Czarna lista targowisko- plotki - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 11:06   #1621
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

dziewczyny, powiedzcie mi czy mam prawo się czepiać

wymiana, dwa lakiery i błyszczyk za moje cienie

cienie wysłałam jak bozia przykazała zawinięte w bąbelki i w bąbelkowej kopercie, listem poleconym, zgodnie z umową. Właśnie dostałam swoją paczkę i oto:

  • ZWYKŁA KOPERTA widać że nie po raz pierwszy użyta, musiałam lecieć na pocztę odbierać bo się rozsypała i chcieli się upewnić co z zawartości jest moje
  • kosmetyki w ogóle nie zabezpieczone
  • data ważności dosyć dyskusyjna bo zatarta (naiwnie sądziłam że wysyłanie kosmetyków przydatnych do użycia to norma)
  • zwykły list ekonomiczny zamiast poleconego, bez nadawcy
a jako bonus:
  • uszkodzone "pokrętło" od błyszczyka, co uniemożliwia nawet sprawdzenie koloru. (raczej wątpie żeby dokonali tego na poczcie)
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:21   #1622
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie mi czy mam prawo się czepiać

wymiana, dwa lakiery i błyszczyk za moje cienie

cienie wysłałam jak bozia przykazała zawinięte w bąbelki i w bąbelkowej kopercie, listem poleconym, zgodnie z umową. Właśnie dostałam swoją paczkę i oto:

  • ZWYKŁA KOPERTA widać że nie po raz pierwszy użyta, musiałam lecieć na pocztę odbierać bo się rozsypała i chcieli się ubpewnić co z zawartości jest moje
  • kosmetyki w ogóle nie zabezpieczone
  • data ważności dosyć dyskusyjna bo zatarta (naiwnie sądziłam że wysyłanie kosmetyków przydatnych do użycia to norma)
  • zwykły list ekonomiczny zamiast poleconego, bez nadawcy
a jako bonus:
  • uszkodzone "pokrętło" od błyszczyka, co uniemożliwia nawet sprawdzenie koloru. (raczej wątpie żeby dokonali tego na poczcie)
masz prawo się czepiac
Wysyłanie przesyłek nie rejestrowanych jest NIE DO PRZYJĘCIA!!!!

reszty, chyba nawet komentowac nie trzeba Jesli to "świeżynka"to jeszcze można jakoś to tłumaczyć, ale jak dziewczyna , która ma jakies wymiany za sobą ....

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
gratuluje rozwiazania sprawy, szkoda tylko, ze w taki sposob
Tak, w niezbyt miłej ( delikatnie powiedziane) atmosferze w końcu udało się ta sprawę zamknąć. Nie omieszkała mnie poinformować, że robi to tylko "żebym dała wszystkim spokój " I ile "uszczęsliwienie" mnie ja kosztuje. Czego nie rozumiem, bo przecież jak złożyła reklamacje to dostanie odszkodowanie i zwróca się jej z nawiązką, pieniądze które mi oddała
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:27   #1623
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
no, ze to nie fajnie,ze sie logowala.

Zle zacytowalam wypowiedz
ufff, bom myśłała że znowuż się komuś naraziłam :P

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Tadaammmmm!!! Po interwencji virtual, królik zwróciła mi pieniądze
kl aski:

to co - ?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 13:46   #1624
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Gratulacje Vil choć ja osobiście uważam, że można to było zamknąć o wiele szybciej i przyjemniej dla wszystkich tu zgromadzonych ale najważniejsze, że udało Ci się zamknąć sprawę dzięki Virtual, jakby nie było
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 16:55   #1625
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ufff, bom myśłała że znowuż się komuś naraziłam :P

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



kl aski:

to co - ?
no oczywiście teraz mnie stać, żeby z klasą zaprosić misi ma hamerykańskie wino, marki Arizona

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Gratulacje Vil choć ja osobiście uważam, że można to było zamknąć o wiele szybciej i przyjemniej dla wszystkich tu zgromadzonych ale najważniejsze, że udało Ci się zamknąć sprawę dzięki Virtual, jakby nie było
.... uuffff
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:40   #1626
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
no oczywiście teraz mnie stać, żeby z klasą zaprosić misi ma hamerykańskie wino, marki Arizona

Heh, i tu Cię miła Vil zaskoczę, bo jak Ty do mnie w takie słowa, to ja Ci mówię - a czemu nie? Pod jednym wszakże warunkiem - Vil wypije je ze mną, w takiej samej ilości, bez wylewania dyskretnego do paprotki czy kociej kuwetki, bo skoro taka gościnna, to i ja nie egoistka
I co Vil na takąż ripostę, hę?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:43   #1627
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

dziewczyna mi wmawia że wysłała poleconym w bąbelkach, no aż tak durna to ja nie jestem żeby nie widzieć pieczątki i "wyściółki"...Poza tym chyba twierdzi że polecony a priorytet to jest to samo...

