Miłośniczki Zary - część XLVII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 23:53   #1351
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość

Strasznie mało rzeczy przecenili w Mng. dobrze że niektóre MH udało mi się upolować z kodem
myślę, że to jeszcze nie koniec.. u mnie cały sklep był przygotowany pod wyprzedaże
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:58   #1352
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
myślę, że to jeszcze nie koniec.. u mnie cały sklep był przygotowany pod wyprzedaże
aaa chyba że tak
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 00:12   #1353
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dziewczyny czy zimowa wyprzedaz w zarze będzie po swietach? Czy rozpocznie się jeszcze przed swietami?
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 06:35   #1354
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dziękuję Kochane za wsparcie. Nie będę cytować tych wszystkich wiadomości. Problem jest taki, że mój facet nie lubi się kłócić, ja natomiast jestem dość wybuchowa. Niestety, mam to po mamie, przez wiele lat napatrzyłam się na jej kłótnie i bez sensowne wywody w stronę Taty. Choć wiedziałam, że to co robi jest bezpodstawne teraz zachowuję się bardzo podobnie. Żadne rzucanie talerzami nie wchodzi w grę :p pognałby mnie gdzie raki zimują . On chce spokoju, nie chce jakiejkolwiek kłótni. Jest bardzo wyciszony, spokojny ze względu na pracę jaką wykonuje, kiedyś taki nie był. Jest starszy ode mnie o 6 lat, ja mam 23. Wydawało mi się, że zamiast bujać się mógłby coś postanowić chociażby z racji na swój wiek, ale jest niezdecydowany. Widzę po nim, że bardzo wiele do mnie czuje i sobie z tym nie radzi, to on nie widzi sensu w tym związku. Próbowaliśmy wiele razy i nie wyszło. Ja natomiast nie potrafię odpuścić, powiedzieć sobie było, minęło, nie wyszło, należy iść dalej. Nie potrafię i jeszcze trudniej mi odpuścić, gdy widzę, że on też wiele do mnie czuje. Może wychodzę na piep..* romantyczkę. Nic mi nie zrobił złego. Staram się wyciszyć, jednak to napięcie raz jesteśmy a raz nie.. też mnie przygnębia, w rezultacie później mam do niego pretensje. I od nowa, ale jak to mogę mieć pretensje? Ale o co? Według mnie kłótnie się zdarzają w każdym związku, podziwiam ludzi, jeśli ich nie ma, nie ma zbędnego stresu. Ale w większość jednak one są. A ja się cała nie zmienię, choć dla niego próbowałabym wszystko zmienić..

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

A teraz weselszy temat, jesteśmy coraz bliżej weekendu , jak przygotowania do świąt? Bo ja w pracy zimuję. Zamówiłyście coś z Mango? Jednak moje przewidywania się sprawdziły, większość ciuchów opłacało się kupić z kuponem 40%, bo niektóre rzeczy przecenili o mniej. Nie widzę żadnych sweterków ciekawych, zdecydowanie więcej rzeczy podoba mi się w Zarze

Zakupiłam tylko białe spodnie i białą koszulę, w końcu miałam się zacząć lepiej ubierać

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że wszystko sukcesywnie znika ze strony zary..
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 06:47   #1355
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Najadłam się pistacji... Będę gruba
za
parę miesięcy i tak będziesz więc wyluzuj
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 06:59   #1356
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Czytałyście książkę Ja kobieta Cameron Diaz?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 07:07   #1357
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Za mną jest próba samobójcza faceta, który się we mnie zakochał będąc moim najlepszym kumplem.
Jezu, co z tymi facetami jest nie tak? Psychicznie są słabszą płcią, ale żeby od razu zabijać się? Ostatnio znajomej narzeczony popełnił samobójstwo na kilka dni przed ślubem..ogólnie okazało się, że coś miał w głowie nie ten teges

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak widzicie, że coś jest nie tak, uciekajcie póki czas, szkoda życia!


