Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 20:47   #3061
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
witam Drogie Panie przylaczam sie do was po raz drugi (juz kiedys probowalam ale z marnym skutkiem) dzis przetrwalalm pierwszy dzien i nie jest tak zle wiec moze cos z tego bedzie
Witam także nową Duszyczkę na plaży. Fajnie, że nas coraz więcej - więcej zapału (choć ja jakoś dziś nie mam - źle się czuje).

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
i wlasnie mam kilka pytan. Pierwsze chyba najwazniejsze o te nieszczesne parowki z soi. Jestem wegetarianka i natknelam sie pewnego pieknego dnia na produkty polsoji i uwielbiam parowki z tej firmy.
podam sklad to moze pomozecie : woda, olej, bialko sojowe niemodyfikowane genetycznie, bialko pszenne - gluten, skroia kukurydziana E 1422, sol, przyprawy, aromat naturalny.
chyba ta skrobia kukurydziana je dyskwalifikuje ;/ co myslicie ;> czy ujdzie mi ten grzech na sucho ?
No niestety - smierdzi mi bialko pszenne, a skrobia kukurydziana na bank nie dozwolona. No to parowki oddaj komuś z domowników.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 21:14   #3062
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a wiec tak, dzien minal pod znakiem SB aczkolwiek w porze lunchu zjadlam tego nieszczesnego paczka..

kupilam 10 do pracy a kumpela 20 bo nie wiedziala,ze ja kupuje..wiec bylo 30...No ale nastepny tlusty dopiero za rok
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 06:59   #3063
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ja o dziwo się trzymam. w sumie o niebo lepiej niż jak byłam pół roku temu na SB zero pączków wczoraj, wszystkiego zero!
wiem, że jakbym jednego zjadła do na nim pewnie bym nie poprzestała, w końcu 'tłusty czwartek raz w roku', a jak tak sobie pomyślę, to ciągle jest coś raz w roku (imieniny, urodziny, święta)
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:14   #3064
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja wczoraj zdjelam jeansy bez rozpinania Troche sie oczywiscie rozciagnely na pewno, ale i tak jak zaczynalam diete ledwo sie w nie miescilam.
Po 7 dniach drugiej fazy 0,2 kg mniej (ale wczoraj niewiele zjadlam).
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:00   #3065
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Viris- gratuluje! jak tu wroce za miesiac, to pewnie bedziesz kolejne 5kg do przodu... a raczej do tylu
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:22   #3066
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Oj bardzo bym chciala, ale jesli moj organizm dalej bedzie sie bronil (jesli to w ogole to a nie cos innego) to nie wiem czy uda sie az tyle zrzucic. No i we srode chyba wybieram sie na basen. Postaram sie kupic karnet na dwa razy w tygodniu, ale nie wiem jeszcze jak to mi sie uda Kostium mam ;D
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:34   #3067
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hey hey

Mnie jeszcze spodnie nie przechodzą bez rozpinania tak jak Viris, ale też już luzniejsze Dziś 1 dzień 2 tygodnia I fazy, no to było mierzenie

2,70kg mniej
1cm mniej w udach
1cm mniej w biodrach
3 cm w pupie
1,5 cm w brzuchu
i 5 cm w tali -jak zwykle na początku najwięcej w niej chudnę
nad kolanem 0,5cm mniej

Bardzo się cieszę z rezultatów
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 08:36   #3068
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny wlasnie sie zastanawiam dlaczego podczs 1 fazy stracilam tylko 3 kg....
Czy to wynika z tego, ze miesiac chodze na silownie i miesnie zastepuja tkanke tluszczowa. Mialam nadzieje ze 5 kg pojdzie w zapomnienie.

Wiecie co strasznie polubilam? odstawienie smazonych rzeczy, czyli gotowanie na parze, grillowanie zamiast smazenia.
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:13   #3069
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie sie zastanawiam dlaczego podczs 1 fazy stracilam tylko 3 kg....
Czy to wynika z tego, ze miesiac chodze na silownie i miesnie zastepuja tkanke tluszczowa. Mialam nadzieje ze 5 kg pojdzie w zapomnienie.