A stan koperty określa na idealny, załączę Wam fotki-określcie bo ja już nie wiem co myśleć. Szkoda tylko że nie udowodnię że błyszczyk jest uszkodzony
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 17:56   #1628
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
GG do beata_1988
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
dziewczyna mi wmawia że wysłała poleconym w bąbelkach, no aż tak durna to ja nie jestem żeby nie widzieć pieczątki i "wyściółki"...Poza tym chyba twierdzi że polecony a priorytet to jest to samo...

A stan koperty określa na idealny, załączę Wam fotki-określcie bo ja już nie wiem co myśleć. Szkoda tylko że nie udowodnię że błyszczyk jest uszkodzony
neagtyw i tyle bezapelacyjnie

a możesz napisać nam o kogo chodzi żeby wystrzegać się delikwentki?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:00   #1629
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
neagtyw i tyle bezapelacyjnie

a możesz napisać nam o kogo chodzi żeby wystrzegać się delikwentki?

na razie dam dziewczynie szansę, jak nie spuści z tonu to podam tu jej nick wielkimi literami (tak, świeżynka)
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:03   #1630
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
dziewczyna mi wmawia że wysłała poleconym w bąbelkach, no aż tak durna to ja nie jestem żeby nie widzieć pieczątki i "wyściółki"...Poza tym chyba twierdzi że polecony a priorytet to jest to samo...

A stan koperty określa na idealny, załączę Wam fotki-określcie bo ja już nie wiem co myśleć. Szkoda tylko że nie udowodnię że błyszczyk jest uszkodzony
Wiesz, sprawa wysłania w niebąblowej i zwykłym to jest bezdyskusyjna - potępienie na wieczność
Ale co do stanu koperty, to bym dyskutowała. Koperta jest przecięta. A akurat tak się ostatnio mojej mother zdarzyło, że kupowała jakieś very egzotyczne przyprawy na all i kobieta wysłała listem zwykłym. Przesyłki nie było ze dwa tygodnie, sprzedająca zdążyła wysłać drugą, a tu nagle koperta w skrzynce mamci. Z identycznym uszkodzeniem. Pomiętolona tak samo. Jakaś złodziejska swołocz pocztowa (przepraszam miłe wizażanki, ale innego określenia nie widzę), zobaczyła wypchaną, nierejestrowaną przesyłke (łatwo ukraść bez śledztwa), no i się połaszczyła. A jak się okazało, że zawartość niekoniecznie cenna (a przynajmniej dla niektórych), to i łaskawie zalepili i odesłali. I stan koperty raczej tym bym tłumaczyła
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:12   #1631
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

wiem, ktoś tam na pewno gmerał, ale koperta mogła się też sama rozerwać, były w niej dosyć ciężkie lakiery,które sobie w niej latały jak chciały;/
Jakby nie było, sądzę że bąbelkowa koperta poleconym jest trochę bardziej bezpieczna (nie w 100% ale zawsze). Boże, jak jej wyjaśnić ze polecony a priorytet to nie to samo...Twierdzi że "no takie coś z niebieską pieczątką"...

zaraz zauważy co tu pisze i jeszcze gorzej po łapach dostanę...za nic.
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:21   #1632
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
wiem, ktoś tam na pewno gmerał, ale koperta mogła się też sama rozerwać, były w niej dosyć ciężkie lakiery,które sobie w niej latały jak chciały;/
Jakby nie było, sądzę że bąbelkowa koperta poleconym jest trochę bardziej bezpieczna (nie w 100% ale zawsze). Boże, jak jej wyjaśnić ze polecony a priorytet to nie to samo...Twierdzi że "no takie coś z niebieską pieczątką"...

zaraz zauważy co tu pisze i jeszcze gorzej po łapach dostanę...za nic.
czego się boisz, kochana - niech zobaczy czym się kończą takie wyczyny :P
a z kopertą, tzn. uszkodzeniem, to bym się jednak upierała - to jest równiutkie przecięcie - jakby nawet tam nóż był przesyłany, to przypadkiem by tak nie wyszło
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:24   #1633
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

ale "no takie coś z niebieską pieczątką" powala mnie...Kurde nie mogę do niej dotrzeć;/
To chyba i tak jest cud że koperta nie dość żę "napoczęta" to jeszcze bez polecenia jednak do mnie dotarła
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:39   #1634
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Heh, i tu Cię miła Vil zaskoczę, bo jak Ty do mnie w takie słowa, to ja Ci mówię - a czemu nie? Pod jednym wszakże warunkiem - Vil wypije je ze mną, w takiej samej ilości, bez wylewania dyskretnego do paprotki czy kociej kuwetki, bo skoro taka gościnna, to i ja nie egoistka
I co Vil na takąż ripostę, hę?
Ale czad To trzymam za słowo. Tylko do wytwornego wina Arizona, żeby klimat był, to musimy nabyc strój odpowiedni, oraz wybrać jakąś przytulną brame na Pradze. I misi musi pamiętac, żeby obciachu przy eleganckich panach nie narobić, NIE UZYWAMY SŁÓW typu: tudzież, azaliż , wszakże itp. Trzeba się nauczyć slangu To co kiedy robimy " bramową imprezkę"

