AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 16:01   #121
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Erato
Ale z tego wszystkiego nasunęło mi się jedno pytanko: czy łosoś był bezzapachowy? Bo biały zalatuje avenkowym zapaszkiem Na szczęście nie tak intensywnie jak mleczko.
Losos pachnie, i to pieknie. Nie tak co prawda jak na przyklad zwykly krem Antirougeurs, ale pachnie sloneczna linia. Ten zapach jest po prostu boski jak dla mnie. Kojarzy mi sie z wakacjami, i jakos tak.. nastraja mnie wakacyjnie!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 19:52   #122
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Dziewczynki, wielkie dla Was, ze to śledztwo, Wy nasze filtrowe detektywki
A dla Jowisi i Kate dodatkowo jeszcze po takim . Czyli potwierdziło się, że łososia nie będzie.

Że się tak zacytuję, post nr 38:
Cytat:
Napisane przez Sandija
BTW czy ktoś jest w stanie powiedzieć, jak wygląda sprawa z łososiem u źródeł, czyli we Francji? Jowisia, odezwij się
Bo mam pewne przemyślenia
Mogę rozwinąć tę myśl sprzed kilku dni. I powiedzcie mi moje filtromaniaczki kochane (te, co przynajmniej jeden sezon wiosenno-letni mają za sobą, żeby było porównanie), czy Wy też miałyście takie odczucia. Wcześniej nie chciałam pisać, jeno zaznaczyłam tylko, że mam pewne przemyślenia.
Otóż, czy dla Was ten nasz łosoś nie był jakiś lewy?
Bo waliłam tradycyjną solidną ilość, 2ml, żeby nie było, a miałam wrażenie, że mnie buzia szczypie. I w samochodzie było mi w nią bardzo ciepło, mimo AC< a nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło, nawet podczas upałów czterdziestoparo stopniowych. Czyli jakby ten filtr nie zachowywyał się jak rasowe spf 40 wzyż. Miałyście tak?
No i te moje wcześniejsze "przemyślenia" polegały na tym, że wycofano łososia nie tylo z powodów kolorystycznych,jak to sami powiedzieli, ale też ze względu na główne zadanie. Skład składem, ale czy on działał, krótko mówiąc? Może ja jestem jakaś przewrażliwiona, ale piszę, co odczuwałam. Jak myślicie?


Hexxanka śliczny awiatarek Lepiej Ci w blondzie niż w ciemnych włoskach, co to miałaś wcześniej To juz po fryzjerze?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:12   #123
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Przyznam Sandija,ze nie mialam takich odczuc i nie mam nadal wzgledem lososia a ...cere mam wyjatkowo wrazliwa
Mialam za soba ostatnio kilka dni gdzie przez kilkanascie godzin od rana bylam na zewnatrz,slonce wyjatkowo paskudnie operowalo i o dziwo buzie mialam w "nienaruszonym stanie" co przy jasnej karnacji jest niesamowite,bo od razu lapalam tzw."buraczka" i dopadalo mnie uczulenie.
Kazda cera jest inna ale mnie wyjatkowo pasuje ten krem,bardzo ubolewam na faktem wycofania-zapasy na troszke wystarcza,to tak jakby na otarcie lez

OT
tak juz po wizycie u fryzjera,fotka wstawiona z zeszlego roku ale kolor mam juz ten samW kazdym razie jestem usatysfakcjonowana wizyta
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:15   #124
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Hexxana, przyznaj się, ile opakowań zakupiłaś ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:23   #125
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez beoneself
Hexxana, przyznaj się, ile opakowań zakupiłaś ?
Jowisia kupila mi jeden SLOWO ale dzisiaj sie dowiedzialam,ze kolezance udalo sie zalatwic jeszcze 1szt wiec na jakis czas te 2szt starcza,ale koniec koncem bardzo ciekawa jestem tej wersji tonujacej-ktora powinnam dostac na dniach a z probek zobacze jak "bialy losos" bedzie sie zachowywac.Chyba licze na cud
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:39   #126
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Haha, a ja już wyobraziłam sobie Hexxane i półkę całą zastawioną Avenką. Gdybym miała już taki "mój filtr" i dowiedziała się, że to już koniec, tak bym chyba zrobiła. Gorzej z realizacją - skąd wziąć środki, żeby nakupić tyle opakowań?
A "mojego filtra" będę szukać.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:12   #127
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Contax
Czy już mają nowe kosmetyki Biodermy i Avene. Byłam tam w zeszłym tygodniu i jeszcze nic nie było z nowości. Była tylko cała gama LRP i Vichy.
Nie mam dobrych wiadomości-filtrów Biodermy nie było w ogóle, a z filtrów Avene było mleczko z dzieciaczkiem SPF 40 w zestawie z miniproduktami i krem tonujący SPF 50+(bez zestawu). Próbek oczywiście nie było . Pozdrawiam
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 21:23   #128
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Suri, dziękuję.
Coś ta apteka schodzi na psy.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:24   #129
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

