Trądzik - cz. 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 21:42   #811
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

On się chyba nazywa aloes. Mówi się pospolicie kaktus leczniczy (choć to serio chyba nie jest kaktus). Nie sądzę, aby były problemy z niezrozumieniem o co chodzi. Nie mam niestety pojęcia ile on kosztuje i czy można normalnie w każdej kwiaciarni dostać. U mnie w domu stoi od kiedy pamiętam, bo moja babcia miała problem z wrzodami i robiła z niego jakieś wyciągi. Potem stał zapomniany, aż ja zaczęłam go skubać pełna nadziei, które oczywiście okazały się zawodne...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:29   #812
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Aloes to chyba po prostu aloes. Ja znalazłam coś takiego: http://www.kwiaty-lodz.pl/aloes.htm
Nigdy sama nie używałam, ale kiedyś w szkole pani nam mówiła, że jest dobry na problemy skórne.
U mnie coraz lepiej: przebarwienia znikają, ropne mam od czasu do czasu (obecnie jedną przy nosie - jak zwykle tam...., te straszne gule też poszły w niepamięc, jedna pojawiła się przy brodzie). Jestem bardzo zadowolona
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 12:35   #813
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik - cz. 2

a ja siedze i rycze o z taka twarza nie moge nigdzie wyjsc..zero zycia towarzyskiego..depresja. ;((( nowe pryszcze,nowe blizny,nowe przebarwienia..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 16:56   #814
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
ja już od 1,5 miesiąca piję sok aloesowy. Kiedyś też piłam, ale tylko jakiś czas. krótko. Widziałam poprawę. Teraz mam wrażenie, że po nim moja cera się wygładza, może tylko się mylę. Jutro idę do dermatologa, zobaczymy co powie. Mówisz, że smarowałaś sokiem takim od rośliny? hmm muszę pomyśleć nad jej kupnem, ile kosztuje? jak się dokładnie nazywa? Powiększają się? A dotykałaś je rękoma? Wyciskałaś? Może miejscowo posmaruj je czymś wysuszającym.
Ja wiem ze są rożne odmiany aloesu ale nie wiem ile z nich dostępnych jest w Polsce Ja smaruje krosty i rany takim świeżym liściem ale nie wiem czy pomaga. Może troche. Nie zaszkodzi jak bede go stosowac a nóż pomoże Ostatnio stosuje też sok z cytryny tzn rozcieczony z wodą. Slyszalam że jest dobry na zaskorniki i na pryszcze tez czasem pomaga. Narazie jestem z niego zadowolona
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 17:17   #815
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
a ja siedze i rycze o z taka twarza nie moge nigdzie wyjsc..zero zycia towarzyskiego..depresja. ;((( nowe pryszcze,nowe blizny,nowe przebarwienia..


Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ostatnio stosuje też sok z cytryny tzn rozcieczony z wodą. Slyszalam że jest dobry na zaskorniki i na pryszcze tez czasem pomaga. Narazie jestem z niego zadowolona
A ta cytryna to bardzo Ci skórę wybiela/rozjaśnia? Ja kiedyś próbowałam, teraz też bym mogła (ponoć sok z cytryny jest dobry na przebarwienia - właśnie rozjaśnia), ale jestem tak blada, że chyba byłabym już zupełnie biała.

U mnie... bez zmian.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 17:51   #816
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
A ta cytryna to bardzo Ci skórę wybiela/rozjaśnia? Ja kiedyś próbowałam, teraz też bym mogła (ponoć sok z cytryny jest dobry na przebarwienia - właśnie rozjaśnia), ale jestem tak blada, że chyba byłabym już zupełnie biała.