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
wiem, ktoś tam na pewno gmerał, ale koperta mogła się też sama rozerwać, były w niej dosyć ciężkie lakiery,które sobie w niej latały jak chciały;/
Jakby nie było, sądzę że bąbelkowa koperta poleconym jest trochę bardziej bezpieczna (nie w 100% ale zawsze). Boże, jak jej wyjaśnić ze polecony a priorytet to nie to samo...Twierdzi że "no takie coś z niebieską pieczątką"...

zaraz zauważy co tu pisze i jeszcze gorzej po łapach dostanę...za nic.
Litości Powaznie? Napisz jej, że przy poleconym to sie wypełnia taką karteczkę, co sie Potwierdzenie Nadania nazywa. Wypełniała coś takiego? nie. Czyli że był to list zwykły
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:43   #1635
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Ale czad To trzymam za słowo. Tylko do wytwornego wina Arizona, żeby klimat był, to musimy nabyc strój odpowiedni, oraz wybrać jakąś przytulną brame na Pradze. I misi musi pamiętac, żeby obciachu przy eleganckich panach nie narobić, NIE UZYWAMY SŁÓW typu: tudzież, azaliż , wszakże itp. Trzeba się nauczyć slangu To co kiedy robimy " bramową imprezkę"
Ja mam się napić z Tobą, a nie z panami, tym bardziej, że możemy owym "Panom" kroku nie dotrzymać, a dwa że mogą nas w bramie i panami spotkać inne atrakcje - ja tam lubię hardcore, ale w muzyce, a nie w życiu
Łączka przed Twoim domostwem spełnia kryteria miejsca na arizonową imprezkę, a jak pragniesz Pragi, to zapraszam do siebie, zapomniałaś już, żem prażanka z wyboru
A o mój sposób wysławiania się nie martw pięknej główki, ja się dostosowuję bez problemu, wszak absolwentka resocjalizacji jestem

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość


Litości Powaznie? Napisz jej, że przy poleconym to sie wypełnia taką karteczkę, co sie Potwierdzenie Nadania nazywa. Wypełniała coś takiego? nie. Czyli że był to list zwykły
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:47   #1636
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Ja mam się napić z Tobą, a nie z panami, tym bardziej, że możemy owym "Panom" kroku nie dotrzymać, a dwa że mogą nas w bramie i panami spotkać inne atrakcje - ja tam lubię hardcore, ale w muzyce, a nie w życiu
Łączka przed Twoim domostwem spełnia kryteria miejsca na arizonową imprezkę, a jak pragniesz Pragi, to zapraszam do siebie, zapomniałaś już, żem prażanka z wyboru
A o mój sposób wysławiania się nie martw pięknej główki, ja się dostosowuję bez problemu, wszak absolwentka resocjalizacji jestem

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



Co Ty, misi , panowie sa gites Dwa lata mieszkałam na Pradze, to wiem co gadam. Jeszcze byśmy się załapały na darmowa zagryche Ja chcem w bramie łaka dla wapniaków
Ale czad będzie Arizona Dream
może i dosłownie
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:58   #1637
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Co Ty, misi , panowie sa gites Dwa lata mieszkałam na Pradze, to wiem co gadam. Jeszcze byśmy się załapały na darmowa zagryche Ja chcem w bramie łaka dla wapniaków
Ale czad będzie Arizona Dream
może i dosłownie
a ja odmawiam bramy - nie zamierzam pauperyzować się do reszty
a poza tym, to właśnie brama jest dla wapniaków, a łąki, dla nas - sylfid młodych i pięknych
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:23   #1638
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Miejcie litosc nad tym, co nie pija
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:54   #1639
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Miejcie litosc nad tym, co nie pija
kiedyś, kieeedyś tam też znów będziesz mogła, a my na razie za Twoje i maluszka zdrówko się napijemy, prawda Vil?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:12   #1640
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a ja odmawiam bramy - nie zamierzam pauperyzować się do reszty
a poza tym, to właśnie brama jest dla wapniaków, a łąki, dla nas - sylfid młodych i pięknych
eeee, od razu pauperyzować Taka mała asymilacja z tą jakże barwną bramową praską społecznością , nam nie zaszkodzi Jak się postaramy, to nam tez barwa na nos wejdzie

