenia na egzaminach
Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
niestety umiem kręcić tylko w jedną stronę w drugą mi totalnie nie wychodzi a jak efekty? bo ja jakoś nie widzę
mi też kiedyś nie wychodziło, ale się nauczyłam. próbuj, to nie jest wcale takie trudne
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Uduszę mojego Tżta znowu przy nim zjadłam kilka pomadek i wypiłam 3 drinki z pepsi baty poproszę ale jest taki kochany powiedział że kupi mi sukienkę jaką tylko sobie wymarzę słodziak nie wiem czy dzisiaj poćwiczę gdyż męczy mnie mini kac
a masz!
kac powiadasz? ja to się chyba dzisiaj skuszę na jakieś piwko, bo mam ochotę
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 14:30   #2590
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej dziewczynki!

Dziekuje za mile przyjecie

Sreberko, Mary - żednych sekretow w zrzuceniu tych kg nie ma. Bylam na diecie South Beach + silownia. Rozsadnie i spokojnie chudlam okolo 2,5 kg na miesiac. Wlasciwie ciagle estem na ostatnim etapie tej diety, bo nauczyla mnie jak sie odzywaic. W sumie to juz nie dieta tylko od 3-4 lat styl mojego zycia.

Moj dzionek dzis bardzo poprawny poki co. Dietka trzymana i na silowni trening silowy plus interwaly na biezni. mam dzis duzo energii Pozniej musialam troche popracowac, ale tez zrobilam sobie dlugi spacer, bo dzisiaj Barcelona rospieszcza pogoda.

Achh te wyprzedaze... szkoda, ze wczoraj sie splukalam doszczetnie bookujac bilety do Polski na kwiecien. No, ale moze jeszcze w lutym cos zlape

Buziaki dla Was!

Przesylam duzo dietkowej energii!
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 16:51   #2591
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

tiara ach ta twoja Barcelona gratuluję dzisiejszego ładnego dnia
plastikowa biedronka chlapnij se piwko to ci przejdzie ja się muszę pochwalić bo jak miałam okres to ćwiczyłam mnie jakoś nie ogranicza tylko dzisiaj będzie przerwa i pewnie jutro bo nie Tż nie puści do domu, ale od poniedziałku dalej ćwiczonka, tym razem postawię bardziej na siłowe, zwłaszcza że mam tydzień urlopu
nkimi wiesz co mój brzuch jest otłuszczony i muszę spalić tłuszcz, a brzuszki tego nie spowodują
beatiska dla naszych Tżtów ja przynajmniej ćwiczyłam wczoraj
ania4891 no i wykrakałaś :hahaha :

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

A jednak zaliczyłam, 15 min na skakance (chyba interwałowo bo raz szybciej, raz wolniej ) i 20 min na twisterku a i spadeczek był , ale to w podpisie buziaczki kochane
__________________
"I Was Born To Love You..."

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2011-01-22 o 15:36
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 17:09   #2592
rozkolyszswiat
Raczkowanie
 
Avatar rozkolyszswiat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie! : )
ćwicze już w sumie gdzies ze 2tyg miałam tam jedno czy dwu dniowa przerwę z braku możliwości, ale mam wrażenie, ze sa tego drobne rezultaty, jesli dobrze się zmierzyłam kiedys i teraz to w tyłku mam o 1 cm więcej i mam wrażenie, ze jest bardziej napięty : ) i kondycja chyba tez jest trochę lepsza : )) wiec podbudowana jestem : )
rozkolyszswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 17:48   #2593
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez nkimi Pokaż wiadomość
a może wystarczą brzuszki orazu jest po nich bardziej płaski
Niestety brzuszki tłuszczu nie spalą A szkoda, wtedy życie byłoby dużo łatwiejsze Machnęłybyśmy sobie codziennie po 50 brzuszków i brzuszek by zleciał, a tak to
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 18:58   #2594
nkimi
Raczkowanie
 
Avatar nkimi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 53
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Niestety brzuszki tłuszczu nie spalą A szkoda, wtedy życie byłoby dużo łatwiejsze Machnęłybyśmy sobie codziennie po 50 brzuszków i brzuszek by zleciał, a tak to
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
nkimi wiesz co mój brzuch jest otłuszczony i muszę spalić tłuszcz, a brzuszki tego nie spowodują
wiem że nie spalają ale mięśnie sie napinają i tłuszczyk na sie do czego przyczepić i grawitacja juz tak nie przeszkadza

ale doszłam do wniosku że moja kondycja jest w opłakanym stanie i trzeba to zmienić musiałam dobiec na autobus w sumie nie daleko- jakieś 250-300 m... jak wpadłam do środka to myślałam, że płuca wyplje chyba też zainwestuję w skakankę

