Wybory 2011 - populizm - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 17:21   #31
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ale szczerze - kto u nas doszedł by do władzy z takimi postulatami

- wywalenie religii ze szkół
- porządna edukacja seksualna, ekonomiczna
- ukrócenie pomocy socjalnej, porządne uszczelnienie systemu, likwidacja KRUS
- powolna prywatyzacja służby zdrowia
- reforma emerytur szczególnie w grupie uprzywilejowanej - mundurowa, górnicy itd
- ukrócenie swobody związków zawodowych, w firmach jeszcze państwowych to jest wielki problem,
- postulat typu zabieramy Ci zasiłek i nie ma że dzieci głodne, jak nie pójdziesz ulic zamiatać to Ci je zabierzemy - wybieraj.

I wiele wiele innych.

To są u nas niepopularne decyzje, z takim programem to marginalizacja a nie wygranie wyborów.

Dlatego założyłam wątek - czy w Polsce dochodzą do władzy tylko populiści czy może jest szansa na coś innego?

Dokładnie chodzi mi o ten wywiad

http://www.fakt.pl/Kaczynski-w-Fakci...,113976,1.html

Edytowane przez mikia20
Czas edycji: 2011-09-07 o 17:28
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:29   #32
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No...tyle że spłacamy to do dzisiaj
Gdyby komuna nie została obalona,być może byśmy nic nie splacali teraz.Ale zachciało sie ludzią dobrobytu,to teraz mają i kwiczą.Wszyscy kiedyś mieli po równo,a teraz jedni mają fige z makiem,a drudzi znów za dużo,bo okradają tych biedniejszych jak tylko się da
Tyle wiel z opowiadań taty,bo ja tego okresu nie pamiętam.Podobno miałam założona książeczkę mieszkaniową,rodzice dostali mieszkanie z zakładów pracy,o nic się martwić nie musieli.Gdy komuna upadła,wszystko szlak trafił.Ja jestem jeszcze młoda,ale nawet na mieszkanie na kredyt nie mam co liczyć.Ale mogę zarobić tutaj ciężko pracą wieloletnia...
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:36   #33
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ale szczerze - kto u nas doszedł by do władzy z takimi postulatami

- wywalenie religii ze szkół
- porządna edukacja seksualna, ekonomiczna
- ukrócenie pomocy socjalnej, porządne uszczelnienie systemu, likwidacja KRUS
- powolna prywatyzacja służby zdrowia
- reforma emerytur szczególnie w grupie uprzywilejowanej - mundurowa, górnicy itd
- ukrócenie swobody związków zawodowych, w firmach jeszcze państwowych to jest wielki problem,
- postulat typu zabieramy Ci zasiłek i nie ma że dzieci głodne, jak nie pójdziesz ulic zamiatać to Ci je zabierzemy - wybieraj.


I wiele wiele innych.

To są u nas niepopularne decyzje, z takim programem to marginalizacja a nie wygranie wyborów.

Dlatego założyłam wątek - czy w Polsce dochodzą do władzy tylko populiści czy może jest szansa na coś innego?

Dokładnie chodzi mi o ten wywiad

http://www.fakt.pl/Kaczynski-w-Fakci...,113976,1.html
Związek zawodowy to często jedyna linia obrony ludzi, którzy są faktycznie wykorzystywani. Owszem, niektórzy szefowie związków zarabiają zdecydowanie za dużo, ale prawo zrzeszania się pracowników w związki zaw. powinno być święte. Wiem, że są b. niewygodne dla pracodawcy - tylko ktoś musi nad pracodawcą jednak stać, bo inaczej to mamy eksploatowanych pracowników z głodowymi pensjami.

Zasiłek i tak jest tylko na jakiś czas. poza tym nie można wszystkich wkładać do 1 wora. Chcesz zapełniać domy dziecka?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:41   #34
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Związek zawodowy to często jedyna linia obrony ludzi, którzy są faktycznie wykorzystywani. Owszem, niektórzy szefowie związków zarabiają zdecydowanie za dużo, ale prawo zrzeszania się pracowników w związki zaw. powinno być święte. Wiem, że są b. niewygodne dla pracodawcy - tylko ktoś musi nad pracodawcą jednak stać, bo inaczej to mamy eksploatowanych pracowników z głodowymi pensjami.

