Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 12:04   #2971
whitely
Raczkowanie
 
Avatar whitely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Mazury/Bdg
Wiadomości: 188
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
Świetne łowy dziewczyny
to moje ostatnie:
1. sukienka żółta
2. sukienka w jakieś dziwne wzorki
3. koszula jeansowa
4. jw
5. katana jeansowa
6. żakiet z baskinką MNG


Zakochałam się w koszulach!
whitely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:16   #2972
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Dzisiejsze

1. Tunika New Look 13 zł
2. Sweter H&M 8 zł
3. Marmurkowe jegginsy 10 zł
4. Torebka Atmosphere 8,50 zł
5. Pasek 3 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (48,7 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (54,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (44,5 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (47,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (100,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (95,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (84,9 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27.jpg (41,3 KB, 118 załadowań)
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:26   #2973
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzisiejsze

1. Tunika New Look 13 zł
2. Sweter H&M 8 zł
3. Marmurkowe jegginsy 10 zł
4. Torebka Atmosphere 8,50 zł
5. Pasek 3 zł

jak zwykle super , a ten pasek
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:27   #2974
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cyska fantastyczna krówka z ciebie

a to moje dzisiejsze

body czarne w białe paski 2 zł
i oversize New Look z cekinowym serduszkiem 2 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0964.jpg (136,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0963 (3).jpg (119,9 KB, 42 załadowań)
__________________
cierpienie jest prowokacją
andune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:41   #2975
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

ja to bym chciała dorwać kiedyś tregginsy w ciuchu..
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:44   #2976
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

xxxMikixxx uwielbiam oglądać Twoje zdobycze

Moje, niektóre kupione w wakacje, nie orientuję się już dokłanie kiedy, niektóre stare ale niepokazywane wcześniej.

1. Sukienka w paski, Pusscycat London, 12 zł.
2. Koszulka DKNY, trochę nie mam na nią pomysłu, ale jak zobaczyłam markę musiałam wziąć , 6 zł.
3. T-shirt(bez metki, ale to chyba Divided, 6zł ; getry Gina tricot 8zł, narzutka w pasy H&M .
4. A tu sukienka, którą już pokazywałam, ale na mnie wygląda jakieś 100 razy lepiej niż na wieszaku

Mam jeszcze sporo do pokazania, ale kurcze, nie mogę się zmoblizować do obfotografowania wszystkiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050250.jpg (62,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050247.jpg (34,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050251.jpg (47,4 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050252.jpg (51,5 KB, 182 załadowań)
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:47   #2977
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
ja to bym chciała dorwać kiedyś tregginsy w ciuchu..
Nie tylko Ty mi się zawsze trafiają za małe..
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 13:59   #2978
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Hej, oto moje dzisiejsze:


- katana Cherokee 14 zl
- koszula oversize M&Co (w rzeczywistosci troche jasniejsza) 5 zl
- koszula Esprit (niefotogeniczna) 5 zl
- rurki DenimCo - 10 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA400009.jpg (177,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400010.jpg (96,8 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400011.jpg (88,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SA400008.jpg (188,8 KB, 109 załadowań)

Edytowane przez marzenaanna
Czas edycji: 2012-09-04 o 14:00
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:21   #2979
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Hej, oto moje dzisiejsze:


- katana Cherokee 14 zl
- koszula oversize M&Co (w rzeczywistosci troche jasniejsza) 5 zl
- koszula Esprit (niefotogeniczna) 5 zl
- rurki DenimCo - 10 zl
Rurki świetne Chciałabym coś takiego dorwać, ale chyba nie umiem szukać
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:34   #2980
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Jesli sie nie jest lumpeksowym geniuszem to rzeczywiscie trzeba sie nauczyc szukac..sama poczatkow w sh wole nie pamietac :P Teraz tez nie szukam za specjalnie dobrze, ale na pewno bardziej uwaznie i rozsadnie. Dlugo mysle czy cos bedzie mi potrzebne, czy bede w tym czyms chodzic, itd. Te rurki zas wpadly mi w oko jak jakas kobieta je odwieszala
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:37   #2981
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
2. Koszulka DKNY, trochę nie mam na nią pomysłu, ale jak zobaczyłam markę musiałam wziąć , 6 zł.
Nie rozumiem po co brać coś, co nam się nie podoba, tylko ze względu na metkę
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 14:45   #2982
basia1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 113
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Byłam dziś pierwszy raz na dostawie w Szmizjerce przy ul. Żelaznej w Warszawie. Tego co tam widziałam nie da się opisać. Taka dzicz, że nic nie kupiłam Ale wydostanie się stamtąd zajęło mi prawie godzinę. Chyba pozostanę wierna moim lumpkom w okolicy.
__________________
basia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:59   #2983
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co brać coś, co nam się nie podoba, tylko ze względu na metkę
ja tak samo
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:18   #2984
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
xxxMikixxx uwielbiam oglądać Twoje zdobycze

Moje, niektóre kupione w wakacje, nie orientuję się już dokłanie kiedy, niektóre stare ale niepokazywane wcześniej.

