Trądzik - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 17:35   #4501
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Hej, hej
Cytat:
Kupiłam dzisiaj Garnier Czysta Skóra 3w1 i będę testować. Miał dość dobre opinie na KWC i się skusiłam na niego w Rossmanie.
chcesz to stosowac codziennie? Odradzam. Rasz w tygodniu, moze i dobry,ale codziennie? nieeee.


Cytat:
Mam tylko jedno pytanko. Niezwiązane z tematem, tak z gruszki, ni z pietruszki, ale zastanawia mnie. Czy w związku z żałobą narodową odwołane zostają studniówki u Was w tę sobotę?
watpie.. sale zarezewowane itd... no nie wiem...


Cytat:
A wkurza mnie to dlatego, że te kremy są okropnie tłuste i moja buzia strasznie się świeci w ciągu dnia.
matowilas skrobia?
Mnie wkurza to,ze jest to cholernie drogie. niestety, na arzie nei mam za co kupic, wiec nie uzywam ;/

włoczykijka
, piszesz tak jakbys miala za soba 2 makzenstwa a maz zostawil Cie z 4 dzieci i nie chce placic alimentow.



dostalam okres, a moja cera o dziwo nie wyglada maskarycznie. mzoe to zasluga tej pokrzywy , ktora pijam i to,ze nie nakladam na twarzy wielu rzeczy.ograniczam sie,o.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:48   #4502
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
przykra sprawa z tą żałobą i imprezami,nie wiem czy potrafiłabym się bawić. Mam takie pytanko dziewczyny zupełnie odbiegające od tematu, chociaż ma związek z żałobą. Nie wiecie czy koncert happysadu został odwołany?
A ty Kielczanka?

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
włoczykijka
, piszesz tak jakbys miala za soba 2 makzenstwa a maz zostawil Cie z 4 dzieci i nie chce placic alimentow.
Dokladnie Wszystkie znajdziemy sobie kogos kto bedzie nas naprawde kochal i kto na nas zasłuży Jesli facet bedzie chcial byc z Toba mimo ze masz tradzik to naprawde Cie kocha (no chyba że jestes dziedziczka fortuny). Jesli sie kocha nie patrzy sie na stan cery bo przeciez wiadomo ze to nie od nas zależy. I nie mowie o 16letnich gowniarzach ktorzy patrza tylko na rozmiar biustu i ogolny wyglad (chodz nie mowie ze 16 letni chlopak odrazu rowna sie gowniarz).
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 17:56   #4503
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

mhm... ekhm...

beznadziejnie. nie ma co pisać...

Pozdrawiam Wszystkich.

Nie wiecie c można zrobić jak się ma 4 wulkany w jednym? Nic nie działa... Jakaś dziewczyn na wykładzie, która siedziała obok mnie patrzyła z takim obrzydzeniem na mój policzek, że myślałam, że wstanie i wyjdzie...

Ogólnie nic nowego. Dalej wiem, że wszystko jest do... niczego.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:59   #4504
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Cytat:
Nie wiecie c można zrobić jak się ma 4 wulkany w jednym? Nic nie działa... Jakaś dziewczyn na wykładzie, która siedziała obok mnie patrzyła z takim obrzydzeniem na mój policzek, że myślałam, że wstanie i wyjdzie...
eh, niby czemu mialaby patrzec akurat na Ciebie ? Moze wyklad byl nudny? Moze mialas a spobie blzuke, ktora miala jakas jej znajoma ktorej strasznie nie lubi?
Tak naprawde to ludzie nie przywiazuja do tego tak wielkiej wagi jak my.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 19:04   #4505
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Trądzik

Witam!

Dziewczyny nie zalamunjcie się z miloscią. Ja mam dziewczynę od 23 miesiecy..A moje powazne problemy z cerą zaczely sie 4 miesiace temu..Czyli 'wziela' mnie w najgorszym momencie Dziwne..Bo ona ma idealnie gladką cere..eh..Ale takie zycie;p Nie rozmawiam z nią duzo o na temat mojej cery. podtrzymuje mnie na duchu i widzi duze efekty;p W sumie tlyko dla niej to robie, bo wczesniej to bylem kompletnie zalamany i nie chcialo mi sie z tym walczyc.