Zasiłek i tak jest tylko na jakiś czas. poza tym nie można wszystkich wkładać do 1 wora. Chcesz zapełniać domy dziecka?

Co do pierwszego - nie napisałam zdelegalizować, ale ukrócić swobodę, bo ostatnio to wręcz szkodzą zamiast pomagać.

Drugie - zdaję sobie doskonale sprawę że na razie to jest nierozwiązywalny wręcz problem. Mamy ludzi którzy nie pracują i żyją z zasiłków bo doskonale wiedzą że jako społeczeństwo nie damy z głodu umrzeć dzieciom. Problem tkwi w ich postawie.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:44   #35
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Gdyby komuna nie została obalona,być może byśmy nic nie splacali teraz.Ale zachciało sie ludzią dobrobytu,to teraz mają i kwiczą.Wszyscy kiedyś mieli po równo,a teraz jedni mają fige z makiem,a drudzi znów za dużo,bo okradają tych biedniejszych jak tylko się da
Tyle wiel z opowiadań taty,bo ja tego okresu nie pamiętam.Podobno miałam założona książeczkę mieszkaniową,rodzice dostali mieszkanie z zakładów pracy,o nic się martwić nie musieli.Gdy komuna upadła,wszystko szlak trafił.Ja jestem jeszcze młoda,ale nawet na mieszkanie na kredyt nie mam co liczyć.Ale mogę zarobić tutaj ciężko pracą wieloletnia...

A o cudzie pustych półek i kolejkach tata już wspomnieć zapomniał?
Wiesz co, ja Tobie radzę się nieco nauczyć, jak funkcjonowała gospodarka w czasach socjalizmu, bo wstyd w 2011 roku młodej osobie takie bzdury wypisywać, jakie w Twoim poście są zawarte.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:46   #36
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Co do pierwszego - nie napisałam zdelegalizować, ale ukrócić swobodę, bo ostatnio to wręcz szkodzą zamiast pomagać.

Drugie - zdaję sobie doskonale sprawę że na razie to jest nierozwiązywalny wręcz problem. Mamy ludzi którzy nie pracują i żyją z zasiłków bo doskonale wiedzą że jako społeczeństwo nie damy z głodu umrzeć dzieciom. Problem tkwi w ich postawie.
Te rodziny jeśli już to żyją z opieki, która i tak wykłada marne grosze. Zasiłek da bezr. dostajesz max. przez rok czasu.
Wiem, że trzeba uregulować to wszystko, ale musi to być naprawdę zrobione z głową.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:47   #37
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez leo6267 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% i dlatego nie idę głosować. Nie mam na kogo, niestety.
ja moze pojde oddac glos niewazny
Nie mam na kogo glosowac. Non stop te same geby.
PIS ma fiola na punkcie Smolenska,sa klotliwi jak dzieci w przedszkolu i wszedzie wesza spisek
PO- obiecanki cacanki. Tusk co najwyzej moglby byc dobrym sasiadem bo na premiera sie nie nadaje.
SLD- Napieralski jest sztuczny az do bolu. Ciagnie tylko SLD na dno.

Nie widze zadnej poprawy. Ceny wysokie, benzyna droga, ceny biletow tez mi podniesli,vat 23%, platny drugi kierunek, a w gminie planuja jeszcze przyfasolic nam oplate adiacecka. Zarobki wschodnie. Zyc nie umierac

