kosmetyki Bourjois - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 12:22   #1021
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Hmmm...no to napiszę jeszcze raz i bardziej dobitnie wyrażę swoje oczekiwania, jak radzicie Nie jestem długo na allegro, to w sumie nie wiem jak się składa te reklamacje czy co tam...ale najwyżej was jeszcze podpytam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 12:59   #1022
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Hehs...ja wpłaciałam 12 marca, a o przesyłce mogę sobie pomarzyć Na poczcie nie ma, bo sprawdzałam, a baba tzn. sprzedająca albo ma wyłączony telefon, albo nie odbiera. I tyle z mojej czekolady Szlag mnie chyba trafi !
I widzę, że nowe wystawiła. Niech najpierw dokończy transakcje z tamtych aukcji a nie pcha się z nową ofertą. Każdy lubi pieniądze, ale chyba nie na tym polega profesjonalny handel...Mogłaby chociaż odebrać ten cholerny telefon, albo odpisać na mejla...
ona sobie normalnie jaja robi po co wogole w inf o mnie pisze ze jest zajeta od pt-niedz czy jakos tak skoro w tyg i tak i tak nie odbiera! moglaby chociaz oddzwonic jak widzi ze tyle polaczen nieodebranych!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Z tego,co Wy mowicie,to ja mialam ogromne szczescie,skoro juz dostalam swoja czekoladke Co za beznadzieja,jak mozna tak olewac ludzi?I jak to sie wgole stalo,ze niektorzy (ktorzy zamowili puzniej)juz dostali,a niektorzy nie?Ja to bym sie juz tak intensywnie dobijala,ze babka nie mialaby minuty spokoju...
no ja teraz zamawiam 2 czekoladki i podklad i jak przesle kase i bede musiala tyle czekac to jak sie wkq**** to mnie rozsadzi! pieniadze na drzewie nie rosna zeby je brac calymi garsciami i rozrzucac gdzie sie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:51   #1023
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ona sobie normalnie jaja robi po co wogole w inf o mnie pisze ze jest zajeta od pt-niedz czy jakos tak skoro w tyg i tak i tak nie odbiera! moglaby chociaz oddzwonic jak widzi ze tyle polaczen nieodebranych!


no ja teraz zamawiam 2 czekoladki i podklad i jak przesle kase i bede musiala tyle czekac to jak sie wkq**** to mnie rozsadzi! pieniadze na drzewie nie rosna zeby je brac calymi garsciami i rozrzucac gdzie sie podoba
Czytałam komentarze innych kupujących i ostatnio sypnęły jej się neutrale za długi okres realizacji. Ktoś tam nawet napisał, że kupujący musieli poczekać na swój towar dwa tygodnie, bo pani sobie wybyła na urlop. ŻENADA. Jestem naprawdę zaskoczona, bo niedawno (jakiś miesiąc temu) kupiłam u niej brązującą czekoladkę i wszystko przebiegło bez zarzutu. Sprzedająca sama nawet do mnie zadzwoniła z pytaniem jaki kolor wybrałam. Więc nie wiem co tym razem się stało...
Napisałam do niej znowu przed chwilą (wo ostrym tonie i z groźbą), ale coś czuję, że jak zlewa wszystkich i wszystko, to i ten mejl nie zrobi na niej wrażenia.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:00   #1024
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Czytałam komentarze innych kupujących i ostatnio sypnęły jej się neutrale za długi okres realizacji. Ktoś tam nawet napisał, że kupujący musieli poczekać na swój towar dwa tygodnie, bo pani sobie wybyła na urlop. ŻENADA. Jestem naprawdę zaskoczona, bo niedawno (jakiś miesiąc temu) kupiłam u niej brązującą czekoladkę i wszystko przebiegło bez zarzutu. Sprzedająca sama nawet do mnie zadzwoniła z pytaniem jaki kolor wybrałam. Więc nie wiem co tym razem się stało...
Napisałam do niej znowu przed chwilą (wo ostrym tonie i z groźbą), ale coś czuję, że jak zlewa wszystkich i wszystko, to i ten mejl nie zrobi na niej wrażenia.
moze wczesniej po prostu rozkrecala sie na allegro albo towar byl pierwszy raz i zalezalo jej zeby wszustko bylo ok i komentarze tez z tego produktu ja tego nie rozumiem przeciez zawsze sie znajdzie nawet chwilke zeby odp na maila jak widac ze ktos zostawil juz pare wiadomosci! a jak nie ma czasu to niech nie bierze sie za sprzedaz bo proste ze jak sie kupuje to chce sie jak najszybciej to dostac ja czekalam tylko raz prawie 2 tyg ale to wina poczty byla tak to zawsze przysylka dochodzila w gora 4 dni nawet z USA jak kupowalam to szla tydzien cos nie rozumiem tej kobiety i sposobu takiego postepowania...traci chetnych do zakupu i tyle!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 21:13   #1025
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja majac kiedys problem ze sprzedajacym (zero odzewu na maile itd) wyslalam maila,w ktorym postraszylam go allegro (ze zglosze sprawe itd itp i przez allegro sobie to wyjasnimy).Efekt-natychmiastowy.Czasami trzeba troszke "pojechac" i postraszyc,napisac ostra wiadomosci i nagle wszytsko okazuje sie byc ok
Popieram. Też mnie tak kiedyś sprzedawca olewał, a jak już dostałam odp to były to jakies wymigujące odpowiedzi. Napisałam wtedy, że jeśli do danego dnia nie dostane paczki wystawiam negatywa i pisze do allegro. Nagle ktoś znalazł czas by odpisać
Nie dziwie sie, że sie denerwujecie...Nienawidzę tak czekac na przesyłke, tymbardziej kiedy specjalnie wpłacam pieniądze odrazu lub na następny dzień po aukcji, a tutaj czekać ponad tydzień na przesyłkę Niektórzy też biora sobie niemałe kwoty za przesyłkę, zapłacą 3 zł mniej i jeszcze czekać!
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 21:43   #1026
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja zamowilam wlasnie u tej kobitki podklad i 3 czekoladki w tym jedna dla siostry oj zobaczymy czy mi nerwy wytrzymaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:21   #1027
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: kosmetyki Bourjois

