pomocy - gwałt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 22:33   #1
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66

pomocy - gwałt


moja przyjaciółka opowiedziała mi dzis tą historię, jak mogę jej pomóc...
bardzo pijana na imprezie poznała 2 mężczyzn, straciła pamięć przez nadmiar alkoholu, obudziła się rano w ich mieskzaniu, pamięta tylko urywki (uprawiali seks), szybko wyszla z domu nim się obudzili, ale jak policzyła akurat miała owulację tego dnia, a nie pamięta do czego doszło dokładnie... chociaż na podłodze były 2 prezerwatywy zuzyte.
Co zrobić w tej sytuacji, powiina zazyc pigulkę po? jak można rozpoznać czy mezczyzna "spuscil" się w srodku? Ja niestety nie mam takiego doswiadczenia wiec nie moglam jej doradzic. Dzis na dodatek wszystko bylo zamkniete z powodu swieta.. I gdzie mozna taka pigulke dostac w sobotę najlatwiej? co mozna zrobić, isc do lekarza? czy mozna jakos pomoc takiej osobie?
bardzo proszę o rady

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

czy ginekolog w sobotę mógłby jeszcze sparwdzić w jakis sposob czy doszlo do stosunku z wytryskiem?
__________________
'Twoja skóra jak plastelina - coraz grubszy miałaś makijaż.'
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:45   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez bojkotka Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka opowiedziała mi dzis tą historię, jak mogę jej pomóc...
bardzo pijana na imprezie poznała 2 mężczyzn, straciła pamięć przez nadmiar alkoholu, obudziła się rano w ich mieskzaniu, pamięta tylko urywki (uprawiali seks), szybko wyszla z domu nim się obudzili, ale jak policzyła akurat miała owulację tego dnia, a nie pamięta do czego doszło dokładnie... chociaż na podłodze były 2 prezerwatywy zuzyte.
Co zrobić w tej sytuacji, powiina zazyc pigulkę po? jak można rozpoznać czy mezczyzna "spuscil" się w srodku? Ja niestety nie mam takiego doswiadczenia wiec nie moglam jej doradzic. Dzis na dodatek wszystko bylo zamkniete z powodu swieta.. I gdzie mozna taka pigulke dostac w sobotę najlatwiej? co mozna zrobić, isc do lekarza? czy mozna jakos pomoc takiej osobie?
bardzo proszę o rady

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

czy ginekolog w sobotę mógłby jeszcze sparwdzić w jakis sposob czy doszlo do stosunku z wytryskiem?
nie ma takiej mozliwosci, zeby sprawdzic to po takim czasie. najlepiej by bylo, zeby zadzwonila do swojego lekarza i zapytala, czy jutro przyjmuje. jest tez szansa, ze zalatwi to w aptece - najpierw dostanie tabletke, a pozniej doniesie recepte.
i tak troche poza konkursem - czy kolezanka nie dawala sobie przypadkiem stawiac drinkow? mnie to wyglada na dosypanie jakiegos syfu do alkoholu
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:49   #3
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: pomocy - gwałt

Może to być celowe upicie koleżanki w celu zaciagniecia jej do domu i odbycia stosunku, co podchodzi pod gwałt. Na pewno jest to wykorzystanie seksualne. Jesli koleżanka piła sama, to niech zacznie ograniczać ilość alkoholu, bo to nienormalne, żeby upijała sie do tego stopnia, że nic nie pamięta.