Dzisiaj mialem wizyte u dermatologa. Powiedziala ze jak dobrze pojdzie to resztki moich czerownych plamek zejda w ferie/ ewentualnie po.:P Ucieszylem się bo naprawde stosowalem się do jej zaleceń. Wiec jak widzicie mimmo wszystko da sie z tym zyc...Jest trudno..Ale takie jest zycie

Pozdrawiam i zycze wam idealnej cery.! Bo chyba to jest teraz dla was najwazniejsze!
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 22:03   #4506
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Witam!
Pozdrawiam i zycze wam idealnej cery.! Bo chyba to jest teraz dla was najwazniejsze!
Nie jest najważniejsze... Są dużo ważniejsze rzeczy niż moja gęba, ale... to chyba oczywiste, że się przejmuję bardziej niż ludzie z normalną cerą.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 07:50   #4507
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dziewczynki kochane... mialam isc do tego dermatologa a tu lipa bo po grypie i zapaleniu spojowek zmogla mnie angina :\ goraczki 39 wzwyz i ogolna niewyroba...

i wiecie co? bartek, moj kochany aniol stroz postanowil sobie pogrzebac w moim zyciu raz jeszcze i zaczal sie gmerac z wizazu i w tym watku... jak ja tu sobie pisze o blondynach slicznych i takie tam a ten z pretensjami do mnie ;\ i jeszcze powiedzial ze forum jest ogolnie dostepne wiec wcale mnie nie szpieguje przeciez... bez przesady :|
da sie pozbyc czegos takiego?

dagnusiu dziewczyna miala wyslac mi te buty w czwartek ale tez angina ja zmogla wiec chyba teraz dopiero wyslala... mam zdjecia ich narazie i ona sama mowila ze na pole by w nich nie wyszla jesli chodzi o podeszwe ;\

i zamowilam probki z everyday minerals i meow cosmetics! za jakis miesiac do mnie dotra to dam znac jak tam sie sprawuja
przepraszam ze w ogole sie nie udzielam, ale spie calymi dniami, trzymajcie sie cieplo piekne Panie i Panowie i nie pijcie od nikogo z butelki ani nie dawajcie ludziom swojej...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 10:13   #4508
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

do karla_92

tak, tak można powiedzieć, że Kielczanka. A dlaczego pytasz? Ty też pochodzisz z Kielc?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:47   #4509
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

nie przejmuj się tym, naprawdę. Ja już przyzwycziłam się żyć z trądzikiem, Ty też próbuj. Mogę Ci poradzić jedno: być pewną siebie dziewczyną, ubieraj się ładnie, tak by czuć się pewnie siebie. Mów sobie, że ładnie wyglądasz i staraj się tak myśleć!! Przecież jesteś atrakcyjna!! Każdy jest! Mi pomaga modny ubiór, uśmiech i pozytywne myślenie!! Pozdrawiam gorąco
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:47   #4510
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

powyższa odpowiedź jest do oli
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 12:55   #4511
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane... mialam isc do tego dermatologa a tu lipa bo po grypie i zapaleniu spojowek zmogla mnie angina :\ goraczki 39 wzwyz i ogolna niewyroba...

i wiecie co? bartek, moj kochany aniol stroz postanowil sobie pogrzebac w moim zyciu raz jeszcze i zaczal sie gmerac z wizazu i w tym watku... jak ja tu sobie pisze o blondynach slicznych i takie tam a ten z pretensjami do mnie ;\ i jeszcze powiedzial ze forum jest ogolnie dostepne wiec wcale mnie nie szpieguje przeciez... bez przesady :|
da sie pozbyc czegos takiego?

dagnusiu dziewczyna miala wyslac mi te buty w czwartek ale tez angina ja zmogla wiec chyba teraz dopiero wyslala... mam zdjecia ich narazie i ona sama mowila ze na pole by w nich nie wyszla jesli chodzi o podeszwe ;\

i zamowilam probki z everyday minerals i meow cosmetics! za jakis miesiac do mnie dotra to dam znac jak tam sie sprawuja
przepraszam ze w ogole sie nie udzielam, ale spie calymi dniami, trzymajcie sie cieplo piekne Panie i Panowie i nie pijcie od nikogo z butelki ani nie dawajcie ludziom swojej...
A to menda za przeproszeniem Trzymaj sie Zuziku i zdrowiej szybko