doszły do mnie po dość długim oczekiwaniu czekoladki...złota to totalne nieporozumienie-na polikach ruda a białej wogóle nie widać
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 11:49   #1028
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

hehs...i pani sprzedająca czekolady przemówiła do mnie w końcu postraszona interwencją w allegro (to faktycznie działa ) I twierdzi, że ma kilka niekompletnych przelewów i być może któryś z nich jest mój (przed chwilą sprawdziłam w historii mojego rachunku, że wszystkie dane jakie wymaga w tytule przelewu ujęłam, więc o co chodzi ) ale czekoladę wyśle do mnie jeszcze dzisiaj pfff....zobaczymy. Co za żenująco niski poziom profesjonalizmu...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-04-02 o 12:03 Powód: literówka
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:54   #1029
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehs...i pani sprzedająca czekolady przemówiła do mnie w końcu postraszona interwencją w allegro (to faktycznie działa ) I twierdzi, że ma kilka niekompletnych przelewów i być może któryś z nich jest mój (przed chwilą sprawdziłam w historii mojego rachunku, że wszystkie dane jakie wymaga w tytule przelewu ujęłam, więc o co chodzi ) ale czekoladę wyślę do mnie jeszcze dzisiaj pfff....zobaczymy. Co za żenująco niski poziom profesjonalizmu...
faktycznie dość marne tłumaczenie. Gdyby naprawdę miała niekompletny to nie sądzę żeby ot tak wysłała czekoladę... eh.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:02   #1030
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
faktycznie dość marne tłumaczenie. Gdyby naprawdę miała niekompletny to nie sądzę żeby ot tak wysłała czekoladę... eh.
No właśnie Nawet kłamać nie umie..
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:47   #1031
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
doszły do mnie po dość długim oczekiwaniu czekoladki...złota to totalne nieporozumienie-na polikach ruda a białej wogóle nie widać
A aj zastanawialam sie nad zlota i dobrze,ze nie wzielam Jakby byla taka zlota zlota,delikatna,to spoko,a Wy wlasnie o jakims rudym piszecie Kiepska sprawa


