z szarej mysze w ..... pomocy .. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-17, 17:14   #31
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Fashion TV to stacja telewizyjna, najlepsza jaka dotąd powstała o modzie-swoja droga zaloona chyba przez Polaka A Sex w Wielkim miescie-to taki serial do którego mam mieszane uczucia-podobny do gazety Cosmopolitan, ale ubrania bohaterek rewelacyjne- jeszcze do niedawna można było go oglądać w Dwójce wieczorami (koło 22-23) w piatki, teraz nie wiem, ale rzuciło mi się w oczy jakoś bardzo późno w nocy-niepamiętam czy na Polsacie, czy nadal na dwójce....
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 17:17   #32
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Znalazłam link do strony o serialu- jest też kilka zdjęć bohaterek :
http://www.hbo.com/city/episode/season1/episode01.shtml

A tutaj strona Fashion TV
www.ftv.com
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 17:59   #33
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

a rozmawialas ze swoim ukochanym o tym co planujesz czy to niespodzianka?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 18:21   #34
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Pooglądałam tę strone serialu i sa tam nawet opisy jak w której serii i w co były ubrane bohaterki. Z resztą - bohaterki własnie dla wielu fanek serialu sa wyroczniami mody a ubrania głownej znikają ze sklepów w błyskawicznym tempie Niesamowite co serial potrafi...
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:37   #35
malinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 264
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Ja tez sie zmienialam dla faceta doskonale Cie rozumiem
Kolor wlosow ja bym zostawila na Twoim miejscu. Jesli dobrze widze to masz piwne oczy, Jesli tak, to wyglada na to ze mamay taki sam typ urody Co do fryzurki to nie umiem Ci doradzic bo ja ide do fryzjera i prosze zeby cos zrobil z moimi wlosami jak juz nie daje z nimi rady i kompletnie nie znam sie na doborze fryzurki.
Gdybys mogla wkleic jakies wieksze zdjecie twarzy to postaram sie cos Ci doradzic odnosnie makijazu i moze ewnentualen regulacji brwi
I kwestia butow Jezeli nigdy nie chodzilas na wysokich obcasach, a tym bardziej na szpileczkach, to na poczatek lepiej trenuj chodzenie w domu bardzo fajne sa, tak jak juz ktos radzil, cwiczenia z ksiazka na glowie oprocz tego tez chodzenie przed lustrem.
malinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:48   #36
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

a wiec odpowiadam na kolejne pytania :d
Moj chlopak nie wie ze planuje taka zmiane
Co do włosów to chce wziasc i lekkie pasemka nalozyc w brazie ..narazie chce aby mi te czarne wlosy z pod spodu odrosły wtedy bede robic sobie pasemka.....
Co do zdjecia z przybilzeniem -to nie wiem czy jestescie gotowe no ale jak ebde miala to wkleje...
Co do buciekow na obcasie to sobie chodze i cwicze pomalutku pomalutku :d
Acha macie jakies zdjecia strojow najlepiej z gaciami ..na spodniczki jeszcze za wczesnie :d
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 23:02   #37
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

streptococus jestem pełna podziwu że chcesz sie tak od postaw zmienić,trzymam kciuki za nowy image
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-18, 07:08   #38
Beacia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Do AgaS

Wiesz,ja wyslalam do Ciebie prywatnego maila...Mam nadzieje,ze sie nie pogniewasz..i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz..pozdrawiam.
Aga.S napisał(a):
> Na początku mam pytanko -skąd jesteś? -gdybyś była ze Śląska to bym "wzieła Ciebie w obroty"(hi,hi), od kilku dobrych lat interesuje się makijażem ,zmianą wizerunku.Napisałaś że przy wzroscie 172 ważysz 65,5 kg (przecież to jest normalna waga a nie nadwaga), widze że masz słabą wiarę w Siebie -musisz to zmienić, połową sukcesu jest pozytywne myślenie!!!,jesli narzekasz na brak pieniażków to moge Ci poradzić abys wybrała sie do "lumpeksu" tam naprawę można kupic ładne i modne ciuchy,jeśli masz gg to napisz do mnie a wtedy coś zaradzimy!!, podaję Ci moje gg 2258523