btw o co chodzi z tym podatkiem katastralnym w PL, o ktorym tak spamuja na onecie? cos sobie szukalam, ale czesc informacji jest sprzeczna albo ma malo wiarygodne zrodlo.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:47   #38
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Gdyby komuna nie została obalona,być może byśmy nic nie splacali teraz.Ale zachciało sie ludzią dobrobytu,to teraz mają i kwiczą.Wszyscy kiedyś mieli po równo,a teraz jedni mają fige z makiem,a drudzi znów za dużo,bo okradają tych biedniejszych jak tylko się da
Tyle wiel z opowiadań taty,bo ja tego okresu nie pamiętam.Podobno miałam założona książeczkę mieszkaniową,rodzice dostali mieszkanie z zakładów pracy,o nic się martwić nie musieli.Gdy komuna upadła,wszystko szlak trafił.Ja jestem jeszcze młoda,ale nawet na mieszkanie na kredyt nie mam co liczyć.Ale mogę zarobić tutaj ciężko pracą wieloletnia...
Idealny wyborca populistycznych haseł w rodzaju "państwo wszystko da"
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:49   #39
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Idealny wyborca populistycznych haseł w rodzaju "państwo wszystko da"
Państwo dawało, bo pożyczało - a teraz trza oddać
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:52   #40
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
ja moze pojde oddac glos niewazny
Nie mam na kogo glosowac. Non stop te same geby.
PIS ma fiola na punkcie Smolenska,sa klotliwi jak dzieci w przedszkolu i wszedzie wesza spisek
PO- obiecanki cacanki. Tusk co najwyzej moglby byc dobrym sasiadem bo na premiera sie nie nadaje.
SLD- Napieralski jest sztuczny az do bolu. Ciagnie tylko SLD na dno.

Nie widze zadnej poprawy. Ceny wysokie, benzyna droga, ceny biletow tez mi podniesli,vat 23%, platny drugi kierunek, a w gminie planuja jeszcze przyfasolic nam oplate adiacecka. Zarobki wschodnie. Zyc nie umierac

btw o co chodzi z tym podatkiem katastralnym w PL, o ktorym tak spamuja na onecie? cos sobie szukalam, ale czesc informacji jest sprzeczna albo ma malo wiarygodne zrodlo.
Rozumiem że ceny są w kwestii rządu - może je obniżyć kiedy chce.

Podwyższanie podatków - na świadczenia socjalne trzeba skądś brać w końcu

Na bezpłatne studia też.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:55   #41
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Gdyby komuna nie została obalona,być może byśmy nic nie splacali teraz.Ale zachciało sie ludzią dobrobytu,to teraz mają i kwiczą.Wszyscy kiedyś mieli po równo,a teraz jedni mają fige z makiem,a drudzi znów za dużo,bo okradają tych biedniejszych jak tylko się da
Tyle wiel z opowiadań taty,bo ja tego okresu nie pamiętam.Podobno miałam założona książeczkę mieszkaniową,rodzice dostali mieszkanie z zakładów pracy,o nic się martwić nie musieli.Gdy komuna upadła,wszystko szlak trafił.Ja jestem jeszcze młoda,ale nawet na mieszkanie na kredyt nie mam co liczyć.Ale mogę zarobić tutaj ciężko pracą wieloletnia...
Dobre

Bo to żart jest, prawda...?

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
ja moze pojde oddac glos niewazny
Nie mam na kogo glosowac. Non stop te same geby.
Ja właśnie tak się zastanawiam nad tymi nieważnymi głosami. Za każdym razem jest to samo, coraz częściej i coraz głośniej się mówi o oddawaniu nieważnych głosów - ale powiedzmy sobie szczerze, to by miało efekt tylko wtedy, gdyby nagle frekwencja wzrosła razem z ilością tych nieważnych. W innym wypadku głosy nieważne podaje się jako ciekawostkę, a standardowy słuchacz myśli sobie "no debile, żeby nie umieć dobrze krzyżyka postawić "
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 17:56   #42
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Rozumiem że ceny są w kwestii rządu - może je obniżyć kiedy chce.