To chyba zawsze tak jest.Jak Ci zalezy,zeby szybko cos dostac,to wyjdzie cos po drodze i bedziesz czekac 2x,3x dluzej.Mi np.na tym tak bardzo nie zalezalo,a dostalam szybciutko Tyle,ze w tym wypadku nie bylo mozliwosci wyboru innego sprzedajacego,bo tylko ta Pani ma na allegro biale czekoladki Oby doszla szybko
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 14:04   #1032
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A aj zastanawialam sie nad zlota i dobrze,ze nie wzielam Jakby byla taka zlota zlota,delikatna,to spoko,a Wy wlasnie o jakims rudym piszecie Kiepska sprawa
Ja też chciałam sie na nią pare tyg. temu skusić, ale zrezygnowałam, a później któraś z wizażanek już wspomniala, ze daje rudawy efekt na jej skórze..
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:05   #1033
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
doszły do mnie po dość długim oczekiwaniu czekoladki...złota to totalne nieporozumienie-na polikach ruda a białej wogóle nie widać
wlasnie widzialam ze znowu wystawila tez zlote i troche mnie meczyla ale jednak nie wzielam...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehs...i pani sprzedająca czekolady przemówiła do mnie w końcu postraszona interwencją w allegro (to faktycznie działa ) I twierdzi, że ma kilka niekompletnych przelewów i być może któryś z nich jest mój (przed chwilą sprawdziłam w historii mojego rachunku, że wszystkie dane jakie wymaga w tytule przelewu ujęłam, więc o co chodzi ) ale czekoladę wyśle do mnie jeszcze dzisiaj pfff....zobaczymy. Co za żenująco niski poziom profesjonalizmu...
to i ja tak zrobie jak nie bedzie ich do dwoch tyg

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A aj zastanawialam sie nad zlota i dobrze,ze nie wzielam Jakby byla taka zlota zlota,delikatna,to spoko,a Wy wlasnie o jakims rudym piszecie Kiepska sprawa


To chyba zawsze tak jest.Jak Ci zalezy,zeby szybko cos dostac,to wyjdzie cos po drodze i bedziesz czekac 2x,3x dluzej.Mi np.na tym tak bardzo nie zalezalo,a dostalam szybciutko Tyle,ze w tym wypadku nie bylo mozliwosci wyboru innego sprzedajacego,bo tylko ta Pani ma na allegro biale czekoladki Oby doszla szybko
dobrze ze nie bralam zlotej chociaz na zdjeciu wyglada dosc ladnie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:45   #1034
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
doszły do mnie po dość długim oczekiwaniu czekoladki...złota to totalne nieporozumienie-na polikach ruda a białej wogóle nie widać
Zgadzam się
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:13   #1035
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie Nawet kłamać nie umie..
A jak róż 18tka? Masz już? Jak wrażenia?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:39   #1036
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

A teraz moja skromna kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 88888.JPG (152,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222858.JPG (144,1 KB, 192 załadowań)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:54   #1037
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A teraz moja skromna kolekcja
A ja mam pytanie. Gdzies widziałam opis kolorów tych potrójnych cieni bo podobne one dają całkiem inny efekt na powiece a mam na nie chęc. Nie mam gdzie przetestowac. Pomozesz?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 20:20   #1038
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie. Gdzies widziałam opis kolorów tych potrójnych cieni bo podobne one dają całkiem inny efekt na powiece a mam na nie chęc. Nie mam gdzie przetestowac. Pomozesz?
Faktycznie,one na zdjeciach wygladaja zupelnie inaczej (o czym gdzies juz w tym watki pisalysmy).Ja tez sie dalam na to nabrac Kiedy kupowalam na allegro wygladal,jak grafit+fiolet+biel (albo bez,nawet nie pamietam,ale chyba wlasnie myslalam,ze to jest bialy kolorek).W rzeczywistosci jest to ciemny braz (trudno mi jest okreslic,czy jest on cieply,czy zimny,ale ja mam zawsze taki problem z brazami)+fiolet+bezowozlo ty (albo bez ze zlotymi drobinkami).Opakowamie tez jest brazowe ze zlotym polyskiem,co pewnie ma wskazywac na tonacje ciepla cieni.Ale mi i tak odpowiadaja i bardzo je lubie
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 07:07   #1039
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Faktycznie,one na zdjeciach wygladaja zupelnie inaczej (o czym gdzies juz w tym watki pisalysmy).Ja tez sie dalam na to nabrac Kiedy kupowalam na allegro wygladal,jak grafit+fiolet+biel (albo bez,nawet nie pamietam,ale chyba wlasnie myslalam,ze to jest bialy kolorek).W rzeczywistosci jest to ciemny braz (trudno mi jest okreslic,czy jest on cieply,czy zimny,ale ja mam zawsze taki problem z brazami)+fiolet+bezowozlo ty (albo bez ze zlotymi drobinkami).Opakowamie tez jest brazowe ze zlotym polyskiem,co pewnie ma wskazywac na tonacje ciepla cieni.Ale mi i tak odpowiadaja i bardzo je lubie
O dziękuję! To chyba mam na nie chęc ten brąz mnie zachęca i ten fiolet
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 07:14   #1040
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: kosmetyki Bourjois

