pasemka na grzywce, pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 12:23   #1
jakiloginwziac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8

pasemka na grzywce, pomocy


Kilka dni temu u fryzjera pofarbowałam włosy na miedziany rudy. Niestety, w przypływie nieroztropności zaszalałam i dałam zrobić sobie pasemka na grzywce. Są bardzo jasne (nie wiem, czy są zrobione samym rozjaśniaczem czy blond farbą) i zajmują sporą część grzywki.
Nie, żeby były jakieś nieudane, ale po po prostu zupełnie do mnie nie pasują, czuję się jak jakiś klaun czy coś ;-(
Nie wiem, co zrobić. Myślałam nad pójściem do drogerii po rudy(bursztynowy) Casting Loreala, którym już dwa razy wcześniej (przed fryzjerem) farbowałam i bardzo go lubiłam. Tylko... raczej nie uda mi się pofarbować samych pasemek, łatwiej byłoby całą grzywkę, ale... wtedy będzie w innym odcieniu niż reszta włosów. Co mogłoby się stać, gdybym położyła teraz casting na całe włosy?
Drugą opcją jest pójście z powrotem do fryzjerki, ale nie wiem, co ona właściwie mogłaby z tym zrobić. Poza tym, trochę mi głupio :-P
Proszę, czy ktoś mi pomoże?
jakiloginwziac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:11   #2
ela b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: pasemka na grzywce, pomocy

Nie kombinuj ,tylko idź do tej samej fryzjerki. Ona jest w stanie korzystając z tych samych produktów, ale dodając bazę natura (jak do siwych włosów) do tej samej farby jaką Ci robiła pokryć te pasemka i nadać im kolor reszty włosów. Pewnie będą się trochę zmywać, ale stopniowo i nie powinno Cię to denerwować. Wszelki Castingi stonują trochę te pasemka, ale będzie inny odcień i nie wiadomo, czy pasujący.
ela b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:57   #3
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: pasemka na grzywce, pomocy

Fryzjerka napewno zrozumie, że źle sie czujesz z tymi pasemkami... napewno tez ucieszy ją fakt ze dasz jej zarobic xD
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.