U mnie... bez zmian.
Po 2-3 dniach nie moge stwierdzic czy wybiela ale troche też sie tego boje. Z jednej strony znikną przebarwienia no ale z drugiej strony bede miala biala twarz, jeszcze dodatkowo stosuje tonik ogórkowy Jak zobacze że mi wybieliło twarz to odstawie. Za jakiś czas dam znac Aha i ostrzegam ze swedzi jak cholera i ledwo sie powstrzymuje zeby sie niezadrapac. Może daje za duze steżenie ale ja mam skłonnosci do przesady i wydaje mi sie że jak nie dam czegos dużo to nie zadziala
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 18:00   #817
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja ostatnimi czasy mam to w d.
Nie nosze lusterek,maluję się,korektuje i cały dzień czuję się cudnie
I piję regularnie drożdże.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 18:06   #818
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

Pink ja robie dokładnie tak samo i widze dużą poprawę , jednak brak stresu bardzi pomaga
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 10:08   #819
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

A u mnie było tak pięknie... Żadnej krostki, żadnej guli, jedynie ślady po nich, już się łudziłam, że pozbyłam się tego cholerstwa raz na zawsze. Tylko ostawiłam kwasy, a od razu na nosie zrobiło mi się COŚ tak wielkiego, że się żyć odechciewa. Zaatakowałam to lodem i maścią ichtiolową, może pomoże.

Wiedziałam, że złudna nadzieja
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:54   #820
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

dziewczyny myślałyście może o leczeniu izotekiem?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:01   #821
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na przebarwienia oprócz soku z cytryny? boję się trochę używać acne dermu,bo to kwas i wtedy mogę pożegnać się z słońcem,a słońce akurat mi pomaga
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 18:26   #822
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na przebarwienia oprócz soku z cytryny? boję się trochę używać acne dermu,bo to kwas i wtedy mogę pożegnać się z słońcem,a słońce akurat mi pomaga
ja też myślałam, że słońce mi pomaga... tiaa nic bardziej mylnego. W lato twarz ładniutka, a później wysyp (!!) przynajmniej u mnie tak jest. Słyszałam o jakiejś maseczce ze śmietany na przebarwienia, ale nie wiem dokładnie co i jak. Może się mylę. Nigdy jej nie stosowałam, ale możesz poszukać o tym.
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:40   #823
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na przebarwienia oprócz soku z cytryny? boję się trochę używać acne dermu,bo to kwas i wtedy mogę pożegnać się z słońcem,a słońce akurat mi pomaga
Świeży ogórek.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 18:43   #824
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Maseczka np. z jogurtu (łyżeczka), mąki ziemn. (pół łyżeczki) i soku z łopianu (ja dawałam pół, w 'przepisie' jest ćwierć) podobno pomaga na przebarwienia. Ale jednak AD itp beda najlepsze...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:01   #825
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

chciałabym wiedzieć czy zdecydowałybyście się na terapię izotekiem...? co sądzicie na ten temat?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:12   #826
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
ja też myślałam, że słońce mi pomaga... tiaa nic bardziej mylnego. W lato twarz ładniutka, a później wysyp (!!) przynajmniej u mnie tak jest. Słyszałam o jakiejś maseczce ze śmietany na przebarwienia, ale nie wiem dokładnie co i jak. Może się mylę. Nigdy jej nie stosowałam, ale możesz poszukać o tym.
No właśnie ja nie mam wysypu,cały czas ładna buzia aż do zimy,bo potem masakra..

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Świeży ogórek.
O,dziękuje dziś kupiłam mleczko do demakijażu ziaji z ogórkiem

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Maseczka np. z jogurtu (łyżeczka), mąki ziemn. (pół łyżeczki) i soku z łopianu (ja dawałam pół, w 'przepisie' jest ćwierć) podobno pomaga na przebarwienia. Ale jednak AD itp beda najlepsze...
Niestety nie mam soku z łopianu,ale zaopatrzę się,dziękuje.
Wiadomo,że AD,Skinoren itd lepsze,w końcu kwas,to kwas