Moren widze że masz pojedynczy czarny(?)cień. Jak on się sprawuje bo mam na niego ochote ostatnio(jest raczej czarny czy szary ?). Masz wersje z drobinkami czy matową?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 11:16   #1041
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A teraz moja skromna kolekcja
Coraz bardziej nabieram ochory na 2 pozostałe 'smoky flowers', chociaż swojej czarnej zieleni nadal nie okiełznałam

co to za biały cień (nr)? To jest tester? Gdzie można takie wyhaczyć? Nie ma jakiś złotych drobinek itp?


EDIT
Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Moren widze że masz pojedynczy czarny(?)cień. Jak on się sprawuje bo mam na niego ochote ostatnio(jest raczej czarny czy szary ?). Masz wersje z drobinkami czy matową?
co prawda ja nie jestem Moren, ale mam inny z tej trójki, więc odpowiem
To jest jeden ze 'smoky flowers', one na sucho są czarne, na mokro robią się głęboko.. w przypadku 4, która ma Moren, głęboko fioletowe za sprawą ogromu maleńkich ciemnofioletowych drobinek na wymieszanych z czernią, ja mam 7, głęboka zieleń, jest jeszcze chyba granat
http://www.bourjois.jp/news/closeup/20070124.html
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 11:25   #1042
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
O dziękuję! To chyba mam na nie chęc ten brąz mnie zachęca i ten fiolet
Ja jestem z tych cieni bardzo zadowolona,daja sliczny efekt i sa trwale Uwazam,ze wrto wyprobowac

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Moren widze że masz pojedynczy czarny(?)cień. Jak on się sprawuje bo mam na niego ochote ostatnio(jest raczej czarny czy szary ?). Masz wersje z drobinkami czy matową?
To nie jest czarny (wiem,ze na zdjeciu za bardzo tego nie widac).Jest to nr.04 Noir Precieux-bardzo ciemny fiolet Posiada drobinki

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Coraz bardziej nabieram ochort na 2 pozostałe 'smoky flowers', chociaż swojej czarnej zieleni nadal nie okiełznałam

co to za biały cień (nr)? To jest tester? Gdzie można takie wyhaczyć? Nie ma jakiś złotych drobinek itp?
Pamietam,ze masz chyba 07 (?) ta zielen,2 nowy cien to byl wlasnie 04.To jest jeszcze jakis 3?

Bialy tester wyhaczylam zupelnie przypadkowo na allegro.Pani miala chyba z 4 rozne kolory testerow,ale kiedy ja znalazlam ta aukcje zostal jej 1 ostatni,wlasnie bialy.Wzielam,bo mial jakas smieszna cene (z przesylka,o ile dpbrze pamietam wynioslo mnie to koo 15 zl),a wlasnie szukalam bialego cienia.Jest on calkiem biay,bez zadnych domieszek

Spr oficjalna stronke-byly 2 04-fiolet i 07-zielen Ja tez jeszcze sie ucze go obslugiwac Poki co na oku czern mi nie wyszla,raczej taki mocny fiolet (ale jeszcze widac,ze to fioletowy)

A teraz spr Twojego linka.Tam faktycznie jest tez granat Na brytyjskiej stronce go nie ma,ale na francuskiej juz jest
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:25   #1043
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze dotyczące Pani sprzedającej na All czekoladki - byłam zainteresowana ich kupnem, ale niestety przegapiłam koniec aukcji.
Widziałam, że zostało jeszcze kilkanaście niesprzedanych sztuk, więc piszę do Sprzedającej maila z pytaniem, czy wystawi je ponownie w najbliższym czasie, a ona odpisała, że nie, ponieważ tego towaru nie ma (!).
Mam obserwować jej aukcje - jeśli uda się jej zagranicą kupić te kosmetyki to wtedy wystawi, ale na dzień dzisiejszy nie jest w stanie nic konkretnego napisać, ponieważ kosmetyki są z edycji limitowanej i nie wie, czy jeszcze będą dostępne.