Edytowane przez nkimi
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:00
nkimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:42   #2595
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

wymiękłam i cały tydzień - gdyż miałam zaliczanie kilku sprawdzianów obyło się na obżarstwie i braku ruchu, gdyż ze zmęczenia padałam na pysk.

dzisiaj się wkurzyłam i 1,5 godziny ćwiczyłam - swoje ćwiczenia, które i tak stopniuję. Potrzebuję jakiejś motywacji, jak będę miałą ochotę na słodkie to chyba wyjdę z domu, jak wrócę to przyjamniej będę głodna i zjem coś konkretnego, ale dietytcznego, choćby szpinak z jajkiem xd

Polecam TURBO JAM - machanie samemu brzyszków i inne ćwiczenia to nie to samo. To jak zajęcia w fitnessklubie - jesteśmy skupieni na prowadzącej, na filmie, na tym by wykonywać ćwiczenia, nie myśli się o zmęczeniu i o braku kondycji - po prostu się ćwiczy i tak czas zleci! Filmiki z Aresa można ściągnąć, a efekty mimo zmęczenia chyba są.

First day 0 wytrzymałam z TURBO JAM 17 minut i będę to stopniować, powolutku, aby w ferie ćwiczyć i pracować nad sobą (za tydzień) pełną parą, w tym tygodniu może nie będę ćwiczyć codziennie 2-3 razy, tak na rozgrzewkę, a w dni przerwy postaram się poświęcić na rozciąganie.
Oby w ferie nie dopadła ochota na słodycze, postaram się tego unikać : d

Moja motywacja?
Myśl o tym, że jeżeli mi się uda, to w czerwcu wszystkim wyjdą gały, a ja będę lepiej się czuła w swojej skórze - nie tylko piękniej, ale i przede wszystkim ZDROWIEJ!

Tak, gadka szmatka, muszę tu w chwilach słabości częściej zaglądać, gdyż nie jestem sama : D
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 21:51   #2596
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Od poniedziałku zaczynam Turbo Fire Jutro się zważę, pomierzę, porobię zdjęcia i zaczynamy. Mam nadzieję zrzucić trochę sadła z brzucha, oby pomogło

sreberko, gratuluję spadku i ćwiczeń
guziaczek, zaglądaj śmiało, pomożemy i zmotywujemy
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 22:01   #2597
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez guziaczek Pokaż wiadomość
wymiękłam i cały tydzień - gdyż miałam zaliczanie kilku sprawdzianów obyło się na obżarstwie i braku ruchu, gdyż ze zmęczenia padałam na pysk.

dzisiaj się wkurzyłam i 1,5 godziny ćwiczyłam - swoje ćwiczenia, które i tak stopniuję. Potrzebuję jakiejś motywacji, jak będę miałą ochotę na słodkie to chyba wyjdę z domu, jak wrócę to przyjamniej będę głodna i zjem coś konkretnego, ale dietytcznego, choćby szpinak z jajkiem xd

Polecam TURBO JAM - machanie samemu brzyszków i inne ćwiczenia to nie to samo. To jak zajęcia w fitnessklubie - jesteśmy skupieni na prowadzącej, na filmie, na tym by wykonywać ćwiczenia, nie myśli się o zmęczeniu i o braku kondycji - po prostu się ćwiczy i tak czas zleci! Filmiki z Aresa można ściągnąć, a efekty mimo zmęczenia chyba są.

First day 0 wytrzymałam z TURBO JAM 17 minut i będę to stopniować, powolutku, aby w ferie ćwiczyć i pracować nad sobą (za tydzień) pełną parą, w tym tygodniu może nie będę ćwiczyć codziennie 2-3 razy, tak na rozgrzewkę, a w dni przerwy postaram się poświęcić na rozciąganie.
Oby w ferie nie dopadła ochota na słodycze, postaram się tego unikać : d

Moja motywacja?
Myśl o tym, że jeżeli mi się uda, to w czerwcu wszystkim wyjdą gały, a ja będę lepiej się czuła w swojej skórze - nie tylko piękniej, ale i przede wszystkim ZDROWIEJ!