---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane za wsparcie. Nie będę cytować tych wszystkich wiadomości. Problem jest taki, że mój facet nie lubi się kłócić, ja natomiast jestem dość wybuchowa. Niestety, mam to po mamie, przez wiele lat napatrzyłam się na jej kłótnie i bez sensowne wywody w stronę Taty. Choć wiedziałam, że to co robi jest bezpodstawne teraz zachowuję się bardzo podobnie. Żadne rzucanie talerzami nie wchodzi w grę :p pognałby mnie gdzie raki zimują . On chce spokoju, nie chce jakiejkolwiek kłótni. Jest bardzo wyciszony, spokojny ze względu na pracę jaką wykonuje, kiedyś taki nie był. Jest starszy ode mnie o 6 lat, ja mam 23. Wydawało mi się, że zamiast bujać się mógłby coś postanowić chociażby z racji na swój wiek, ale jest niezdecydowany. Widzę po nim, że bardzo wiele do mnie czuje i sobie z tym nie radzi, to on nie widzi sensu w tym związku. Próbowaliśmy wiele razy i nie wyszło. Ja natomiast nie potrafię odpuścić, powiedzieć sobie było, minęło, nie wyszło, należy iść dalej. Nie potrafię i jeszcze trudniej mi odpuścić, gdy widzę, że on też wiele do mnie czuje. Może wychodzę na piep..* romantyczkę. Nic mi nie zrobił złego. Staram się wyciszyć, jednak to napięcie raz jesteśmy a raz nie.. też mnie przygnębia, w rezultacie później mam do niego pretensje. I od nowa, ale jak to mogę mieć pretensje? Ale o co? Według mnie kłótnie się zdarzają w każdym związku, podziwiam ludzi, jeśli ich nie ma, nie ma zbędnego stresu. Ale w większość jednak one są. A ja się cała nie zmienię, choć dla niego próbowałabym wszystko zmienić..
Bycie z wiecznym chłopcem, to nie jest dobre. W życiu trzeba mężczyzny, który będzie ostoją, będzie dawał poczucie bezpieczeństwa. To była kolejna cecha mojego ex, dzięki której posłałam go w diabły
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 07:28   #1358
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1000x1000.jpg (106,9 KB, 159 załadowań)
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 07:37   #1359
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dzień dobry

Dobrze, że obkupiłam się w Mango mając kod na -40%, bo jak na razie ceny wyższe niż z kodem :p

Dziwne, że Massimo Dutti nie startuje równo z Zarą... To już nie Inditex?
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 07:40   #1360
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
kusicielka
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 07:58   #1361
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
kusicielka
Sama nad nimi dumam, jedynie powstrzymuje mnie myśl, że mam szpilki, a za rok będę pewnie wypuszczą znowu coś fajnego
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 08:02   #1362
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
osz kurde ale pięknie z białymi gaciami co robić co robić
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:02   #1363
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Dziewczyny, w Mango wróciły czarne szpilki
Pełna rozmiarówka
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:04   #1364
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Jadłyście nową czekoladę wedla karmel love?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:06   #1365
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dobrze, że obkupiłam się w Mango mając kod na -40%, bo jak na razie ceny wyższe niż z kodem :p

Dziwne, że Massimo Dutti nie startuje równo z Zarą... To już nie Inditex?
to było do przewidzenia
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:18   #1366
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Ja kupiłam wężowe sznurowańce już jakiś czas temu i TŻ się podobają i moje oko cieszą
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:27   #1367
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Kochane znacie jakieś ciekawe blogi? O organizacji wnętrz, szaf, stylu, minimalizmie?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:30   #1368
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Ja kupiłam wężowe sznurowańce już jakiś czas temu i TŻ się podobają i moje oko cieszą
Ale tu dziewczyny piszą o butach bez pięty, że TŻ się nie podobają. Chyba.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 08:38   #1369
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ale tu dziewczyny piszą o butach bez pięty, że TŻ się nie podobają. Chyba.
A ja myślałam, że o sznurowanych
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 09:02   #1370
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Błagam!!! ( ciężarnym się nie odmawia ) jakby któraś dorwała czarne woski w rozmiarze 38 z MD to proszę o zakup

Swoją drogą na stronie niewiele zostało...