1. Sukienka w paski, Pusscycat London, 12 zł.
2. Koszulka DKNY, trochę nie mam na nią pomysłu, ale jak zobaczyłam markę musiałam wziąć , 6 zł.
3. T-shirt(bez metki, ale to chyba Divided, 6zł ; getry Gina tricot 8zł, narzutka w pasy H&M .
4. A tu sukienka, którą już pokazywałam, ale na mnie wygląda jakieś 100 razy lepiej niż na wieszaku

Mam jeszcze sporo do pokazania, ale kurcze, nie mogę się zmoblizować do obfotografowania wszystkiego
sukienka bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Hej, oto moje dzisiejsze:


- katana Cherokee 14 zl
- koszula oversize M&Co (w rzeczywistosci troche jasniejsza) 5 zl
- koszula Esprit (niefotogeniczna) 5 zl
- rurki DenimCo - 10 zl


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzisiejsze

1. Tunika New Look 13 zł
2. Sweter H&M 8 zł
3. Marmurkowe jegginsy 10 zł
4. Torebka Atmosphere 8,50 zł
5. Pasek 3 zł
jak zawsze pieknie
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:23   #2985
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
ja tak samo
Nie napisałam, że mi się nie podoba, po prostu nie wiem do czego ją nosić ;>
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:31   #2986
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

xxxMikixxx- Wszystko bym Ci zabrała chętnie

Ja upolowałam kurtkę, H&M, 5zł
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:40   #2987
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
- koszula oversize M&Co (w rzeczywistosci troche jasniejsza) 5 zl
piękna, właśnie poluję na coś podobnego, tyle, że pewnie jak znajdę, to się odkocham bo w oversize wyglądam jak sierotka

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość

4. A tu sukienka, którą już pokazywałam, ale na mnie wygląda jakieś 100 razy lepiej niż na wieszaku
Sukienka faktycznie fajna

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Jesli sie nie jest lumpeksowym geniuszem to rzeczywiscie trzeba sie nauczyc szukac..sama poczatkow w sh wole nie pamietac :P Teraz tez nie szukam za specjalnie dobrze, ale na pewno bardziej uwaznie i rozsadnie. Dlugo mysle czy cos bedzie mi potrzebne, czy bede w tym czyms chodzic, itd.
Ja mam całą półkę w szafie zastawioną starymi i nieprzemyślanymi lumpkami. Jak pomyślę, ile kasy mnie to kosztowało... A najlepsze jest, że nie wiem po co niektóre z tych rzeczy kupiłam - ani razu ich na sobie nie miałam...
Teraz idzie mi trochę lepiej ale też często mam różne rozkminy. Np. dziś - kupiłam sobie na lumpach prostą, czarną sukienkę z satyny i żakiet satynowy. I mam wątpliwości co do tej satyny. Czy ja będę chodzić w satynie... Niby potrzebuję sukienki na tegoroczny bal kierunku, a nie mam żadnej, ale czy akurat ta... Żakiet będę miała chociaż na wesele w październiku bo już będzie chłodniej, a sukienka pożyjemy, zobaczymy. Tyle dobrego, że kosztowała 19 zł tylko... A pewnie musiałabym w sklepie za coś tego typu dać conajmniej 4x tyle. Wrzucę później zdjęcia to ocenicie czy się nada

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co brać coś, co nam się nie podoba, tylko ze względu na metkę
Ja to na metki często patrzę dopiero jak opisuję zdjęcia przed wrzuceniem tutaj bo często rozmiaru nawet nie ma Nigdy nie kupiłam ciucha bo miał metkę jakąśtam...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:47   #2988
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
Świetne łowy dziewczyny
to moje ostatnie:
1. sukienka żółta
2. sukienka w jakieś dziwne wzorki
3. koszula jeansowa
4. jw
5. katana jeansowa
6. żakiet z baskinką MNG