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
do karla_92

tak, tak można powiedzieć, że Kielczanka. A dlaczego pytasz? Ty też pochodzisz z Kielc?
ale na koncert nie ide bo nie lubie happysadu. Ich muzyka przyprawia mnie o depresje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 14:07   #4512
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Dziękuję Kalinko. Ale wiesz... jest mi strasznie ciężko czasem. Jestem z natury bardzo przewrażliwiona, a ten trądzik mnie dodatkowo ostatecznie dobija.... Bo... Wydaje mi się, że już Ktoś tu to napisał - jeśli jest się małym, grubym, itp. itd., ale z ładną cerą to wygląda się jeszcze w miarę, a już wstrętna gęba to... I te moje kilogramy... No coż. Narzekam sobie jak zwykle. Ale... Naprawdę codziennie boję się wstać, iść do łazienki i spojrzeć na siebie... Wiedząc, że zaraz będę musiała wyjść na zajęcia z "tym wszystkim czymś" na twarzy. To normalny trądzik już nie jest... Mam zmasakrowaną twarz... A nie 5 przyszczy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 15:09   #4513
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

do karla

wiesz happysad jest (jak to ujął mój kumpel) bardziej sad niż happy. Ich ostatnia płyta mnie nie zachwyciła, ale WSZYSTKO JEDNO jest kapitalna. W happysad trzeba się wsłychać, żeby polubić, posłuchać kilka razy ich piosenki to nie wystarczy. Wiatm mieszkankę ziemi świętokrzyskiej. Buziaki
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 15:26   #4514
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
do karla

wiesz happysad jest (jak to ujął mój kumpel) bardziej sad niż happy. Ich ostatnia płyta mnie nie zachwyciła, ale WSZYSTKO JEDNO jest kapitalna. W happysad trzeba się wsłychać, żeby polubić, posłuchać kilka razy ich piosenki to nie wystarczy. Wiatm mieszkankę ziemi świętokrzyskiej. Buziaki
ich muzyka ma cos w sobie i to nawet bardzo dużo tego czegos i może uzależnic jak sie posłucha kilka razy, ale mnie i tak czesto denerwuje poprostu chociaz czasem słucham...ale nie zaczesto

A wracajac do tematu wątku to chcialam sie zapytac jakich używacie peelingów? Rozumiem ze nie tych z granulkami tylko enzymatycznych tak? A jak tak to możecie cos polecic?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 15:32   #4515
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dziękuję Kalinko. Ale wiesz... jest mi strasznie ciężko czasem. Jestem z natury bardzo przewrażliwiona, a ten trądzik mnie dodatkowo ostatecznie dobija.... Bo... Wydaje mi się, że już Ktoś tu to napisał - jeśli jest się małym, grubym, itp. itd., ale z ładną cerą to wygląda się jeszcze w miarę, a już wstrętna gęba to... I te moje kilogramy... No coż. Narzekam sobie jak zwykle. Ale... Naprawdę codziennie boję się wstać, iść do łazienki i spojrzeć na siebie... Wiedząc, że zaraz będę musiała wyjść na zajęcia z "tym wszystkim czymś" na twarzy. To normalny trądzik już nie jest... Mam zmasakrowaną twarz... A nie 5 przyszczy.
Olu, mimo, że nie mam strasznego trądziku to znam strach przed spojrzeniem rano w lustro. Nie możesz jednak czuć się nieatrakcyjną. Dbaj o siebie, to poprawia humor. Pójdź do fryzjera, dużo się uśmiechaj. Bądź pozytywnie nastawiona do ludzi, nawet do tych którzy krzywo na Ciebie patrzą, uśmiechaj się do nich jakbyć chciała powiedzieć : :"mimo, że mam trądzik i tak jestem piękna, ze swoją wagą też czuję się dobrze". Staraj się eksoponować to, co masz piękne. Może nogi, może biust. Pomyśl nad tym, gdy się ubierasz. Musisz zmienić nastawienie sama do siebie. Jeśli poczujesz się piękną to inni też tak będą Cię odbierać. Pewność to podstawa. I baaaaardzo dużo uśmiechu. Rób to co Ci sprawia radość. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam, będzie dobrze. Buziaki
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:51   #4516
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