Tak więc myślę, że ta sprzedaż polega na zebraniu 'zamówień', a dopiero potem zakupieniu odpowiedniej ilości kosmetyków zagranicą - dlatego tak długo czeka się na ich wysyłkę.
Być może mylę się w swoich domysłach, ale takie miałam wrażenie po wymianie korespondencji ze Sprzedającą.
Swoją drogą, uważam, że to nieuczciwe wystawić na sprzedaż towar, którego się nie posiada.
Ale chyba taka praktyka na All to codzienność - słyszałam już o takich sytuacjach np. z telefonami komórkowymi.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:37   #1044
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

Moren no właśnie, jeszcze jest Noir Cobalt i kusi, oj kusi.. bo ja mam ostatnio faze na ciemny granat
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:39   #1045
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze dotyczące Pani sprzedającej na All czekoladki - byłam zainteresowana ich kupnem, ale niestety przegapiłam koniec aukcji.
Widziałam, że zostało jeszcze kilkanaście niesprzedanych sztuk, więc piszę do Sprzedającej maila z pytaniem, czy wystawi je ponownie w najbliższym czasie, a ona odpisała, że nie, ponieważ tego towaru nie ma (!).
Mam obserwować jej aukcje - jeśli uda się jej zagranicą kupić te kosmetyki to wtedy wystawi, ale na dzień dzisiejszy nie jest w stanie nic konkretnego napisać, ponieważ kosmetyki są z edycji limitowanej i nie wie, czy jeszcze będą dostępne.

Tak więc myślę, że ta sprzedaż polega na zebraniu 'zamówień', a dopiero potem zakupieniu odpowiedniej ilości kosmetyków zagranicą - dlatego tak długo czeka się na ich wysyłkę.
Być może mylę się w swoich domysłach, ale takie miałam wrażenie po wymianie korespondencji ze Sprzedającą.
Swoją drogą, uważam, że to nieuczciwe wystawić na sprzedaż towar, którego się nie posiada.
Ale chyba taka praktyka na All to codzienność - słyszałam już o takich sytuacjach np. z telefonami komórkowymi.


Hmm,moja czekoladka szla "tylko" 2 tygodnie,tragedii nie ma.Pozatym tez obserowowalam aukcje,nawet juz po zakupie i z tego,co pamietam,to zostaly wyprzedane wszytskie co do jednej.Ale klucic sie nie bede...

Zaczelam sobie za to przegladac stronki Bourjois:Francuska,Brytyj ska i Amerykanska.I wszyscy maja taki fajny wybor wszytskiego Nie to,co my Patrzcie,co maja Amerykanie A blyszczyki we wszystkich dostepnych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ultra_black_mini_l.jpg (6,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e3d_mobile_l.jpg (28,8 KB, 35 załadowań)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:42   #1046
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A teraz moja skromna kolekcja
ladna cienie mi sie podobaja

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Moren widze że masz pojedynczy czarny(?)cień. Jak on się sprawuje bo mam na niego ochote ostatnio(jest raczej czarny czy szary ?). Masz wersje z drobinkami czy matową?
no ten ciemny jest swietny ale nie powiedzialabym ze to moze byc ciemny ciemny fiolet! ja bym chciala taki ciemny granat
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze dotyczące Pani sprzedającej na All czekoladki - byłam zainteresowana ich kupnem, ale niestety przegapiłam koniec aukcji.
Widziałam, że zostało jeszcze kilkanaście niesprzedanych sztuk, więc piszę do Sprzedającej maila z pytaniem, czy wystawi je ponownie w najbliższym czasie, a ona odpisała, że nie, ponieważ tego towaru nie ma (!).
Mam obserwować jej aukcje - jeśli uda się jej zagranicą kupić te kosmetyki to wtedy wystawi, ale na dzień dzisiejszy nie jest w stanie nic konkretnego napisać, ponieważ kosmetyki są z edycji limitowanej i nie wie, czy jeszcze będą dostępne.