Może zgłosić się po pigułkę 'po' w każdej chwili, np. w weekendy są przychodnie, które dyżurują. Poza tym skoro byly tam zuzyte prezerwatywy to raczej sie zabezpieczyli...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:54   #4
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: pomocy - gwałt

Gwałt w takim przypadku
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:58   #5
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: pomocy - gwałt

Wypiła aż tyle, że jej się film urwał Na pewno niczego jej nie dosypali?
Marsz do apteki po tabletkę "po", a później doniesie receptę. Ewentualnie najpierw do ginekologa.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 01:10   #6
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Marsz do apteki po tabletkę "po", a później doniesie receptę.
co Wy gadacie, w życiu się z czymś takim nie spotkałam
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 01:11   #7
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: pomocy - gwałt

Na przyszłość - jeśli się zostało zgwałconym, to się jedzie od razu na pogotowie, robi się obdukcje i ma się prawo wtedy dostać od nich tabletkę po. W teorii, bo w praktyce, to różnie bywa. Receptę może wypisać każdy lekarz, więc ja na jej miejscu bym teraz pojechała do dyżurnej przychodni i tyle.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 12:45   #8
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: pomocy - gwałt

A ona w ogole jest pewna ,ze to gwalt?

Moglo byc tak,ze sie upila , miala ochote na seks a teraz jest jej wstyd, nie pamieta do czego dokladnie doszlo itd.

Bo jesli to byl gwalt, nie pamieta jak sie tam znalazla, w ogole nie pamieta co sie dzialo, to powinna od razu to zglosic na policje. No i do ginekologa.

Ale jakos mam wrazenie,ze to nie byl gwalt-Nie widze w Twoim poscie zadnej empatii oprocz martwienia sie czy aby nie jest w ciazy.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bojkotka Pokaż wiadomość
moja przyjaciółka opowiedziała mi dzis tą historię, jak mogę jej pomóc...
bardzo pijana na imprezie poznała 2 mężczyzn, straciła pamięć przez nadmiar alkoholu, obudziła się rano w ich mieskzaniu, pamięta tylko urywki (uprawiali seks), szybko wyszla z domu nim się obudzili, ale jak policzyła akurat miała owulację tego dnia, a nie pamięta do czego doszło dokładnie... chociaż na podłodze były 2 prezerwatywy zuzyte.
Co zrobić w tej sytuacji, powiina zazyc pigulkę po? jak można rozpoznać czy mezczyzna "spuscil" się w srodku? Ja niestety nie mam takiego doswiadczenia wiec nie moglam jej doradzic. Dzis na dodatek wszystko bylo zamkniete z powodu swieta.. I gdzie mozna taka pigulke dostac w sobotę najlatwiej? co mozna zrobić, isc do lekarza? czy mozna jakos pomoc takiej osobie?
bardzo proszę o rady

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

czy ginekolog w sobotę mógłby jeszcze sparwdzić w jakis sposob czy doszlo do stosunku z wytryskiem?

Pamieta,ze uprawiali seks czy ,ze byla do niego zmuszana?

I szybko wyszla ale miala czas szukac i liczyc zuzyte prezerwatywy?
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:33   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
A ona w ogole jest pewna ,ze to gwalt?

Moglo byc tak,ze sie upila , miala ochote na seks a teraz jest jej wstyd, nie pamieta do czego dokladnie doszlo itd.

Bo jesli to byl gwalt, nie pamieta jak sie tam znalazla, w ogole nie pamieta co sie dzialo, to powinna od razu to zglosic na policje. No i do ginekologa.

Ale jakos mam wrazenie,ze to nie byl gwalt-Nie widze w Twoim poscie zadnej empatii oprocz martwienia sie czy aby nie jest w ciazy.


Pamieta,ze uprawiali seks czy ,ze byla do niego zmuszana?