Podwyższanie podatków - na świadczenia socjalne trzeba skądś brać w końcu

Na bezpłatne studia też.
no jak dla mnie mogliby obnizyc akcyze. Bo ja mam juz dosyc ladowania pieniedzy w ten worek bez dna.
Sorry,ze tak pisze,ale jestem po przejsciach w gminie w tym tygodniu i juz mnie to wszystko wqrwia. Przykladowo my placimy na czyszczenie rowu. Row jest zarosniety. Ide do gminy, a gmina rozklada rece i mowi, ze nie ma pieniedzy na czyszczenie. Super a ja nie mam pieniedzy na te wszystkie podatki.

a i byla podwyzka oplat za przedszkola i zlobki
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:00   #43
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Oddając głosy nieważne możemy się przyczynić do wybrania opcji, która nam nie pasuje bardziej niż pozostałe.

Może lepiej zagłosować przeciw komuś?

Bo mimo wszystko jakikolwiek wpływ na to co się dzieje powinniśmy mieć.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:00   #44
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Dobre

Bo to żart jest, prawda...?


Ja właśnie tak się zastanawiam nad tymi nieważnymi głosami. Za każdym razem jest to samo, coraz częściej i coraz głośniej się mówi o oddawaniu nieważnych głosów - ale powiedzmy sobie szczerze, to by miało efekt tylko wtedy, gdyby nagle frekwencja wzrosła razem z ilością tych nieważnych. W innym wypadku głosy nieważne podaje się jako ciekawostkę, a standardowy słuchacz myśli sobie "no debile, żeby nie umieć dobrze krzyżyka postawić "
ale jak nie pojdziesz to powiedza, ze Polacy nie potrafia korzystac z demokracji... i ze nie masz prawa narzekac, bo nie glosowalas.
A ja na prawde nie mam na kogo zaglosowac.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:08   #45
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
ale jak nie pojdziesz to powiedza, ze Polacy nie potrafia korzystac z demokracji... i ze nie masz prawa narzekac, bo nie glosowalas.
A ja na prawde nie mam na kogo zaglosowac.
No właśnie w tym rzecz. Do tej pory od osiągnięcia pełnoletności nie opuściłam ani jednych wyborów i zazwyczaj głosowałam na tych, od których mnie najmniej odrzucało
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:10   #46
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
ale jak nie pojdziesz to powiedza, ze Polacy nie potrafia korzystac z demokracji... i ze nie masz prawa narzekac, bo nie glosowalas.
A ja na prawde nie mam na kogo zaglosowac.
Wg mnie powinna być opcja na liście "żaden z kandydatów nie spełnia moich oczekiwań". Sądzę, że na to głosowało by najwięcej ludzi. Tylko pytanie - co wtedy?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:10   #47
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ja głosuję na PO, bo nikogo innego u władzy w naszym kraju nie widzę, znowu głosowanie na zasadzie mniejszego zła i przeciwko komuś, no niestety takie mamy realia.

Zastanawiałam się nad SLD, ale Napieralski jest TRAGICZNY.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:17   #48
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja głosuję na PO, bo nikogo innego u władzy w naszym kraju nie widzę, znowu głosowanie na zasadzie mniejszego zła i przeciwko komuś, no niestety takie mamy realia.

Zastanawiałam się nad SLD, ale Napieralski jest TRAGICZNY.
Owszem, Napieralski jest tragiczny, ale za to chyba z b. dobrymi plecami, niestety.
PO powinno dostać w ryj za OFE - za to, ze kłamali..
PiS- za całokształt.
PSL - za oportunizm i głosowanie za ustawę o całkowitym zakazie aborcji
PJN - jak wyżej
SLD - za Napieralskiego
Palikot - no comments
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:52   #49
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Oddając głosy nieważne możemy się przyczynić do wybrania opcji, która nam nie pasuje bardziej niż pozostałe.