Sukienka świetna To czarne ramiączko, to pasek materiału czy guma?
Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Ja mam jakiegoś pecha ostatnio do wrednych ludzi... poszłam dziś do wagowego - tak sobie z nudów. Wczoraj na dostawie była tunika, ale za kg 40 zł, więc mówię, że dziś 29, to może się uchowa. No i wchodzę, jest. Babka jakaś ją oglądała, ale zrezygnowała. No to siup oglądam, chce brać, a baba do mnie "ja ją biorę" więc mówię, że przecież ją odłożyła i coś tam mruczała, to powiedziałam tylko :"a niech sobie pani ją weźmie. Kocham takich ludzi, co odkładają, a potem zabierają z przed nosa". Wkurzona chciałam wyjść, ale zobaczyłam 2 rzeczy, które wczoraj kosztowały majątek

kupiłam Cardigan firmy Gerard Darel za 12 złotych. Okazało się, że jest tam wełna z Alpaki i normalna cena tego cuda to 315 złotych A mój to nówka i to jak tanio. Obecnie leciutko go wyprałam, bo nie wiem jak obchodzić się rzeczami z takiej wełny, a szkoda by było jakby coś mu się stało tutaj fotka, bo inaczej nie chce działać http://www.polyvore.com/gérard_darel_alpaca-blend_short_sleeved/thing?id=24742784

Odłożyłam też kurtkę na jesień z Nexta, ale nie wiem czy brać ją, czy poczekać aż złowię jakiś płaszczyk zimowy.

A w moim sh - w tym co wszystko wycenione już jest - od czasu remontu towar jest od poniedziałku do piątku, co mnie trochę wkurza, bo nie chcę codziennie tam chodzić jutro ponoć piękne firany będą, więc znów wędrówka ludu będzie rano

dziś tylko kupiłam broszkę motylka - 6 zł. Były ładne rzeczy, ale albo za duże na mnie albo za małe
Fajny ten sweterek A co do babska, to porażka. Najlepsze są takie osoby, co im nie pasuje coś, odłożą, a potem z rąk innym wyrywają.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzisiejsze

1. Tunika New Look 13 zł
2. Sweter H&M 8 zł
3. Marmurkowe jegginsy 10 zł
4. Torebka Atmosphere 8,50 zł
5. Pasek 3 zł
Świetne jegginsy

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
Cyska fantastyczna krówka z ciebie

a to moje dzisiejsze

body czarne w białe paski 2 zł
i oversize New Look z cekinowym serduszkiem 2 zł
lubię takie, bo wtedy nic na wierzch nie wyłazi nieproszone
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 15:53   #2989
marzenaanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Paula 54 napisala:

Ja mam całą półkę w szafie zastawioną starymi i nieprzemyślanymi lumpkami. Jak pomyślę, ile kasy mnie to kosztowało... A najlepsze jest, że nie wiem po co niektóre z tych rzeczy kupiłam - ani razu ich na sobie nie miałam...
Teraz idzie mi trochę lepiej ale też często mam różne rozkminy. Np. dziś - kupiłam sobie na lumpach prostą, czarną sukienkę z satyny i żakiet satynowy. I mam wątpliwości co do tej satyny. Czy ja będę chodzić w satynie... Niby potrzebuję sukienki na tegoroczny bal kierunku, a nie mam żadnej, ale czy akurat ta... Żakiet będę miała chociaż na wesele w październiku bo już będzie chłodniej, a sukienka pożyjemy, zobaczymy. Tyle dobrego, że kosztowała 19 zł tylko... A pewnie musiałabym w sklepie za coś tego typu dać conajmniej 4x tyle. Wrzucę później zdjęcia to ocenicie czy się nada



Tez mam skladzik sporych rozmiarow...mama mi nawet ciagle wypomina te sh i mowi, ze z odrzutow to bym mogla juz lumpka otworzyc...i tak miedzy Bogiem a prawda ma racje..No ale na bledach sie czlowiek uczy, prawda ? Teraz mam zrobiona liste rzeczy, ktore bym chciala znalezc i staram sie nia kierowac (bez przesady jednak, jak wylukam cos ekstra to jest szansa, ze wezme . Mysle sobie teraz tak miedzy tymi wszystkimi wieszakami: " Czy ta, dajmy na to, koszula jeansowa to na pewno ta jedyna, taka jak chce miec? Bo przeciez nie bede kupowac dziesieciu jeansowych koszul i potem wyrzucac. A wiadomo, ze do lumpka wroce np. za tydzien. Teraz umiem juz powiedziec sobie szczerze, ze poczekam i moze znajde "lepszy model"

Edytowane przez marzenaanna
Czas edycji: 2012-09-04 o 15:55
marzenaanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 16:01   #2990
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
xxxMikixxx uwielbiam oglądać Twoje zdobycze

Moje, niektóre kupione w wakacje, nie orientuję się już dokłanie kiedy, niektóre stare ale niepokazywane wcześniej.