A chciałam Wam powiedzieć,że byłam u kosmetyczki i w sumie jestem zadowolona,osobiście polecam.Oczywiście nie jest super wspaniale,ale jest ok,zostały mi przebarwienia i strupki,ale pewnie to chwilowy stan
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:16   #827
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
ja też myślałam, że słońce mi pomaga... tiaa nic bardziej mylnego. W lato twarz ładniutka, a później wysyp (!!) przynajmniej u mnie tak jest.
U mnie to samo Od lata wlasnie mi sie zaczęło no i trwa do dzis Myślicie że to wina slońca? Możliwe że taki efekt utrzymuje sie tak długo?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Świeży ogórek.
A nie wiesz czy tonik z ogórka (Ziaja) też pomaga?

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Maseczka np. z jogurtu (łyżeczka), mąki ziemn. (pół łyżeczki) i soku z łopianu (ja dawałam pół, w 'przepisie' jest ćwierć) podobno pomaga na przebarwienia. Ale jednak AD itp beda najlepsze...
A jaki ten sok z łopianu? Z alkoholem?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:29   #828
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
chciałabym wiedzieć czy zdecydowałybyście się na terapię izotekiem...? co sądzicie na ten temat?
Jeśli bym wiedziała, że nic innego mi nie pomoże, to bym się zdecydowała na Izotek. Przeżyłabym te wszystkie skutki uboczne, jeżeli byłby choć cień szansy, że sie wyleczę.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:35   #829
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

karlo ja w wakacje podczas wczasów przebywałam ciągle na słońcu i twarz wyglądała super. Lecz gdy przyszedł czas do szkoły, słońce się "skończyło" wysypało mnie ze zdwojoną siłą. Lecz w wakacje ucieczka przed słońcem według mnie jest niemożliwa, ja uwielbiam lato.
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 19:36   #830
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Jeśli bym wiedziała, że nic innego mi nie pomoże, to bym się zdecydowała na Izotek. Przeżyłabym te wszystkie skutki uboczne, jeżeli byłby choć cień szansy, że sie wyleczę.
ostatnio mój dermatolog powiedział, że jeśli to co zalecił teraz nie pomoże to pomyślimy nad izotekiem. hmm no i nie wiem czy się zdecyduję
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:42   #831
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na przebarwienia oprócz soku z cytryny? boję się trochę używać acne dermu,bo to kwas i wtedy mogę pożegnać się z słońcem,a słońce akurat mi pomaga
Ja oprócz, cytryny i ogórka słyszął m też o cebuli.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
U mnie to samo Od lata wlasnie mi sie zaczęło no i trwa do dzis Myślicie że to wina slońca? Możliwe że taki efekt utrzymuje sie tak długo?
U mnie zawsze w lato jest lepiej, bo wiadomo, że cera się wysusza. A potem właśnie są wysypy na jesieni. Słońce szkodzi!!!

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
chciałabym wiedzieć czy zdecydowałybyście się na terapię izotekiem...? co sądzicie na ten temat?
Pisałm o moich rozterkach w tym wątku albo w jedynce (jakieś 2 misiące temu). Możesz poszukać.
Najprawdopodobniej będę musiała się zdecydować. Zjadłam niedawno 5 opakowanie androcuru i... wcale nie jest dobrze. Magda na ciebie działa, tak? Mam nową gulę przy nosie, na brodzie i policzku. Mam wizytę u dermatologa za miesiąc (po 6 opakowaniu) i ciekawe co powie. Na pewno nie będzie lepiej przecież. Pewnie będzie musiał przepisać izotek, bo co innego ma zrobić? A ja nie wiem co zrobię...

Dziś ponoć jest "dzień bez makijażu". Świętowałam na całego - nie musiałam wyjść z mieszkania, to i bez make-upu się obyło.