A wracajac do tematu wątku to chcialam sie zapytac jakich używacie peelingów? Rozumiem ze nie tych z granulkami tylko enzymatycznych tak? A jak tak to możecie cos polecic?
Ja wlasnie dzisiaj kupilam sobie peeling St.Ives Ale to wlasnie z granulkami. O efektach nie bede sie poki co wypowiadala, bo po jednym razie to byloby bez sensu Ale na pewno dam znac jak sie spraawuje za jakis czas

No i kupilam jednak tez ta maseczke z glinka zielona argiletz. Niestety dostalam tylko w proszku i tak sie zastanawiam czy dobrze rozrobilam Bo jak naloze na twarz to zaraz mi zasycha i az peka na twarzy No i sie zastanawiam czy to tak ma byc Czy moze za malo wody dodalam

A no i pytanie jeszcze odnosnie tego peelingu: jak czesto sie go stosuje

PS.1. Nie zalamuj sie Olu. Dla kazdego kiedys wzejdzie slonce Musimy sie wspierac i trzymac jakos. Juz nie moge sie doczekac kiedy wejde i zobacze jak piszesz jaka jestes szczesliwa

PS.2. Zuziku duzo zdrowka Ci zycze! Wracaj szybko do formy
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:00   #4517
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Pomożecie mi z tym peelingiem? Chcialabym jutro cos kupic ale nie wiem jaki bo w KWC wszystkie lepsze sa do cer wrażliwych, normalnych, suchych...a nie trądzikowych wiec wydaje mi sie ze beda z slabe a te do tradzikowych maja takie oceny albo sklad (np. parafina na pierwszym skladzie) że aż żal. Jakich Wy używacie? A ta zielona glinka (np. Argiletz) dziala jak peeling?

DolinaNocy: ja od tych z granulkami to trzymam sie z daleka A ta glinke to może od czasu do czasu spryskuj woda to nie zaschnie albo rzeczywiscie dodaj wiecej wody.

Ja bym peelingu mechanicznego uzywala raz w tyg co innego z enzymatycznym - tego to bede musiala chyba codziennie uzywac żeby zadzial
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:42   #4518
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

uuuuuuuuwielbiam happysad!!!!

peelingow nie uzywam,bo sie boje :P
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:55   #4519
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

dagna1 witaj w klubie!!! Ja też uwielbiam HappySad. Ale, żeby o tym pogadać to może na inne forum się przerzucimy?Masz ochotę?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 19:35   #4520
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

u mnie straszne pogorszenie .. i to przez własną głupote.. Powyciskałam zaskórniki na jednym policzku mam jedną wielką masakrę. Drugi policzek gładki czoło też , a ten policzek po prostu jeden wielki śmietnik to jest jakaś choroba chyba te wyciskanie, robie to zawsze jak jestem zestresowana,czuje się i wyglądam okropnie. Pocieszcie..
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:42   #4521
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

eh dziewczyny trochę głupio wyszło. ja po prostu już taka jestem nieuczuciowa . polecam peeling st.ives , jest naprawdę dobry.
trzymajcie się, u mnie jakoś tak nijako,cale zycie do egzaminu jest jak dzień świstaka- z tym ze z kazdym dniem jest coraz ciężej.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:05   #4522
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Trądzik