Wiecie co strasznie polubilam? odstawienie smazonych rzeczy, czyli gotowanie na parze, grillowanie zamiast smazenia.
Kazdy chudnie inaczej, nie pamietam czy mowilas z jakiej wagi startowalas ale jesli nie mialas wielkiej nadwagi (tak jak ja) to te 3 kilo to i tak duzo. Najwazniejsze ze w dol
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 13:31   #3070
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
Kazdy chudnie inaczej, nie pamietam czy mowilas z jakiej wagi startowalas ale jesli nie mialas wielkiej nadwagi (tak jak ja) to te 3 kilo to i tak duzo. Najwazniejsze ze w dol

Zaczynalam z wagi 67 przy wzroście 170. Teraz jest 64 i tak mnie to cieszy...Wymiary moje poszły trochę w dół, ale zaczyna mi brakować motywacji
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 14:19   #3071
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja dzisiaj jestem pełna energii i motywacji
zjadłam pyszne śniadanko i poszłam na siłownie. Przed chwilą zjadłam obiad (ryba panga z brokułami) i popijam kawke żebym nie osłabła w trakcie pracy

u mnie w pracy jeszcze mamy pączki ale dzisiaj powiedziałam im stanowczo NIE
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 14:20   #3072
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dzisiaj moj 4 dzień z SB Ale nie czuję się ani trochę szczuplejsza, chociaż żadnego grzechu myślę, że coś mi się stało z metabolizmem, bo od 2 tygodni od kiedy rozstałam się z facetem prawie nie odczuwam glodu i jem więcej niż czuję że powinnam zjeść, boję się że zacznę tyć od tego Ale gdybym jadła tyle co chce mój organizm to mogłabym przeżyć pół dnia na kostce twarogu i drugie pół na soku pomidorowym ;/
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 14:55   #3073
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zdjelam jeansy bez rozpinania Troche sie oczywiscie rozciagnely na pewno, ale i tak jak zaczynalam diete ledwo sie w nie miescilam.
Po 7 dniach drugiej fazy 0,2 kg mniej (ale wczoraj niewiele zjadlam).
Fajne uczucie jak ubrania z Ciebie spadają.Potem jest następny problem ,okazuje się że nie masz w czym chodzić i musisz wymienić prawie całą garderobe.Tak właśnie jest u mnie i tego życzę tym dziewczynom które chcą zrzucić dużo kilogramów.Trzymajcie się!
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 15:52   #3074
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
dzisiaj moj 4 dzień z SB Ale nie czuję się ani trochę szczuplejsza, chociaż żadnego grzechu myślę, że coś mi się stało z metabolizmem, bo od 2 tygodni od kiedy rozstałam się z facetem prawie nie odczuwam glodu i jem więcej niż czuję że powinnam zjeść, boję się że zacznę tyć od tego Ale gdybym jadła tyle co chce mój organizm to mogłabym przeżyć pół dnia na kostce twarogu i drugie pół na soku pomidorowym ;/


Ja też schudłam na początku (waga tak pokazywała), ale nie czułam, w zasadzie od wczoraj co nieco czuje po spodniach

Ja grzecznie - omlet ze szpinakiem i fetą

morszczuk smazony obtoczony w sezamie (dwa filety) + pozostały szpinak

szklanka soku pomidorowego

2 kawy i kilka herbat zielonych (muszę się podciągnąć z tym piciem).

A na dziś przewiduję jeszcze 1 serek biały light z rzodkiewką i ogórkiem
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 16:26   #3075
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Viris i ryba82moje gratulacje cieszę się z Waszego szczęścia, na dodatek takie wypowiedzi jeszcze bardziej mnie motywują
ja się zważę jutro, bo to będzie 7 dzień I fazy chyba mi się żołądek skurczył, bo po przyjściu ze szkoły zjadłam miseczkę serka bialego z papryką i ogórkiem kiszonym, a za chwilę połówkę wędzonej makreli i czuję się pełna jak nigdy :| ok. 18 zjem troszkę fasolki po bretońsku i to mi wystarczy na dzisiaj
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 16:58   #3076
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