I mam pytanko małe. Niektóre z Was używają skrobii do matowienia? Ja mam już dość tego świecenia ostatecznie!!! A co to w lato będzie. Chodzi mi o to czy używacie ziemniaczanej czy kukurydzianej? (która lepsza?) I czy używacie samej skrobii? Czy tylko trochę już na puder? Aha. Jeszcze jedno - jak udaje się Wam ją nałożyć, żeby tak nie bieliła?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:50   #832
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

trochę się wczoraj przeraziłam, gdy wspomniał mój dermatolog o tym izoteku. Myślałam, że to w ciężkich przypadkach. A ja nie uważam, że mam jakiś ciężki przypadek. Boję się działań niepożądanych no i w dodatku kto powiedział, że to naprawdę i całkowicie pomoże.... decyzja byłaby dla mnie bardzo trudna, zdrowie jest dla mnie ważniejsze. Mam nadzieję, że się obędzie bez tego drastycznego leku. Boję się takiej ingerencji w organizm. To jest ogromna dawka witaminy A, wiadomo, że coś kosztem czegoś. Wyleczę trądzik a "nie będę miała" wątroby...
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 19:58   #833
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja żebym wiedziała, że wyleczę trądzik to bym wzięłą izotek już, zaraz, teraz. Ale on niekoniecznie musi pomóc - trądzik może wcale nie zniknąć lub wrócić! Jakby mnie to spotkało... Na pewno nie wytrzymałabym tego psychicznie. Dlatego się boję.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:07   #834
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jeśli chodzi o mnie i o Izotek - raczej bym się zdecydowała. Rozmawiałam o tym z moją lekarką, powiedziała, że najpierw zaleca się 2 kuracje antybiotykiem, bo retinoidy to ostateczność. Teraz jestem już miesiąc po 2 kuracji antybiotykami (wrrrr ) i (tfu, tfu, tfu, odpukać!) jest lepiej - praktycznie żadnych ropnych. Tylko te blizny i czerwone placki a jeżeli nastąpi nawrót, to wrócimy do rozmowy o Izoteku.

Mam pytanie do osób stosujących AD - Czy nie jest za późno na rozpoczęcie kuracji? Wiosna się zaczęła, słońce będzie coraz bardziej przypiekać... już sama nie wiem...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:39   #835
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik - cz. 2

mam w domu 2 opakowania tetralysalu i wciaz sie waham czy znowu zaczac go brac.Bo znow mialam wysyp i to bardzo duzy i teraz tak dochodza ciagle jakies malutkie pryszczyki a tamte wogole sie nie goja i wygladam jak jakas trędowata...chyba zaczynam znow tetralysal..bo jesli nic zewnetrznie mi nie pomaga a kiedys jak bralam tetralysal bylo zdecydwanie lepiej..pozdrawiam
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:01   #836
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Witam moje dzielne Wizażanki
Ja również męcze się z tym cholerstwem
I mam pewniem problem, mam nadzieję,ze mi pomożecie.
Ótoż,od używania róznych specyfików,moja twarz jest blada... czy stosujecie jakieś samoopalacze do twarzy,które by Was nie zapychały?Mozecie mi coś polecić?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:15   #837
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja już na bank jestem zdecydowana na antykoncepcyjne.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:56   #838
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
ja już na bank jestem zdecydowana na antykoncepcyjne.
Ja też.
Czekam tylko na właściwy moment.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:27   #839
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Trądzik - cz. 2

a u mnie kiepsko mam wrazenie, ze gorzej niz przed stosowaniem tych masci wszystkich... dobrze ze za tydzien mam wizyte u dermatologa, zobaczymy co powie;/
juz zauwazylam, ze moj nastroj zalezy od ilosci nowych "niespodzianek" na twarzy, ehh obled...
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:52   #840
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
juz zauwazylam, ze moj nastroj zalezy od ilosci nowych "niespodzianek" na twarzy, ehh obled...
Nie tylko Twój...


A u mnie pełno czerwonych plam i znów wyskakują syfki, choć było tak dobrze...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.