Też mam coś w stylu trądziku. Rówieśnicy się śmieją ze mnie, a mi jest przykro. Na twarzy w zasadzie prawie zniknęło [wiadomo - blizny ;/] ale na plecach mam tego w ciul... I się źle czuję ale NIC mi nie pomaga... Może ktoś pokocha?
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:24   #4523
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
Olu, mimo, że nie mam strasznego trądziku to znam strach przed spojrzeniem rano w lustro. Nie możesz jednak czuć się nieatrakcyjną. Dbaj o siebie, to poprawia humor. Pójdź do fryzjera, dużo się uśmiechaj. Bądź pozytywnie nastawiona do ludzi, nawet do tych którzy krzywo na Ciebie patrzą, uśmiechaj się do nich jakbyć chciała powiedzieć : :"mimo, że mam trądzik i tak jestem piękna, ze swoją wagą też czuję się dobrze". Staraj się eksoponować to, co masz piękne. Może nogi, może biust. Pomyśl nad tym, gdy się ubierasz. Musisz zmienić nastawienie sama do siebie. Jeśli poczujesz się piękną to inni też tak będą Cię odbierać. Pewność to podstawa. I baaaaardzo dużo uśmiechu. Rób to co Ci sprawia radość. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam, będzie dobrze. Buziaki
Kalinko... Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że masz rację. Tylko... Po tych prawie 5 latach użerania się mam dość. Mój nastrój jest bardzo uzależniony od stanu twarzy. Gdy widzę maluteńką poprawę albo chociaż zaprzestanie pogorszenia to od razu czuję się super (piękna, wspaniała i ogóle), ale jak widzę kolejne wielkie guzy koloru buraczanego o średnicy 3 cm, których wczoraj nie było to kompletna załamka... Nie chve mi się nic. Nie mam siły się uśmiechnąć, ani ubrać nawet ładnie mi się nie chce - bo myślę sobie: "po co?"... i tak każdedego odstraszy moja gęba. Wiem, że to głupie, bo właśnie wtedy powinnam odwracać uwagę od twarzy czym się da, ale nie daję rady!

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Ja wlasnie dzisiaj kupilam sobie peeling St.Ives Ale to wlasnie z granulkami. O efektach nie bede sie poki co wypowiadala, bo po jednym razie to byloby bez sensu Ale na pewno dam znac jak sie spraawuje za jakis czas

A no i pytanie jeszcze odnosnie tego peelingu: jak czesto sie go stosuje

PS.1. Nie zalamuj sie Olu. Dla kazdego kiedys wzejdzie slonce Musimy sie wspierac i trzymac jakos. Juz nie moge sie doczekac kiedy wejde i zobacze jak piszesz jaka jestes szczesliwa
Czekam na tę relację. Myślałam, aby go kupić. Choć pewnie i tak nie dam rady poczekać. W następnym tygodniu go kupię. Jakbyś zauważyła coś dziwnego to informuj. Może to mnie powstrzyma. Choć wątpię. Ma tak dobre opinię, że zaraz się rzucę. Ale kupiłaś ten specjalnie przeznaczony dla cery trądzikowej? Czy ten drugi?
Tak w ogóle to peeling stosuje się zależnie od potrzeb. Można raz, dwa, trzy w tygodniu. Raczej nie więcej.

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
u mnie straszne pogorszenie .. i to przez własną głupote.. Powyciskałam zaskórniki na jednym policzku mam jedną wielką masakrę. Drugi policzek gładki czoło też , a ten policzek po prostu jeden wielki śmietnik to jest jakaś choroba chyba te wyciskanie, robie to zawsze jak jestem zestresowana,czuje się i wyglądam okropnie. Pocieszcie..
Pocieszam.
Ale, Nie wolno! (i kto to mówi chciało by się skomentować...)