Tak więc myślę, że ta sprzedaż polega na zebraniu 'zamówień', a dopiero potem zakupieniu odpowiedniej ilości kosmetyków zagranicą - dlatego tak długo czeka się na ich wysyłkę.
Być może mylę się w swoich domysłach, ale takie miałam wrażenie po wymianie korespondencji ze Sprzedającą.
Swoją drogą, uważam, że to nieuczciwe wystawić na sprzedaż towar, którego się nie posiada.
Ale chyba taka praktyka na All to codzienność - słyszałam już o takich sytuacjach np. z telefonami komórkowymi.
ciesz sie Tobie przynajmniej odpisala a mi?? wogole nic..
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:48   #1047
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hmm,moja czekoladka szla "tylko" 2 tygodnie,tragedii nie ma.Pozatym tez obserowowalam aukcje,nawet juz po zakupie i z tego,co pamietam,to zostaly wyprzedane wszytskie co do jednej.Ale klucic sie nie bede...
Na aukcji, z której nie udało mi się kupić zostało 18 sztuk: http://www.allegro.pl/item329197122_329197122.html

Uważam, że czekanie 2 tygodnie na przesyłkę, za którą zapłaciło się od razu po zakupie to jednak trochę długo... ale co kto woli

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ciesz sie Tobie przynajmniej odpisala a mi?? wogole nic..
Mam nadzieję, że Twój zakup szybko do Ciebie dotrze
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:53   #1048
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Na aukcji, z której nie udało mi się kupić zostało 18 sztuk: http://www.allegro.pl/item329197122_329197122.html

Uważam, że czekanie 2 tygodnie na przesyłkę, za którą zapłaciło się od razu po zakupie to jednak trochę długo... ale co kto woli


Mam nadzieję, że Twój zakup szybko do Ciebie dotrze
dziekuje albo lepiej nie dziekuje
tez mam taka nadzieje bo dosc duze tego zamowilam i troche za to zaplace wiec nie chce sie denerwowac czy mi kasa nie przepadnie albo co innego ale ta kobieta strasznie dziwna jest...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:59   #1049
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Moren no właśnie, jeszcze jest Noir Cobalt i kusi, oj kusi.. bo ja mam ostatnio faze na ciemny granat
Jest super,ale czy jest dostepny w Polsce?Przegladnelam allegro i nie ma
Ale nie kus,ja mam pelno takich ciemnych cieni,bo takie wlasnie lubie,a zebym mogla zrobic te zdjecia wzielam cyfrowe na raty,pieniadze z konta zostawiam na wakacje,a cyfrowke bede splacac z napiwkow,wiec musze sobie zrobic 4-miesieczny odwyk

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ladna cienie mi sie podobaja
Cienie sa swietne,staly sie jednymi z moich ulubionych

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Na aukcji, z której nie udało mi się kupić zostało 18 sztuk: http://www.allegro.pl/item329197122_329197122.html

Uważam, że czekanie 2 tygodnie na przesyłkę, za którą zapłaciło się od razu po zakupie to jednak trochę długo... ale co kto woli


Mam nadzieję, że Twój zakup szybko do Ciebie dotrze
Faktycznie.Ja kupilam 13 i po zakonczeniu tej aukcji mam napisane,ze nie zostalo nic.Ale na Twojej faktycznie jakies resztki sie ostaly To ladnie laska miesza
A 2 tygodnie,to dla mnie nie tragedia (oczywiscie wolalabym szybciej,ale cierpliwa jestem,wiem,ze rozne rzeczy moga sie po drodze zdarzyc),ale jakbym miala czekac juz 3 tygodnie,to by mnie trafialo (kiedys czekalam miesiac,bo nikt nie raczyl odpisac na maile i odebrac telefonu,a po postraszeniu allegro dopiero wyslano mi towar.Nie powiem,nie bylam zachwycona )
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:00   #1050
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Mam obserwować jej aukcje - jeśli uda się jej zagranicą kupić te kosmetyki to wtedy wystawi, ale na dzień dzisiejszy nie jest w stanie nic konkretnego napisać, ponieważ kosmetyki są z edycji limitowanej i nie wie, czy jeszcze będą dostępne.
Wystawila ponownie - http://www.allegro.pl/item339382328_...owy_aroma.html

Do mnie czekoladka szla 7 dni, ale wyslana byla 2 dni po mojej platności, więc bardzo poprawnie. Ale przyznaję, że opisywane tu czasem kręcenie jest dziwne...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.