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:05
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:22   #1371
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Jadłyście nową czekoladę wedla karmel love?
nie przypominaj mi o niej
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:24   #1372
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Co sądzicie o tych spodniach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rsz_dsc_0045_zps09ed3afe.jpg (75,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rsz_dsc_0531_zps5620ca12.jpg (72,8 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez patrysienka
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:25
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:12   #1373
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
wspolczuje




Zartujesz? Moze mialas jakas felerna pare Mam ochote jeszcze na czarne

Pochwale sie kurtka, ktora kupilam mamie przeceniona w New Looku z 280 na 50 zl
I to się nazywa prawdziwa przecena!!!!

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
nie dziś wygenerowała mi się potrzeba nowego telefonu.....samsung 5 i musze go kupić
Gabi, jesteś pewna tego samsunga? Ja mam ten model jako tel służbowy i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona, zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, myslę, że bardziej warto kupić iphone 5, cena będzie podobna a jakość niewyobrażalnie lepsza Ja w tej chwili używam iphone 4 i nawet porównując z tym modelem Samsung wypada licho

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Mój mi nic nie zrobił, oprócz tego, że zmarnowałam przy nim 7 lat ....
Dla przykładu spał do 16/17, bo wracał o 5 nad ranem z imprezy. Jak nie imprezował to grał na kompie do ...4/5 rano. Fakt - by lubiany i miał mase kolegów i to była jego jedyna zaleta, no jeszcze był jako tako przystojny, dobra nie ch mu będzie...Mamusia jego mu przynosiła obiadek do łózeczka...Pozaczynał chyba z 5 kierunków studiów - niczego nie koncząc!

Na koniec naszej płomiennej miłosci....wysyłal mi ckliwe imeile i smsy, nachodził mnie i moich rodziców. Wysłał mi nawet kwiaty, a na koniec....mało się nie zabił z tej rozpaczy.... Boszeeee co za głupek! Serio tak dziś mam odwagę to powiedzieć! Trwalo to 3 lata po rozstaniu, w końcu zrobił dziecko - nie ładnie mówiąc - jakiejś dziewczynie.... i teraz ona sie z ta niedojdą męczy
Brutalne acz prawdziwe...A zapomniałabym notorycznie pożyczał ode mnie pieniądze!
jezuuu....
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:16   #1374
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja przy moim zmarnowałam nieco mniej, bo 5 lat, ale i tak uważam, że to i tak o kilka lat za długo. Mój były był strasznie zaborczy i potwornie zazdrosny! On koleżanki mógł mieć, ja kolegów już nie Pamiętam, gdy raz po koncercie poszliśmy ze znajomymi do pubu na piwo. Oczywiście wiedział, jak zamierzam spędzić wieczór, ale usilnie chciał wiedzieć, o której będę z powrotem Na odczepnego powiedziałam, że po 22:00 Od godziny 21:30 rozpoczął wydzwanianie do mnie, na telefon domowy. Kiedy o 00:30 wykonał kolejny telefon, moja mama wkurzona zadzwoniła do mnie na komórkę, że ten debil im spać nie daje. Szybko oddzwoniłam do niego, bo myślałam, że się cosik stało, a on powiedział mi tylko do słuchawki: "miałaś być po 22:00" i..się rozłączył Jak sobie o tym przypomnę, to do teraz śmiać mi się chce
Teraz pewnie pojawią się pytania, dlaczego nie dzwonił na komórkę. A więc uważał, że komórki karmią guza mózgu, dlatego żeby mnie przed nim uchronić dzwonił wiecznie na domowy
Żal po naszym rozstaniu trwał u mojego tak, jak u Twojego Wpadł z jakąś laską, ale zaraz mnie o tym poinformował twierdząc, że on tak właśnie chciał, najpierw dziecko, a potem ślub, a ja bym mu tego nie dała Ale najlepsze, gdy napisał mi, że dziecko nazwał na cześć Archanioła Gabriela Że też tej dziewczynie już wtedy nie zapaliła się ostrzegawcza lampeczka
Kasę też wiecznie ode mnie pożyczał, bo zawsze nie miał jakoś drobnych Hitem i tak było, gdy zabrał mnie na urodzinową pizzę i gdy zobaczył rachunek za jedzenie i wino, powiedział, że musimy koszta policzyć na pół
nie wierze w to co czytam.....:hahah a:
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:20   #1375
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Błagam!!! ( ciężarnym się nie odmawia ) jakby któraś dorwała czarne woski w rozmiarze 38 z MD to proszę o zakup