Pomyślałam tak sobie dzisiaj, że sama na własne życzenie zniwelowałam tą zeszłotygodniową poprawę... To moja wina te pogorszenie. Miałam pierwszy egzamin, no i... Zjadłam czekoladę. I pół pizzy... I próbowałam wyciskać co nieco... BUUU... Przez własną głupotę. I ten stres...
Ale będzie już OK. Dam lekom działać. Pojutrze zaczynam 3 opakowanie Androcuru (po nim ma być ponoć lepiej) i 5 opakowanie Diane (dermatolog stwierdził, że Diane jest dla mnie za słaba, daje ją tylko wspomagająco i antykoncepcyjnie, a zresztą to i tak działa po pół roku). Mam zamiar regularnie się oczyszczać - codziennie bratek, zielona herbatka i czerwona (to na przemianę materii). I mam zamiar codziennie spacerować pół godziny (niedotleniona skóra). Będę też regularnie nakładać maseczki.
Może być na razie trudno z wprowadzeniem tego wszystkiego na raz, ale stopniowo. Za tydzień kończy mi się sesja, będą ferię, więc wtedy na pewno się uda mi się ruszyć z kopyta (nikt i nic mnie nie zatrzyma). I dogalopować do celu. Aha. Jeszcze jedno - zero słodyczy i konserwowego żarcia. Pizzy też. I czekolady przede wszystkim. Jak będę miała napad na "szkodliwe jedzenie" to wypiję na raz pół litra wody i odczekam 20 minut - podobno działa. A takie oczyszczanie to nie tylko na cerę pomozę - mam nadzieję.
Ojej. Rozpisałam wszystko i muszę stosować. To żadne tam postanowienia noworoczne, które według badań. łamie się po 3 tygodniach, ale środki, doprowadzające mnie do upragnionego celu - za miesiąc będzie lepiej. Jak przyjadę na Wielkanoc to nikt mnie nie pozna.

E! Zuziku?! Piszu piszu, a nie podglądamy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:23   #4524
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Uff twarz się uspokoiła po 2 nocach z acnefanem.Nie powinno być źle.
Mam zamiar się super bawić
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:33   #4525
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Heh codziennie nowi użytkownicy witam.

U mnie ostatnio po dość wielkiej masakrze jest dobrze. Cera jakby mniej sie przetłuszcza niż zwykle. Robie sobie dziennie rano i wieczorem maseczke z Perfecty (nie tą gruszkową tylko taką inną, ale działanie takie samo). Nie wiem co was tam w niej zapycha Buu już niedługo do szkoły a tak mi się fajnie wstawało po 10.00 Pochwale się wam, bo idę od przyszłego tygodnia do pracy , bo musze sobie na wakacje zarobić, bo chce jechać nad morze i żaden trądzik mnie nie zatrzyma ha !
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:35   #4526
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Ja peeling St. Ives mam i baaardzo sobie chwale

Ola, wytrwaj w swoich postanowieniach! Ja koncze juz 3cie opakowanie Androcuru.. wiec w sumie dosc podobnie idziemy. Ahhh moze juz na wiosne bedziemy cieszyc sie lepszymi buziami

Pink, milej zabawy Ja za tydzien mam 100dniowke, sukienka juz prawie gotowa!

Moja buzia aktualnie troche lepiej - ale w ciagu tygodnia to moga sie cuda niewidy na niej stac, ajj nie raz mialam tak ze bylo ladnie pieknie a za 5 dni plakalam w poduszke
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:43   #4527
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik

Ja też męczę się z trądzikiem kilka lat, a dokładnie to ok 4. Nie jest kolorowo, ale trafiłam na dobrego dermatologa i wierzę, że mi pomoże. A Ty leczysz się dermatologicznie? A propos maseczek... u mnie na chwilę pomagają, a później mam wrażenie, że jest gorzej. Nie wiem dlaczego.
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 08:44   #4528
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Sebek, widze, zes w moim wieku. Jaka prace sobie znalezles? tez chiałabym

Nalozylam sobie na noc na cala buzie paste lassari. Jakos tak jakby mi sie pory zwezyly :O
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 09:11   #4529
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

Ja się nie mogę przekonać do maseczek... ale szukam jakiegoś delikatnego, dobrego peelingu enzymatycznego - bo tylko takie mogę używać przy mojej skórze wczoraj byłam u p. Dermy :P powiedziała, że jest w końcu widoczna poprawa , zrobiła mi drugi kwas i ... nawet po nim nie miałam takiej strasznej buźki... jak np po pierwszym < uuuu...> ale mimo wszystko muszę się przebadać u endokrynologa :/ ehhh ... może któraś z Was wie ile to mniej więcej kosztuje????
Pozdrawiam wszystkich
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 09:13   #4530
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Nika, sama wizyta zalezy od miasta.. ja np place 100 zl. Badania = 150-200 zl. Dzis wlasnie ide na badania, robi mi ciocia-pielegniarka wiec bedzie taniej uff troche odciazenia dla portfela!
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.