Sylfida vil, z tłusciutkimi udami Sąsiedzi z okolicznych domków fotki porobia na youtubie zamieszczą pt."Zjawa na łące .......może to UFO?? "

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
kiedyś, kieeedyś tam też znów będziesz mogła, a my na razie za Twoje i maluszka zdrówko się napijemy, prawda Vil?
sie rozumie to za Jagodę
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:05   #1641
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Po poradę przytuptałam Jakiś czas temu uzgodniłam wymianę z Wizażanka, po czym okazało się, że z przyczyn osobistych przestała się ona pojawiać na Wizażu. Po jakimś czasie dostałam od niej Pw, że tego i tego dnia przesyłkę do mnie wyśle (zadeklarowałam to samo, ale nie dostałam od niej adresu). Do dzisiaj nic nie dostałam, a mineło już sporo czasu. Na ten teoretycznie wymieniony prodkut mam już innych chętnych i teraz nie wiem - czekać, czy nie?

I dwa, pożalę się - dostałam produkt w opakowaniu zastępczym, podpisany długopisem w opisie nie było ani słowa na ten temat Wrr.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:10   #1642
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Czyżby o mojego przyszłego Amorka chodziło?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:17   #1643
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Po poradę przytuptałam Jakiś czas temu uzgodniłam wymianę z Wizażanka, po czym okazało się, że z przyczyn osobistych przestała się ona pojawiać na Wizażu. Po jakimś czasie dostałam od niej Pw, że tego i tego dnia przesyłkę do mnie wyśle (zadeklarowałam to samo, ale nie dostałam od niej adresu). Do dzisiaj nic nie dostałam, a mineło już sporo czasu. Na ten teoretycznie wymieniony prodkut mam już innych chętnych i teraz nie wiem - czekać, czy nie?

I dwa, pożalę się - dostałam produkt w opakowaniu zastępczym, podpisany długopisem w opisie nie było ani słowa na ten temat Wrr.
Nie wiem wydaje mi sie,ze nie musisz czekac - moze dla pewnosci napisz jej PW,ze uwazasz wymiane za nierozstrzygnieta bo sie nie odzywa itp.



2 sytuacji wspolczuje, ja kiedys dostalam kosmetyki Not for sale, brudne i brzydkie - ta dziewczyna juz sie nie pojawia na wizazu wcale na szczescie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:23   #1644
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Po poradę przytuptałam Jakiś czas temu uzgodniłam wymianę z Wizażanka, po czym okazało się, że z przyczyn osobistych przestała się ona pojawiać na Wizażu. Po jakimś czasie dostałam od niej Pw, że tego i tego dnia przesyłkę do mnie wyśle (zadeklarowałam to samo, ale nie dostałam od niej adresu). Do dzisiaj nic nie dostałam, a mineło już sporo czasu. Na ten teoretycznie wymieniony prodkut mam już innych chętnych i teraz nie wiem - czekać, czy nie?

I dwa, pożalę się - dostałam produkt w opakowaniu zastępczym, podpisany długopisem w opisie nie było ani słowa na ten temat Wrr.
1. nie czekać
2. co to za kosmetyk?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 08:00   #1645
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Nie ma to jak się pożalić, a potem o tym zapomnieć

Wizazance zaproponowałam rezygnację z wymiany, poczekam jeszcze na odpowiedź.

Vilandro kosmetyk to był puder sypki, strasznie niewygodny w użytkowaniu z woreczka strunowego. No nic, pewnie jakoś to przeżyję, niemniej uwazam, ze o takich rzeczach powinno się uprzedzać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 20:35   #1646
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Nie wiem kogo się spytać i czy ktoś też tak miał, taką skleroze Omyłkowo wystawiłam Przekupkę osobie z którą nie miałam wymiany, a w moim wątku była obok, czy nad .... czy pod osobą z którą się wymieniałam

A dziewczyna, nawet nie wspomniała, że jej wystwiałam przekupkę....
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:12   #1647
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Mnie sie pytać, daj mi linka do tej przekupki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:19   #1648
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mnie sie pytać, daj mi linka do tej przekupki
http://www.wizaz.pl/forum/itrader.php?u=670818

a dziewczyna spryciula, nie przyznała się Przynajmniej też by mi dała
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:21   #1649
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/itrader.php?u=670818

a dziewczyna spryciula, nie przyznała się Przynajmniej też by mi dała
Eee teraz już nie chcę
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:46   #1650
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Eee teraz już nie chcę
weź,weź, pliiiiiiiiiiiiiiz
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.