1. Sukienka w paski, Pusscycat London, 12 zł.
2. Koszulka DKNY, trochę nie mam na nią pomysłu, ale jak zobaczyłam markę musiałam wziąć , 6 zł.
3. T-shirt(bez metki, ale to chyba Divided, 6zł ; getry Gina tricot 8zł, narzutka w pasy H&M .
4. A tu sukienka, którą już pokazywałam, ale na mnie wygląda jakieś 100 razy lepiej niż na wieszaku

Mam jeszcze sporo do pokazania, ale kurcze, nie mogę się zmoblizować do obfotografowania wszystkiego

Super w niej wyglądasz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:08   #2991
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzisiejsze

1. Tunika New Look 13 zł
2. Sweter H&M 8 zł
3. Marmurkowe jegginsy 10 zł
4. Torebka Atmosphere 8,50 zł
5. Pasek 3 zł
Biore wszystko Piekne zakupy

Ja jutro polecę, poszukac czegoś fajnego w SH'ach.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:49   #2992
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
Świetne łowy dziewczyny
to moje ostatnie:
1. sukienka żółta
2. sukienka w jakieś dziwne wzorki
3. koszula jeansowa
4. jw
5. katana jeansowa
6. żakiet z baskinką MNG


ja ostatnio chodze i bezskutecznie na jeansową koszule poluje

Cytat:
Napisane przez marzenaanna Pokaż wiadomość
Paula 54 napisala:

Ja mam całą półkę w szafie zastawioną starymi i nieprzemyślanymi lumpkami. Jak pomyślę, ile kasy mnie to kosztowało... A najlepsze jest, że nie wiem po co niektóre z tych rzeczy kupiłam - ani razu ich na sobie nie miałam...
Teraz idzie mi trochę lepiej ale też często mam różne rozkminy. Np. dziś - kupiłam sobie na lumpach prostą, czarną sukienkę z satyny i żakiet satynowy. I mam wątpliwości co do tej satyny. Czy ja będę chodzić w satynie... Niby potrzebuję sukienki na tegoroczny bal kierunku, a nie mam żadnej, ale czy akurat ta... Żakiet będę miała chociaż na wesele w październiku bo już będzie chłodniej, a sukienka pożyjemy, zobaczymy. Tyle dobrego, że kosztowała 19 zł tylko... A pewnie musiałabym w sklepie za coś tego typu dać conajmniej 4x tyle. Wrzucę później zdjęcia to ocenicie czy się nada



Tez mam skladzik sporych rozmiarow...mama mi nawet ciagle wypomina te sh i mowi, ze z odrzutow to bym mogla juz lumpka otworzyc...i tak miedzy Bogiem a prawda ma racje..No ale na bledach sie czlowiek uczy, prawda ? Teraz mam zrobiona liste rzeczy, ktore bym chciala znalezc i staram sie nia kierowac (bez przesady jednak, jak wylukam cos ekstra to jest szansa, ze wezme . Mysle sobie teraz tak miedzy tymi wszystkimi wieszakami: " Czy ta, dajmy na to, koszula jeansowa to na pewno ta jedyna, taka jak chce miec? Bo przeciez nie bede kupowac dziesieciu jeansowych koszul i potem wyrzucac. A wiadomo, ze do lumpka wroce np. za tydzien. Teraz umiem juz powiedziec sobie szczerze, ze poczekam i moze znajde "lepszy model"
każdy tak miał na poczatku, bo tanio bo sięprzyda bo coś tam i tak naprawdę do tej pory mi sie tak czasem zdaża ze wezme coś pod wpływem chwili i obecnie wszystkie zbedne rzeczy wyprzedaje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 16:56   #2993
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez whitely Pokaż wiadomość
Zakochałam się w koszulach!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Sukienka świetna To czarne ramiączko, to pasek materiału czy guma?
dziękuję to materiał
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja ostatnio chodze i bezskutecznie na jeansową koszule poluje
ja też długo szukałam a dziś w ręku miałam aż 3, ale zdecydowałam się na jedną, która najlepiej leżała
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:10   #2994
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Ja patrzę na metki, ale z ciekawości ;p potem w domu mam oczy jak 5 złotych, gdy widzę cenę danego ciuszka ^^ tak jak w przypadku kozaków i sweterka ale do jednej firmy to mam słabość i to okrutnie ^^ ale często zaskoczona jestem ceną ciuszków, których firmy nie kojarzyłam