OT: Jowisia i Suri - piękne macie avatarki!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:27   #130
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez Kate30
OT: Jowisia i Suri - piękne macie avatarki!
Dzięki Kate30
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:44   #131
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Cytat:
Napisane przez beoneself
Haha, a ja już wyobraziłam sobie Hexxane i półkę całą zastawioną Avenką. Gdybym miała już taki "mój filtr" i dowiedziała się, że to już koniec, tak bym chyba zrobiła. Gorzej z realizacją - skąd wziąć środki, żeby nakupić tyle opakowań?
A "mojego filtra" będę szukać.

Gdyby srodki i dostep pozwolil to chyba faktycznie bylaby Avenkowa polka
Zycze Ci abys znalazla "swoj filtr" i aby "trwal niezmiennie"
Dla mnie pora rozejrzec sie za zastepstwem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 22:52   #132
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Jowisiu czy dostalas moje wiadomosci?
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 23:45   #133
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Sandija napisała:
"No i te moje wcześniejsze "przemyślenia" polegały na tym, że wycofano łososia nie tylo z powodów kolorystycznych,jak to sami powiedzieli, ale też ze względu na główne zadanie. Skład składem, ale czy on działał, krótko mówiąc? Może ja jestem jakaś przewrażliwiona, ale piszę, co odczuwałam. Jak myślicie?"

No właśnie ja mam tez podobne podejrzenia. Co prawda nie stosowałam łososia długo, bo ok. tygodnia i to nie na własnej buzi , ale na mojej rudowłosej córci.
I mam pewnośc, że jego ochrona nie jest najlepsza. Piegi mojej małej wyraźnie się uwidoczniły co przy SVR 100 nie mialo miejsca. Wiem że łosoś to znacznie niższa ochrona. Ale w przeciwieństwie do koloryzującego SVR udawało mi się nałożyć go dużo i solidnie.
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:19   #134
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Kurcze, naczytalam sie o tych Avenkach, no i oczywiscie w aptece wszystko mi sie pomieszalo...kupilam Avene 50 (poszlam z ich broszurka, a tam bylo napisane, ze to "Gama Blanca"), juz mialam kupowac Avene 50+ (lososiowa w srodku), kiedy cos mnie podkusilo i zajrzalam do tej drugiej - tez lososiowa...pierwsza jest dla cery suchej a ja mam mieszana, wiec w koncu kupilam ta w bialym opakowaniu. Wrocilam do domu, patrze na forum, a tam jak byk stoi, zeby kupowac tylko pomaranczowa serie i teraz sama nie wiem, doradzcie probowac wymienic, czy zostac przy tej???? Czytalam, ze sa slabsze, wiec sama juz nie wiem...
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:22   #135
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Paula07
Tak , jesli jest to filtr AVENE to są to filtry mineralne w białych opakowaniach. Po pierwsze strasznie bielą, po drugie mają za słabą ochronę przeciw UVA. Z Avene kupujemy tylko filtry w pomarańczowych opakowaniach .
Ale czemu maja bielic skoro maja kolor lososiowy??????
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:57   #136
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną

Bo zawierają tylko filtry mineralne, a one mają to do siebie, że bielą
[tak gdzieś wyczytałam, mam nadzieję, że nie popełniłam jakiegoś byka]
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 13:57   #137
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez agniecha17
Ale czemu maja bielic skoro maja kolor lososiowy??????
Wszystkie filtry mineralne bielą, poniewaz zadaniem tych filtrów jest odbijanie promieni słonecznych, a chemiczne wnikają w skórę i tam zatrzymuja promienie. Dlatego niektóre firmy zabarwiają filtry mineralne tak, ja SVR, i jescze z Avene do wrażliwych okolic ciała, np: pod oczy. Kolor łososiowy ma krem z Avene do cery suchej w pomarańczowym opakowaniu .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:05   #138
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Paula07
Wszystkie filtry mineralne bielą, poniewaz zadaniem tych filtrów jest odbijanie promieni słonecznych, a chemiczne wnikają w skórę i tam zatrzymuja promienie. Dlatego niektóre firmy zabarwiają filtry mineralne tak, ja SVR, i jescze z Avene do wrażliwych okolic ciała, np: pod oczy. Kolor łososiowy ma krem z Avene do cery suchej w pomarańczowym opakowaniu .
Ale ja mialam w rekach oba tzn Avene 50+ i Avene 50 i oba sa lososiowe....Ale oczywiscie lece wymienic!!!
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 14:14   #139
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez agniecha17
Ale ja mialam w rekach oba tzn Avene 50+ i Avene 50 i oba sa lososiowe....Ale oczywiscie lece wymienic!!!
Jeśli miałas w białym opakowaniu to był to filtr mineralny , zabarwiony. więc w takim przypadku nie bieli, ale jego ochrona przeciw UVA jest znikoma .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 09:09   #140
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

hej dziewczeta

jak tam Wasz biały 'łosoś"

ja uzywam od soboty , poprzednio miałam LPR Anthelios FE 60+, oraz Bioderam Photo max Fluide 100.

Mozje spostrzezenie po dwoch dniach :

- konsystencja bogata, ale łatwo sie rozsmarowuje ,
- nie pobiela
- szybko sie wchłana jak na tak treściwy krem , ok 10-15 min i nie czuje juz tłustej warstwy na buzi
- delikatnie sie lepi , ale ładni ego mozna zmatowic puderkiem ( skrobi nie uzywam)
- mam wrazenie ze cera po nim jest jakas taka bardziej wyrównana kolorystyczne

Choć ciekawa jestem jak by sie sprawował latem, czy nie bedzie za tłusty jednak .


Ale jak na krem ,który kupilam na podstawie waszych pochlebnych opini, bez uprzedniego testowania próbka to jestem zadowolona
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:17   #141
maugos
Przyczajenie
 
Avatar maugos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 25
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

witam,
chciałam się pochwalić że udało mi się upolować łososiową Avenkę... kupiłam dwa opakowania w cenie 46 zł/szt. Zostały jeszcze dwa w zestawach z wodą termalną po 52 zł/szt. (na nie tez miałam ochotę, ale ani mój budżet domowy ani przede wszystkim mój mąż nie wytrzymałby tego). Dla tych dziewczyn, które mieszkają w woj. zachodniopomorskim, podaję namiar - całodobowa apteka w centrum handlowym EMKA w Koszalinie.
A teraz wrażenia:
pięknie rozświetlona, wygładzona cera, niestety krem dla mnie jest strasznie tłusty, świeci się gorzej on Antka, po godzinie nie wchłonął się prawie w ogóle, ale udało mi się zmatowić go skrobią zmieszaną z pudrem loreal translucide...ogólnie jestem zadowolona z zakupu, bo twarz pokryta tym filtrem wygląda naprawdę ładnie...
maugos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 09:38   #142
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez maugos
świeci się gorzej on Antka,
A którego Antka dokładnie masz na myśli??
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:22   #143
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez tusia25
A którego Antka dokładnie masz na myśli??
No właśnie, na mnie Antki świecą się, że lepiej nie mówić....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:18   #144
maugos
Przyczajenie
 
Avatar maugos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 25
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez tusia25
A którego Antka dokładnie masz na myśli??