I szybko wyszla ale miala czas szukac i liczyc zuzyte prezerwatywy?
to wyglada tak, jakby jej czegos dosypali. ma przeblyski pamieci, ale generalnie niewiele pamieta, wiec trudno stwierdzic czy chciala tego czy nie. prawdopodobnie byla srednio swiadoma i nie miala jak powiedziec nie.

jesli gumki lezaly na wierzchu to nie trudno policzyc. nie musiala ich nawet szukac.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:56   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie ma takiej mozliwosci, zeby sprawdzic to po takim czasie. najlepiej by bylo, zeby zadzwonila do swojego lekarza i zapytala, czy jutro przyjmuje. jest tez szansa, ze zalatwi to w aptece - najpierw dostanie tabletke, a pozniej doniesie recepte.
i tak troche poza konkursem - czy kolezanka nie dawala sobie przypadkiem stawiac drinkow? mnie to wyglada na dosypanie jakiegos syfu do alkoholu
Tez mi się tak wydaje.. pewnie jej cos dyspali i wykorzystali.Jezu jakie te imprezy są niebezpieczne ;/

Prywatnie moze zadzownic do swojego lekarza o ile ma nr i wie gdzie mieszkają czy cos.Powinna powiedziec na czym rzecz stoi,najlepiej wezwac policję i wyslac ich jak najszybciej do tego mieszkania-o ile nie bylo to jakies w ruinach czy cos,bo tam nikogo nie znajdzie.Na pewno zglosic to na policję... i to JAK NAJSZYBCIEJ!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:03   #11
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Tez mi się tak wydaje.. pewnie jej cos dyspali i wykorzystali.Jezu jakie te imprezy są niebezpieczne ;/

Prywatnie moze zadzownic do swojego lekarza o ile ma nr i wie gdzie mieszkają czy cos.Powinna powiedziec na czym rzecz stoi,najlepiej wezwac policję i wyslac ich jak najszybciej do tego mieszkania-o ile nie bylo to jakies w ruinach czy cos,bo tam nikogo nie znajdzie.Na pewno zglosic to na policję... i to JAK NAJSZYBCIEJ!
Po pierwsze dobrze by było jakby dziewczyna sobie chociaż przypomniała ile mniej wiecej piła. Jesli piła b. dużo z własnej woli jestprawdopodobne, że sama straciła kontrolę nad tym wszystkim i z własnej woli pojechała do nich do mieszkania i z własnej woli to z nimi robiła a teraz nie pamieta...

Oczywiscie moze byc tez tak, ze specjalnie ją upili zeby dała sie 'przeleciec'...;/
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 14:10   #12
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: pomocy - gwałt

A gdzie byli jej znajomi? Była tak sama na tej imprezie?
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 15:58   #13
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: pomocy - gwałt

Czy Twoja koleżanka wypiła bardzo dużo? Czy raczej niewiele, ale szybko ją trafiło?Jeżeli dosypali jej coś do drinka to dziewczyna nie będzie pamiętała czy do czegoś doszło, po całej akcji po prostu się zasypia na parę godzin. Nie ma się świadomości, nie walczy się , nie opiera, nie czuje zagrożenia - dlatego śladów "wymuszenia" stosunku nie będzie. Niestety, jeśli chodzi o zbadanie obecności pigułki we krwi to trzeba to zrobić jak najszybciej, bo dosyć szybko znika z organizmu.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:01   #14
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: pomocy - gwałt

przestańcie z tym,że jej dosypali to co robią teraz dziewczyny to się w głowie nie mieści nie są bez winy.Trzeba z głupoty wyciągnąć wnioski i nie pić jak się jest samej na imprezie,a gwałt zgłasza się na policji
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:18   #15
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: pomocy - gwałt

Tytuł trochę na wyrost. Nie wiadomo czy doszło do gwałtu, bo być może sama się zgodziła na sex. Ale tak czy inaczej trochę dziwi mnie, że w pierwszym poście nie widzę troski o to że być może została czymś otumaniona i wykorzystana seksualnie, ale tylko o to czy aby nie jest w ciąży.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:22   #16
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Tytuł trochę na wyrost. Nie wiadomo czy doszło do gwałtu, bo być może sama się zgodziła na sex. Ale tak czy inaczej trochę dziwi mnie, że w pierwszym poście nie widzę troski o to że być może została czymś otumaniona i wykorzystana seksualnie, ale tylko o to czy aby nie jest w ciąży.
No bo czasu już nie cofnie. Ważne,żeby nie było konsekwencji w przyszłości (ciąża)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:34   #17
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: pomocy - gwałt