Edytowane przez ciastecek
Czas edycji: 2012-09-04 o 17:23
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:27   #2995
Magda_86
Raczkowanie
 
Avatar Magda_86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 336
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Witam po dłuższej nieobecnosci, oczywiście w tym czasie podziwialam Wasze zdobycze i wieleeee wpadło mi oko, które bym podkradła nie miałam jakoś jednak weny na robienie zdjęc swoim ciuszkom, dzisiaj jednak znalazłam wolną chwilę i to czynię Ciuszki z ostatnich 2 tygodni:

1. Nowa elegancka sukienka Dunnes
2. Nowa spódniczka bombka Atmospher
3. Eleganckie czarne rurki Zara
4. Skórzane workery Dunnes - akurat poszukiwałam w sklepach butów na jesien i w lumpku znalazly sie niemal takie jak chcialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6070047.jpg (123,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070048.jpg (148,0 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070049.jpg (92,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070050.jpg (149,6 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070051.jpg (147,7 KB, 90 załadowań)
Magda_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:30   #2996
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

marzenaanna może idź na jakąś garażówkę, imprezę gdzie sie ciuchy swoje sprzedaje i pozbądź się tych, których nie chcesz
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 17:48   #2997
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Moje z wczoraj
1 biała narzutka 8zł\
2 sukienka nowa na metce cena 159zł a ja dałam 14zł
3 sweter 16zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2961.jpg (69,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2962.jpg (45,2 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2964.jpg (95,9 KB, 173 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:06   #2998
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Chyba bym utłukła babsko
Ja dziś wyszłam z dwóch lumpeksów z pustymi rękami Widziałam fajne rurki, cena 28 zł, nowe z metkami, ale rozmiar 26, a drugie 42 i jeszcze chwyciłam bokserkę Bershka, ale miała takie smugi, biała była. Może wybielaczem by dało radę, ale znów skoro chemicznie nie zeszło, to nie wiem.
Jutro jadę od rana znów, tylko do innych to może coś upoluję.

Witaj w klubie u mnie też dziś posucha, planowałam zakupy złotówkowe specjalnie pojechałam inną komunikacją, a tu się okazało, że mojego ulubionego lumpka zamknęli a w 2 pozostałych nic dosłownie nic mnie nie zachwyciło żeby na to wydać pare zł. No dobra miałam w ręce koszulkę szarą z F%F, ale za duża była i stwierdziłam, że już nie będę kupować " bo ładne, bo fajne, bo ma ciekawy krój, kolor, etc. bo potem ubieram to raptem raz może 2 i leży w szafie). Przeczytałam chyba na jakims blogu, że kobiety przez 80% czasu chodzą w 20% zawartości swojej szafy i jak tak pomyśle, to w tym jest absolutna racja.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:07   #2999
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Dawno nic nie wstawiałam bo z braku czasu rzadko chodzę do lumpka,ale regularnie do Was zaglądam. Moje ostatnie:

1) River Island- 4,00 zł
2) Atmosphere- 21,00 zł
3) New Look- 12,00 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,8 KB, 79 załadowań)
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 18:18   #3000
colourfulskys
Wtajemniczenie
 
Avatar colourfulskys
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 529
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Magda_86 Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej nieobecnosci, oczywiście w tym czasie podziwialam Wasze zdobycze i wieleeee wpadło mi oko, które bym podkradła nie miałam jakoś jednak weny na robienie zdjęc swoim ciuszkom, dzisiaj jednak znalazłam wolną chwilę i to czynię Ciuszki z ostatnich 2 tygodni:

1. Nowa elegancka sukienka Dunnes
2. Nowa spódniczka bombka Atmospher
3. Eleganckie czarne rurki Zara
4. Skórzane workery Dunnes - akurat poszukiwałam w sklepach butów na jesien i w lumpku znalazly sie niemal takie jak chcialam
colourfulskys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.