U mnie 11 dzien 1 fazy, nie wiem z jaka waga startowalam ale tydzien temu 4 dnia kupilam wage i roznica jest 3,5kg, w dół rzecz jasnaOby tak dalej!!
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:33   #3077
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No następne podejście teraz czas wypróbować tę dietę....Czytając wasze wypowiedzi przekonuje się może jak będę miała wszystko rozplanowane uda mi się osiągnąć swój Cel 3majcie kciuki będę Was informować o przebiegu diety
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:48   #3078
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Alexandra777 witamy na plaży i trzymamy mocno kciuki

Viris kilka stron wcześniej pisała o bezach z białek, słodziku i odrobiny proszku do pieczenia, nie wiecie czy mogę sobie zafundować taki deserek w I fazie?
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:57   #3079
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja tez sie chyba skusze
Ale mam kilka pytań:
-czy mozn jesc serek wiejski (3%tł) ?? <--uwielbiam go
-co ze słonecznikiem?

P.s. i jakbyscie mogły napisac mi co jecie na sniadania?? Na obiad zawsze jakies chude miesko/rybka, czy cos innego? Miimo ze sie odchudzam juz miesiac to spodnie wcale nie sa luzniejsze
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 18:26   #3080
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
Viris kilka stron wcześniej pisała o bezach z białek, słodziku i odrobiny proszku do pieczenia, nie wiecie czy mogę sobie zafundować taki deserek w I fazie?
Jasne - składniki dozwolone.

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Czytając wasze wypowiedzi przekonuje się może jak będę miała wszystko rozplanowane uda mi się osiągnąć swój Cel 3majcie kciuki będę Was informować o przebiegu diety
życzę Ci tego

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
U mnie 11 dzien 1 fazy, nie wiem z jaka waga startowalam ale tydzien temu 4 dnia kupilam wage i roznica jest 3,5kg, w dół rzecz jasnaOby tak dalej!!
super , aż mi się chce cwiczyc

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
Viris i ryba82moje gratulacje cieszę się z Waszego szczęścia, na dodatek takie wypowiedzi jeszcze bardziej mnie motywują
jutro pochwalisz się Ty swoimi postępami

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Ja tez sie chyba skusze
Ale mam kilka pytań:
-czy mozn jesc serek wiejski (3%tł) ?? <--uwielbiam go
-co ze słonecznikiem?

P.s. i jakbyscie mogły napisac mi co jecie na sniadania?? Na obiad zawsze jakies chude miesko/rybka, czy cos innego? Miimo ze sie odchudzam juz miesiac to spodnie wcale nie sa luzniejsze
Można serek do 3%
Slonecznik - do 3 łyzeczek dziennie - podobno

Na sniadania: różniaste sałatki - przejrzyj ten i inne wątki o SB - znajdziesz przepisy, jajka w roznych formach - omlety, na twardo, miękko, jajecznice, serki z wkrojonymi warzywami...

Obiad - warzywa (poza burakiem i marchwią) plus chude cosik -piers z indyka lub kurczaka, rybka ale ja np jadam też SB-owską fasolkę po bretonsku, czasami zupkę jakąś (jutro chyba pieczarkowa moze niedlugo zrobię sobie bigos. Jak widzisz - roznorodnosc duza
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:31   #3081
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