Może lepiej zagłosować przeciw komuś?
Oddając nieważny głos daję wyraz mojego niesmaku pod względem tego co dzieje się w polityce jednocześnie sygnalizując że poczuwam się do obywatelskiego obowiązku poderwania tyłka z kanapy w niedziele. I nie chodzi o to by głosować przeciwko czemuś, nie mam zamiaru potem pluć sobie w brodę i ze wstydu kajać się sama przed sobą.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 19:59   #50
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Wybory 2011 - populizm

W czasach komuny ludzią kasy do 10 nie brakowało przynajmniej.
Komuno wróć [/QUOTE]

otóż to
kapitalizm to zło
imersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:07   #51
Private
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Owszem, Napieralski jest tragiczny, ale za to chyba z b. dobrymi plecami, niestety.
PO powinno dostać w ryj za OFE - za to, ze kłamali..
PiS- za całokształt.
PSL - za oportunizm i głosowanie za ustawę o całkowitym zakazie aborcji
PJN - jak wyżej
SLD - za Napieralskiego
Palikot - no comments
Jest jeszcze Kongres Nowej Prawicy, dośc popularny i promowany w kręgach osób znających się choć troche na ekonomii...

Cytat:
Krzysztof Rybiński odpowiada na pytania czytelników pb.pl, dotyczące m.in. rządu, inwestycji, Chin, emerytur i strefy euro

Bez reform nigdy nie wrócimy na ścieżkę 5-procentowego wzrostu – mówi były wiceprezes NBP.

Jakie byłyby skutki ekonomiczne i społeczne, gdyby zrealizować postulaty Janusza Korwin-Mikkego?
Żeby je zrealizować, Polska musiałaby wystąpić z Unii Europejskiej. Postulaty JKM to kwintesencja kapitalizmu, jeszcze nikt nie wymyślił lepszego systemu gospodarczego. Bez szans na przeprowadzenie w socjalnej Europie. Jak już opadłby kurz po szoku, to Polska rozwijałaby się w tempie 10 proc. rocznie.
Źródło: Szkoła Główna Handlowa

Program wyborczy i strona internetowa klik
Private jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:44   #52
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Ja tam też czuję, że nie mam na kogo głosować...
PO mnie zawiedli, SLD ma program wyborczy z d**y wyjęty, ale i tak oni by byli według mnie lepsi niż PiS i jedyne czego naprawdę nie chcę, to żeby przeszli oni. Bo jak mam później cały czas słuchać o Smoleńsku i wszyscy mają się zajmować wyssanymi z palca Kaczyńskiego teoriami spiskowymi zamiast innymi, poważnymi sprawami ludzi żyjących, to ja dziękuję bardzo.

Dlatego pójdę zagłosować przeciwko PiS...to moja jedyna motywacja - denna, ale cóż poradzić

PS: Zresztą ogólnie uważam, że Kaczyńskiemu jeszcze bardziej odbiło po tragedii jaka go spotkała i naprawdę...powinien się zgłosić do jakiegoś specjalisty
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:45   #53
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

A o cudzie pustych półek i kolejkach tata już wspomnieć zapomniał?
Wiesz co, ja Tobie radzę się nieco nauczyć, jak funkcjonowała gospodarka w czasach socjalizmu, bo wstyd w 2011 roku młodej osobie takie bzdury wypisywać, jakie w Twoim poście są zawarte.
A no mówi,a teraz co mamy pełne polki a nie każdego na wszyski stać.Wiec wolałabym stać w kolejce,i kupić sobie cos do jedzenia,co tylko zapragne,niż liczyć każdy grosz teraz i kupować najtańsze produkty w Polsce,albo w ogóle nie mieć co do gara włożyć,po w Pl tez tak sie zdarzało.Ale jakie bzdury?Pisałam tylko co tata mi mówił,a po co miałby kłamać?skoro kiedyś na wszystko było go stać,a teraz musiał za cheleb wyjechać ?Nie on jeden zreszta,moje miasto wyludnialo.To co sie
dzieje o sie w głowie nie mieści.Wy chyba życia nie znacie nie każdy ma tak dobrze,ze pochodzi z
zamożnych rodzin,i wszystko ma pod nos podsuwane niestety.

A jeszcze chciałam taka kwestie poruszyć.Chorowalyscie kiedyś na cos powazniejszego?
Musialyscie czekać na termin do specjalisty 3 miesiące !!!!???Czy to nie jest jakaś paranoja?
W ostateczności musilam oczywiście zrobić maraton po prywatnych lekarzach.To ja sie pytam na co szły wtedy moje składki?na to żebym i tak leczyła sie prywatnie?