Swoją drogą na stronie niewiele zostało...
chodzi o te gumowane? tez je chcialam ale na stronie zero.....
Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych spodniach?
kiedys myslalam nad nimi ale.....za duzo grzybow w barszczu - zameczki z przodu, zameczki z tylu na nogawce, marszczenia, skora....jak dla mnie za duzo
Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość



Gabi, jesteś pewna tego samsunga? Ja mam ten model jako tel służbowy i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona, zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, myslę, że bardziej warto kupić iphone 5, cena będzie podobna a jakość niewyobrażalnie lepsza Ja w tej chwili używam iphone 4 i nawet porównując z tym modelem Samsung wypada licho
kurcze...wczoraj rozmwiałam z kilkoma osobami i odradzały iphona własnie....twierdząc że 5 o niebo przebija ipona....i co teraz począć...

nawet wlasnie wyslalam smsa przed chwilą do bratowej bo maja i ihone5 i samsunga 5 i od razu napisała - bez dwóch zdań samsung


no i przeglądam i porównuję paramatry to na korzyść samsunga niemal wszystkie
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2014-12-18 o 10:34
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:20   #1376
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Gabi napisałam Ci wiadomość
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:21   #1377
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy był taki zaborczy. Bosh co ja z nim przeżyłam, masakra. Robił mi sceny na środku miasta, obracał się na pięcie, szedł w drugą stronę a ja wzruszyłam tylko ramionami i poszłam w drugą. Za chwilę mnie wołał, przepraszał. Innego dnia po kłótni pobiegł do domu ( mieszkał niedaleko ) i przyniósł wszystkie prezenty ode mnie i je porozrzucał przed klatką, pod oknem. Albo jak szliśmy obok np. robot drogowych i robotnicy zwracali na mnie uwagę to startował do nich ( a był bardzo szczupły ), chciał ich bić, wyzywał a to takie koksy były, że połamaliby go na 10 kawałków jednym ruchem. Aż się wkurzyłam i powiedziałam mu, że się porywa z motyką na słońce. Znów była obraza

Byłam też kilka miesięcy z kolesiem, którego matka była dewotką do sześcianu i jak mnie zobaczyła, to powiedziała, że widzi we mnie diabła. A jak pierwszy raz u niego spałam to rano przeżyłam istny horror. Mój ex miał mocno rozwalone kolano i pod strupem miał taką gęstą, białawą ropę, którą w nocy wytarł o prześcieradło. Wyobraźcie sobie rano jakie były teksty, że go sprowadzam na złą drogę. A jak sobie zrobił tatoo na ramieniu ( osobiście z nim poszłam do salonu ) to wyrzuciła go z domu na kilka dni, bo stwierdziła, że jest naznaczony przez diabła. Jak z nim skończyłam, to biedny tak się załamał, że nie zaliczył roku na studiach. Zadzwoniła do mnie raz, że ona chce abyśmy do siebie wrócili, bo jej SYN tak mocno cierpi. Po kilku latach dowiedziałam się od niego samego ( napisał mi na FB), że hajtnął się z jakąś laską, która wpadła w złe towarzystwo i przeszła na satanizm i jakieś tam robili czarne msze i pili kocią krew. W sumie jakbym z nim była to też zostałabym satanistką
Czytam i czytam Wasze historie i nie wierze, autentycznie nie wierze, że takie okazy chodzą po swiecie!!!!!!!
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:21   #1378
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

dziewczyny macie jakieś doświadczenie z butami ze strony Bayla?
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:24   #1379
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:26   #1380
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Gabi napisałam Ci wiadomość
tak kochanie odczytałam, jak się ogarnę z robotą to odpiszę bo to dłuższa historia
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.