Aga.S napisał(a):
> Na początku mam pytanko -skąd jesteś? -gdybyś była ze Śląska to bym "wzieła Ciebie w obroty"(hi,hi), od kilku dobrych lat interesuje się makijażem ,zmianą wizerunku.Napisałaś że przy wzroscie 172 ważysz 65,5 kg (przecież to jest normalna waga a nie nadwaga), widze że masz słabą wiarę w Siebie -musisz to zmienić, połową sukcesu jest pozytywne myślenie!!!,jesli narzekasz na brak pieniażków to moge Ci poradzić abys wybrała sie do "lumpeksu" tam naprawę można kupic ładne i modne ciuchy,jeśli masz gg to napisz do mnie a wtedy coś zaradzimy!!, podaję Ci moje gg 2258523
Beacia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 20:22   #39
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Tez Cie doskonale rozumie . Jeszcze nie tak dawno chodzilam w dresach i bluzach rozmiaru XXL, wygladalam gora na 15 lat. No ale wkoncu dojrzalam do szpilek, eleganckiej bielizny itd (sliczna bielizna to podstawa, najlepiej od tego zacznij). Nie jest to moze zmiana o 180 stopni, nadal np nie robie makijazu.
Moje porady sa takie: zmienilambym kolor wlosow na jakis jasny, swietlisty braz. Masz bardzo ladna oprawe oczu. Co do ubran - sama powinnas dobrac. Faktycznie ciucholandy sa pod tym wzgledam nie do pobicia - mozesz przekonac sie, w czym Ci ladnie i nie wydac fortuny. I jeszcze cos - patrz na kobiety na ulicy. Na zdjeciach w gazecie wszystko wyglada ladnie, widzac "w realu" latwiej ocenic. I mozna podpatrzyc wiele ciekawych rzeczy (robi tak Malgosia Niemen).
Podejrzewam, ze jesli wyskoczysz z dnia na dzien w rozowych ciuszkach bedzie sie czyla bardzo nieswojo. Wystarczy, ze na poczatek zamienisz glany na martensy, ubierzesz seksowne obcisle dzinsy i jakis dopasowany sweterek. I rzeczywiscie - cwicz chodzenie, nie garb sie, stawiaj stopy w jednej linii - to dziala bardziej niz eleganckie ciuchy.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 08:30   #40
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Witaj
Moim zdaniem:
-powinnaś zmienić fryzurke (właściwie na fotce zupełnie jej nie widać przy związanych włoskach) - fajne dla Ciebie by były pazurki i fryzura wystopniowna- to by nadało Twojej buzi lekkości (bo przy takim upięciu wygląda ciężko). Jeżeli chcesz by zmiana była dosć widoczna polecam fale na włosach - ładnie bedziesz w nich wygladała.
Co do kolorku włosów moim zdaniem lepszy dla Ciebie byłby kolorek ciemny np. czekolada
-ubranie- dziewczyny maja racje - już założenie sexownej bielizny zmieni Twój styl poruszania się i wzmocni pewność siebie - a do tego jakas sukienka lub dopasowane spodnie i koszulka sprawią, że będziesz wygladała super
Bardzo duzo daja także szpilki - nawet takie malutkie - 2 cm - od razu zaczniesz sie inaczej poruszac i poczujesz sie bardziej kobieco.
-koniecznie makijaż- najlepiej delikatny - z doświadczenia wiem, że osoby które zaczynaja swoja przygode z makijażem wykonuja go zbyt mocno. Pamiętaj że dobry makijaż nie musi być widoczny - ważne żeby podkreślił Twoją urodę
Podkresliła bym mocniej oczy, a usta zostawiła pomalowane jasna pomadka lub błyszczykiem. Mozesz musnąć kości zuychwy pudrem dwa tony ciemniejszym od naturalnego. Na kości policzkowe delikatny róz