sorki, ze nie wyraziłam sie precyzyjnie - miałam na myśli Anthelios XL Creme, SPF 60+, wydawało mi się, że jest to największy tłuścioch...ale jednak w mojej opinii "łosoś" jeszcze gorzej błyszczy...
maugos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:19   #145
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Uprzejmie donosze, ze Avene lososiowa (ta i tylko ta, bialej niet) jest dostepna w Niemczech.
Cena od 12 euro. czekam na zamowiona paczke, aby wyprobowac to cudo...
pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 08:56   #146
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Jestem w trakcie uzywania pierwszego opakowania białego łososia i oto moje spostrzeżenia :
-obecnie jestem zaszokowana jego wchłanialnością (oczywiście na plus)
-trzyma się na twarzy bardzo mocno, inne avenki tak silnie nie przylegały do twarzy,
- jak rozsmarowuje podkład to mam wrażenie jakby filtr wogóle nie mazał się pod fluidem, a z innymi miałam taki problem,
-żadnych smug, mazai,nie włazi w brwi,
- na razie wogóle mnie nie zapycha, dodam, że mleczko mnie zapychało,
-moim zdaniem super nadaje się na lato, i zastanawiam się czy na zimę nie będzie za słaby.
Na razie jest to mój ulubieniec .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 09:44   #147
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

uzywam kremiku "biały łosoś" od soboty (5 dni) i cholernik chyba jednak powoduje u mnie zapychanie .(( na czole pojawily mie sie takie podskórne grudki , jakich nie zaobserwowałam przez ostatnie dwa miesiace uzywania innych filtrów. ( LPR Antek FE , Bioderma Fluid Max )

chyba bede musiała go zuzyć na dekoldzik i szyjke . Na szczescie jest na co

pozdr
anggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:06   #148
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Właśnie nałożyłam białego łososia na twarz, i ku mojemu przerażeniu pobielił mnie identycznie jak mleczka
Więcej wrażeń wieczorem.

Chyba należę do tych nielicznych szczęśliwców, których absolutnie nic nie zapycha
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:29   #149
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Cytat:
Napisane przez Paula07
Jestem w trakcie uzywania pierwszego opakowania białego łososia i oto moje spostrzeżenia :
-obecnie jestem zaszokowana jego wchłanialnością (oczywiście na plus)
-trzyma się na twarzy bardzo mocno, inne avenki tak silnie nie przylegały do twarzy,
- jak rozsmarowuje podkład to mam wrażenie jakby filtr wogóle nie mazał się pod fluidem, a z innymi miałam taki problem,
-żadnych smug, mazai,nie włazi w brwi,
- na razie wogóle mnie nie zapycha, dodam, że mleczko mnie zapychało,
-moim zdaniem super nadaje się na lato, i zastanawiam się czy na zimę nie będzie za słaby.
Na razie jest to mój ulubieniec .
Mam bardzo podobne odczucia wobec tego kremu chociaz to losos albinos
Zachowuje sie bardzo podobnie jak wersja tonujaca,ktora takze bardzo mi odpowiada i akurat bedzie idealna nie tylko na lato.
Wchlanialnosc jest jeszcze lepsza tego kremu niz w wersji poprzedniej wlasciwie to mam wrazenie,ze wtapia sie w skore IDEALNIE -nie czuje sie go na twarzy jak np.Antheliosa XL czy Antheliosa Fluide Extreme,czy paskudna dla mnie Bioderma

Hmmm.....lososiowy losos odchodzi w zapomnienie ale jednak na jego miejsce weszly kremu,z ktorymi czeka mnie dluuuga znajomosc(o ile znowu czegos nie wykombinuja )
Ogolnie z Avene dla mojej cery najlepiej sluza kremy,mleczko czy emulsja wogole sie nie sprawdzily i narobily mi szkody podraznieniem,emulsja zapchala


Jowisiu za przesylke
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:19   #150
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: AVENE krem ochronny SPF 50+(Avene krem z ultra wysoka ochrona przeciwsłoneczną SPF50+

Ciesze sie kochanie
Wlasnie dojechalam do siebie i juz sie dorwalam do wizazu zeby was jeszcze popytac przed pojsciem do lazienki sie doszorowac .
Mowicie o tym zapychaniu.. co to znaczy ze cos 'was zapycha'??

Mi po lososiu zaczely wsykakiwac takie rozne male krosteczki, jakby drobniutkie pryszcze tu i owdzie.. a nic sie nie zmienilo, oprocz klimatu i diety..czy to zapychanie moze obiawiac sie wlasnie w ten sposob?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.