Autorka mówi: "koleżanka straciła pamięć przez nadmiar alkoholu". Wy wszystkie (prawie) twierdzicie, że ktoś jej coś dosypał. Żadna z Was nie przyjmuje do wiadomości, że można się tak schlać, żeby film się urwał? Nie ma się czym chwalić, ale mnie również (jak byłam młoda i głupia) się to zdarzyło kilka razy. Fakt faktem, zawsze z kimś byłam na imprezie. Sama nigdy bym nie poszła, choćbym miała nie tknąć nic do picia. Strach chodzić samemu...
Ale do rzeczy - jeśli dziewczyna po prostu się narąbała, urwał jej się film... to cholera wie jak sytuacja wyglądała? Zwłaszcza, że nic nie pamięta, kolesi prawdopodobnie też nie. Gdyby to faktycznie był gwałt, a ona byłaby pijana - to przy takiej sytuacji często się "trzeźwieje"... włącza się autopilot samozachowawczy. A poza tym, skoro głównym problemem jest "Przespałam się po pijaku z dwoma kolesiami. Czy jestem w ciąży?"... to na gwałt mi to nie wygląda.
A jeśli nawet jej coś dosypali, to i tak po ptokach.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:35   #18
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: pomocy - gwałt

Upiła się raczej, wydaje mi się, że trochę inaczej by się czuła po pigułce, ale ona stwierdziła, że czuła się tak jak na "normalnym" kacu.
Wzięła pigułkę po, była u ginekologa, ale dopiero po jakiś 30 h, chociaż niby one działają 72, ale czy ktoś zna się w temacie co jeśli tego dnia miała owulację dokładnie?
Być może mam taki sposób pisania, ale jest to duża trauma, zastanawiam się jak jej pomóc w sensie psychologicznym też, mówiła ze cierpi na lęki od teraz, nie zmruzyla oka w nocy... Sama nie wie dlaczego to zrobiła i generalnie podejrzewa, że moze to wynikac z problemow z alkoholem, bo ostatnio stracila umiar w piciu - dosc czesto zdarza jej sie upic, ze traci dokladna pamiec na kilka godzin, miala tez przygody z narkotykami... Studiuje, jest bardzo inteligentna, z dobrego domu, wiec sama nie rozumie do konca co sie z nia dzieje. Mowi, że ma depresję, ale z drugiej strony jest duszą towarzystwa, zawsze roześmiana... Chcialaby jej pomoc, bo przy jej trybie zycia boje sie o jej zycie i ona sama po ostatniej przygodzie stwierdzila, ze boi sie o swoje zycie... Czy ktos zna się na tym temacie, nie wiem jakis metodach resocjalizacji, psychoterapii?
__________________
'Twoja skóra jak plastelina - coraz grubszy miałaś makijaż.'
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:47   #19
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: pomocy - gwałt

To,że ktoś się spije do nieprzytomności rozumiem,ale że pije i ląduje z 2 obcymi facetami nie rozumiem.Jak lubię się spić to piję w takim towarzystwie - zwykle w domu,żeby się nie martwić gdzie wyląduje.
Jestem w szoku,że dziewczyna potrafi się tak spić i tak wylądować.
Moja kumpela kiedyś ostro sobie poimprezowała,że ciężko nazwać to trzymaniem na nogach,a tak się złożyło,że byłyśmy we 3(jeszcze jedna kumpela) i mimo że przekleństwa wobec nas leciały to nie pozwoliłyśmy jej iść z jakimś obcym facetem,za co oczywiście następnego dnia na mega kacu dziękowała.
Pytam się gdzie byli jej znajomi???gdzie Ty byłaś?wiem,że jest może pełnoletnia,ale czasem naprawdę szybko się człowiek spije itp.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 20:32   #20
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: pomocy - gwałt