Pamiętaj żeby ta zmiana była zgodna z Twoją osobowością. Jeżeli chcesz wygladac bardziej kobieco nie musisz od razu zmieniac się w Pamele Anderson - lepsza będzie wersja kobiety nie wyzywającej, a eleganckiej


pzdr
i życze owocnej metamorfozy
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157.jpg (25,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ac.jpg (16,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1cv.jpg (44,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (20,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2q.jpg (43,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2vf.jpg (24,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (9,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1393.jpg (59,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1416.jpg (74,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg express-holiday02-01[1].jpg (34,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t4[1].jpg (15,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wella.jpg (26,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (13,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg danielle031.jpg (44,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sephora.jpg (39,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo7.jpg (19,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tl338.jpg (74,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv_2503.jpg (82,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg charlize.jpg (39,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make- up.jpg (41,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.JPG (27,3 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 17:30   #41
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Znalazłam dla Ciebie kilka fotek ze spodniami i jakimiś innymi ciuszkami. Może akurat coś Ci się spodoba

A i jeszcze jedno! dziewczyny pisały już o ładnej bieliźnie, butach, i ja jeszcze dodam, że mgiełka zpachu także potrafi zdziałać cuda! A najlepiej zrób sobie cały dzień tylko i wyłącznie dla siebie! Przgotuj kąpiel z pianą, nałóż na twarz maseczkę, na włosy odżywkę albo serum, a potem wypróbuj te nowe ciuszki, buty, makijaż, fryzurę, spryskaj się zmysłowymi perfumami i sama poczujesz jak to potrafi nas zmienić! I nie zapominaj się uśmiechać!
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 22:33   #42
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

ROZPIESZCZACIE MNIE KOBITKI
Dziekuje za wszelkie fotosy porady na forum jak i takze za wszekie miele :d
Dziekuje za porady juz chodze i cwicze z ksiazka na glowie i nawet mam obcasy 5 cm moze za duzo ale mniejszych nie mieli
kupilam sobie sxy bielizne i troche dziwnie sie w niej czuje ale mimo tego super wygalda i w ogogle jutro ide do fryzjera torche pocieniowac wlosy i skrocic(moze macie jakies fotosy blondynek z pocieniowanymi wlosami do ramion??) ..trzymajcie kicuki co do ubran to ostanio szukalam gacie po sklepach i nic ciekawego nie widzialam ..no i sie zalalamal ..weszlam do roznych sklepow mniej i bardziej znanych i nic ...nawet weszlam do pimpke (chyba tak sie to pisze??)i tez nic nic nic nic ale sie nie zalamuje i suzkam dalej :d
Jeszcze raz dziekuje ic zekam na propozycje :d i zdjeica mozecie nawet pisac i slac mi fotosy na meila prywatnego pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 11:55   #43
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Jesli chodzi o ładne spodnie, ja szukałabym np. w Promodzie, Zarze (Zara), a jak wejdziesz do sklepu z jeansami to na pewno pokażą ci ładne modele
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 12:08   #44
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

A tu znalazłam, tak mysle, że może ładnie by ci było z takimi, jak ma ta pierwsza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond sims.jpg (38,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg helena.jpg (28,6 KB, 1 załadowań)
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 19:02   #45
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

spodnie sa super i fryzurki tez dzis bylam u fryzjera i mam fryzurke mojemu facetoi sie spodobalo no i kumpela ja sie roche nie umiem przyzyczaic bo sa krotsze niz zawsze ale moze ta zmiana to plus :d ciesze sie ze trafilam na takie osobki jak wy ..kolejna zmiana w krotce ...acha kupilam sobie buty w spzic z kowbojskim obcasem(nie wiem czy dobrze to opisalam) i mam andzieje ze te buty jeszcze modne sa one sa na jesien :d pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 23:54   #46
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