niby tylko do 3% można, a ja ostatnio jadłam 7% i też chudnę, ja myślę, że trzeba podchodzić do tego elastycznie, bo inaczej zwariujemy!
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:34   #3082
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
niby tylko do 3% można, a ja ostatnio jadłam 7% i też chudnę, ja myślę, że trzeba podchodzić do tego elastycznie, bo inaczej zwariujemy!
No jasne, ja staram się szukać serków w sklepach o obniżonej zawartości tłuszczu, ale jak akurat nie ma, to nie głoduję, tylko biorę, jaki jest - wiadomo. To takie małe odstępstwa - grunt, że nie grzeszę ciężko (nie skusiłam na ani jeden zakazy produkt i jestem z siebie bardzo zadowolona)
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:43   #3083
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
No jasne, ja staram się szukać serków w sklepach o obniżonej zawartości tłuszczu, ale jak akurat nie ma, to nie głoduję, tylko biorę, jaki jest - wiadomo. To takie małe odstępstwa - grunt, że nie grzeszę ciężko (nie skusiłam na ani jeden zakazy produkt i jestem z siebie bardzo zadowolona)
mnie też duma rozpiera, jutro minie tydzień jak zaczęłam i wszystko izie tfu tfu wg założonego planu. czuję bo ubraniach, że obwody lecą, ważyć się będę za tydzień! ;-)
wiadomo, że lepiej byłoby ten 'chudszy', ale wiem po sobie, że takie 'nakręcanie się' w moim przypadku może skończyć się napadem na wszystko czego jeść nie powinnam. ja wolę po dobroci ze sobą.....
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 19:16   #3084
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Nie no jeszcze ze mnie nie spadają, jeszcze w rozmiar mniejszy się nie zmieszczę. Ale oszczędzam na nowe ciuchy już od dłuższego czasu. Szkoda ze ta dieta nie jest tania, bym sie obkupiła dopiero
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 19:19   #3085
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ryba82
Witam także nową Duszyczkę na plaży. Fajnie, że nas coraz więcej - więcej zapału (choć ja jakoś dziś nie mam - źle się czuje).
dziekuje ze mile powitanie to juz 2gi dzien
podchodzilam do tej diety 3 razy i dopiero teraz wytrzymalam 2 dni uwielbiam czekolade i slodkosci ! I to widac niestety

parowki poczekaja na lepsze czasy

Dziewczyny tak a propo co myslicie o serku topionym hochlland fit wszystkie piszecie o krowce ale akurat nie znalazlam jej w sklepie i kupilam ten i teraz nie wiem czy to dobrze

i chyba musze cos slodkiego wszamac bo nie wytrzymam :P <slodkiego ale dozwolonego >

a moj TZ dzis kusil mnie czekoladowymi cukierkami, ktore uwielbiam co za uhhhh... szkodnik jeden ! ale sie nie dalam ! i jestem z siebie dumna
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 19:46   #3086
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dzięx dziewczyny za wsparcie jutro zaczynam nowy dzień zacznę go kawą,jakimś serkiem i warzywkiem czy to wystarczy?
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 19:56   #3087
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

na śniadanie polecam jajka w każdej postaci
A pwoiem wam że w 2 fazie można już naprawde pyszności jeść, ostatnio zrobiłam sobie pseudonaleśnika (zamiast mąki dałam płatki owsiane) i wyszedł mi taki jakby placek i zjadłam go z serkiem z cynamonem i słodzikiem. Pyszności

Ciagle zastanawiam się nad tymi przetworami mlecznymi... w książce o SB pisze zeby jeść przetwory mlecznie niskotłuszczowe a jednak w tabelach IG te o wyższej zawartości tłuszczu mają niższy indeks doszło do tego że piję zwyczajne mleko, w sumie robię na zmianę czasem kupuję jogurt niskotłuszczowy a czasem zwykły. Tak samo z mlekiem i serkiem. Tzn. twaróg zawsze chudy itp. ale nie świruję jak zjem odrobinę zwykłego sera żółtego.... no ja naprawdę już nie wiem. To jest chyba największa nieścisłosć tej diety.

Idę zrobić sałatkę z kaszy gryczanej, macie jakieś pomysły z czym będzie smaczna?

EDIT: hehe zapomniałam się pochwalić spodnie które niedwano kupiłam zwyczajnie są na mnie za duże a marynarka zapina się już z luzem . Według wagi niewiele mi ubyło, ale po ubraniach widzę efekty
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 21:14   #3088
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

znalazlam przepis na ptasie mleczko w innym watku:
galaretke trzeba rozrobic w szklance wody poczekac az sie ochlodzi mocno schlodzic puszke z mlekiem np w zamrazarce gdy galaretka i mleka beda ok nalezy mleko miksowac az sie dobrze spienie 'urosnie' i dodawac galaretka miksujac nastepnie szybko przelac do tortownicy bo tezeje i wstawic do lodowki


da sie to jakos na potrzeby SB przerobic ?
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 22:10   #3089
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny a co z siemieniem lnianym??
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 22:27   #3090
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mierzyłam się i.... w pasie 2 cm mniej od ostatniego mierzenia po pierwszej fazie byłam w punkcie wyjścia, czyli zrzuciłam to co mi przybyło od października a teraz zaczynam powoli gubić resztę...
Marzy mi się 54 kg...
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.