Rowniez mnie dziwi, czemu nikt jej nie pomogl?
Ostatnio wlasnie mialam kiepska sytuacje z kolezanka. Napila sie tak, ze zataczała, wymiotowała, siadała ludziom na kolanach i podejrzewam, ze zupelnie nie wiedziala co sie dzieje. W koncu udalo mi sie polozyc ją spac. I jako, ze byli to znajomi znajomych, wiec wlasciwie ludzie nieznani w zyciu nie pozwoliliśmy jej tam zostać. Mimo ze godzine zajelo mi wyciaganie jest z lozka, a druga godzine naklonienie do zejscia na dol. Wyzywala nas, przeklinala, awanturowała się, chciala zostać i isc spać z kolegą. Ale no way. Tak sie nie robi..
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:17   #21
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: pomocy - gwałt

Moze dziewczyna była na tj imprezie sama, bez znajomych? Bo jesli była ze znajomymi, to dziwię się, że nikt jej nie pomógł. Ale tak to jest w dzisiejszych czasach, każdy zajety sobą, a jak jeszcze ktos wyskoczy z pretensjami to jest gadka, ze 'przeciez ona jest dorosla a ja nie jestem jej matka' itp...
Rzeczyiscie dziewczyna potrzebuje pomocy. Po pierwsze ma problem z alkoholem, nie powinna upijac sie do nieprzytomnosci, bo widac jakie są tego skutki. Moze sie to skonczyc jeszcze gorzej. Najlepiej niech idzie na jakas psychoterapię. I niech ograniczy ilosc alkoholu.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:22   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pomocy - gwałt

w pierwszej kolejnosci bym radzila wziasc tabletke po, bez filozofowania czy jest niezbedna. wypisac ja moze nawet pediatra czy laryngolog - w kazdym wiekszym miescie sa dyzury lekarzy.

A nad reszta bym juz filozofowala -ona zna tych panow i wie gdzie ich szukac?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:25   #23
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Po pierwsze dobrze by było jakby dziewczyna sobie chociaż przypomniała ile mniej wiecej piła. Jesli piła b. dużo z własnej woli jestprawdopodobne, że sama straciła kontrolę nad tym wszystkim i z własnej woli pojechała do nich do mieszkania i z własnej woli to z nimi robiła a teraz nie pamieta...

Oczywiscie moze byc tez tak, ze specjalnie ją upili zeby dała sie 'przeleciec'...;/
Też tak myślę.. ale moze byc tak ,ze wiesz napila się drinka i zapomniala co dalej..czyli tableta. Makabra..

_chocolate
Moja kolezanka byla z banda znajomych na imprezie. Poszla sama do lazienki i wrocila z niej ostro pobita .. ;]
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:41   #24
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: pomocy - gwałt

Ja miałam taką sytuację że wypiłam jednego drinka w ciągu dnia, potem drugiego wieczorem (po kilku godzinach). Tak mnie kopnęło, że nie byłam w stanie chodzić, rozebrać się sama, umyć, mówić z sensem, ale urywki jednak pamiętam, pamiętam że kilka razy uprawiałam sex z moim chłopakiem, że zachowywałam się jak nie ja (byłam bardzo ordynarna, wyzywająca). Nie wiedziałam co się dzieje, nie słyszałam co ktoś do mnie mówi itd.
Nic mi się nie stało oczywiście, bo byłam ze swoim chłopakiem, ale do dziś nie wiem jakim cudem po jednym drinku (kiedy jestem przyzwyczajona do picia alkoholu, i w ciągu dnia jak wypiłam tego samego drinka nie byłam nawet podpita) mogłam być w takim stanie.
Ale chyba tabletki mi nie dosypali, bo wtedy bym nic nie pamiętała a urywki pamiętam (do pewnego momentu), zastanawiam się nad tym, czy nie pojawiły się jakieś nowe tabletki na rynku?
Dodam, że to było za granicą w miejscowości wypoczynkowo-imprezowej.