Tak, gadka szmatka, muszę tu w chwilach słabości częściej zaglądać, gdyż nie jestem sama : D
Pamiętaj, w chwili słabości zawsze zmotywujemy i obrzydzimy słodycze

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Od poniedziałku zaczynam Turbo Fire Jutro się zważę, pomierzę, porobię zdjęcia i zaczynamy. Mam nadzieję zrzucić trochę sadła z brzucha, oby pomogło

sreberko, gratuluję spadku i ćwiczeń
guziaczek, zaglądaj śmiało, pomożemy i zmotywujemy
Powodzenia, trzymam kciuki

Ja od tygodnia kręcę hula hop, a właściwie jutro minie tydzień. Za tydzień mierzenie, może w tym tygodniu uda mi się w końcu steper kupić.
Nie wiem jak wy, ale jak już coś zacznę robić - ćwiczyć to wchodzi mi to po kilku dniach w nawyk i mam to 'zaprogramowane'. Gorzej, jak coś mnie wybije z tego rytmu - np. kompletny brak czasu przez 2 dni potrafi sprawić, że wybijam się z rytmu. Tak samo jak ćwiczyłam przez miesiąc 8 min abs buns i stretch, potem chorowałam trzy tygodnie, byłam na antybiotyku, nie miałam na nic siły, po chorobie znowu antybiotyk, i na razie dochodzę do siebie i odzyskuję siły.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 08:53   #2598
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzień dobry

Wczoraj tylko 30minut hula bo miałam do zrobienia pare projektów na już Ale lepszy rydz niz nic Na kolecję zjadłam sobie grzanki - tak nazywamy kanapeczki z piekarnika. Polecam bo jestem dużo bardziej syta po takim "wyschniętym" chlebku niż po świeżym

Widzę, że dzielnie zasuwacie z Turbo Jamem. Może ja też spróbuję?

Ja nadal na otłuszczony brzuch polecam hula hopa

Witam nowe działaczki A stare zapytuje jak poszło dzisiejsze mierzenie/ważenie
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:06   #2599
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej Dziewczynki

Ja dzisiaj tylko 35 min siłowego i 5min twistera...

dzisiaj w DDTVN mówili o bezkalorycznych waflach... trzeba o tym poczytac wiecej
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 09:17   #2600
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej hej, ja póki co tylko trzymam "dietę", bo ćwiczeń ostatnio nie ma może dziś wieczorem coś ruszę, póki co nie najlepiej się czuję. waga utrzymana od ostatniego ważenia, więc jest ok.
Aniu ja ruszam z HH od jutra (chyba że dziś mnie coś natchnie) lubię kręcić, więc specjalnie nie trzeba mnie namawiać.
beatiska bezkaloryczne wafle? ciekawe... kurcze, dopiero 10 a Ty już zdążyłaś poćwiczyć?!
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:23   #2601
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
hej hej, ja póki co tylko trzymam "dietę", bo ćwiczeń ostatnio nie ma może dziś wieczorem coś ruszę, póki co nie najlepiej się czuję. waga utrzymana od ostatniego ważenia, więc jest ok.
Aniu ja ruszam z HH od jutra (chyba że dziś mnie coś natchnie) lubię kręcić, więc specjalnie nie trzeba mnie namawiać.
beatiska bezkaloryczne wafle? ciekawe... kurcze, dopiero 10 a Ty już zdążyłaś poćwiczyć?!
no póxniej to nie będę miała czasu Specjalnie wstałam o 7 zeby zjeśc sniadanie odpocząc i poćwiczyc
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:23   #2602
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Od poniedziałku zaczynam Turbo Fire Jutro się zważę, pomierzę, porobię zdjęcia i zaczynamy. Mam nadzieję zrzucić trochę sadła z brzucha, oby pomogło
Z tego co czytałam na wątku o Turbo Fire, to na brzuch działa bardzo dobrze. Tu jest link do tego wątku, jak chcesz to możesz sobie poczytać, co dziewczyny piszą: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=452427
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:23   #2603
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Ja dzisiaj tylko 35 min siłowego i 5min twistera...

dzisiaj w DDTVN mówili o bezkalorycznych waflach... trzeba o tym poczytac wiecej
Ja dopiero co włączyłam DDTVN i przegapiłam
A ja muszę czekać z ćwiczeniami do wieczora

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Aniu ja ruszam z HH od jutra (chyba że dziś mnie coś natchnie) lubię kręcić, więc specjalnie nie trzeba mnie namawiać.
Kolejna hulahopowiczka
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:33   #2604
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
yyy... a co ten ares? wpisuje w google i to jakis program/ trzeba to sciągnąc i tam szukac tak?

Trzymam kciuki
Tak tak to jest program z którego się ściaga. Z tego co wiem to on dziala na zasadzie ze ty cos tam od siebie udostepniasz i wtedy mozesz sciagac. Nie z netu tylko z komputerow innych uzytkownikow ktorzy sa tez korzystaja z Aresa




Czesc kobietki!
Wczoraj miala 3 egzaminy jeden w ogole niezapowiedziany, ale wszystko pisalismy wspolnie haha bo koles siedzial i tylko czasem powiedzial ze jest za glosno. Dwa kolejne tez dobrze, zaliczone bedzie teraz tylko na jaka ocena. Ale doslownie mnie odmozdzyli