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2011-09-07 o 21:54
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:46   #54
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
A no mówi,a teraz co mamy pełne polki a nie każdego na wszyski stać.Wiec wolałabym stać w kolejce,i kupić sobie cos do jedzenia,co tylko zapragne,niż liczyć każdy grosz teraz i kupować najtańsze produkty w Polsce,albo w ogóle nie mieć co do gara włożyć,po w Pl tez tak sie zdarzało.Ale jakie bzdury?Pisałam tylko co tata mi mówił,a po co miałby kłamać?skoro kiedyś na wszystko było go stać,a teraz musiał za cheleb wyjechać ?Nie on jeden zreszta,moje miasto wyludnialo.To co sie dzieje o sie w głowie nie mieści.Wy chyba życia nie znacie nie każdy ma tak dobrze,ze pochodzi z zamożnych rodzin,i wszystko ma pod nos podsuwane niestety.
dziewczyno nie masz pojęcia... o życiu.

Z ciekawości - kim był Twój tata i skąd jesteś? Ja bym obstawiała byłe PGRy.

Edytowane przez mikia20
Czas edycji: 2011-09-07 o 21:50
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:49   #55
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

http://niezalezna.pl/15737-kaczynski-tusk-2-0
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:56   #56
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
A no mówi,a teraz co mamy pełne polki a nie każdego na wszyski stać.Wiec wolałabym stać w kolejce,i kupić sobie cos do jedzenia,co tylko zapragne,niż liczyć każdy grosz teraz i kupować najtańsze produkty w Polsce,albo w ogóle nie mieć co do gara włożyć,po w Pl tez tak sie zdarzało.Ale jakie bzdury?Pisałam tylko co tata mi mówił,a po co miałby kłamać?skoro kiedyś na wszystko było go stać,a teraz musiał za cheleb wyjechać ?Nie on jeden zreszta,moje miasto wyludnialo.To co sie
dzieje o sie w głowie nie mieści.Wy chyba życia nie znacie nie każdy ma tak dobrze,ze pochodzi z
zamożnych rodzin,i wszystko ma pod nos podsuwane niestety.

A jeszcze chciałam taka kwestie poruszyć.Chorowalyscie kiedyś na cos powazniejszego?
Musialyscie czekać na termin do specjalisty 3 miesiące !!!!???Czy to nie jest jakaś paranoja?
W ostateczności musilam oczywiście zrobić maraton po prywatnych lekarzach.To ja sie pytam na co szły wtedy moje składki?na to żebym i tak leczyła sie prywatnie?
A jakby akurat na półce był tylko szampon ziołowy, też byś go zjadła?

Cóż, ja na wybory pójdę.
Głosować przeciwko PiS i PO.
Więc chyba oddam głos na SLD.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:56   #57
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
dziewczyno nie masz pojęcia... o życiu.

Z ciekawości - kim był Twój tata i skąd jesteś? Ja bym obstawiała byłe PGRy.
Koleżanka chyba najlepiej wie co to PGRy, bo do tej pory tam wyrzuca gnój i nie wie co się dzieje z Polską.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:57   #58
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wybory 2011 - populizm

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Koleżanka chyba najlepiej wie co to PGRy, bo do tej pory tam wyrzuca gnój i nie wie co się dzieje z Polską.

A co to za chamstwo?

A tak w ogóle dlaczego wyrzucanie gnoju ma mieć sens negatywny, bo chyba o taki chodziło.

W końcu ciężka i potrzebna robota.

Edytowane przez mikia20
Czas edycji: 2011-09-07 o 22:00
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:58   #59
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Wybory 2011 - populizm

http://niezalezna.pl/15742-komorowsk...-ludzmi-putina
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:59   #60
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Wybory 2011 - populizm

O NIE, ZDRAJCA, HAŃBA DLA POLSKI


siara!
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.