Może trudno uwierzyć w to co piszę, ale do dziś mnie zastanawia ta sytuacja i dziwi. Może coś potęgującego działanie alkoholu? W każdym bądź razie, znając swój organizm nie uwierzę że taka dawka alkoholu mogła tak zadziałać. Mój facet też nie widział mnie nigdy w takim stanie, chociaż nie chcę o tym rozmawiać bo zachowywałam się na prawdę głupio. Myślę, że gdybym była bez mojego faceta z pewnością każdy inny mógłby zrobić ze mną co chciał, chociaż nigdy nie zdarzają mi się żadne przygody, jak się jest pijanym także się ma zawsze zahamowania. A ja nie miałam zahamowań.
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:21   #25
kfia_tek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 88
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez bsia Pokaż wiadomość
co Wy gadacie, w życiu się z czymś takim nie spotkałam

Też się nigdy nie spotkałam z 'donoszeniem' recept i to jeszcze w takim przypadku
kfia_tek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:15   #26
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez kfia_tek Pokaż wiadomość
Też się nigdy nie spotkałam z 'donoszeniem' recept i to jeszcze w takim przypadku
Może mieszkacie w dużym mieście, ja potwierdzam że tak jest, chociaz praktykowalam na innych lekach nie na tabletce PO
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 14:53   #27
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
_chocolate
Moja kolezanka byla z banda znajomych na imprezie. Poszla sama do lazienki i wrocila z niej ostro pobita .. ;]
Teraz na imprezach trzeba bardzo uważać Nie rozdzielać się, pilnować swojej szklanki, zająć się znajomymi, którzy przesadzili z alkoholem, nie pozwalać nikomu na samotny powrót. A i tak nic nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa.
Chyba już po 24h pigułka gwałtu jest nie do wykrycia w organiźmie.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 00:35   #28
Kay lee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: pomocy - gwałt

A propos tabletki "gwaltu" mialam taka przygode ,razem z przyjaciolka na imprezie pilysmy drinki na pol i wlasnie ktos nas poczestowal takim specyfikiem (bez naszej wiedzy ) z imprezy nie pamietalysmy kompletnie nic ,zero przeblyskow ...na nastepny dzien (bylysmy w gronie zaufanych znajomych wiec nic zlego nam sie nie stalo) ze zdjec i opowiesci dowiadywalysmy sie po kolei co wyrabialysmy - myslalam ,ze ze wstydu zapadne sie pod ziemie U mnie jest to tak ,ze moge byc pijana ,bardzo pijana ale bez wzgledu na stopien upojenia - wiem mniej wiecej co sie dzieje ,kto jest wokol mnie ,na co i gdzie upadam (nie zdarza mi sie to czesto ) w kazdym razie pamietam COS - w tamtym przypadku byla to kompletna czarna dziura ,przerazajace dzialanie maja te tabletki ...ale mam nauczke naprzyszlosc ,zeby sie b pilnowac .
Kay lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 06:12   #29
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: pomocy - gwałt

Dziewczyny się nie szanują a potem są tysiace wątków na wizażu z rozkminami typu:facet mnie nie szanuje, nazwał mnie dzi....

jak się mozna tak schlać żeby wylądować nie wiadomo gdzie i z kim
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:12   #30
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: pomocy - gwałt

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny się nie szanują a potem są tysiace wątków na wizażu z rozkminami typu:facet mnie nie szanuje, nazwał mnie dzi....

jak się mozna tak schlać żeby wylądować nie wiadomo gdzie i z kim
Sama nie popieram takiego picia i sama niewiele piję, ale nie przesadzaj. Dziewczyna się totalnie schlała, owszem, ale nie wiemy czy jest nałogową alkoholiczką czy po prostu akurat w jednym dniu straciła kontrole i przeholowała. Błędy każdemu się zdarzają. Nie ocenia się wszystkich jedną miarą.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.