Powinnam baty dostac bo zjadlam kebaba aleeeeee aleeeee! potem zaraz poszlam jezdzic na lyzwach wiec powinnam dostac takie delikatne tylko

Milej niedzieli kochane, ja poki co jestem teraz u TZta i ide dopiero na 15 na zajecia buziaki
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 09:33   #2605
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
no póxniej to nie będę miała czasu Specjalnie wstałam o 7 zeby zjeśc sniadanie odpocząc i poćwiczyc
jestem pełna podziwu, naprawdę!
Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Kolejna hulahopowiczka
oj tak mogę kręcić godzinę i dłużej, w lewo i w prawo... byle coś oglądać przy okazji, bo inaczej bardzo szybko się nudzę.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 10:25   #2606
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej kobiteczki!

Ja dzis sie obudzilam z zakwasami! Haha musialam dac wczoraj troche bardziej czadu, niz zwykle. A przeciez chodze na silke regularnie od 3 miesiecy, widoczny to Wy mnie tak dopingujecie
Ja dzis dzien beztreningowy, no moze skocze tylko na basen i saune. Dobrze zrobi moim zakwasom na nogach.

Musze tez posprzatac mieszkanie, bo moja kolej....

Wlasnie skonsumowalam sniadanie - omlet z 2 jajek i platkow owsianych z odrobina miodu. Straaasznie mi sie chcialo czegos choc odorobine slodkiego, wiec miodek pasowal jak ulal

Zycze Wam wszystkim milego dnia. Planuje sie zwazyc okolo srody na silowni i zobaczymy czy ten moj program przynosi jakies efekty. W srode bedzie mniej wiecej 2 tygodnie jak zaczelam sie do tego naprawde przykladac. Tak wiec zobaczymy Marzy mi sie miec jakies 3-4 kg mniej do moich urodzin 7 marca No ale zobaczymy

Beatiska gratuluje samozaparcia, znam to z autopsji, bo sama bardzo lubie cwiczyc o poranku

Gwiazdeczka gratuluje zrzucenia kamienia z plecow w postaci egzaminow Za kebaba nie bie, moze to nie dietetyczne, ale wedlug mnie najlepsze co mozna zjesc ze wszystkich fastfoodow Najgorsza tam bulka albo tortilla i sos a reszta na diecie jak najbardziej, jak miecho nie jest za tluste i dobrze wypieczone. Ale moze sobie tylko tak tlumacze, bo kocham kebaby Chociaz jem niezwykle rzadko:P
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 10:42   #2607
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam na wątku o Turbo Fire, to na brzuch działa bardzo dobrze. Tu jest link do tego wątku, jak chcesz to możesz sobie poczytać, co dziewczyny piszą: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=452427
podczytuję ten wątek już od jakiegoś czasu, ale dzięki


beatiska,
gwiazdeczka, zgodnie z życzeniem, bacik motywujący
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 11:05   #2608
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

dzięki dziewczyny, ale to mi sie pierwszy raz tylko zdarzyło, ze wstałam wczęsniej by poćwiczyć Nigy nie miałam tyle zaparcia Zawsze nastawiałam budzić, ale gdy dzwonił, to sobie go przestawiałam

Jutro mam nadzieję sie porządnie zmęczyć, bo jedziemy z TŻtem do parku wodnego na cały dzień. Musze jednak zrobić coś na podróż do jedzenia, bo jak nie zrobię, to pewnie zasiądziemy w tamtej restauracji i wpieprzymy jakiegoś fast fooda. No a cały dzien bez jedzenia na pewno nie wytrzymiemy

gwiazdeczka172 dzięki, chyba tez sobie ściagne ten program
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:07   #2609
BlackSheWolf
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 523
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej !
dwa dni mnie nie było tutaj i już tyle do nadrabiania ale narazie nie czytam bo na chwilkę weszłam.
Po pierwsze chciałam się pochwalić, że rano na wadze było 56 kg, czyli w ciągu 3 tygodni zrzuciłam 1,5 kg. To może niedużo ale biorąc pod uwagę moją tarczyce i to, że powinnam przez nią tyć to jest git
A po drugie... byłam u lekarza. Wybrałam się teraz do prywatnego i dobrze. Wesoło nie jest dawkę leków ustawi mi po wyniku biopsji. Która mam w przyszłą sobotę... bo jakieś guzy dwa się na tarczycy zrobiły
__________________

BlackSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:44   #2610
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć, nie bylo mnie bo kumpela ze studiów zaprosiła mnie do siebie i trochę zaszalalyśmy Oczywiście z ćwiczeń znowu nici ale to co wytańczylam to moje .
Oleńka =) tak to jest motywacja! Biorę sie za siebie od jutra! BlackSheWolf -fajny spadek wagi- zazdroszczę
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.