Czytam sobie ten temat i powiem wam ze ja chyba jestem wyjatkiem bo nie rozumiem tych stereotypów. Mam 23 lata i jestem "metalem" prosze nie odmieniac metalówą bo to okropnie brzmi ale ja sie juz urodzilam z taką duszą a nie ze stylem ubierania, w prawdzie chodze na czarno ale nie dlatego ze tak nalezy tylko ze dobrze sie w tym czuje i preferuje styl ubierania sie w czym mi jest najwygodniej. A moj wyjatek polega na tym ze łacze oba te style o których tu mowa przeiez czarny to elegancki kolor , nigdy by mi do glowy nie przyszlo zeby chodzic w za duzych ubraniach czy rozciagnietych swetrach. Uwielbiam dopasowane ciuszki, super bielizne, mam fajne wlosy chociaz farbuje ale kondycja super, uwielbiam robic zakupy ciuchy i kosmetyki,dbam o siebie jak przyslowiowa "lalka barbi" ale mam swoj styl i w zaleznosci jaka jest okazja jest wygodny, seksowny lub elegancki albo wszystko naraz. Lubie moje glany jestem im wierna ale kocham szpilki hehehe nie moge im sie oprzec. Ja mysle ze nie ma sensu jednoznacznie nazywac jaki styl jest "normlany" bo to wszystko zalezy od osoby i jej podejscia. Ja bardzo czesto slysze ze jak "dorosne" to bede sie "normlanie" ubierac i smieje sie bo czasem mi sie wydaje ze moj wyglad jest bardziej normlany niz np: panienek z dyskoteki. Życze powodzenia przy zmianie wygladu i zebys sie dobrze w tym czuła, moja rada to zeby nie rezygnowac z siebie dla jakis stereotypów. Jak bede miec jakies fajne zdjecia to załącze. Pozdrawiam.
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 00:09   #47
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: z szarej mysze w ..... pomocy ..

zgadzam sie w 100%
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 10:01   #48
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Witam .....
powiem tak nie zniamniam sie w laske z dyski ...chcialam zmienic wygladac tzn styl ubioru bo w tym co do tychczas nosilam zaczelo byc mi nie wygodnie owszem lubie glany itd ale jednak wole styl bardziej kobiecy ..glany takowe nie sa.... wiesz sa rozne osoby ja bedac metalem chodzilam w ubraniach xxl pomimo ze swobodnie mieszcze sie w L ....ale jak juz pisalam chce poczuc sie bardziej kobieca i mysle ze taki styl bardziej mi odpowiada ..jestem anwet pewna .....dzieki dziewczyna z wizazu udaje mi sie to w miejszym lub wiekszym stopniu........ dziekuje za wasze slowa ...i szczerosc w wypowiedziach dziekuje ...
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 12:32   #49
mmgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 34
Re: z szarej myszy w ..... pomocy ..

Nie wiem jak mnie zrozumialas bo chodzilo tylko oto ze nie trzeba od razu zmieniac siebie zeby zmieniac styl ubierania, ja jak najbardziej popieram to co robisz bo kazy powinnien miec swoj styl i dobrze czuc sie w tym czym chodzi. I naprawde zycze powodzenia i trzymam kciuki. pa
mmgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 00:10   #50
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Ostanie pytanie :)

To znow ja
dziewczyny jeszcze jedna prosba ..macie jakies strony www za wyjatkiem wizazy rzecz jasna .. gdzie sa jakies makijaze fryzury oraz ubiory propozycje itd ?? pewrfumy kosmetyki ..prosze zalaczccie linki byc mzoe innym sie tez przyda
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 07:53   #51
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Ostanie pytanie :)

hej wkle swoje zdjecie w nowej fryzurce oki?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 08:39   #52
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Ostanie pytanie :)

postaram sie wkleic jak najszybciej :d hyhy oczywiscie msuze dorwac kogos z aparatem foto
Ps. Macie jakies ciekawe strony www ??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 08:46   #53
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Ostanie pytanie :)

Znalazlam tu na forum zdjecie fruzury ktora mam na glowie z tm ze wlosy krotsze (tzw korona) mam blond a reszta czyli dolna warstwa wlosow jest czarna grzywka pol na pol czyli blod-czarny
a drugie zdjecie to fryzura kotra mi sie podoba i byc moze osbie ja zrobie tylko wlosy msuza mi troche odrosnac pozniej pasemka pod kolor odrostow i do fryziera ...ale moja fryzierka przyjedzie po 20 wrzesnia wiec troche czasu jeszcze mam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.